żylaki jak marzenie =\ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-10, 19:56   #1
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless

żylaki jak marzenie =\


17 lat i juz żylaki. mam slabe zyły genetycznie, no i prowadze siedzacy tryb zycia: szkola, komputer, nauka. staram sie co jakis czas porozciagac, smaruje mascmi z kasztanowca nogi, ale nic nie daje. co mozna zrobic, zeby usunac żylaki, ale nie operacyjnie? a jesli operacyjnie to kiedy najwczesniej mozna i jakie beda konsekwencje?? pomóżcie...
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 20:19   #2
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: żylaki jak marzenie =\

Nejmless, wez sie za te nogi, bo za kilka lat bedziesz plakac tak jak ja Nie wiem, co z operacyjnym usuwaniem zylakow, musisz lekarza zapytac - pewnie wskazanie operacji zalezy od stanu Twoich zylakow, jak bardzo sa wypukle, czy juz tworza sie takie zylakowe guzy. Zapytaj chocby lekarza pierwszego kontaktu.

Na wszelki wypadek zbior rad - pewnie wiekszosc znasz, ale moze cos sie przyda

Co powinnas robic:

pilnowac nog, kiedy siedzisz! Najlepiej miej pod biurkiem stolek, na ktorym bedziesz trzymac nogi, kiedy pracujesz na komputerze albo sie uczysz; zakladanie nogi na noge jest surowo wzbronione (oczywiscie uwielbiam tak siedziec grrr)

jesc rutinoscorbin i tabletki z wyciagiem z kasztanowca (mnie troche pomogly)

pilnowac sie, zeby nie przytyc, bo kazdy kg to dodatkowe obciazenie dla nog

pod prysznicem codziennie robic masaz rekami, dosyc mocno uciskajac przesuwac je po nodze od dolu do gory+masaz naprzemiennie ciepla i zimna woda

nosic rajstopy na zylaki

chodzic na basen (plywanie, aquaaerobik)- ruch w wodzie nie nadwerezy zyl, miesnie popracuja, a woda dodatkowo wymasuje nogi.

Oczywiscie kapiele w goracej wodzie i jaccuzi zakazane Ja mam po nich na zylakach wielkie grudy, chocbym siedziala tylko kilka minut! Uwazaj tez z lykaniem wszelkiego rodzaju hormonow - uwaznie obserwuj nogi, kiedy zaczynasz brac tabletki anty, zmieniasz je na inne itp.
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 11:16   #3
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: żylaki jak marzenie =\

Cytat:
Napisane przez dori7
chodzic na basen (plywanie, aquaaerobik)- ruch w wodzie nie nadwerezy zyl, miesnie popracuja, a woda dodatkowo wymasuje nogi.
Wstydze sie chodzic na basen z takimi zylakami... a co do reszty rad to raczej sie stosuje jak moge. chcialabym laserowo moc usunac zylaki, najlepiej za darmo, ale to niemozliwe heh.
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 16:09   #4
warszawiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Dot.: żylaki jak marzenie =\

zdajesz sie sama juz wszystko wiedziec, dlaczeo masz te zylaki i co robic zeby ich nie miec

poprostu zacznij uprawiac sport i nie pisz mi ze nie masz czasu, bo ludzie pracuja studiuja wychowuja dzieci i chodza do silowni,a ty jestes tylko licealistka

powiedzialas ze siedzisz przed komputerem, kup zatem rowerek stacjonarny i zamiast siedziec to jedz na rowerku i czatuj/pisz/ogladaj/odrabiaj lekcje cz co tam jeszce robisz
warszawiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 19:22   #5
inus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: żylaki jak marzenie =\

wiecie co... ja mam 18 lat i tesh zaczynaj mi sie robić zylaki:/ buuu oblesne.. a do tego bardzo bola.. trenuje siatkówke.. duzo sie ruszam, sportu mi nie brakuje.. nie siedze całymi dniami przed kompem a i tak sie robia od jakiegos roku pracuje jako hostessa.. fakt duzo stoje ale ruchu tesh mam sporo... co zrobić zeby sie tego pozbyć? mam swiadomosc ze lepiej zapobiegac niz potem sie wkopac jeszcze bardziej.. chciałabym sie pozbyc tego co mam póki jestem w takiej fazie bym powiedziała "niecałkowitej" moze jakies rady? pomocyyy
inus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 09:58   #6
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: żylaki jak marzenie =\

Musisz zrezygnować z alkoholu,mocnej kawy i herbaty!!!
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 14:34   #7
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: żylaki jak marzenie =\

No ja mam 16 lat i już mi widac zyły, tesz mam to w prezencie od mamy :/ Kiedyś mi napewno wyjdą Ale myślę, że jak juz wyjdą to chyba sie mimo wszystko poddam operacji :/
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 18:41   #8
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: żylaki jak marzenie =\

http://www.sharley.com.pl/
http://www.bostonclinic.pl/
tutaj mozna cos znalesc jak sie ma ochote.
__________________
"Piękno to coś, co mamy w sobie, co odbija się w naszych oczach."
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.