U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania. - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-22, 09:53   #3031
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
co do Harrego to ja mimo że go uwielbiałam nigdy nie przeczytałam kilka razy, ale części wszystkie w domku mam, więc może po steele jednak się skusze i powrócę do dzieciństrwa?? hmmm kto wie
A wiesz co mi się zdaje? Jest za dużo książkowych perełek by móc jedną kilka razy czytać, ja też chciałam np. Lśnienie czy Zieloną Milę Stephena Kinga przeczytać ponownie, ale na półkach są inne tytuły, których nie czytałam. Jak ktoś powiedział: so many books, so little time
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 11:07   #3032
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Wracam na wątek jednak, noo

Przed chwilą pojechał ode mnie tż. Miałam taki przeciętny weekend. Przyjechała siostra tż, ale nawet nie byłam z nią chwilę sam na sam bo ciągle latała koło niej ta dziewczyna o której Wam pisałam. Ostatnio nawet wprosiła się na noc dobrze, że tż tez to zauważył już jak ją osacza.
masz szczęście !!!!!!!!! ))

O matyldziu co za laska, ona na prawdę jest jakaś dziwna ;p;p weś coś wspomnij tej siostrze Twego brata zza granicy fajnie by była jakby coś palnęła do tej młodej, że słyszała że jak jej nie ma to ta nigdy nie bywa w domu, a jak się pojawia to chce mieszkać w domu Twego tżta i nie opuszczać jej na krok D spaliłaby się ze wstydu, ale może czas najwyższy coś jej palnąć, i ustawić do pionu, bo liczy na jakieś korzyści nie wiadomo jakie i trzeba jej chyba trochę uświadomić, ja to bym jej palnęła przy wszystkich by się spaliła ze wsytdu bo ile można ;p ale ja to wredna bywam nie lubię przydupasów
Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Witam



A wiesz co mi się zdaje? Jest za dużo książkowych perełek by móc jedną kilka razy czytać, ja też chciałam np. Lśnienie czy Zieloną Milę Stephena Kinga przeczytać ponownie, ale na półkach są inne tytuły, których nie czytałam. Jak ktoś powiedział: so many books, so little time
tak, masz ztym rację, ja jak czytam jedną książkę zaraz myślę jaka bedzie nast, o czym, czy tez taka fajna i mimo że wiele ksiażek utkwiło mi w pamięci to do nich nie wracałam wiedząc że jeszcze tyle ciekaweych przede mną hhehe
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 11:10   #3033
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

taak, skończyło się pobłażanie. Teraz dzwoniła do mnie mała siostra tż,i tamta oczywiście już tam siedzi. Pogadam w piątek z siostrą tż o tym że przykro mi, że już nie możemy sobie same pogadac bo wiecznie mamy ta pijawkę.. można siedzieć u kogoś , ale bez przesady ona w domu bywa teraz na kilka godzin, i rura tu do swojego chłopaka, z którym z resztą bywa najmniej.

Mam dziś nockę, idę zaraz czytac na dwór
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html

Edytowane przez martusia205
Czas edycji: 2013-07-22 o 11:12
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 11:12   #3034
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Martusia czytałas może "Anioł Johny"? bo ja jakoś nie moge się przekonać do tej ksiażki, boję sie zacząć ją czytac bo nie lubię książek o śmierci na streszczeniu na końcu książki wyczytałam że to o chlopcu który był kochany przez wszystkich i zmarł i jak sie toczą losy jego rodziny i przyjaciół którzy czują go ciągle obok .. jakoś tak nie wiem, boję się zacząć ją czytac ;p

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

hahaha ale znalazłam u jednej wizażanki podpis :
Prawdziwy orgazm-120 kalorii mniej
Udawany orgazm-320 kalorii mniej
Wniosek?
Strzeż się chudych kobiet

nie zajarzyłam na początku co ma cuda do orgazmu o ja durna ale niezłe hehehehehhehehe
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 11:14   #3035
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Martusia czytałas może "Anioł Johny"? bo ja jakoś nie moge się przekonać do tej ksiażki, boję sie zacząć ją czytac bo nie lubię książek o śmierci na streszczeniu na końcu książki wyczytałam że to o chlopcu który był kochany przez wszystkich i zmarł i jak sie toczą losy jego rodziny i przyjaciół którzy czują go ciągle obok .. jakoś tak nie wiem, boję się zacząć ją czytac ;p

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

hahaha ale znalazłam u jednej wizażanki podpis :
Prawdziwy orgazm-120 kalorii mniej
Udawany orgazm-320 kalorii mniej
Wniosek?
Strzeż się chudych kobiet

nie zajarzyłam na początku co ma cuda do orgazmu o ja durna ale niezłe hehehehehhehehe
nie czytałam miałam w rękach ostatnio "Nostalgię anioła" jednak film mnie znudził, więc książki tez nie brałam

ja teraz czytam 'Kroniki rodzinne" o 3 siostrach, ale bardzo fajne. Szkoda, że ja nie mam siostry

no ja chyba rozumiem ten podpis
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 11:18   #3036
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
taak, skończyło się pobłażanie. Teraz dzwoniła do mnie mała siostra tż,i tamta oczywiście już tam siedzi. Pogadam w piątek z siostrą tż o tym że przykro mi, że już nie możemy sobie same pogadac bo wiecznie mamy ta pijawkę.. można siedzieć u kogoś , ale bez przesady ona w domu bywa teraz na kilka godzin, i rura tu do swojego chłopaka, z którym z resztą bywa najmniej.

Mam dziś nockę, idę zaraz czytac na dwór
no to nieźle.. zadziwia mnie to dziecko .. to teraz będzie przesiadywać od rana po noc, obiadki zamiast w domu to z tżta siostrą, m a s a k r a ! Musisz jej palnać, czasami dorosle kobiety chcą porozmawiać ze sobą, bez pałętającej się obok pijawki masz dokładną rację oby ta siostra coś wspomniała, że jednak przyjeżdzając chce spędzić trochę czasu z rodziną,a nie dodatkami

powodzenia na nocce, ja bym zasnęła w nocy ;p

ja dziś ide spotkać się z koleżanką na piwo (z sokiem oczywiście heheh )popołudniu i nocuję u Tżta, bo bym nie miała jak wrócić do siebie na wiochę :P

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Ja Nostatgii chyba tez nie czytałam, bo tytuł mi się nie kojarzy w ogóle, i kronik chyba też ostatnio sie mijamy z tytułami hehehehe
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 11:27   #3037
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Żeby nie było tż siostra bardzo mnie lubi, wczoraj nawet to powtarzała, tylko nic nie poradzę że już same nie przebywamy. Postaram się coś z tym zrobić bo to przegięcie, zwłaszcza jak mój tz też to widzi. To podchodzi pod stalking
Oj kochana ja już rzadziej zaglądam do biblioteki bo czasu mało. Myślę, że za ponad tydzień pójde i upoluję coś Steel. No i teraz na allegro chcę kupić pare książek
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 12:39   #3038
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Z niektórymi ludźmi trzeba prosto i na temat. Co mnie obchodzi, że komuś będzie przykro, głupio, wstyd, żal, smutno. Jak nie potrafi żyć z innymi w harmonii to spadaj z pola widzenia
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 13:20   #3039
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

ajjj ci ludzie...

będę dziś szamać na obiad fasolkę mniaaaaaaam
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 14:20   #3040
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
To centrum handlowe. Tu można obejrzeć filmik http://www.vvvlelystad.nl/over-lelys...Fashion-Outlet
Głównie są tam ubrania sportowe ale i ja coś zawsze dla siebie znajdę. Tam jest dużo taniej niż w normalnych sklepach a jeszcze od tych cen są przeceny.


Miłego poniedziałku
Jak zobaczę gdzieś to centrum handlowe to na pewno wejdę

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Hejka!

Nie wygrałam zła w ogóle byłam na siebie, zagrałam z Mini, w lotka, w multi i kaskade i w NICZYM nie trafilam, to trzeba miec pecha ! Powiedziałam, że już więcej nie gram
co do Harrego to ja mimo że go uwielbiałam nigdy nie przeczytałam kilka razy, ale części wszystkie w domku mam, więc może po steele jednak się skusze i powrócę do dzieciństrwa?? hmmm kto wie

hehhe to dlatego na fb miałaś taki tekst że Cie związki znajomych nie interesują a ja myśle o co biega
Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
ajjj ci ludzie...

będę dziś szamać na obiad fasolkę mniaaaaaaam
Tak właśnie dlatego Wkurzona byłam to to napisałam, już miałam wiadomość napisać ale w sumie po co? z debilami nie rozmawiam. Jak mnie ciota widzi na miescie to wzrok odwraca a zresztą mam to gdzies już ale prawdę napisałam , bo nie obchodzą mnie ludzie których nie lubię , tyle


I witam! zjadłam 2 gołąbki z sosikiem pomidorowym , mniam
i idę do koleżanki posiedzieć
miłego dnia wszystkim
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 14:25   #3041
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
będę dziś szamać na obiad fasolkę mniaaaaaaam
Teraz chyba każdy żywi się fasolką
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 17:20   #3042
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Wracam na wątek jednak, noo


Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Jak zobaczę gdzieś to centrum handlowe to na pewno wejdę
To centrum handlowe jest w mieście Lelystad.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Teraz chyba każdy żywi się fasolką
U mnie była na obiad w sobotę, dzisiaj i jeszcze będzie jutro
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 17:38   #3043
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cześć
Martusia witaj. fajnie, ze jednak nie odchodzisz i zostajesz z nami a co do kolezanki siostry twojego tzta to mysle, ze to ona sama powinna powiedziec jej kilka slow typu :"sluchaj przyjechalam i chcialabym spedzic troche czasu z rodzina, spotkamy sie pozniej, jutro". cokolwiek niech powie, bo jak nic nie mowi tzn. ze jej to pasuje a tamta korzysta. zrozumie to super nie trudno, ale bez przesady nie mozna tak pozwolic sobie wchodzic na glowe tzn. kazdy ma swoje zycie czy sie to komus podoba czy nie. ja jak jestem u kogos 2 godziny to juz zaczynam sie glupio czuc bo dla mnie to za dlugo.
A co do ksiazek to jakie chcialas sobie kupic?

Limonka tylko grzecznie i sie nie opij
ja mam ochote wkoncu spróbowac winka ktore moj tzt zrobil i mi dal, a robi bardzo dobre

Ja dzis jadlam na obiad nalesniki, choc mialam ochote kupic sobie wlasnie fasolke. jak tylko weszlam do domu wzielam sie za smazenie bo tak mi sie ich od rana chcialo, ze szok. wg to nektarynki bym zjadla.
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:01   #3044
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.


a winko z jakich owoców. Ja w tym roku jeszcze nie jadłam fasolki jakoś nie mam weny. Dzisiaj pojechałam sobie do miejscowości obok a, że znowu nam odbiło to wróciliśmy na piechtę. Jakieś 20 km w jedną wliczając łażenie po mieście to będzie więcej. Może jakoś uda mi się wstać o 5. Trzeba się ogarnąć i coś zjeść.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:04   #3045
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Andzia to nie koleżanka, to dziewczyna jej brata niestety gdyby była to zupełnie obca osoba było by łatwiej. A tak to panoszy się nie raz własnie cały dzień i noc a mieszka na miejscu Było by okej gdyby tak nie podlizywała się.

Co do książek to po wypłacie kupuję ' pewnego dnia" i 'Bezpieczną przystań"

no fasolka mniammniuśna, ale ja chyba zacznę jeśc tylko ugotowaną

za 3 godzinki do pracy
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:15   #3046
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

sonne z porzeczek, ale juz sie czaje na wisniowa nalewke
Martusia oj musialam zle przeczytac...co zrobisz, ale moze jakos uda jakos sie to zalatwic. jedna to chyba Sparksa no nie? ta "Bezpieczna przystań"? jest na liscie u mnie do przeczytania
Ja znow chce sobie kupic ta "Bezdomna". ma byc w biedrze teraz wiec moze spbie sprawie prezent na imieniny lub poprosze siostre.

Dziewczyny polecicie mi jakis fajny film typu thriller, horror lub komedia? bo juz brak mi pomyslow co ogladac
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:18   #3047
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
sonne z porzeczek, ale juz sie czaje na wisniowa nalewke
Martusia oj musialam zle przeczytac...co zrobisz, ale moze jakos uda jakos sie to zalatwic. jedna to chyba Sparksa no nie? ta "Bezpieczna przystań"? jest na liscie u mnie do przeczytania
Ja znow chce sobie kupic ta "Bezdomna". ma byc w biedrze teraz wiec moze spbie sprawie prezent na imieniny lub poprosze siostre.

Dziewczyny polecicie mi jakis fajny film typu thriller, horror lub komedia? bo juz brak mi pomyslow co ogladac
tak, Sparksa. Ja muszę ją mieć a w biedrze drogie książki były ostatnio

co do filmów to ja jestem weteranką wśród tych co podałas, ale nie wiem co oglądałas a co nie..

"Nietykalni" "Siedem dusz" "Życie jest piękne" "szósty zmysł" to jedne z moich ulubionych

dobre komedie to te z Adamem Sandlerem
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html

Edytowane przez martusia205
Czas edycji: 2013-07-22 o 18:19
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:39   #3048
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Ostatnio oglądałam "Nietykalni". Podobał mi się. Ja bardzo lubię filmy oparte na prawdziwych wydarzeniach.
Polecam "Wyspa skazańców".
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:47   #3049
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Marta- widzę ta dziewczyna dalej nie widzi nic dziwnego w tym co robi. Jakby ktoś jej przygadał to może by zauważyła, że to głupie zachowanie??
Sonne- ty to się nałazisz haha
Lady- oglądałam "Nietykalny" - świetny film
Limonka- to wracaj do nas szybko!
Kurde - wiem mówiłam, że wątek nam ruszy jak się lato skończy, ale brakuje tutaj mi Nady i Dank no i Moni .... Nie dziewczyny?
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 19:13   #3050
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Marta no wlasnie wiem, ze cos drogie byly ostatnio i troche sie zdziwilam bo zawsze za dyszke czy 12 zl mozna bylo kupic jakas fajna ksiazke. a czytalas Sparksa "Jesienna milosc" - moja ulubiona ksiazka, napodstawie film nakrecono "szkola uczuc" co tez uwielbiam.

Z Adamem Sandlerem sa niezle komedie, ale chyba wszystkich nie ogladalam. musze chyba zaczac liste filmow obejrzanych robic bo po dlugim okresie to gubie sie w tym czy ogladalam czy nie.
Nietykalnych i Szósty zmysl ogladalam

Lady Wyspe skazancow mam w planach obejrzec.
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 19:30   #3051
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Marta no wlasnie wiem, ze cos drogie byly ostatnio i troche sie zdziwilam bo zawsze za dyszke czy 12 zl mozna bylo kupic jakas fajna ksiazke. a czytalas Sparksa "Jesienna milosc" - moja ulubiona ksiazka, napodstawie film nakrecono "szkola uczuc" co tez uwielbiam.
drogie są te książki, ja nie dam 30 zł za książkę z Biedry
Uwielbiam 'Szkołe uczuć" ale książki nie czytałam

co do fajnych filmów to uwielbiam tez "Droga do szczęścia" i wszystkie filmy o psach

Justynka nikt jej nie przygadał, i jest coraz gorzej skoro już na noc się wprasza, ale my z tz już ją rozszyfrowaliśmy więc to kwestia czasu
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 19:33   #3052
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Kurde - wiem mówiłam, że wątek nam ruszy jak się lato skończy, ale brakuje tutaj mi Nady i Dank no i Moni .... Nie dziewczyny?
To prawda aczkolwiek Nada to chyba już jest na wycieczce-tak mi się coś kojarzy to pewno nie ma czasu na net. Ale ciekawe dlaczego Dank przestała się udzielać.
Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość

Dziewczyny polecicie mi jakis fajny film typu thriller, horror lub komedia? bo juz brak mi pomyslow co ogladac
Wódka porzeczkowa jest mniamuśna to pewno i wino dobre. Ja mogę tylko dramaty polecić.
Ostatnio w biedrze były przecenione książki!.- a może nawet nadal są.

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-07-22 o 19:35
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 20:34   #3053
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
drogie są te książki, ja nie dam 30 zł za książkę z Biedry
Uwielbiam 'Szkołe uczuć" ale książki nie czytałam

co do fajnych filmów to uwielbiam tez "Droga do szczęścia" i wszystkie filmy o psach

Justynka nikt jej nie przygadał, i jest coraz gorzej skoro już na noc się wprasza, ale my z tz już ją rozszyfrowaliśmy więc to kwestia czasu
Tyle dobrze, ze TŻ już tez zauważył, że coś jest nie halo.
Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
To prawda aczkolwiek Nada to chyba już jest na wycieczce-tak mi się coś kojarzy to pewno nie ma czasu na net. Ale ciekawe dlaczego Dank przestała się udzielać.

Wódka porzeczkowa jest mniamuśna to pewno i wino dobre. Ja mogę tylko dramaty polecić.
Ostatnio w biedrze były przecenione książki!.- a może nawet nadal są.

O to nie doczytałam,że Nada już pojechała A Dank może dużo pracy ma i brak czasu, Monia wiadomo- brak neta. Oby wróciły do nas dziewczyny niedługo

Mi kuzynka zrobiła ostatnio siarę w Biedrze- książki wyłożone no to sobie dreptam popatrzeć na tytuły a kuzynka na całą Biedronkę " po ch***j tam leziesz, i tak książek nie czytasz". No dobra, dawno już nie czytałam nic ale nie wszyscy muszą wiedzieć w sklepie :F
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 21:50   #3054
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
drogie są te książki, ja nie dam 30 zł za książkę z Biedry
Ja się bardzo cieszę, że mam czytnik. Wiem, że to nie to samo co książka ale mnie to jak najbardziej odpowiada. Szczególnie pod względem finansowym. Jakaś nowość, ktoś coś poleci, minuta i już mogę czytać.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
To prawda aczkolwiek Nada to chyba już jest na wycieczce-tak mi się coś kojarzy to pewno nie ma czasu na net. Ale ciekawe dlaczego Dank przestała się udzielać.
Widziałam zdjęcie Nady na fb "kierunek Amsterdam"

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Mi kuzynka zrobiła ostatnio siarę w Biedrze- książki wyłożone no to sobie dreptam popatrzeć na tytuły a kuzynka na całą Biedronkę " po ch***j tam leziesz, i tak książek nie czytasz". No dobra, dawno już nie czytałam nic ale nie wszyscy muszą wiedzieć w sklepie :F
To jeszcze nic. Jedna babka w pracy kiedyś opowiadała jak syn powiedział do matki, że jak mu czegoś tam nie kupi to powie babci, że całowała tacie siusiaka Na całą Biedronkę jej to wykrzyczał
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 04:08   #3055
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam we wtorek
Wczoraj w pracy mieliśmy 41 stC. Ciekawe jak będzie dzisiaj
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:10   #3056
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cześć piękne
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Jak zobaczę gdzieś to centrum handlowe to na pewno wejdę





Tak właśnie dlatego Wkurzona byłam to to napisałam, już miałam wiadomość napisać ale w sumie po co? z debilami nie rozmawiam. Jak mnie ciota widzi na miescie to wzrok odwraca a zresztą mam to gdzies już ale prawdę napisałam , bo nie obchodzą mnie ludzie których nie lubię , tyle


I witam! zjadłam 2 gołąbki z sosikiem pomidorowym , mniam
i idę do koleżanki posiedzieć
miłego dnia wszystkim
hehehehheh ciekawe czy zrozumiał przesłanie ten ktoś
Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Teraz chyba każdy żywi się fasolką
bo jest boska
Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Cześć
Martusia witaj. fajnie, ze jednak nie odchodzisz i zostajesz z nami a co do kolezanki siostry twojego tzta to mysle, ze to ona sama powinna powiedziec jej kilka slow typu :"sluchaj przyjechalam i chcialabym spedzic troche czasu z rodzina, spotkamy sie pozniej, jutro". cokolwiek niech powie, bo jak nic nie mowi tzn. ze jej to pasuje a tamta korzysta. zrozumie to super nie trudno, ale bez przesady nie mozna tak pozwolic sobie wchodzic na glowe tzn. kazdy ma swoje zycie czy sie to komus podoba czy nie. ja jak jestem u kogos 2 godziny to juz zaczynam sie glupio czuc bo dla mnie to za dlugo.
A co do ksiazek to jakie chcialas sobie kupic?

Limonka tylko grzecznie i sie nie opij
ja mam ochote wkoncu spróbowac winka ktore moj tzt zrobil i mi dal, a robi bardzo dobre

Ja dzis jadlam na obiad nalesniki, choc mialam ochote kupic sobie wlasnie fasolke. jak tylko weszlam do domu wzielam sie za smazenie bo tak mi sie ich od rana chcialo, ze szok. wg to nektarynki bym zjadla.
ja dostaje winko od Tzta mamy to też bardzo dobre hehe ale kopie też mocno ;p;p

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość

a winko z jakich owoców. Ja w tym roku jeszcze nie jadłam fasolki jakoś nie mam weny. Dzisiaj pojechałam sobie do miejscowości obok a, że znowu nam odbiło to wróciliśmy na piechtę. Jakieś 20 km w jedną wliczając łażenie po mieście to będzie więcej. Może jakoś uda mi się wstać o 5. Trzeba się ogarnąć i coś zjeść.
ale Ty musisz miec nogi pewnie już umięśnione nieźle od tego chodzenia podziwiam za te kilkunasto kilometrowe dreptanie
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Marta- widzę ta dziewczyna dalej nie widzi nic dziwnego w tym co robi. Jakby ktoś jej przygadał to może by zauważyła, że to głupie zachowanie??
Sonne- ty to się nałazisz haha
Lady- oglądałam "Nietykalny" - świetny film
Limonka- to wracaj do nas szybko!
Kurde - wiem mówiłam, że wątek nam ruszy jak się lato skończy, ale brakuje tutaj mi Nady i Dank no i Moni .... Nie dziewczyny?
dokładnie tak jak Lady napisała, że Dank jest teraz w Amsterdami, bo wstawiła fotkę z Londynę, ale się przemieszczali już a oni chyba na kilka dni tylko, więc niedugo sie pojawi
Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Marta no wlasnie wiem, ze cos drogie byly ostatnio i troche sie zdziwilam bo zawsze za dyszke czy 12 zl mozna bylo kupic jakas fajna ksiazke. a czytalas Sparksa "Jesienna milosc" - moja ulubiona ksiazka, napodstawie film nakrecono "szkola uczuc" co tez uwielbiam.

Z Adamem Sandlerem sa niezle komedie, ale chyba wszystkich nie ogladalam. musze chyba zaczac liste filmow obejrzanych robic bo po dlugim okresie to gubie sie w tym czy ogladalam czy nie.
Nietykalnych i Szósty zmysl ogladalam

Lady Wyspe skazancow mam w planach obejrzec.
a czytałaś i oglądałaś więcej ksiażek Sparksa ? polecam Ci, że tak się wtrące wszystkie książki i filmy na podstawie których nakręcono je ja obejrzałam i przeczytałam wszystkie możliwe Sparksa i byłam zachwycona obiema wersjami np. Pamiętnik, Ostatnia Piosenka, I wciąż ją kocham, dla mnie te filmy Sparka i ksiązki to cudo ja najpierw czytałam potem oglądałam film, potem kolejną książke czytałam i film oglądałam heheh żeby na bierząco oceniać różnice w filmie i ksiażce
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:10   #3057
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
To prawda aczkolwiek Nada to chyba już jest na wycieczce-tak mi się coś kojarzy to pewno nie ma czasu na net. Ale ciekawe dlaczego Dank przestała się udzielać.

Wódka porzeczkowa jest mniamuśna to pewno i wino dobre. Ja mogę tylko dramaty polecić.
Ostatnio w biedrze były przecenione książki!.- a może nawet nadal są.
co do Dank to wtedy wpadła, że wyjechala do Polski wspierać kumpele, ale że to chwilowe i wróci, ale jednak nas olała no trudno nie chce to nie nie będziemy zmuszać
moja mama zrobiła przedwczoraj dżem porzeczkowy

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Tyle dobrze, ze TŻ już tez zauważył, że coś jest nie halo.



O to nie doczytałam,że Nada już pojechała A Dank może dużo pracy ma i brak czasu, Monia wiadomo- brak neta. Oby wróciły do nas dziewczyny niedługo

Mi kuzynka zrobiła ostatnio siarę w Biedrze- książki wyłożone no to sobie dreptam popatrzeć na tytuły a kuzynka na całą Biedronkę " po ch***j tam leziesz, i tak książek nie czytasz". No dobra, dawno już nie czytałam nic ale nie wszyscy muszą wiedzieć w sklepie :F
hahahhahaha ale bym się zjarała ze wstydu dobra jest agentka z niej :P:P
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja się bardzo cieszę, że mam czytnik. Wiem, że to nie to samo co książka ale mnie to jak najbardziej odpowiada. Szczególnie pod względem finansowym. Jakaś nowość, ktoś coś poleci, minuta i już mogę czytać.


Widziałam zdjęcie Nady na fb "kierunek Amsterdam"


To jeszcze nic. Jedna babka w pracy kiedyś opowiadała jak syn powiedział do matki, że jak mu czegoś tam nie kupi to powie babci, że całowała tacie siusiaka Na całą Biedronkę jej to wykrzyczał
słyszałam to już kiedyś heheheh śmieszne
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Witam we wtorek
Wczoraj w pracy mieliśmy 41 stC. Ciekawe jak będzie dzisiaj
o rety, niezła temperatura, jak Ty to znosisz??

Wróciłam do domciu, odwiozłam Tżta do pracy i dotarłam do siebie ale się wczoraj spiłam 2 piwami, jeja, już po 1 widać było a po 2 to już komedia ;p wypiłam jeszcze trochę 3 ale mało, bo już bałam sie pić więcej haha tak to jest jak człowiek rzadko pije to go kurde potem bierze szybko ;p
zjedliśmy pizze w pizza hut, dobra tylko droga
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 10:25   #3058
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 11:02   #3059
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam
Marta to jak nie czytalas to przeczytaj, bardzo fajna 30zl to i ja bym nie dala, ale jak sie czasem popatrzy w empiku, matrasie czy innych ksiegarniach po ile sa ksiazki, ktore chce sie miec, bo czesto drozsze sa to warto w tej biedrze kupic od czasu do czasu. a najlepiej wydania kieszonkowe bo sa tanie, chyba wiecej niz 20zl za nie sie nie da.

sonne wodki porzeczkowej jeszcze nie pilam. pilam za to poziomkowa, mango i z soplicy grejpfrutowa pycha
No byly ostatnio za dyche jakies, tzw. kiermasz ksiazkowy bardzo czesto jest, ale za bardzo nic nie mieli. za to w zabce byly i ponoc jeszcze sa ksiazki za 9,90. jak bylam to byl king, Evans, Picoult i inne jakies co tytulow ani autora nie pamietam, bo jak zobaczylam to mnie zatkalo. a jak zaczelam myslec ktora chce to juz wg glupia wyszlam z niczym.

Limonka no kopie. raz juz sie tym winem zalatwilam z kolezanka, bo jeszcze wypilysmy sklepowe, a dnia nastepnego szlam na pogrzeb i poszlam jak zombie, biala jak sciana, normalnie rodzina Addamsow...
No wlasnie nie czytalam ani nie ogladalam wszystkich. Ogladalam tylko Pamietnik, Szkole uczuc i Noce w Rodanthe. na wszystkich tych trzech plakalam, jak to u mnie bywa. mam zamiar nadrobic wlasnie ksiazki i filmy, a I wciaz ja kocham ma tz na kompie, sciagnal mi specjalnie wiec sobie zgram, ale najpierw ksiazke przeczytam. podejrzewam ze tez fajna.

U mnie dzis sloneczna pogoda. ogladalam rano pogode i ponoc Afryka bedzie w Polsce, zapowiadali nawet 36stopni. kocham taka pogode
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 11:22   #3060
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

też słyszałam własnie że mają być afrykańskie upały hehhe

a co do filmów Sparksa to ja podałam przykładowe tytuły, ale obejrzałam wszystkie, wpisałam w google sparks i mi w wikipedii wyskoczyło które książki zostały przeniesione na ekran i tak czytałam i oglądałam i na ksiażkach i na filmach płakałam :P hehe ale na prawdę polecam wszystkie zobaczyć wyjątkowo udane ekranizacje jego ksiązek

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

aaa i jeśli chodzi o tanie ksiażki to iddźcie to auchana, bądź carrefoura tam są zawsze w koszach tanie książki, ja kiedys mialam manie obkupowania się tam :P mam baaardzo dużo w domu książek stamtąd z reguły kupiwałam thillery romantyczne ;p że były akcje niebezpieczne i romanse, fajne ;p heheh

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

aaa i jeśli chodzi o tanie ksiażki to iddźcie to auchana, bądź carrefoura tam są zawsze w koszach tanie książki, ja kiedys mialam manie obkupowania się tam :P mam baaardzo dużo w domu książek stamtąd z reguły kupiwałam thillery romantyczne ;p że były akcje niebezpieczne i romanse, fajne ;p heheh

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

aaa i jeśli chodzi o tanie ksiażki to iddźcie to auchana, bądź carrefoura tam są zawsze w koszach tanie książki, ja kiedys mialam manie obkupowania się tam :P mam baaardzo dużo w domu książek stamtąd z reguły kupiwałam thillery romantyczne ;p że były akcje niebezpieczne i romanse, fajne ;p heheh
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.