U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania. - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-26, 21:10   #2731
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Kochana-kiedyś widziałam takie pakowane po kilka ale teraz widzę już ich nie ma a chodzi mi o takie zwykłe: http://allegro.pl/super-okazja-bokse...345751116.html

Najzwyklejsze bawełniane bokserki. Ja lubię tak nosić tzn,. jakieś fajne kolorowe legginsy a góra stonowana właśnie taka bokserka i jakieś fajne dodatki jeśli nie są przesadzone


Kurcze to nie dobrze, że zrezygnowała ;/

O i te są śliczne, takie zwykłe delikatne z guziczkami http://allegro.pl/bokserki-guziczkam...323688729.html
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...

Edytowane przez Justynka1710
Czas edycji: 2013-06-26 o 21:13
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:11   #2732
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Lubie kotlety sojowe <3 ale podobno straszna chemia.
Szkoda, że wyrzuciłam opakowanie, bo bym sprawdziła ile jest soi w sojowych kotletach

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Ja już po pracy i mam złą wiadomość.. nowa dziewczyna zrezygnowała i znów zostaję ja i szefowa, żyć nie umierać ;| codziennie praca, ja chyba nie wytrybie ;|
Współczuję.
A ponoć takie bezrobocie w PL ...


Obejrzałam fajny film "Grudniowi chłopcy". Dał mi do myślenia.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:25   #2733
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Kochana-kiedyś widziałam takie pakowane po kilka ale teraz widzę już ich nie ma a chodzi mi o takie zwykłe: http://allegro.pl/super-okazja-bokse...345751116.html

Najzwyklejsze bawełniane bokserki. Ja lubię tak nosić tzn,. jakieś fajne kolorowe legginsy a góra stonowana właśnie taka bokserka i jakieś fajne dodatki jeśli nie są przesadzone


Kurcze to nie dobrze, że zrezygnowała ;/

O i te są śliczne, takie zwykłe delikatne z guziczkami http://allegro.pl/bokserki-guziczkam...323688729.html
aaa bo ja myślałam że o jakieś koszulki chodzi, nie na ramiaczkach bokserki mam dwie jedna mocno różowa więc się nie nadaje do tych leginsów :P:P a druga jest takiego koloru hmm jasny brązik taki delikatny też byłby dobry ?? w leginsach przeważa kolor niebieski, ale ma i biały i żółty i różowt i czarny ;p
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Szkoda, że wyrzuciłam opakowanie, bo bym sprawdziła ile jest soi w sojowych kotletach


Współczuję.
A ponoć takie bezrobocie w PL ...


Obejrzałam fajny film "Grudniowi chłopcy". Dał mi do myślenia.
nio dokladnie, najgorzej że szkoliła się 11 dni i od niedzieli miała stanąć sama już a tu taka akcja masakra ;|
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:26   #2734
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Justysia jak mogłabym Cie prosić to pokaż mi na allegro o które koszulki Ci chodzi i co do tego zestawu z leginsami bluzeczką i marynarką to własnie to to to o to mi chodzi hihi

końską ??
na jaki styl chcesz zmienić ?? co chciałabyś przestać nosić, a co zacząć ??

kurcze ;/ szkoda że nie wyszło z tymi praktykami .. moze trafią się inne jeszcze lepsze ??? Oby...


Ja już po pracy i mam złą wiadomość.. nowa dziewczyna zrezygnowała i znów zostaję ja i szefowa, żyć nie umierać ;| codziennie praca, ja chyba nie wytrybie ;|
też tak liczę.
W ogóle moja sunia była dzisiaj poddana sterylizacji i tak mi jej szkoda, wybudziła się z narkozy i tak chodzi po domu nie wiedząc chyba co się dzieje. Ale to wszystko dla jej dobra. Wyszło, że w ostatnim momencie się zdecydowaliśmy bo już coś z macicą było nie tak i dobrze że ją wycieli. Jutro wybieram się do weterynarza na kroplówkę.
W załączniku przesyłam zdjęcie w kubraczku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-26 22.05.08.jpg (114,5 KB, 3 załadowań)
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:32   #2735
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
aaa bo ja myślałam że o jakieś koszulki chodzi, nie na ramiaczkach bokserki mam dwie jedna mocno różowa więc się nie nadaje do tych leginsów :P:P a druga jest takiego koloru hmm jasny brązik taki delikatny też byłby dobry ?? w leginsach przeważa kolor niebieski, ale ma i biały i żółty i różowt i czarny ;p
A może coś takiego?
http://allegro.pl/hit-tunika-pod-swe...307746475.html
http://allegro.pl/niezbedna-na-wakac...339006978.html

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
też tak liczę.
W ogóle moja sunia była dzisiaj poddana sterylizacji i tak mi jej szkoda, wybudziła się z narkozy i tak chodzi po domu nie wiedząc chyba co się dzieje. Ale to wszystko dla jej dobra. Wyszło, że w ostatnim momencie się zdecydowaliśmy bo już coś z macicą było nie tak i dobrze że ją wycieli. Jutro wybieram się do weterynarza na kroplówkę.
W załączniku przesyłam zdjęcie w kubraczku
Mój kocur po sterylizacji chodził jak pijany Strasznie było mi go żal ...
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home


Edytowane przez Lady_AnneBelle
Czas edycji: 2013-06-26 o 21:33
Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:49   #2736
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

http://allegro.pl/top-bokserka-6-99-...331106058.html ta jest ładna i taniutka teraz samą mnie kusi, żeby zamówić
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 22:19   #2737
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Limon tak końska
hmm co do stylu to chcę zaczac nosic więcej białych bokserek, do tego rurki ktore teraz noszę i marynarki których nie mam marzy mi się taki wlasnie styl. Kiedyś poszukam zdjęcia mniej więcej o co mi chodzi

lipa z tą dziewczyną, szkoda że zrezygnowała. Pewnie płaca jje nie odpowiadała, albo obowiązki

oglądałam z tż 'Słodkich snów" dziwny, o świrze

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/top-bokserka-6-99-...331106058.html ta jest ładna i taniutka teraz samą mnie kusi, żeby zamówić
niestety ma koszmarne komentarze ten sklep, osobiście nie radzę
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 05:00   #2738
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam w czwartek Tydzień leci, że ho ho

Ja bardzo lubię zestawienie: bokserka, dżinsowe rurki, marynarka i szpilki.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 16:26   #2739
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

cześć
Ja byłam własnie na spacerku z siostra tż. Robiłyśmy też sobie fotki, super było bardzo podoba mi sie, że tu u niego tyle łąk, pól, jest pieknie
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 16:34   #2740
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hej

Limonka- jasne, ze taka jasnobrązowa będzie pasować
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 20:51   #2741
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

heja
a mi się nie podobają te bokserki:-D znaczy się ogolnie są ok- ale te na fotkach jakoś lipnie wyglądają- lipny materiał:-D Lepsze są takie z "normalnymi plecami"-nie chce mi się szukać linków:-D Tak czy inaczej czarne i białe koszulki to już klasyka^^. Ostatnio spoko kupiłam bodajże w reserved biała zwykła ale ma z tyłu króciutki zamek(za☠☠☠iaszcza)^^
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 21:17   #2742
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

hej ja tez nie lubie bokserek, moze nie tyle co nie lubie, ale sa mi obojetnie. bialy i czarny mimo, ze do wszystkiego to jak dla mnie juz kolor jakby to powiedziec "przestarzaly", "wychodzony". wole kolorowe bluzki, w innych kolorkach i napewno nie zarówki. jak widze taka laske na miescie w zarowce to az mnie trzesie

Limonka czasem tak jest i nie ma co sie zloscic. dopiero na szkoleniu widac i wiesz bardziej czy jednak chcesz pracowac czy nie, no i sa rozne sytuacje, np. moze lepsza prace znalazla, lepiej platna, lzejsza, moze tu jej cos nie odpowiadalo, szefowa cokolwiek, moze nawt zle sie czula. ja nie usprawiedliwiam jej ale rozne sa sytuacje. ja wiem ze samej ciezko, wiecej obowiazkow, dluzej trzeba zostac i wg, ale taka praca. moze zaproponuj szefowej stazystke lub niech nowej pracownicy poszuka.
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 21:56   #2743
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Tak Sonne racja z tyłu nie wyglądają dobrze, nie zwróciłam uwagi,że są wycięte, też wole takiebez wycięcia.

I jak dla mnie czern i biel to tez klasyka. A kolorowe bluzki lubie średnio ale np. do takich zestawien eleganckich typu bokserka, legginsy, szpilki, marynarka i dodatki- nie założyłabym zielonej bluzki czy różowej czy jakiejś tam innej kolorowej (ewentualnie pastelowa lub granatową).

Sorki, ale to, że czarne i biale kolory są "przestarzałe" i "wychodzone" mnie mega rozśmieszyło. Uważam, że właśnie są klasyczne i do wszystkiego pasują, nie lubię za to kolorowych rzeczy jakoś specjalnie uważam je za "dziecinne" i "jak z podstawówki" jak już tak rzucamy określeniami

No ale każdy lubi coś innego i dobrze dobranoc
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...

Edytowane przez Justynka1710
Czas edycji: 2013-06-27 o 21:57
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 21:59   #2744
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Ja uwielbiam białe, czarne, i szare ciuchy. Szczegolnie szarych mam duużo
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 22:24   #2745
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Tak Sonne racja z tyłu nie wyglądają dobrze, nie zwróciłam uwagi,że są wycięte, też wole takiebez wycięcia.

I jak dla mnie czern i biel to tez klasyka. A kolorowe bluzki lubie średnio ale np. do takich zestawien eleganckich typu bokserka, legginsy, szpilki, marynarka i dodatki- nie założyłabym zielonej bluzki czy różowej czy jakiejś tam innej kolorowej (ewentualnie pastelowa lub granatową).

Sorki, ale to, że czarne i biale kolory są "przestarzałe" i "wychodzone" mnie mega rozśmieszyło. Uważam, że właśnie są klasyczne i do wszystkiego pasują, nie lubię za to kolorowych rzeczy jakoś specjalnie uważam je za "dziecinne" i "jak z podstawówki" jak już tak rzucamy określeniami

No ale każdy lubi coś innego i dobrze dobranoc
hehe a nom dobrze- inaczej "na każdym kroku" spotykałabym laskę ubraną tak samo jak ja
Też nie przepadam za kolorowymi- ale za to mam słabość do pasków- najlepiej biała w paski^^



ale od typowych "bokserek" teraz wole takie http://www.sklep.house.pl/odziez-dam...eddate/a/11402 też zwykłe ale mają "normalne plecy" Chociaż w sumie nie ma jak koszulki z tzw"kieszonką" - taka luźna , którą najlepiej włożyć z jednej strony w spodnie(by jako tako się układała)-uwielbiam
o dziwnie że mają tylko rozmiarówke do L- teraz dopiero zobaczyłam- a w sumie nie raz tam robiłam zakupy^^
Branoc

ej ale jak to kolorowe to w sumie i żarówiaste jedno gówno
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 04:24   #2746
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
hej ja tez nie lubie bokserek, moze nie tyle co nie lubie, ale sa mi obojetnie. bialy i czarny mimo, ze do wszystkiego to jak dla mnie juz kolor jakby to powiedziec "przestarzaly", "wychodzony". wole kolorowe bluzki, w innych kolorkach i napewno nie zarówki. jak widze taka laske na miescie w zarowce to az mnie trzesie
Ja mam amarantowy płaszcz i amarantowe dżinsy także pewnie na ten widok by Cię zatrzęsło

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam białe, czarne, i szare ciuchy. Szczegolnie szarych mam duużo
Mam tak samo

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Też nie przepadam za kolorowymi- ale za to mam słabość do pasków- najlepiej biała w paski^^
Ja mam dużo bluzek w paski. Kiedyś gdzieś przeczytałam, że paski są trendi i aż się zaśmiałam, że jestem o krok przed modą


Witam piątkowo
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 09:09   #2747
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Idę od poniedzialku do pracy tej w ktorej pracowalam do marca. Spotkam sie z kolezankami bo one tez ida Poki co na tydzien, ale moze uda sie dluzej
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 09:11   #2748
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
też tak liczę.
W ogóle moja sunia była dzisiaj poddana sterylizacji i tak mi jej szkoda, wybudziła się z narkozy i tak chodzi po domu nie wiedząc chyba co się dzieje. Ale to wszystko dla jej dobra. Wyszło, że w ostatnim momencie się zdecydowaliśmy bo już coś z macicą było nie tak i dobrze że ją wycieli. Jutro wybieram się do weterynarza na kroplówkę.
W załączniku przesyłam zdjęcie w kubraczku
jeju jaka biedna leży .. fajna jest
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
A może coś takiego?
http://allegro.pl/hit-tunika-pod-swe...307746475.html
http://allegro.pl/niezbedna-na-wakac...339006978.html


Mój kocur po sterylizacji chodził jak pijany Strasznie było mi go żal ...
taką jak z pierwszego linku mam podobną niebieską
Moje też chodziły jak pijane po sterylizacje, ale zamiast leżeć i spać to wolały wedrować i się o wszystko obijać
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Limon tak końska
hmm co do stylu to chcę zaczac nosic więcej białych bokserek, do tego rurki ktore teraz noszę i marynarki których nie mam marzy mi się taki wlasnie styl. Kiedyś poszukam zdjęcia mniej więcej o co mi chodzi

lipa z tą dziewczyną, szkoda że zrezygnowała. Pewnie płaca jje nie odpowiadała, albo obowiązki

oglądałam z tż 'Słodkich snów" dziwny, o świrze

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



niestety ma koszmarne komentarze ten sklep, osobiście nie radzę
oki to czekam na zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
hej ja tez nie lubie bokserek, moze nie tyle co nie lubie, ale sa mi obojetnie. bialy i czarny mimo, ze do wszystkiego to jak dla mnie juz kolor jakby to powiedziec "przestarzaly", "wychodzony". wole kolorowe bluzki, w innych kolorkach i napewno nie zarówki. jak widze taka laske na miescie w zarowce to az mnie trzesie

Limonka czasem tak jest i nie ma co sie zloscic. dopiero na szkoleniu widac i wiesz bardziej czy jednak chcesz pracowac czy nie, no i sa rozne sytuacje, np. moze lepsza prace znalazla, lepiej platna, lzejsza, moze tu jej cos nie odpowiadalo, szefowa cokolwiek, moze nawt zle sie czula. ja nie usprawiedliwiam jej ale rozne sa sytuacje. ja wiem ze samej ciezko, wiecej obowiazkow, dluzej trzeba zostac i wg, ale taka praca. moze zaproponuj szefowej stazystke lub niech nowej pracownicy poszuka.
hmmm wiesz dla mnie rezygnacja po 11 dniach jest głupia, tymbardziej że za staż jej nikt nie płaci a od niedzieli miała już stać sama i wtedy za pieniążki, to po co marnować czas za darmo.. szefowa szuka ciągle, od wczoraj jest kolejna dziewczyna no i zobaczymy jak z tą będzie .. dziś przychodzi do mnie ..
ja lubię czarny, mam pełno sukienek czarnych, bo uważam że takie są najbardziej eleganckie, typowe "małe czarne"
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Tak Sonne racja z tyłu nie wyglądają dobrze, nie zwróciłam uwagi,że są wycięte, też wole takiebez wycięcia.

I jak dla mnie czern i biel to tez klasyka. A kolorowe bluzki lubie średnio ale np. do takich zestawien eleganckich typu bokserka, legginsy, szpilki, marynarka i dodatki- nie założyłabym zielonej bluzki czy różowej czy jakiejś tam innej kolorowej (ewentualnie pastelowa lub granatową).

Sorki, ale to, że czarne i biale kolory są "przestarzałe" i "wychodzone" mnie mega rozśmieszyło. Uważam, że właśnie są klasyczne i do wszystkiego pasują, nie lubię za to kolorowych rzeczy jakoś specjalnie uważam je za "dziecinne" i "jak z podstawówki" jak już tak rzucamy określeniami

No ale każdy lubi coś innego i dobrze dobranoc
spadaj ;p ja mam dużo kolorowych ubrań heheh lubię się rzucać w oczy żartuję :P dużo mam stonowanych, najwięcej szarych, w paski, ale kolorowe też mam, w szczególności na lato własnie, dwie różowe takie dosyć rzucające się w oczy żółte jaskrawe prawie hehe spodenki itp. ale co tam ;p
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam białe, czarne, i szare ciuchy. Szczegolnie szarych mam duużo
ja też mam szarych dużo !! Mój Tż to do mnie któregoś razu mowi, jeju a Ty nie możesz kupic innego koloru ubrań niż szary ?? heheh bo ja szczególnie na zime to w sumie u mnie większość sweterków to są własnie szare, ale uwielbiam ten kolor i nic na to nie poradzę
Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
hehe a nom dobrze- inaczej "na każdym kroku" spotykałabym laskę ubraną tak samo jak ja
Też nie przepadam za kolorowymi- ale za to mam słabość do pasków- najlepiej biała w paski^^



ale od typowych "bokserek" teraz wole takie http://www.sklep.house.pl/odziez-dam...eddate/a/11402 też zwykłe ale mają "normalne plecy" Chociaż w sumie nie ma jak koszulki z tzw"kieszonką" - taka luźna , którą najlepiej włożyć z jednej strony w spodnie(by jako tako się układała)-uwielbiam
o dziwnie że mają tylko rozmiarówke do L- teraz dopiero zobaczyłam- a w sumie nie raz tam robiłam zakupy^^
Branoc

ej ale jak to kolorowe to w sumie i żarówiaste jedno gówno
ja Ci dam gówno ;p w ząbki chcesz ;P;P ?? hehhehe

Ja to w ogóle teraz mam normalnie różnokolorowe ubrania ;| hehe tzn. coraz więcej takich eleganckich bardziej, ale mimow szystko nie biało czarnych na białą zwyklą koszulkę bez żadnego obrazka namówił mnie tż, bo sama bym takiej nie kupiła, a teraz już mi się spodobała i musze jeszcze jakąś taką dokupić, bardziej myślę o białej oversize, myślę że taka też fajnie by się komponowała z leginsami

Wczoraj u mnie był straszny problem z netem, aż odpuścilam bo wejść nie mogłam, ale dziś póki co działa to jestem heheh
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 09:44   #2749
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość

niestety ma koszmarne komentarze ten sklep, osobiście nie radzę
o kurcze, nawet nie spojrzałam, zawsze przed samym kupnem patrze. Dzięki za ostrzeżenie na razie nic nie kupuje. Ostatnio skusiłam sie na nowe psodnie, szorty i sukienkę, a na wyjazd muszę odkładać. Już wszystkie hotele mamy zabookowane. Za same noclegi wyszło 1100 zł za dwie osoby. I tak zastanawiam się czy to dużo czy mało. Patrzyłam właściwie tylko na booking.com bo tam tanio i w miarę zaufanie.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
heja
a mi się nie podobają te bokserki:-D znaczy się ogolnie są ok- ale te na fotkach jakoś lipnie wyglądają- lipny materiał:-D Lepsze są takie z "normalnymi plecami"-nie chce mi się szukać linków:-D Tak czy inaczej czarne i białe koszulki to już klasyka^^. Ostatnio spoko kupiłam bodajże w reserved biała zwykła ale ma z tyłu króciutki zamek(za☠☠☠iaszcza)^^
Masz racje, ja najbardziej lubię Basici z H&Mu 19,90 a bluzka na 2 lata :p

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Tak Sonne racja z tyłu nie wyglądają dobrze, nie zwróciłam uwagi,że są wycięte, też wole takiebez wycięcia.

I jak dla mnie czern i biel to tez klasyka. A kolorowe bluzki lubie średnio ale np. do takich zestawien eleganckich typu bokserka, legginsy, szpilki, marynarka i dodatki- nie założyłabym zielonej bluzki czy różowej czy jakiejś tam innej kolorowej (ewentualnie pastelowa lub granatową).

Sorki, ale to, że czarne i biale kolory są "przestarzałe" i "wychodzone" mnie mega rozśmieszyło. Uważam, że właśnie są klasyczne i do wszystkiego pasują, nie lubię za to kolorowych rzeczy jakoś specjalnie uważam je za "dziecinne" i "jak z podstawówki" jak już tak rzucamy określeniami

No ale każdy lubi coś innego i dobrze dobranoc
podzielam Twoje zdanie. Kocham biel i czerń i szary <3 tzn w ciuchach. Ale najwięcej ubrań mam granatowych, ciągle się łapie, że jak chce coś nowego kupić to zwykle granat xD

kolorowe to zależy jakie, nie przepadam za takimi żarówiastymi kolorami, pastele tez są nie dla mnie bo jestem bladziutka.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
hehe a nom dobrze- inaczej "na każdym kroku" spotykałabym laskę ubraną tak samo jak ja
Też nie przepadam za kolorowymi- ale za to mam słabość do pasków- najlepiej biała w paski^^



ale od typowych "bokserek" teraz wole takie http://www.sklep.house.pl/odziez-dam...eddate/a/11402 też zwykłe ale mają "normalne plecy" Chociaż w sumie nie ma jak koszulki z tzw"kieszonką" - taka luźna , którą najlepiej włożyć z jednej strony w spodnie(by jako tako się układała)-uwielbiam
o dziwnie że mają tylko rozmiarówke do L- teraz dopiero zobaczyłam- a w sumie nie raz tam robiłam zakupy^^
Branoc

ej ale jak to kolorowe to w sumie i żarówiaste jedno gówno
ale Lki tam duże mają. Kiedyś kupiłam Lke koszulkę "w ciemno" i wisi na mnie, no chyba, że taki krój ma.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Lemon w czym ty masz tego neta? Taki mobilny? A nie dałoby rade kablem pociągnąć?

W ogóle dziewczyny wczoraj jadłam pyszny obiad zrobiłam kurczaka z kfc z przepisu typka od "Kocham gotować" i wiecie co? faktycznie wyszedł jak z kfc zostało mi jeszcze ciasto więc dorzuciłam jajko i mleko i wodę i zrobiłam krążki cebulowe. Obiad był tłuuuuuuuuuuusty ale wszyscy się zajadali
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 10:33   #2750
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hejka



o kurcze, nawet nie spojrzałam, zawsze przed samym kupnem patrze. Dzięki za ostrzeżenie na razie nic nie kupuje. Ostatnio skusiłam sie na nowe psodnie, szorty i sukienkę, a na wyjazd muszę odkładać. Już wszystkie hotele mamy zabookowane. Za same noclegi wyszło 1100 zł za dwie osoby. I tak zastanawiam się czy to dużo czy mało. Patrzyłam właściwie tylko na booking.com bo tam tanio i w miarę zaufanie.



Masz racje, ja najbardziej lubię Basici z H&Mu 19,90 a bluzka na 2 lata :p



podzielam Twoje zdanie. Kocham biel i czerń i szary <3 tzn w ciuchach. Ale najwięcej ubrań mam granatowych, ciągle się łapie, że jak chce coś nowego kupić to zwykle granat xD

kolorowe to zależy jakie, nie przepadam za takimi żarówiastymi kolorami, pastele tez są nie dla mnie bo jestem bladziutka.



ale Lki tam duże mają. Kiedyś kupiłam Lke koszulkę "w ciemno" i wisi na mnie, no chyba, że taki krój ma.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Lemon w czym ty masz tego neta? Taki mobilny? A nie dałoby rade kablem pociągnąć?

W ogóle dziewczyny wczoraj jadłam pyszny obiad zrobiłam kurczaka z kfc z przepisu typka od "Kocham gotować" i wiecie co? faktycznie wyszedł jak z kfc zostało mi jeszcze ciasto więc dorzuciłam jajko i mleko i wodę i zrobiłam krążki cebulowe. Obiad był tłuuuuuuuuuuusty ale wszyscy się zajadali
Kochana mam w blueconnect, co pisałam Wam że mieszkam w lesie, i ciężko łapie sygnał ;/ a kabla się nie da narazie, bo dwa domy stoją zamieszkane (mój i sąsiadki), wiec to kosztowałoby fortune przeciągnięcie tylko dla nas, bo sąsiadka się orientowała ;/ budują się teraz 2 domy obok jeszcze, ale zanim tam zamieszkają ludzie to nie wiem może za rok

A co do kasy za noclegi hmmm taka średnia cena i drogo i tanio hehe z jednej strony jak pomysleć że za granicą to drożej więc tanio, a porównując do noclegów w Polsce jakie tanie można znaleźć to drogie ale już się nad tym nie zastanawiaj, masz załatione, bilety zabookowane, więc po co jeszcze się teraz denerwować że jednak np. za drogo, już nic się nie odkręcie, najważniejsze by było fajnie i warto

TO mój Tż kiedyś też mi robił takie kurczaczki z Kfc ale przepis wziął z Youtuba, wyszly też pyszotne, mimo ze ja w kfc jem tylko Crushers'y bo mięcha tam nie lubię, bo jest cholernie tłuste i ostre, ale te domowe wyglądały identyko, a były idealne dla mnie
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 11:01   #2751
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
TO mój Tż kiedyś też mi robił takie kurczaczki z Kfc ale przepis wziął z Youtuba, wyszly też pyszotne, mimo ze ja w kfc jem tylko Crushers'y bo mięcha tam nie lubię, bo jest cholernie tłuste i ostre, ale te domowe wyglądały identyko, a były idealne dla mnie
Chyba oglądałam kiedyś podobny filmik, aż ślinka leci . Wiadomo, w domu wiesz co jesz, ale czasami jest ochota na miejskie jedzenie
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 11:36   #2752
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

ja lubię miejskie jedzonko,nawet za bardzo kocham kebaby, tortille, pizze ale jednak żarełko w kfc jest dla mnie po prostu niesmaczne
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 11:46   #2753
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość


hmmm wiesz dla mnie rezygnacja po 11 dniach jest głupia, tymbardziej że za staż jej nikt nie płaci a od niedzieli miała już stać sama i wtedy za pieniążki, to po co marnować czas za darmo.. szefowa szuka ciągle, od wczoraj jest kolejna dziewczyna no i zobaczymy jak z tą będzie .. dziś przychodzi do mnie ..
faktycznie dziwne, o ile dobrze zrozumiałam to kilka dni pracowała za free jak tak to -
Ale wiecie jak to jest ten kto chce pracować często nie może znaleźć pracy a ten kto sobie"olewa" ma pełno ofert. Szczęście szczęście znajomości
Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Masz racje, ja najbardziej lubię Basici z H&Mu 19,90 a bluzka na 2 lata :p
Też bym tak chciała
W ogóle dziewczyny wczoraj jadłam pyszny obiad zrobiłam kurczaka z kfc z przepisu typka od "Kocham gotować" i wiecie co? faktycznie wyszedł jak z kfc zostało mi jeszcze ciasto więc dorzuciłam jajko i mleko i wodę i zrobiłam krążki cebulowe. Obiad był tłuuuuuuuuuuusty ale wszyscy się zajadali
brzmi fajnie szczegolnie krążki


ja dzisiaj mam pierożki a i dostałam czereśnie- moje 1 w tym roku - tak pięknie wyglądają że szkoda ich jeść

a co do rozmiarówki to wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy aczkolwiek to też zależy "co dla kogo jest za duże". Ja w sieciowkach zazwyczaj kupuje xs, s. Ale w innych sklepach czasem większe jak coś mi się podoba a jest z fasonu"kiszkowatego":roll eyes: ( nie lubię obcisłych koszulek).
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 11:52   #2754
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
ja lubię miejskie jedzonko,nawet za bardzo kocham kebaby, tortille, pizze ale jednak żarełko w kfc jest dla mnie po prostu niesmaczne
Mam tak samo, czasami lubię sobie pooglądać zdjęcia takich smakołyków . No ja wolę McDonalda od KFC , te tortille śniadaniowe z jajkiem
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 13:31   #2755
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


jeju jaka biedna leży .. fajna jest

taką jak z pierwszego linku mam podobną niebieską
Moje też chodziły jak pijane po sterylizacje, ale zamiast leżeć i spać to wolały wedrować i się o wszystko obijać


spadaj ;p ja mam dużo kolorowych ubrań heheh lubię się rzucać w oczy żartuję :P dużo mam stonowanych, najwięcej szarych, w paski, ale kolorowe też mam, w szczególności na lato własnie, dwie różowe takie dosyć rzucające się w oczy żółte jaskrawe prawie hehe spodenki itp. ale co tam ;p

ja też mam szarych dużo !! Mój Tż to do mnie któregoś razu mowi, jeju a Ty nie możesz kupic innego koloru ubrań niż szary ?? heheh bo ja szczególnie na zime to w sumie u mnie większość sweterków to są własnie szare, ale uwielbiam ten kolor i nic na to nie poradzę
Oj tam spadaj od razu do mnie piszesz hehe nie miałam tego na myśli, sama mam też trochę rzeczy kolorowych , po prostu napisałam to dla żartu bo mnie rozśmieszyło to głupie określenie na białe i czarne ciuchy nie była to na serio wiec luzik a paski też lubię

I hej wszystkim! Zaraz obiadek i kawka i włosy zafarbuję a na później nie mam planow ale pewnie coś wyskoczy
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 14:26   #2756
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Tak Sonne racja z tyłu nie wyglądają dobrze, nie zwróciłam uwagi,że są wycięte, też wole takiebez wycięcia.

I jak dla mnie czern i biel to tez klasyka. A kolorowe bluzki lubie średnio ale np. do takich zestawien eleganckich typu bokserka, legginsy, szpilki, marynarka i dodatki- nie założyłabym zielonej bluzki czy różowej czy jakiejś tam innej kolorowej (ewentualnie pastelowa lub granatową).

Sorki, ale to, że czarne i biale kolory są "przestarzałe" i "wychodzone" mnie mega rozśmieszyło. Uważam, że właśnie są klasyczne i do wszystkiego pasują, nie lubię za to kolorowych rzeczy jakoś specjalnie uważam je za "dziecinne" i "jak z podstawówki" jak już tak rzucamy określeniami

No ale każdy lubi coś innego i dobrze dobranoc
penie znowu cie rozsmiesze, ale trudno. tak klasyczne i do wszystkiego, ale strasznie oklepane i biel i czern w zestawieniu to jak jakas maturzystka, uczennica. a to ze napisalam ze kolorowe, nie znaczy ze mam na mysli zaraz rozowy, zolty czy pomaranczowy bo na taki kolor mnie trzesie i w zyciu bym nie zalozyla. koral, cytryna, mieta owszem.
zamiast bialej bluzki do czarnych rurek wole zdecydowanie inna zalozyc co tez swietnie pasuje. dzis napatrzylam sie na miescie. staly dwie laski jedna wlasnie klasycznie ubrana, a druga w ladnej niebieskiej sukience. ta druga laska mi sie bardziej spodobala, o wiele lepiej i ladniej wygladala niz jej kolezanka nie dlatego,ze swietna sukienke miala tylko dlatego, ze wygladala inaczej niz wszystkie w tej czerni i bieli. tez mam biala bluzke i czarne spodnie, ale dopasowywyje sobie inne rzeczy które swietnie i nawet czasem lepiej z nimi wspolgraja. elegancja to nie tylko czern i biel, legginsy i bokserka. szpilki mozesz zalozyc tez do spodnicy, sukienki, spodni w roznym kolorze byle tylko pasowalo.

Lady z tymi zarówkami to zalezy od odcienia, ale amarant jakos bym przezyla, tak jak koral czy mietowy lub cytrynka. mam sliczna cytrynowa sukienke nie razaca i spodenki mietowe i je uwielbiam.ostatnio laska byla mega zarowa na miescie. zestawienie zółc i pomarancz no strasznie razila mnie w oczy. lubie rozne kolory ale nie az takie razace bardzo. to dopiero gówno.

Limonka za stazystke placi urzad pracy. z tego co piszesz szkolenie miala bezplatne, jak to zwykle bywa niestety. moze sama nie wiedziala czego chce. dopoki umowy nie podpiszesz w kazdej chwili mozesz zrezygnowac. u mnie tez na szkoleniu duzo osob odpadlo i nikt do nich pretensji nie mial. a kto che pracowac to pracuje, a jak ktos nie no to trudno, nic na sile. miejmy nadzieje, ze ta dziewczyna nowa zostanie. no mala czarna fajna zwlaszcza do dlugich nozek .

sonne zalezy dla kogo to gówno. ja np. koloru fioletowego za zarówiasty i gowno nie uwazam, czy mojej cytrynowej sukienki

czy dla zartow czy nie focha strzelilam na was i jest mi strasznie smutno
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 14:50   #2757
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

A gdzie ja napisałam, że zakładam tylko białe do czarnego ? ;| Chodziło mi o osobne elementy.. czyli np. biała bluzka , czarne spodnie a nie wszystko naraz na siebie nałożyć... to akurat wiem, że niezbyt dobrze na co dzień wygląda. Zresztą dodatkami można każdy strój zmienić i ożywić.

A dzisiaj zakończenie roku chyba było więc nie widzę nic dziwnego w ubraniu się na czarno biało. Zawsze właśnie tak na koniec roku ubierałam bo uważam, że to odpowiednie. Nie założyłabym niebieskiej sukienki na zakończenie roku. Jeśli oczywiście to były dziewczyny kończące szkołe, zresztą co mnie to. Niech każdy się ubiera jak chce.

"Elegancja to nie tylko czern i biel, legginsy i bokserka.szpilki mozesz zalozyc tez do spodnicy, sukienki, spodni w roznym kolorze byle tylko pasowalo"- doskonale o tym wiem TOTALNIE nie zrozumiałaś co miałam na myśli dlatego więcej pisać nie będę

Jak dla mnie to koniec tematu.

Laski idę włosy farbować na czarno znowu bo na brąz ostatnio farbowałam:P

edit: edytowałam troszkę swoją wypowiedź bo w sumie za dużo pisać o takich bzdetach nie ma sensu. Miałam zupełnie co innego na myśli a tutaj wychodzi co innego . Zresztą to jak kto się ubiera nie jest nikogo sprawą. I ja mam w dupie totalnie jak widze dziewczyne co ma pomaranczowa bluzke czy cos. Może chodzic w samych gaciach i mi nic do tego.Niech się każdy zajmie swoim życiem i swoimi ciuchami
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...

Edytowane przez Justynka1710
Czas edycji: 2013-06-29 o 00:23
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 15:18   #2758
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Andzia ale Ty chyba źle zrozumiałaś wypowiedzi- przynajmniej moją.
Chodziło mi że kolor jak kolor jedno gówno a nie że np. niebieski jest gównianym kolorem
Justynka o to powodzenia żeby fajnie tam ci kolorek zlapało

oglądałam "Magic Mike" jejku to niby dramat/komedia- jak dla mnie ani zabawny ani dramatyczny buu

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-06-28 o 15:19
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 15:44   #2759
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Andzia ale Ty chyba źle zrozumiałaś wypowiedzi- przynajmniej moją.
Chodziło mi że kolor jak kolor jedno gówno a nie że np. niebieski jest gównianym kolorem
Justynka o to powodzenia żeby fajnie tam ci kolorek zlapało

oglądałam "Magic Mike" jejku to niby dramat/komedia- jak dla mnie ani zabawny ani dramatyczny buu
Już mam farbę zobaczę czy ładnie mi złapie, mam nadzieje, że tak

Kurde, też się tak uwalicie farbą wszędzie jak farbujecie włosy ?

A ja obejrzałam wczoraj thiller "Test". Fajny, polecam obejrzeć. Końcówka zaskakująca
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 16:08   #2760
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

o to teraz najgorsze- czekanie na efekty i "strach w oczach" ^^
heh ja jak coś to szamponetką i pomimo tego że zawsze ktoś mi farbuje to i tak zawsze coś tam się wybrudzi^^ A jakbym miała sama farbować to pewno wszystko byłoby wymazane farbą:-]
Oblukam sobie ten film thriller- jeszcze przejdzie:-D

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-06-28 o 16:11
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.