Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-13, 19:30   #1861
kasia2103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 27
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam.super,że jesteś zadowolona z fryzurki.a możesz wiesz jakiej firmy farb używa p.Basia?pozdrowienia
kasia2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 22:25   #1862
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

używa l'oreala i joico
aven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 07:02   #1863
konfiturymalinowe
Przyczajenie
 
Avatar konfiturymalinowe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe
Unhappy Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dramat, dramat! Byłam na tej stronie ostatnio rok temu - i znalazłam dzięki niej Maniewskiego i p. Andrzeja. Był fryzjerem mojego życia, a tu wczoraj dostałam telefon, że już tam nie pracuje.!!!A ja długie kręcone do obcięcia, a co gorsze farba niezbędna i ślub niebawem.
POMOCY!!!!!!
Czy Któraś z Was mogłaby polecić fryzjera/kę, o podobnym cięciu jak p. Andrzeja z Maniewskiego??
Przeczytałam o jakimś świetnym tajemniczym p. Tomku, ale nie znalazłam info gdzie on pracuje
Dzięki.
konfiturymalinowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 15:21   #1864
Hakan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
ja byłam we Fryzjerni na dywizjonu 303, śliczny salon i świetnie mi włosy podcięli
a obok jest salon kosmetyczny
a jak cenowo? Orientujesz się może ile kosztuje męski strzyżenie? Którą fryzjerkę polecasz ( najlepiej podaj imię jeśli je znasz )?
Hakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:31   #1865
kasia2103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 27
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

serdeczne dzięki za info-loreal przesądził sprawęjuż niedługo oddam się w ręce p.Basi
kasia2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:41   #1866
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A u Babiczowej ktoś był?

http://www.mbabicz.com/
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 16:05   #1867
aldonka2424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Wink Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej dziewczyny !
Śledzę od dawna to forum i widzę,że większość z Was odwiedziła fryzjera Klaudiusza..
a więc mam parę pytań ;d po pierwsze czy on pracuje w jakimś salonie, na tejże ulicy ? ;d i dlaczego jesteście takie tajemnicze co do ceny ?
Ja właśnie chcę sie wybrać do fryzjera i myślałam, że odwiedzę ponownie Neo. Byłam tam 2 razy i na ogół byłam zadowolona, ponieważ mam loki i po ich ścięciu nie miałam poblemu z ich układaniem ale chciałabym wypróbować kogoś nowego : ) Ogólnie cena nie gra roli, bylebym tylko była zadowolona i żebym nie musiała robić za wiele z włosami : )
Doradźcie gdzie : ) Proszę ! : )
Pozdrawiam : )
aldonka2424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 18:15   #1868
konfiturymalinowe
Przyczajenie
 
Avatar konfiturymalinowe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
A u Babiczowej ktoś był?

http://www.mbabicz.com/
Hej

ja byłam u Babiczowej jakies 3 lata temu, jeśli nie więcej. Po pierwsze - szok cenowy, niestety;-( To była zresztą moja pierwsza wizyta u ekskluzywnego fryzjera, więc teraz pewnie już bym się tak nie zdziwiła.
Ale do rzeczy. Strzygła mnie sama p. Małgorzata Babicz. Za pierwszym razem: bosko. Za drugim też. A za trzecim, choć poprosiłam o nieradykalne ścięcie włosów zrobiła mi fryzurę na pazia. I byłoby ok, gdyby nie to, że mam kręcone włosy i nie umiem ich tak dobrze wyprostować . Więc w efekcie wyglądałam świetnie do 1 mycia głowy, a potem chciało mi się wyć
Mam wrażenie, ze to fryzjerka, która ma wizję. I jest ok, jesli wizję ma się podobną. No a jeśli nie, to się potem czeka na odrost włosów;-)
konfiturymalinowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 19:58   #1869
Hakan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hair coif, jean louis david czy trendy. Które polecacie?
Hakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 11:13   #1870
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

To w zasadzie mój pierwszy post na tym forum do tej pory tylko czytałam i po prześledzeniu tematu wybrałam salon Maniewski. Nie była to może najbardziej nieudana wizyta ale chyba coś poszło nie tak... Przyszłam o umowionej godzinie ale musiałam poczekać pół godziny aż zwolni się fryzjer przy czym obsługa kompletnie mnie zlekceważyła, co mi się pierwszy raz zdarzyło... potem co prawda pan kóry już został mi przydzielony próbował to nadrobić i nawet kawe dostałam Na początku poprosiłam tylko o fryzurę której nie bedę musiała zbyt długo układać więc przedstawił mi swoją wizję zaproponował kolor i zabrał się do dzieła. W trakcie zauważyłam że panu się koncepcja troszke zmieniała... a i kolor dziwny wyszedł bo nie ten co miał być nie wiem czy farby kadusa nie odpowiadają moim włosom bo wygladały jak 2 miesiące po koloryzacji czyli delikatnie mówiąc nieświeżo Dostałam dziwną natapirowaną fryzure z nadmiarem lakieru a miało być proste do ułożenia... No cóż po wyjściu z salonu przez 2 tygodnie nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze, ułorzyć też tego nie mogłam Ale potem o dziwo tak po około trzech tygodniach moje włosy zaczeły się całkiem nieźle układać a linia cięcia pozostała bo akurat staranności panu odmówić nie mogę i nawet dobrze to wyglądało.
No ale nie wiem czy czekanie na dobry efekt 3 tygodnie to plus....
Niestety nie pamietam imienia tego pana może ja niewłaściwego wybrałam???? no ale czeka mnie kolejna wizyta i szczerze mówiąc nie wiem co robić tam się wybrać czy gdzie indziej a jak dzie indziej to gdzie???
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 13:51   #1871
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez konfiturymalinowe Pokaż wiadomość
i jest ok, jesli wizję ma się podobną. No a jeśli nie, to się potem czeka na odrost włosów;-)

dzięki
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 18:15   #1872
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Cytat:
Napisane przez konfiturymalinowe Pokaż wiadomość
Dramat, dramat! Byłam na tej stronie ostatnio rok temu - i znalazłam dzięki niej Maniewskiego i p. Andrzeja. Był fryzjerem mojego życia, a tu wczoraj dostałam telefon, że już tam nie pracuje.!!!A ja długie kręcone do obcięcia, a co gorsze farba niezbędna i ślub niebawem.
POMOCY!!!!!!
Czy Któraś z Was mogłaby polecić fryzjera/kę, o podobnym cięciu jak p. Andrzeja z Maniewskiego??
Przeczytałam o jakimś świetnym tajemniczym p. Tomku, ale nie znalazłam info gdzie on pracuje
Dzięki.
Tomek Grabowski ma salon na Piastowskiej, jest fantastyczny!

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
lalaith; no strzyze ale zeby sie do niego zapisac trzeba sie niezle nagimnastykowac... dzwonilam tam przez miesiac, o roznej porze, caly czas mowili zeby dzwonic pozniej bo nie wiadomo...w koncu sie udalo ale nie jest to proste...
No to mnie zmylono.. Jak byłam stałą klientką nie miałam problemu z zapisem, grunt żeby się umówić odpowiednio wcześniej Mam długie włosy więc nie muszę się ścinać od razu, zawsze mogę tydzień, dwa poczekać

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2009-01-27 o 09:09 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 11:34   #1873
paniLovett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam, to mój pierwszy post. Od dłuższego czasu śledzę to forum i muszę przyznać, że z kilku poleconych przez Was fryzjerów skorzystałam Chciałam jednak opisać moją historię z Panią Babicz, gdyż zauważyłam, że jej nazwisko pojawia się tutaj ostatnio. Do Studia Pani Babicz trafiłam jeszcze za czasów studenckich. Chodziłyśmy z koleżankami do jej salonu na darmowe strzyżenie w ramach przuczania młodych adeptów do zawodu. Każde strzyżenie kończyło się ogólnym zadowoleniem, mimo że czasami taka wizyta trwała kilka godzin Podczas takich seansów miałam okazję obserwować Panią Babicz w pracy. Jej wizje fryzjerskie i cięcia zawsze wzbudzały moje uznanie, toteż gdy skończyłam studia postanowiłam udać się na radykalną zmianę swojego imażu do samej Mistrzyni. Napiszę krótko: w salonie czekałam na swoją kolej godzinę, mimo umówionego wcześniej terminu, w tym pół godziny z ociekającymi wodą włosami, gdyż na mycie zostałam zaproszona wcześniej. Sama Pani Babicz poświęciła mi dziesięć minut, rozmawiając w tym czasie z innymi osobami, także przez telefon. Fryzura została lekko odświeżona, właściwie podcięto mi tylko końcówki, mimo iż prosiłam o coś nowego na swojej głowie. Nie muszę pisać jak się czułam po tej wizycie, zwłaszcza, że przy kasie zostawiłam jakieś 120 złotych. Przekonałam się na swoim portfelu, że nie zawsze renoma Salonu idzie w parze z jakością usług. Nie chcę Was jednak zupełnie zrażać, jak pisałam, widziałam też cuda wyczarowywane na głowie innych klientek przez Panią Babicz. Może ja po prostu mam pecha Uff, to tyle na dzisiaj. Pozostałe doświadczenia z krakowskimi fryzjerami opiszę w innym poście. Pozdrawiam
paniLovett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:16   #1874
maylokova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hey wczoraj bylam p.Basi, i dobrala mi swietny kolor wreszcie wygladam jak czlowiek
maylokova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 18:59   #1875
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

a mozecie mi polecic jakiegos fryzjera ktory pomoze mi zejsc do naturalnego koloru wlosow (z jasnego blondu do ciemnego blondu/jasnego brazu) no i zeby cena nie byla zbyt wygurowana (jestem studenta)
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:52   #1876
ulablaut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Wiolka1115,

proponuję Ci panią Beatę Oleś (prowadzi własny zakład przy ul. Meissnera). Znalazłam ją na tym forum, spróbowałam kilkukrotnie i byłam bardzo zadowolona. Ceny bardzo przystępne a efekty dokładnie takie jakich się sobie życzy. Plus bardzo miła obsługa.
ulablaut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 08:01   #1877
madlen0
Raczkowanie
 
Avatar madlen0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Hakan Pokaż wiadomość
hair coif, jean louis david czy trendy. Które polecacie?
hej!!!

co do wspomnianego jean louis david to byłam tam a chyba z 5 razy i byłam bardzo zadowolona... pierwszy raz byłam w tesco na wielickiej i powiem tak na początku myślałam że nie za bardzo mi odpowiada zawsze miałam praktycznie włosy do ramion a tu zrobiła mi fryzurkę krótką też do ramion i mocno wycieniowana więc była różnica między zarostem jaki miałam wówczs na mojej głowie ale zaczeła mi się podobać dpoiero jak włoski troszkę odrosły....
Następnie odwiedziłam jean louis david na rynku głównym ul. sienna i tam potem chodziłam cały czas i byłam bardzo zadowolona zawsze mnie ścinała tak jak chciałam jeśli chciałam podciąc końcówki i ścieniowac włoski na całej długości to tak tez miałam bo nieraz zdażyło mi się że miałam włosy dłuższe niż do ramion i poszłam podciąc końcówki nio i się okazywało że mam bardzo krótkie więc jedno co muszę powiedzieć a bardzo istotne to że w JLD słuchaja co się do nich mówi....
Kiedyś wybrałam się do tego samego JLD na sienną bo chciałam sobie zrobić grzywkę taka prostą i byłam bardzo zadowolona...
jeden minus to taki że drogo wcześniej miałam zniżkę dla studentów i kosztowało mnie to 47zł całość a teraz pewnie jakieś ok.60zł jak nie podrożało...
świetne w tym salonie jest to że miła atmosfera i jesteś zauważona... niestety nie miałam stałej fryzjerki za każdym razem byłam u innej ale miałam szczęście i trafiłam na odpowiednich....

byłam również na kapelance w salonie EFFECT http://studioeffect.com.pl/ też bardzo fajny salon tez słuchaja co się do nich mówi i tez byłam zadowolona ale nie pamiętam jak facetka miała na imę... ceny trochę taniej niż JLD....

hmmm troszkę się rozpisałam... nio to tyle co sobie przypominam

Pozdrawiam

Edytowane przez madlen0
Czas edycji: 2008-11-27 o 08:04
madlen0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 10:43   #1878
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

a mozesz mi powiedziec na jakich kosmetykach pracuje pani.Beata i jaki jest mniej wiecej koszt farbowania i sciecia? pozdrawiam
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 16:24   #1879
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny napiszcie błagam telefon do tego studia Kiss Paris (p. Basia) i ile mniej wiecej kosztuje balejaz (vs. odrost) brz strzyzenia na dlugich wlosach
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 16:59   #1880
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie błagam telefon do tego studia Kiss Paris (p. Basia) i ile mniej wiecej kosztuje balejaz (vs. odrost) brz strzyzenia na dlugich wlosach

Dziewczyny podawaly numer tel: do Basi pare stron dalej

Pani Basia ktöra pracuje w salonie Kiss Paris
tel;12 374 56 98
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 09:55   #1881
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Obdzwonilam Kiss Paris, Ak.KK i strefe fryzur w Krakowskiej
Ceny są po prostu CHORE!
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 18:23   #1882
ulablaut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
a mozesz mi powiedziec na jakich kosmetykach pracuje pani.Beata i jaki jest mniej wiecej koszt farbowania i sciecia? pozdrawiam
Z tego co pamiętam to używa Loraeala i chyba Diacolor (?). Balejaż 2-kolorowy na długich włosach, z podcięciem, modelowaniem i henną na brwi i rzęsy kosztował chyba ok 110 zł.. Ale najlepiej pewno zadzwonić i zapytać..
ulablaut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 10:15   #1883
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Nie wiem czy już ktoś to pisał, ale dzielę się informacją - do końca grudnia można w krakowskich salonach HAIR COIF wykorzystać 25% zniżkę z gazetki Miasto Kobiet.

Kupon do wydrukowania tutaj: http://www.miastokobiet.pl/index.php...upony_rabatowe
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 15:48   #1884
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez ulablaut Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to używa Loraeala i chyba Diacolor (?). Balejaż 2-kolorowy na długich włosach, z podcięciem, modelowaniem i henną na brwi i rzęsy kosztował chyba ok 110 zł.. Ale najlepiej pewno zadzwonić i zapytać..
To bardzo korzystna cena.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 03:40   #1885
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Mam pytanie-mam cienkie, delikatne włosy i wymarzyłam sobie klasycznego boba.
Czy warto iść po taką fryzurkę do któregoś z krakowskich salonów Eric Stipa?
A jeśli tak to do którego fryzjera lub fryzjerki?
Pytam bo włosy mam wybitnie cienkie, miękkie i najłatwiej się tego nie tnie tak,żeby nadać fryzurce jakiś kształt.Wielu fryzjerów narzeka,że mam zbyt żywe włosy.
Więc wolałabym iść do kogoś polecanego i sprawdzonego przez posiadaczki cienkich włosów. Na fryzurkę mam konkretny pomysł, więc chciałabym pójść do kogoś kto słucha klienta a nie wyżywa się na nim artystycznie niezależnie od jego woli bo raz,że lubię klasykę, dwa,że w pracy na ekstrawagancję na głowie i najnowsze asymetryczne i wielobarwne fryzurki nie ma u mnie raczej miejsca.
Mogę sobie pozwolić na lekkie wycieniowanie i to chyba szczyt dopuszczalnych szaleństw w moim przypadku, więc brutalnie mówiąc szukam kogoś kto zetnie zgodnie z moim życzeniem, bardzo dobrze technicznie i kogoś kto ma wyobraźnię na tyle rozwiniętą,że będzie w stanie przewidzieć jak ścięte mokre włosy będą wyglądały po wysuszeniu.
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie, także dotyczące innych salonów i fryzjerów bo muszę jak najszybciej radykalnie skrócić włosy. Interesuje mnie centrum Krakowa lub rejon Krowodrzy, ewentualnie salony w galeriach handlowych.(ze względu na dojazd).
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 11:19   #1886
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ostatnio znow bylam u rafala w neo i jak zwykle znow wyszlam zachwycona. polecam kolejny raz
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 18:10   #1887
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 274
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez maylokova Pokaż wiadomość
Z tego co czytalam na innych forach to polecaja pania EWE na ul GaLLA czy ktos u niej byl?
bardzo polecam! ładnie, szybko porządkuje końcówki (uratowała moje siano sięgające do pasa), nie wydziwia... cieniuje i zagęszcza, jak chce się posunąc dalej to pyta (!). nie farbowała mnie więc o tym się nie wypowiem. do tego sympatyczna kobieta, czasem się czeka godzinę aż skończy, ale cena jest naprawdę śmieszna
kora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 21:10   #1888
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

a myslicie ze pani Beata Oleś poradzi sobie z przefarbowaniem ze zdjecia nr 1 na nr 2. (jedynka to mniej wiecej kolor jaki posiadam a chcialabym na dwojke bo to ciagle blond ale bardzo zblizony do mojego naturalnego) ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nicole-richie-seein-red.jpg (21,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mischa-barton.jpg (26,3 KB, 54 załadowań)
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 23:03   #1889
ulablaut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
a myslicie ze pani Beata Oleś poradzi sobie z przefarbowaniem ze zdjecia nr 1 na nr 2. (jedynka to mniej wiecej kolor jaki posiadam a chcialabym na dwojke bo to ciagle blond ale bardzo zblizony do mojego naturalnego) ;]
Najlepiej weź oba zdjecia i zapytaj Panią Beatę.To nic nie kosztuje. A z moich doświadczeń wynika, że ma krytyczne podejście do swoich umiejętnosci i nie naciąga ( kiedyś nie podjęla sie przefarbowania moich włosów po innym fryzjerze bo nie nie chciała odpowiedac za ich zniszczenie - a innym poleciła mi fryzjerkę do czesania ślubnego koka- i to mnie ujęło: w innym zakładzie próbowali mnie przekonać, że zrobili mi piękne uczasanie a zrobili ohydny kokon..).
Napisz potem co postanowiłaś i jeki efekt. Trzymam kciuki!
ulablaut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 16:23   #1890
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 274
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

podpisuje się pod wypowiedzią ulablaut, p. beata oleś mnie urzekła! to fachowa, spokojna osoba a włoski zrobiła mi dokładnie takie, jak chciałam. chyba zmienię fryzjera
kora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.