H&M w factory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-19, 12:00   #1
Żyletka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 5

H&M w factory


Czy ktoś może był w tym sklepie i zechce powiedzieć czy opłaca się tam zajrzeć? Chodzi mi o to jakie są ceny, ale także o to jakiej jakości są rzeczy, bo w większości sklepów w factory to akurat pozostawia wiele do życzenia.. Pozdrawiam!
Żyletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 12:22   #2
evelain1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 14
Re: H&M w factory

też jestaem ciekawa,chciałabym się tam wybrać ale nie wiem czy warto,tym bardziej ,ze musze przejechać ok. 100km
evelain1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 12:56   #3
coco.coco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 14
Re: H&M w factory

Dziewczyny czy chodzi wam poprostu o H&M ??? Co kryje "w factory" bo chyba nie zabardzo rozumiem. Czy to jest nazwa jakiegos centrum? O samym H&M moge duzo napisac bo czesto odwiedzam ten sklep i bardzo lubie,ale nie wiem czy chodzi wam o taka pomoc.
coco.coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 14:07   #4
marzena_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 18
Re: H&M w factory

W Factory znajduja sie markowe sklepy w ktorych ciuchy mozna kupic duuuuzo taniej ze wzgledu na fabryczne ceny. Bylam tam pare razy, czasem mozna znalezc cos naprawde fajnego, markowego i taniego tylko trzeba dobrze poszukac H&M w factory nie mialam jeszcze okazji odwiedzic ale na pewno zrobie to w najblizszym czasie
marzena_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 15:34   #5
Żyletka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 5
Re: H&M w factory

oczywiście, że chodzi o outlet, czyli sklep, w którym są końcówki serii i przeceniony towar...
Żyletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 17:30   #6
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: H&M w factory

Blisko domu mam Factory Outlet i często tam zaglądam właśnie ze względu na H&M. Mam już 2 pary spodni tej firmy z factory i bardzo sobie chwalę. Ostatnio napaliłam się na czerwony sztruksowy żakiecik, ale nie było mojgo rozmiaru.
Co do jakości. Nie zauważyłam wadliwych ubrań, ale spostrzegawczośc się przyda (jak w każdym sklepie )
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 17:35   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Re: H&M w factory

A mozesz pwoedie jaka rozmiarówka z H$M do Factory trafia?? Bo jek czasem tam jestem, to najczęsciej widzę XS albo S, a to niestety nie moje rozmiary...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-19, 17:47   #8
coco.coco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 14
Re: H&M w factory

No tak...outlet....na poczatku nie skojarzyłam. Bylam w takim sklepie w stanach ale nie H&M. Gdzie w Polsce sa outlety? Z tego co pamietam ceny byly bardzo niskie, wszystkie mozliwe rozmiary i naprawde swietne okazje.
coco.coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 17:56   #9
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: H&M w factory

coco.coco napisał(a):
> No tak...outlet....na poczatku nie skojarzyłam. Bylam w takim sklepie w stanach ale nie H&M. Gdzie w Polsce sa outlety? Z tego co pamietam ceny byly bardzo niskie, wszystkie mozliwe rozmiary i naprawde swietne okazje.


no a w Polsce, jak to w Polsce w Factory outlet moim zdaniem rzadko mozna spotkać prawdziwą okazję czy jakąś perełkę, ale to rzecz gustu
najczęściej jest tam wszystko to, co zwyczajnie nie zeszło przez sezon w sklepach a że po sezonowych wyprzedażach schodzi zdecydowana większość towarów, to zwyczajnie do Factory trafiają po prostu resztki.
Najcześciej są to albo mało chodliwe rozmiary albo mało chodliwe fasony. A Cottonfiled to już przechodzi tam wszystkie wyobrażenia - ciuchy chyba sprzed kilku sezonów. Ale to tylko moje zdanie.
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 18:17   #10
coco.coco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 14
Re: H&M w factory

Szkoda ze jest tak skromnie. W sumie w kazdym sklepie jak sa promocje, wprzedaze itp cuda to czesto sa o odpadki i male rozmiary. Niestety czesto wyprzedaz to raj dla dziewczyn o super figurze. Nie powiem ze nigdy nie kupilam niczego na wyprzedazy. Ostatnio spodenki wlasnie w H&M...bardzo lubie tez terranove....czesto mozna kupic cos fajnego za niska cene ( na wyprzedazy oczywiscie )
P.S. Czy mozecie napisac gdzie znajduja sie te outlety? Moze tez sie wybiore
coco.coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 19:06   #11
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: H&M w factory

Ja byłam w factory w H&M i musze powiedzieć że nędza straszna. Nie zapomnę wrażenia jakie na mnie wywarły sukieneczki po 4.99 (!!) które wyglądały jakby jest ktoś żywcem przeniósł z najgorszego okresu PRL-owskich niedoborów. Fasony i kolory tych "ubrań" są straszne - jakieś zwariowane i do niczego nie pasujące (pamiętam na przykład takie wściekle zielone żakiety od których mi się niedobrze zrobiło - nikomu nie byłoby dobrze w takim kolorze).
W ogóle ciuchy H&M to dla mnie tragedia. Nie ubieram się w drogich sklepach i teoretyczne H&M powinien być właśnie dla mnie. Ale raz tam kupiłam spodnie które zaczęły sie pruć po miesiącu. A to były elastyczne spodnie więc "przeciążeń" nie musiały znosić. Stanowczo odradzam jak ktoś ma daleko. Już lepiej iść do szmateksu
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-19, 21:05   #12
Żyletka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 5
Re: H&M w factory

dzieki bardzo, wlasnie o to mi chodzilo. Pare razy bylam w factory myslac oczywiscie, ze cos znajde.. ale sie zawiodlam; jedynie sklepy sportowe sa OK, a tak to straszne badziewie, ech, co zrobic..
Żyletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 11:05   #13
bizibizi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Re: H&M w factory

Listę outletów znajdziecie na www.vabbi.pl
Polecam
bizibizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 11:24   #14
groshek
Raczkowanie
 
Avatar groshek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 261
Dot.: Re: H&M w factory

nie polecam, syf, kiła i mogiła. dobrze ktoras z dziewczyn wyzej napisala ze lepiej juz do szmateksu. niby sklepk ogromny, ale tak naprawde to nic w nim nie ma! kolory, fasony w ogole nie wiadomo skad wziete... jesli ktos sie spodziewa super okazji to sie zawiedzie...jedyne co tam kupilam chociaz bylam kilka razy- chcialam dac im szanse to stringi ze snoopkiem i na tym poprzestane, zwyczjnie nie oplaca sie tam jezdzic.
groshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 13:40   #15
aniax
Raczkowanie
 
Avatar aniax
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 225
GG do aniax
Dot.: Re: H&M w factory

Wiecie, wlasnie sie tak zastanawialam czy tam pojechac czy nie... bo podobno takie okazje i w ogóle fajne rzeczy. No, ale skoro Wy macie inne odczucia to moze sobie odpuszcze, bo tlyko czas zmarnuje
aniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 18:03   #16
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: H&M w factory

Byłam niedawno w H&M .

Ceny nie są aż tak przerażające jak w niektórych, innych sklepach. Fajne ubrania można nabyć . Gdybym tylko nie oszczędzała pieniędzy na wycieczkę klasową to napewno zrobiłabym duże zakupy .
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 18:52   #17
aniax
Raczkowanie
 
Avatar aniax
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 225
GG do aniax
Dot.: H&M w factory

Cytat:
Napisane przez *~An!@~* Pokaż wiadomość
Byłam niedawno w H&M .

Ceny nie są aż tak przerażające jak w niektórych, innych sklepach. Fajne ubrania można nabyć . Gdybym tylko nie oszczędzała pieniędzy na wycieczkę klasową to napewno zrobiłabym duże zakupy .
Ale chodzi Ci o H&M w Factory , tak ?

Wlasnie tata mnie namawia, zeby jutro sie tam wybrac, aja mu odradzam.. No coz... zobaczymy
aniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 20:18   #18
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: H&M w factory

osobiscie nie lubie h&m w factory. nie ma tam nic ciekawego
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.