U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania. - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-17, 20:13   #2971
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez prz

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
a to Lady teraz się pozmieniało. Potrafią przedłużać co 2 miesiące "zleceniówki"- i tak przez lata. A "na określony czas"- to w sumie też zazwyczaj są" dosyć krótkie"- a dostać "na nieokreś" to chyba graniczy z cudem.
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
szkoda, że nie ma tak w wypadku tych tygodniowek ktore ja dostaję.
W mieścinie, w której mieszkam w Polsce są takie dwa zakłady, w których kiedyś mało kto chciał pracować, była ciągła rotacja i chcieli jakoś tych ludzi zatrzymać, zmotywować. Dlatego pewnie takie umowy dawali. Pamiętam, że jedną z umów miałam do 2022 roku

W Holandii najczęściej są kontrakty na czas określony. Po 3 takich kontraktach muszą dać vast contract, dlatego wysyłają pracownika na miesięczny urlop i zatrudniają od nowa.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 20:24   #2972
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez prz

A pewnie teraz ciężko " dostać się" do tych zakładów
Książka lepsza ale film jak dla mnie też daje rade. Kurde ale mi się marzy taka podroż^^.
Ej byłam w końcu u okulisty i wyszło na moje(znaczy się jak nie poznawałam znajomych "na ulicy"- to wychodziłam "na ignorantkę zadzierającą nosa"- nie bardzo wierzyli w tą moją wadę). A tu kuźwa szok. Jutro idę jeszcze na konsultację i po receptę^^.Kupie sobie bryle ale i tak muszę zaopatrzyć się w soczewki.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 20:33   #2973
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez prz

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
A pewnie teraz ciężko " dostać się" do tych zakładów
Dokładnie.
W jednym z tych zakładów tata mojej przyjaciółki jest portierem i mówił mi, że nie ma dnia, żeby ktoś nie przychodził pytać o pracę ale jest bardzo ciężko.
Wciąż jest rotacja, bo nie każdy wytrzymuje 12h przy szatkowaniu cebuli Ja tam pracowałam 3 lata i mam bardzo miłe wspomnienia.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 04:05   #2974
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez prz

Witam w czwartek
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 11:23   #2975
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Również witam
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 12:21   #2976
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez prz

Cześć cześć
Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
A masz ten sklep u siebie? Zazwyczaj są przy Biedronkach
Podobno mam jeden w mieście, bo kiedyś patrzyłam na google maps ale gdzieś w drugim końcu miała więc nigdy tam nie byłam..
Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hejka

Dzisiaj pakowanie ale najpierw dobieram z dworca Mame. Kurcze bardzo podoba mi się na praktykach, mam nadzieję, że będą terminowo wypłacać kasę i dokładnie tyle ile bylo umówione.



nie notujesz? Ja od roku prowadzę kalendarzyk. Tzn mam taką apkę na telefonie i wszystko liczy. Nawet dni płodne pokazuje. Polecam







Też lubię kupiłam ostatnio fajne walizeczki :d







Kurcze, a u mnie jest obok biedry, ale tyljo jednej. Obok drugiej nie ma. Więc mogę bronić obu teorii
Nie dziwię się, że zmęczona jesteś, praca zmianowa rozwala caly dzień. :/
notuję ale tylko dlatego by wiedzieć i potem pokazać dla ginekolożki bo to że notuję nic mi to nie da by wiedzieć kiedy dostanę okres, bo mam nieregularny, odkąd w listopadzie tak się zaprocowywałam to okres miaam co 2 miesiące, a teraz wyjątkowo po pół roku przyszedł po miesiącu i tygodniu, także zbliża się już do normowania, ale jak będzie za miesiac tego nie wiem.. dlatego ja jak dostaję to dostaję, nigdy nie wiedząc kiedy ;p
Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
A pewnie teraz ciężko " dostać się" do tych zakładów
Książka lepsza ale film jak dla mnie też daje rade. Kurde ale mi się marzy taka podroż^^.
Ej byłam w końcu u okulisty i wyszło na moje(znaczy się jak nie poznawałam znajomych "na ulicy"- to wychodziłam "na ignorantkę zadzierającą nosa"- nie bardzo wierzyli w tą moją wadę). A tu kuźwa szok. Jutro idę jeszcze na konsultację i po receptę^^.Kupie sobie bryle ale i tak muszę zaopatrzyć się w soczewki.
hehehe Ty ignorantko Ty :P:P
a poważną masz wadę ??

Jadę dziś do babci na borówki, bo chcemy z mamą nazbierać i zamrozić będę robić potem w zimie jagodzianko borówianki hehehe :P:P
a dziś przyjdzie Tżcik wiecorkiem to zrobię bułeczki
o te : http://www.mojewypieki.com/przepis/s...mem#komentarze

Dzis mam wolne, a jutro na popołudnie i sobota w robocie, żyć nie umierać ;p

Teraz jak nie mam szkoly to pochłaniam ksiażki jak durna jakaś hehhe siedzę i czytam, non stop czytam, nawet jak pichcę coś to z książką w ręku tragedia ;p hehehe
Dziś skończyłam "Randki w ciemno" Steele jak zwykle póki co

lecę się ogarnąć, by jakoś wyjść do ludzi bo siedziałam jak czochra w ogrodzie czytając :P
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 12:32   #2977
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez prz

Mogą być dobre te bułeczki
Ja nie lubię książek D. Stell, w ogóle nie lubię romansideł (choć mojej babci tylko takie wypożyczam ), wolę dramaty, horrory, thrillery, fantastykę i literaturę obozową . Każdy w masie książek znajdzie coś dla siebie
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 14:54   #2978
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

klub, i to pilnie

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Nie mam kontaktu z tż przez brak telefonu, w pracy stało się coś strasznego. Mam już dość wszystkiego.
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 17:14   #2979
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Mogą być dobre te bułeczki
Ja nie lubię książek D. Stell, w ogóle nie lubię romansideł (choć mojej babci tylko takie wypożyczam ), wolę dramaty, horrory, thrillery, fantastykę i literaturę obozową . Każdy w masie książek znajdzie coś dla siebie
ja lubię romanse a co do D. Steele myslałam że pisze takie kiczowate historyjki dlatego kilka lat zbierałam się do jej książek, ale jak przeczytałam pierwszą to nie mogłam przestać. Piszę fajne rzeczy o życiu, normalnie historie z życia wzięte, jak są rozwiązywane, dla mnie to nie jest taki typowy romans, nawet mogę powiedzieć że bardziej dramaty no ale widaomo co kto lubi. Lubię książki - thillery ale wszystkie co mialam przeczytałam, a chcę narazie przerobić ksiażki które mam w domu a potem zabiorę sie za pozostałe co do fantastyki to nie dam razy jej czytać
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
klub, i to pilnie

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Nie mam kontaktu z tż przez brak telefonu, w pracy stało się coś strasznego. Mam już dość wszystkiego.
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 17:22   #2980
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam w ten piekny upalny dzień jak tam wakacje mijaja? bo mi bardzo, ale to bardzo dobrze mimo, ze chodze na praktyki do salonu kosmetycznego. teraz sobie siedze kawke pije i mysle co by tu obejrzec wieczorem, ale nic w tv nie ma, wiec moze pozostane przy ksiazce.

Limonka kiedy masz wyniki z egzaminu zawodowego? ja sie troche wkurzam bo polowa miesiaca a ja jeszcze nie wiem czy dostalam sie na angielski czy nie
wg jakos ten lipiec szybko zlecial, tylko patrzec jak sierpien zleci. a ja juz nie moge sie go wlasnie doczekac, a dokladnie 3 bo wyjezdzam

A co do ksiazek to tez za romansidlami nie przepadam, ale od czasu do czasu czemu by nie przeczytac, nie zrelaksowac sie przy lekkiej, przyjemnej lekturze
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 17:53   #2981
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hej kochane, ja niedawno wróciłam :P wyśpię się i wejdę nadrabiać
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 19:21   #2982
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Witam w ten piekny upalny dzień jak tam wakacje mijaja? bo mi bardzo, ale to bardzo dobrze mimo, ze chodze na praktyki do salonu kosmetycznego. teraz sobie siedze kawke pije i mysle co by tu obejrzec wieczorem, ale nic w tv nie ma, wiec moze pozostane przy ksiazce.

Limonka kiedy masz wyniki z egzaminu zawodowego? ja sie troche wkurzam bo polowa miesiaca a ja jeszcze nie wiem czy dostalam sie na angielski czy nie
wg jakos ten lipiec szybko zlecial, tylko patrzec jak sierpien zleci. a ja juz nie moge sie go wlasnie doczekac, a dokladnie 3 bo wyjezdzam

A co do ksiazek to tez za romansidlami nie przepadam, ale od czasu do czasu czemu by nie przeczytac, nie zrelaksowac sie przy lekkiej, przyjemnej lekturze
ooo cześć dawno Cie nie było, gdzie się podziewałaś ?
jak tam w salonie ? dużo sie już nauczylas? jak klienci ?
i gdzie wyjeżdżasz 3 ? pochwal się !
egzaminu wyniki mam 30 sierpnia, będą dostępne na stronie OKE ale dyrektorka mówiła, że ona wyniki będzie znała 29 (moje urodziny ) i będzie dzwonić do osób które zdały by zapraszać po odbiór dyplomów, super, a ja będe siedzieć w urodziny jak na szpilkach .. gorzej jak nikt nie zadzwoni, to idzie się załamać ;> no nic, zobaczymy
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Hej kochane, ja niedawno wróciłam :P wyśpię się i wejdę nadrabiać
hej hej Justynka no i jak tam bylo ?? opowiadaj


ja zrobiłam te bułeczki z podwojnej porcji, ale dobre mniam mniam połowę upiekłam a drugą połowę zamroziłam
nie przyjechał do mnie Tż bo koledzy jechali na rybki, więc powiedziałam by jechał, przykro mi trochę było, ale mówię jedź bo nigdy z nimi nie był, a teraz zebrało się kilka chłopa to niech jedzie, ale powiedzialam że mam nadzieje że mi to jakoś wynagrodzi heh
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 19:41   #2983
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Limon kochana jestes, że go tak puściłaś
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 19:52   #2984
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 20:00   #2985
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

fajne te bułki jadłabym. Nie wiem czy poważna cos tam przebąkiwała , że - 2. Miałam mieć dzisiaj dodatkowe badania by wiedzieć na 100proc. ale nie dotarłam na nie^^.
Hahaha "kilka chłopa".
Niom jakaś relacja z wojaży by się przydała.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 20:09   #2986
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
hej hej Justynka no i jak tam bylo ?? opowiadaj


ja zrobiłam te bułeczki z podwojnej porcji, ale dobre mniam mniam połowę upiekłam a drugą połowę zamroziłam
nie przyjechał do mnie Tż bo koledzy jechali na rybki, więc powiedziałam by jechał, przykro mi trochę było, ale mówię jedź bo nigdy z nimi nie był, a teraz zebrało się kilka chłopa to niech jedzie, ale powiedzialam że mam nadzieje że mi to jakoś wynagrodzi heh
Było świetnie! przede wszystkim dlatego, że mogłam spędzić czas ze znajomymi, których dawno nie widziałam!

No i pogoda była dość ładna. Najwięcej czasu spędzaliśmy na powietrzu, w ogródku - grill i te sprawy ;p Nada miałam napisać Ci miejsca, które polecam. Tylko te dwa pamiętam z nazw, bo często w nich byliśmy a w innych miejscach to przy okazji jak gdzies jechalismy. Jeśli chodzi o miejsca z jedzeniem to jak nam się nie chciało robic sniadania to szliśmy do Greenwoods- polecam, pyszne jedzenie! A jak się napisać piwka czy drinka to jechaliśmy do Luis Bar- jak będziesz miała te dwa miejsca w pobliżu to polecam. I nawet w miarę ceny dobre mają

Limonka- Ty nasza wątkowa kuchareczka jesteś
I dobra dziewczyna :P Dobrze, że nie jesteś z tych, które trzymają faceta na smyczy i nawet na piwo z kumplami nie pozwolą iść i focha mają wielkiego jak chce facet się z kolegami spotkać

A takie bułeczki to bym zjadłaa
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...

Edytowane przez Justynka1710
Czas edycji: 2013-07-18 o 20:10
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 20:34   #2987
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
fajne te bułki jadłabym. Nie wiem czy poważna cos tam przebąkiwała , że - 2. Miałam mieć dzisiaj dodatkowe badania by wiedzieć na 100proc. ale nie dotarłam na nie^^.
Hahaha "kilka chłopa".
Niom jakaś relacja z wojaży by się przydała.
no to juz taka całkiem powazna ;> ależ bym Ci zasadziła kopala, że nie poszlas na te badania ;> czym prędzej do lekarza i po okulary lub soczewki
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Było świetnie! przede wszystkim dlatego, że mogłam spędzić czas ze znajomymi, których dawno nie widziałam!

No i pogoda była dość ładna. Najwięcej czasu spędzaliśmy na powietrzu, w ogródku - grill i te sprawy ;p Nada miałam napisać Ci miejsca, które polecam. Tylko te dwa pamiętam z nazw, bo często w nich byliśmy a w innych miejscach to przy okazji jak gdzies jechalismy. Jeśli chodzi o miejsca z jedzeniem to jak nam się nie chciało robic sniadania to szliśmy do Greenwoods- polecam, pyszne jedzenie! A jak się napisać piwka czy drinka to jechaliśmy do Luis Bar- jak będziesz miała te dwa miejsca w pobliżu to polecam. I nawet w miarę ceny dobre mają

Limonka- Ty nasza wątkowa kuchareczka jesteś
I dobra dziewczyna :P Dobrze, że nie jesteś z tych, które trzymają faceta na smyczy i nawet na piwo z kumplami nie pozwolą iść i focha mają wielkiego jak chce facet się z kolegami spotkać

A takie bułeczki to bym zjadłaa
ale super, że się fajnie bawiłaś narobiłas duzo zdjęć ? a teraz jakie plany na dalszą część wakacji ??

Zapraszam do mnie na bułeczki w takim razie !
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 21:30   #2988
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
ale super, że się fajnie bawiłaś narobiłas duzo zdjęć ? a teraz jakie plany na dalszą część wakacji ??

Zapraszam do mnie na bułeczki w takim razie !
Zdjęcia to ja nie robiłam, ale znajomi jakieś tam robili jak zawsze ja mam problem z udostępnianiem zdjęć swoich bo kiedyś z 2 lata temu prowadziłam takiego mini bloga na pingerze, gdzie wstawiałam dużo zdjęć swoich no i zaczęły się jakies dziwne akcje typu ktoś zakładał konta z moimi zdjęciami na nk czy wklejał jako swoje dlatego niechętnie daje gdziekolwiek foty, na fb mam kilka ale takie, że tak powiem na których za wiele nie widać i poblokowana galerie, bardzo uważnie tez dobieram ludzi, których przyjmuje do znajomych wiem dziwne to, no bo co się może stać jak wkleje gdzies swoje foty, ale jakiś niesmak mi pozostał po tym ciężko było się pozbyć tych kont z fotami. W sumie jestem pewna, ze nikt tego z osob które znam nie zrobił, tylko ktoś kto musiał wchodzić na tego mojego bloga ludzie są porypani

Co do planów- no to do końca lipca w domku, tutaj ze znajomymi się będę spotykała, pojeżdżę nad jeziorko a w sierpniu na początku lub w połowie będę załatwiać sobie pracę w Holandii

a na bułeczki to chętnie , szkoda, że tak daleko mieszkasz już bym była z dobrą kawką

Idę się kąpać i spać, dobranoc wszystkim
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...

Edytowane przez Justynka1710
Czas edycji: 2013-07-18 o 21:31
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 21:56   #2989
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

no to nie dziwie sie jak tak, też byłabym zrażona! ja zapytałam,bo lubię oglądać zdjęcia

Dobranoc Justyś
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 04:13   #2990
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Co do zdjęć to ja mam jakąś dziwną obsesję, że ktoś może jakieś sobie ściągnąć, poprzerabiać i wrzucić na jakiś portal Na fb też mam tylko kilka zdjęć i plan, by wykasować wszystkie i zostawić jedynie to zdjęcie główne. Wielu moich znajomych nie ma wcale zdjęć na portalach społecznościowych a jako główne np postacie z kreskówek. Taka jedna moja znajoma kiedyś mnie zaprosiła do znajomych, na zdjęciu myszka miki, nazwisko zmienione i póki nie wstawiła normalnego zdjęcia to jej nie przyjęłam, bo nie miałam pojęcia kto to jest?


Witam w piątek
Miłego dnia
Ja dzisiaj pracuję od 6-15 a potem sprzątam dom i odpoczywam.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 09:24   #2991
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Trochę przesada po co im konto skoro w sumie nie wiadomo kim są. Też bym nie przyjęła. Fotki z kreskówek i u mnie mają- tyle, że w galerii mają "normalne"foty. Albo np. bez zdjęcia głównego a za to galeria udostępniona. A zdjęcie można zwyczajnie skopiować . Ale przecież można tak zablokować by ktoś z poza znajomych widział tylko główne- i to jeszcze miniaturkę.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 09:39   #2992
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Co do zdjęć to ja mam jakąś dziwną obsesję, że ktoś może jakieś sobie ściągnąć, poprzerabiać i wrzucić na jakiś portal Na fb też mam tylko kilka zdjęć i plan, by wykasować wszystkie i zostawić jedynie to zdjęcie główne. Wielu moich znajomych nie ma wcale zdjęć na portalach społecznościowych a jako główne np postacie z kreskówek. Taka jedna moja znajoma kiedyś mnie zaprosiła do znajomych, na zdjęciu myszka miki, nazwisko zmienione i póki nie wstawiła normalnego zdjęcia to jej nie przyjęłam, bo nie miałam pojęcia kto to jest?


Witam w piątek
Miłego dnia
Ja dzisiaj pracuję od 6-15 a potem sprzątam dom i odpoczywam.
ja np. bardzo lubię wstawiać zdjęcia i oglądać zdjęcia innych, bo np. fajnie jest widzieć jak ludzie sie zmieniają, się nie widziało ich kilka lat a widać co u nich, co się zmieniło
Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Trochę przesada po co im konto skoro w sumie nie wiadomo kim są. Też bym nie przyjęła. Fotki z kreskówek i u mnie mają- tyle, że w galerii mają "normalne"foty. Albo np. bez zdjęcia głównego a za to galeria udostępniona. A zdjęcie można zwyczajnie skopiować . Ale przecież można tak zablokować by ktoś z poza znajomych widział tylko główne- i to jeszcze miniaturkę.
dokładnie tak też wstawiam zdjęcia na fb, ale mogą je oglądać tylko znajomi i to tylko ci których sama osobiście wybrałam i wydaje mi się, że żaden znajomy nie zrobiłby takiego świństwa, raczej ktoś kogo się nie lubi, lub nie zna. no ale tfu tfu

wczoraj się zaczytałam w takim wątku jak gościu poznał dziewczynę na jakimś portalu, rozmawiali tylko przez telefon i nie spotkali się przez 2 lata i wczoraj podobno miało byc ich niespodziewane pierwsze spotkanie i czekałam aż koleś opisze ale wszystko nagle usunął, wszystkie posty, czyli pewnie albo dziewczyna go nakryła albo nie wiem, szkoda ciekawa bylam jak to się wszystko skonczy lubię takie historyjki hehe
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 09:57   #2993
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam

Ja tam na Naszej Klasie czy Facebook'u mam po kilkadziesiąt zdjęć i tak szczerze to mam w nosie czy ktoś je skopiuje, czy coś. Fakt, zdjęć typu 'podtrzymuję ścianę' czy inne, które można znaleść na wiocha.pl nie mam . Jak ktoś uważa, że jestem aż tak interesującą osobą i marnuje swój czas na obrabianie moich zdjęć i kopiowanie ich to powodzenia . Przy takich działaniach zawsze wychodzą kompleksy, brak znajomych i za dużo wolnego czasu
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 10:03   #2994
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość

wczoraj się zaczytałam w takim wątku jak gościu poznał dziewczynę na jakimś portalu, rozmawiali tylko przez telefon i nie spotkali się przez 2 lata i wczoraj podobno miało byc ich niespodziewane pierwsze spotkanie i czekałam aż koleś opisze ale wszystko nagle usunął, wszystkie posty, czyli pewnie albo dziewczyna go nakryła albo nie wiem, szkoda ciekawa bylam jak to się wszystko skonczy lubię takie historyjki hehe
Jeśli przyjmuję się do znajomych faktycznie osoby które się zna- to raczej mało prawdopodobne by ktoś wykorzystał foty w niecnym celu. Chociaż w sumie ze znajomymi też różnie bywa.

O jacie też bym sobie poczytała. Albo wymyślił sobie całą historyjkę. No ale ciekawe, ciekawe.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 10:53   #2995
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

może i wymyslił wkręcił a teraz sobie zniknął ehhh :P

kurcze, w niedzielę chciałam się przejechać nad bajoro do Augustowa albo gdziekolwiek, ale cos patrząc w prognozę pogody to mają być burze i deszcze, żyć nie umierać cholercia ;>
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 11:46   #2996
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Może jak zwykle się mylą- co do tej pogody
http://www.youtube.com/watch?v=iIsvZPeuRgY za☠☠☠isty śmiech
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:05   #2997
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Co do zdjęć to ja mam jakąś dziwną obsesję, że ktoś może jakieś sobie ściągnąć, poprzerabiać i wrzucić na jakiś portal Na fb też mam tylko kilka zdjęć i plan, by wykasować wszystkie i zostawić jedynie to zdjęcie główne. Wielu moich znajomych nie ma wcale zdjęć na portalach społecznościowych a jako główne np postacie z kreskówek. Taka jedna moja znajoma kiedyś mnie zaprosiła do znajomych, na zdjęciu myszka miki, nazwisko zmienione i póki nie wstawiła normalnego zdjęcia to jej nie przyjęłam, bo nie miałam pojęcia kto to jest?


Witam w piątek
Miłego dnia
Ja dzisiaj pracuję od 6-15 a potem sprzątam dom i odpoczywam.
No ja właśnie podobnie. Wiem, ze nikt z moich znajomych na fb przecież tego nie zrobi no ale tak mam i już, nie lubię wstawiać gdzieś swoich zdjęć To nawet nie przed obawą, że ktoś mi je skopiuje, bo to niemożliwe, sami znajomi na fb no ale nie lubię i tyle :P

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Trochę przesada po co im konto skoro w sumie nie wiadomo kim są. Też bym nie przyjęła. Fotki z kreskówek i u mnie mają- tyle, że w galerii mają "normalne"foty. Albo np. bez zdjęcia głównego a za to galeria udostępniona. A zdjęcie można zwyczajnie skopiować . Ale przecież można tak zablokować by ktoś z poza znajomych widział tylko główne- i to jeszcze miniaturkę.
Tak właśnie mam zablokowane, że znajomi tylko widzą zdjęcia a obcy miniaturkę, której nawet nie da się powiększyć

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Hejka

ja np. bardzo lubię wstawiać zdjęcia i oglądać zdjęcia innych, bo np. fajnie jest widzieć jak ludzie sie zmieniają, się nie widziało ich kilka lat a widać co u nich, co się zmieniło

dokładnie tak też wstawiam zdjęcia na fb, ale mogą je oglądać tylko znajomi i to tylko ci których sama osobiście wybrałam i wydaje mi się, że żaden znajomy nie zrobiłby takiego świństwa, raczej ktoś kogo się nie lubi, lub nie zna. no ale tfu tfu

wczoraj się zaczytałam w takim wątku jak gościu poznał dziewczynę na jakimś portalu, rozmawiali tylko przez telefon i nie spotkali się przez 2 lata i wczoraj podobno miało byc ich niespodziewane pierwsze spotkanie i czekałam aż koleś opisze ale wszystko nagle usunął, wszystkie posty, czyli pewnie albo dziewczyna go nakryła albo nie wiem, szkoda ciekawa bylam jak to się wszystko skonczy lubię takie historyjki hehe
Również tak mam poblokowane, no ale tak czy siak nie lubię nigdzie wstawiać. A oglądać też średnio hehe.



Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
może i wymyslił wkręcił a teraz sobie zniknął ehhh :P

kurcze, w niedzielę chciałam się przejechać nad bajoro do Augustowa albo gdziekolwiek, ale cos patrząc w prognozę pogody to mają być burze i deszcze, żyć nie umierać cholercia ;>
Hehe może jakiś Troll, wakacje są, dzieci mają za dużo wolnego czasu

Może będzie ciepło, nie raz prognoza nie miała nic do tego jaka była naprawdę pogoda. Popadać by mogło troszkę, żeby się troszkę powietrze zmieniło. Ale niech zacznie padać po niedzieli jak cos, zebys spokojnie mogła pojechać

Hej dziewczyny, witam u mnie pogoda fajna, wieczorkiem może gdzieś wyjdę a jak na razie to sobie zrobię maseczkę na twarz i na włosy i poczytam wizaż idę kawkę sobie zrobić
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 14:54   #2998
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

cześć! przyszłam się przywitac, ale i jednoczesnie pożegnac. Nie będę się udzielała przez jakiś czas, może już wcale na tym wątku. Lubię Was dlatego już wyjaśniam dlaczego odchodzę. Od pewnego czasu czuję się pomijana, wszystko co piszę odbija się bez echa. Muszę od tego odpocząć bo nie mam już na prawdę o czym pisać.

Przepraszam, i będę Was podczytywac czasem. paa
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 15:05   #2999
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Ale przecież można tak zablokować by ktoś z poza znajomych widział tylko główne- i to jeszcze miniaturkę.
Wszystko mam poblokowane.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
kurcze, w niedzielę chciałam się przejechać nad bajoro do Augustowa albo gdziekolwiek, ale cos patrząc w prognozę pogody to mają być burze i deszcze, żyć nie umierać cholercia ;>
U nas pięknie i słonecznie

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
cześć! przyszłam się przywitac, ale i jednoczesnie pożegnac. Nie będę się udzielała przez jakiś czas, może już wcale na tym wątku. Lubię Was dlatego już wyjaśniam dlaczego odchodzę. Od pewnego czasu czuję się pomijana, wszystko co piszę odbija się bez echa. Muszę od tego odpocząć bo nie mam już na prawdę o czym pisać.

Przepraszam, i będę Was podczytywac czasem. paa
Ale chodzi o posty na wątku czy o te w klubie?

Mam nadzieję, że jeszcze raz wszystko sobie przemyślisz i szybko do Nas wrócisz
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 15:09   #3000
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

o to, i o to, głównie o klub. Być może powrócę, póki co muszę wszystko przemyśleć i odpocząć.
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.