U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-21, 18:17   #2671
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

heh dobre- no ale w sumie trzeba sobie jakoś radzić Ważne że były zjadliwe
o rybki fajnie. Miałam kiedyś ale tylko takie zwykłe w kuli
hmm ale w sumie w tym filmie to obie był szczupłe
Ja zaczęłam "40 lat minęło"- ale straszny suchar


Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Sonne- no koles fajniutki miał dobry zarost :P i fajny styl. Ale miał dziwne zęby, przez moment myslalam nawet, że ma dalej krew na zębie po tej bójce a on taką szparę miał i rzeczywiście się lipnie konczy- strasznie chciałam żeby oni się zobaczyli

Marta- Fabiana moim zdaniem miała nawet ładną twarz, ale rzeczywiście wieszak- a cycki, rozmiar SS (Same Sutki)

A film jutro obejrzę, dla samej aktorki ma coś kurcze w sobie intrygującego. Swoją drogą... wyobrazacie sobie być w takiej sytuacji w jakiej ona się znalazła? MASAKRA.
O nawet nie zwróciłam uwagi na jego zęby Włosy, zarost oczy świetne
hmm oj tam oj tam nie każdy musi mieć spory biust Małe jest piękne
A nom masakra- wszystko widziała słyszała a nic nie mogla zrobić Ale swoją drogą pomysł też miała beznadziejny
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 18:30   #2672
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

jajka i parówki, źle mi się to kojarzy odbija mi

u mnie milusi wieczorek z piwkiem i rodzina tż.

Co do filmu to wyobrażałam sobie co musiała czuć ta dziewczyna, koszmar. Najlepsze, że jej facet tak szybko znalazł sobie pocieszenie. Smutne, że ta nowa okazała się zołza i dopóki nie zobaczyła jaki on jest naprawdę, nie uwolniłaby tej Belen
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 18:43   #2673
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Kolega gotował w czajniku jajka i parówki. Pomysłowość ludzka nie zna granic



Właśnie wróciłam z zakupów. Byliśmy w markecie ogrodniczym, tż kupił rybki i rośliny do akwarium a ja kolejnego storczyka Zobaczymy jak długo mi przetrwają
Ja dzisiaj też zakupy robiłam, tylko bardziej ciuszki, udało mi się kupić fajne szorty i dżinsy, w biedronce kupiłam kapelusz i japonki w Deichamnie, chciałam jakieś sandały ale nic mi się nie podobało. A i udało mi się walizki ładne i tanie kupić wymiarowo bagaż podręczny ryianaera

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Sonne- no koles fajniutki miał dobry zarost :P i fajny styl. Ale miał dziwne zęby, przez moment myslalam nawet, że ma dalej krew na zębie po tej bójce a on taką szparę miał i rzeczywiście się lipnie konczy- strasznie chciałam żeby oni się zobaczyli

Marta- Fabiana moim zdaniem miała nawet ładną twarz, ale rzeczywiście wieszak- a cycki, rozmiar SS (Same Sutki)

A film jutro obejrzę, dla samej aktorki ma coś kurcze w sobie intrygującego. Swoją drogą... wyobrazacie sobie być w takiej sytuacji w jakiej ona się znalazła? MASAKRA.
rozwaliło mnie xD nie wiedziałam, że tak się mówi

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
heh dobre- no ale w sumie trzeba sobie jakoś radzić Ważne że były zjadliwe
o rybki fajnie. Miałam kiedyś ale tylko takie zwykłe w kuli
hmm ale w sumie w tym filmie to obie był szczupłe
Ja zaczęłam "40 lat minęło"- ale straszny suchar



O nawet nie zwróciłam uwagi na jego zęby Włosy, zarost oczy świetne
hmm oj tam oj tam nie każdy musi mieć spory biust Małe jest piękne
A nom masakra- wszystko widziała słyszała a nic nie mogla zrobić Ale swoją drogą pomysł też miała beznadziejny
nooo! też zaczeliśmy z TŻ ten film i porażka :P

siedze i składam gazetę TŻ siediz też w domu i się uczy. Ahh sesjo giń.
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 18:52   #2674
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
jajka i parówki, źle mi się to kojarzy odbija mi

u mnie milusi wieczorek z piwkiem i rodzina tż.

Co do filmu to wyobrażałam sobie co musiała czuć ta dziewczyna, koszmar. Najlepsze, że jej facet tak szybko znalazł sobie pocieszenie. Smutne, że ta nowa okazała się zołza i dopóki nie zobaczyła jaki on jest naprawdę, nie uwolniłaby tej Belen
o to wszystko jasne- wiadomo dlaczego "odbija"
Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też zakupy robiłam, tylko bardziej ciuszki, udało mi się kupić fajne szorty i dżinsy, w biedronce kupiłam kapelusz i japonki w Deichamnie, chciałam jakieś sandały ale nic mi się nie podobało. A i udało mi się walizki ładne i tanie kupić wymiarowo bagaż podręczny ryianaera
był urodzaj to sie obkupiłaś

ej a w lidlu są crunchipsy 3 paczki jakoś za 4 zeta i lody te najlepsze w kubeczku troszkę tańsze- wczoraj zrobiłam mały zapas. Przywlokłam 15 szt.
o u mnie grzmi
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:05   #2675
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
heja
kurcze Lady masakra, w takim towarzystwie pewnie też bym miała odwyk Że też im osobiście to nie przeszkadza - co za ludzie.


Już same autobusy/busy w lato mnie odpychają Dobrze że raczej rzadko kiedy muszę korzystać. A już miejskie omijam szerokim łukiem - wolę na piechtę chodzić
Ale tak swoją drogą to ogólnie jak sobie pomyśle ze tyle osób dotyka siedzeń, barierek, drzwi itp. to normalnie





wiesz może to tzw"muchy końskie" przynajmniej ja mam z nimi co roku problem. Tyle że podobno ja mam na nie uczelenie- alepodobne objawy
hmmm może i faktycznie to te muchy, bo na prawdę zupełnie inaczej niż komary ;/
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
A nie mówcie mi nawet o smrodzie, a fuujjj

nie mówiłam Wam, że czytam ksiązkę 'Arabska zona" wstrząsająca, polecam!
czytałam tą ksiażkę nawet wydaje mi się, że Wam tu polecałam, ale sama nie wiem juz hehe fajna fajna ja lubię takie książki
Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

własnie mnie tez to wkurza i to strasznie. mowia, ze nic nie umieja, nie zajrzekli do zeszytu wg a przychodzi co do czego 5. ja to jak nie umiem czy umiem to przyznaje sie wtedy.
jeszcze mnie denerwuje takie cos, ze np. ty dostajesz 5 a ktos 4 i wielka awantura tamtej osoby z 4 dlaczego ty masz 5, a nie ona. i jeszcze ciekawosc co kto ma. u mnie jest kilka takich dziewczyn. pozdawaly wczesniej egz i przyszly w dzien egz mimo ze mialy juz zaliczone zeby zobaczyc kto na co zdal. przeciez to chore, smieszne i zalosne.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Limon trzymam kciuki zeby bylo 40 a nie 20, ale i tak jestem dumna z ciebie. poza tym mogli powiedziec, ze jakies zmiany weszly. tak jak u mnie np. pisze w styczniu a dzis na necie zauwazylam, ze niektorzy z usl. kosmetycznych pisali na nowych zasadach egz, ktorych my oczywiscie nie znamy. ja juz glupia jestem i nie wiem czy bede pisac na starych czy nowych zasadach bo nic nam nie mowia, wg nie przygotowywuja. czwart semestr a ja ani jednego testu, tylko 4 projekty w tym tylko twarz i wiekszosc samemu trzeba bylo w domu zrobic, pozniej byly sprawdzone i niewytlumaczone, wydaje mi sie ze nawet nie pod klucz robione. zaczynam sie ja teraz troche denerwowac mimo ze do stycznia daleko.

Lady u mnie do niedzieli pokazywali pogode to upaly 30 stopni w cieniu

Marta to faktycznie czesto do pup jezdzisz. ja mam tak co 3 - 4 miesiace, ale zeby cos zaproponowali staz czy prace to mija sie z cudem. potrafia tylko wysylac na jakies doradztwa zawodowe, gdzie ucza pisac cv i list motywacyjny. ja jak mam isc do pup to mnie nerwy takie biora ze szok.
u mnie w szkole było tak samo z projektami, mało, zaczęliśm,y je robić w grudniu lub w styczniu a w czerwcu egzmain i w dodatku to wyglądało tak, że pisaliśmy a potem sami sprawdzaliśmy no to jak miałam się tego nauczyć ?? jeden raz babka sprawdziła, a tak to sobie sami, albo nam ktoś i my komuś, uważam to za bezsens bo nic nie jest tłumaczone itp. ale cóż poradzić hehe poczytałam klucze za co się ocenia, rózne prace na necie i potem w miare już ogarnęłam o co w tym chodzić także i Tobie życzę powodzenia !
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:06   #2676
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Też tego nie czaje

Jak się nie uda to trafi się coś innego
Ja też a przez to pełno czerownych śladów

Też sobie oblukam jak to nie horror
Wiecie co normalnie dzisiaj mi się zemdlało W sumie komiczna sytuacja- jak tak teraz o tym pomyśle Kurde praktycznie zawsze dobrze się czuje a tu takie coś. A w sumie nawet nie ma takiego gorąca bo lekki wiaterek jest
Idę ogarnąć jakiś obiadek zapuszczę sobie film i leniuchuje do końca dnia
To Ty uważam Sonne, ajajja
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Jakbyśmy mogli brać za darmo to by na szklarni ani jednego kwiatka nie było Polak potrafi.

Sporo Holendrów to brudasy. Nie kąpią się codziennie. Chodzą do pracy przez cały tydzień w tych samych ubraniach a zdarza się nierzadko, że i od następnego tygodnia przychodzą w tych samych nieupranych rzeczach Leciałam z synem szefa do Portugalii i przy odprawie zabrali mu antyperspirant i nie kupił sobie nowego, przez cały tydzień śmierdząc jak stary cap. A teraz dwa hity! Kiedyś na kantynie wyłączyli wodę i nie było co zagotować w czajnikach, żeby wypić kawę czy herbatę. Była akurat zima i spadł śnieg. Jeden z Holendrów nasypał tego śniegu do czajnika, zagotował i sobie kawkę popijali. Psiaki i koty sikają na ten śnieg, pełno piachu wkoło ... nie ogarniam. Kolega Holender poczęstował koleżankę cukierkiem. Nie smakował jej i chciała wyrzucić a on tego cukierka od niej wziął i włożył sobie do ust. Myślałam, że
Justyna, byłaś w Holandii, spotkałaś się osobiście z czymś takim czy to ja mam takiego pecha?
Normalnie szok to co opowiadasz z jednej strony śmieszne, a zdrugiej aż się nie wie co powiedzieć :P
Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
też nie cierpię lektora :P ja sobie chyba wieczorkiem go obejrzę, chociaż powinnam się uczyć :P

o kurcze czemu? z tego upału?

masz racje, w poniedziałek mam kolejną rozmowę. Idę do grupona musiałam portfolio zrobić dla nich :P no ale przynajmniej mnie zmobilizowali i już mam bo sama się zbierałam i zbierałam

o matko. Historia ze śniegiem mnie rozwaliła. Co do czajników to TŻ pracuje z Koreańczykami i oni sobie robią w czajnikach zupki chińskie i też obrzydliwy naród. Jak TŻ mi opowiada co tam się dzieje w toaletach xD
a u mnie dzisiaj padał grad :O
powodzenia w poniedziałek, mam nadzieje że tym razem Ci sie uda zupki chińskie w czajniku ? mają pomysły ludzie...
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Kolega gotował w czajniku jajka i parówki. Pomysłowość ludzka nie zna granic



Właśnie wróciłam z zakupów. Byliśmy w markecie ogrodniczym, tż kupił rybki i rośliny do akwarium a ja kolejnego storczyka Zobaczymy jak długo mi przetrwają
hahah jajka jeszcze sobie wyobraziłam bo się zmieszczą, ale jak on gotował parówki ?? hehehhe
mój Tż marzy o ogromny z 2,3 metrowym akwarium, do którego złowiłby szczupaka i hodował i jakieś inne rybki hehhe
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Sonne- no koles fajniutki miał dobry zarost :P i fajny styl. Ale miał dziwne zęby, przez moment myslalam nawet, że ma dalej krew na zębie po tej bójce a on taką szparę miał i rzeczywiście się lipnie konczy- strasznie chciałam żeby oni się zobaczyli

Marta- Fabiana moim zdaniem miała nawet ładną twarz, ale rzeczywiście wieszak- a cycki, rozmiar SS (Same Sutki)

A film jutro obejrzę, dla samej aktorki ma coś kurcze w sobie intrygującego. Swoją drogą... wyobrazacie sobie być w takiej sytuacji w jakiej ona się znalazła? MASAKRA.
ja nie mogę Justa, co Ty masz za teksty :P hehehheheheh
Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
o to wszystko jasne- wiadomo dlaczego "odbija"

był urodzaj to sie obkupiłaś

ej a w lidlu są crunchipsy 3 paczki jakoś za 4 zeta i lody te najlepsze w kubeczku troszkę tańsze- wczoraj zrobiłam mały zapas. Przywlokłam 15 szt.
o u mnie grzmi
kurcze, nie mam ogólnie Lidla po drodze choć są 4 w mieście, ale muszę się w końcu do któregoś wybrać bo jednak słodycze tam mają najlepsze ajajaj

wróciłam z pracy,a jutro na 12 godzin, umre hehe zajrzałam do Was, odpisuję i idę odrazu śpiochać dobrej nocki dziewuszki a jutro życzę Wam miłego dnia
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:12   #2677
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

dziewczyny chcę zamówić te spodenki http://allegro.pl/listing/user/listi...77343&id=76083 ale mam w pasie więcej niż jest napisane w rozmiarze XL ! normalnie noszę L. i nie wiem co robić? nawet XXL by się chyba nie zgadzał..


http://allegro.pl/sukienka-damska-ne...205820567.html
i taką sukienkę
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html

Edytowane przez martusia205
Czas edycji: 2013-06-21 o 21:15
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 08:58   #2678
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

heja
te spodenki to i na fotce jakieś takie małe się wydają Lepiej opierać się na wymiarówce(o ile dobrą podali) A tak swoją drogą to ogólnie jak dla mnie są jakieś dziwne, i z lipnego materiału. A sukienka ładnaLimon kurcze 12 h Niech moc będzie z Tobą
Ja zaraz spadam nad wodę- chociaż za bardzo mi się nie chce
Miłego
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 10:09   #2679
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka )


Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
heja
te spodenki to i na fotce jakieś takie małe się wydają Lepiej opierać się na wymiarówce(o ile dobrą podali) A tak swoją drogą to ogólnie jak dla mnie są jakieś dziwne, i z lipnego materiału. A sukienka ładnaLimon kurcze 12 h Niech moc będzie z Tobą
Ja zaraz spadam nad wodę- chociaż za bardzo mi się nie chce
Miłego
A ja Ci zazdroszczę! Wymień się. Ja pojadę nad wodę a ty za mnie na egzamin i ślub
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 12:33   #2680
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hej

Limonka jak sie czlowiek sam nie przygotuje to nikt tego nie zrobi za niego i nie ma co liczyc na nauczycieli, a zwlaszcza znajomych dlatego ja mam zamiar z jedna moja kumpela przygotowac sie samemu bo to sa totalne kpiny. jak pisalam z administarcji to porzadnie nas przygotowali i nie musialam sama duzo robic, ale mimo wszystko chcialam a tu musze wszystko sama jesli chce zdac.

U mnie dzis kolejny dzien upal, mam nadzieje ze burzy takiej jak wczoraj i wiatrzyska nie bedzie.

Skonczylam ksiazke ta "Letnia noc" dzis i nie wiem ktara teraz zaczac czytac ale najpierw zrobie kopytka na obiadek.
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 13:20   #2681
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cześć wszystkim
Jak mam już weekend Jestem po pracy, po gotowaniu obiadu i po sprzątaniu. Teraz odpoczywam

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
mój Tż marzy o ogromny z 2,3 metrowym akwarium, do którego złowiłby szczupaka i hodował i jakieś inne rybki hehhe
Akwarium fajna sprawa. My mamy sześciokątne i jak się patrzy z boku to ma się wrażenie, że wszystkiego jest w nim podwójnie, takie złudzenie optyczne. Marzyło nam się w nowym domu takie akwarium wbudowane w ścianę ale jak poczytaliśmy ile przy tym jest pracy jak się chce je wyczyścić i wodę wymienić to zrezygnowaliśmy. W miejscu akwarium będzie biokominek

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
U mnie dzis kolejny dzien upal, mam nadzieje ze burzy takiej jak wczoraj i wiatrzyska nie bedzie.
A u nas kolejny dzień bez słońca. Od wczoraj to praktycznie nie przestaje padać deszcz.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 15:32   #2682
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

cześć
Spodenki jednak poszukam na żywo, tylko tej kiecki mi szkoda

jestem od godziny w domku, wróciłam bo u tż pełno rodzinki, będa tam spać więc nie chcę zawadzać. I tak posiedzieliśmy sobie, i pojedliśmy w domu też masa jedzenia, wieczorem posiedze z rodzicami i popiję piwko, a teraz najadłam się jagód jestem cała fioletowa
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 17:39   #2683
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 18:59   #2684
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

jestem już w domu Siedziałam w ogródku, sączyłam browarka, a tu cicho coś
jakie plany na wieczór?

ja może jakiś film
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html

Edytowane przez martusia205
Czas edycji: 2013-06-22 o 19:01
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:24   #2685
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

heja night
o to udanej zabawy nada
jagody mniam
coś mi plecy spiekło Ja sobie siedzę "w plenerze" i "zalewam robaka" heh.

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-06-23 o 10:36
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:25   #2686
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

My wróciliśmy od znajomych. Wpadliśmy tylko na kawę i sernika, bo jesteśmy tak wykończeni, że postanowiliśmy wypocząć. Ja słucham muzyki a tż ogląda tv. Brakowało mi takiej leniwej soboty i to baaaardzo. Jutro wpadają do nas znajomi na ciasto drożdżowe i eklery
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:28   #2687
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Ja nie mam planów, wykąpana jestem, więc szybciej będę przed tv

Denerwuję się tylko sytuacją z jak mogło mi się wydawać przyjaciółką: denerwuję się, że nie ma czasu nawet zadzwonić, a jak odpisuje na sms to jednym słowem. Pracje w małym sklepiku tylko 4 godziny i jest wielce zapracowana. Jak ja pracowałam na pełen etat to zawsze miałam czas, zawsze miałam czas pocieszać złamane serduszko, choć mojego nikt nie głaskał. Poświęcałam wolny czas dla niej przez ponad 3 lata i w zamian jestem teraz praktycznie nikim. Jak rozstała się z chłopakiem do którego oczywiście wróciła to mówiła, że bez drugiej przyjaciółki by sobie nie poradziła psychicznie, choć JA się częściej widziałam z nią, choć potem przyznała,że w końcu ja też byłam Dobrze, że mam inną wspaniałą przyjaciółkę, która jest szczera i przyjazna. Przez długi czas nie dostrzegałam jej jak teraz, bo wszystko przez tamtą rozpieszczoną egoistyczną pannicę.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:36   #2688
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Nightmare666 najważniejsze, że przejrzałaś na oczy z kim masz do czynienia. Szkoda, że musiałaś trafić na kogoś takiego ale każda sytuacja czegoś nas uczy. Ludzie są niestety bardzo niewdzięczni. Nie pamiętają ile nam zawdzięczają i ile poświęciliśmy im czasu.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:40   #2689
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Nightmare666 najważniejsze, że przejrzałaś na oczy z kim masz do czynienia. Szkoda, że musiałaś trafić na kogoś takiego ale każda sytuacja czegoś nas uczy. Ludzie są niestety bardzo niewdzięczni. Nie pamiętają ile nam zawdzięczają i ile poświęciliśmy im czasu.
Z każdej sytuacji powinniśmy wyciągać wnioski. Teraz jest mi głupio przed domownikami nawet.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 19:45   #2690
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Night najgorzej jak ma się koleżanki które wymagają byś je wysłuchiwała, była przy nich, a jak Ty masz jakiś problem to mają Cię głęboko w poważaniu. Na Twoim miejscu przestałabym się kompletnie angazowac, bo to nie ma sensu, widac że jej wcale nie zalezy

co do tv, to dl;a mnie nie ma nic ciekawego
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 20:07   #2691
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Z każdej sytuacji powinniśmy wyciągać wnioski. Teraz jest mi głupio przed domownikami nawet.
Następnym razem będziesz ostrożniejsza. W końcu my Polacy jesteśmy mądrzy po szkodzie
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 21:47   #2692
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Sonne- no koles fajniutki miał dobry zarost :P i fajny styl. Ale miał dziwne zęby, przez moment myslalam nawet, że ma dalej krew na zębie po tej bójce a on taką szparę miał i rzeczywiście się lipnie konczy- strasznie chciałam żeby oni się zobaczyli

Marta- Fabiana moim zdaniem miała nawet ładną twarz, ale rzeczywiście wieszak- a cycki, rozmiar SS (Same Sutki)

A film jutro obejrzę, dla samej aktorki ma coś kurcze w sobie intrygującego. Swoją drogą... wyobrazacie sobie być w takiej sytuacji w jakiej ona się znalazła? MASAKRA.
obejrzałam film świetny! naprawdę ktoś miał pomysł! Co do tej Belen to trafiła ona tam na własne życzenie jak dla mnie. Durny miała pomysł na test.

Co do cycków to faktycznie ss, babka wyglądała jak dziecko :O

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Ja nie mam planów, wykąpana jestem, więc szybciej będę przed tv

Denerwuję się tylko sytuacją z jak mogło mi się wydawać przyjaciółką: denerwuję się, że nie ma czasu nawet zadzwonić, a jak odpisuje na sms to jednym słowem. Pracje w małym sklepiku tylko 4 godziny i jest wielce zapracowana. Jak ja pracowałam na pełen etat to zawsze miałam czas, zawsze miałam czas pocieszać złamane serduszko, choć mojego nikt nie głaskał. Poświęcałam wolny czas dla niej przez ponad 3 lata i w zamian jestem teraz praktycznie nikim. Jak rozstała się z chłopakiem do którego oczywiście wróciła to mówiła, że bez drugiej przyjaciółki by sobie nie poradziła psychicznie, choć JA się częściej widziałam z nią, choć potem przyznała,że w końcu ja też byłam Dobrze, że mam inną wspaniałą przyjaciółkę, która jest szczera i przyjazna. Przez długi czas nie dostrzegałam jej jak teraz, bo wszystko przez tamtą rozpieszczoną egoistyczną pannicę.
olej ją. Nie warto tracić czasu na takich ludzi.
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 08:07   #2693
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Dzień dobry!
Jeju, po wczorajszym dniu myślałam że umrę, nogi bolały jak nie wiem co a jakwrócilam do domu to i głowa przez całą noc też i z rana jak się obudziłam musiałam wziąć tablete, ale dalej boli ((
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
dziewczyny chcę zamówić te spodenki http://allegro.pl/listing/user/listi...77343&id=76083 ale mam w pasie więcej niż jest napisane w rozmiarze XL ! normalnie noszę L. i nie wiem co robić? nawet XXL by się chyba nie zgadzał..


http://allegro.pl/sukienka-damska-ne...205820567.html
i taką sukienkę
fajna ta sukieneczka
a spodenki możesz spokojnie kupować, bo kochana to jest miara w cm hjak spodenki lezą z jednej strony Ty by wiedzieć jaka to miara musisz je pomnożysz razy 2 hehe
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
Jak mam już weekend Jestem po pracy, po gotowaniu obiadu i po sprzątaniu. Teraz odpoczywam


Akwarium fajna sprawa. My mamy sześciokątne i jak się patrzy z boku to ma się wrażenie, że wszystkiego jest w nim podwójnie, takie złudzenie optyczne. Marzyło nam się w nowym domu takie akwarium wbudowane w ścianę ale jak poczytaliśmy ile przy tym jest pracy jak się chce je wyczyścić i wodę wymienić to zrezygnowaliśmy. W miejscu akwarium będzie biokominek


A u nas kolejny dzień bez słońca. Od wczoraj to praktycznie nie przestaje padać deszcz.
o kurcze, nie widziałam takiego akwarium nawet, niezłe musi być Opowiem dla Tżta jak go zobaczę
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
My wróciliśmy od znajomych. Wpadliśmy tylko na kawę i sernika, bo jesteśmy tak wykończeni, że postanowiliśmy wypocząć. Ja słucham muzyki a tż ogląda tv. Brakowało mi takiej leniwej soboty i to baaaardzo. Jutro wpadają do nas znajomi na ciasto drożdżowe i eklery
eklery ! ja ost. tka miałam na nie ochote mmmmmmmmm !
Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Ja nie mam planów, wykąpana jestem, więc szybciej będę przed tv

Denerwuję się tylko sytuacją z jak mogło mi się wydawać przyjaciółką: denerwuję się, że nie ma czasu nawet zadzwonić, a jak odpisuje na sms to jednym słowem. Pracje w małym sklepiku tylko 4 godziny i jest wielce zapracowana. Jak ja pracowałam na pełen etat to zawsze miałam czas, zawsze miałam czas pocieszać złamane serduszko, choć mojego nikt nie głaskał. Poświęcałam wolny czas dla niej przez ponad 3 lata i w zamian jestem teraz praktycznie nikim. Jak rozstała się z chłopakiem do którego oczywiście wróciła to mówiła, że bez drugiej przyjaciółki by sobie nie poradziła psychicznie, choć JA się częściej widziałam z nią, choć potem przyznała,że w końcu ja też byłam Dobrze, że mam inną wspaniałą przyjaciółkę, która jest szczera i przyjazna. Przez długi czas nie dostrzegałam jej jak teraz, bo wszystko przez tamtą rozpieszczoną egoistyczną pannicę.
Ważne, że przekonałas sie jak to jest ja dokładnie w podobny sposób przekonałam się o swojej "przyjaciółce", tylko moja po prostu przestała się odzywac .. smsy i telefony nic nie dawały.. Po prostu trafiłyśmy na niewłasciwych ludzi, ale czasu nie cofniemy teraz będziesz miała szerzej otwarte oczy kto jest w porządku wobec Ciebie

Wczoraj zajechałamd oTżcika bo zaprosił mnie na kolacyjke, bo złowił rybcie hehe dla mnie była największa taki duuuuuuuży okoń, pycha
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 08:41   #2694
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Limon przecież ja mnożyłam razy 2 nic nie poradze, że nie mam tych 80 w pasie. Nie wiem może mnie źle wymierzyli, ale nie sądzę.

na dziś też poszukam fajnego filmu bo i tak siedzę cała niedzielę w domku
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 10:28   #2695
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

heja
u mnie od rana burza Dzisiaj w miescie niedaleko mnie nawet fajne"granie będzie"-ale w taka pogode chyba jednak odpuszcze sobie.:/
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 10:58   #2696
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Limon przecież ja mnożyłam razy 2 nic nie poradze, że nie mam tych 80 w pasie. Nie wiem może mnie źle wymierzyli, ale nie sądzę.

na dziś też poszukam fajnego filmu bo i tak siedzę cała niedzielę w domku
kurcze, tak na oko spojrzałam nie wiem które wzięłam chyba M i było 47 to razy 2 wychodzi ponad 90, a to by się zgadzało z tym rozmiarem hmmmm, to juz nie wiem sama skoro tak
Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
heja
u mnie od rana burza Dzisiaj w miescie niedaleko mnie nawet fajne"granie będzie"-ale w taka pogode chyba jednak odpuszcze sobie.:/
u mnie własnie też już zaczęło lać i grzmieć, bo wcześniej siezdiałam w ogrodzie i czytałam ksiażeczke, ale musiałam uciekać do domu niestety ;> ciemno jakby noc była się zrobiło, żyć nie umierać, ja wolne a tu taka pogoda ;>
u mnie w mieście są Dni miasta od piątku, ale dowiedziałam się o tym dopiero dziś heheheh

aaa Martusia, przeczytałam "Ducha" bardzo fajna ksiażka, fajna ta historia tej Sary .. wciągneła mnie strasznie, i przeczytałam część jednego wieczoru a drugą część rano hehe a Ty miałas okazję przeczytać tą książkę ?? Teraz czytam "Ranczo"
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 11:04   #2697
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Heloł

My już po obiedzie. Był dość obfity, dlatego tak wcześnie jedliśmy, żeby później jeszcze wcisnąć do żołądka ciasto drożdżowe i eklery
Zrobiłam dzisiaj rolady a do tego ziemniaki i fasolkę. Pychota.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 13:26   #2698
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Limon nie, nie czytałam tego, ale jak będzie w bibliotece to wezmę ja mam jakąś jej książkę "Siostry" czytałas?

Lady mniam, pyszności! u mnie dziś mama gotowała, były gołabki, ale od jutra znów ja przejmuję pałeczkę

co do spodenek rozmiaru M to one w biodrach mają 47, a w pasie 38

czytałam książkę na dworze prawie 3 godzinki
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 13:36   #2699
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Lady mniam, pyszności! u mnie dziś mama gotowała, były gołabki, ale od jutra znów ja przejmuję pałeczkę
Lubię niedzielę właśnie dlatego, że ja mam więcej czasu by zrobić lepszy obiad a tż by coś upiec Przeważnie gotuję coś szybkiego, mało pracochłonnego, by wracając z pracy po 17.00 nie jeść obiadu o 20.00.

Chyba chwycę za jakąś książkę.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 14:53   #2700
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hej u mnie duszno jest jak cholera, ale co chwilę się chmurzy więc mam nadzieje, że popada troszkę! ja się właśnie szykuje i słucham muzy na fulla i idę spotkać się z koleżanką na jakiś spacer i na lody miłej niedzieli
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.