Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 17:39   #3241
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, czy któraś z Was była na "rytuale Kerastase" ?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 12:26   #3242
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Thumbs down Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was była na "rytuale Kerastase" ?
Ja byłam i poczułam się mega rozczarowana ....
Najpierw Pani umyła mi włosy, potem nałożyła odżywkę (Kerastase) i zapowiedziała masaż - który trwał maksymalnie do 2 minut ....trochę krótko......., a następnie zostałam posadzona na 3 minuty pod te specjalne grzałki (nie mam pojęcia jak się nazywa to urządzenie)..... no i to już był koniec....wielkie rozczarowanie.....
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 16:31   #3243
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Donimika Pokaż wiadomość
Ja byłam i poczułam się mega rozczarowana ....
Najpierw Pani umyła mi włosy, potem nałożyła odżywkę (Kerastase) i zapowiedziała masaż - który trwał maksymalnie do 2 minut ....trochę krótko......., a następnie zostałam posadzona na 3 minuty pod te specjalne grzałki (nie mam pojęcia jak się nazywa to urządzenie)..... no i to już był koniec....wielkie rozczarowanie.....
A gdzie byłaś i co to był za rytuał?
Bo słyszałam, że są różne wersje - podstawowa, jakaśtam jeszcze lepsza i ekskluzywna.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 07:06   #3244
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ponawiam pytanie, bo to dla mnie bardzo ważne.. Polecacie jakiegoś sprawdzonego fryzjera z Centrum aby zrobił mi boba i nie spieprzył moich długich blond włosów..??????
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 09:38   #3245
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A gdzie byłaś i co to był za rytuał?
Bo słyszałam, że są różne wersje - podstawowa, jakaśtam jeszcze lepsza i ekskluzywna.
Nawet nie wiedziałam, że są różne wersje.....
Moja nazywała się po prostu Rytuał Kerastese. Robiłam ten zabieg w Trendy na Pilotów
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 10:47   #3246
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez zuczek81 Pokaż wiadomość
Tak, pania Basie spotkasz w Atelier Bernady

Jesli sie z nia umowisz to ona bedzie sie toba zajmowac, mozliwe ze ktos inny ci glowe umyje, ale sciecie i kolor beda robione przez pania Basie

Ja rowniez jestem fanka blondu ale cudny kolorek otrzymuje tak : najpierw balejaz, a nastepnie toner na cala dlugosc (mozesz pomieszac np dwa rozne odcienie), wychodzi przepieknie i wloski na calej dlugosci maja jednolity kolor ! co jest wazne bo w przypadku normalnego balejazu czasami widac, w szczegolnosci na dlugich wlosach, ze kolor robilas co 3 miesiace ;( toner niweluje ten efekt i nadaje ladny odcien jesli chcesz aby wloski wygladaly bardzo naturalnie proponuje bez i jakis inny odcien pomieszany razem
teraz cenowo ! ostatnio umawiajac sie na wizyte powiedziano mi ze na moich dlugich wlosach za kolor i sciecie zaplace ok 270 zl, ide 1 grudnia wiec dam znac ile dokladnie wyniosla mnie wizyta i jaki byl rezultat

Pozdrawiam
ja też jestem zapisana ponownie do Pani Basi. farbowałam sie u niej z blondu na brąz, a teraz chce wrócić do blondu.
z tym że mam wątpliwości czy dobijać moje włosy już teraz
(robiłam dekoloryzacje w pażdzierniku) czy poczekac aż jeszcze trochę odrosną
z jednej strony chciałabym miec juz jaśniutkie wloski..
a z drugiej teraz mam taki fajny rudy odcien ciemnego blondu co w moim przypadku wyglada bardzo naturalnie...
nie chce załować wyboru po raz drugi.. może mi ktoś doradzi co zrobic ?
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:47   #3247
aglas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez luciasabogal Pokaż wiadomość
Dziewczyny kojarzy któraś w jakich salonach teraz można skorzystać z bezpłatnej usługi strzyżenia i farbowania praktykantow? dwa tygodnie temu bylo w Rynku w salonie Jean Luis David ale nie zdazylam sie zapisac
Jeśli dobrze pamiętam, to na Długiej w Expanderze na drzwiach wisiała kartka z informacją, że poszukują chętnych "modelek" do strzyżenia włosów.
aglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 19:13   #3248
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cześć dziewczyny
próbowałam przekopać cały wątek żeby znaleźć odp na moje pytanie ale troche tego za dużo, więc spytam pewnie jeszcze raz:
jakiś dobry fryzjer od długich włosów? mam je za połowę pleców i chciałabym je fajnie pocieniować ale z umiarem żeby to nie wyglądało jak sierść psa przy ogonie znacie może kogoś zaufanego w cieciu długich włosów? dzięki z góry i sory jeśli się powtarzam
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 05:44   #3249
deidre333
Przyczajenie
 
Avatar deidre333
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy któraś z Was była może w salonie Sensja?

Na grouponie jest kupon do nich na cięcie + balejaż...

ale jak patrzę na ich stronę internetową + wystrój salonu na zdjęciach w galerii to niestety nie odnoszę dobrego wrażenia (strona jakaś taka mało profesjonalna... a ten wystrój.... daje poczucie pstrokacizny i braku gustu).
Choć pewnie pstrokate pastele na ścianach nie świadczą o profesjonalizmie stylistów tam pracujących ale wrażenie pozostaje...
__________________

Od 8/06 Dukan
8/06 - 72 kg
Do 31/08 - 61 kg
deidre333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 08:13   #3250
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez deidre333 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was była może w salonie Sensja?

Na grouponie jest kupon do nich na cięcie + balejaż...

ale jak patrzę na ich stronę internetową + wystrój salonu na zdjęciach w galerii to niestety nie odnoszę dobrego wrażenia (strona jakaś taka mało profesjonalna... a ten wystrój.... daje poczucie pstrokacizny i braku gustu).
Choć pewnie pstrokate pastele na ścianach nie świadczą o profesjonalizmie stylistów tam pracujących ale wrażenie pozostaje...

podpisuję się pod pytaniem
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 08:45   #3251
megir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej dziewczyny! Całym sercem polecam Oskara Bachonia!!! (strowiślna) Ja jestem mega zadowolona z jego usług zawsze ratował moje włosy po nieudanych zabiegach fryzjerskich w innych salonach Dokładnie wie jaka fryzurka pasuje najepiej a cięcia sa perfekcyjne(włosy się układają idealnie). Więc jesli tylko jakaś metamorfoza to naprawde POLECAM Oskara!!!
megir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 10:15   #3252
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam

Kupiłam sobie kupon na gruponie za "79 zł zamiast 199 zł na koloryzację lub pasemka, mycie i strzyżenie włosów z modelowaniem oraz manicure gratis w salonie fryzjersko-kosmetycznym Awangarda".
Salon bardzo ładny, Pani fryzjerka bardzo sympatyczna, ale zadowolona nie jestem.
Pani farbowała mi włosy, ponieważ miałam odrost to zrobiła to metodą na baleyage. W życiu nikt tak szybko nie robił mi baleyage, Pani z zegarkiem w ręku zasuwała na najszybszych obrotach, w tle było słychać zegarek który odmierzał jej czas na mnie .... Ponieważ robiła to szybko, to szarpała za włosy, nie patrząc na mój komfort tylko na czas. W końcu byłam klientką z grupona z tanim kuponikiem.
Efekt farbowania był taki, że odrost trochę zmalał, ale wiadomo robiąc szybko to nie dbała Pani o to abym miała odrost jak najmniejszy, no bo czasu nie miała.
Końcowy efekt był taki że miała zrobiony na odroście baleyage, co wygląda tak, że niby włosy są od góry na blond zrobione ale namjniejszy ruch głowy pokazuje że mam odrost. Po 2 tygodniach wyglądałam już tak jakbym w ogóle nie była u fryzjera.
Później zrobiono mi manicure, i dowiedziałam się że na gruponie kupon do nich zakupiło 800 osób, i że przez to mają mega zapierdziel. Z rozmowy odczułam też że są z tego średnio zadowolone.

Ostatecznie kupiłam farbę w sklepie i mama zrobiła mi odrosty tak, że Pani z awangardy może się schować, i gdybym miała faktycznie zapłacić za włosy 199 zł to by mnie szlak trafił.

Jestem nie zadowolona ponieważ, nie jest miłe traktowanie klienta jako osobę gorszej kategorii ponieważ ma kupon zniżkowy. Przepraszam bardzo, ale nie każdego stać na fryzjera za 200 zł. Fakt gdyby zrobiła mi włosy, i byłabym super zadowolona to wiadomo, że wróciłabym do niej. Poza tym jak nie chciała, pracować za taką stawkę to po cholere dawała ofertę na grupon. Spróbuje jeszcze raz jak będzie jakiś kupon i pójdę do fryzjera, ale jeżeli zostanę znowu potraktowana jak klient gorszej kategorii to dziękuje bardzo za taki kupon. To wole iść do salonu gdzie normalnie za 79 zł zrobią mi baleage, czy farbowanie włosów i będą mili i zadowoleni, że mają klienta.
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html







Edytowane przez Call girl
Czas edycji: 2010-11-23 o 10:16
Call girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 15:48   #3253
InTheDark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez justynaa20 Pokaż wiadomość
Witam,
Zdecydowanie odradzam salon Trendy na Karmelickiej, trafiłam tam rok temu po "świetnych" opiniach z internetu... Poszłam na odświeżenie fryzury, ściecie końcówek. Wysoka fryzjerka z krótkimi blond włosami zaproponowała warstwy. Stwierdziłam że to dobra opcja dla moich cienkich włosów ,niestety okazało sie ze Pani fryzjerce sie spieszyło i zrobiła mi aż 2 warstwy!! Połowa włosów na krótko jak od miski a reszta bezwładnie opuszczona. Rozpłakałam sie juz w salonie(co jeszcze nigdy w życiu mi sie zdażyło) Powiedziałam jej żeby ścieła tą dłuższa warstwe Na co odparła że "Mamy tylko 20 minut".Szok! W końcu sie zgodziła zrobiła mi krótkie włosy w 5 minut i zazadała ponad 70zł. Juz tam nigdy nie wrócę.
Ja też nie mam dobrej opinii o tym salonie... niestety .... Chyba , że tak mi sie trafiło... Poszłam aby zapytać o rozjasnianie włosów. Od niechcenia podeszła do mnie pani z czarnymi wlosami. Na każde moje pytanie odpowiadała jakos tak arogancko.... z wyższością, tak jakby to była kara dla niej ze przyszłam do nich. Ogólnie co nie powiedziałam to odpowiadała niewiem, nieda się..... Bardzo się zraziłam do tego miejsca. ...
InTheDark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:54   #3254
rysia_zdzisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez MadameX Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Serdecznie polecam Oskara Bachonia- Studio fryzur na Starowiślnej 16/8 (www.oskarbachon.pl)
Poleciła mi go znajoma, 'z czystym sumieniem' i ja też mogę go wam z czystym sumieniem z calego serca polecic.

Oskar jest takim fryzjerem o ktorym zawsze marzylam- mialam wrazenie ze wystarczylo jedno spojrzenie i juz wiedzial co ze mna robic.
Wyszlam z fantastycznym kolorem, nigdy w zyciu nie mialam tak dobrze dobranego koloru, i skromną, delikatna fryzurka w moim stylu. Po raz pierwszy po wyjsciu od fryzjera nie mialam ochoty leciec do domu i czegos poprawiac. Oskar tnie precyzyjnie i pewnie, ma swietne oko i wyczucie-nie zrobi wam krzywej grzywki i, na przyklad, fioletowych pasemek tylko dlatego ze sa akurat w modzie. Moja fryzura i kolor zostaly dobrane do mnie, koloru cery, ksztaltu twarzy.

Jedyny mankament to to ze jest rozchwytywany wiec ma dlugie terminy
I nie jest najtanszy, ale ja uwazam ze za taka jakosc warto zaplacic.

Ja jestem zachwycona i reklamuje na wszystkie strony. Juz go nie zamienie i nie szukam juz innego.
Ponoć on udziela porad, ktoś wie ile taka przyjemność może kosztować? Chodzi mo o to, by poradził w jakim kolorze, uczesaniu oraz jakim makijażu byłoby mi dobrze?
rysia_zdzisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:49   #3255
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Call girl Pokaż wiadomość
Witam

Kupiłam sobie kupon na gruponie za "79 zł zamiast 199 zł na koloryzację lub pasemka, mycie i strzyżenie włosów z modelowaniem oraz manicure gratis w salonie fryzjersko-kosmetycznym Awangarda".
Salon bardzo ładny, Pani fryzjerka bardzo sympatyczna, ale zadowolona nie jestem.
Pani farbowała mi włosy, ponieważ miałam odrost to zrobiła to metodą na baleyage. W życiu nikt tak szybko nie robił mi baleyage, Pani z zegarkiem w ręku zasuwała na najszybszych obrotach, w tle było słychać zegarek który odmierzał jej czas na mnie .... Ponieważ robiła to szybko, to szarpała za włosy, nie patrząc na mój komfort tylko na czas. W końcu byłam klientką z grupona z tanim kuponikiem.
Efekt farbowania był taki, że odrost trochę zmalał, ale wiadomo robiąc szybko to nie dbała Pani o to abym miała odrost jak najmniejszy, no bo czasu nie miała.
Końcowy efekt był taki że miała zrobiony na odroście baleyage, co wygląda tak, że niby włosy są od góry na blond zrobione ale namjniejszy ruch głowy pokazuje że mam odrost. Po 2 tygodniach wyglądałam już tak jakbym w ogóle nie była u fryzjera.
Później zrobiono mi manicure, i dowiedziałam się że na gruponie kupon do nich zakupiło 800 osób, i że przez to mają mega zapierdziel. Z rozmowy odczułam też że są z tego średnio zadowolone.

Ostatecznie kupiłam farbę w sklepie i mama zrobiła mi odrosty tak, że Pani z awangardy może się schować, i gdybym miała faktycznie zapłacić za włosy 199 zł to by mnie szlak trafił.

Jestem nie zadowolona ponieważ, nie jest miłe traktowanie klienta jako osobę gorszej kategorii ponieważ ma kupon zniżkowy. Przepraszam bardzo, ale nie każdego stać na fryzjera za 200 zł. Fakt gdyby zrobiła mi włosy, i byłabym super zadowolona to wiadomo, że wróciłabym do niej. Poza tym jak nie chciała, pracować za taką stawkę to po cholere dawała ofertę na grupon. Spróbuje jeszcze raz jak będzie jakiś kupon i pójdę do fryzjera, ale jeżeli zostanę znowu potraktowana jak klient gorszej kategorii to dziękuje bardzo za taki kupon. To wole iść do salonu gdzie normalnie za 79 zł zrobią mi baleage, czy farbowanie włosów i będą mili i zadowoleni, że mają klienta.
Moja koleżanka też tam była, też w ramach groupona.
Moim zdaniem fryzurę ma ok ( choć widywałam ją w o wiele lepszych strzyżeniach), kolor - ładny. Ale niestety bez wielkich zachwytów z jej strony nad tym salonem.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 21:17   #3256
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez megir Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Całym sercem polecam Oskara Bachonia!!! (strowiślna) Ja jestem mega zadowolona z jego usług zawsze ratował moje włosy po nieudanych zabiegach fryzjerskich w innych salonach Dokładnie wie jaka fryzurka pasuje najepiej a cięcia sa perfekcyjne(włosy się układają idealnie). Więc jesli tylko jakaś metamorfoza to naprawde POLECAM Oskara!!!

A jak u niego wygląda finansowo za kolor i ścięcie (włosy długie)?
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 13:11   #3257
jounquille
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez deidre333 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was była może w salonie Sensja?

Na grouponie jest kupon do nich na cięcie + balejaż...

ale jak patrzę na ich stronę internetową + wystrój salonu na zdjęciach w galerii to niestety nie odnoszę dobrego wrażenia (strona jakaś taka mało profesjonalna... a ten wystrój.... daje poczucie pstrokacizny i braku gustu).
Choć pewnie pstrokate pastele na ścianach nie świadczą o profesjonalizmie stylistów tam pracujących ale wrażenie pozostaje...
Byłam tam na strzyżeniu i jestem zadowolona. Na pewno nie jest to fryzjer, któremu mówi się "proszę podciąć końcówki" i nagle 10 cm ląduje na podłodze. na początku miałam małe zastrzeżenia co do modelowania, wydawało mi się, że wyglądam jak.. "laleczka", ale koleżanki bardzo chwaliły moją nową fryzurę i w końcu sama się przekonałam. Jedyne zastrzeżenia: miałam wrażenie, że pani mi nie myje włosów tylko je szoruje. Koszt za strzyżenie i modelowanie: 50 zł. dostaje się kartę stałego klienta na zbieranie pieczątek, przy dziewiątej wizycie strzyżenie albo maseczka na twarz gratis.
jounquille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 09:41   #3258
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, kto jest najlepszy w salonie Galaxy na Piastowskiej? Do kogo najlepiej sie umówić na koloryzację?

Gdzie lepiej się wybrać do Galaxy czy do Michel Caruso???

Edytowane przez Izabella23
Czas edycji: 2010-11-25 o 12:53
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:27   #3259
Kikihaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam wszystkich,
jakis czas temu bylam w salonie Daviness w ktorym przez zupelny przypadek scinal moje wlosy Pan Piotr. Calkowicie sie zakochalam w tym fryzjerze. Ladnie i pomyslowo scinal a co wiecej naprawde byl skupiony na tym co robi.
Niestety po jakims czasie zniknal z tego salonu. Od tamtej pory probowalam roznych fryzjerow z Krakowa i zaden nie dorasta mu nawet do piet!!
Czy ktos moze wie gdzie Pan Piotr podziewa sie teraz!?
Bede bardzo wdzieczna za kazde wskazowki!
Caluje goraco. Milego Dnia!!
Kikihaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 20:09   #3260
megir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Do IZABELLA23
Powiem szczerze, że jeśli chodzi o długie włosy to nie mam pojęcia,ponieważ moje były do ramion i zapłaciłam za śliczny kolor i ścięcie 200zl (duzo ! ale było warto ) najlepiej zadzwonić do Oskara i spytać.Kontakt znajdziesz na jego stronie.

Edytowane przez megir
Czas edycji: 2010-11-25 o 20:11
megir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 06:31   #3261
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Call girl Pokaż wiadomość
Witam

Kupiłam sobie kupon na gruponie za "79 zł zamiast 199 zł na koloryzację lub pasemka, mycie i strzyżenie włosów z modelowaniem oraz manicure gratis w salonie fryzjersko-kosmetycznym Awangarda".
Salon bardzo ładny, Pani fryzjerka bardzo sympatyczna, ale zadowolona nie jestem.
Pani farbowała mi włosy, ponieważ miałam odrost to zrobiła to metodą na baleyage. W życiu nikt tak szybko nie robił mi baleyage, Pani z zegarkiem w ręku zasuwała na najszybszych obrotach, w tle było słychać zegarek który odmierzał jej czas na mnie .... Ponieważ robiła to szybko, to szarpała za włosy, nie patrząc na mój komfort tylko na czas. W końcu byłam klientką z grupona z tanim kuponikiem.
Efekt farbowania był taki, że odrost trochę zmalał, ale wiadomo robiąc szybko to nie dbała Pani o to abym miała odrost jak najmniejszy, no bo czasu nie miała.
Końcowy efekt był taki że miała zrobiony na odroście baleyage, co wygląda tak, że niby włosy są od góry na blond zrobione ale namjniejszy ruch głowy pokazuje że mam odrost. Po 2 tygodniach wyglądałam już tak jakbym w ogóle nie była u fryzjera.
Później zrobiono mi manicure, i dowiedziałam się że na gruponie kupon do nich zakupiło 800 osób, i że przez to mają mega zapierdziel. Z rozmowy odczułam też że są z tego średnio zadowolone.

Ostatecznie kupiłam farbę w sklepie i mama zrobiła mi odrosty tak, że Pani z awangardy może się schować, i gdybym miała faktycznie zapłacić za włosy 199 zł to by mnie szlak trafił.

Jestem nie zadowolona ponieważ, nie jest miłe traktowanie klienta jako osobę gorszej kategorii ponieważ ma kupon zniżkowy. Przepraszam bardzo, ale nie każdego stać na fryzjera za 200 zł. Fakt gdyby zrobiła mi włosy, i byłabym super zadowolona to wiadomo, że wróciłabym do niej. Poza tym jak nie chciała, pracować za taką stawkę to po cholere dawała ofertę na grupon. Spróbuje jeszcze raz jak będzie jakiś kupon i pójdę do fryzjera, ale jeżeli zostanę znowu potraktowana jak klient gorszej kategorii to dziękuje bardzo za taki kupon. To wole iść do salonu gdzie normalnie za 79 zł zrobią mi baleage, czy farbowanie włosów i będą mili i zadowoleni, że mają klienta.
Dziękuję Ci za tą opinię....też mam do nich kupon z groupona, to przynajmniej będę wiedziała czego się spodziewać....znaczy na święta chyba się tam nie wybiorę ..... Fatalnie jest, że niektórzy traktują klientów z kuponami z taką łaską i niedbalstwem, co jest o tyle niezrozumiałe, że nie dość że na tym prawie nie zarabiają, to jeszcze zamiast zachęcić do siebie nowych klientów, to ich zniechęcają
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:25   #3262
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, umówiłam sie do Galaxy do Moniki, znacie ją może, lub któraś korzystała z jej usług?
Za jeden kolor powiedziały mi 250-270zł a na stronie mają 125-160zł, jak to możliwe? Była któraś z was na kolor na długich włosach?

Edytowane przez Izabella23
Czas edycji: 2010-11-26 o 09:56
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 23:35   #3263
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Donimika Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za tą opinię....też mam do nich kupon z groupona, to przynajmniej będę wiedziała czego się spodziewać....znaczy na święta chyba się tam nie wybiorę ..... Fatalnie jest, że niektórzy traktują klientów z kuponami z taką łaską i niedbalstwem, co jest o tyle niezrozumiałe, że nie dość że na tym prawie nie zarabiają, to jeszcze zamiast zachęcić do siebie nowych klientów, to ich zniechęcają
Mam podobne zdanie, teraz powiem szczerze zastanawiałam się nad kupieniem sobie inne kuponu ( mieszkam teraz w Katowicach od 2 tyg) także może będę miała szczęście. Do Awangardy trzeba się umówić, wcześniej bo mają tak terminy. Mam nadzieje, że wyjdziesz zadowolona ja może po prostu miałam pecha.
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html






Call girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 07:14   #3264
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 96
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Call girl Pokaż wiadomość
Po 2 tygodniach wyglądałam już tak jakbym w ogóle nie była u fryzjera.
Później zrobiono mi manicure, i dowiedziałam się że na gruponie kupon do nich zakupiło 800 osób, i że przez to mają mega zapierdziel. Z rozmowy odczułam też że są z tego średnio zadowolone.
Jestem nie zadowolona ponieważ, nie jest miłe traktowanie klienta jako osobę gorszej kategorii ponieważ ma kupon zniżkowy. Przepraszam bardzo, ale nie każdego stać na fryzjera za 200 zł. Fakt gdyby zrobiła mi włosy, i byłabym super zadowolona to wiadomo, że wróciłabym do niej. Poza tym jak nie chciała, pracować za taką stawkę to po cholere dawała ofertę na grupon. Spróbuje jeszcze raz jak będzie jakiś kupon i pójdę do fryzjera, ale jeżeli zostanę znowu potraktowana jak klient gorszej kategorii to dziękuje bardzo za taki kupon. To wole iść do salonu gdzie normalnie za 79 zł zrobią mi baleage, czy farbowanie włosów i będą mili i zadowoleni, że mają klienta.
Może warto zgłosić swoje uwagi do groupona? Że jesteś niezadowolona z usługi, którą w końcu firma zobowiązała się wykonać za kwotę niższą niż standardowa. To przecież zawarcie umowy. Co z tego, że miałaś kupon, powinna Ciebie potraktować jak normalną klientkę, która zapłaciłaby 200 zł. Trzeba tępić chamstwo!!
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 10:54   #3265
slimak22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
hej, mam rosbe do osob znajacych ponizszych fryzjerow o polecenie najlepszego i jesli znacie to napiszcie czy trzeba rezerwowac miejscowke i jakie sa ceny z gory dziekuje za odpowiedzi
a oto lista:
1) Trendy Studio Fryzjerskie. Rafał Chrząszcz, Świętokrzyska 8,
2) Salon Fryzjerski Stasia, Lubelska 19,
3) Zakład Fryzjerski Krystyna, Wybickiego 1,
4) Salon Fryzjersko-Kosmetyczny. Katarzyna Baranik, Żuławskiego 1,
5) Salon Fryzjerski Lart Studio, Krowoderska 46,
6) FHU Fryzbud, Grottgera 2/1,

pozdrawiam
Miałam okazję skorzystac z usług Salonu Fryzjerskiego Lart Studio, Krowoderska 46
Przywitała mnie mloda usmiechnieta dziewczyna, która zajmowała się mna od samego poczatku "rytuału Kerastase".
Składał się on z analizy stanu włosa, nalozenia maski, masażu głowy a nastepnie feralnego jak dla mnie strzyżenia.
Mialam dlugie włosy i bardzo sie ciesze, ze nie pozwolilam ich sciac na krótko bo pewnie ponad 2 godziny musialabym je ukladac, zeby ukrywac kiepskie strzyzenie. Zostały mi podciete wlosy o kilka centymetrow które mysle ze osoba, która nie ma nic wspolnego z fryzjerstwem zrobilaby lepiej. Grzywka to ogolem porażka jakby ktos ja obciosal siekiera a rezultat ..........dramat!! Grzywki nawet szczotka nie da sie ulozyc wiec musze ja "ukrywac" pod reszta wlosow.
Nie wiem czy to efekt braku umiejetnosci fryzjerki, czy efekt jej zestresowania jak reszta kolezanek po fachu patrzyly na jej rece i wysmiewaly ja raz po raz.
Zeby nie bylo tak pieknie, ze tylko ja trafilam na taka osobe kolejny przyklad komepetencji pracujacych tam fryzjerek. Po paru godzinach byla tam moja siostra i inna osoba ja strzygla i efekt rowniez dramatyczny! wlosy nie ukladaja sie wogole i wygladaja gorzej niz przed strzyzeniem.
Efekt czeka nas kolejny wydatek i kolejna wizyta u prawdziwego profesjonalisty nie za az tak bajonska sume!!

Edytowane przez slimak22
Czas edycji: 2010-12-03 o 10:55
slimak22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 00:29   #3266
deana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Co sądzicie o salonach Trendy? interesuje mnie głównie cieniowanie długich włosów. Zauważyłam w tym wątku już dużo negatywnych opinii na temat Trendów na Karmelickiej (a szkoda, bo tam mam najbliżej ) Czy któraś z Was korzystała z salonu na Pilotów i może polecić jakąś konkretną i kompetentną osobę, która pomoże mi dobrać fryzurę do kształtu twarzy i rodzaju włosów, a jednocześnie nie narzuci swojej woli? Do Claudiusów i innych artystów nie chcę iść, bo boję się, że zostanę awangardowo ostrzyżona wbrew mojej woli
deana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 16:45   #3267
alicja85alicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

ja byłam w Trendach a Karmelickiej i muszę prznać, że nic specjalnego. na gołębią mas blisko, tam ma sjest salon Maniewskiego.

wiem, że już to pisałam wcześniej, ale na prawde byłam w kilku salonac w Krk i on jes njleszy
alicja85alicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 18:52   #3268
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja też polecam Maniewskiego na Gołębiej - moim zdaniem najlepszy salon na jaki trafiłam, ale niestety również najdroższy, więc pozwalam sobie na niego raczej od czasu do czas. Ponad to bywam w Trendy na Świętokrzyskiej i też zazwyczaj jestem w miarę zadowolona (chodzę do różnych osób, bo pani Agnieszka do której chodziłam jest teraz na wychowawczym).
A co do Trendy na Pilotów, to byłam raz i przeżyłam rozczarowanie - nie polecam.
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 20:39   #3269
no one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy któraś z was korzystała z usług salonu Saffron Beauty na ul. Wysłouchów? Interesuje mnie ścięcie włosów, a właściwie lekkie podcięcie, gdyż moja fryzura straciła kształt.
no one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 21:11   #3270
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Donimika Pokaż wiadomość
Ja też polecam Maniewskiego na Gołębiej - moim zdaniem najlepszy salon na jaki trafiłam, ale niestety również najdroższy, więc pozwalam sobie na niego raczej od czasu do czas. Ponad to bywam w Trendy na Świętokrzyskiej i też zazwyczaj jestem w miarę zadowolona (chodzę do różnych osób, bo pani Agnieszka do której chodziłam jest teraz na wychowawczym).
A co do Trendy na Pilotów, to byłam raz i przeżyłam rozczarowanie - nie polecam.
A u kogo byłaś?
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.