Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-26, 16:35   #3211
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Mam zdjecia, ale aparat przekłamuje (odcień na końcach jest bardziej popielaty na na zdjęciach jest ciepły, jakoś dziwnie światło padło), i są słabej jakości...
jutro postaram się zrobić w świetle dziennym.

jesli chodzi o odrosty to ja swoje miałam kilka milimetrów ok 4, nie wiem czy mi sie wydaje ale są jakby jaśniejsze, a ta reszta odrostów, która była cieplejsza troche się ochłodziła.
Sama nie wiem jak go określić jasno czy ciemno?? Hmmm może jednak potrzeba światła dziennego i bez flesza.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 16:39   #3212
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
wiem wiem;*
ja mam włosy tak jak na zdjęciu na poprzednich stronach...i z tego co widziałam ładnie dziewczynom tym wellatonem 12/1 wychodziło... spróbuje i zobaczymy co z tego wyjdzie mi po prostu zależy na tym żeby ta farba mi wyrównała te pasemka które mam teraz, wiem że za pierwszym razem nie wyjdzie idealny blondzik ale zobaczymy jak na pierwszy raz co wyjdzie
ale wiesz to też zalezy jak dane włosy się rozjaśniają, zerknij na 95 stronę tam są moje włoski i te zdjęcia od tyłu, tam niektóre pasma mam rozjaśnione tylko raz rozjaśniaczem i moim zdaniem wyszło jasno jak na pierwsze rozjaśnianie...
najlepszy sposób, żeby się dowiedzieć to trzeba zrobić nie chce Ci robić mętliku w głowie, jak dziewczyny tak radzą to pewnie bedzie dobrze, ewentualnie nałożysz coś innego pózniej jak coś pójdzie nie tak, to nie czarny także zawsze możesz coś zmienić nie martw sie tak

pokaż foty jak zrobisz
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 16:44   #3213
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
najlepszy sposób, żeby się dowiedzieć to trzeba zrobić nie chce Ci robić mętliku w głowie, jak dziewczyny tak radzą to pewnie bedzie dobrze, ewentualnie nałożysz coś innego pózniej jak coś pójdzie nie tak, to nie czarny także zawsze możesz coś zmienić nie martw sie tak

pokaż foty jak zrobisz
ok
jutro wstawię fotki po farbowaniu;*
pozdrawiam...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 16:44   #3214
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem jak go określić jasno czy ciemno?? Hmmm może jednak potrzeba światła dziennego i bez flesza.
zrobię zdjęcia jutro ogólnie to rzeczywiście jakoś cięzko go okreslić, powiedziałabym że to średni popielaty blond

jeśli chodzi o podobieństwo do opakowanie to raczej nie jeste podobny bo jest zimniejszy

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-02-26 o 17:47
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 18:24   #3215
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witajcie dziewczynki Jestem już po farbowaniu
Farbowałam farbą Loreal preference b.bardzo jasny blond 01
Wstawiam zdjęcia 2 przed i reszta po farbowaniu
Cóż kolor widzicie na zdjęciach w różnym świetle i koncie
Ja spodziewałam się jaśniejszych włosów.Niestety nie wyszło tak jak chciałam do końca jeszcze ten rudawy się mieni ale jest trochę lepiej niż było.Kondycja włosów dobra są miękkie i miłe w dotyku.To tyle co mogę na razie stwierdzić.
erolek widziałam na zdjęciach to ładnie Ci ten blond wychodził.
Ja nie mogę się pozbyć tego rudawego.
Zastanawiam się czy dać tej farbie jeszcze jedną szanse czy radzicie inną???
Chętnie wysłucham waszych rad i sugesti .
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.



Edytowane przez kate12345
Czas edycji: 2010-02-26 o 18:40 Powód: &&&&&&&
kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 18:27   #3216
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz Powiedz mi jaki ciemny blad by to pokryl ? i czy pozniej w racie zrobienia jasniejszych pasemek, wylezie ten rudzielec czy juz bedzie owoele lepiej? Moze teraz dam wlosom odpoczac od rozjasniaczy i uzyje ciemniejszego bladu. Bardzo lubie farbe Loreal Richesse tak myslalam, zeby nia pomalowac wloski.
sama nigdy nie używałam ciemnego blondu, ale farbowałam koleżankom. Z reguły zawsze wychodził ciemniejszy, niż na opakowaniu, więc myślę, że Twoje załapie. Farby nie chcę Ci radzić, ale ja bym spróbowała jakąś loreala profesjonalną. A co do pasemek blond - jak już byś się zdecydowała, to w zestawieniu z ciemnym blondem (ale to musi być baleyage) to uważam, że byłoby ok. Na Te jasne mogłabyś używać płukanki, jeśli odcień byłby za ciepły i myślę, że te rude byłyby mało widoczne. Jeśli chodzi o fryzjera, to popytaj po znajomych, może ktoś Ci kogoś poleci, do takich zabiegów to powinien być sprawdzony, a nie pierwszy lepszy. Z doświadczenia wiem, że nie każdy fryzjer, który dobrze ścina jest też dobry w koloryzacji czy stylizacji. Jeszcze jedno - tak sobie pomyślałam, że jeśli teraz chcesz kłaść ciemny blond na całość, a później dopiero jasne pasemka, to nie wiem czy to dobry pomysł. Znów musiałabyś robić dekolor, żeby zdjąć ten ciemny. No chyba, że chcesz przez dłuższy czas ciemny na całości, to ok. Jeśli planujesz jasny, to poczekaj trochę i jak się zdecydujesz to do fryzjera na balleyage. Takie moje zdanie, ale poradź się też innych może dziewczyny mają inne lepsze pomysły.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 18:30   #3217
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Kajtolinka, dzięki za odpowiedź. Przyciemnić tzn. żeby wyszedł słoneczny blond czyli nie biały ;-). Tak sobie myślę, że kupię 9%. Powinno być ok. Do tego chcę kupić jeszcze kolor Ciemny złoty blond. Będę mieszać i robić próbne farbowania na pasemkach włosów.
do przyciemniania włosów i siwych jest podany oksydant 6% wejdź na stronkę prosalonu i tam znajdziesz poradnik farbowania, ewentualnie kilka stron wcześniej jest link.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 18:36   #3218
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kate12345 moim zdaniem jest fajnie.Moze nie idealnie bo wiem ze dążysz do innych efektów ale już jesteś bliżej i jeszcze dwa farbowania i powinno być ok. Trzymam kciuki
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 18:42   #3219
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kachula82 moim zdaniem naprawdę zrobiłaś duży postęp Teraz dopiero widać jak DUŻA jest różnica od ostatniego farbowania. Muszę Ci powiedzieć, że nawet bardzo mi się podoba ten kolor

Kate12345 no coś tam ruszyło Podoba mi się tylko chyba troszkę odrost się wyróżnia co? Kurczę te farby L'oreala niestety nie nadają się chyba do odrostów w kolorach ciemniejszego blondu.. Ja miałam dokładnie to samo..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 18:44   #3220
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziękuje Adzio
erolek widziałam na zdjęciach to ładnie Ci ten blond wychodził.
Ja nie mogę się pozbyć tego rudawego.
Zastanawiam się czy dać tej farbie jeszcze jedną szanse czy radzicie inną???
Chętnie wysłucham waszych rad i propozycji .
Oczywiście i tak za miesiąc następne farbowanko
snowhitee właśnie ten odrost mnie wkurza ciężko się pozbyć tego rudego odcienia.Do tego mój mnie wkurza i mówi do mnie rudziudka ale mnie to denerwuje
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.



Edytowane przez kate12345
Czas edycji: 2010-02-26 o 18:48 Powód: &&&&&&&&&
kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:07   #3221
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
sama nigdy nie używałam ciemnego blondu, ale farbowałam koleżankom. Z reguły zawsze wychodził ciemniejszy, niż na opakowaniu, więc myślę, że Twoje załapie. Farby nie chcę Ci radzić, ale ja bym spróbowała jakąś loreala profesjonalną. A co do pasemek blond - jak już byś się zdecydowała, to w zestawieniu z ciemnym blondem (ale to musi być baleyage) to uważam, że byłoby ok. Na Te jasne mogłabyś używać płukanki, jeśli odcień byłby za ciepły i myślę, że te rude byłyby mało widoczne. Jeśli chodzi o fryzjera, to popytaj po znajomych, może ktoś Ci kogoś poleci, do takich zabiegów to powinien być sprawdzony, a nie pierwszy lepszy. Z doświadczenia wiem, że nie każdy fryzjer, który dobrze ścina jest też dobry w koloryzacji czy stylizacji. Jeszcze jedno - tak sobie pomyślałam, że jeśli teraz chcesz kłaść ciemny blond na całość, a później dopiero jasne pasemka, to nie wiem czy to dobry pomysł. Znów musiałabyś robić dekolor, żeby zdjąć ten ciemny. No chyba, że chcesz przez dłuższy czas ciemny na całości, to ok. Jeśli planujesz jasny, to poczekaj trochę i jak się zdecydujesz to do fryzjera na balleyage. Takie moje zdanie, ale poradź się też innych może dziewczyny mają inne lepsze pomysły.
Chyba jadnak na razie wstrzymam sie z ta ciemna farba. Chciala bym pokryc czyms odrosty i ten beznadziejny ala blad ktory mi wyszedl po rozjasniaczu Tylko nie wiem na co sie zdecydowac, myslalam o Recital Preference Stockholm albo Swartzkopf Natural & Easy 532 Perłowy Jasny Popielaty Blond bardzo mi sie podoba.
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 19:53   #3222
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Chyba jadnak na razie wstrzymam sie z ta ciemna farba. Chciala bym pokryc czyms odrosty i ten beznadziejny ala blad ktory mi wyszedl po rozjasniaczu Tylko nie wiem na co sie zdecydowac, myslalam o Recital Preference Stockholm albo Swartzkopf Natural & Easy 532 Perłowy Jasny Popielaty Blond bardzo mi sie podoba.
ja wiem co czujesz, bo sama tak miałam, jak patrzyłam w lustro na rudy to byłam zdesperowana i położyłabym cokolwiek byle się tego pozbyć. Tak niestety nie jeden raz już włosy zniszczyłam. Ja też lubię jasne popiele, ale do tego to dochodziłam po dekolorze, rozjaśniaczu i 5 farbach. Potem musiałam ściąć włosy 30 cm, bo nie muszę mówić jak wyglądały. Teraz mam blond i krótkie włosy. Więc sama widzisz, że droga długa i stresująca. Ale cierpliwości i wytrwałości a w końcu będzie blond.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:59   #3223
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wiem, ze czeka mnie dluga droga, ale czy mogla bys mi doradzic farbke na te odrosty nie orietuje sie w bladach.
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:07   #3224
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Wiem, ze czeka mnie dluga droga, ale czy mogla bys mi doradzic farbke na te odrosty nie orietuje sie w bladach.
nie radze Ci stockholmu, bo jest na prawdę słaby, ogólnie jeśli o loreale chodzi to słabe są na odrosty. Musiałabyś jakąś rozjaśniającą farbę wybrać, żeby dobrze odrost pokryło. Ciężko jest mi radzić, ale moje typy to wellaton 12/1 lub 12/0 lub garnier nutrisse 111. One z tego co wiem dobrze rozjaśniają. Jest jeszcze farbka, którą używa jedna w wizazanek Superedzia - czysty blond chyba palette, bardzo ją sobie chwali, kilka stron wcześniej dała fotki i opis farby.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 08:12   #3225
zbikuel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 29
GG do zbikuel
jaki to odcień blondu ,kochane kobietki

ostatnio zeszłam drastycznym rozjaśnianiem z ciemny brąz farbowany na kurczakowy kolor blond włosów ,
rozjaśniacz, na to szampon garnier color&shine alabastrowy blond. nie zamierzam zostać z tym na głowie-ale póki co dam zniszczonym niebotycznie kłaczkom- odpocząć.
i teraz moja prośba ,doradźcie jaki to rodzaj blondu?bo ja totalnie nie znam się na odcieniach,a po prostu ten kolor pchnął mnie do tego żeby powrocic do jasnych włosków. zakochałam się w tym kolorku
piszcie bo już rączka świerzbi zeby coś nałożyć na łepek.hmm tylko co...
zbikuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 08:17   #3226
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: jaki to odcień blondu ,kochane kobietki

Cytat:
Napisane przez zbikuel Pokaż wiadomość
ostatnio zeszłam drastycznym rozjaśnianiem z ciemny brąz farbowany na kurczakowy kolor blond włosów ,
rozjaśniacz, na to szampon garnier color&shine alabastrowy blond. nie zamierzam zostać z tym na głowie-ale póki co dam zniszczonym niebotycznie kłaczkom- odpocząć.
i teraz moja prośba ,doradźcie jaki to rodzaj blondu?bo ja totalnie nie znam się na odcieniach,a po prostu ten kolor pchnął mnie do tego żeby powrocic do jasnych włosków. zakochałam się w tym kolorku
piszcie bo już rączka świerzbi zeby coś nałożyć na łepek.hmm tylko co...
Hmmm mi to wygląda na popielaty perłowy blond.Ale głowy nie dam.Moze dziewczyny coś powiedzą.A czy mogla byś pokazać albatrosowy blond na twoich włoskach.Kiedyś dużo o nim myślałam i mnie bardzo kręcił.Pokarzesz fotki???
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 08:21   #3227
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: jaki to odcień blondu ,kochane kobietki

Cytat:
Napisane przez zbikuel Pokaż wiadomość
ostatnio zeszłam drastycznym rozjaśnianiem z ciemny brąz farbowany na kurczakowy kolor blond włosów ,
rozjaśniacz, na to szampon garnier color&shine alabastrowy blond. nie zamierzam zostać z tym na głowie-ale póki co dam zniszczonym niebotycznie kłaczkom- odpocząć.
i teraz moja prośba ,doradźcie jaki to rodzaj blondu?bo ja totalnie nie znam się na odcieniach,a po prostu ten kolor pchnął mnie do tego żeby powrocic do jasnych włosków. zakochałam się w tym kolorku
piszcie bo już rączka świerzbi zeby coś nałożyć na łepek.hmm tylko co...
mi bardzo podobny kolor wyszedł po loreal excellence 03, ale nie wiem, czy Tobie też taki wyjdzie, bo nie wiem jakie masz teraz włosy. Masz jakieś zdjęcie? Wklejam swoje, na zdjęciu może nie widać, ale na żywo był podobny.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:59   #3228
SylwiaG
Przyczajenie
 
Avatar SylwiaG
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wiecie co podziwiam Was za odwagę i determinację same kombinujecie i nieźle Wam to wychodzi...a czy są tu jakieś naturalne ciemne szatynki? długo byłam blondynką (choć nigdy do końca zadowoloną z rozjaśniania u fryzjera) ale zachciało mi się samej pomajstrować co w efekcie skończyło się znacznym cięciem i przyciemnieniem włosów na brąz..odrosły, odżyły i znów marzy mi się blond bo w ciemnych włosach źle się czuję i tak też wyglądam :/ narazie stopniowo pasemkami rozjaśnie u fryzjera a później się zobaczy...podpatrze, poczytam ...

kate12345 jaki jest Twój naturalny kolor wlosów?
SylwiaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:05   #3229
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jestem po garnier 111
wyglądam okropnie
Najpierw zrobiłam odrosty, trzymałam pół godziny, a potem przeciagnęłam na całość na 5min. Miałam dość ciemny mysi odrost, gdzieniegdzie rozjaśniane pasemka, no i kurczakową resztę po farbie.
Efekt:
rudawy odrost, resztki po kurczaku nie rozjaśnione, a tam gdzie były pasemka - są teraz szaro-zielono-siwe pasma
i co mam teraz zrobic ????
ratunku, ratunku
mam jeszcze w domu
-SZAMPONETKĘ koloryzującą joanny multi effect perłowy blond
-szamponetkę Delia color tone blond 1
-garnier color&shine jasny blond 8 (farbę)

chce mi się wyć
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 10:13   #3230
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Mogla bys wrzucic fotki jak wyszedl u Ciebie Stockholm?

Milka moje fotki po Stockholmie są na stronie 104 Ale nie radzę stosować na twoje włoski, wierz mi ta farbka jest zbyt słaba, nie poradzi sobie
Musisz zastosować jakąś "petardę" w stylu Palette XXL albo mocny rozjaśniacz żeby cokolwiek ruszyło...

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki Jestem już po farbowaniu
Farbowałam farbą Loreal preference b.bardzo jasny blond 01
Wstawiam zdjęcia 2 przed i reszta po farbowaniu
Cóż kolor widzicie na zdjęciach w różnym świetle i koncie
Ja spodziewałam się jaśniejszych włosów.Niestety nie wyszło tak jak chciałam do końca jeszcze ten rudawy się mieni ale jest trochę lepiej niż było.Kondycja włosów dobra są miękkie i miłe w dotyku.To tyle co mogę na razie stwierdzić.
erolek widziałam na zdjęciach to ładnie Ci ten blond wychodził.
Ja nie mogę się pozbyć tego rudawego.
Zastanawiam się czy dać tej farbie jeszcze jedną szanse czy radzicie inną???
Chętnie wysłucham waszych rad i sugesti .

Super wyszło!! Moim zdaniem jeszcze jedno - góra dwa farbowania tym samym odcieniem i będzie dobrze...
A ja właśnie wczoraj sobie kupiłam Loreal Recital Preference 01 i dziś lub jutro będę farbować z nadzieją że mi nieco ociepli Stockholm i rozjaśni sraczkowaty odrost Zobaczymy! Aha w Drogerii Natura kupiłam tę farbę za 23,99 mają teraz promocję!! Ale po jednym dniu farb Preference już było o połowę mniej, babki się rzuciły jak szalone i prawie wszystko wykupiły (zwłaszcza blondy) także jak ktoś chce kupić Recitala to niech pędzi jak najszybciej ...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:25   #3231
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Jestem po garnier 111
wyglądam okropnie
Najpierw zrobiłam odrosty, trzymałam pół godziny, a potem przeciagnęłam na całość na 5min. Miałam dość ciemny mysi odrost, gdzieniegdzie rozjaśniane pasemka, no i kurczakową resztę po farbie.
Efekt:
rudawy odrost, resztki po kurczaku nie rozjaśnione, a tam gdzie były pasemka - są teraz szaro-zielono-siwe pasma
i co mam teraz zrobic ????
ratunku, ratunku
mam jeszcze w domu
-SZAMPONETKĘ koloryzującą joanny multi effect perłowy blond
-szamponetkę Delia color tone blond 1
-garnier color&shine jasny blond 8 (farbę)

chce mi się wyć
Prooooooooszę
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:36   #3232
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Lourose, może palette C10, platynowy blond pomoże...
Mi rozjaśnił z "karmelkowego" blondu do jasnego blondu. Rudości jeszcze przebijają, ale jest już znacznie lepiej. Chwycił nawet moje ciemne (brąz) odrosty, których nie zrobiła mi fryzjerka. Są co prawda lekko rudawe, ale nie rzucają się w oczy.
Dzisiaj wstawię zdjęcia w świetle dziennym. Na którejś z poprzednich stron zobaczysz efekt po C10, przy sztucznym świetle.
Będzie dobrze, głowa do góry...
Do C10 nie dołączyli odżywki po farbowaniu, więc zaopatrz się w jakąś dobrą maskę nawilżającą, jeżeli się zdecydujesz.
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:39   #3233
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Najlepsze farby BLOND

położyłam szamponetkę joanny.
zobaczymy
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:41   #3234
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: jaki to odcień blondu ,kochane kobietki

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
mi bardzo podobny kolor wyszedł po loreal excellence 03, ale nie wiem, czy Tobie też taki wyjdzie, bo nie wiem jakie masz teraz włosy. Masz jakieś zdjęcie? Wklejam swoje, na zdjęciu może nie widać, ale na żywo był podobny.
Femme13, śliczny kolor Ja też taki chcęęę!!!
Muszę niestety poczekać, bo jeszcze trochę i nie będzie czego już farbować...moje biedne włosy
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:41   #3235
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Prooooooooszę
jesli włosy masz w dośc dobrej kondycji to spórbowałabym jeden z farb, o których tu dziewczyny pisały, najlepiej rozjasniającej mocniej, ja bym poleciła może palette permanent natural colors np. 100 skandynawski blond ona rozjaśnia od 4-6 tonów powinna sobie poradzić, lub itensive color creme e20 jest mocniejszy od c10 .. Ewntualnie przyciemnić włosy, kupić jakąs farbkę średni blond albo ciemny.

Dziewczyny oto fotki te pierwsze są wczoraj wieczorkiem robione w sztucznym świetle... całkiem inny kolor a reszta dziś...

Teraz to dopiero będę miała dylemat co zrobić z tym cieplejszym odrostem (efekt farbowania u fryzjerki dobrą farbą !, sama w domu miałam lepsze po palette)i moim mysim jak mi odrośnie, co polecacie??

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-02-27 o 10:45
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:48   #3236
zbikuel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 29
GG do zbikuel
Dot.: jaki to odcień blondu ,kochane kobietki

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Hmmm mi to wygląda na popielaty perłowy blond.Ale głowy nie dam.Moze dziewczyny coś powiedzą.A czy mogla byś pokazać albatrosowy blond na twoich włoskach.Kiedyś dużo o nim myślałam i mnie bardzo kręcił.Pokarzesz fotki???
ten mój alabasterek był położony na pomarańczowe włoski i wyszedł kurczakowo-zielonkawy.
jeśli będzie farbowany na czystym blond to wyjdzie tak jak na pudełku, może ciut ciemniej (one tak maja)
wklejam fotki-przed(pół roku szamponu koloryzującego jasny brąz) i efekt po(poniedziałkowa akcja..) nieco ciemniej wyszedł mój kurczak niż jest na żywo
własnie przeglądam farby prosalonu,podobno dore. kusi mnie 10/0 i 10/1 zamieszać albo 1000/2
http://picasaweb.google.pl/lh/photo/...t=embedwebsite i http://picasaweb.google.pl/lh/photo/...t=embedwebsite i http://picasaweb.google.pl/lh/photo/...t=embedwebsite
zbikuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:50   #3237
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Monisia No teraz to widac konkretnie. Bardzo ladnie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:52   #3238
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczyny mamy dziś piękną pogode wykorzystałam to i wstawiam fotki z dworu i kilka w domku jak dziś wyglądają moje włoski po jednym umyciu i użyłam płukanki srebnej...pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:55   #3239
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: jaki to odcień blondu ,kochane kobietki

zbikuel Nie znam sie na profesionalach bo za leniwa jestem ale 1000/2 i 10/1 sa ladne. A co do wloskow to bedzie dobrze.Cierpliwosci. Wszystkie się nieziemsko meczymy ale w końcu jakiś efekt przychodzi.Trzymam kciuki
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:58   #3240
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Monisia No teraz to widac konkretnie. Bardzo ladnie.
dziękuję

HopeMAGDA a ja mam dziś deszczowo włoski ładne, chyba jesteś zadowolona?

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-02-27 o 11:01
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.