Rossmann cz. XXII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-28, 18:59   #1621
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
To moze ja juz sobie pojde, bo wstyd :P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Zostań, fotę jeszcze pokaż!


A ja może od siebie jeszcze dodam, że miałam z imienin bon na 50 zł, więc go wykorzystałam i za Colossala, 2000calorie, podkręcającą maskarę Fabulous Lash Miss Sporty, Color Tattoo i pojedyczy cień z Miss Sporty zapłaciłam w sumie 4,70.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:00   #1622
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Ja juz w tym tygodniu nie wybieram sie do rossa teraz czekam na lakiery, max 3 kupie
ja też już omijam rossa z daleka, od zeszłego tygodnia wydałam ponad 200 zł (4 podkłady, 2 róże, puder i dzisiaj 2 tusze i 3 cienie)
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:03   #1623
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXII

O matko moja, gazetka kosmetyczna w B po week majowym. Oby jakies smieci bylo i nic nie mowilo "wez mnie, wez mnie.."


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:03   #1624
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXII

W zeszłym tygodniu nic nie kupowałam bo mam dużo minerałów, któe leżą i się kurzą więc muszę wreszcie poużywać.
Miałam ochotę na jakiś tusz i nawet weszłam dziś do Rossmanna ale jak sobie przypomniałam, że mam 9 jeszcze nie otwartych tuszy i 3 w użyciu to mi przeszło.

To co się dziś działo przy szafach w Manufakturze to normalnie jakaś masakra, jakby conajmniej przez rok miało nie być już nigdzie żadnej promocji Przypominało mi to co się dziene w marketach przed każdymi świętami, kiedy zamykają sklepy na 1 dzień
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:09   #1625
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie w Krk jakiegoś Rossmanna, który nie jest oblężony? Byłam w GK, wiem najgorsze miejsce jakie mogłam sobie wybrać no ale po drodze miałam, 4 babki przy szafie max factora, wszystkie cztery z rozkręconymi tuszami w łapach Powiedziałam, że to nie testery i później ktoś kupi wyschnięty to się tylko głupio uśmiechnęły
Co prawda kupiłam (przez Was masterpieces max) ale chciałam też 2000 calorie, ale te baby je otwierały to podziękowałam
Ostatnio w poszukiwaniu Healhy Mixa (którego swoją drogą i tak nie udało mi się dorwać...) zwiedziłam 10 Rossmanów w Krakowie.
GK i Królewska to chyba najgorsze możliwe miejsca, wychodzę z założenia, że tam to co najwyżej można życie stracić, już pod Bagatelą jest spokojniej. :P Z tych na Rynku możesz wybrać się na Sławkowską (bardzo miła obsługa), albo Wiślną, ale najbardziej polecam wycieczkę do Plazy - spokój, miłe ekspedientki, które szukają w szufladach i pomagają, a nie wyrczą 'tylko to, co na półkach', mają trzy dostawy w tygodniu i prawie wszystko jest. Dodatkowo - wszystkie szafy, od Lovely po Revlon.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:12   #1626
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Rossmann cz. XXII

A ja dziś byłam w 2 Rossach i nic nie kupiłam jestem z siebie dumna
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:13   #1627
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXII

Hahaha, wlasnie sie ppplakalam ze smiechu, moj wspanialy tel mi oznajmil ze mam nowy mail, a tam, list milosny od H. Ze bon -10zl za zakupy za min 50 zl chyba biegne :P , juz sie za mną kurzy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 19:13   #1628
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Rossmann cz. XXII

Nie wiem co się ze mną dzieje - zeszły tydzień sobie odpuściłam - dziś kupiłam jeden tusz

I oczywiście odżywkę long4lashes. Ekspedientka jak się dowiedziała, że to serum też wchodzi na promocję to zawołała aż koleżankę i stwierdziła, że od dawna się na ten produkt czai
Używałam odżywkę tego producenta kupioną w sephorze, opakowania są prawie identyczne różnią się pojemnością - skład nawet jest ten sam. Powiem tak - rzęsy miałam króciutkie teraz sporo dziewczyn się pyta czy mam sztuczne rzęsy
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:15   #1629
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Nie wiem co się ze mną dzieje - zeszły tydzień sobie odpuściłam - dziś kupiłam jeden tusz



I oczywiście odżywkę long4lashes. Ekspedientka jak się dowiedziała, że to serum też wchodzi na promocję to zawołała aż koleżankę i stwierdziła, że od dawna się na ten produkt czai

Używałam odżywkę tego producenta kupioną w sephorze, opakowania są prawie identyczne różnią się pojemnością - skład nawet jest ten sam. Powiem tak - rzęsy miałam króciutkie teraz sporo dziewczyn się pyta czy mam sztuczne rzęsy

W takim razie odwołuje to co napisałam wyżej i idę jutro po odżywkę


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:16   #1630
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
dziewczyny pojawiły się już w Ross lakiery Rimmel z kolekcji Rity Ory? Kupiłam ostatnio błekitny i biały w superpharm ale kusi mnie jeszcze ten miętowy
i myślę jeszcze o tych nowych cieniach z kredce Lovely, ostatnio kupiłam jedną z tych rozswietlających i jestem bardzo zadowolona więc teraz myślę o kolorze
Niestety nie. Beda w maju. Tez na nie czekam
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:19   #1631
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Kurcze, nie widze zdjecia na tel ale w kosciach czuje ze do moich to daleko :P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja to teraz jestem grzeczna w miarę ale na listopadowe -40% zostawilam w rossmannie ponad 200zl i nie chce teraz tego powtarzać :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 19:20   #1632
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Zostań, fotę jeszcze pokaż!


A ja może od siebie jeszcze dodam, że miałam z imienin bon na 50 zł, więc go wykorzystałam i za Colossala, 2000calorie, podkręcającą maskarę Fabulous Lash Miss Sporty, Color Tattoo i pojedyczy cień z Miss Sporty zapłaciłam w sumie 4,70.
też mam bon na 50 zł i go wykorzystam na lakiery
w tym tygodniu chce kupic tusz bo mam otwarty 2000kcal ale ja go nienawidze
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:20   #1633
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez greenlemon Pokaż wiadomość
a w jakim miescie takie zapasy?
ja ide jutro po kredkę, cienie i może tę odzywkę, ale 40 zł za 3 ml - to nadal za drogo.
3 ml starcza aż na 6 miesięcy, ponieważ nie nakłada się jej na rzęsy, a na linię rzęs
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:22   #1634
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość

I oczywiście odżywkę long4lashes. Ekspedientka jak się dowiedziała, że to serum też wchodzi na promocję to zawołała aż koleżankę i stwierdziła, że od dawna się na ten produkt czai
o bosze bosze! jutro kupię o ile u mnie znów nie wymyślą "tylko szafy podlegają promocji!!!"
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:22   #1635
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Rossmann cz. XXII

Mam nadzieję że uda mi się jutro jeszcze kupić odżywkę long4lashes
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:26   #1636
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Bo nie takie ma zadanie czasem wystarczy czytać opakowania ;p ten tusz jest raczej dla osób o długich i gestych rzesach, ja tekie mam i sprawdza się super, pięknie rozdziela i unosi. W moim przypadku też mocno wydłuża.
Haha, no tak to jest jak się zakupy robi bez zastanowienia pod wpływem zachwytów Wizażanek i blogerek. Nawet pamiętam zdjęcia gdzie dziewczyna miała rzęsy prawie jak sztuczne. Tylko, że nie pomyślałam, że to w większości zasługa jej naturalnych rzęs a nie tuszu.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:27   #1637
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
ada to chyba zapas na cały rok
Mi tusz (przynajmniej masterpiece max) starcza na ponad 5 miesięcy przy codziennym używaniu. Teraz dokupiłam lovely, więc zapas na co najmniej rok 7 tuszy szybciej by mi wyschło niż bym je zużyła
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:28   #1638
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: Rossmann cz. XXII

No nie wiem, niektóre babska osiągają chyba satysfakcję seksualną rozdziewiczając kosmetyki.
Ja dziś sobie kupiłam 5 tuszy (2 wersje Collosal, ostatni Lovely, Rimmel Scandaleyes superczarny i Maybelline Falsies piórkowy), szare cienie w kremie Rimmel, 2 eyelinery (Manhattan w pisaku i Eveline w kałamarzu), kajal Maybelline czarny i wpadł jeszcze brokatowy lakier SH za 15 zeta... i parę drobiazgów :P
I już 140 zł nie moje :O a i tak 2 rzeczy odłożyłam z powrotem na półkę (cienki liner Rimmel - wolę grube nie wiem po co brałam i biały cień Maybelline Tattoo - też nie wiem po co mi biały a baz pod cienie mam ze 3).
Tusze sprawdzałam przed wrzuceniem do koszyka i nieobfajdane wrzucałam, Maybelline to nawet znalazłam zakurzone na samym dole wszystko trzeba obejrzeć pod światło i najlepiej pod UV :P
Najbardziej mnie rozwaliły 2 gadające sobie ciumry i blokujące wszystkim dojście do półek - to centrum handlowe, kawiarni, KFC i zwykłych puf do siedzenia mają pełno to nie, trzeba było klachać i otwierać z nudów wszystko co znajdzie się pod ręką bo trzeba się czymś pobawić
Inna rzecz to laska otwierająca każdy jeden taki sam eyeliner Eveline - pewnie się spodziewała że w którymś zamiast tuszu znajdzie rozum...
stanęłam za nią jak cień i patrzyłam na ręce to skończyła macanie i polazła, dobrze że ja wzięłam swój eyeliner zanim podeszła ale kto wie, na pewno krówek jest na świecie więcej
u mnie ekspedientki też otwierają tusze, widziałam jedną z fioletowym Max Factor - musiała go otworzyć żeby powiedzieć klientce że on rozczesuje i pogrubia, bez otwierania pewnie nie skleciłaby zdania
moim zdaniem jeśli nie drogeria to producenci powinni zapieczętowywać kosmetyki, tak jak to widziałam dziś u Revlona - od razu widać czym bydło fajdało a co zostawiło w spokoju
no i oczywiście w lakierach Revlona znalazłam wciśnięty Wibo a w tuszach Eveline był 2000 Calories... ciekawe czy te fleje to tylko tak na wyjściu "do miasta" się zachowują, czy w domu też

Edytowane przez Iselle
Czas edycji: 2014-04-28 o 19:30 Powód: literówka
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:29   #1639
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXII

Moje rzesy to chyba wżeraja tusze wszystkie bo jakos w miare szybko mi sie koncza


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 19:31   #1640
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez iselle Pokaż wiadomość
pewnie się spodziewała że w którymś zamiast tuszu znajdzie rozum

<3
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:34   #1641
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXII

Mnie juz nic nie zadziwia. Rozgladajac sie za podkladami czesto widzialam rozdarta naklejke zabezpieczajaca, a przeciez niemal do kazdego koloru byly testety. Dzis rowniez widzialam zerwane "plomby" z color tattoo. Bydlo nie ludzie. :-/
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:34   #1642
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Iselle Pokaż wiadomość
No nie wiem, niektóre babska osiągają chyba satysfakcję seksualną rozdziewiczając kosmetyki.

Ja dziś sobie kupiłam 5 tuszy (2 wersje Collosal, ostatni Lovely, Rimmel Scandaleyes superczarny i Maybelline Falsies piórkowy), szare cienie w kremie Rimmel, 2 eyelinery (Manhattan w pisaku i Eveline w kałamarzu), kajal Maybelline czarny i wpadł jeszcze brokatowy lakier SH za 15 zeta... i parę drobiazgów :P

I już 140 zł nie moje :O a i tak 2 rzeczy odłożyłam z powrotem na półkę (cienki liner Rimmel - wolę grube nie wiem po co brałam i biały cień Maybelline Tattoo - też nie wiem po co mi biały a baz pod cienie mam ze 3).

Tusze sprawdzałam przed wrzuceniem do koszyka i nieobfajdane wrzucałam, Maybelline to nawet znalazłam zakurzone na samym dole wszystko trzeba obejrzeć pod światło i najlepiej pod UV :P

Najbardziej mnie rozwaliły 2 gadające sobie ciumry i blokujące wszystkim dojście do półek - to centrum handlowe, kawiarni, KFC i zwykłych puf do siedzenia mają pełno to nie, trzeba było klachać i otwierać z nudów wszystko co znajdzie się pod ręką bo trzeba się czymś pobawić

Inna rzecz to laska otwierająca każdy jeden taki sam eyeliner Eveline - pewnie się spodziewała że w którymś zamiast tuszu znajdzie rozum...

stanęłam za nią jak cień i patrzyłam na ręce to skończyła macanie i polazła, dobrze że ja wzięłam swój eyeliner zanim podeszła ale kto wie, na pewno krówek jest na świecie więcej

u mnie ekspedientki też otwierają tusze, widziałam jedną z fioletowym Max Factor - musiała go otworzyć żeby powiedzieć klientce że on rozczesuje i pogrubia, bez otwierania pewnie nie skleciłaby zdania

moim zdaniem jeśli nie drogeria to producenci powinni zapieczętowywać kosmetyki, tak jak to widziałam dziś u Revlona - od razu widać czym bydło fajdało a co zostawiło w spokoju

no i oczywiście w lakierach Revlona znalazłam wciśnięty Wibo a w tuszach Eveline był 2000 Calories... ciekawe czy te fleje to tylko tak na wyjściu "do miasta" się zachowują, czy w domu też

<3





Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:35   #1643
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
A ja bylam i byla mega kolejka. Wrocilam pozniej i odzywka byla ale do brwi. Zajde kiedy indziej.
A wiesz grzebałam w tym większym pudle z 4long Lashes i myślałam, że są same wersje do brwi a one były poprzestawiane, dalej za opakowaniami do brwi były do rzęs. Poszukaj albo zapytaj ekspedientki jak chcesz

Ciekawe jak ta do brwi się spisuje? Nakładam olej rycynowy od miesiąca i cudów nie ma.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:37   #1644
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Przeczytaj pierwszy post, proszę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


ktoś może zakupić mi ten zapach ze zniżką książeczkową??
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:38   #1645
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Martuska215 Pokaż wiadomość
Galeria Bronowice, byłam koło 14, do wyboru WSZYSTKO , dosłownie wszystko, może 2 kobiety przy szafach z kolorówką. Jest szafa eveline oraz revlonu.
Cholerka, daleko
Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Ostatnio w poszukiwaniu Healhy Mixa (którego swoją drogą i tak nie udało mi się dorwać...) zwiedziłam 10 Rossmanów w Krakowie.
GK i Królewska to chyba najgorsze możliwe miejsca, wychodzę z założenia, że tam to co najwyżej można życie stracić, już pod Bagatelą jest spokojniej. :P Z tych na Rynku możesz wybrać się na Sławkowską (bardzo miła obsługa), albo Wiślną, ale najbardziej polecam wycieczkę do Plazy - spokój, miłe ekspedientki, które szukają w szufladach i pomagają, a nie wyrczą 'tylko to, co na półkach', mają trzy dostawy w tygodniu i prawie wszystko jest. Dodatkowo - wszystkie szafy, od Lovely po Revlon.
Ooo, dzięki Ci Skoczę więc do Plazy
Cytat:
Napisane przez Iselle Pokaż wiadomość
No nie wiem, niektóre babska osiągają chyba satysfakcję seksualną rozdziewiczając kosmetyki.
Ja dziś sobie kupiłam 5 tuszy (2 wersje Collosal, ostatni Lovely, Rimmel Scandaleyes superczarny i Maybelline Falsies piórkowy), szare cienie w kremie Rimmel, 2 eyelinery (Manhattan w pisaku i Eveline w kałamarzu), kajal Maybelline czarny i wpadł jeszcze brokatowy lakier SH za 15 zeta... i parę drobiazgów :P
I już 140 zł nie moje :O a i tak 2 rzeczy odłożyłam z powrotem na półkę (cienki liner Rimmel - wolę grube nie wiem po co brałam i biały cień Maybelline Tattoo - też nie wiem po co mi biały a baz pod cienie mam ze 3).
Tusze sprawdzałam przed wrzuceniem do koszyka i nieobfajdane wrzucałam, Maybelline to nawet znalazłam zakurzone na samym dole wszystko trzeba obejrzeć pod światło i najlepiej pod UV :P
Najbardziej mnie rozwaliły 2 gadające sobie ciumry i blokujące wszystkim dojście do półek - to centrum handlowe, kawiarni, KFC i zwykłych puf do siedzenia mają pełno to nie, trzeba było klachać i otwierać z nudów wszystko co znajdzie się pod ręką bo trzeba się czymś pobawić
Inna rzecz to laska otwierająca każdy jeden taki sam eyeliner Eveline - pewnie się spodziewała że w którymś zamiast tuszu znajdzie rozum...
stanęłam za nią jak cień i patrzyłam na ręce to skończyła macanie i polazła, dobrze że ja wzięłam swój eyeliner zanim podeszła ale kto wie, na pewno krówek jest na świecie więcej
u mnie ekspedientki też otwierają tusze, widziałam jedną z fioletowym Max Factor - musiała go otworzyć żeby powiedzieć klientce że on rozczesuje i pogrubia, bez otwierania pewnie nie skleciłaby zdania
moim zdaniem jeśli nie drogeria to producenci powinni zapieczętowywać kosmetyki, tak jak to widziałam dziś u Revlona - od razu widać czym bydło fajdało a co zostawiło w spokoju

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Moje rzesy to chyba wżeraja tusze wszystkie bo jakos w miare szybko mi sie koncza


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie usprawiedliwiaj się tylko pokazuj
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:38   #1646
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A wiesz grzebałam w tym większym pudle z 4long Lashes i myślałam, że są same wersje do brwi a one były poprzestawiane, dalej za opakowaniami do brwi były do rzęs. Poszukaj albo zapytaj ekspedientki jak chcesz



Ciekawe jak ta do brwi się spisuje? Nakładam olej rycynowy od miesiąca i cudów nie ma.

Wlasnie, uwazajcie. Ja w pierwszeh chwili zlapalam ten do brwi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:39   #1647
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez greenlemon Pokaż wiadomość
a w jakim miescie takie zapasy?
ja ide jutro po kredkę, cienie i może tę odzywkę, ale 40 zł za 3 ml - to nadal za drogo.
W Elblągu w Rosie na Grunwaldzkiej. Były jeszcze 2 do rzęs a do brwi chyba z 5 opakowań
Wiem, że 40 zł to nadal swoje kosztuje ale takie serum wystarcza na 3 miesięczną kurację, miałam podobne, bo FEG też po 3 ml.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-04-28 o 19:40
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:40   #1648
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A wiesz grzebałam w tym większym pudle z 4long Lashes i myślałam, że są same wersje do brwi a one były poprzestawiane, dalej za opakowaniami do brwi były do rzęs. Poszukaj albo zapytaj ekspedientki jak chcesz

Ciekawe jak ta do brwi się spisuje? Nakładam olej rycynowy od miesiąca i cudów nie ma.
U mnie wtedy lezaly tylko 3 ostatnie opakowania. Pytalam tez i sie upewnilam ze juz nie ma.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:41   #1649
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Rossmann cz. XXII

Dziewczyny, polecicie jakiś eyeliner w żelu? Kupiłam dziś najzwyklejszy Wibo w płynie, którego używam już chyba sto lat, ale ciężko mi nim niestety stworzyć końcówki jaskółek Chciałam kupić coś we flamastrze, ale po dzisiejszych próbach takowych linerów ze wszystkich szaf stwierdzam, że to gra niewarta świeczki, bo albo szarość zamiast czerni, albo nietrwałe, albo się rozmazuje i schnie wieki.
Chciałabym coś tak niezniszczalnego i tak czarnego jak Wibo, tyle że w żelu. Ktoś, coś?
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:41   #1650
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Rossmann cz. XXII

Fajny ten Color Tattoo on and on bronze? Nadaje się do codziennych wyjść? ;p I ile zapłaciłyście po obniżce?

Edytowane przez Linanna
Czas edycji: 2014-04-28 o 19:44
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-18 16:46:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.