Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 07:25   #3511
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez _yoaska_ Pokaż wiadomość
Bardzo długo chodziłam do expandera na Długiej - świetnie obcinała mnie tam dziewczyna, nie pamiętam imienia ale nie byłą Polką - miałą wschodni akcent.
Marja? jakoś tak
Byłam u niej raz (w Expanderze na Piłsudskiego), 150 zł i tak klasyczne cięcie, że aż mnie bolało. Poza tym komentarze o mojej okrągłej twarzy w ustach chudziutkiej fryzjerki troszkę mnie bolały.... Ale męskie fryzury w jej wykonaniu są ekstra.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:44   #3512
Weroni_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

DO YOASKI
A czemu zrezygnowałas z Caudiusza?
Weroni_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 07:16   #3513
_yoaska_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Weroni_ka:
Chciałam spróbować czegoś nowego, jakiegoś świeżego spojrzenia na moją fryzurkę, bo ostatnio ciągle chodziłam do jego salonu Ale jak kogoś szybko nie znajdę to pewnie zaraz zadzwonię właśnie tam.
_yoaska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 23:17   #3514
wiolekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez iziaczek86 Pokaż wiadomość
Do Wiolekk
Iza, która pracowała w Romanie wcale nie wyjechała za granice.
Pracuje w salonie Vici w Bonarka City Center
tu jest numer do salonu:12 298 66 66
O kurcze to super , czyli w salonie kłamali aby nie stracić klienta , cóż i tak stracili
Na pewno się tam wybiorę na farbę i ścięcie Dziiiiięki
wiolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 06:57   #3515
czarnikaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Poszukuje Pani Danusi która pracowała w salonie fryzjerskim Maria przy ul.Bronowickiej????
czarnikaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:40   #3516
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej

Szukam jakiegoś dobrego i nie drogiego fryzjera. Musze ściąć moje przeokropne końcówki ale nie chce żebym po wyjściu z salonu miała to samo na głowie a wiele razy tak było ze poszłam z poszczępionymi i wyszłam z krótszymi poszczępionymi.
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 10:35   #3517
no one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

WoW, umawiałam się dzisiaj do akademii urody Tomasza Pietrzyka i popołudniowe godziny są dopiero na czerwiec, na szczęście pasowała mi wcześniejsza i idę 23 maja, jak wrócę zdam relacje
no one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 22:37   #3518
_yoaska_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

No i wróciłam - baaardzo zadowolona. Ostatecznie wybrałam się do Rafała do Neo Hair Cut. Dobrał mi świetny kolorek, a co najważniejsze - świetnie mnie obciął! Potrafi doradzić a także -co w moim przypadku równie ważne - odradzić. O generalnie jest przesympatycznym człowiekiem- o ile takie wnioski można wysnuć po 2 godzinach znajomości Jest też minus całej tej przyjemności - cena (niby taka jak w innych polecanych tu salonach, ale jak dla mnie to dośc wysoka). Jesli wlosy beda mi sie za kilka tygodni ukladac rownie dobrze jak teraz to bede najszczęśliwsza na świecie
_yoaska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 07:32   #3519
CKahlo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Osobom które kupiły może kupon do Daviness na citeam (bądź nie) mogę polecić p. Monikę. Zrobiła mi piękną fryzurę która bez żadnego modelowania i układania wygląda świetnie. Jestem b. zadowolona. Słyszałam też, że p. Paweł jest dobry, ale nigdy nie lubiłam chodzić do mężczyzn
CKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:00   #3520
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny doradźcie.. Gdzie w krk okolice rynku ew od rynku w stronę Bronowic znajdę w miarę niedrogiego fryzjera który fajnie mnie uczesze na wesele..? Bo idę z moim TŻ na ślub jego kolegi i muszę coś z wlosami zrobić.. nie chcę na fryzurę wydać 100zl czy więcej
proszę o poradę..

Edytowane przez bopp
Czas edycji: 2011-04-23 o 19:12
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 11:56   #3521
krysia55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez casyaa Pokaż wiadomość
Tez czekam na opinie tego salonu
Witam.Byłam tam z mamą (kupiliśmy kupon na gruperze) mama była zadowolona ale ja mam swojego fryzjera więc byłam sceptycznie nastawiona.Usługa fryzjerska ok-dobrze poprawnie zrobione farbowanie włosów.Fryzjerka zaproponowała mi nieco inne cięcie -jest o tyle lepiej ,że teraz włosy nawet bez modelowania same układają mi sie lepiej niż przedtem.Jedno natpmiast udało mi sie zrobić super.Dziewczyna -kosmetyczka-która tam pracuje "ROBI NIESAMOWICIE BRWI".Chodzi o regulacje oczywiście.Słuchajcie byłam już u wielu kosmetyczek ale tak jak ona to robi....! ma po prostu super rękę do wyrzeźbienia geometrii brwi.
-).
krysia55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 17:49   #3522
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez krysia55 Pokaż wiadomość
Witam.Byłam tam z mamą (kupiliśmy kupon na gruperze) mama była zadowolona ale ja mam swojego fryzjera więc byłam sceptycznie nastawiona.Usługa fryzjerska ok-dobrze poprawnie zrobione farbowanie włosów.Fryzjerka zaproponowała mi nieco inne cięcie -jest o tyle lepiej ,że teraz włosy nawet bez modelowania same układają mi sie lepiej niż przedtem.Jedno natpmiast udało mi sie zrobić super.Dziewczyna -kosmetyczka-która tam pracuje "ROBI NIESAMOWICIE BRWI".Chodzi o regulacje oczywiście.Słuchajcie byłam już u wielu kosmetyczek ale tak jak ona to robi....! ma po prostu super rękę do wyrzeźbienia geometrii brwi.
-).
A jakiego salonu dotyczy ta opinia? ....bo troszkę się zgubiłam..... a te brwi kuszą
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 23:58   #3523
PlumSykes
Przyczajenie
 
Avatar PlumSykes
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A czy ma ktoś jakieś doświadczenia z salonem Infinity na Mikołajskiej i fryzjerem Michałem Czernikiewiczem?
PlumSykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 08:35   #3524
lost84
Raczkowanie
 
Avatar lost84
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

hej Kingula116
ja wlasnie jestem ze Skawiny a do fryzjera ciągle jeżdzę do Krakowa - ale czy możesz w tym salonie polecić jakieś fryzjerki i na jakich farbach pracują? mają mozę stronkę internetową
__________________


Edytowane przez lost84
Czas edycji: 2011-04-28 o 08:37
lost84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 10:52   #3525
dragoona
Przyczajenie
 
Avatar dragoona
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

witam panie ^^
chcialabym wiedziec gdzie w Krakowie jest jakis naprawde dobry fryzjer ktory ściagnie mi kolor/ rozjasni wlosy z czarnych, cena gdzies do 150 zl.

bardzo prosze o odpowiedzi
dragoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 12:08   #3526
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez LoudCalm Pokaż wiadomość
Ja robiłam w ostatnim czasie mix na głowie by dojść do koloru o jakim marzyłam... efektem końcowym było prawie ścięcie włosów, siano jednym słowem, 2 lata zapuszczania prawie zakończyłam ścięciem do ramion. Jedyną deską ratunku jaka została było keratynowe odbudowanie włosów - efekt na zdjęciu. Jestem bardzo zadowolona a za kilka dni będę je przedłużać włosami polskimi. Już myślałam że nic się nie da zrobić.
Mogłabyś mi powiedzieć gdzie robiłaś to keratynowe odbudowywanie włosów i ile to kosztowało?
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 13:19   #3527
no one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, na stronie ROMANa na Facebooku jest fajny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Trzeba tylko wymyślić hasło reklamowe.

Edytowane przez no one
Czas edycji: 2011-05-14 o 17:41
no one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 14:10   #3528
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Po kilku latach ale jednak może ktoś będzie wiedział, gdzie może teraz pracować Ewelina z salonu LAURENT na Placu Wolnica ? help, help
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 11:07   #3529
IrishRover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A ja nie polecam salonu Kerastase Paris w Plazie. Ceny maja wysokie - za obciecie + odzywke 140 zl, a efekt tragiczny. Obcinala mnie tam jakas dziewczyna blondynka z dlugimi wlosami, nie znam imienia. Nie miala zadnego pomyslu na fryzure, wiec sciela mnie na cos w rodzaju boba, z tym ze bardzo nierowno. Wyglada to jakby ktos obcinal wlosy tepym nozem, tak sa porwane. Sa schodki i wystajace strzepy, wlosy sie nie ukladaja. W kazdym razie goraco odradzam.
IrishRover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 14:33   #3530
bab42440679247773fa7d2c59b0e3e438c6ee5f2_5f7ba5de35cd1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Eh, szkoda, że nie zajrzałam na ten wątek zanim oddałam moje włosy w ręce rzeźnika.

Uważajcie dziewczyny na salon Klier w Galerii Krakowskiej. Przez długi okres chodziłam do świetnej fryzjerki w Galerii Kazimierz (p. Eweliny z Hair Coff), a teraz ona już nie pracuje i zahaczyłam o Klier.

Moje włosy są totalnie zmasakrowane. Z pięknych długich zostały mi strzępy po cieniowaniu w wykonaniu p. Urszuli, mimo, że prosiłam o podcięcie końców i wyraźnie powiedziałam, że nie chcę tracić na długości, to zostały skrócone o 15cm!!!! I jakbym stanowczo nie zaoponowała, to dalej by cięła... "bo będą lżejsze". Więc z długich włosów mam jakieś pióra (warstwa na warstwie, nie mogę dojść z nimi do ładu), a najkrótsza warstwa jest długości grzywki. O grzywce też szkoda gadać. Przyniosłam specjalnie zdjęcie żeby pokazać o jaką grzywkę mi chodzi, miała być za brwi... wyszłam wypitolona przed brwi i płakać mi się chce za każdym razem jak zerkam w lustro.
bab42440679247773fa7d2c59b0e3e438c6ee5f2_5f7ba5de35cd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:06   #3531
lech1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam ja bylem u pani ANETY w salonie Pater jestem bardzo zadowolony polecam Ją bardzo
lech1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 21:09   #3532
Aniela37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Proszę bardzo 12 374 56 98 kiss paris

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.

Edytowane przez Aniela37
Czas edycji: 2011-05-20 o 21:11
Aniela37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 21:02   #3533
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, ślicznie prosze Was o poradę

Szukam fryzjera, który poradzi sobie z moimi dziwnymi włosami, mam traumę co do fryzjerów, bo tylko 1 raz w życiu byłam dobrze obcięta, cała reszta to porażka, 2,5 roku zajeło mi doprowadzenie włosów do względnego stanu, po 'refleksach', po których wykruszyła się połowa włosów a te które zostały stały się totalnie sianowate, a ścięcie było takie, że chodziłam przez pół roku w koku, bo tej fryzury nie dało się ułożyc na moich włosach, ewentualnie wchodziło w grę codzienne prostowanie, czego nie chciałam.

W tej chwili włosu mam proste, za łopatki, ścięte w delikatny migdał, żadnego cieniowania, żadnych!!! warstw ( to na moich włosach była totalna katastrofa!). Maja one dużą tendencję do puszenia, ale pamiętam, że kiedy miałam je 1 raz dobrze scięte, to ładnie i delikatnie się falowały, wystarczyło, ze stosowałam kosmetyki do włosów kręconych... Nadal zapuszczam włosy, więc nie chcę w ogóle schodzić z długości, ale jednocześnie warstwy sprawiają, że ta zupełnie na górze jest spuszona, te na dole idealnie proste i wyglądam jak pudel, tradycyjne cieniowanie- że nie mam włosów, wygladają na zniszczone. Na fotkach jest coś, co mniej więcej chcę osiągnąć, tylko że wyjściowo mam krótsze włosy. Użyłam zdjęć włosków wizażanek, mam nadziję, że nikt nie poczuje się urażony Już zupełnie proste włosy mi się znudziły, po przejrzeniu tego wątku rozważam:

1. p. Paulina Jędrych z salonu Relax
2. op. Magda S. salon Glamour
3. p. Iza Vinci Bonarka
4. Tomasz PIetrzyk (gdzie przyjmuje i jaka cena)?

Będę wdzieczna za jakieś wskazówki, kto z długich i prostych włosów zrobi długie i dobrze się układające bez ich prostowania na co dzień? DO tego słyszałam o cięciu slizgiem i gorących nożyczkach, może to mi pomoże... ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (54,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1540.jpg (110,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (15,0 KB, 57 załadowań)
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606

Edytowane przez Maggie_90
Czas edycji: 2011-05-21 o 21:13
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 21:22   #3534
nova9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej

Chciałam polecić Wam salon Glamour na Janickiego wyszłam po prostu zachwycona!!!!!!! Robiłam tam kolor i podcinałam włosy i wyszło super.
Ładny salon, jest gdzie zaparkować a dla mnie to ważne, obsługa też miła, ceny w miarę przystępne. Robiłam tam też brwi i pierwszy raz mnie nic nie bolało. Z czystym sumieniem mogę wam polecić ten salon. Ja na pewno ich odwiedzę znowu.
nova9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 23:25   #3535
no one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Byłam dzisiaj w Akademii Urody Tomasza Pietrzyka. Ogólnie jestem zadowolona, ale nie robiłam dużej zmiany, podcięłam końcówki i dodałam grzywkę. Trochę jednak się zaskoczyłam, gdyż jest mnóstwo opinii w internecie, że Pan Tomek jest super stylistą i świetnie doradza fryzurę. Pierwsze pytanie jakie padło gdy usiadłam na fotelu było: "Co robimy?", nie tego się spodziewałam :p liczyłam na własny pomysł fryzjera.
Siedząc na fotelu obserwowałam fryzjerkę obok (która dzieli zakład z Panem Tomaszem) i podobało mi się to co robiła swojej klientce, myślę że następnym razem się do niej wybiorę. Ta Pani to Joanna Kudyba. Widać było, że się przykładała do tego co robi.
no one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 16:27   #3536
Gretkakrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Ombre hair

Proszę o odpowiedź gdzie najlepiej zostanie mi zrobiony zabieg ombre hair, czyli rozjaśnianie końcówek... Czy może w salonie pani Lewickiej, którą tak tu zachwalacie mogę powierzyć swoje włosy... Ważne również bym zmieściła się w kwocie 200 zł za wykonanie ... Proszę o odpowiedzi, nie jestem z Krakowa a tu właśnie szukam tego świetnego salonu, po którym to będę zadowolona..
Gretkakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 20:22   #3537
aniaesz88
Rozeznanie
 
Avatar aniaesz88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 550
Dot.: Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Gretkakrk Pokaż wiadomość
Proszę o odpowiedź gdzie najlepiej zostanie mi zrobiony zabieg ombre hair, czyli rozjaśnianie końcówek... Czy może w salonie pani Lewickiej, którą tak tu zachwalacie mogę powierzyć swoje włosy... Ważne również bym zmieściła się w kwocie 200 zł za wykonanie ... Proszę o odpowiedzi, nie jestem z Krakowa a tu właśnie szukam tego świetnego salonu, po którym to będę zadowolona..
Może spróbuj w którymś salonie l'oreal. Mają teraz koloryzację DUO-KOLOR, ale nie wiem jak to cenowo wygląda.
aniaesz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 15:09   #3538
Gretkakrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Ombre hair

Cytat:
Napisane przez aniaesz88 Pokaż wiadomość
Może spróbuj w którymś salonie l'oreal. Mają teraz koloryzację DUO-KOLOR, ale nie wiem jak to cenowo wygląda.
Dziękuję i proszę o wiadomości jeśli tylko ktoś wie więcej na ten temat
Gretkakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 17:15   #3539
Dean20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Wink Dobry stylista/fryzjer dla faceta-pomóżcie[Krk]

Cześć

Mam ogromną prośbe.Zwykle w ogóle nie dbałem o swoje włosy,ścienty na zero ale postanowiłem zmienic swojego looka(by zdobyć dziewczynę oczywiście )
Chodze na siłownie i co wazne zpauszczam włosy od dośc dawna żeby fryzjer miał z czego mi fryzurke wyczarować.

I tu moja prośba do kogo mogę się udać,żeby obejrzał moją twarzyczkę i dobrał mi najlepszą fryzurę.Chodzi mi o namiary dobry fryzjrerów/stylistów którzy potrafią zrobić coś fajnego dla faceta w Krakowie.
To strasznie ważne dla mnie zeby to był fachowiec bo mordęgą było dla mnie zapuszczanie włosów tyle czasu i nie chcę żeby mi ktoś teraz zniszczył cała tą "pracę".

Help;]
pozdrawiam Dean

Edytowane przez Dean20
Czas edycji: 2011-05-31 o 17:16
Dean20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:34   #3540
Ann1988
Raczkowanie
 
Avatar Ann1988
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: A to różnie ;)
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej
mam pytanie oo fryzjera w Krakowie koło TESCO na kobierzyńskiej. Tam jest fryzjer na tym placu za tesco (jakiś skład budowlany czy coś takiego tam jest). Ktoś coś o nim wie? Bo nic nie mogę znaleźć a mnie zaintrygował
__________________
"Tylko w milczeniu słowo"
Ann1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.