Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 19:25   #3361
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Jowitka ja ostatnio tez to zauważyłam im bardziej patrze na włosy dziewczyn to tym bardziej mi się coraz jaśniejsze podobają I co raz bardziej swoje chcę mieć jeszcze jaśniejsze
Hmmm To zaczyna być zarazliwe

Chocolate dziękuje Mi to zaczyna się podobać ten Twój Recital Stockholm.

Mi się Stockholm w sumie też bardzo podobał chociaż w świetle dziennym był nieco szarawy, ale pod wieczór no i w świetle flesza aparatu wychodził taki fajny beżowy, i byłby idealny gdyby tylko zechciał mocniej rozjaśniać odrosty.... ale niestety na to ta farbka jest za słaba
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:35   #3362
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kachula dzięki za filmiki ten drugi już widziałam
Ale ten pierwszy mnie oczarował właśnie takie włoski chcę mieć.Kachula na pewno będę za tą farbą patrzeć tutaj
Dziękuje Ci jesteś kochana
Oj rzeczywiście troszkę te oczy często się czesałam podobnie do niej ale jej włosy są cudne

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Mi się Stockholm w sumie też bardzo podobał chociaż w świetle dziennym był nieco szarawy, ale pod wieczór no i w świetle flesza aparatu wychodził taki fajny beżowy, i byłby idealny gdyby tylko zechciał mocniej rozjaśniać odrosty.... ale niestety na to ta farbka jest za słaba
No właśnie odrosty łapie słabo a ja mam ciemniejsze swoje naturalne od Twoich i raczej się nie skuszę na nie go.Bo mi wyszły by rude
Nie będę ryzykować.
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.



Edytowane przez kate12345
Czas edycji: 2010-03-01 o 19:31
kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:26   #3363
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kate to rozjasniamy razem

tak sie czaję teraz na ten loreal 03 ale to za jakieś 2 tygodnie heh wiem szalona jestem
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:06   #3364
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=kate12345;17551901]Dziewczynki to moje wczorajsze farbowanko.
Dziś jestem trochę bardziej zadowolona niż wczoraj.Troszkę zżółkłam teraz ale kupię ten szampon o który was pytałam poprzednio i myślę że trochę tą żółć zniweluje
Dwa pierwsze to moje poprzednie farbowanie czyli kilka dni temu a reszta to aktualne
Kate12345 śliczne wyszło, naprawdę jeszcze raz i będzie tak jak chcesz

Adzi07
ja też dam jeszcze jedną szansę 10.21 muszę przyznać, że u mnie farbka trochę się wymyła ale na plus, zniknął praktycznie nie porządany cieplejszy odcień tu i ówdzie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:17   #3365
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Przede wszystkim, Kachula82, gratulacje

Dziewczyny, polecę tak zbiorczo, Ewciaooo, Jowitka061987, Chocolate77, Kate12345 fajne Wam te kolorki wyszły Jeszcze ze dwa farbowania i będzie super.
U mnie, niestety, jeszcze rudości przebijają Myślę, że na jednym farbowaniu się nie skończy... Po farbę w końcu nie dojechałam. Lecę kupić dzisiaj. Mam nadzieję, że będzie, bo przed wiosną, blondy schodzą błyskawicznie
Wczoraj nałożyłam na włosy maskę i tak poszłam spać. Włosy są w naprawdę dobrej kondycji - polecam.
To jadę...
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:48   #3366
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja w takim jasniutkim blondzie czułabym się źle. Podoba mi się na Waszych włosach, ale siebie w tym nie widzę. Moje włoski na razie przechodza rekonwalescjencję i odpoczywają od farby. Mam zamiar wytrzymac pół roku i tym samym ściąc to, co najbardziej się zniszczyło po dekolorze. Choc włosy wyglądają nieźle. To ich stan z dzisiaj, farbka loreala 9, farbowane 2 miesiące temu! Kolor jest taki jakby ze srebrzysta poświatą bo myje joanną color system.

Moze nic nowego nie wnosze do watku, ale chciałam dac jednak dodatkowego plusa loralowi, bo nadal mam na włosach kolor a nie wyblakłe coś.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 12:08   #3367
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

to mówicie że w gorszej kondycji miałyście włosy po wellatonie niż po palette??? Ja właśnie używam wellatonu 12/1 i wciąż mnie kusi palette c12, zastanawiam się czy w ogóle będzie jakaś różnica? Bo po wellatonie mam praktycznie platynowe włosy, w dziennym świetle, ale strasznie szybko się spłukuje na żółto a skoro palletki się wżerają to może obędzie się bez żółci? już sama nie wiem co robić, czy zostać przy tym co mam czy ryzykować z nadzieją że wyjdzie coś ładniejszego
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 12:24   #3368
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

no właśnie ja już teraz też zaczęłam się zastanawiać, planowałam wellatonem odrost zrobić, bo skoro silnie rozjaśnia....a teraz mnie trochę wystraszyłyście. To już sama nie wiem, palette na odrost dać? bo loreal za cienki, nie daje rady i robi mi rude odrosty.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 13:52   #3369
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny, zakochałam się w tej fryzurze i kolorze, jak myślicie jaka to farba? jakaś popielata chyba, jak dla mnie jest świetna, co myślicie o tym kolorze?
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 13:53   #3370
dziabka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 69
Dot.: Najlepsze farby BLOND

drogie specjalistki od blondu jestem po farbowaniu Kolestonem Welli nr 10/0 - zachciało mi się ciepłego odcienia kolor wyszedł taki jak chciałam, ale okazało się, że KOMPLETNIE do mnie nie pasuje. Chciałam więc go przyciemnić i myślę o hi.richesse tylko nie wiem jaki kolor wybrać: szampan 9.03 (boje się, że mnie jeszcze rozjaśni) czy zmrożony beż 9.13 (nie wiem czy za ciemny nie wyjdzie). Co myślicie?

zdj 1 i 2. mój kolor po farbowaniu
zdj 3. dwa odcienie richesse
dziabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:52   #3371
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny czy któraś z Was używała tej płukanki?? i jak włoski po niej??
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...w-Srebrzyk.htm

Do Superedzi:
no ten dół jeszcze mi został;*
co byś radziła??


Do dziewczyn, które są nowe i zaczynają przygodę z tym wątkiem, jeśli chodzi o wellaton(bo parę pytań już takich tu padło o tą farbę) to nie łapie dobrze odrostów, ja mam jasny/ średni brąz i wyszły żółtawe...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 15:00   #3372
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Ja w takim jasniutkim blondzie czułabym się źle. Podoba mi się na Waszych włosach, ale siebie w tym nie widzę. Moje włoski na razie przechodza rekonwalescjencję i odpoczywają od farby. Mam zamiar wytrzymac pół roku i tym samym ściąc to, co najbardziej się zniszczyło po dekolorze. Choc włosy wyglądają nieźle. To ich stan z dzisiaj, farbka loreala 9, farbowane 2 miesiące temu! Kolor jest taki jakby ze srebrzysta poświatą bo myje joanną color system.

Moze nic nowego nie wnosze do watku, ale chciałam dac jednak dodatkowego plusa loralowi, bo nadal mam na włosach kolor a nie wyblakłe coś.
Fajny, naturalny kolorek... w końcu się dowiedziałam jak wychodzi ten słynny Loreal 09 To jest Loreal Excellence?
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:21   #3373
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wróciłam...znowu siedzę z farbą na głowie...niestety z loreala preference 01 było tylko jedno opakowanie, ze stockholmem to samo. A ja na moje włosy potrzebuję aż dwóch. Wobec tego kupiłam znowu C10... zobaczymy...
Jedno jest pewne - to ostatnie farbowanie....w tym tygodniu
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:33   #3374
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
Wróciłam...znowu siedzę z farbą na głowie...niestety z loreala preference 01 było tylko jedno opakowanie, ze stockholmem to samo. A ja na moje włosy potrzebuję aż dwóch. Wobec tego kupiłam znowu C10... zobaczymy...
Jedno jest pewne - to ostatnie farbowanie....w tym tygodniu
oj cudujesz cudujesz ciekawe jak ci wyjdzie;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:54   #3375
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
no właśnie ja już teraz też zaczęłam się zastanawiać, planowałam wellatonem odrost zrobić, bo skoro silnie rozjaśnia....a teraz mnie trochę wystraszyłyście. To już sama nie wiem, palette na odrost dać? bo loreal za cienki, nie daje rady i robi mi rude odrosty.
widzę że razem mamy podobny dylemat mnie odrost szczerze mówiąc na żółto łapie (przy wellatonie 12/1), a mojej mamie nawet lekko rudo, ale jak mały jest to tak nie widać, a przy kolejnym farbowaniu już robi się popielaty ten wcześniejszy odrost

Cytat:
Napisane przez dziabka Pokaż wiadomość
drogie specjalistki od blondu jestem po farbowaniu Kolestonem Welli nr 10/0 - zachciało mi się ciepłego odcienia kolor wyszedł taki jak chciałam, ale okazało się, że KOMPLETNIE do mnie nie pasuje. Chciałam więc go przyciemnić i myślę o hi.richesse tylko nie wiem jaki kolor wybrać: szampan 9.03 (boje się, że mnie jeszcze rozjaśni) czy zmrożony beż 9.13 (nie wiem czy za ciemny nie wyjdzie). Co myślicie?
zdj 1 i 2. mój kolor po farbowaniu
zdj 3. dwa odcienie richesse
Bardzo ładny masz ten kolorek, dawno jesteś po farbowaniu? Bo czasem to kwestia przyzwyczajenia, po jakimś czasie możesz stwierdzić że jednak Ci ładnie

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
Wróciłam...znowu siedzę z farbą na głowie...niestety z loreala preference 01 było tylko jedno opakowanie, ze stockholmem to samo. A ja na moje włosy potrzebuję aż dwóch. Wobec tego kupiłam znowu C10... zobaczymy...
Jedno jest pewne - to ostatnie farbowanie....w tym tygodniu
wklej fotkę jak skończysz może się przekonam do tej palette

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z Was używała tej płukanki?? i jak włoski po niej??
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...w-Srebrzyk.htm

Do Superedzi:
no ten dół jeszcze mi został;*
co byś radziła??


Do dziewczyn, które są nowe i zaczynają przygodę z tym wątkiem, jeśli chodzi o wellaton(bo parę pytań już takich tu padło o tą farbę) to nie łapie dobrze odrostów, ja mam jasny/ średni brąz i wyszły żółtawe...
a czym farbujesz?

Edytowane przez agusiajnw
Czas edycji: 2010-03-02 o 15:56
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:06   #3376
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z Was używała tej płukanki?? i jak włoski po niej??
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...w-Srebrzyk.htm

Do Superedzi:
no ten dół jeszcze mi został;*
co byś radziła??


Do dziewczyn, które są nowe i zaczynają przygodę z tym wątkiem, jeśli chodzi o wellaton(bo parę pytań już takich tu padło o tą farbę) to nie łapie dobrze odrostów, ja mam jasny/ średni brąz i wyszły żółtawe...
Jest na wizażu wątek płukanka która najlepsza czy jakoś tak. Poszukaj a może tam znajdziesz odpowiedź.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:00   #3377
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
nakładałam od razu na całość gdyż odrostu prawie nie było i trzymałam 30 minut (nie wliczając czasu nakładania)
Dziękuje
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:28   #3378
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a czym farbujesz? [/QUOTE]
Do agusiajnw:

farbowałam jak na razie tylko raz wellaton 12/1...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:37   #3379
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No Dziewczyny bardzo ladne te wasze blady. A powiedzcie mi czy ktoras z was uzywala tego kolorku Récital Préférence
10.1 Helsinki Light Ash Blonde
Jestem ciekawa jak wychodzi jeszcze Loreal Excellence 8.13 ...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 17:56   #3380
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
Wróciłam...znowu siedzę z farbą na głowie...niestety z loreala preference 01 było tylko jedno opakowanie, ze stockholmem to samo. A ja na moje włosy potrzebuję aż dwóch. Wobec tego kupiłam znowu C10... zobaczymy...
Jedno jest pewne - to ostatnie farbowanie....w tym tygodniu

Kochana czekamy na fotorelację

Milka śliczne na opakowaniu, ale pewnie znacznie ciemniej wychodzą w realu
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-03-02 o 17:58
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:59   #3381
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
No Dziewczyny bardzo ladne te wasze blady. A powiedzcie mi czy ktoras z was uzywala tego kolorku Récital Préférence
10.1 Helsinki Light Ash Blonde
Jestem ciekawa jak wychodzi jeszcze Loreal Excellence 8.13 ...
Ja obecnie jestem pomalowana 10.21 loreal exellence ale chyba nie zabawi już u mnie za długo bo myślałam ze lepiej się sprawdzi.A następnym w kolejce jest 9.1 no i tez się zastanawiałam nad 8.1 i tez jestem ciekawa czy któraś z dziewczyn robiła tymi kolorkami.Bo takie blondy lubią wychodzić ciemno a aż za ciemno to ja bym nie chciała.Moze ktoś zda relacje po tych farbkach.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:05   #3382
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
No Dziewczyny bardzo ladne te wasze blady. A powiedzcie mi czy ktoras z was uzywala tego kolorku Récital Préférence
10.1 Helsinki Light Ash Blonde
Jestem ciekawa jak wychodzi jeszcze Loreal Excellence 8.13 ...
przyłączam się do pytania, ja szukałam u mnie Helsinki, bo mi też się podoba i nie znalazłam.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:10   #3383
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja bym sie nie obrazila jak wyszla by troszeczke ciemniejsza bo szczerze mowiwc nie widze siebie w bardzo jasnych bladach, ale musze jakos pozbyc sie tego rudego

Powiedzcie mi czy jakis nie za ciemny blad pokryje tak rude wlosy?
Podoba mi sie odcien Loreal Richesse 8.13

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2010-03-02 o 18:20
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:19   #3384
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Ja bym sie nie obrazila jak wyszla by troszeczke ciemniejsza bo szczerze mowiwc nie widze siebie w bardzo jasnych bladach, ale musze jakos pozbyc sie tego rudego

Powiedzcie mi czy jakis nie za ciemny blad pokryje tak rude wlosy?
Podoba mi sie odcien Loreal Richesse 9.13
mi się wydaje, że ten 9.13 sobie nie poradzi, bo jest jaśniejszy od Twoich włosków, ale to tylko moja opinia. Ja uważam, że masz dużo ciepłego barwnika we włosach, górę masz ładnie rozjaśnioną, a dół to pewnie pozostałości po ciemniejszej farbie...dlatego wydaje mi się, że może być ciężko uzyskać samą farbą jakiś jaśniejszy blond. Ciemny blond by sobie pewnie poradził, ale skoro chcesz jaśniejsze, to ja nie wiem, może dziewczyny się wypowiedzą.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:23   #3385
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Moja następna próba to 9.1
9.1 Light Ash Blonde


ht Ash Blonde


najpierw położę 9.1 jeśli nadal to nie będzie ten to pójdzie 8.1.teraz będę dążyć do zbliżonego mojego naturalnego(tak o dwa tony jaśniejsze będą super)Czy jest tu jakaś dziewczyna co przerabiała te farbki.Wszystko się przyda a najlepiej foto.Jeśli macie jakieś doświadczenia to podzielcie się.Dzieki
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:27   #3386
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Adzi07- aż tak źle po tym 10.21? odrosty nie chwyciły? mnie też interesuje 9.1, bo w sumie to używam takiej ale z preference, ciekawe jak wychodzi ta excellence, jaka jest różnica.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:37   #3387
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
Adzi07- aż tak źle po tym 10.21? odrosty nie chwyciły? mnie też interesuje 9.1, bo w sumie to używam takiej ale z preference, ciekawe jak wychodzi ta excellence, jaka jest różnica.
No wiesz dziś robiłam odrosty no i trzymałam godzinę 10 i myślałam ze skoro po ostatnim razie tak fajnie się ruszyły to tym razem powinny zniknąć a tu NIE właśnie.To znaczy na pewno są dużo jaśniejsze po prostu taki ciepły blond jaśniutki.Niby prawie tak nie widać ale mnie to dręczy.Chyba ciut ciemniejsze tez nie będą złe zwłaszcza ze miałam już chyba wszystko na głowie.Mam bardzo jasne włosy wiedz takie lekkie przyciemnienie wydaje mi się ze doda im naturalności.Moze ktoras z dziewczyn podzieli sie doświadczeniami.:rolleyes :
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:17   #3388
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No wiesz dziś robiłam odrosty no i trzymałam godzinę 10 i myślałam ze skoro po ostatnim razie tak fajnie się ruszyły to tym razem powinny zniknąć a tu NIE właśnie.To znaczy na pewno są dużo jaśniejsze po prostu taki ciepły blond jaśniutki.Niby prawie tak nie widać ale mnie to dręczy.Chyba ciut ciemniejsze tez nie będą złe zwłaszcza ze miałam już chyba wszystko na głowie.Mam bardzo jasne włosy wiedz takie lekkie przyciemnienie wydaje mi się ze doda im naturalności.Moze ktoras z dziewczyn podzieli sie doświadczeniami.:rolleyes :
Hmm tak źle z tym 10.21? A ja chcę dać jej jeszcze szansę przy najbliższym farbowaniu odrostów..
Ale musisz mieć na uwadze, że takie mocno rozjaśnione włoski jak masz, ciężko jest przyciemnić o 2 czy 3 tony.. A szczególnie tym l'orealem, jednak za delikatny jest.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:18   #3389
lauraconti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Może to głupie pytanie, ale chciałam się dowiedzieć o czasie między Waszymi farbowaniami wiem, że powinno się robić przerwę i takie tam,ale już mnie kusi:P farbowałam włoski wellatonem 2tyg temu, ale jestem taka napalona na drugie farbowanie (achh takie piękne super rozjaśnione włoski), że chyba zrobię to za kilka dni:P tylko czy mi włosy nie wypadna? haha, myślicie, że to dobry pomysł czy raczej odradzacie:P? ma któraś z Was takie doświadczenia?
__________________
Chciałabym mieć jakiś twórczy podpis... Ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy!
lauraconti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:40   #3390
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No i nic... może ciut jaśniejsze są, rudości nadal przebijają... chyba C10, co już mogło, to zrobiło poprzednim razem

Czyli, bez rewelacji. Trudno...
Jutro wstawię zdjęcia. Sama już nie wiem, co mogłoby wyżreć te rudości.
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.