Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 12:28   #1711
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość

w takim razie padnie na kolor 7.31
jesli wyjdzie coś ładnego to odstawiam na jakis czas farbowanie


dobre a ja nadal nie zamówiłam tej farby... mam jakieś obawy chyba korci mnie zmieszac ten 7.74 z 6.7 ale nie wiem...
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 12:34   #1712
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

witam kochane...właśnie jestem na przedostatnim dniu mojego urlopu. Postanowiłam dzisiaj,że idę do mojego fryzjera podciąć włosy, a jutro będę farbować Palette intesive color creme- jasny brąz, chociaż wpadł mi w oko kolor kakao G4...ale nigdzie nie mogłam znaleźć fotek więc chyba nie zaryzykuje.....

Poza tym mam ogromnego stresa, gdyż mój piesek jutro ma operację pod narkozą, a ma poważną wadę serca i jest 10% ryzyko...strasznie sie boję i właściwie ta wizyta u fryzjera ma mi pomóc chociaż na moment się odstresować...

Edytowane przez Katrin242
Czas edycji: 2012-08-02 o 12:36
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:23   #1713
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość


dobre a ja nadal nie zamówiłam tej farby... mam jakieś obawy chyba korci mnie zmieszac ten 7.74 z 6.7 ale nie wiem...
z czego się tak hahasz maleńka?

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
witam kochane...właśnie jestem na przedostatnim dniu mojego urlopu. Postanowiłam dzisiaj,że idę do mojego fryzjera podciąć włosy, a jutro będę farbować Palette intesive color creme- jasny brąz, chociaż wpadł mi w oko kolor kakao G4...ale nigdzie nie mogłam znaleźć fotek więc chyba nie zaryzykuje.....

Poza tym mam ogromnego stresa, gdyż mój piesek jutro ma operację pod narkozą, a ma poważną wadę serca i jest 10% ryzyko...strasznie sie boję i właściwie ta wizyta u fryzjera ma mi pomóc chociaż na moment się odstresować...


wszysko będzie dobrze
trzeba być dobrej myśli
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 14:50   #1714
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
ale jestem spiąca
muszę walnąć kofeinkę

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

kachula ja mam rudawo-złote włosy,
tak jak to po rozjasnianiu bywa
myslisz że kolor farby 7.31 da glona??
wydaje mi się ze nie powinien

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------



na rudy popiel
ifrit, widziałam Twoje farbowanie w innym wątku dia richesse
jaka była kondycja włosów po tej farbie??

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

kachula konkretnie chodzi mi o ta palete
http://www.alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Goldika
ponieważ w któryms poście pisałaś ze zniszczyły Ci się włosy od rozjaśniania chciałam Ci polecić maskę alfaparf (zielona w tubie koszt ok 40 zł)
ja w ciągu dwóch tygodni przeszłam dwa takie zabiegi
jeden u fryzjera co juz mi zmasakrowało włosy
i później w domu gdy ściągałam bardzo ciemny kolor dekoloryzatorem
włosy zrobiły się okropne
sztywne, sianowate i te końcówki
rozczapirzone suche krzaki, których niczym nie dawało się ujarzmić
w całym swoim życiu nie miałam tak okropnych włosów
zaden olej nakładany w ogromnych ilościach nie pomógł
wczoraj nałozyłam tę maskę i nastąpił cud
sa miękkię, odżywione a krzaczaste końce zniknęły
po jednym użyciu
jestem happy
kamień z serca
kondycja ok miękkie włoski super sie błyszczały kładła mi ja fryzjerka po dekoloryzacji na taka marchewe 6+6.02 natura +opalizujący to jest szampon koloryzujący bez amoniaku na wodzie 2,7% - nie farba ! farbowałam 2 razy za 1 mój odrost zrobił się rudy a mam popielaty ciemny blond dziwnie go rozjaśniło ale fryzjerka przykryła go ponownie i złapałohttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=3 post 423 później stosowałam garnier color&shine 6 ciemny blond identycznie wychodził https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=2 post 434

gorzej z trwałością ok 2 tyg i po kolorze i po blasku zrezygnowałam przez jej krotka trwałość i cenę bo farbowanie w salonie wychodziło mnie ok 150zł wróciłam do londy

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To masz farta bo ja uzależniona od mojego chłopa jestem chyba we wszystkim



Z własnego doświadczenia wiem, że fryzjerzy nie lubią bawić się w te tonery. Moja nie chciała bo to i tamto. Może bała się co wyjdzie bo nigdy nic nie wiadomo. Ale gdybyś spytała o ten odcień 5.71 to chyba nie powinno być problemu. Popiel jest tu dodatkiem bo widać po numeracji, że jedynka jest druga. Ja bym o ten odcień spytała zanim przeszłabym w mocniejszy popiel.



Garnier uwielbia łapać ciemno. Jak chcesz coś brązowego to bierz odcień jaśniejszy od oczekiwanego i obserwuj farbowanie. Możesz skrócić czas farbowania dla pewności. Ponieważ z blondu kolor wymywa się najczęściej szybko. Odcień np 5.3 jasny złoty brąz nie powinien za ciemno złapać (sama nazwa tak wskazuje) a jak już to szybko powinien się wymyć. A że jest złotawy to na twoim złotym blondzie powinien ładnie wyjść. Jak obawiasz się czerni naprawdę obserwuj farbowanie i zmywaj jak będzie już ładny kolor dla ciebie. Ja zazwyczaj skracam czas farbowania o 10-15min w zależności od odcieni. Garnierem nie farbowałam wiec bardziej już się nie wypowiem.

zapytam 6 fryzjerkę co ona na to zastanawiam sie jak zatrzymać pigment we włosach tzn w tych pasmach co sie mega szybko wypłukuja chyba chce wierzyc ze to refleksy od słońca jakoś łatwiej mi haha nie wiem jakis stabilizator koloru albo pigmentacja ?
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-08-02 o 14:51
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:57   #1715
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Zrobiłam fotki i bateria padły
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 18:30   #1716
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Telefonem zrobiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120802049.jpg (141,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120802050.jpg (106,2 KB, 24 załadowań)
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:55   #1717
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
witam kochane...właśnie jestem na przedostatnim dniu mojego urlopu. Postanowiłam dzisiaj,że idę do mojego fryzjera podciąć włosy, a jutro będę farbować Palette intesive color creme- jasny brąz, chociaż wpadł mi w oko kolor kakao G4...ale nigdzie nie mogłam znaleźć fotek więc chyba nie zaryzykuje.....

Poza tym mam ogromnego stresa, gdyż mój piesek jutro ma operację pod narkozą, a ma poważną wadę serca i jest 10% ryzyko...strasznie sie boję i właściwie ta wizyta u fryzjera ma mi pomóc chociaż na moment się odstresować...
Trzymam mocno kciuki za pieska! Rozumiem Twój strach bo też mam pieska (maltańczyka) i każda wizyta u weterynarza, a co dopiero operacja to wielki stres....

Ciekawa jestem Twojego farbowania, może wyjść naprawdę fajnie, Palette to dobre farby.

ifrit bardzo mi się podoba ten kolor Richesse który wstawiłaś. A "gorzej z trwałością" tzn? - na jaki kolor się wypłukiwał?

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-08-02 o 19:57
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 20:04   #1718
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
kondycja ok miękkie włoski super sie błyszczały kładła mi ja fryzjerka po dekoloryzacji na taka marchewe 6+6.02 natura +opalizujący to jest szampon koloryzujący bez amoniaku na wodzie 2,7% - nie farba ! farbowałam 2 razy za 1 mój odrost zrobił się rudy a mam popielaty ciemny blond dziwnie go rozjaśniło ale fryzjerka przykryła go ponownie i złapałohttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=3 post 423 później stosowałam garnier color&shine 6 ciemny blond identycznie wychodził https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=2 post 434

gorzej z trwałością ok 2 tyg i po kolorze i po blasku zrezygnowałam przez jej krotka trwałość i cenę bo farbowanie w salonie wychodziło mnie ok 150zł wróciłam do londy

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------




zapytam 6 fryzjerkę co ona na to zastanawiam sie jak zatrzymać pigment we włosach tzn w tych pasmach co sie mega szybko wypłukuja chyba chce wierzyc ze to refleksy od słońca jakoś łatwiej mi haha nie wiem jakis stabilizator koloru albo pigmentacja ?
spokojnie
farba czy szampon, nie ma znaczenia
byleby tylko ufarbowało
choć w necie spotkałam się jedynie z okresleniem ze to farba

mam nadzieję ze u mnie nie spłynie po 2 tygodniach
tym bardziej ze potrzebuje 2 opakowań
a tania nie jest :/

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Telefonem zrobiłam
Dotka, to jest ten jasny brąz robiony u fryza??
bo to Ty miałaś dziś wizytę,prawda ?

kolor ładny, włoski błyszczące ale na jasny brąz to mi nie wyglada
u mnie na kompie widzę odrobinę czerwieni

edit. mówiłaś ze ciepły a nie jasny
ciepły jak najbardziej jest
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-08-02 o 20:08
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:05   #1719
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Wklejam fotkę jak mi się sprała ta Londa 15+25 (ciemny blond + ciemny popielaty blond). Zdjęcie jest trochę prześwietlone od słońca, ale faktycznie w świetle słonecznym wyglądają jak średni złoty blond, natomiast "normalnie" w świetle sztucznym lub gdy nie ma słońca - jak ciemny naturalny blond. Także szału nie ma, na początku był średni brąz...
Niedługo robię Cece 5/00, może za jakiś tydzień...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07.jpg (15,9 KB, 14 załadowań)
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:13   #1720
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

[QUOTE=MorganLeFay;3566517 0]Wklejam fotkę jak mi się sprała ta Londa 15+25 (ciemny blond + ciemny popielaty blond). Zdjęcie jest trochę prześwietlone od słońca, ale faktycznie w świetle słonecznym wyglądają jak średni złoty blond, natomiast "normalnie" w świetle sztucznym lub gdy nie ma słońca - jak ciemny naturalny blond. Także szału nie ma, na początku był średni brąz...
Niedługo robię Cece 5/00, może za jakiś tydzień...[/QUO

nie boisz się ze może wyjść ciemno??
no chyba że tego własnie chcesz to powiem ze kolor bardzo mi się podoba
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:17   #1721
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
spokojnie
farba czy szampon, nie ma znaczenia
byleby tylko ufarbowało
choć w necie spotkałam się jedynie z okresleniem ze to farba

mam nadzieję ze u mnie nie spłynie po 2 tygodniach
tym bardziej ze potrzebuje 2 opakowań
a tania nie jest :/

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------



Dotka, to jest ten jasny brąz robiony u fryza??
bo to Ty miałaś dziś wizytę,prawda ?

kolor ładny, włoski błyszczące ale na jasny brąz to mi nie wyglada
u mnie na kompie widzę odrobinę czerwieni

edit. mówiłaś ze ciepły a nie jasny
ciepły jak najbardziej jest
Nie, nie... brąz miał być i jest tylko ja o chłodnym marzę a tu ogień
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 20:21   #1722
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Nie, nie... brąz miał być i jest tylko ja o chłodnym marzę a tu ogień
kolor bardzo ładny ale jak dla mnie zbyt dużo czerwieni
raz zrobiłam sobie kasztan na głowie i nijak nie szło pozbyć się tej czerwieni
nawet po sciągnięciu koloru do ciemnego blondu prześwitywał mi ten kolor
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:38   #1723
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

No za dużo czerwieni
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:42   #1724
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki za pieska! Rozumiem Twój strach bo też mam pieska (maltańczyka) i każda wizyta u weterynarza, a co dopiero operacja to wielki stres....

Ciekawa jestem Twojego farbowania, może wyjść naprawdę fajnie, Palette to dobre farby.

ifrit bardzo mi się podoba ten kolor Richesse który wstawiłaś. A "gorzej z trwałością" tzn? - na jaki kolor się wypłukiwał?

rudy niestety
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:42   #1725
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
witam kochane...właśnie jestem na przedostatnim dniu mojego urlopu. Postanowiłam dzisiaj,że idę do mojego fryzjera podciąć włosy, a jutro będę farbować Palette intesive color creme- jasny brąz, chociaż wpadł mi w oko kolor kakao G4...ale nigdzie nie mogłam znaleźć fotek więc chyba nie zaryzykuje.....

Poza tym mam ogromnego stresa, gdyż mój piesek jutro ma operację pod narkozą, a ma poważną wadę serca i jest 10% ryzyko...strasznie sie boję i właściwie ta wizyta u fryzjera ma mi pomóc chociaż na moment się odstresować...
Będzie dobrze Trzymam kciuki za pieska.

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Telefonem zrobiłam
Mi to jak mahoń wygląda. Lawa

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę jak mi się sprała ta Londa 15+25 (ciemny blond + ciemny popielaty blond). Zdjęcie jest trochę prześwietlone od słońca, ale faktycznie w świetle słonecznym wyglądają jak średni złoty blond, natomiast "normalnie" w świetle sztucznym lub gdy nie ma słońca - jak ciemny naturalny blond. Także szału nie ma, na początku był średni brąz...
Niedługo robię Cece 5/00, może za jakiś tydzień...
O kurka jak jasno! Myślę teraz jak mi się wypłucze.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:15   #1726
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
O kurka jak jasno! Myślę teraz jak mi się wypłucze.
To zależy chyba czy miałaś wcześniej rozjaśniane. Mi się wypłukują farby dość szybko bo dwa rozjaśniania robiłam. Chociaż... potem była pigmentacja no i ta Londa to już chyba 4 farbowanie, więc sama nie wiem, może po prostu Londa nie jest taka trwała Aczkolwiek kolor jest o tyle fajny, że jest bj złoty niż rudy, i podobny do odrostów.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:16   #1727
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

A mnie ten ciemny popielaty blond wyszedł ciepły
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 22:33   #1728
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
nie boisz się ze może wyjść ciemno??
no chyba że tego własnie chcesz to powiem ze kolor bardzo mi się podoba
Nieeee nie boję się W tym blondzie czuję się tak... bez wyrazu nawet jak ciemny wyjdzie to pewnie się spierze trochę, chociaż to jest odcień do siwych więc będzie miał więcej pigmentu, także nie wiem...
Już dzisiaj chciałam farbować byłam u mamy i namawiałam ją żeby mi położyła farbę... ale mówi że mam za bardzo zniszczone i mam poczekać.... głos mamy= głos rozsądku ale... chyba w końcu sama tą farbę położę....

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Nie, nie... brąz miał być i jest tylko ja o chłodnym marzę a tu ogień
a to chyba większość marzy o chłodnym odcieniu, ale baardzo ciężko go uzyskać, może za krótymś kolejnym farbowaniem wreszcie zakryje ciepłe odcienie?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:03   #1729
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę jak mi się sprała ta Londa 15+25 (ciemny blond + ciemny popielaty blond). Zdjęcie jest trochę prześwietlone od słońca, ale faktycznie w świetle słonecznym wyglądają jak średni złoty blond, natomiast "normalnie" w świetle sztucznym lub gdy nie ma słońca - jak ciemny naturalny blond. Także szału nie ma, na początku był średni brąz...
Niedługo robię Cece 5/00, może za jakiś tydzień...
ale jasniutkie! jak z poziomu 8 prawie

Katrin kciuki za pieska

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
To zależy chyba czy miałaś wcześniej rozjaśniane. Mi się wypłukują farby dość szybko bo dwa rozjaśniania robiłam. Chociaż... potem była pigmentacja no i ta Londa to już chyba 4 farbowanie, więc sama nie wiem, może po prostu Londa nie jest taka trwała Aczkolwiek kolor jest o tyle fajny, że jest bj złoty niż rudy, i podobny do odrostów.
moze powinnas jeszcze jedna pigmentacje zrobic? Mi po Vitalitys w ogole sie nie wyplukuja poki co fary do rozjasnianego koloru
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 07:10   #1730
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Nigdzie nie moglam dostac tej londy ciemny blond i kupilam ciemny blond z garnier,moze efekt wyjdzie podobny
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:15   #1731
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
rudy niestety
rudy?? trochę dziwne

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Nieeee nie boję się W tym blondzie czuję się tak... bez wyrazu nawet jak ciemny wyjdzie to pewnie się spierze trochę, chociaż to jest odcień do siwych więc będzie miał więcej pigmentu, także nie wiem...
Już dzisiaj chciałam farbować byłam u mamy i namawiałam ją żeby mi położyła farbę... ale mówi że mam za bardzo zniszczone i mam poczekać.... głos mamy= głos rozsądku ale... chyba w końcu sama tą farbę położę....


a to chyba większość marzy o chłodnym odcieniu, ale baardzo ciężko go uzyskać, może za krótymś kolejnym farbowaniem wreszcie zakryje ciepłe odcienie?
hehe
jak kobieta coś sobie wymyśli to nawet dobre rady nie pomogą

cieżko teraz Dotce będzie uzyskać cos chłodnego
czerwień trzyma się włosów jak rzep
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-08-03 o 07:17
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:18   #1732
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ale jasniutkie! jak z poziomu 8 prawie
moze powinnas jeszcze jedna pigmentacje zrobic? Mi po Vitalitys w ogole sie nie wyplukuja poki co fary do rozjasnianego koloru
Nie , na pewno na żywo to nie poziom 8, tylko coś pomiędzy 6 a 7, to zdj. było w pełnym słońcu, może dziś zrobię jakieś bj "realne"
Masz rację pewnie powinnam zrobić pigmentację jakąś 5, albo szóstką teraz... ale wypróbuje jeszcze tą farbę Cece 5/00 którą kupiłam, skoro jest do siwych to może pokryje lepiej...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:29   #1733
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ale my to mamy problemy z tymi włosami. Masakra
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:38   #1734
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
To zależy chyba czy miałaś wcześniej rozjaśniane. Mi się wypłukują farby dość szybko bo dwa rozjaśniania robiłam. Chociaż... potem była pigmentacja no i ta Londa to już chyba 4 farbowanie, więc sama nie wiem, może po prostu Londa nie jest taka trwała Aczkolwiek kolor jest o tyle fajny, że jest bj złoty niż rudy, i podobny do odrostów.
Mi ten rudy ze wsząd wyłazi i chyba tak będzie dopóki włosy nie odrosną i będą regularnie podcinane. Co mnie z tym rudym napadło. Miałam fazę jak nigdy, a teraz szlag ten rudy Rzeczywiście to wredny kolor bo siedzi i nie chce się przykryć niczym

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A mnie ten ciemny popielaty blond wyszedł ciepły
A na jakie włosy kładłaś? do tego fotki fotki!!!! Może tobie jak mi coś mocno siedzi we włosach i dlatego? Ja ostatecznie myślę o Palette C6 http://www.palette.pl/nasze-produkty...palette/blond/ ale teraz to chyba za jasny na moje włosy. Chyba, że by ochłodził bardziej. No ale to nie teraz. I pamiętaj, że chłodny brąz potrafi złoto świecić (sama kiedyś widziałam u aktorki co ma zawsze chłodny odcień) i może to bierzesz za ciepłe?

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
ale my to mamy problemy z tymi włosami. Masakra
Ja już nie chcę słuchać co mój miły ma do powiedzenia o naszym farbowaniu. Jesteśmy głupie i tyle bo jakbyśmy nie mogły w naturalnych chodzić. Odezwał się mądry z ładnym chłodnym szatynem na głowie Faceci
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-08-03 o 07:35
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:39   #1735
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
hehe
jak kobieta coś sobie wymyśli to nawet dobre rady nie pomogą
cieżko teraz Dotce będzie uzyskać cos chłodnego
czerwień trzyma się włosów jak rzep
Ciężko na pewno, ale ja bym stawiała na jakąś naturę plus oxy 6%.

Dobre rady swoją drogą, ale ta farba tak na mnie patrzy... Idę kłaść zaraz olej to mnie powstrzyma przed farbowaniem

Wklejam jeszcze jedno zdjęcie moich kłaków, zrobiłam ich z 20, ale jak zwykle żadne do końca nie przypomina prawdziwego koloru, to jest najbardziej zbliżone. Taka 6 natura jak dla mnie, a Wy jak myślicie?

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
ale my to mamy problemy z tymi włosami. Masakra
Obyśmy zawsze tylko takie problemy miały to będzie wspaniale

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Mi ten rudy ze wsząd wyłazi i chyba tak będzie dopóki włosy nie odrosną i będą regularnie podcinane. Co mnie z tym rudym napadło. Miałam fazę jak nigdy, a teraz szlag ten rudy Rzeczywiście to wredny kolor bo siedzi i nie chce się przykryć niczym
Nie no coś Ty, za którymś razem w końcu się zakryje, widzę po sobie bo po rozjaśnianiu miałam wściekłą marchewkę a teraz jest już w miarę ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (91,5 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-08-03 o 07:45
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:42   #1736
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Obyśmy zawsze tylko takie problemy miały to będzie wspaniale
z jednej strony tak ale z drugiej można się za głowe złapać ale co tam, jesteśmy kobietami i to nasze przywileje

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość



Ja już nie chcę słuchać co mój miły ma do powiedzenia o naszym farbowaniu. Jesteśmy głupie i tyle bo jakbyśmy nie mogły w naturalnych chodzić. Odezwał się mądry z ładnym chłodnym szatynem na głowie Faceci
mój już nie komentuje nawet
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:52   #1737
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ciężko na pewno, ale ja bym stawiała na jakąś naturę plus oxy 6%.

Dobre rady swoją drogą, ale ta farba tak na mnie patrzy... Idę kłaść zaraz olej to mnie powstrzyma przed farbowaniem

Wklejam jeszcze jedno zdjęcie moich kłaków, zrobiłam ich z 20, ale jak zwykle żadne do końca nie przypomina prawdziwego koloru, to jest najbardziej zbliżone. Taka 6 natura jak dla mnie, a Wy jak myślicie?


Obyśmy zawsze tylko takie problemy miały to będzie wspaniale


Nie no coś Ty, za którymś razem w końcu się zakryje, widzę po sobie bo po rozjaśnianiu miałam wściekłą marchewkę a teraz jest już w miarę ok
tu na fotce kolor bardzo mi się podoba
nie widzę żadnych zniszczeń
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:53   #1738
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan bardzo naturalny masz ten kolorek, faktycznie miedzy 7-6 jest
ja chodze od ostatniego farbowania dzien w dzien w warkoczu lub francuzie i nawet nie przygladam sie swoim klakom dzieki czemu nie mysle o kolejnych farbowaniach
do natury jednak nie wroce... w jasnych jestem taka bezplciowa
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:57   #1739
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ciężko na pewno, ale ja bym stawiała na jakąś naturę plus oxy 6%.

Dobre rady swoją drogą, ale ta farba tak na mnie patrzy... Idę kłaść zaraz olej to mnie powstrzyma przed farbowaniem

Wklejam jeszcze jedno zdjęcie moich kłaków, zrobiłam ich z 20, ale jak zwykle żadne do końca nie przypomina prawdziwego koloru, to jest najbardziej zbliżone. Taka 6 natura jak dla mnie, a Wy jak myślicie?


Obyśmy zawsze tylko takie problemy miały to będzie wspaniale


Nie no coś Ty, za którymś razem w końcu się zakryje, widzę po sobie bo po rozjaśnianiu miałam wściekłą marchewkę a teraz jest już w miarę ok
Ładny kolorek
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:59   #1740
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Mi ten rudy ze wsząd wyłazi i chyba tak będzie dopóki włosy nie odrosną i będą regularnie podcinane. Co mnie z tym rudym napadło. Miałam fazę jak nigdy, a teraz szlag ten rudy Rzeczywiście to wredny kolor bo siedzi i nie chce się przykryć niczym



A na jakie włosy kładłaś? do tego fotki fotki!!!! Może tobie jak mi coś mocno siedzi we włosach i dlatego? Ja ostatecznie myślę o Palette C6 http://www.palette.pl/nasze-produkty...palette/blond/ ale teraz to chyba za jasny na moje włosy. Chyba, że by ochłodził bardziej. No ale to nie teraz. I pamiętaj, że chłodny brąz potrafi złoto świecić (sama kiedyś widziałam u aktorki co ma zawsze chłodny odcień) i może to bierzesz za ciepłe?

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------



Ja już nie chcę słuchać co mój miły ma do powiedzenia o naszym farbowaniu. Jesteśmy głupie i tyle bo jakbyśmy nie mogły w naturalnych chodzić. Odezwał się mądry z ładnym chłodnym szatynem na głowie Faceci


wiesz, faceci maja problemy z odróznianiem kolorów więc czy to naturalne czy farbowane,dla nich nie ma różnicy

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

a mnie korci to 7.31
mam juz farbę
myłam wczoraj głowę i szykowałam się na sobote ale nie wiem czy wytrzymam
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-08-03 o 08:05
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.