Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 18:14   #4801
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
boje sie ze po tym e20 wyjda mi żółte odrosty i że jak dam ten schwarzkopf na to, to może np.
1) nie pokryć wogóle tych odrostów i będę miała róznice znaczna pomiedzy odrostami a resztą
2) odrosty będą za jasne w porównaniu do reszty

robiłaś na całe włosy??
jesli tak to jak końcówki nie znisztczyły się?

robiłam i e20 i skandynawskim i właśnie ten skandynawski ładniejszy wyszedł...( tyle że szkoda mi było kupywać jeśli e20 miałam w domu)
Końcówki ok.Na całości trzymałam 20 minut.Mi po skandynawskim wyszedł nie zły kurczak na odrostach i ta farbka świetnie wszystko pokryła.Mi tez się strasznie odróżniały odrosty po skandynawskim w stosunku do reszty ale wszystko wyszło równo.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:56   #4802
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Końcówki ok.Na całości trzymałam 20 minut.Mi po skandynawskim wyszedł nie zły kurczak na odrostach i ta farbka świetnie wszystko pokryła.Mi tez się strasznie odróżniały odrosty po skandynawskim w stosunku do reszty ale wszystko wyszło równo.
to super ;** dziekuje Ci za odpowiedź, a masz może jakies fotki jeszcze? jeszcze troche Cie pomecze
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:22   #4803
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziękuję za rady Blond Bunny, sprzedam go na Allegro bo raczej nie bede go używać skoro ma mi znikać platynowy odcień a o płukance tez pomyslę, bo miałam fioletową ale była do niczego więc przerzucę się na srebrną. Własnie nałozyłam wg rad snowhitee Garnier 111 na odrostach potrzymam z 35 a na reszcie 20 min. Zastanawiam się czy nie potrzymac dłuzej tych odrostów bo mam juz dosc spore i strasznie ciemne ! W koncu mam juz jasne więc powinno złapać, pierwszy raz w zyciu farbowałam odrosty BOZE!! To koszmar, jestem pewna ze wszystkiego nie posmarowałam bo z tyłu nie widzę Dam znać jak wyszło i wkleje fotki...Mam nadzieje ze z tego koloru do którego doszedł mi fryzjer nie zejdę w negatywnym tego słowa znaczeniu i nie bede znów kurczakiem

Edytowane przez manikomio
Czas edycji: 2010-04-13 o 19:36
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:28   #4804
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

witam ponownie. odradzam Ci ten kolor... zrobilam keidys na swoich naturalnych blond. i wyszly zolte...;/ masakra... na gorze ladne takie zlociste ale na dole jakies rude wygladaly... i ta farba nie ma w sobie za bardzo rozjasniania... no fakt, jednak cso tam rozjasnilo na tych moich naturalnych blond ale jednak odradze Ci ten kolor...
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:29   #4805
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
to super ;** dziekuje Ci za odpowiedź, a masz może jakies fotki jeszcze? jeszcze troche Cie pomecze
Proszę
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:32   #4806
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez natasha325 Pokaż wiadomość
witam ponownie. odradzam Ci ten kolor... zrobilam keidys na swoich naturalnych blond. i wyszly zolte...;/ masakra... na gorze ladne takie zlociste ale na dole jakies rude wygladaly... i ta farba nie ma w sobie za bardzo rozjasniania... no fakt, jednak cso tam rozjasnilo na tych moich naturalnych blond ale jednak odradze Ci ten kolor...
mówisz o garnierze 111?? czy moze natural&easy schwarzkopfa
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:34   #4807
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

przepraszam,b ozapomnialam wgl zacytowac. cos mi sie zablokowalo i i nie wiem, widocznie przeczytalam czyjs stary post i mialam na mysli farbe z joanny czysta perła... odradzam ta farbe.
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 19:37   #4808
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Proszę
dziękuje a jakie miałam przed farbowaniem oboma farbkami?
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:47   #4809
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
dziękuje a jakie miałam przed farbowaniem oboma farbkami?
Miałam jasne tylko odrost był robiony ale tez farbami rozjaśniającymi.Bodajże przed farbowaniem skandynawskim była palett czysty blond 218 tez fajnie brała odrost.I byłam z niej zadowolona tylko żółknął mi kolor przy odrostach ale to od waxa.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:51   #4810
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny powiedzcie mi jaki skład ma odżywka z palette deluxe platinum collection bo jest taka świetna
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:42   #4811
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez natasha325 Pokaż wiadomość
witam ponownie. odradzam Ci ten kolor... zrobilam keidys na swoich naturalnych blond. i wyszly zolte...;/ masakra... na gorze ladne takie zlociste ale na dole jakies rude wygladaly... i ta farba nie ma w sobie za bardzo rozjasniania... no fakt, jednak cso tam rozjasnilo na tych moich naturalnych blond ale jednak odradze Ci ten kolorn...
Yyyyy, natasha to do mnie pisałaś? Nie strasz mnie bo juz mam na głowie, Boze myslę teraz ze fryzjer tak sie namęczył żeby pozbyć się tego kurczaka przerazajacego na mojej głowie a ja pewnie znowu cos teraz spieprzę ;(

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
Yyyyy, natasha to do mnie pisałaś? Nie strasz mnie bo juz mam na głowie, Boze myslę teraz ze fryzjer tak sie namęczył żeby pozbyć się tego kurczaka przerazajacego na mojej głowie a ja pewnie znowu cos teraz spieprzę ;(

OK Natasha już się zorientowałam że to pomyłka

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

EFEKT CUDOWNY !! Włoski wyjaśniały bardzo ! Nabrały bardzo chłodnego platynowego odcienia, rewelacja ! Odrosty niestety trochę zółtawe ale tak delikatnie, żadnego pomarańczu!! Ta farba naprawdę jest super, dzięki za radę snowhitee!!!! Tylko nie rozumiem dlaczego wycofują ta farbę ;( Chyba bede musiała zrobić zapasy.
Dziś juz za ciemno jutro wstawie zdjęcia
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 20:59   #4812
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
Yyyyy, natasha to do mnie pisałaś? Nie strasz mnie bo juz mam na głowie, Boze myslę teraz ze fryzjer tak sie namęczył żeby pozbyć się tego kurczaka przerazajacego na mojej głowie a ja pewnie znowu cos teraz spieprzę ;(

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------




OK Natasha już się zorientowałam że to pomyłka

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

EFEKT CUDOWNY !! Włoski wyjaśniały bardzo ! Nabrały bardzo chłodnego platynowego odcienia, rewelacja ! Odrosty niestety trochę zółtawe ale tak delikatnie, żadnego pomarańczu!! Ta farba naprawdę jest super, dzięki za radę snowhitee!!!! Tylko nie rozumiem dlaczego wycofują ta farbę ;( Chyba bede musiała zrobić zapasy.
Dziś juz za ciemno jutro wstawie zdjęcia
A co to za farbka? No wstaw,wstaw.Czekamy
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:02   #4813
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Miałam jasne tylko odrost był robiony ale tez farbami rozjaśniającymi.Bodajże przed farbowaniem skandynawskim była palett czysty blond 218 tez fajnie brała odrost.I byłam z niej zadowolona tylko żółknął mi kolor przy odrostach ale to od waxa.

miałaś

taki sam miałam efekt po waxie dlatego już go nie będę używać, chyba że tez no zniszczonych też taki widziałam.

manikomio czekamy na fotunie
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:07   #4814
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
miałaś

taki sam miałam efekt po waxie dlatego już go nie będę używać, chyba że tez no zniszczonych też taki widziałam.

manikomio czekamy na fotunie
Wszystko gra Widzę,ze zrozumiałaś.Ale to nie było złośliwe.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 00:53   #4815
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wszystko gra Widzę,ze zrozumiałaś.Ale to nie było złośliwe.
e no świetnie zrozumiałam w końcu blondynka jestem ( bez obrazy )
zarcik, ale postanowiłam isc do fryzjera i prawdopodobnie przyciemnie, byłam dzis i mówiłam, że chce zimny odcien to mi powiedziała ze jedynie przeciemniajac mozna uzyskac go, zobacze moze cos wymyslimy, jak cos to wstawie fotki.

Adzi dzięki za pomoc
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 07:15   #4816
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewcia te odżywki w farbach palette mają podobny skład do masek i odżywek profesjonalnych schwarzkopfa z serii np. blondme. Są odpowiednio dobierane do odcienia włosków, seria zimny blond i ciepły oraz nawilżające i nadające połysk. Niestety cena troszkę duża ale możesz zerknąć np. na allegro i obejrzeć. Dla mnie ta seria to naprawdę rewelka.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 13:06   #4817
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

I jestem po fryzjerze nie żałuje robione miałam Goldwellem, zapłaciłam 75 z podcięciem i grzywką.
Zdjęcia troche przekłamują, ponieważ końce i od wewnatrz nie widać tak bardzo zółtych włosów.
Dziewczyny polecam Wam farby Goldwell są zdecydowanie lepsze niż np. Schwarzkopf proffesional, ale ta seria Blond Me jest dobra, natomiast ja nie miałam tak jaksnego blondu po niech jak po goldwellu.
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 13:43   #4818
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
I jestem po fryzjerze nie żałuje robione miałam Goldwellem, zapłaciłam 75 z podcięciem i grzywką.
Zdjęcia troche przekłamują, ponieważ końce i od wewnatrz nie widać tak bardzo zółtych włosów.
Dziewczyny polecam Wam farby Goldwell są zdecydowanie lepsze niż np. Schwarzkopf proffesional, ale ta seria Blond Me jest dobra, natomiast ja nie miałam tak jaksnego blondu po niech jak po goldwellu.
Ale pięknie szkoda tylko ze mi się to podoba u kogoś tak jaśniutki blond.Ja się nie za dobrze czuje w tak jasnych włoskach.A swoja droga to mało zapłaciłaś.No i blondyna z ciebie
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 13:55   #4819
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

no nie dużo dziękuje
jeszcze z prostowaniem, to jest tak że farba tyle kosztuje a sciecie i modelowanie gratis

a zdjecie jeszcze przekłamuje w kolorze bo one takie białe nie sa

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-04-14 o 13:57
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 14:17   #4820
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Proszę
też bardzo ładnie i równomiernie....Monisia dobra robota fryzjerki.

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-04-14 o 14:20
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:47   #4821
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

no muszę przyznać, że dobra fryzjerka i nie droga, a teraz to rzadkość
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:48   #4822
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No i byłam w Rossmannie i ta delia to nr 9.1 księżycowy blond czy jakoś tak. Co ciekawe znalazłam coś takiego w necie na uroda.pl Użytkowniczka Korniczek wstawiła fotkę swoich włosów i pisze że to właśnie po Delii księżycowy blond! A cena 6,99zł
P.S. mam nadzieję, że użytkowniczka sie nie obrazi za wstawienie jej fotki tutaj
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:57   #4823
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
też bardzo ładnie i równomiernie....Monisia dobra robota fryzjerki.
Dziękuje bardzo ale to jednak dla mnie za jasno.Teraz będę je przyciemniać albo garnierem 9.1 albo shwarzkopf natural&yasy 532.Dziś przez przypadek weszłam do takiego małego niepozornego sklepu kosmetycznego i jak zobaczyłam cenę 10.99 to se myślę a wezmę bo tak tanio nigdzie nie dostała bym.Jeszcze się zastanowię.Kachula82 Teraz sobie przypomniałam,ze ta delia wpadła mi w oko ale na nią nie patrzyłam po to były jakieś saszetki na samym dole.Ale tej dziewczynie b.ładnie wyszło.Ale jak dla mnie to jednak by było za jasno.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:38   #4824
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
Yyyyy, natasha to do mnie pisałaś? Nie strasz mnie bo juz mam na głowie, Boze myslę teraz ze fryzjer tak sie namęczył żeby pozbyć się tego kurczaka przerazajacego na mojej głowie a ja pewnie znowu cos teraz spieprzę ;(

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------




OK Natasha już się zorientowałam że to pomyłka

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

EFEKT CUDOWNY !! Włoski wyjaśniały bardzo ! Nabrały bardzo chłodnego platynowego odcienia, rewelacja ! Odrosty niestety trochę zółtawe ale tak delikatnie, żadnego pomarańczu!! Ta farba naprawdę jest super, dzięki za radę snowhitee!!!! Tylko nie rozumiem dlaczego wycofują ta farbę ;( Chyba bede musiała zrobić zapasy.
Dziś juz za ciemno jutro wstawie zdjęcia

a jaki kolor mialas wczesniej ? mialas wstepnie rozjasniane ? a powiedz mi czy ta farba z joanny to jest z tej nowej edycji farby joanna naturia? bo teraz juz nie nadazam jak to tam jest, ale pamietam, ze ta, ktora keidys zrobilam dokladna nazwa to joanna naturia szlachetna perła. Ja tydzien temu farbowalam odrosty farba z palette permament natural colors POPIELATY BLOND. bardzo ładny kolor, naturalnie wygładajacy i reszte farbki polozylam na reszte wlosow na 10 min w celu uzyskania tego szarego odcienia. jednak wydaje mi sie jakby m isie juz zmyl a umylam chyba z 3 razy glowe;/ ale kupilam znowu ten szampon z joanny niwelujacy zolte tony
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:41   #4825
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

no właśnie jest podobno taki blond z serii delia color natural i ma nr 17 a ta co ja widziałam jest 9.1... Już się pogubiłam. Tą co widziałam nie ma nigdzie w necie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:56   #4826
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
no właśnie jest podobno taki blond z serii delia color natural i ma nr 17 a ta co ja widziałam jest 9.1... Już się pogubiłam. Tą co widziałam nie ma nigdzie w necie.

a widzialam te farby dostepne w rossmannie. a uzywalas ja moze ? ta farba to dobra jest do uzycia po wstepnym rozjasnieniu w celu nadania danego odcienia, wlsanie podobnie jak ta z joanny. ja kiedys postanowilam zrobic odrosty rozjasniaczem a pozniej polozylam farbe z joanny naturia srebrny pył. ładnie wyszlo dobrze rozjasnilo odrosty, jednak podwojne niszczenie mozna powiedziec... Ale odcien na wlosach z tej farby był ladny, taki popielaty
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 18:27   #4827
anioolek20
Raczkowanie
 
Avatar anioolek20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 57
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczyny! prosze Was o porade odnosnie tego jaka farbe uzyc aby wyszedł mi kolor jak u dziewczyny ze zdjec? mialam od ok. 3 lat robione pasemka rozjasniaczem u fryzjera. a miesiac temu cos mi odbilo i kupilam farbe do włosow garnier color naturals ( chyba 113) i położyłam na odrost i wyszlo mi zółtko. wytrzymalam 1 miesiac z tymi włosami bo nie chcialam tak szybko nakladac drugiej farby zeby ich nie zniszczyc bo i tak mam zniszczone od rozjasniacza troche.i teraz chce ufarbowac włosy farba i odstawiac raz na zawsze rozjasniacz. tylko nie wiem jaka wybrac?? jezeli macie jakies propozycje to piszcie, zarowno z farb ktore dostane w sklepach jak i tych profesjonalnych. zalaczam zdj moich wlosow, ktore sa teraz okropne mam nadzieje ze cos mi poradzicie. pozdr
anioolek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 18:43   #4828
paulynqa
Raczkowanie
 
Avatar paulynqa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 184
prosze Was o pomoc w doborze farby :)

witam wszystkie wizazanki
Otoz miesiac temu zrobilam pasemka , o ile to mozna nazwać pasemkami- załączam zdjęcie. Na poczatku nie bylo tak zle... teraz farba zaczyna schodzic ciemniec, pojawiaja sie odrosty nie mam zamiaru farbwac odrostow, chce zeby odrosły moje naturalne wlosy, tj ciemny blond prosze doradzcie jakich farb powinnam uzyc by nie bylo widac odrostow i by wlosy przybrały naturalny odcień brazu
myslalam nad garnierem 7 i nad joanna naturalny blond, załaczam zdjęcia, wlosy przed i po farbowaniu oraz zdj farb. prosze o pomoc
__________________

paulynqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:16   #4829
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez anioolek20 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! prosze Was o porade odnosnie tego jaka farbe uzyc aby wyszedł mi kolor jak u dziewczyny ze zdjec? mialam od ok. 3 lat robione pasemka rozjasniaczem u fryzjera. a miesiac temu cos mi odbilo i kupilam farbe do włosow garnier color naturals ( chyba 113) i położyłam na odrost i wyszlo mi zółtko. wytrzymalam 1 miesiac z tymi włosami bo nie chcialam tak szybko nakladac drugiej farby zeby ich nie zniszczyc bo i tak mam zniszczone od rozjasniacza troche.i teraz chce ufarbowac włosy farba i odstawiac raz na zawsze rozjasniacz. tylko nie wiem jaka wybrac?? jezeli macie jakies propozycje to piszcie, zarowno z farb ktore dostane w sklepach jak i tych profesjonalnych. zalaczam zdj moich wlosow, ktore sa teraz okropne mam nadzieje ze cos mi poradzicie. pozdr
a moze sprobowalabys najpierw rozjasniaczem zeby je rozjasnic a pozniej robic odrosty jakas rozjasniajaca farbka z platynowym odcieniem ?
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:37   #4830
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
Yyyyy, natasha to do mnie pisałaś? Nie strasz mnie bo juz mam na głowie, Boze myslę teraz ze fryzjer tak sie namęczył żeby pozbyć się tego kurczaka przerazajacego na mojej głowie a ja pewnie znowu cos teraz spieprzę ;(

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------




OK Natasha już się zorientowałam że to pomyłka

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

EFEKT CUDOWNY !! Włoski wyjaśniały bardzo ! Nabrały bardzo chłodnego platynowego odcienia, rewelacja ! Odrosty niestety trochę zółtawe ale tak delikatnie, żadnego pomarańczu!! Ta farba naprawdę jest super, dzięki za radę snowhitee!!!! Tylko nie rozumiem dlaczego wycofują ta farbę ;( Chyba bede musiała zrobić zapasy.
Dziś juz za ciemno jutro wstawie zdjęcia
Cieszę się bardzo A odrost już przy następnym farbowaniu się wyrówna zobaczysz. A jak będziesz robić za jakiś czas odrost to przytrzymaj na nim nawet do godziny żeby ładniej wyszło
No i czekamy na fotki
A zapomniałam zapytać, którą serią w końcu zrobiłaś tym 111? Bo wycofują tylko belle color a natural colors i nutrisse zostają.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-04-14 o 19:39
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.