U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania. - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-15, 12:59   #2551
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
tia jeden chce pracować i nie ma dla niego ofert drugiemu źle ze cokolwiek proponują
kurcze ale szybko lecą mi dni...w sumie ostatnio bardzo pozytywnie pomimo tego ze z tymi wynikami mader-co ostatnio pisalam- jest bardzo ale to bardzo źle. No ale nie będe się rozpisywać bo i tak nic mi to nie da.Jak zwykle pomimo kopa-trzeba 2 razy mocniej sie starać i sobie jakoś radzić. Pewno kwestia przyzwyczajenia
Trzymaj się kochana zdrówka dużo dla mamy

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Najbardziej to chciałabym sprzątać w Austrii lub Niemczech. Kasa bardzo duża no i mam tam znajomych. Na pewno odpada zmywak itd bo zmywać nie cierpię. Mogłabym też gotować, koleżanka pracuje w Londynie w restauracji i to robi. Co do pory roku to obojętne :p

Witam
od samego rana sprzątanie, nawet nie miałam kiedy zajrzeć. Teraz zrobiłam sałatkę grecką, pycha
No sprzątanie w hotelach to jest fajna sprawa Koleżanka z mojego pokoju kiedyś robiła i chwaliła sobie Teraz dużo prac jest przy kwiatach bo jest sezon co chwile mój kumpel z Niemiec jak gadamy na skypie mowi, że cos mają. Tylko, że większość ofert jest z doświadczeniem przy taśmie a dla facetów zazwyczaj ze skończonym kursem na wózki widłowe. Czasami trafi się oferta dla kogoś kto nigdy nie był i to fajna szansa bo można później to wykorzystać przy zdobywaniu nowej pracy (ma się za sobą już tą pierwszą)

Dzień dobry wszystkim! pogoda piękna, ale jest meeeeeega duszno więc ja dzisiaj zostaje w domu pojadę tylko do Biedronki po lody i później przy tv i muzyczce się w domku będę relaksować
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:17   #2552
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
No sprzątanie w hotelach to jest fajna sprawa Koleżanka z mojego pokoju kiedyś robiła i chwaliła sobie Teraz dużo prac jest przy kwiatach bo jest sezon

Dzień dobry wszystkim! pogoda piękna, ale jest meeeeeega duszno więc ja dzisiaj zostaje w domu pojadę tylko do Biedronki po lody i później przy tv i muzyczce się w domku będę relaksować
Moja koleżanka sprząta w hotelu i nie chwali sobie ani pracy ani zarobków. Także pewnie jak zwykle wszystko zależy od człowieka i od tego gdzie się trafi
W NL praca przy kwiatach ale wszystko "zaklepane". Na pół roku na przód ludzie sobie pracę ustawiają. Nie wiedziałam o tym wcześniej. Do firmy, w której pracuję przyszły dwie dziewczyny, które od kilku lat pracują tutaj sezonowo i mając jedną prace sezonową np na 3 miesiące już szukały następnej i tak w kółko przez cały rok.


U mnie rano było słonecznie, później przez dwie godziny lało a teraz znowu słońce. Kocham te anomalie pogodowe
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:27   #2553
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Moja koleżanka sprząta w hotelu i nie chwali sobie ani pracy ani zarobków. Także pewnie jak zwykle wszystko zależy od człowieka i od tego gdzie się trafi
W NL praca przy kwiatach ale wszystko "zaklepane". Na pół roku na przód ludzie sobie pracę ustawiają. Nie wiedziałam o tym wcześniej. Do firmy, w której pracuję przyszły dwie dziewczyny, które od kilku lat pracują tutaj sezonowo i mając jedną prace sezonową np na 3 miesiące już szukały następnej i tak w kółko przez cały rok.


U mnie rano było słonecznie, później przez dwie godziny lało a teraz znowu słońce. Kocham te anomalie pogodowe
Moja koleżanka pracowała w hotelu 4* , który był niedaleko nas i opowiadała, że było mega miały określony czas na jeden pokój i zakres obowiązków i mówiły, że super a zarobki nie różniły się od innych osób z tej firmy czyli moim zdaniem bardzo dobre a praca akurat z tego co opowiadałą lekka. Czasami jej zazdrościłyśmy bo my przychodziłyśmy z kwiatów- upał tam , zmęczone a ona taka zadowolona, że obleciała ileś tam pokoi i ją tylko troszkę plecy bolą

A z takim zaklepywaniem się jeszcze nie spotkałam Moi znajomi wyjeżdżają no i ja też już sporo jeździłam i zawsze max. 2 tygodnie i załatwione wszystko więc to też zależy
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:32   #2554
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Ta moja koleżanka ma jakiś dziwny grafik: pracuje w weekendy a w tygodniu ma dzień lub dwa wolny i mało godzin, także pewnie dlatego sobie nie chwali.

Może zależy od regionu? U nas już coraz ciężej z pracą. A o przyjeździe i nie zaklepanej pracy i mieszkaniu nie ma już nawet mowy.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:38   #2555
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ta moja koleżanka ma jakiś dziwny grafik: pracuje w weekendy a w tygodniu ma dzień lub dwa wolny i mało godzin, także pewnie dlatego sobie nie chwali.

Może zależy od regionu? U nas już coraz ciężej z pracą. A o przyjeździe i nie zaklepanej pracy i mieszkaniu nie ma już nawet mowy.
No możliwe, że zależy od regionu Kurde nie wyobrażam sobie zaklepywać pół roku wcześniej pracy i mieszkania, lipaaa

edit: ale się kłóciłam z sąsiadką już dawno tak się nie darłam na nikogo :P
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...

Edytowane przez Justynka1710
Czas edycji: 2013-06-15 o 13:40
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:44   #2556
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
No możliwe, że zależy od regionu Kurde nie wyobrażam sobie zaklepywać pół roku wcześniej pracy i mieszkania, lipaaa

edit: ale się kłóciłam z sąsiadką już dawno tak się nie darłam na nikogo :P
U nas właśnie tak jest. Lipa z pracą I mnóstwo praktykantów z polskich szkół biorą (mają podpisane kontrakty), którzy pracują za 4,5 euro/h.

Ale musiała Ci ciśnienie podnieść sąsiadka
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:49   #2557
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam witam


Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
właśnie jeszcze nie mam. Umiem jeździć autem, ale nie zdałam egzaminu wiec poki co lipa
ajjj kurcze to faktycznie ;/
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
ja tez nie wiedziałam

nie, ani nie mam rodziny, ani dzieci. Mam tylko dom z tż który remontujemy
:cojest :
Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
tia jeden chce pracować i nie ma dla niego ofert drugiemu źle ze cokolwiek proponują
kurcze ale szybko lecą mi dni...w sumie ostatnio bardzo pozytywnie pomimo tego ze z tymi wynikami mader-co ostatnio pisalam- jest bardzo ale to bardzo źle. No ale nie będe się rozpisywać bo i tak nic mi to nie da.Jak zwykle pomimo kopa-trzeba 2 razy mocniej sie starać i sobie jakoś radzić. Pewno kwestia przyzwyczajenia
to zdrowia dla mamusi kochana


Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Hej

Lady_AnneBelle fakt masz racje, bo ja tez takie zkonczenia lubie. a co do obejrzanych telenowel to troszke ich bylo
Nigdy nie laminowałam wlosów ani nie olejowalam....moze warto by spróbowac?

Limonka jestem z woj. świetokrzyskiego bardzo dlugo siedzisz przy nauce, ja bym tak nie potrafila. wszystko by mi sie zaczelo mieszac. ale bedzie dobrze. jest weekend odpocznij, spedz milo czas z tztem a w poniedzialek zero stresu, luz i pojdzie jakos. bede trzymala kciuki mnie zawodowy czeka w styczniu, ale wcale sie tym nie przejmuje. wiadomo zalezy mi na zdaniu, ale nie mysle o tym

nada osoba bezrobotna moze byc i studentem i uczniem i tak samo ubiegac sie o stypendium socjalne czy naukowe. to normalna rzecz. byloby to troche nie w porzadku jakby osoba bezrobotna nie miala prawa do nauki, studiowania. co za dyskryminacja by byla wtedy.

U mnie cos pogoda sie popsula, cos pochmurno, ale mam nadzieje ze chmurki przejda i wyjdzie słońce

Jakie plany na dziś?
Warto spróbować, spróbuj mnie własnie tutaj do olejowania dziewczyny zachęcily na początek kupiłam sobie na allegro olejek kokosowy z Vatiki, włoski po nocy z olejkiem, po umyciu są takie mieciusieee
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja właśnie skończyłam sprzątanie, umyłam podłogi i czekam aż wszystko wyschnie. Chyba zacznę sprzątać w tygodniu, bo strasznie nie lubię tego robić w soboty.

Ja dzisiaj właśnie na grilla idę Mam nadzieję, że będzie fajnie, bo część osób znam, część nie i nigdy nie wiem czy temat złapie z tymi, których pierwszy raz na oczy zobaczę.


Ja właśnie za chwilę zabieram się za laminowanie Olejowanie zaniedbałam


Wróciłam ze szkółki, ustawialiśmy dziś stoły kto gdzie siedzi i trochę średnio ;p bo za mnąi przede mną siedzą osoby co nigdy się nie uczą, a jedna osoba na próbnych non stop do mnie zaglądała także lipa nie będe miała z kim się porozumieć jakby sie udało ajajja
Pomalowałam mamci włoski niedawno

Dziś wyjątkowo jakiś taki luz mam muszę zacząć w siebie wierzyć
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 13:55   #2558
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
U nas właśnie tak jest. Lipa z pracą I mnóstwo praktykantów z polskich szkół biorą (mają podpisane kontrakty), którzy pracują za 4,5 euro/h.

Ale musiała Ci ciśnienie podnieść sąsiadka
O kurcze. To malutko 4-5 euro. To chyba najniższa stawka ?

No podniosła i to strasznie. Mieszkam w bloku i mamy z tyłu taki duży plac z trawką i ogrodzony . No i dzieci się zazwyczaj tam bawia a ta sąsiadka mieszka na parterze i moja siostra przychodzi i mówi, że ona im każe być ciszej rozłożyli sobie namiot na tym placu z dzieciakami, daleko od jej okien a ta narzeka no to schodzę na dół i jazda , tak się wkurzyłam, że masakra. Mówię jej, ze są wakacje i dzieci mają prawo się bawić, po 22 jak będzie hałas niech dzwoni na policje jak chce , a teraz lato, słońce a dzieciom nie można sobie w namiocie posiedzieć ? kuźwa one nawet nie hałasowały! mówię jej, ze może dzieci w domu trzeba zamknąć albo w lesie do drzew przywiązać? też mam z tej strony okna i jakoś nic nie słyszę! jak byłam mała to ona też zawsze nas uciszała ;/ stara wiedźma! mówi, że ona chce sobie odpoczać WTF? po czym kuźwa jak nie pracuje tylko cały dzień leży? stara kwoka. Jeszcze jakby pod samymi jej oknami to rozumiem! ale one się nie darły tylko siedziały w tym namiocie i się bawiły;/ Przenieśli się już bo nie chcą na podwórku znowu kłótni ale ja jutro idę pod same jej okna (moje też, mieszkam piętro wyżej, kto mi zabroni) się opalać i puszczę muze na fulla! zaraz ściągnę kilka techno kawałków (nie słucham techno) nie życzę nikomu by skończył jak ona. Stara, zgorzkniała baba, której nikt nie lubi.
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 14:21   #2559
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
O kurcze. To malutko 4-5 euro. To chyba najniższa stawka ?
Mało, bo to są uczniowie ze szkół. Przyjeżdżają na 3 miesiące na praktyki. Za mieszkanie nie muszą płacić i mają co tydzień wypłacane 50 euro "na życie".

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
No podniosła i to strasznie. Mieszkam w bloku i mamy z tyłu taki duży plac z trawką i ogrodzony . No i dzieci się zazwyczaj tam bawia a ta sąsiadka mieszka na parterze i moja siostra przychodzi i mówi, że ona im każe być ciszej rozłożyli sobie namiot na tym placu z dzieciakami, daleko od jej okien a ta narzeka no to schodzę na dół i jazda , tak się wkurzyłam, że masakra. Mówię jej, ze są wakacje i dzieci mają prawo się bawić, po 22 jak będzie hałas niech dzwoni na policje jak chce , a teraz lato, słońce a dzieciom nie można sobie w namiocie posiedzieć ? kuźwa one nawet nie hałasowały! mówię jej, ze może dzieci w domu trzeba zamknąć albo w lesie do drzew przywiązać? też mam z tej strony okna i jakoś nic nie słyszę! jak byłam mała to ona też zawsze nas uciszała ;/ stara wiedźma! mówi, że ona chce sobie odpoczać WTF? po czym kuźwa jak nie pracuje tylko cały dzień leży? stara kwoka. Jeszcze jakby pod samymi jej oknami to rozumiem! ale one się nie darły tylko siedziały w tym namiocie i się bawiły;/ Przenieśli się już bo nie chcą na podwórku znowu kłótni ale ja jutro idę pod same jej okna (moje też, mieszkam piętro wyżej, kto mi zabroni) się opalać i puszczę muze na fulla! zaraz ściągnę kilka techno kawałków (nie słucham techno) nie życzę nikomu by skończył jak ona. Stara, zgorzkniała baba, której nikt nie lubi.
Są tacy ludzie, którym wszystko przeszkadza. Ja w szczególności nie lubię starych panien. Wszystko musi być tak jak one chcą.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 14:28   #2560
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Sonne dużo zdrówka dla Twojej mamy, trzymaj się

Justyna własnie chodzi o pracę w hotelu. Podobno zarobki super, i lajtowo.Oby moja mam się dostała

co do sąsiadki to zawsze znajdzie się takie babsko ech

dalej sprzątałam, tylko że z mamą i tatą. Mamy wielki dom i dużo pracy jest, i koło domu też. Ahh nie chcę myśleć co będzie za rok w nowym domku

czekam na tż bo po 17 już jedziemy na to ognisko
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 14:36   #2561
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
O kurcze. To malutko 4-5 euro. To chyba najniższa stawka ?

No podniosła i to strasznie. Mieszkam w bloku i mamy z tyłu taki duży plac z trawką i ogrodzony . No i dzieci się zazwyczaj tam bawia a ta sąsiadka mieszka na parterze i moja siostra przychodzi i mówi, że ona im każe być ciszej rozłożyli sobie namiot na tym placu z dzieciakami, daleko od jej okien a ta narzeka no to schodzę na dół i jazda , tak się wkurzyłam, że masakra. Mówię jej, ze są wakacje i dzieci mają prawo się bawić, po 22 jak będzie hałas niech dzwoni na policje jak chce , a teraz lato, słońce a dzieciom nie można sobie w namiocie posiedzieć ? kuźwa one nawet nie hałasowały! mówię jej, ze może dzieci w domu trzeba zamknąć albo w lesie do drzew przywiązać? też mam z tej strony okna i jakoś nic nie słyszę! jak byłam mała to ona też zawsze nas uciszała ;/ stara wiedźma! mówi, że ona chce sobie odpoczać WTF? po czym kuźwa jak nie pracuje tylko cały dzień leży? stara kwoka. Jeszcze jakby pod samymi jej oknami to rozumiem! ale one się nie darły tylko siedziały w tym namiocie i się bawiły;/ Przenieśli się już bo nie chcą na podwórku znowu kłótni ale ja jutro idę pod same jej okna (moje też, mieszkam piętro wyżej, kto mi zabroni) się opalać i puszczę muze na fulla! zaraz ściągnę kilka techno kawałków (nie słucham techno) nie życzę nikomu by skończył jak ona. Stara, zgorzkniała baba, której nikt nie lubi.
Nie dziwie Ci się ! Mi tez by podniosła ;p i też jestem taka wredna jak coś mnie zdenerwuje i robię na przekór ;p dobrze robisz z tym jutrzejszym wyjściem, durny babsztyl, pokażesz jej gdzie raki zimują .. niech sie cieszy że dzieci grzeczne, że ni ema menelstwa pod blokiem na tej trawce, tylko dzieci małe .. ajjj takim starym kwokom nie dogodzisz, nie nawidze takich bab, zawsze się z takimi kłócę i potem chodzę nabuzowana na maksa ;p;p ale nie umiem nie odpuścić takim babsztylom ;/;/
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Sonne dużo zdrówka dla Twojej mamy, trzymaj się

Justyna własnie chodzi o pracę w hotelu. Podobno zarobki super, i lajtowo.Oby moja mam się dostała

co do sąsiadki to zawsze znajdzie się takie babsko ech

dalej sprzątałam, tylko że z mamą i tatą. Mamy wielki dom i dużo pracy jest, i koło domu też. Ahh nie chcę myśleć co będzie za rok w nowym domku

czekam na tż bo po 17 już jedziemy na to ognisko
to udanego grillowania ! mniam mniam ja musze na nast. grilla zrobić szaszłyczki jakieś sama kiedyś pamiętam z kumpelą robiłyśmy grilla u niej w ogrodzie i kroiłysmy pierś z kurczaczka, jeden kawałek maczałyśmy w potłuczonych orzechach, inny w ziołach, jakieś ceublki małe, mmmm pyszne to było !
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 14:52   #2562
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Mało, bo to są uczniowie ze szkół. Przyjeżdżają na 3 miesiące na praktyki. Za mieszkanie nie muszą płacić i mają co tydzień wypłacane 50 euro "na życie".


Są tacy ludzie, którym wszystko przeszkadza. Ja w szczególności nie lubię starych panien. Wszystko musi być tak jak one chcą.
To jak nie płacą za mieszkanie no to może aż tak źle nie wychodzą na to, zawsze to praca i jakiś zarobek

No dokładnie. Niektóre starsze Panie są super, ale ona to jest po prostu takie wredne babsko , że mam ochotę czasami ją zwyzywać tak strasznie, że by nie ogarnęła

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość

Justyna własnie chodzi o pracę w hotelu. Podobno zarobki super, i lajtowo.Oby moja mam się dostała

co do sąsiadki to zawsze znajdzie się takie babsko ech

dalej sprzątałam, tylko że z mamą i tatą. Mamy wielki dom i dużo pracy jest, i koło domu też. Ahh nie chcę myśleć co będzie za rok w nowym domku

czekam na tż bo po 17 już jedziemy na to ognisko
To trzymam kciuki żeby się udało

A no, uroki mieszkania w bloku i posiadania wrednych sąsiadów

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Nie dziwie Ci się ! Mi tez by podniosła ;p i też jestem taka wredna jak coś mnie zdenerwuje i robię na przekór ;p dobrze robisz z tym jutrzejszym wyjściem, durny babsztyl, pokażesz jej gdzie raki zimują .. niech sie cieszy że dzieci grzeczne, że ni ema menelstwa pod blokiem na tej trawce, tylko dzieci małe .. ajjj takim starym kwokom nie dogodzisz, nie nawidze takich bab, zawsze się z takimi kłócę i potem chodzę nabuzowana na maksa ;p;p ale nie umiem nie odpuścić takim babsztylom ;/;/

to udanego grillowania ! mniam mniam ja musze na nast. grilla zrobić szaszłyczki jakieś sama kiedyś pamiętam z kumpelą robiłyśmy grilla u niej w ogrodzie i kroiłysmy pierś z kurczaczka, jeden kawałek maczałyśmy w potłuczonych orzechach, inny w ziołach, jakieś ceublki małe, mmmm pyszne to było !
Haha to piąteczka Limuś też jestem mściwa, po prostu jak ktoś robi na złość mi to czemu ja mam nie zrobić jemu ? Jutro będzie miała koncert pod oknami! łeb jej pęknie. Ja wezmę sobie słuchawki i na innym telefonie będę słuchała normalnej muzyki a na drugim puszcze łubudubu na głośnik

Mniam, lubię piersi z kurczaka, bo można je przyrządzić normalnie na sto sposobów
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 15:40   #2563
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Ja też bywam mściwa i wredna
Jestem spokojna do czasu
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 18:59   #2564
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

heja
jejku co za wredne babsko-heh i dobrze przynajmniej dostanie nauczkę.
U mnie też taka była wiecznie o wszystko miała pretensje. Pewnego razu ktoś że tak napisze"narobił jej na wycieraczkę" i coś się wyciszyła
W końcu i u mnie fajna pogoda jest bo normalnie ostatnio non stop deszcz Byłam sobie na mieście a teraz czekam na kol. jakieś piwko się napijemy
A widziałyście nowy drink frugo-kurcze jak dla mnie beznadziejny
Po jednym miałam dość

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-06-15 o 19:02
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 20:18   #2565
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Hej

nada osoba bezrobotna moze byc i studentem i uczniem i tak samo ubiegac sie o stypendium socjalne czy naukowe. to normalna rzecz. byloby to troche nie w porzadku jakby osoba bezrobotna nie miala prawa do nauki, studiowania. co za dyskryminacja by byla wtedy.

U mnie cos pogoda sie popsula, cos pochmurno, ale mam nadzieje ze chmurki przejda i wyjdzie słońce

Jakie plany na dziś?


No właśnie wygooglowalam sobie i faktycznie, ale tylko jak się uczy niestacjonarnie.



Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Witam witam



ajjj kurcze to faktycznie ;/

:cojest :

to zdrowia dla mamusi kochana



Warto spróbować, spróbuj mnie własnie tutaj do olejowania dziewczyny zachęcily na początek kupiłam sobie na allegro olejek kokosowy z Vatiki, włoski po nocy z olejkiem, po umyciu są takie mieciusieee



Wróciłam ze szkółki, ustawialiśmy dziś stoły kto gdzie siedzi i trochę średnio ;p bo za mnąi przede mną siedzą osoby co nigdy się nie uczą, a jedna osoba na próbnych non stop do mnie zaglądała także lipa nie będe miała z kim się porozumieć jakby sie udało ajajja
Pomalowałam mamci włoski niedawno

Dziś wyjątkowo jakiś taki luz mam muszę zacząć w siebie wierzyć
Dokladnie! Więcej wiary!





Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
heja
jejku co za wredne babsko-heh i dobrze przynajmniej dostanie nauczkę.
U mnie też taka była wiecznie o wszystko miała pretensje. Pewnego razu ktoś że tak napisze"narobił jej na wycieraczkę" i coś się wyciszyła
W końcu i u mnie fajna pogoda jest bo normalnie ostatnio non stop deszcz Byłam sobie na mieście a teraz czekam na kol. jakieś piwko się napijemy
A widziałyście nowy drink frugo-kurcze jak dla mnie beznadziejny
Po jednym miałam dość
Ooooo. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest.

A ja właśnie jade do koleżanki, troche padam po zjezdzie ale obiecałam to jade ma zrobić taki dobry likier z mleka skondensowanego. Piłyście? Pycha jest <3
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 21:11   #2566
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
To jak nie płacą za mieszkanie no to może aż tak źle nie wychodzą na to, zawsze to praca i jakiś zarobek

No dokładnie. Niektóre starsze Panie są super, ale ona to jest po prostu takie wredne babsko , że mam ochotę czasami ją zwyzywać tak strasznie, że by nie ogarnęła



To trzymam kciuki żeby się udało

A no, uroki mieszkania w bloku i posiadania wrednych sąsiadów



Haha to piąteczka Limuś też jestem mściwa, po prostu jak ktoś robi na złość mi to czemu ja mam nie zrobić jemu ? Jutro będzie miała koncert pod oknami! łeb jej pęknie. Ja wezmę sobie słuchawki i na innym telefonie będę słuchała normalnej muzyki a na drugim puszcze łubudubu na głośnik

Mniam, lubię piersi z kurczaka, bo można je przyrządzić normalnie na sto sposobów
jutro opowiesz jej reakcję
Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hejka





No właśnie wygooglowalam sobie i faktycznie, ale tylko jak się uczy niestacjonarnie.





Dokladnie! Więcej wiary!







Ooooo. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest.

A ja właśnie jade do koleżanki, troche padam po zjezdzie ale obiecałam to jade ma zrobić taki dobry likier z mleka skondensowanego. Piłyście? Pycha jest <3
piłam ! pychota ! kiedyś ciocia przywiozła to likier ogólnie sobie pijesz po łyczku a dla mojego Tżta tak smakowało że on po kielichu na raz jak wódkę i tylko się oblizywał hehehhe

Tżcik przywiózł mi od swojej mamy ponad 8 kilo truskawek ! Jeja jak pachnie w domu, jakie slodzuiutkie, boskie !!!! Ale będziemy mieć truskaweczek pomrożonych na zimeeeeeee

Dziś w ogóle się prawie nie uczyłam może z pół godziny ;> bo pomagałam mamie w ogrodzie, w między czasie przyjechał brat z bratową na rowerach, posiedzieli z 3 godzinki, potem poprosili o odwiezienie i wrócilam do domku gdzieś po 20, ajaja a teraz już mi się spać chce ;p słabeusz ze mnie do jutra
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 21:39   #2567
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
A ja właśnie jade do koleżanki, troche padam po zjezdzie ale obiecałam to jade ma zrobić taki dobry likier z mleka skondensowanego. Piłyście? Pycha jest <3
Nie piłam nigdy a nawet o takowym nie słyszałam ale pewnie pyszotny smaka robisz
Wy likiery a u mnie piwo butelkowe
Kurcze nie wiem co mnie podkusiło by godzić się na oglądanie komedii romantycznych-ale po 1 filmie mam już dość-takie filmy to stanowczo nie moja bajka
Limon i Ty smaka robisz
Kurcze zjadłabym truskaweczki z jogurcikiem, bananami i mnóstwem cukru albo truskawki z cukrem i bitą smietaną
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 10:16   #2568
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

heja
Co tam ciekawego dzisiaj macie w planach
Ja sobie już łażę po biedrze- ostatnio mają w sprzedaży dobre ''pralinki"- na wagę mniam.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 11:34   #2569
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejo ja wróciłam z opalanka więc sąsiadka wyszła ale jak zobaczyła mnie to nic nie powiedziała hahaha ale długo nie męczyłam tym technem bo jak przyszł dzieciaki to od razu wyłączyłam, żeby im uszek nie męczyć ale misja spełniona

teraz kawka i koktajl truskawkowy, gazeta, mp3 i kocyk na słoneczko :P takie plany? A Wy co robicie ?
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 11:49   #2570
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Ja wstałam przed 11.00, potem spa zrobiłam i koleżanka, która wczoraj grilla imieninowego robiła, zadzwoniła, żebyśmy dzisiaj na obiad przyjechali także jedziemy na 15.00. Znowu się objem, bo ma tort czekoladowy z wiśniami i kopiec kreta i na pewno mnie poczęstuje
A jak wrócimy to chcę poczytać książkę, bo wciągnęła mnie "Bezdomna" a nie mogę jakoś jej skończyć.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 12:27   #2571
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Hejo ja wróciłam z opalanka więc sąsiadka wyszła ale jak zobaczyła mnie to nic nie powiedziała hahaha ale długo nie męczyłam tym technem bo jak przyszł dzieciaki to od razu wyłączyłam, żeby im uszek nie męczyć ale misja spełniona

teraz kawka i koktajl truskawkowy, gazeta, mp3 i kocyk na słoneczko :P takie plany? A Wy co robicie ?
ważne że dostała nauczkę
o czyli pełen relaks - i do tego koktajl mniam

ja ogarniam obiadek a później idę się przejść nad wodę-szkoda że jeszcze za zimno by wyskoczyć w bikini
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja wstałam przed 11.00, potem spa zrobiłam i koleżanka, która wczoraj grilla imieninowego robiła, zadzwoniła, żebyśmy dzisiaj na obiad przyjechali także jedziemy na 15.00. Znowu się objem, bo ma tort czekoladowy z wiśniami i kopiec kreta i na pewno mnie poczęstuje
A jak wrócimy to chcę poczytać książkę, bo wciągnęła mnie "Bezdomna" a nie mogę jakoś jej skończyć.
zjadłabym

nie ma jak leniwa i relaksacyjna niedziela

działa Wam emiota "love" - bo u mnie już kolejny dzień jej nie ma
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 14:29   #2572
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

No dokładnie, nauczka jest zobaczymy czy podziała :P

a nie wiem czy działa -sprawdzam-
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 16:37   #2573
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

u mnie się nie pojawia- widać że powinna być a jakoś się nie wyświetla
wlazłam na stronke pudla nie wiem czym tu się jara ćhttp://www.pudelek.pl/artykul/55983/..._kilo_zdjecia/ brzuch jak brzuch
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 18:10   #2574
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

czesc spędzam czas z tż, nawet nie mam kiedy wejść dziś miałam bardzo aktywny dzień, rowery, spacery

wczoraj na tym ognisku trafiliśmy na plage komarów
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 19:51   #2575
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

A ja wróciłam od znajomych objedzona na maksa Oglądam Opole i czytam książkę. Do jutra
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:49   #2576
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witajcie
Byłam dzis u kolezanki i jakas godzine temu wrócilam. poplotkowalysmy sobie troche.

Limonka no spróbuje napewno tylko olejek sobie zakupie.
Uwielbiam truskawki i ich zapach, moglabym jesc je bez konca z bita smietana czy cukrem daj znac jutro jak ci poszlo.

Skonczylam wczoraj czytac "Ostatnie zyczenie" Sapkowskiego i teraz czytam "Letnia noc" Dan Simons. przeczytalam jakies 200str i bardzo mi sie podoba i wciaga strasznie. zaraz biore sie za dalsze czytanie.

Do jutra, zycze milej nocki
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 21:31   #2577
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Bye

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-06-16 o 21:34
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 22:21   #2578
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

a ja witam
oglądnęłam własnie z tz
http://www.filmweb.pl/film/Powr%C3%B...2a-2010-535513
mega! Justyna polecam gorąco jak nie oglądałaś az musiałam dac 9 na filmwebie
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 23:25   #2579
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
u mnie się nie pojawia- widać że powinna być a jakoś się nie wyświetla
wlazłam na stronke pudla nie wiem czym tu się jara ćhttp://www.pudelek.pl/artykul/55983/..._kilo_zdjecia/ brzuch jak brzuch
Dokładnie,Uważam nawet nieskromnie (:P) , że mam ładniejszy i pewnie wiele dziewczyn może tak powiedzieć jak dla mnie taki jakiś mało kobiecy ten jej brzuch, nie wiem
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
a ja witam
oglądnęłam własnie z tz
http://www.filmweb.pl/film/Powr%C3%B...2a-2010-535513
mega! Justyna polecam gorąco jak nie oglądałaś az musiałam dac 9 na filmwebie
Przeczytałam opis! I jak polecasz to jutro na pewno obejrzę tylko w dzień jak mega straszny jest

Dobranoc wszystkim
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 05:03   #2580
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam w poniedziałek
Weekend zdecydowanie za szybko zleciał ale najważniejsze, że odpoczęliśmy.

Miłego dnia!
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.