U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania. - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 15:15   #3001
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
o to, i o to, głównie o klub. Być może powrócę, póki co muszę wszystko przemyśleć i odpocząć.
Domyślam się, że jak na wątku tak cienko z postami, to w klubie jeszcze większa tendencja spadkowa.
Przemyśl , odpocznij i wracaj
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 16:58   #3002
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam u mnie pogoda fajna, wieczorkiem może gdzieś wyjdę a jak na razie to sobie zrobię maseczkę na twarz i na włosy i poczytam wizaż idę kawkę sobie zrobić
U mnie też fajna. O to relaksujący dzien.
A ja sobie wieczorkiem idę nad wodę.
Martusia hmm dziwne że tak ten wątek odbierasz. Przecież "do jednych postów ktoś się odnosi do innych nie"-to normalne. Zresztą sama robisz tak samo. A co do klubu to nie każdy do niego zagląda częściej wpada się na wątek.

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-07-24 o 12:48
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 17:42   #3003
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Pojechaliśmy rowerami do sklepu ogrodniczego, bo chciałam kupić donicę ale jak zobaczyłam ceny to Byliśmy jeszcze na drobnej spożywce, bo mąż robi dziś pizzę.
U nas takie upały, że apetytu nie mam i zjadłam dzisiaj jedynie pomarańczo i twixa także z miłą chęcią wrzucę coś do żołądka.


Czuję się jakbym była chora. Jestem cała obolała. Koleżanka wjechała dziś we mnie rowerem i zaryłam twarzą w piasku. Dobrze, że to nie była ścieżka rowerowa, bo nieźle bym wyglądała jakbym tak buźką po betonie przejechała. Mam zdartą skórę pod nosem i brodę. Opuchły mi usta. Wyglądam tak jakby ktoś mnie pobił (tzn mąż) Do tego mam jeszcze stłuczone kolana i pełno siniaków.
Koleżanka bardzo przęjeta ale nie byłam na nią zła. Stało się i tyle. Mogło się to skończyć gorzej
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home


Edytowane przez Lady_AnneBelle
Czas edycji: 2013-07-19 o 17:43
Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 18:08   #3004
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Tu w pl w sumie takie fajniejsze też sporo kosztują . O pizza .
Jejku dobrze, że nic poważniejszego się nie stało, że obeszło się bez jakiegoś złamania.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 18:26   #3005
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Tu w pl w sumie takie fajniejsze też sporo kosztują . O pizza .
Jejku dobrze, że nic poważniejszego się nie stało, że obeszło się bez jakiegoś złamania.
Potrzebuję dość pokaźną donicę a takowa badziewna plastikowa kosztuje 15 euro a ceramiczna 25-45 euro. Szok

Myślałam, że zęba sobie wybiłam, bo mnie bolał ale to na szczęście dziąsło obolałe a ja myślałam, że jedynkę stracę
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:26   #3006
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
U mnie też fajna. O to relaksujący dzien.
A ja sobie wieczorkiem idę nad wodę.
Martusia hmm dziwne że tak ten wątek odbierasz. Przecież "do jednych postów ktoś się odnosi do innych nie"-to normalne. Zresztą sama robisz tak samo. A co do klubu to nie każdy do niego zagląda częściej wpada się na wątek. Może wystarczy kilkudniowy odwyk;-).
O nad wodę to z checia też bym się wybrała.
No zgadzam się z Tobą.
A z klubem też się zgadzam- ja np. nie miałam w ogole prawie dostępu a jak już wchodzę to tylko na wątek i to też na szybko. Wszystko wróci do starych "obrotów" pewnie jak się lato skończy.
Odpocznij od wizażu troszkę i wracaj do Nas
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Pojechaliśmy rowerami do sklepu ogrodniczego, bo chciałam kupić donicę ale jak zobaczyłam ceny to Byliśmy jeszcze na drobnej spożywce, bo mąż robi dziś pizzę.
U nas takie upały, że apetytu nie mam i zjadłam dzisiaj jedynie pomarańczo i twixa także z miłą chęcią wrzucę coś do żołądka.


Czuję się jakbym była chora. Jestem cała obolała. Koleżanka wjechała dziś we mnie rowerem i zaryłam twarzą w piasku. Dobrze, że to nie była ścieżka rowerowa, bo nieźle bym wyglądała jakbym tak buźką po betonie przejechała. Mam zdartą skórę pod nosem i brodę. Opuchły mi usta. Wyglądam tak jakby ktoś mnie pobił (tzn mąż) Do tego mam jeszcze stłuczone kolana i pełno siniaków.
Koleżanka bardzo przęjeta ale nie byłam na nią zła. Stało się i tyle. Mogło się to skończyć gorzej
O kurde. Dobrze, że tylko tak się skończyło. Ja pamiętam jak nieźle się kiedyś wyglebałam na rowerze, tez w Holandii, też cała potłuczona byłam (pisałam chyba kiedyś o tym- koles z pracy we mnie wjechał bo on myslal, ze ja sobie jaja robie, ze nie zjezdzam z drogi a ja myslalam , ze on. No to się zderzyliśmy xD)
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Potrzebuję dość pokaźną donicę a takowa badziewna plastikowa kosztuje 15 euro a ceramiczna 25-45 euro. Szok

Myślałam, że zęba sobie wybiłam, bo mnie bolał ale to na szczęście dziąsło obolałe a ja myślałam, że jedynkę stracę
A w Action nie ma ? Już nawet nie pamiętam ale tam chyba wszystko jest :P kurde dawno tam nie byłam, pobuszowałabym tam o pobuszowałabym


Uciekam już się kapać i "Harry Potter i Czara Ognia" leci na tvn do jutra
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:48   #3007
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
A z klubem też się zgadzam- ja np. nie miałam w ogole prawie dostępu a jak już wchodzę to tylko na wątek i to też na szybko. Wszystko wróci do starych "obrotów" pewnie jak się lato skończy.

O kurde. Dobrze, że tylko tak się skończyło. Ja pamiętam jak nieźle się kiedyś wyglebałam na rowerze, tez w Holandii, też cała potłuczona byłam (pisałam chyba kiedyś o tym- koles z pracy we mnie wjechał bo on myslal, ze ja sobie jaja robie, ze nie zjezdzam z drogi a ja myslalam , ze on. No to się zderzyliśmy xD)

A w Action nie ma ? Już nawet nie pamiętam ale tam chyba wszystko jest :P kurde dawno tam nie byłam, pobuszowałabym tam o pobuszowałabym

Uciekam już się kapać i "Harry Potter i Czara Ognia" leci na tvn do jutra
Też mam nadzieję, że wątek nabierze tempa Pamiętam jak w zeszłym roku miałam po kilka stron dziennie do nadrabiania.

Ta koleżanka i jej chłopak się z nami przyjaźnią, więc mąż przełykał to co miał ochotę z siebie wyrzucić. Jechał za nami i dokładnie widział jak to wszystko wyglądało. Później dopiero w domu wybuchnął. Widział jak się w pracy męczyłam i jak robiłam dobrą minę do złej gry. Mam nadzieję, że jutro już będę lepiej wyglądać.

Są w action ale za małe. Za całe 2 euro ale kuva za małe

Ja oglądam na tvPuls "Pociąg śmierci". Nawet mnie wciągnął
Fajny aktor gra
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 20:59   #3008
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Też mam nadzieję, że wątek nabierze tempa Pamiętam jak w zeszłym roku miałam po kilka stron dziennie do nadrabiania.

Ta koleżanka i jej chłopak się z nami przyjaźnią, więc mąż przełykał to co miał ochotę z siebie wyrzucić. Jechał za nami i dokładnie widział jak to wszystko wyglądało. Później dopiero w domu wybuchnął. Widział jak się w pracy męczyłam i jak robiłam dobrą minę do złej gry. Mam nadzieję, że jutro już będę lepiej wyglądać.

Są w action ale za małe. Za całe 2 euro ale kuva za małe

Ja oglądam na tvPuls "Pociąg śmierci". Nawet mnie wciągnął
Fajny aktor gra
Myślę, że nabierze tempa. Pewnie sporo wątków społecznościowych na czas wakacji nie ma zbyt dużego tempa


Kurcze no nie dziwię się, że się zdenerwował! Oby jutro było lepiej

A nie widziałam tego filmu Ja mam włączonego Harrego, bo strasznie lubię tą część.

Wciągam tosty i popijam colą o 22 super muszę ruszyć się do łazienki ale tak mi się nie chceeeee
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:11   #3009
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
No ja właśnie podobnie. Wiem, ze nikt z moich znajomych na fb przecież tego nie zrobi no ale tak mam i już, nie lubię wstawiać gdzieś swoich zdjęć To nawet nie przed obawą, że ktoś mi je skopiuje, bo to niemożliwe, sami znajomi na fb no ale nie lubię i tyle :P



Tak właśnie mam zablokowane, że znajomi tylko widzą zdjęcia a obcy miniaturkę, której nawet nie da się powiększyć



Również tak mam poblokowane, no ale tak czy siak nie lubię nigdzie wstawiać. A oglądać też średnio hehe.





Hehe może jakiś Troll, wakacje są, dzieci mają za dużo wolnego czasu

Może będzie ciepło, nie raz prognoza nie miała nic do tego jaka była naprawdę pogoda. Popadać by mogło troszkę, żeby się troszkę powietrze zmieniło. Ale niech zacznie padać po niedzieli jak cos, zebys spokojnie mogła pojechać

Hej dziewczyny, witam u mnie pogoda fajna, wieczorkiem może gdzieś wyjdę a jak na razie to sobie zrobię maseczkę na twarz i na włosy i poczytam wizaż idę kawkę sobie zrobić
mam nadzieję dzięki Justyś
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
cześć! przyszłam się przywitac, ale i jednoczesnie pożegnac. Nie będę się udzielała przez jakiś czas, może już wcale na tym wątku. Lubię Was dlatego już wyjaśniam dlaczego odchodzę. Od pewnego czasu czuję się pomijana, wszystko co piszę odbija się bez echa. Muszę od tego odpocząć bo nie mam już na prawdę o czym pisać.

Przepraszam, i będę Was podczytywac czasem. paa
hmmm wiesz Martusia, ogólnie to powinnam się obrazić, ale przez to że Cie bardzo lubię tego nie zrobię. Do klubu wchodzę tylko wtedy gdy ktoś na wątku zaznaczy że jest tam jakaś wiadomość i zawsze, ale to zawsze co napiszesz komentowałam, doradzałam itp. i nigdy nie było tak bym nie zwrócila na coś uwagi, zresztą każdy kto miał jakiś problem starałam się pomoc tak samo jak Wy mnie. A tu taka checa .. na wątku jest ciszej niż przed wakacjami to fakt, ale to nie powód by po prostu nas opuszczać gdzie kiedyś rozmawiałyśmy że nigdy się nie rozstaniemy jedni zacytują to, drudzy co innego, ale mimo wszystko rozmowa sie kręci i kazdy z kazdym rozmawia dlatego nie wiem co się stało, że tak to odczułas .. przykro mi no i trochę mnie to zabolało, ale coż poradzić, nie można widocznie dać ludziom wszystkiego ..

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Pojechaliśmy rowerami do sklepu ogrodniczego, bo chciałam kupić donicę ale jak zobaczyłam ceny to Byliśmy jeszcze na drobnej spożywce, bo mąż robi dziś pizzę.
U nas takie upały, że apetytu nie mam i zjadłam dzisiaj jedynie pomarańczo i twixa także z miłą chęcią wrzucę coś do żołądka.


Czuję się jakbym była chora. Jestem cała obolała. Koleżanka wjechała dziś we mnie rowerem i zaryłam twarzą w piasku. Dobrze, że to nie była ścieżka rowerowa, bo nieźle bym wyglądała jakbym tak buźką po betonie przejechała. Mam zdartą skórę pod nosem i brodę. Opuchły mi usta. Wyglądam tak jakby ktoś mnie pobił (tzn mąż) Do tego mam jeszcze stłuczone kolana i pełno siniaków.
Koleżanka bardzo przęjeta ale nie byłam na nią zła. Stało się i tyle. Mogło się to skończyć gorzej
o matyldziu, dobrze że tylko tak to się skończyło ! Oby wsio się szybciuteńko zagoiło mąż niech wycałuje i będzie sie goiło jak z bicza strzelił hehe
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Myślę, że nabierze tempa. Pewnie sporo wątków społecznościowych na czas wakacji nie ma zbyt dużego tempa


Kurcze no nie dziwię się, że się zdenerwował! Oby jutro było lepiej

A nie widziałam tego filmu Ja mam włączonego Harrego, bo strasznie lubię tą część.

Wciągam tosty i popijam colą o 22 super muszę ruszyć się do łazienki ale tak mi się nie chceeeee
podziel się tostem mam ochotę z duuuuuużą ilością sera i kepuczu znaczy keczupu :P ale zawsze mówię kepucz bo tak mi się bardziej podoba

ja po robocie, nadrobiłam i idę spać, bo jturo trzeba wstać i iść na 12,5 h ;p
zaszłam dziś do CCC zobaczyć jakieś klapki lub sandałki i mam jakiś spaczony gust, nic mi się nie spodobało więc wyszłam bez niczego, lipa !
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:25   #3010
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
A nie widziałam tego filmu Ja mam włączonego Harrego, bo strasznie lubię tą część.

Wciągam tosty i popijam colą o 22 super muszę ruszyć się do łazienki ale tak mi się nie chceeeee
Też lubię Harry`ego. Przeczytałam i obejrzałam wszystko co się dało. To taka odskocznia od szarej rzeczywistości.

Ja zjadłam na noc pizzę i popiłam napojem drPeper

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
o matyldziu, dobrze że tylko tak to się skończyło ! Oby wsio się szybciuteńko zagoiło mąż niech wycałuje i będzie sie goiło jak z bicza strzelił hehe

ja po robocie, nadrobiłam i idę spać, bo jturo trzeba wstać i iść na 12,5 h ;p
zaszłam dziś do CCC zobaczyć jakieś klapki lub sandałki i mam jakiś spaczony gust, nic mi się nie spodobało więc wyszłam bez niczego, lipa !
Przekażę mężowi

Współczuję. 12,5 godziny w sobotę. Masakra.
Już się odzwyczaiłam ale pamiętam jak pracowałam w Polsce i też tak zapier.dzielałam w weekendy.

Give me five! Od jakiegoś czasu stałam się strasznie wybredna. Przeglądam allegro i nic mi się nie podoba.
Wyobraźcie sobie, że mam jeszcze te bony bożonarodzeniowe do wykorzystania w centrum handlowym. Już mówiłam mężowi, że ma sobie za to nakupować perfum i tyle (to jego mania, ma więcej flakonów ode mnie ).
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 22:24   #3011
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
mam nadzieję dzięki Justyś


o matyldziu, dobrze że tylko tak to się skończyło ! Oby wsio się szybciuteńko zagoiło mąż niech wycałuje i będzie sie goiło jak z bicza strzelił hehe

podziel się tostem mam ochotę z duuuuuużą ilością sera i kepuczu znaczy keczupu :P ale zawsze mówię kepucz bo tak mi się bardziej podoba

ja po robocie, nadrobiłam i idę spać, bo jturo trzeba wstać i iść na 12,5 h ;p
zaszłam dziś do CCC zobaczyć jakieś klapki lub sandałki i mam jakiś spaczony gust, nic mi się nie spodobało więc wyszłam bez niczego, lipa !
zapraszam wiec na tosty z kepuczem :P ja często mowie też z kepaczem


Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Też lubię Harry`ego. Przeczytałam i obejrzałam wszystko co się dało. To taka odskocznia od szarej rzeczywistości.

Ja zjadłam na noc pizzę i popiłam napojem drPeper


Przekażę mężowi

Współczuję. 12,5 godziny w sobotę. Masakra.
Już się odzwyczaiłam ale pamiętam jak pracowałam w Polsce i też tak zapier.dzielałam w weekendy.

Give me five! Od jakiegoś czasu stałam się strasznie wybredna. Przeglądam allegro i nic mi się nie podoba.
Wyobraźcie sobie, że mam jeszcze te bony bożonarodzeniowe do wykorzystania w centrum handlowym. Już mówiłam mężowi, że ma sobie za to nakupować perfum i tyle (to jego mania, ma więcej flakonów ode mnie ).
To nie tylko ja zjadłam taka zdrowa kolację

O to mąż poszaleje sobie Najpiękniejsze perfumy jakie czułam męskie miały coś w nazwie milion czy cos, miał je mój były znajomy, pachniały obłędnie. Twój mąż może skojarzy o które chodzi jak ma taką manię zapachową. Były chyba w białym kartoniku, butli nie widziałam.
Dobranoc , do jutra wszystkim
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...

Edytowane przez Justynka1710
Czas edycji: 2013-07-19 o 22:26
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 04:02   #3012
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
O to mąż poszaleje sobie Najpiękniejsze perfumy jakie czułam męskie miały coś w nazwie milion czy cos, miał je mój były znajomy, pachniały obłędnie. Twój mąż może skojarzy o które chodzi jak ma taką manię zapachową. Były chyba w białym kartoniku, butli nie widziałam.
Dobranoc , do jutra wszystkim
Mąż bardzo lubi perfum David Beckham Signature i tego kupuje za każdym razem jak już widzi, że flakon jest do połowy pusty. A tak poza tym to kupuje co mu się akurat w sklepie spodoba.
Mam wrażenie, że nieważne czym się psiknie, to zawsze pachnie obłędnie


Witam w sobotę
Nie mamy żadnych planów na sobotę, bo nie chcemy ich mieć Musimy odpocząć. Po pracy zrobię maskę na włosy z żółtka, coś upichnę na obiad, przejadę mopem podłogę i leżę, pachnę, odpoczywam.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 14:07   #3013
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Mąż bardzo lubi perfum David Beckham Signature i tego kupuje za każdym razem jak już widzi, że flakon jest do połowy pusty. A tak poza tym to kupuje co mu się akurat w sklepie spodoba.
Mam wrażenie, że nieważne czym się psiknie, to zawsze pachnie obłędnie


Witam w sobotę
Nie mamy żadnych planów na sobotę, bo nie chcemy ich mieć Musimy odpocząć. Po pracy zrobię maskę na włosy z żółtka, coś upichnę na obiad, przejadę mopem podłogę i leżę, pachnę, odpoczywam.
Ah to się miłość nazywa


Witam
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 15:57   #3014
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
ooo cześć dawno Cie nie było, gdzie się podziewałaś ?
jak tam w salonie ? dużo sie już nauczylas? jak klienci ?
i gdzie wyjeżdżasz 3 ? pochwal się !
egzaminu wyniki mam 30 sierpnia, będą dostępne na stronie OKE ale dyrektorka mówiła, że ona wyniki będzie znała 29 (moje urodziny ) i będzie dzwonić do osób które zdały by zapraszać po odbiór dyplomów, super, a ja będe siedzieć w urodziny jak na szpilkach .. gorzej jak nikt nie zadzwoni, to idzie się załamać ;> no nic, zobaczymy
A tu i tam. Nie no przez jakis okres netu nie mialam no i jak praktyki zaczelam 1 lipca to praktycznie caly dzien spedzalam w salonie od 10-16 i jak wracalam do domu nic mi sie nie chcialo. taka zmeczona jakas bylam.
A w salonie spoko, klientki sa super, bardzo mile. jest duzo smiechu i wszystko na luzie. tylko troche kolor scian mnie drazni, ale mniejsza z tym.
Co sie nauczylam? oczyszczanie manualne twarzy, pedicure, manicure, depilacja pach.
Gdzie wyjezdzam? nad morze do jaroslawca na caly tydzien. rezerwacja juz zrobiona praktycznie przy samiutenkim morzu wiec daleko nie bedzie.
Przechodzilam przez to i wiem co czujesz, ale jestem pewna ze zdalas. ja znow czekam na te wyniki z tego angielskiego. dostalam maila, ze beda dopiero miedzy 5 a 9 sierpnia, a ja wtedy wlasnie bede nad morzem i mam zamiar o tym nie myslec tylko dobrze sie bawic i opalic

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Lady to dobrze, ze nic powaznego sie nie stalo. ja to jestem taka zdolniacha, ze sama potrafie spasc z roweru. raz dawno temu jechalam z kolezanka taka sciezka. ona pierwsza ja za nia. jade, jade i jade nagle boom gleba. a jak to zrobilam , nie mam pojecia. ale smialysmy sie wtedy jak nie wiem.

Ooo tosty z remem i keczupem uwielbiam. ostatnio mialam na nie faze i caly tydzien jadlam dopoki ser sie nie skonczyl

A co do Harrego pottera to tez uwielbiam. czytalam i ogladalam kilka razy. ale ostatniej czesci tylko nie obejrzalam, ale na dniach to nadrobie bo mi tz sciaga. zrobie sobie taki tygodniowy maraton z wszystkimi czesciami

Martusia nie odchodz, zrob sobie kilka dni odwyku, przemysl i wroc.

Od rana zbieram sie do biedronki i dojsc nie moge. chyba zaraz to zrobie bo tych czipsow mi sie chce, a od wczoraj za mna chodza.
zycze milego sobotniego wieczorku
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 20:54   #3015
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

cześć Wam
po całym męczącym dniu jestem juz w domku !!
Ale dziś ludzi grało w Lotka w końcu 15 mln ! sama też zagrałam
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Też lubię Harry`ego. Przeczytałam i obejrzałam wszystko co się dało. To taka odskocznia od szarej rzeczywistości.

Ja zjadłam na noc pizzę i popiłam napojem drPeper


Przekażę mężowi

Współczuję. 12,5 godziny w sobotę. Masakra.
Już się odzwyczaiłam ale pamiętam jak pracowałam w Polsce i też tak zapier.dzielałam w weekendy.

Give me five! Od jakiegoś czasu stałam się strasznie wybredna. Przeglądam allegro i nic mi się nie podoba.
Wyobraźcie sobie, że mam jeszcze te bony bożonarodzeniowe do wykorzystania w centrum handlowym. Już mówiłam mężowi, że ma sobie za to nakupować perfum i tyle (to jego mania, ma więcej flakonów ode mnie ).
aco to ten dr peper ?
a co do perfum to nieźle hehehhe
Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
A tu i tam. Nie no przez jakis okres netu nie mialam no i jak praktyki zaczelam 1 lipca to praktycznie caly dzien spedzalam w salonie od 10-16 i jak wracalam do domu nic mi sie nie chcialo. taka zmeczona jakas bylam.
A w salonie spoko, klientki sa super, bardzo mile. jest duzo smiechu i wszystko na luzie. tylko troche kolor scian mnie drazni, ale mniejsza z tym.
Co sie nauczylam? oczyszczanie manualne twarzy, pedicure, manicure, depilacja pach.
Gdzie wyjezdzam? nad morze do jaroslawca na caly tydzien. rezerwacja juz zrobiona praktycznie przy samiutenkim morzu wiec daleko nie bedzie.
Przechodzilam przez to i wiem co czujesz, ale jestem pewna ze zdalas. ja znow czekam na te wyniki z tego angielskiego. dostalam maila, ze beda dopiero miedzy 5 a 9 sierpnia, a ja wtedy wlasnie bede nad morzem i mam zamiar o tym nie myslec tylko dobrze sie bawic i opalic

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Lady to dobrze, ze nic powaznego sie nie stalo. ja to jestem taka zdolniacha, ze sama potrafie spasc z roweru. raz dawno temu jechalam z kolezanka taka sciezka. ona pierwsza ja za nia. jade, jade i jade nagle boom gleba. a jak to zrobilam , nie mam pojecia. ale smialysmy sie wtedy jak nie wiem.

Ooo tosty z remem i keczupem uwielbiam. ostatnio mialam na nie faze i caly tydzien jadlam dopoki ser sie nie skonczyl

A co do Harrego pottera to tez uwielbiam. czytalam i ogladalam kilka razy. ale ostatniej czesci tylko nie obejrzalam, ale na dniach to nadrobie bo mi tz sciaga. zrobie sobie taki tygodniowy maraton z wszystkimi czesciami

Martusia nie odchodz, zrob sobie kilka dni odwyku, przemysl i wroc.

Od rana zbieram sie do biedronki i dojsc nie moge. chyba zaraz to zrobie bo tych czipsow mi sie chce, a od wczoraj za mna chodza.
zycze milego sobotniego wieczorku
ooo fajnie, to udanej zabawy nad tym morzem, ja nad morzem ostatni raz byłam polskim chyba jak miałam 7 lat ;p hehe
3mam kciuki za Twoje wyniki z angielskiego
i Harrego też lubię, przeczytałam wszystkie książki i obejrzałam wszystkie filmy hehhe
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 21:10   #3016
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hej
z butami letnimi mam podobnie-nic ciekawego nie ma.Chciałam zwykłe japonki ewentualnie sandałki zwykłe paski czarne ewentualnie brąź.A wszedzie sa z jakimis duperelami-kamyczki,kwiatuszki,cekin y buuu.
Tak dzisiaj namotałam że teraz nie mam czym wrocic do domu.Chyba posiedze na dworcu-masakra co tu kuzwa teraz robic.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 07:20   #3017
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 08:34   #3018
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Ah to się miłość nazywa


Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Gdzie wyjezdzam? nad morze do jaroslawca na caly tydzien. rezerwacja juz zrobiona praktycznie przy samiutenkim morzu wiec daleko nie bedzie.

Lady to dobrze, ze nic powaznego sie nie stalo. ja to jestem taka zdolniacha, ze sama potrafie spasc z roweru. raz dawno temu jechalam z kolezanka taka sciezka. ona pierwsza ja za nia. jade, jade i jade nagle boom gleba. a jak to zrobilam , nie mam pojecia. ale smialysmy sie wtedy jak nie wiem.

A co do Harrego pottera to tez uwielbiam. czytalam i ogladalam kilka razy. ale ostatniej czesci tylko nie obejrzalam, ale na dniach to nadrobie bo mi tz sciaga. zrobie sobie taki tygodniowy maraton z wszystkimi czesciami
Udanego wyjazdu

Ja dwa razy miałam takiego pecha, że ktoś na mnie wjechał rowerem, on jechał dalej a ja leżałam. I niestety, człowiek zawsze z tego posiniaczony i pozdzierany wychodzi. Najbardziej mnie wkurzyło, że ja zawsze bardzo ostrożna jestem, trzymam się na bezpieczną odległość i krzyczę jak ktoś za blisko podjedzie a ludzie zdziwieni, że przesadzam

Tak sobie myślę, że wkrótce jeszcze raz przeczytam całą sagę. To jedyne książki do których wracam co jakiś czas.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Ale dziś ludzi grało w Lotka w końcu 15 mln ! sama też zagrałam

aco to ten dr peper ?
a co do perfum to nieźle hehehhe
Jak wygrasz to się podziel

DrPeper to napój. Ostatnio widziałam nawet reklamę w polskiej tv.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Hej
z butami letnimi mam podobnie-nic ciekawego nie ma.Chciałam zwykłe japonki ewentualnie sandałki zwykłe paski czarne ewentualnie brąź.A wszedzie sa z jakimis duperelami-kamyczki,kwiatuszki,cekin y buuu.
Ja nawet nie mam sandałków. Nigdy żadne mi się nie podobają i nie kupuję

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Witam
Witam niedzielnie
U nas piękna pogoda, jedziemy na zakupy i do kolegi z wizytą. Mogłabym się poopalać ale z taką zadrapaną twarzą to nie mam co wystawiać twarzy na słońce.
Już nawet obiad zjedliśmy, bo wyjeżdżamy po 10.00 i nie wiemy o której wrócimy.


Miłej niedzieli
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 13:05   #3019
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam
Limonka dziekuje. Jade dopiero 3 sierpnia wiec poki co jeszcze jestem i bede zagladac na watek.

sonne zgadzam sie. chcac kupic jakies fajne sandalki mija sie z celem bo sa same z pierdólkami, cekinkami i nie wiadomo czym jeszcze. choc u mnie w jednym sklepie widzialam zwykle normalne biale sandalki, ale nie kupuje juz letnich bo chce na jesien jakies fajne sobie botki zakupic.

Lady dziekuje ostroznosci nigdy za wiele. we mnie kiedys dziecko rowerem wjechala. tak mi kolem zdarlo noge, ze na pol uda. bylam wsciekla wtedy bo z ojcem bylo to dziecko, ale juz nie chcialam sceny na chodniku robic.
Powiem ci, ze ja tez bardzo czesto wracam do Harrego. Moja mama to juz sie ze mnie smieje. ale co zrobie, jak ja go uwielbiam. do dzis pamietam jak na gwiazdke dostalam 3 pierwsze czesci. byla klotnia kto pierwszy czyta, oczywiscie ja wygralam bo najmlodsi pierwszenstwo maja i poszlam do pokoju zamknelam sie i przy biurku przy lampce czytalam cala noc. Do ładcy {ierścieni tak nie wracam, jak do Pottera mimo, ze tez lubie.

U mnie tez dzis slonecznie i cieplo. mialam isc na targ kupic sobie bielizne i moze co w oko wpadnie, ale stwierdzilam, ze na takie wieksze zakupy pojde w przyszly weekend lub jak siostra przyjedzie

Równiez zycze milej niedzieli
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-21, 14:05   #3020
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
cześć Wam
po całym męczącym dniu jestem juz w domku !!
Ale dziś ludzi grało w Lotka w końcu 15 mln ! sama też zagrałam

aco to ten dr peper ?
a co do perfum to nieźle hehehhe

ooo fajnie, to udanej zabawy nad tym morzem, ja nad morzem ostatni raz byłam polskim chyba jak miałam 7 lat ;p hehe
3mam kciuki za Twoje wyniki z angielskiego
i Harrego też lubię, przeczytałam wszystkie książki i obejrzałam wszystkie filmy hehhe
15 mln jest ???????? o kurde trzeba iść zagrać z 5 by mi pasowało nawet
Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Hej
z butami letnimi mam podobnie-nic ciekawego nie ma.Chciałam zwykłe japonki ewentualnie sandałki zwykłe paski czarne ewentualnie brąź.A wszedzie sa z jakimis duperelami-kamyczki,kwiatuszki,cekin y buuu.
Tak dzisiaj namotałam że teraz nie mam czym wrocic do domu.Chyba posiedze na dworcu-masakra co tu kuzwa teraz robic.
To gdzieś Ty się wybrała ? dotarłaś już do domu ?

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość



Udanego wyjazdu

Ja dwa razy miałam takiego pecha, że ktoś na mnie wjechał rowerem, on jechał dalej a ja leżałam. I niestety, człowiek zawsze z tego posiniaczony i pozdzierany wychodzi. Najbardziej mnie wkurzyło, że ja zawsze bardzo ostrożna jestem, trzymam się na bezpieczną odległość i krzyczę jak ktoś za blisko podjedzie a ludzie zdziwieni, że przesadzam

Tak sobie myślę, że wkrótce jeszcze raz przeczytam całą sagę. To jedyne książki do których wracam co jakiś czas.


Jak wygrasz to się podziel

DrPeper to napój. Ostatnio widziałam nawet reklamę w polskiej tv.


Ja nawet nie mam sandałków. Nigdy żadne mi się nie podobają i nie kupuję


Witam niedzielnie
U nas piękna pogoda, jedziemy na zakupy i do kolegi z wizytą. Mogłabym się poopalać ale z taką zadrapaną twarzą to nie mam co wystawiać twarzy na słońce.
Już nawet obiad zjedliśmy, bo wyjeżdżamy po 10.00 i nie wiemy o której wrócimy.


Miłej niedzieli
O nie słyszałam nigdy o tym. DrPeper... dobre to ? to jak będę w Holandii to sobie spróbuję

No nie ma co na słońce z zadrapaniami, oby szybko zeszło



Ale się wkurzyłam wczoraj. Na fb kolega do mnie pisze, że mój taki były już znajomy ze szkoły chodzi i gada wszystkim , że ja i koleżanka coś gadałyśmy na temat jego związku itd., padłam bo nie rozmawiam o nim z nikim bo strasznie ale to strasznie jest mi obojętny. Nie wiem co mu wpadło do tej pustej głowy, że myśli, że jest taki interesujący i on i jego związek, że wszyscy tylko o nim gadają Kurde nie zajmuje się jakimś obgadywaniem ludzi ale on chyba tak, poczułam się jak w gimnazjum bo to takie coś typu "ty a wiesz, że on powiedział, że ty powiedziałaś,że on....." Dorośli ludzie ehheee

Miłej niedzieli wszystkim, ja o 18 wychodzę z koleżanką na spacer i na jakąś pizze
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 17:12   #3021
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość

Tak sobie myślę, że wkrótce jeszcze raz przeczytam całą sagę. To jedyne książki do których wracam co jakiś czas.
DrPeper to napój. Ostatnio widziałam nawet reklamę w polskiej tv.
U nas piękna pogoda, jedziemy na zakupy i do kolegi z wizytą. Mogłabym się poopalać ale z taką zadrapaną twarzą to nie mam co wystawiać twarzy na słońce.
Już nawet obiad zjedliśmy, bo wyjeżdżamy po 10.00 i nie wiemy o której wrócimy.
Nie lubię czytać kolejny raz tej samej książki ale akurat do HP też czasem wracam
"wygooglalam" sobie i faktycznie ten napój jest w pl.
U mnie też ładna pogoda- aż dziwne bo skoro u Ciebie ładnie to tu powinno padać.
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
15 mln jest ???????? o kurde trzeba iść zagrać z 5 by mi pasowało nawet
To gdzieś Ty się wybrała ? dotarłaś już do domu ?
Ale się wkurzyłam wczoraj. Na fb kolega do mnie pisze, że mój taki były już znajomy ze szkoły chodzi i gada wszystkim , że ja i koleżanka coś gadałyśmy na temat jego związku itd., padłam bo nie rozmawiam o nim z nikim bo strasznie ale to strasznie jest mi obojętny. Nie wiem co mu wpadło do tej pustej głowy, że myśli, że jest taki interesujący i on i jego związek, że wszyscy tylko o nim gadają Kurde nie zajmuje się jakimś obgadywaniem ludzi ale on chyba tak, poczułam się jak w gimnazjum bo to takie coś typu "ty a wiesz, że on powiedział, że ty powiedziałaś,że on....." Dorośli ludzie ehheee
Miłej niedzieli wszystkim, ja o 18 wychodzę z koleżanką na spacer i na jakąś pizze
15 mln tyle, że jest mały problem- bo wczoraj było losowanie. Długa historia - ale dotarłam. Myślałam, że sobie posiedzę do 5.30.Ale wystarczył 1 sms i niedoszły przyjechał. I tak czekałam do 24 bo to miasto to daleko od mojego.
Jejku co za koleś- widocznie nie ma co robić skoro wymyśla takie głupoty. Faktycznie jak nic gimbaza. Może ma coś na sumieniu-skoro tak się przejmuje czy ktoś coś mówił na jego temat czy też nie.
O znowu pizzamiłego.
U mnie dzisiaj impreza plenerowa.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 18:29   #3022
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Lady dziekuje ostroznosci nigdy za wiele. we mnie kiedys dziecko rowerem wjechala. tak mi kolem zdarlo noge, ze na pol uda. bylam wsciekla wtedy bo z ojcem bylo to dziecko, ale juz nie chcialam sceny na chodniku robic.pojde w przyszly weekend lub jak siostra przyjedzie
Ja to jednak miałam szczęście, bo koleżanka z pracy dzisiaj na rowerze złamała rękę Nie zazdroszczę jej tej sytuacji. Mamy płacone za przepracowane godziny, nie pracujesz = nie zarabiasz.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
15 mln jest ???????? o kurde trzeba iść zagrać z 5 by mi pasowało nawet
Mnie by wystarczyło sto tysięcy

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
U mnie też ładna pogoda- aż dziwne bo skoro u Ciebie ładnie to tu powinno padać.

15 mln tyle, że jest mały problem- bo wczoraj było losowanie.
Niekoniecznie. U nas już drugi tydzień bardzo gorąco i słonecznie także w Polsce jakiś czas też powinna się utrzymywać fajna pogoda. Jak się coś pogorszy to dam znać

Przyznać się, która wygrała te 15 mln




Byliśmy dziś na zakupach. Kupiłam dwie bluzy nike za 15 euro/szt Najpierw kupiłam je dla siostrzenicy, później mąż mówi, że mam obie dla siebie zostawić, aż w końcu postanowiłam, że jedna dla mnie a druga dla niej.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 19:41   #3023
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Mnie by wystarczyło sto tysięcy
Przyznać się, która wygrała te 15 mln Byliśmy dziś na zakupach. Kupiłam dwie bluzy nike za 15 euro/szt Najpierw kupiłam je dla siostrzenicy, później mąż mówi, że mam obie dla siebie zostawić, aż w końcu postanowiłam, że jedna dla mnie a druga dla niej.
jejku szkoda koleżanki teraz pewnie kilka tyg. w gipsie. Tam u was coś sporo wypadków.
E tam jak już wygrać to konkretnieTak, żeby można było zainwestować albo "żyć z procentów".
Pewnie Limonka bo coś dzisiaj podejrzanie milczy. O kurcze bluzy za taką cenę nieźle.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 19:53   #3024
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Nie lubię czytać kolejny raz tej samej książki ale akurat do HP też czasem wracam
"wygooglalam" sobie i faktycznie ten napój jest w pl.
U mnie też ładna pogoda- aż dziwne bo skoro u Ciebie ładnie to tu powinno padać.

15 mln tyle, że jest mały problem- bo wczoraj było losowanie. Długa historia - ale dotarłam. Myślałam, że sobie posiedzę do 5.30.Ale wystarczył 1 sms i niedoszły przyjechał. I tak czekałam do 24 bo to miasto to daleko od mojego.
Jejku co za koleś- widocznie nie ma co robić skoro wymyśla takie głupoty. Faktycznie jak nic gimbaza. Może ma coś na sumieniu-skoro tak się przejmuje czy ktoś coś mówił na jego temat czy też nie.
O znowu pizzamiłego.
U mnie dzisiaj impreza plenerowa.
dobrze, że miał kto przyjechać po Ciebie bo byś miała nieciekawie
Haha to sobie zagrałam

No widocznie nie ma co robić, dorwał pierwszą w życiu dziewczynę i siedzi z nią na utrzymaniu jej matki, a pożreć to on sobie lubi

Ja już w domu. Pije kawę malutką i chyba ide się wykapać niedługo i do łóżka
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 21:20   #3025
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
jejku szkoda koleżanki teraz pewnie kilka tyg. w gipsie. Tam u was coś sporo wypadków.
E tam jak już wygrać to konkretnieTak, żeby można było zainwestować albo "żyć z procentów".
O kurcze bluzy za taką cenę nieźle.
Być może w nią też jakaś niedorajda wjechała

Ja tam jestem skromna dziewczyna. Sto tysięcy by mi wystarczyło

Takie ceny to tylko w Batavia Stad
Justyna, byłaś tam?




Oglądałam bardzo fajny film, oparty na faktach, "Wyspa skazańców". Polecam
Uciekam spać, bo wstaję o 4.30. Pa pa
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 23:50   #3026
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Być może w nią też jakaś niedorajda wjechała

Ja tam jestem skromna dziewczyna. Sto tysięcy by mi wystarczyło

Takie ceny to tylko w Batavia Stad
Justyna, byłaś tam?





Oglądałam bardzo fajny film, oparty na faktach, "Wyspa skazańców". Polecam
Uciekam spać, bo wstaję o 4.30. Pa pa
Nie byłam, nawet nigdy nie słyszałam tej nazwy. Tam regularne ceny są takie niskie czy te bluzy nike na promocji? I jakie ciuchy sprzedają, tylko sportowe?

Ja również idę spac, dobranoc
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 04:06   #3027
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Nie byłam, nawet nigdy nie słyszałam tej nazwy. Tam regularne ceny są takie niskie czy te bluzy nike na promocji? I jakie ciuchy sprzedają, tylko sportowe?

Ja również idę spac, dobranoc
To centrum handlowe. Tu można obejrzeć filmik http://www.vvvlelystad.nl/over-lelys...Fashion-Outlet
Głównie są tam ubrania sportowe ale i ja coś zawsze dla siebie znajdę. Tam jest dużo taniej niż w normalnych sklepach a jeszcze od tych cen są przeceny.


Miłego poniedziałku
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 09:17   #3028
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka!
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość



Udanego wyjazdu

Ja dwa razy miałam takiego pecha, że ktoś na mnie wjechał rowerem, on jechał dalej a ja leżałam. I niestety, człowiek zawsze z tego posiniaczony i pozdzierany wychodzi. Najbardziej mnie wkurzyło, że ja zawsze bardzo ostrożna jestem, trzymam się na bezpieczną odległość i krzyczę jak ktoś za blisko podjedzie a ludzie zdziwieni, że przesadzam

Tak sobie myślę, że wkrótce jeszcze raz przeczytam całą sagę. To jedyne książki do których wracam co jakiś czas.


Jak wygrasz to się podziel

DrPeper to napój. Ostatnio widziałam nawet reklamę w polskiej tv.


Ja nawet nie mam sandałków. Nigdy żadne mi się nie podobają i nie kupuję


Witam niedzielnie
U nas piękna pogoda, jedziemy na zakupy i do kolegi z wizytą. Mogłabym się poopalać ale z taką zadrapaną twarzą to nie mam co wystawiać twarzy na słońce.
Już nawet obiad zjedliśmy, bo wyjeżdżamy po 10.00 i nie wiemy o której wrócimy.


Miłej niedzieli
Nie wygrałam zła w ogóle byłam na siebie, zagrałam z Mini, w lotka, w multi i kaskade i w NICZYM nie trafilam, to trzeba miec pecha ! Powiedziałam, że już więcej nie gram
co do Harrego to ja mimo że go uwielbiałam nigdy nie przeczytałam kilka razy, ale części wszystkie w domku mam, więc może po steele jednak się skusze i powrócę do dzieciństrwa?? hmmm kto wie
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
15 mln jest ???????? o kurde trzeba iść zagrać z 5 by mi pasowało nawet


To gdzieś Ty się wybrała ? dotarłaś już do domu ?



O nie słyszałam nigdy o tym. DrPeper... dobre to ? to jak będę w Holandii to sobie spróbuję

No nie ma co na słońce z zadrapaniami, oby szybko zeszło



Ale się wkurzyłam wczoraj. Na fb kolega do mnie pisze, że mój taki były już znajomy ze szkoły chodzi i gada wszystkim , że ja i koleżanka coś gadałyśmy na temat jego związku itd., padłam bo nie rozmawiam o nim z nikim bo strasznie ale to strasznie jest mi obojętny. Nie wiem co mu wpadło do tej pustej głowy, że myśli, że jest taki interesujący i on i jego związek, że wszyscy tylko o nim gadają Kurde nie zajmuje się jakimś obgadywaniem ludzi ale on chyba tak, poczułam się jak w gimnazjum bo to takie coś typu "ty a wiesz, że on powiedział, że ty powiedziałaś,że on....." Dorośli ludzie ehheee

Miłej niedzieli wszystkim, ja o 18 wychodzę z koleżanką na spacer i na jakąś pizze
hehhe to dlatego na fb miałaś taki tekst że Cie związki znajomych nie interesują a ja myśle o co biega
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 09:19   #3029
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja to jednak miałam szczęście, bo koleżanka z pracy dzisiaj na rowerze złamała rękę Nie zazdroszczę jej tej sytuacji. Mamy płacone za przepracowane godziny, nie pracujesz = nie zarabiasz.


Mnie by wystarczyło sto tysięcy


Niekoniecznie. U nas już drugi tydzień bardzo gorąco i słonecznie także w Polsce jakiś czas też powinna się utrzymywać fajna pogoda. Jak się coś pogorszy to dam znać

Przyznać się, która wygrała te 15 mln




Byliśmy dziś na zakupach. Kupiłam dwie bluzy nike za 15 euro/szt Najpierw kupiłam je dla siostrzenicy, później mąż mówi, że mam obie dla siebie zostawić, aż w końcu postanowiłam, że jedna dla mnie a druga dla niej.
o kurczze to lipa dla tej kobietki, a ona sama się uitrzymuje tam?czy ma kogoś ??
Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
jejku szkoda koleżanki teraz pewnie kilka tyg. w gipsie. Tam u was coś sporo wypadków.
E tam jak już wygrać to konkretnieTak, żeby można było zainwestować albo "żyć z procentów".
Pewnie Limonka bo coś dzisiaj podejrzanie milczy. O kurcze bluzy za taką cenę nieźle.
nieeeeee to nie jaaaaaaaaaaaa ;((((((((((

Cały wcazorajszy dzień spędziłam z moim tżcikiem byliśmy na zakupkach, kupiliśmy mu perfurmi, wąchaliśmy tego bekhama na S, ale nie przypadły nam do gustu, ale wybralismy tez bekhama ale hmmm taki napisal YOU miał ;p nie wiem jaka dokładna nazwa hehe ale wczoraj chodziłam i ciągle tżta wąchałam a byliśmy w sephorze, douglasach dwóch bo w jednym nie było tych zapachów co chcieliśmy, w rossmanach w super pharm hehhe tyle nabrałam tych paseczków z zapacham że jak złączyłam całą garść to dopiero był zapach, odlot

a popołudniu w odwiedziny do znajomych którym się śliczna dziewczynka urodziła 2,5 tygodnia temu, cudniasta taka czarnulka
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 09:44   #3030
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Wracam na wątek jednak, noo

Przed chwilą pojechał ode mnie tż. Miałam taki przeciętny weekend. Przyjechała siostra tż, ale nawet nie byłam z nią chwilę sam na sam bo ciągle latała koło niej ta dziewczyna o której Wam pisałam. Ostatnio nawet wprosiła się na noc dobrze, że tż tez to zauważył już jak ją osacza.
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.