U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania. - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-28, 16:50   #2761
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
o to teraz najgorsze- czekanie na efekty i "strach w oczach" ^^
heh ja jak coś to szamponetką i pomimo tego że zawsze ktoś mi farbuje to i tak zawsze coś tam się wybrudzi^^ A jakbym miała sama farbować to pewno wszystko byłoby wymazane farbą:-]
Oblukam sobie ten film thriller- jeszcze przejdzie:-D
Już wysuszyłam i są super jednak kocham czarne włosy Tylko końcówki troszkę przesuszone się wydają bo odżywki nie nałożyłam. Jutro za to sobie nałożę pod ciepły ręcznik na dłuższy czas to odżyją ładnie

A film troszkę może się wydać nudny bo się akcja troszeczkę ciągnie ale polecam obejrzeć, mnie zaskoczył a lubie takie filmy co zaskakują
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 16:52   #2762
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Justyna mam na liście test, to już wiem co dziś obejrzymy z tż

ah tak mi tu dobrze u tz, czuję się tu już jak u siebie
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 18:16   #2763
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

o to świetnie że kolorek się podoba:-D - bo to nigdy nie wiadomo z tymi farbami^^
Skończyłam oglądać - nom nawet niezły i faktycznie dosyć zaskakujący ale ten w okularach od razu jakiś taki podejrzany się wydawał^^
Ej a ten koleś "brązowy" kurde grał w jakimś filmie albo serialu i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć w jakim^^ Muszę to sprawdzić:-]
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 19:30   #2764
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Justyna mam na liście test, to już wiem co dziś obejrzymy z tż

ah tak mi tu dobrze u tz, czuję się tu już jak u siebie
miłego oglądania

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
o to świetnie że kolorek się podoba:-D - bo to nigdy nie wiadomo z tymi farbami^^
Skończyłam oglądać - nom nawet niezły i faktycznie dosyć zaskakujący ale ten w okularach od razu jakiś taki podejrzany się wydawał^^
Ej a ten koleś "brązowy" kurde grał w jakimś filmie albo serialu i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć w jakim^^ Muszę to sprawdzić:-]
No podejrzany

Brązowy no też go kojarze ale nie wiem skąd :P
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 19:38   #2765
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cześć lejdis
Jak ja się cieszę, że już weekend ... Jutro jeszcze idę do pracy ale mam już wszystko wysprzątane, obiad przygotowany, mięso na grilla zamarynowane, także wszem i wobec ogłaszam, że mam już weekend
Mąż zabrał mnie dzisiaj na obiad na miasto a potem na zakupy. Mamy już letnie przeceny i nabyłam 3 bluzki za 6,90 euro/szt.

Muszę jutro zrobić jakąś domową maskę na włosy.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:13   #2766
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

hehe kurde szukałam i nic mi się nie kojarzy z tym gościem:-D- może tylko kogoś mi przypomina.
O to taniuśko Lady tam masz^^
U mnie też już są wyprzedaże(znaczy się nie u mnie ale w mieście obok) w pon. i sr. się obkupiłam:-D ale w sumie sporo rzeczy z nowej kolekcji kupiłam- znaczy się już na jesień(no nie moglam się powstrzymać) W pon. w pierwszym sklepie całą gotówkę straciłam- a nie wzięłam karty by mnie nie kusiła^^
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:15   #2767
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
O to taniuśko Lady tam masz^^
Tanio tylko podczas przecen i to w sklepach typu c&a czy h&m. Normalnie to mnie nie stać
Nie chcę kupować za dużo, bo i tak nie mam już miejsca w szafie.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home


Edytowane przez Lady_AnneBelle
Czas edycji: 2013-06-28 o 20:17
Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 20:52   #2768
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
faktycznie dziwne, o ile dobrze zrozumiałam to kilka dni pracowała za free jak tak to -
Ale wiecie jak to jest ten kto chce pracować często nie może znaleźć pracy a ten kto sobie"olewa" ma pełno ofert. Szczęście szczęście znajomości

brzmi fajnie szczegolnie krążki


ja dzisiaj mam pierożki a i dostałam czereśnie- moje 1 w tym roku - tak pięknie wyglądają że szkoda ich jeść

a co do rozmiarówki to wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy aczkolwiek to też zależy "co dla kogo jest za duże". Ja w sieciowkach zazwyczaj kupuje xs, s. Ale w innych sklepach czasem większe jak coś mi się podoba a jest z fasonu"kiszkowatego":roll eyes: ( nie lubię obcisłych koszulek).
kurcze, ja zawsze czereśnie kojarzę z takimi dużymi czerwonymi mocno bądź takimi fioletowymi sztywnymi że tak powiem czereśniami, a jakiś czas temu kupiłam z truskawkami czereśnie, ale się zraziłam, bo były miękkie, takie papki ;p nie lubię takich !! hehehehheh
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Oj tam spadaj od razu do mnie piszesz hehe nie miałam tego na myśli, sama mam też trochę rzeczy kolorowych , po prostu napisałam to dla żartu bo mnie rozśmieszyło to głupie określenie na białe i czarne ciuchy nie była to na serio wiec luzik a paski też lubię

I hej wszystkim! Zaraz obiadek i kawka i włosy zafarbuję a na później nie mam planow ale pewnie coś wyskoczy
no dobrze dobrze
Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
penie znowu cie rozsmiesze, ale trudno. tak klasyczne i do wszystkiego, ale strasznie oklepane i biel i czern w zestawieniu to jak jakas maturzystka, uczennica. a to ze napisalam ze kolorowe, nie znaczy ze mam na mysli zaraz rozowy, zolty czy pomaranczowy bo na taki kolor mnie trzesie i w zyciu bym nie zalozyla. koral, cytryna, mieta owszem.
zamiast bialej bluzki do czarnych rurek wole zdecydowanie inna zalozyc co tez swietnie pasuje. dzis napatrzylam sie na miescie. staly dwie laski jedna wlasnie klasycznie ubrana, a druga w ladnej niebieskiej sukience. ta druga laska mi sie bardziej spodobala, o wiele lepiej i ladniej wygladala niz jej kolezanka nie dlatego,ze swietna sukienke miala tylko dlatego, ze wygladala inaczej niz wszystkie w tej czerni i bieli. tez mam biala bluzke i czarne spodnie, ale dopasowywyje sobie inne rzeczy które swietnie i nawet czasem lepiej z nimi wspolgraja. elegancja to nie tylko czern i biel, legginsy i bokserka. szpilki mozesz zalozyc tez do spodnicy, sukienki, spodni w roznym kolorze byle tylko pasowalo.

Lady z tymi zarówkami to zalezy od odcienia, ale amarant jakos bym przezyla, tak jak koral czy mietowy lub cytrynka. mam sliczna cytrynowa sukienke nie razaca i spodenki mietowe i je uwielbiam.ostatnio laska byla mega zarowa na miescie. zestawienie zółc i pomarancz no strasznie razila mnie w oczy. lubie rozne kolory ale nie az takie razace bardzo. to dopiero gówno.

Limonka za stazystke placi urzad pracy. z tego co piszesz szkolenie miala bezplatne, jak to zwykle bywa niestety. moze sama nie wiedziala czego chce. dopoki umowy nie podpiszesz w kazdej chwili mozesz zrezygnowac. u mnie tez na szkoleniu duzo osob odpadlo i nikt do nich pretensji nie mial. a kto che pracowac to pracuje, a jak ktos nie no to trudno, nic na sile. miejmy nadzieje, ze ta dziewczyna nowa zostanie. no mala czarna fajna zwlaszcza do dlugich nozek .

sonne zalezy dla kogo to gówno. ja np. koloru fioletowego za zarówiasty i gowno nie uwazam, czy mojej cytrynowej sukienki

czy dla zartow czy nie focha strzelilam na was i jest mi strasznie smutno
nie smuć się czasem tak już bywa, że są nieporozumienia
a u mnie to nie jest płatny staz, nazwałam to stazem, bo po prostu dziewczynę szkoliłyśmy najpierw heh ale kolejna zrezygnowałaaaaaaaaaaaaaa aaa, mega cooo ?? Żyć nie umierać, ja to dziś jak usłyszałam to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać, normalnie masakra dla mnie
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
A gdzie ja napisałam, że zakładam tylko białe do czarnego ? ;| Chodziło mi o osobne elementy.. czyli np. biała bluzka , czarne spodnie a nie wszystko naraz na siebie nałożyć... to akurat wiem, że niezbyt dobrze na co dzień wygląda. Zresztą dodatkami można każdy strój zmienić i ożywić.

A dzisiaj zakończenie roku chyba było więc nie widzę nic dziwnego w ubraniu się na czarno biało. Zawsze właśnie tak na koniec roku ubierałam bo uważam, że to odpowiednie. Nie założyłabym niebieskiej sukienki na zakończenie roku. Jeśli oczywiście to były dziewczyny kończące szkołe, zresztą co mnie to. Niech każdy się ubiera jak chce.

"Elegancja to nie tylko czern i biel, legginsy i bokserka.szpilki mozesz zalozyc tez do spodnicy, sukienki, spodni w roznym kolorze byle tylko pasowalo- dzięki do teraz myślałam,że tylko taki zestaw jest elegancki I nigdy szpilek nie zakładałam do niczego innego jak do legginsów. Całe życie w nieświadomości

Jak dla mnie to koniec tematu.

Laski idę włosy farbować na czarno znowu bo na brąz ostatnio farbowałam:P
sama farbujesz sobie ?? Nikt Ci nie farbuje ?? :O
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Już mam farbę zobaczę czy ładnie mi złapie, mam nadzieje, że tak

Kurde, też się tak uwalicie farbą wszędzie jak farbujecie włosy ?

A ja obejrzałam wczoraj thiller "Test". Fajny, polecam obejrzeć. Końcówka zaskakująca
ja jak mamie farbuję to się nie uwalę, czasem tylko mamę :P np. maznę ją po czole a potem musze zdrapywać znaczy wacikiem z mleczkiem a to i tak nie schodzi hahaha bo też farbuję mamince na czarno ajak w domu malowałam włosy to mi mama farbowała tez, bo sama bym się tego nie podjęła :P
Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
o to teraz najgorsze- czekanie na efekty i "strach w oczach" ^^
heh ja jak coś to szamponetką i pomimo tego że zawsze ktoś mi farbuje to i tak zawsze coś tam się wybrudzi^^ A jakbym miała sama farbować to pewno wszystko byłoby wymazane farbą:-]
Oblukam sobie ten film thriller- jeszcze przejdzie:-D
ja własnie tak samo ! Jakbym miała sama sobie to bym chyba była potem cała koloru farby

dziś usłyszałam u klienta dzwonek z "upiora w operze" na tym co byłam w operze i zachciałam tez taki mieć i własnie ściągam ale 3 mega narazie juz 5 minut idzie, pisze że jeszcze 9 min zostało

a jutro 12,5 h umreeeeeee !!
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:20   #2769
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
kurcze, ja zawsze czereśnie kojarzę z takimi dużymi czerwonymi mocno bądź takimi fioletowymi sztywnymi że tak powiem czereśniami, a jakiś czas temu kupiłam z truskawkami czereśnie, ale się zraziłam, bo były miękkie, takie papki ;p nie lubię takich !! hehehehheh

no dobrze dobrze


sama farbujesz sobie ?? Nikt Ci nie farbuje ?? :O

ja jak mamie farbuję to się nie uwalę, czasem tylko mamę :P np. maznę ją po czole a potem musze zdrapywać znaczy wacikiem z mleczkiem a to i tak nie schodzi hahaha bo też farbuję mamince na czarno ajak w domu malowałam włosy to mi mama farbowała tez, bo sama bym się tego nie podjęła :P

ja własnie tak samo ! Jakbym miała sama sobie to bym chyba była potem cała koloru farby

dziś usłyszałam u klienta dzwonek z "upiora w operze" na tym co byłam w operze i zachciałam tez taki mieć i własnie ściągam ale 3 mega narazie juz 5 minut idzie, pisze że jeszcze 9 min zostało

a jutro 12,5 h umreeeeeee !!
Sama farbuje bo nie chce żeby ktoś mi robił, bo sama zawsze sobie pokryje dokładnie itd. jakos sama wole

I zawsze się uwale cała wiec jak spłukuje farbę to po tym muszę za każdym razem się szorować od razu cała pod prysznicem :P Mam włosy do pasa teraz i związałam z farbą w koczka i mi się rozwalił nawet plecy miałam z farby ale już nie ma śladu nigdzie haha

Jak Ci się nie uda ściągnąć za szybko to ja Ci ściągnę i dam na maila jak cosik więc pisz jak coś
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 00:27   #2770
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Jeju siedzę od rana i robię gazetę na zaliczenie. Wysłałam też CV na jedno fajne ogłoszenie i byłoby super jakby się odezwali

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Kochana mam w blueconnect, co pisałam Wam że mieszkam w lesie, i ciężko łapie sygnał ;/ a kabla się nie da narazie, bo dwa domy stoją zamieszkane (mój i sąsiadki), wiec to kosztowałoby fortune przeciągnięcie tylko dla nas, bo sąsiadka się orientowała ;/ budują się teraz 2 domy obok jeszcze, ale zanim tam zamieszkają ludzie to nie wiem może za rok

A co do kasy za noclegi hmmm taka średnia cena i drogo i tanio hehe z jednej strony jak pomysleć że za granicą to drożej więc tanio, a porównując do noclegów w Polsce jakie tanie można znaleźć to drogie ale już się nad tym nie zastanawiaj, masz załatione, bilety zabookowane, więc po co jeszcze się teraz denerwować że jednak np. za drogo, już nic się nie odkręcie, najważniejsze by było fajnie i warto

TO mój Tż kiedyś też mi robił takie kurczaczki z Kfc ale przepis wziął z Youtuba, wyszly też pyszotne, mimo ze ja w kfc jem tylko Crushers'y bo mięcha tam nie lubię, bo jest cholernie tłuste i ostre, ale te domowe wyglądały identyko, a były idealne dla mnie
ehhhhh. No to faktycznie. TMobile chyba ma i tak najlepszy zasięg neta.
no właśnie ja robiłam z filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=CdF5...YHRtXNAKoV2JoA
rozwala mnie ten typ xD jak mówi, że mu się w garnku przyprawy zaprzyjaźniają

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
oglądałam "Magic Mike" jejku to niby dramat/komedia- jak dla mnie ani zabawny ani dramatyczny buu
Hahah
czyli takie nico?

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość

a jutro 12,5 h umreeeeeee !!
o jaaaaaa. Podziwiam!

Dziewczyny ale upiekłam mega tarte <3 z truskaweczkami i przepysznym kremem. Zjadłyśmy z mamą po 2 kawałki. kurczaki już czuje jak mi dupa rosnąć zaczyna ale co zrobić jak to takie dobre?
Od poniedziałku ćwiczę z Chodakowską 5 razy w tygodniu
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 04:25   #2771
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
a jutro 12,5 h umreeeeeee !!
Przytulam wirtualnie
A jakąś ekstra kasę dostaniesz za to, że jesteś sama i tyle godzin pracujesz czy masz taką umowę, że musisz zostać i tyle a płaca wciąż taka sama? Mam nadzieję, że pieniądze Ci to wszystko wynagrodzą. Zawsze to jakaś motywacja.

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale upiekłam mega tarte <3 z truskaweczkami i przepysznym kremem. Zjadłyśmy z mamą po 2 kawałki. kurczaki już czuje jak mi dupa rosnąć zaczyna ale co zrobić jak to takie dobre?
Od poniedziałku ćwiczę z Chodakowską 5 razy w tygodniu
Ja wczoraj jadłam cheesecake z wiśniami coś jak połączenie sernika na zimno z tradycyjnym sernikiem. Niebo w gębie. Nie miałam wyrzutów sumienia


Miłej soboty dziewuszki
Pa pa
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 07:11   #2772
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

czesc
Justyna nie oglądneliśmy w końcu tego filmu bo Sonne zrobiła mi wczoraj mały spojler odczekam troche i wtedy ogladniemy. Widzieliśmy za to thriller "Milczenie" całkiem okej

dziś mam dzień pełen wrazen, a na koniec imprezka
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 07:37   #2773
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 11:18   #2774
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.



Ja już po pracy. Robię kurczaka a`la kfc także zobaczymy co mi z tego wyjdzie
a tak w ogóle to zajadam się ciastkami
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 11:26   #2775
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

hej
heh smieszny ten koleś z filmiku- ale biedy kurczak.
e tam kawałek ciasta jak się zje w dzień to powinno się bez problemu spalić- o ile "nie wozi się wszędzie tyłka":-]
oj tam taki spoiler że nie spoiler- w sumie nic nie zdradziłam.
A ja sobie pojechałam na zakupy- na razie upolowałam świetne jeansy^^
Później ogarnę mieszkanie i idę na ognisko - zmieniaczki mniaaaaaam:-D
Więc miłego
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 11:34   #2776
Moon91
Zakorzenienie
 
Avatar Moon91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 768
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

hej to ja stesknilyscie sie za mna? jestem tu na chwile net dalej nie dziala ale weszlam na netaw bibliotece^^ od 26 pracuje na poczcie a 25 bylam na szkolniu w szczcinie. moje pyszczki kochane
__________________
"Ever so slowly
Ever so surely
Ever so secretly
You allure me
I am the blind sky
You are the starlight
Feeding a flame
Through the shade of midnight"


Kuba
Moon91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 11:53   #2777
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

o a Ty to kto Niby kiedyś udzielała się tu jakaś taka moon ale coś już dawno "zmiotło ją z wątku" hmm


pewnie że tak dobrze że chociaż odezwałaś się do Limona- bo tak nagle znikłaś Napraw tam sobie w końcu tego neta
Gratki- świetnie z tą pracą
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 12:36   #2778
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
A ja sobie pojechałam na zakupy- na razie upolowałam świetne jeansy^^
Później ogarnę mieszkanie i idę na ognisko - zmieniaczki mniaaaaaam:-D
Więc miłego
Ja dostałam dwie pary dżinsów od koleżanki Nówki, nieśmigane
Ja mam dzisiaj grilla.
Miłego

Cytat:
Napisane przez Moon91 Pokaż wiadomość
hej to ja stesknilyscie sie za mna?
A Ty to kto ?

Cytat:
Napisane przez Moon91 Pokaż wiadomość
od 26 pracuje na poczcie a 25 bylam na szkolniu w szczcinie. moje pyszczki kochane
Nowa praca? Gratuluję


Kurczak a`la kfc wyszedł pyszny. Obżarłam się jak świnia. Idę się położyć.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 13:28   #2779
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hej wszystkim!


Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
czesc
Justyna nie oglądneliśmy w końcu tego filmu bo Sonne zrobiła mi wczoraj mały spojler odczekam troche i wtedy ogladniemy. Widzieliśmy za to thriller "Milczenie" całkiem okej

dziś mam dzień pełen wrazen, a na koniec imprezka
O poczytam co to za film i może obejrze

Ja bym jakiś obejrzała w stylu tego hiszpańskiego filmu co ostatnio polecałaś! Był mega

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
hej
heh smieszny ten koleś z filmiku- ale biedy kurczak.
e tam kawałek ciasta jak się zje w dzień to powinno się bez problemu spalić- o ile "nie wozi się wszędzie tyłka":-]
oj tam taki spoiler że nie spoiler- w sumie nic nie zdradziłam.
A ja sobie pojechałam na zakupy- na razie upolowałam świetne jeansy^^
Później ogarnę mieszkanie i idę na ognisko - zmieniaczki mniaaaaaam:-D
Więc miłego
Miłego
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 14:00   #2780
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Justyna A oglądaas "Sierociniec" ? to coś w tym stylu, a tak to nie wiem, ale pomyślę
o może "Oczy Julii"

O hej Moon
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 14:05   #2781
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Justyna A oglądaas "Sierociniec" ? to coś w tym stylu, a tak to nie wiem, ale pomyślę
o może "Oczy Julii"

O hej Moon
Oglądałam obydwa, dobre są

Ja może później coś poszukam na necie, może gdzieś znajdę spis jakiś dobrych filmów jeszcze

No i Hej Monia Gratuluje nowej pracy oczywiście
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...

Edytowane przez Justynka1710
Czas edycji: 2013-06-29 o 14:08
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 19:24   #2782
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka

obejrzałam właśnie "Oz: The Great and Powerful" fajny. Polecam Taki baśniowy. Lubie takie filmy. Bardzo ładne zdjęcia i muzyka. No i lubię Mile Kunis

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość


Ja już po pracy. Robię kurczaka a`la kfc także zobaczymy co mi z tego wyjdzie
a tak w ogóle to zajadam się ciastkami
haha widzę, że zaraziłam

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
hej
heh smieszny ten koleś z filmiku- ale biedy kurczak.
e tam kawałek ciasta jak się zje w dzień to powinno się bez problemu spalić- o ile "nie wozi się wszędzie tyłka":-]
oj tam taki spoiler że nie spoiler- w sumie nic nie zdradziłam.
A ja sobie pojechałam na zakupy- na razie upolowałam świetne jeansy^^
Później ogarnę mieszkanie i idę na ognisko - zmieniaczki mniaaaaaam:-D
Więc miłego
no dupka się wozi autobusem tylko i czasami trzeba przejść. Ogólnie rozpustny tydzień miałam. Dzisiaj pizze jeszcze zjadłam bo otworzyli nam obok pizzerie i chcieliśmy spróbować. No niestety dobra była i będzie kusić teraz
ale od poniedziałku wracam z Panią Chodakowską do łask i ćwiczymy!


Cytat:
Napisane przez Moon91 Pokaż wiadomość
hej to ja stesknilyscie sie za mna? jestem tu na chwile net dalej nie dziala ale weszlam na netaw bibliotece^^ od 26 pracuje na poczcie a 25 bylam na szkolniu w szczcinie. moje pyszczki kochane
ja tą Panią chyba kojarze. Ona nam wrzucała gołych (prawie) panów na wątek

siemanko no właśnie zastanawiałam się czemu do biblioteki nie skoczysz na neta :P

gratuluje pracy. Podoba Ci się?

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja dostałam dwie pary dżinsów od koleżanki Nówki, nieśmigane
Ja mam dzisiaj grilla.
Miłego


A Ty to kto ?


Nowa praca? Gratuluję


Kurczak a`la kfc wyszedł pyszny. Obżarłam się jak świnia. Idę się położyć.
No i fajnie, że wyszedł miło ze strony koleżanki, że oddała

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Oglądałam obydwa, dobre są

Ja może później coś poszukam na necie, może gdzieś znajdę spis jakiś dobrych filmów jeszcze

No i Hej Monia Gratuluje nowej pracy oczywiście
tez oglądałam, dobre filmy ale sierociniec lepszy
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 21:26   #2783
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Sama farbuje bo nie chce żeby ktoś mi robił, bo sama zawsze sobie pokryje dokładnie itd. jakos sama wole

I zawsze się uwale cała wiec jak spłukuje farbę to po tym muszę za każdym razem się szorować od razu cała pod prysznicem :P Mam włosy do pasa teraz i związałam z farbą w koczka i mi się rozwalił nawet plecy miałam z farby ale już nie ma śladu nigdzie haha

Jak Ci się nie uda ściągnąć za szybko to ja Ci ściągnę i dam na maila jak cosik więc pisz jak coś
Dziękuję Kochana za propozyszyn, ale sie udalo teraz wymiatam z dzwonkiem i teraz nawet siedzę i słucham, ahhhhh cudo!
Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Jeju siedzę od rana i robię gazetę na zaliczenie. Wysłałam też CV na jedno fajne ogłoszenie i byłoby super jakby się odezwali



ehhhhh. No to faktycznie. TMobile chyba ma i tak najlepszy zasięg neta.
no właśnie ja robiłam z filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=CdF5...YHRtXNAKoV2JoA
rozwala mnie ten typ xD jak mówi, że mu się w garnku przyprawy zaprzyjaźniają


Hahah
czyli takie nico?



o jaaaaaa. Podziwiam!

Dziewczyny ale upiekłam mega tarte <3 z truskaweczkami i przepysznym kremem. Zjadłyśmy z mamą po 2 kawałki. kurczaki już czuje jak mi dupa rosnąć zaczyna ale co zrobić jak to takie dobre?
Od poniedziałku ćwiczę z Chodakowską 5 razy w tygodniu
zazdroszczę ja musze sobie kupić formę do tart i też zacząć robic mniam
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Przytulam wirtualnie
A jakąś ekstra kasę dostaniesz za to, że jesteś sama i tyle godzin pracujesz czy masz taką umowę, że musisz zostać i tyle a płaca wciąż taka sama? Mam nadzieję, że pieniądze Ci to wszystko wynagrodzą. Zawsze to jakaś motywacja.


Ja wczoraj jadłam cheesecake z wiśniami coś jak połączenie sernika na zimno z tradycyjnym sernikiem. Niebo w gębie. Nie miałam wyrzutów sumienia


Miłej soboty dziewuszki
Pa pa
muszę zostać i tyle .. a kasa na prawdę żadna prawie róznica, tylko to że pomnożyć razy więcej godzin, no ale cóż noooo
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 21:27   #2784
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Moon91 Pokaż wiadomość
hej to ja stesknilyscie sie za mna? jestem tu na chwile net dalej nie dziala ale weszlam na netaw bibliotece^^ od 26 pracuje na poczcie a 25 bylam na szkolniu w szczcinie. moje pyszczki kochane
cześć cześć zaglądaj do nas z biblioteki ja jeszcze raz gratuluję pracy
Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hejka

obejrzałam właśnie "Oz: The Great and Powerful" fajny. Polecam Taki baśniowy. Lubie takie filmy. Bardzo ładne zdjęcia i muzyka. No i lubię Mile Kunis



haha widzę, że zaraziłam



no dupka się wozi autobusem tylko i czasami trzeba przejść. Ogólnie rozpustny tydzień miałam. Dzisiaj pizze jeszcze zjadłam bo otworzyli nam obok pizzerie i chcieliśmy spróbować. No niestety dobra była i będzie kusić teraz
ale od poniedziałku wracam z Panią Chodakowską do łask i ćwiczymy!




ja tą Panią chyba kojarze. Ona nam wrzucała gołych (prawie) panów na wątek

siemanko no właśnie zastanawiałam się czemu do biblioteki nie skoczysz na neta :P

gratuluje pracy. Podoba Ci się?



No i fajnie, że wyszedł miło ze strony koleżanki, że oddała



tez oglądałam, dobre filmy ale sierociniec lepszy
hahahhaaha : no dokładnie ... :P gdzie Ci piękni mężczyźni ? hehehhe

jestem jużżżżżżżżżż
w robocie to myślałam że jużnie wyrobię tak mnie plecy i nogi bolały i już nie jarzyłam co się do mnie mowi, ale jak dotarłam do domku to odrazu lżej ...
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 23:19   #2785
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

ej no nie wiem co to ma być żeby dostawać spodnie za free - też tak chce^^A tu kuźwa trzeba wydać kilka dniówek łe.
o to trzeba nada więcej chodzić!:-D
ja chyba znowu wezmę się za 6 weidera (tia pewno starczy mi motywacji na tydzień) bo niby brzuch płaski ale "zero mięśnia":-D Zresztą mi to by się przydał odwyk "od słodyczy"-chociażby tygodniowy^^- może w nast. tyg.:-D
A nom nie dziwne Limon po 12 h uf - dobrze że jakoś zleciało :-]
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 08:54   #2786
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
ej no nie wiem co to ma być żeby dostawać spodnie za free - też tak chce^^A tu kuźwa trzeba wydać kilka dniówek łe.
Mam dwie takie koleżanki co mnie tak obdarowują. Zawsze mówią, że w sklepie mogły się dopiąć a potem okazało się, że są jednak za ciasne i tylko na mnie będą dobre
Ja osobiście kupuję bardzo tanie dżinsy.



Właśnie piekę rolady. Pachnie w całym domu
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 14:49   #2787
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

To dobrze tam z nimi masz:-D U mnie bardzo tanich to nie ma:-/ No ale bardzo drogich też nie kupuję.Wolę kupić w średniej cenie ale za to kilka par w roku.

ale cisza^^ oglądałam w nocy "pożegnanie z niewinnością" - nawet niezły- aczkolwiek nie powalił.
U mnie od rana pada- balerinki mi przemokły;-] pewno się rozwalą.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 15:35   #2788
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
To dobrze tam z nimi masz:-D U mnie bardzo tanich to nie ma:-/ No ale bardzo drogich też nie kupuję.Wolę kupić w średniej cenie ale za to kilka par w roku.

U mnie od rana pada- balerinki mi przemokły;-] pewno się rozwalą.
Ja kiedyś kupowałam więcej dżinsów. Teraz nawet nie mam ich gdzie wynosić, bo całymi dniami siedzę w pracy i jedynie w weekend zaszaleję z ciuchami.

U mnie słonecznie.
Storczyki się grzeją na parapecie w promieniach słońca i ciepłym podmuchu wiatru
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 17:28   #2789
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
To dobrze tam z nimi masz:-D U mnie bardzo tanich to nie ma:-/ No ale bardzo drogich też nie kupuję.Wolę kupić w średniej cenie ale za to kilka par w roku.

ale cisza^^ oglądałam w nocy "pożegnanie z niewinnością" - nawet niezły- aczkolwiek nie powalił.
U mnie od rana pada- balerinki mi przemokły;-] pewno się rozwalą.
Mam ten film na liście

Witam
Jestem już w domu. Ten weekend u tż był wyjątkowo udany, ale i długi. Dziś prawie cały dzien w łózku bo źle się czułam po wczorajszej imprezce jutro do pracki
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 18:23   #2790
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

a nom chyba że tak:-] oj a u mnie cały czas leje .
Lady ostatnio to jak tam u ciebie jest ciepło to tu zimno i na odwrót:-D

a ja doszłam do wniosku że chyba likwiduje kablówkę - tv od dawna nie oglądam i w sumie płace kilka dych na darmo.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.