Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 191 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-17, 18:03   #5701
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Właśnie do mnie dotarło, że skoro w piątek kładłam maskę to dziś minęły 2 tygodnie. I co dalej, czy smarować 3 czy 2 razy? Czoło chyba dalej 3 bo czasem mi się zdaje, że lekkie cienie widzę. Masimka Ty kiedy przestałaś widzieć cienie?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:25   #5702
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ivcio jak dasz rade to maziaj sie 3x
ide do wanny z pianka.Zaraz wracam
Gdzie domcia sie znowu podziala,czyzby po piwo do tesco
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:28   #5703
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Plamki Kochane - czy mnie jeszcze pamiętacie ? Zamilkłam, bo mnie zycie porwało, a szczególnie walka z NFZ - przegrana , zatem juz jestem " po słowie " z prywatną słuzbą zdrowia. Teraz na to zarabiam Humaniści niestety zarabiają bez fajerwerków Ale synuś będzie jak nowy
Poczytałam o Waszych walkach z plamami, zobaczyłam , że nasze forum juz pęcznieje od nowych Plamek i Odplamionek, i to je ono!
Moje plamki - trochę je widze, ale przestalam już walczyć z cieniami. /jest dobrze - nie uzywam podkładu - bo to wyglada gozrej. Szczególnie na schodzącej skórze.Kłade jedynie podkład na nos i troche na okolice nosa. Podlad jest niemal tak jasny jak ma skora a mnie i tak sie tam przetluszcza . Potem puder sypki - mieszam sypki z jedwabnym Hauschki.Odrobina różowego różu i tusz plus błyszczyk. I 40 - letnia dziewica .
Teraz smaruje cos2 co drugi dzień ( prawie trzy miechy po cos1). Od czasu do czasu takze pod oczy.
A teraz mam chwilę dla siebie - pierwszą od wielu dni i siedze z Wami, piję herabatę karmelową i słucham Paulo Conte (pewnie nikt go nie zna, a ja go kocham). A mój TZ zasnął przy kominku. Sielanka

Sagusia - czy ja dobrze zrozumialam, że Ty jesteś juz parę tygodni po cos1 i nadal uzuwasz cos2 dwa razy dziennie ?

Ach - moja dieta trwa !! I działa ! a ja w ogóle nie czuję glodu i zaczynam zmniejszac porcje bo mi się nie chce jeść !!!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:34   #5704
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Plamki Kochane - czy mnie jeszcze pamiętacie ? Zamilkłam, bo mnie zycie porwało, a szczególnie walka z NFZ - przegrana , zatem juz jestem " po słowie " z prywatną słuzbą zdrowia. Teraz na to zarabiam Humaniści niestety zarabiają bez fajerwerków Ale synuś będzie jak nowy
Poczytałam o Waszych walkach z plamami, zobaczyłam , że nasze forum juz pęcznieje od nowych Plamek i Odplamionek, i to je ono!
Moje plamki - trochę je widze, ale przestalam już walczyć z cieniami. /jest dobrze - nie uzywam podkładu - bo to wyglada gozrej. Szczególnie na schodzącej skórze.Kłade jedynie podkład na nos i troche na okolice nosa. Podlad jest niemal tak jasny jak ma skora a mnie i tak sie tam przetluszcza . Potem puder sypki - mieszam sypki z jedwabnym Hauschki.Odrobina różowego różu i tusz plus błyszczyk. I 40 - letnia dziewica .
Teraz smaruje cos2 co drugi dzień ( prawie trzy miechy po cos1). Od czasu do czasu takze pod oczy.
A teraz mam chwilę dla siebie - pierwszą od wielu dni i siedze z Wami, piję herabatę karmelową i słucham Paulo Conte (pewnie nikt go nie zna, a ja go kocham). A mój TZ zasnął przy kominku. Sielanka

Sagusia - czy ja dobrze zrozumialam, że Ty jesteś juz parę tygodni po cos1 i nadal uzuwasz cos2 dwa razy dziennie ?

Ach - moja dieta trwa !! I działa ! a ja w ogóle nie czuję glodu i zaczynam zmniejszac porcje bo mi się nie chce jeść !!!
Kamilcia ,a wiesz co ja slucham teraz ?????
Via con me ,gesiej skorki dostalam jak przeczytalam co Ty sluchasz teraz
Paolo to milosc moja
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:36   #5705
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
no a ja mam dzisiaj ... B U R A K A , wcale nieoczekiwanego Może ja nie powinnam nakłądac na te miejsca gdzie skóra zlazła cosm2 trzyrazy dziennie ... i pewnie po to chodzi się na zabieg do lekarza ... mnie jakoś głupio dzwoni do mojej Pani Dr... chociaż kazała ... ale nie ma czelności znikomej
Znowu będę musiała się dzisiaj urżną jak ten szewc
Burak będzie około trzech tygodni, potem zniknie ale będzie się pojawiał bardzo nieoczekiwanie przez jakieś kolejne dwa tygodnie i nigdy nie będziesz wiedziała z jakiego powodu i kiedy znowu jest na parę godzin.

Cytat:
Napisane przez blazedy Pokaż wiadomość
a nie robiły Ci sie ranki? Ja jak czuje albo widzę jakies tworzące się przetarcia, ranki czy nawet bardziej piekące miejsca to te miejsca omijam cosmelanem i smaruję je tylko maścią gojącą. Np. brodę teraz omijam. A cosmelan mialam nakładany tydzien temu.

Dziewczyny co Wy na to? W życiu wszędzie potrzeba rozwagi. Myślę, ze jakbym smarowała nadal cosmelanem brodę i te piekące miejsca raczej narobiłabym sobie kłopotu.Co Wy na to? Macie większe doświadczenie, doradzcie!!!
Ranki robiły mi sie jak sie drapałam, przeważnie w nocy, nieświadomie, skóra jest delikatna, rano się budziłam a tu kolejna sznita na gebie. Na to wtedy punktowo cicaplast stosowałam. Cosmelanu na te miejsca nie wolno bo sie blizny moga zrobić. Cicaplast przyspiesza regeneracje skory.

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Właśnie do mnie dotarło, że skoro w piątek kładłam maskę to dziś minęły 2 tygodnie. I co dalej, czy smarować 3 czy 2 razy? Czoło chyba dalej 3 bo czasem mi się zdaje, że lekkie cienie widzę. Masimka Ty kiedy przestałaś widzieć cienie?
Cienie przestałam widziec po około dwóch - trzech tygodniach. Potem jak było słonecznie to był moment że wydawało mi sie ze widzę moją najwięszą na czole plame. A potem znikło ponownie. Teraz robie eksperyment. To znaczy stosuje cosmelan raz na tydzien na cała twarz, ale ta plamę na czoole, to znaczy to miejsce w ktorym była mam zamiar smarować przez dwa tygodnie po dwa razy dziennie i niczym nie nawilżać ani nie natłuszczać tak jak to mówiła dr Chlebus. Że niby taką kuracje trzeba przejsc to sie plamy nie będą pózniej pojawiać. No więc postanowiłam zrobić tak na razie tylko z tą plamą na czole, bo ona byla moją największą zmora. Smaruje tak już 6 dzień. I dotrzymam tych dwóch tygodni. Resztę twarzy i nawilżam i natłuszczam i filtry stosuje. Zobaczy co będzie
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:39   #5706
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Posłuchajmy sobie wszystkie Via con me:
http://www.youtube.com/watch?v=emq3n4KKPdk

Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:42   #5707
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Posłuchajmy sobie wszystkie Via con me:
http://www.youtube.com/watch?v=emq3n4KKPdk

tez go lubisz?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 18:47   #5708
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kamilcia ,a wiesz co ja slucham teraz ?????
Via con me ,gesiej skorki dostalam jak przeczytalam co Ty sluchasz teraz
Paolo to milosc moja

Buczuś - no coś Ty ???? Jesteś pierwszą znaną mi osoba, która zna Conte!!!!

Anturium - Ty tez go znasz??????

Boże , jesteście nie - sa- mo- wite!!!!!:jup i:
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:52   #5709
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Sagusia - czy ja dobrze zrozumialam, że Ty jesteś juz parę tygodni po cos1 i nadal uzuwasz cos2 dwa razy dziennie ?

Kamilciu kochanaiza Twojego synka.
Ja jestem 3miesiace po masce,a ostatnie dwa tygodnie smarowalam 2razy dziennie,castrolkowym systemem,zeby cienie przepedzic.Ale to bylo ostatni raz.Zaczynam przyzwyczajac sie do mysli,ze z cieniami da sie zyc.Musze zaczekac az mi burak zejdzie z twarzy i dopiero wtedy zobacze jak jest naprawdeBeda to beda,trudno.


Kupilam foteliktaki ladny,czarny,germanski
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:54   #5710
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczuś - no coś Ty ???? Jesteś pierwszą znaną mi osoba, która zna Conte!!!!

Anturium - Ty tez go znasz??????

Boże , jesteście nie - sa- mo- wite!!!!!:jup i:
jak go slucham ,to nie moze nikogo byc w domu,wtedy zaczynam marzyc ,lamka czerwonego wina.Czasami jakas ksiazka.Mysli gdzies tam na poludniu ,gdzie slonce dotyka ciala(i plamy maluje) Zyc nie umierac.AZZURRO

Sagus,germanskie foteliki naleza do najbezpieczniejszych
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:57   #5711
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

witam wszystkie w głębokim szoku, miało być pięknie i lekko, a po południu czyli wieczorem skóra zaczęła mi się łuszczyć na czole Ja już zapomniałam jak się przykleja skorki próbuję nawilżenia i ochydnie szczypie ja tak nie chcę składam reklamację Cały dzień bałam się że mam łupiż na twarzy
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 18:59   #5712
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś co kupiłaś na poprawę nastroju. Widziałam dzisiaj tęczę kolorową, prześliczną zaraz po gradzie
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:59   #5713
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ach, ja po prostu powinnam urodzić się we Włoszech, kocham ten język, tych mężczyzn, drzewa oliwne... Tak naprawdę czuję muzykę gdy słucham jej na cały głos, nikogo w pobliżu, leżę, zamykam oczy i odpływam...
Azzurro jest cudowne.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:59   #5714
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Sagus,germanskie foteliki naleza do najbezpieczniejszych

Do najdrozszych chyba tezale mam wozek,tez germanski i nie zamienilabym go na zaden inny.Dla samej przyjemnosci jazdy nim strzele sobie jeszcze jedno dzieciatko
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:03   #5715
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Słuchałam faceta pierwszy raz jest super, szkoda tylko że tak rzadko słucham muzyki, wolę posiedzieć w ciszy i skupić myśli. Ewentualnie radio w samochodzie choć częściej słucham wiadomości
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:10   #5716
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A ja na szczęście lubie podobną muzykę z moim TZ - tem i możemy razem słuchać Conte.
Pochwalcie mnie za wytrwałość w diecie Ja wiem, że Wy wszystkie niemal trzcinki i głodny sytego nie zrozumie....
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:12   #5717
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczacza powinnaś dostać baty za to że pigmanorm to kremik HQ - jestem wystraszona i zupełnie nie przygotowana na ttaką reakcje
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:14   #5718
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kamilia pochwalam cię za trzymanie diety, a trzymasz? Jak długo masz tak tą jaglankę jeść? Uważam że dieta powinna składać się z tych rzeczy które uwielbiamy ale w małych ilościach
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:17   #5719
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
A ja na szczęście lubie podobną muzykę z moim TZ - tem i możemy razem słuchać Conte.
Pochwalcie mnie za wytrwałość w diecie Ja wiem, że Wy wszystkie niemal trzcinki i głodny sytego nie zrozumie....

Oj wybacz
Jestes dzielna,dasz rade.Swietnie Ci idzie.
Ja nie mam tak silnej woli i podziwam ludzi,ktorzy potrafia zrezygnowac z kulinarnych przyjemnosci.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 19:17   #5720
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kamilia - POCHWALONY!


Oczywiście, że Cię chwalę. Bardzo trudno jest walczyć z nawykami, zarówno żywieniowymi, jak i innymi. Byleby nie rozpoczynać walki ze wszystkimi naraz Motorem do dalszych wyrzeczeń są widoczne efekty. Czujesz się dobrze, nie jesteś głodna, ubrania zaczynają być lekko za luźne, znam to - sama zrzucałam 27kg. Trzymam kciuki cały czas, warto walczyć!
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:24   #5721
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Anturium Jestem pełna podziwu. Mój jedyny nałog to palenie, ktore rzucilam zaraz po studiach i bez wiekszych wyrzeczeń trzeba się psychicznie nastawić, nic innego nie pomoże Kamilcia pamiętaj i tak jesteś śliczną laską
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:30   #5722
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kamilcia, kiedy zabieg mojego siostrzeńca? Muszę wtedy mocno trzymać kciuki
Podziwiam Cię za upór w walce z kilogramami, wygrasz bo walczysz.

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Kamilia - POCHWALONY!


Oczywiście, że Cię chwalę. Bardzo trudno jest walczyć z nawykami, zarówno żywieniowymi, jak i innymi. Byleby nie rozpoczynać walki ze wszystkimi naraz Motorem do dalszych wyrzeczeń są widoczne efekty. Czujesz się dobrze, nie jesteś głodna, ubrania zaczynają być lekko za luźne, znam to - sama zrzucałam 27kg. Trzymam kciuki cały czas, warto walczyć!
Anturium teraz to jestem w szoku. Zgubiłaś więcej niż obecna połowa Twojej masy Dziewczyno Tobie to się należą owacje
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:33   #5723
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

CASSACIAA Ty co taka mimoza.Acha i ja nigdy powtarzam nigdy w zyciu masci,kremow z hydrochinonem nikomu nie polecalam,bo to moim zdaniem gowno! Wiecej krzywdy robi jak pomaga.Twoj na szczescie ma male stezenie tego paskudztwa.Moze kochanie Tobie pomoze.Jak sie juz teraz tak sypiesz,to moze cud sie stanie

Kamilciu ja to mocno trzymam za Ciebie kciuki,zebys o te 6 kg schudla.
Ale po cholere chudniesz,dla mnie jestes CUDO
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:33   #5724
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

część dziewczyny, chyba mi z godzinę zejdzie znaim poczytam wczorajsze ploteczki
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:36   #5725
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Anturium ta waga to chyba w ciąży bo trudno mi uwierzyć jak zerkam na ciebie Podziwiam Iv jaki zabieg?
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:36   #5726
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

HQ ma 2% hydroch a to Cassaci 4%

Cassi jam wniebowzięta. Z trudem cieni szukam, choć chyba ich nie mam. Buraczek lekko świnkowaty jeszcze jest, czasem broda mi spadnie... ale nic to
__________________
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:39   #5727
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dubel
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:40   #5728
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
HQ ma 2% hydroch a to Cassaci 4%
cos mi sie popie...,czy co?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:42   #5729
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
cos mi sie popie...,czy co?
A co Ci się wydawało Buczuś?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:43   #5730
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Kamilciu kochanaiza Twojego synka.
Ja jestem 3miesiace po masce,a ostatnie dwa tygodnie smarowalam 2razy dziennie,castrolkowym systemem,zeby cienie przepedzic.Ale to bylo ostatni raz.Zaczynam przyzwyczajac sie do mysli,ze z cieniami da sie zyc.Musze zaczekac az mi burak zejdzie z twarzy i dopiero wtedy zobacze jak jest naprawdeBeda to beda,trudno.


Kupilam foteliktaki ladny,czarny,germanski
Saga no i co jak sie smarowałaś tym systemem ? Cienie widzisz dalej ? To znaczy ze to nie działa

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Pochwalcie mnie za wytrwałość w diecie Ja wiem, że Wy wszystkie niemal trzcinki i głodny sytego nie zrozumie....

A tam wszyscy, ja tam wcale taki szczuplaczek nie jestem znowu, mogłabym zgubić te 3 kg, ale ujdzie. Przynajmniej mam czym oddychać

To znaczy nawet nie schudnąc te 3 kg tylko być szczuplejszą w talii i będzie ekstra. Wczoraj rozmawiałam z moją doktorką na temat lipolizy.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.