Zimowa szkoła przetrwania! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 16:02   #1
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Exclamation

Zimowa szkoła przetrwania!


No właśnie, jak przetrwać zimę? Wątek do dzielenia się wszystkimi sprawdzonymi lub dopiero przeznaczonymi do sprawdzenia sposobami na przeżycie mrozów bez uszczerbku na zdrowiu i komforcie termicznym, od parujących kurtek prosto z kaloryferów do pianek neoprenowych stosowanych jako bielizna

Dobrze by było jakby sposoby były jeszcze znośne wizualnie
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 16:10   #2
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Najlepszy, sprawdzony, znany każdemu i polecany przez nasze babcie sposób to ubiór na cebulkę Lepiej ubrać 3 cienkie bluzeczki niż jeden gruby sweter. Nie dość, że ciepło to jeszcze komfortowo bo zawsze w pracy/szkole można się rozebrać

Edytowane przez antunka
Czas edycji: 2011-09-28 o 16:23
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 16:21   #3
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Nie ściskać się. Nie zakładać bardzo przylegających do ciała skarpet, rajstop, nie zakładać tylu par skarpet, że nie można poruszać palcami w bucie. Między warstwami ubrań i między ubraniem a ciałem musi być trochę powietrza, które nas ogrzeje. No i kiedy zakładamy mocno uciskające rzeczy utrudniamy przepływ krwi i od razu jest zimniej.


Tyle co do teorii W praktyce i tak będzie mi za zimno ZAWSZE
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 16:31   #4
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

w stopy mi ZAWSZE zimno
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 17:00   #5
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Polecam wkładki do butów, ale najlepiej takie, które jedną część mają jakby wełnianą, a drugą z "folii aluminiowej" (taka srebrna ). Ja mam dość porządne kozaki na zimę, ale wiadomo, że jak się długo stoi i np. czeka na autobus, to w każdych butach się wymięka, a takie wkładki trochę dodatkowo izolują stopę od podłoża Ja kupiłam takie najzwyklejsze za parę złotych i w ciągu zimy wymieniałam na nowe - może warto kupić jakieś lepsze, które się szybko nie wytrą?
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 17:02   #6
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Najlepszy, sprawdzony, znany każdemu i polecany przez nasze babcie sposób to ubiór na cebulkę Lepiej ubrać 3 cienkie bluzeczki niż jeden gruby sweter. Nie dość, że ciepło to jeszcze komfortowo bo zawsze w pracy/szkole można się rozebrać
O tak! Cebulka obowiązkowo!

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Nie ściskać się. Nie zakładać bardzo przylegających do ciała skarpet, rajstop, nie zakładać tylu par skarpet, że nie można poruszać palcami w bucie. Między warstwami ubrań i między ubraniem a ciałem musi być trochę powietrza, które nas ogrzeje. No i kiedy zakładamy mocno uciskające rzeczy utrudniamy przepływ krwi i od razu jest zimniej.
Jeśli chodzi o moje doświadczenie z zimą to pierwszą warstwę zakładam przylegającą do ciała. Uwielbiam w takim przypadku topy na ramiączkach. Dla mnie nie ma nic gorszego jak podczas schylania się (i to nie tylko będąc na dworze) mam gołe nery. Choć tego to i latem nie lubię

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
w stopy mi ZAWSZE zimno
To w tym wypadku polecam EMU. Ja od czterech lat kupuje te oryginalne i mimo, iż nie są eleganckie to je nosze. Jeszcze nigdy nie było mi w nich zimno.

No i przyznam, że od ostatniej zimy pokochałam czapki. Przekonały mnie te duże futrzane i już się z nimi nie rozstaje. Jak mam ciepłe buty, ciepłą czapke i dobre rękawiczki to mogę mieć i cienką kurtkę czy rajstopy.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 17:14   #7
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Przyleganie nie zapewni ochrony nerkom jeśli jest to krótka bluzeczka. Ja o długości nic nie mówiłam.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 17:39   #8
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

na cebule
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 17:58   #9
dystopia
Rozeznanie
 
Avatar dystopia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 787
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

- ja na jesieni zaopatruję się w kilka par grubych legginsów ocieplanych od środka polarem. do tego grube swetry za tyłek i śmigam tak całą zimę. polecam wszystkim! jak jest mega mróz, to można zakładać pod spodnie.

- mam ocieplany ortalionowy płaszcz do kolan, ale nie jest pikowany, więc na szczęście nie wyglądam w nim jak ludzik Michelin. To był jakiś zupełny no name kupiony na wyprzedaży na hali targowej, może warto w takich miejscach się rozglądać za ciepłymi płaszczami.

- najgorzej jest z butami. nie noszę skóry naturalnej ,więc mam trochę utrudnione zadanie. ale zazwyczaj udaje mi się trafić na jakieś fajne kozaki z futerkiem w środku, do tego grube skarpety i zimowe wkładki. mam nadzieję, że te z zeszłego roku posłużą mi jeszcze jeden sezon i nie zaczną przeciekać, bo tak się zazwyczaj dzieje po pewnym czasie.
czaję się na jakieś buty z membraną, ale one są wszystkie taaakie brzydkie..
dystopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:51   #10
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Do tej pory mieszkając w Polsce radziłam sobie ubierając się "na cebulkę", po kupieniu bielizny termoaktywnej zmniejszyłam ilość warstw na sobie. na wierzch ubierałam kurtkę narciarską albo płaszcz (z którym po 4 latach się pożegnałam). Jeśli chodzi o buty, to królowały trekkingi (moje miasto rodzinne znajduje się w Sudetach, więc nie były dla szpanu) i martensy + ciepłe skarpetki (najlepiej 2 pary). Teraz nie wiem sama czego mam się spodziewać, ponieważ mieszkam w Holandii od niedawna, a tutaj jest klimat nieco inny, niż np. w Wałbrzychu czy Wrocławiu (gdzie wcześniej mieszkałam), tzn. nawet przy szarówce i deszczu, jest dość ciepło. Myślę, że jeśli tak dalej będzie to kupię jakiś płaszczyk wełniany i heja , zawsze mam jeszcze kurtkę narciarską jak przyjdzie kolejne zlodowacenie.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:02   #11
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

W skrajnej sytuacji zacznę owijać się folią.

Tak na poważnie - fajnie, że powstał ten wątek, bo już niedługo zaczyna się zimowy sezon.
Chętnie przeczytałabym jeszcze o pielęgnacji skóry zimą, bo mam wówczas strasznie przesuszoną.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 19:05   #12
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Nosić czapkę

niby oczywista rada, ja przez długi czas nie nosiłam, bo głupio wyglądam, bo fryzura, bo coś tam, ale złamałam się i kupiłam w zeszłym roku i różnica dla mnie duża ( w cieple całego ciała nie samej głowy!)
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:19   #13
bo_inne_nicki_byly_zajete
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 802
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Cytat:
Napisane przez dystopia Pokaż wiadomość
- ja na jesieni zaopatruję się w kilka par grubych legginsów ocieplanych od środka polarem. do tego grube swetry za tyłek i śmigam tak całą zimę. polecam wszystkim! jak jest mega mróz, to można zakładać pod spodnie.

- mam ocieplany ortalionowy płaszcz do kolan, ale nie jest pikowany, więc na szczęście nie wyglądam w nim jak ludzik Michelin. To był jakiś zupełny no name kupiony na wyprzedaży na hali targowej, może warto w takich miejscach się rozglądać za ciepłymi płaszczami.

- najgorzej jest z butami. nie noszę skóry naturalnej ,więc mam trochę utrudnione zadanie. ale zazwyczaj udaje mi się trafić na jakieś fajne kozaki z futerkiem w środku, do tego grube skarpety i zimowe wkładki. mam nadzieję, że te z zeszłego roku posłużą mi jeszcze jeden sezon i nie zaczną przeciekać, bo tak się zazwyczaj dzieje po pewnym czasie.
czaję się na jakieś buty z membraną, ale one są wszystkie taaakie brzydkie..
O to to, dokladnie mnie sie marza takie grube swetruchy za tylek i cieple legginsy, bo nienawidze jeansow, wiec planuje tak ganiac cala zime
bo_inne_nicki_byly_zajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:19   #14
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Cytat:
Napisane przez lily marlene Pokaż wiadomość
Nosić czapkę

niby oczywista rada, ja przez długi czas nie nosiłam, bo głupio wyglądam, bo fryzura, bo coś tam, ale złamałam się i kupiłam w zeszłym roku i różnica dla mnie duża ( w cieple całego ciała nie samej głowy!)
O tak, czasem od mrozu aż mnie głowa bolała, teraz nie wyobrażam sobie wyjść na mróz bez okrycia głowy.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:20   #15
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Tak na poważnie - fajnie, że powstał ten wątek, bo już niedługo zaczyna się zimowy sezon.
Chętnie przeczytałabym jeszcze o pielęgnacji skóry zimą, bo mam wówczas strasznie przesuszoną.
Przyłączam się do pytania - całą tamtą zimę miałam suche dłonie, aż mi skóra pękała Żadne Garniery, Ziaje, Dove nie dawały rady, a przetestowałam wiele wariantów... Możecie polecić jakiś sprawdzony krem?
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:26   #16
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Szalik/apaszka. Mogę być ubrana w kozaki, rękawiczki i czapkę, ale jak tylko poczuję powiew zimnego wiatru na szyi to trzęsę się z zimna.
Dobre kozaki z grubą podeszwą(całe szczęście kupiłam w tamtym roku, bo moje stopy zaczęły już prawie odmarzać)
Leginsy z polarem( jak dla mnie cieplejsze niż jeansy)
Płaszczyk delikatnie pikowany to u mnie strzał w 10. Zakupiłam kiedyś jesienią z przeświadczeniem, że za cienki na naszą zimę i pozostanie mi pikowana kurtka. O dziwo jest absolutnie idealny. W końcu wyglądam jak człowiek, nie jest mi zimno i również nie pocę się. Wymienię go dopiero aż się podrze na kawałki
Swetry za pupę niekoniecznie grube.
Ciepłe rękawiczki( ja mam obite misiem)
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:31   #17
bo_inne_nicki_byly_zajete
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 802
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Moze nie jest to pielegnacja skory, ale posrednio odnosi sie do skory. Po pierwsze trzeba nawilzac powietrze. Ja proponuje zamiast wieszania mokrych recznikow na kaloryferze, stawianie takiej cienkiej, dlugiej blaszki do pieczenia napelnionej woda, troszke pomaga.
Ja stosuje zele pod prysznic isany (po dove skora mi sie sypala niesamowicie, koszmar to byl), potem stosowalam oliwke.
Na dlonie krem Kamill rumiankowy (kocham jego zapach).
Mam skore bardzo podatna na wysuszenie, wiec to wszystko jakos szalenie nie pomoglo, ale z pewnoscia lagodzilo to koszmarne osypywanie sie skory.
Jesli ktos ma inne ciekawe sposoby na pielegnacje, chetnie skorzystam
bo_inne_nicki_byly_zajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:36   #18
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Może spróbujcie z kremami dla atopowców?

Które rękawiczki są cieplejsze? Takie gdzie jest osobne miejsce na każdy palec czy takie, które oddzielają tylko kciuk od reszty palców?
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:38   #19
bo_inne_nicki_byly_zajete
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 802
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Może spróbujcie z kremami dla atopowców?

Które rękawiczki są cieplejsze? Takie gdzie jest osobne miejsce na każdy palec czy takie, które oddzielają tylko kciuk od reszty palców?
Dla mnie te, ktore oddzielaja kciuk tylko, bo palce od siebie sie ogrzewaja. Zdecydowanie.
bo_inne_nicki_byly_zajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 19:39   #20
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Kurcze ale jak w takich palić? Albo smsa napisać? Hm hm hmmm
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:45   #21
dystopia
Rozeznanie
 
Avatar dystopia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 787
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Kurcze ale jak w takich palić? Albo smsa napisać? Hm hm hmmm
są takie rękawiczki z klapką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rekawiczki3.jpg (39,9 KB, 87 załadowań)
dystopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:50   #22
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość

Które rękawiczki są cieplejsze? Takie gdzie jest osobne miejsce na każdy palec czy takie, które oddzielają tylko kciuk od reszty palców?
ja wolę jednopalczaste, w środku wyłożone dodatkowo polarem
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:50   #23
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Najcieplejsze są rękawiczki pięciopalczaste wełniane ocieplane misiem z Zakopanego! I nie ograniczają możliwości manualnych

Ja się zastanawiam czy takie wełniane ażurowe rajtki by były w stanie zapewnić "przestrzeń powietrzną" między warstwami, bo przecież kurcze folii bąbelkowej sobie w rajty nie wsadzę A moim głównym problemem jest to, że warstwy rajstop i legginsów nie mieszczą mi się w spodnie i mam gorsze krążenie do tego, nie wspominając już o tym, że czasem bieda nogę zgiąć w takim skafandrze
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:57   #24
bo_inne_nicki_byly_zajete
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 802
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Najcieplejsze są rękawiczki pięciopalczaste wełniane ocieplane misiem z Zakopanego! I nie ograniczają możliwości manualnych

Ja się zastanawiam czy takie wełniane ażurowe rajtki by były w stanie zapewnić "przestrzeń powietrzną" między warstwami, bo przecież kurcze folii bąbelkowej sobie w rajty nie wsadzę A moim głównym problemem jest to, że warstwy rajstop i legginsów nie mieszczą mi się w spodnie i mam gorsze krążenie do tego, nie wspominając już o tym, że czasem bieda nogę zgiąć w takim skafandrze
Fela kurde bela, to ty na biegun sie wybierasz ? rajty, legi, portki hehe nie no a tak powaznie, to mi za kalesony robia zwykle bawelniane rajty pod jeansy, jak juz jest totalnie zimno. Specjalnie na zime mam dwie pary luzniejszych spodni, coby kalesony sie zmiescily
Na te zime szukam rekawiczek na sznurku, bo ciagle gubie jedna...
bo_inne_nicki_byly_zajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:09   #25
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Cytat:
Napisane przez bo_inne_nicki_byly_zajete Pokaż wiadomość
Fela kurde bela, to ty na biegun sie wybierasz ? rajty, legi, portki hehe nie no a tak powaznie, to mi za kalesony robia zwykle bawelniane rajty pod jeansy, jak juz jest totalnie zimno. Specjalnie na zime mam dwie pary luzniejszych spodni, coby kalesony sie zmiescily
Na te zime szukam rekawiczek na sznurku, bo ciagle gubie jedna...
Nooo bez kitu, ja jestem przeokropny zmarzluch W zimie na zajęcia nie jeżdżę samochodem tylko busem i trochę sobie zmarznę na przystanku, więc zazwyczaj pod spodniami mam parę takich normalnych rajtkowych legginsów kryjących, parę rajtek wełnianych ażurowych i parę rajtek ultra-ciepłych z polarem a i tak mi zimno w część powyżej butów a poniżej płaszcza A na górze to standard bokserka, koszulka, bluzka z długim rękawem, dłuuugi ciepły sweter z golfem i płaszcz

Oczywiście warto zaznaczyć, że i tak się trzęsę z zimna
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:15   #26
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Cytat:
Napisane przez dystopia Pokaż wiadomość
są takie rękawiczki z klapką
:O Odjazd! Poszukam takich I ten wzorek, do czapy by mi pasował ^^


Fela, no właśnie ta ostatnia warstwa jest za mała (za ciasna) żeby włożyć pod spód więcej innych, to też mój problem. Czasem mam ochotę kupić sobie takie spodnie na narty/deskę albo skafander...
A najfajniejszy byłby taki skafander astronautów

I nie mieszkam na biegunie, mieszkam w Warszawie
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:21   #27
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Dziewczyny mające dostęp do Muji.
Pojawiły się rękawiczki do ekranu dotykowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg muji.jpg (25,7 KB, 273 załadowań)
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:28   #28
niema2010
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 27
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

-koniecznie rękawiczki jednopalczaste

Edytowane przez niema2010
Czas edycji: 2013-04-29 o 20:14
niema2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:35   #29
bo_inne_nicki_byly_zajete
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 802
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

Kurcze czytajac was, to ja jestem mega 'niezmarźluch' hehe zawsze wydawalo mi sie, ze przesadzam, bo np moj tzt nie nosi kaleson, a ja przy wiekszym mrozie musze cos pod portki zalozyc. Ja jednak najbardziej marzne... po rekach w stopy mi ok nawet przy tekturowych butach z deichamana, glowa i szyja tez ok, ale jak nie mam grubych rekawow to sie trzese z zimna, dlatego tez nieznosze kamizelek czy innych bezrekawnikow.

A wiecie, szkoda mi bylo na szlafrok, a wieczorami juz chlodno jest w mieszkaniu no to madra corcia, co zrobila? Zwinela tatusiowi wielki, szeroki, ocieplany podkoszulek. Po kapieli jak go zaloze, to w jednej chwili robi mi sie za goraco
bo_inne_nicki_byly_zajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:52   #30
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Zimowa szkoła przetrwania!

do ochrony twarzy stosuję krem ochronny dla narciarzy (zeszłej zimy miałam z dax'a, fakt faktem było mi cieplej w twarz, ale do tego wysyp niespodzianek, mam teraz na oku krem ochronny z nivei dla dzieci).
na zimę sobie kupuję wełniane rajstopy, skarpety z frotką, a do kieszeni ocieplacze do rąk (takie żelowe poduszeczki z blaszką w środku, co jak się ją przełamie to grzeje)
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.