Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 15:26   #3421
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Pantera, może zajrzyj na Starowiślną, niedaleko przystanku tramwajowego (nie pamiętam nru), tam powstał niedawno nowy sklep z artykułami fryzjerskimi i może akurat mają to, czego szukasz.

Ja też jestem na etapie szukania fryzjerki/fryzjera - wszyscy, których lubiłam i ufałam poznikali. Szukam też takiego, który odważy się rozjaśnić mi włosy i zrobić ze mnie blondynkę. A już wkrótce czas podciąć grzywkę...
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 15:34   #3422
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Szok....
Akurat znam Agnieszkę Jaśko, swego czasu chodziłam do niej regularnie, teraz bardzo okazjonalnie, ale cały czas uważam, że jest dobrym fryzjerem... Wielu osobom ją poleciłam...
Ostatnio byłam u niej w grudniu i zrobiła mi bardzo odważną, radykalną fryzurę.
Teraz byłam co prawda u Maniewskiego i fryzura jest jeszcze lepsza , bo bardziej trendy i młodzieżowo, ale generalnie Krystian chwalił linię cięcia Agnieszki (to też świadczy o klasie fryzjera).
A nie masz przypadkiem kręconych włosów?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 18:12   #3423
no one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A ja byłam dzisiaj w salonie Wariacje na ruczaju i jestem zadowolona ze strzyżenia, chciałam klasycznego boba, dłuższe z przodu, krótsze z tyłu i wszystko jest ok. Ja poszłam już z pomysłem na fryzurę więc nie wiem jak wygląda własna inwencja fryzjerki, ale jestem zadowolona
no one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 23:20   #3424
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

I ja tu wpadłam w poszukiwaniu pomocy. Pamiętam, śledziłam ten wątek daaawno temu jak potrzebowałam dekoloryzacji. A teraz potrzebuję odmiany i mam mega problem.
Jakoś po prostu nie mogę przełknąć 80-100 zł za strzyżenie. Po tych ochach i achach o p. Basi z Bernady, czy Klaudiuszu, czy Maniewskim kusiło mnie strasznie, żeby iść tam i w końcu mieć jakieś cudo na głowie, ale nie... no po prostu nie wydam tyle.
I dlatego jestem w kropce. Wszyscy polecani tu fryzjerzy to super ekskluzywne salony gdzie za strzyżenie płaci się bajońskie sumy :/ A ja mam problematyczne włosy - cienkie, szybko klapią, w dodatku układają się jak chcą, bo to ani proste, ani kręcone. I one potrzebują kogoś kto "czuje" ten rodzaj włosa. Wiem, bood dłuższego czasu wielkim łukiem omijam fryzjerów, bo każda wizyta "po fryzurę" kończyła się płaczem i chodzeniem w chustkach/spinkach itp. A przez klika minionych miesięcy odważyłam się tylko na podcięcie końcówek, żeby nie płakać potem...
Chciałam zrobić coś dla siebie, może któraś ma podobne włosy i poleci kogoś kto sobie z takimi radzi?
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 08:16   #3425
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A nie masz przypadkiem kręconych włosów?
proste. Idealnie proste.
Koleżanka z kręconymi wychodziła zawsze od Agi J. wyprostowana. A co?
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 12:41   #3426
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
proste. Idealnie proste.
Koleżanka z kręconymi wychodziła zawsze od Agi J. wyprostowana. A co?
To kto ją w takim razie do kręconych poleca?! :| Tak się nie robi .
Pytałam, bo miałam nadzieję, że znajdę dobrego fryzjera do kręconych, ale widzę, że zdecydowanie nie :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 14:31   #3427
_marta_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witajcie

Od dawna śledzę ten wątek, sprawdziłam już kilku polecanych fryzjerów, od jednych wyszłam zachwycona od innych zapłakana

Tym razem poszukuje fryzjera, który potrafi wyczarować piękne loki/fale Tak wiem, w ofercie niemal każdego salonu są loki jednak nie każdy fryzjer rzeczywiście potrafi odpowiednio je wystylizować Nie interesują mnie wałki ani papiloty czy innego typu wynalazki, tylko lokówka. Czy możecie polecić dobrego stylistę fryzur, który potrafi zrobić fale jak z czerwonego dywany??
_marta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 15:04   #3428
Lubosza
Przyczajenie
 
Avatar Lubosza
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A ja z kolei szukam taniego fryzjera Chcę po prostu wyrównać końcówki i nic więcej, a że mam proste włosy, aktualnie całkiem krótkie, to wydawanie na głupie strzyżenie ogromnej kasy wydaje mi się bezcelowe... Wie ktoś, gdzie szukać?
Lubosza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 09:16   #3429
lost84
Raczkowanie
 
Avatar lost84
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
I ja tu wpadłam w poszukiwaniu pomocy. Pamiętam, śledziłam ten wątek daaawno temu jak potrzebowałam dekoloryzacji. A teraz potrzebuję odmiany i mam mega problem.
Jakoś po prostu nie mogę przełknąć 80-100 zł za strzyżenie. Po tych ochach i achach o p. Basi z Bernady, czy Klaudiuszu, czy Maniewskim kusiło mnie strasznie, żeby iść tam i w końcu mieć jakieś cudo na głowie, ale nie... no po prostu nie wydam tyle.
I dlatego jestem w kropce. Wszyscy polecani tu fryzjerzy to super ekskluzywne salony gdzie za strzyżenie płaci się bajońskie sumy :/ A ja mam problematyczne włosy - cienkie, szybko klapią, w dodatku układają się jak chcą, bo to ani proste, ani kręcone. I one potrzebują kogoś kto "czuje" ten rodzaj włosa. Wiem, bood dłuższego czasu wielkim łukiem omijam fryzjerów, bo każda wizyta "po fryzurę" kończyła się płaczem i chodzeniem w chustkach/spinkach itp. A przez klika minionych miesięcy odważyłam się tylko na podcięcie końcówek, żeby nie płakać potem...
Chciałam zrobić coś dla siebie, może któraś ma podobne włosy i poleci kogoś kto sobie z takimi radzi?
eLWhy mam ten sam problem co Ty - identyczne włosy cienkie bez zycia, oklapnięte szybko się przetluszczają i jest ich bardzo mało - i tak samo teraz asekuracyjnie chodze tylko na podcięcie koncówek u fryzjera bo sie boję ze będzie masakra- ma nadzieję, ze nam ktoś poleci odpowiefniego fryzjera - ja była już u Klaudiusza i niestety nikt nie zauważtł ze byłam u fruzjera - byłam też w AK.KK ale fryzura się nic nie ukladała ;..... Help
__________________

lost84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 09:24   #3430
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Pytałam, bo miałam nadzieję, że znajdę dobrego fryzjera do kręconych, ale widzę, że zdecydowanie nie :P.
ale jedna jaskółka wiosny nie czyni... To, że moją prostowała nie znaczy, że każdego prostuje.
Już sama nie wiem - ja nigdy z Agą nie miałam problemów z komunikacją, także jak coś chciałam i jej sugerowałam - ona mi to tłumaczyła z polskiego na język fryzjerski i mówiła czy się da czy się nie da.
Pamiętam historię z czasów, gdy pracowała w Neo na Grodzkiej (nie istnieje już to miejsce). Zaprowadziłam tam zachwyconą moimi fryzurami szwagierkę (in spe) - Agata (lekko kręcone włosy, podatne na falowanie) miała wizję swojej fryzury, zdjęcie z gazety i plan by stać się blondynką. Agnieszka przyjrzała się Agacie, obejrzała zdjęcie i zapytała czy jej się podoba ta fryzura czy zdjęcie (stylizacja, modelka, klimat, oświetlenie...) i powiedziała, że Agacie nie pasuje taka fryzura i że tak jej nie zetnie. Zaproponowała jej zupełnie inną fryzurę i blond refleksy a nie koloryzację. Agata stwierdziła, że wie czego chce, na to Aga J.: "Przykro mi, ale ja do tego ręki nie przyłożę". Mnie zrobiło się głupio (bo namówiłam, wychwalałam, a z drugiej strony zaimponowała mi Jaśko, która straciła klientkę, ale nie straciła twarzy...), Agata wyszła, Aga rozłożyła ręce.
Na drugi dzień Agata się namyśliła, zaryzykowała i wyszła z najlepszą fryzurą i kolorem, jaki na niej widziałam.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 09:33   #3431
crazy87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam OCEAN URODY na ul.Bronowickiej 54, trafiłam tam z polecenia mojej koleżanki i już nigdy wiecej nie pójde do kogo innego, pani Ania na prawde jest rewelacyjna, ostatnio byłam na koloryzacji Joico razem z rekonstrukcja włosów i efekt jest poprostu boski, dobrze dobrany kolor a ten połysk ... mmm ... polecam

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez _marta_ Pokaż wiadomość
Witajcie

Od dawna śledzę ten wątek, sprawdziłam już kilku polecanych fryzjerów, od jednych wyszłam zachwycona od innych zapłakana

Tym razem poszukuje fryzjera, który potrafi wyczarować piękne loki/fale Tak wiem, w ofercie niemal każdego salonu są loki jednak nie każdy fryzjer rzeczywiście potrafi odpowiednio je wystylizować Nie interesują mnie wałki ani papiloty czy innego typu wynalazki, tylko lokówka. Czy możecie polecić dobrego stylistę fryzur, który potrafi zrobić fale jak z czerwonego dywany??
ostatnio na studniówke zabrałam moja koleżanke do pani Ani na Bronowicką 54, tak pięknych loków żadna dziewczyna nie miała ... polecam
crazy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 09:47   #3432
m_w123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wczoraj byłam pierwszy raz u nowej fryzjerki, którą poleciła mi koleżanka. Salon VICI w Bonarce, Pani Iza Kowalczyk, polecam!!!!!
Mam bardzo problematyczne włosy, pani Iza zrobiła mi kolor, wyszedł piękny! podcięła włosy, tak jak chciałam bez żadnego cieniowania!
Jest bardzo miła, kontaktowa i widać, że wie co robi, ma ogromne doświadczenie, wcześniej 8lat pracowała w Romanie, co najważniejsze SŁUCHA klienta. Na prawdę gorąco polecam. Zapłaciłam za wszystko 260zł więc nie najgorzej
m_w123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 10:14   #3433
aga_2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Poszukuję fryzjerki pani Marty, która pracowała w salonie Franck Provost na ul. Siennej. Salon zlikwidowali i nigdzie nie mogę znaleźć jej namiarów. Może ktoś wie coś na ten temat? Bardzo mi zależy, bo świetnie ścina włosy.
aga_2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 00:52   #3434
falklanday
Przyczajenie
 
Avatar falklanday
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
I ja tu wpadłam w poszukiwaniu pomocy. Pamiętam, śledziłam ten wątek daaawno temu jak potrzebowałam dekoloryzacji. A teraz potrzebuję odmiany i mam mega problem.
Jakoś po prostu nie mogę przełknąć 80-100 zł za strzyżenie. Po tych ochach i achach o p. Basi z Bernady, czy Klaudiuszu, czy Maniewskim kusiło mnie strasznie, żeby iść tam i w końcu mieć jakieś cudo na głowie, ale nie... no po prostu nie wydam tyle.
I dlatego jestem w kropce. Wszyscy polecani tu fryzjerzy to super ekskluzywne salony gdzie za strzyżenie płaci się bajońskie sumy :/ A ja mam problematyczne włosy - cienkie, szybko klapią, w dodatku układają się jak chcą, bo to ani proste, ani kręcone. I one potrzebują kogoś kto "czuje" ten rodzaj włosa. Wiem, bood dłuższego czasu wielkim łukiem omijam fryzjerów, bo każda wizyta "po fryzurę" kończyła się płaczem i chodzeniem w chustkach/spinkach itp. A przez klika minionych miesięcy odważyłam się tylko na podcięcie końcówek, żeby nie płakać potem...
Chciałam zrobić coś dla siebie, może któraś ma podobne włosy i poleci kogoś kto sobie z takimi radzi?
Mam dokładnie taki sam problem z włosami i przez parę lat testowałam tanich fryzjerów w Krakowie. I już wiem, że od fryzjera za 30 zł-40 zł nie dostaniesz odpowiedniej fryzury przy tak trudnych włosach
Ja mogę z ręką na sercu polecić salon Venus na Starowiślnej 22, a konkretnie szefową salonu. Ona obcina moje włosy techniką, która nie wiem jak się nazywa, jest b. skomplikowana, ścinanie trwa długo, ale efekt jest super: włosy "w trójkąt" z tyłu, z przodu od krótszych do dłuższych, jakby cieniowane (ale bez cieniowania, które przerzedza włosy), efekt dużej ilości włosów przy moich paru kosmykach. Pracuje na L'Orealu. Bierze 70-80 zł, ale naprawdę warto. I przede wszystkim pomaga dobrać fryzurę, przekonała mnie już nie raz, kiedy uwidziała mi się fryzura zupełnie nie na moje włosy
falklanday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:02   #3435
pani21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam! Ja również wykupiłam kupon do tego Salonu, o którym wspomina Call girl chyba na stronie 109. Oprócz pierwszej wizyty ze zniżką odwiedziłam salon już 3 razy. Jestem bardzo zadowolona. Wystrój salonu bardzo nowoczesny, czysty, elegancki. Na stanowiskach są zawsze świeże kwiaty, co rzadko widywane jest w innych salonach - bardzo miło mnie to zaskoczyło

Jeśli chodzi o obsługę to nie mogę powiedzieć najmniejszego złego słowa. Mam bardzo długie włosy na których miałam wykonywany kolorowy baleyage. Jestem bardzo zadowolona i nie mam żadnych przebarwionych włosów. Pani, u której byłam, przyjęła mnie naprawdę w sposób indywidualny, słuchając moich sugestii, jak również proponując nowe trendy i innowacje.

Jeśli chodzi o czas, o którym pisałaś to jakaś bzdura. Usługę miałam wykonaną starannie i nie odczułam jakiegoś pośpiechu, a tym bardziej jakbym była traktowana jako klient gorszej kategorii bo wykupiłam kupon. Przed przyjściem do tego Salonu bywałam w innych, w których czas tej samej usługi przekraczał nawet 5 godz.

Naprawdę polecam ten Salon!!! Od pierwszego razu jestem tam już stałą klientką!

Edytowane przez pani21
Czas edycji: 2011-02-17 o 20:27
pani21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 06:29   #3436
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez pani21 Pokaż wiadomość
Witam! Ja również wykupiłam kupon do tego Salonu, o którym wspomina Call girl chyba na stronie 109. Oprócz pierwszej wizyty ze zniżką odwiedziłam salon już 3 razy. Jestem bardzo zadowolona. Wystrój salonu bardzo nowoczesny, czysty, elegancki. Na stanowiskach są zawsze świeże kwiaty, co rzadko widywane jest w innych salonach - bardzo miło mnie to zaskoczyło

Jeśli chodzi o obsługę to nie mogę powiedzieć najmniejszego złego słowa. Mam bardzo długie włosy na których miałam wykonywany kolorowy baleyage. Jestem bardzo zadowolona i nie mam żadnych przebarwionych włosów. Pani, u której byłam, przyjęła mnie naprawdę w sposób indywidualny, słuchając moich sugestii, jak również proponując nowe trendy i innowacje.

Jeśli chodzi o czas, o którym pisałaś to jakaś bzdura. Usługę miałam wykonaną starannie i nie odczułam jakiegoś pośpiechu, a tym bardziej jakbym była traktowana jako klient gorszej kategorii bo wykupiłam kupon. Przed przyjściem do tego Salonu bywałam w innych, w których czas tej samej usługi przekraczał nawet 5 godz.

Naprawdę polecam ten Salon!!! Od pierwszego razu jestem tam już stałą klientką!
Bardzo mnie cieszy ta pozytywna opinia na temat tego salonu, bo już niedługo tam się wybieram (z Groupona oczywiście) i też się z Wami podzielę wrażeniami
Mam nadzieję, że inni właściciele salonów, którzy to czytają, pomyślą że nawet dla klientów z Groupona warto się postarać, bo wtedy wrócą...
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:31   #3437
gonczarko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dzień dobry Pani Marta jest dostepna pod nr tel.12 422 27 28. Serdecznie pozdrawiam!
gonczarko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:55   #3438
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Małe pytanko:
Czy ktoś z Was może mi powiedzieć co nieco o Atelier Zawalski?
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:37   #3439
agnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A czy był ktoś w Studio Visage na Cieszyńskiej?

Mają ofertę za 69 zł na FastDeal - baleyage + strzyżenie + modelowanie, ale nie wiem czy warto ryzykować...
agnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 17:15   #3440
Sooki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam,
Ja także intensywnie poszukuję dobrego fryzjera w rozsądnej cenie. Mam długie (do łopatki), kręcone, dosyć gęste włosy w kolorze ciemny blond, chciałabym coś zmienić, nie chcę jednak drastycznie skracać włosów. Interesuje mnie przede wszystkim dokładne ścięcie włosów, zastanawiam się także nad zmianą koloru. Znacie może kogoś godnego polecenia?
Sooki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 08:02   #3441
dorka1203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Krakowie?? :(

Witam, a juz myslalam, ze znalazlam nareszcie fryzjera cudotworce! Tomasz Karcz- radze omijac z daleka. Pierwsza wizyta byla mila, sympatyczna, fryzura poprawna ale nie cudowna. Druga wizyta, a przyjechalam specjalnie z Paryza, okazala sie totalna porazka za 700zl!!!!! Wlosy mam tak zniszczone, ze nie potrafie sobie z nimi poradzic. rzekomo produkty, ktorych uzywa sa doskonale ale wierzcie mi, jeszcze nigdy nie mialam tak zniszczonych wlosow. Zreszta nigdy produkty holenderskie nie beda porownywalne do francuskich takich jak Kérastase. Do dzisiaj nie radze sobie z fryzura, ktora powinna sama sie ukladac a cena po prostu nie z tej ziemi, nawet dla mnie osoby mieszkajacej we Francji!
dorka1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:30   #3442
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny - wielki Apel! Po latach poszukiwań znalazłam w końcu cudowną fryzjerkę - panią Agnieszkę z salony Galaxy na Piastowskiej.
W zeszłym tygodniu dowiedziałam się że już tam nie pracuje, ktoś wie co się z nią stało i gdzie można ją znaleźć? W salonie naturalnie nie chcą mi takiej informacji udzielić..
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 22:56   #3443
sadalsuud
Raczkowanie
 
Avatar sadalsuud
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mam pytanie. czy ktoś może się wypowiedzieć na temat Jarka z Studio 1/1 w Krakowie, ul. Michałowskiego? Przeczytałam o nim na goldenline i zobaczyłam jakiś filmik i się zastanawiam, ale bez większego rozeznania to się nie zdecyduję.
Dziękuję z góry za pomoc
sadalsuud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 08:52   #3444
portia
Przyczajenie
 
Avatar portia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja słyszałam o Jarku same dobre opinie. Zapisałam sie do niego na pierwszy wolny termin i uwaga był to.... 27 kwietnia.

Mam nadzieje, ze naprawi to co mi jeszcze zostało na głowie...
portia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:07   #3445
alabamababy
Przyczajenie
 
Avatar alabamababy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Post z cyklu ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Szukam pani Kamili, która pracowała w zeszłym roku w Jean Luis David, ostatnio chyba na ulicy Brackiej.
alabamababy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:28   #3446
karakalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja też chodziłam kiedyś do Pana Krystiana u Maniewskiego i potwierdzam że to całkiem dobry fryzjer. Jednek od pół roku chodzę do Pana Radka również u Maniewskiego a rakowickiej i jestem o niebo bardziej zadowolona. To pierwszy fryzjer u którego po wizycie nie muszę zakładać czapki, potrafi tak ułożyć moje kręcone włosy że wyglądają naturalnie Zwylke inni prostują żeby mieć spokój ale to bez sensu bo i tak przecież na codzień chodzę w kręconych. No i fryzura układa się sama, co dla mnie bardzo ważne.
karakalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 20:59   #3447
Weroni_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

a ile kosztuje obciecie dlugich wlosow w tym salonie u Maniewskiego? I u tego polecanego Pana Grzegorza?
Weroni_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 08:31   #3448
Kini0r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry FRYZJER w Krakowie???

Cytat:
Napisane przez Lexa Pokaż wiadomość
Poszukuję naprawdę dobrego fryzjera w Krakowie, fryzjera który ma na tyle talentu aby wymyślić mi zgrabną fryzurkę dopasowaną do twarzy, figury no i oczywiście do jakości moich włosów (całe mnóstwo ale cienkich i nie poddatnych). Zależy mi na takim ścięciu i uczesaniu, ażeby było ono wykonalne nie tylko w salonie, a fryzura nie padała po 15 minutach od wyjścia od fryzjera. Proszę poradźcie mi dziewczyny, gdyż boję się ryzykować ,raz już zaryzykowałam z Laurentem i o mały włos straciłabym włosy.
Mogę Ci polecić taką fryzjerkę, to Paulinka pracująca w Relaxie. To naprawdę dobra fryzjerka, czesałam się u niej i musze stwierdzić, że cuda robi na głowie. Nie bardzo wiedziałam co chcę zrobić z włosami i zaproponowała mi coś w czym fantastycznie się czuje. Polecam z całego serca!
Kini0r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 09:32   #3449
karakalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Weroni_ka Pokaż wiadomość
a ile kosztuje obciecie dlugich wlosow w tym salonie u Maniewskiego? I u tego polecanego Pana Grzegorza?
140 -150 zł ale naprawde warto, chociaż samego Pana Maniewskiego nie bardzo polecam (zawsze ktoś farbuje za niego, a on sam jest zajęty milionem innych spraw), lepiej zapisać się do Pana Krystiana lub Radka.
karakalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 17:19   #3450
maarrtaa
Raczkowanie
 
Avatar maarrtaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 67
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej dziewczyny.
Była któraś z Was u fryzjera w Yasumi La Belle Institute ?
Jeśli tak to proszę o opinie
maarrtaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.