Szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-23, 13:21   #1
Carmelove21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1

Szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu;)


Witam!!

Rozpoczynam ten wątek ponieważ szukam koleżanki, która byłaby chętna do wyjazdu za granicę. Wyjazd odbyłby się z biura , które ma swoją siedzibę w Opolu. Byłam z niego już kilka razy, dlatego myślę, że i tym razem uda się dostać propozycję Niedługo chcę zadzwonić dlatego szukam osoby chętnej. Najlepiej jakby to była dziewczyna :

- do 25 lat (ja mam 21 )
- bez zobowiązań w Polsce, bez faceta i dziecka, ponieważ może być tak , ze wyjazd będzie szybko i trzeba zostawić wszystko, spakować się i być w Opolu, może być, ze ma się na to tydzień ale bywa też, że 2 dni
- nie trzeba ponosić kosztów żadnych, bus jest odciągany z pierwszej tygodniówki, trzeba wziąć tylko jedzenie i wiadomo kosmetyki itp. na 2 tygodnie, ponieważ pierwsza wypłata jest właśnie po 2 tygodniach przepracowanych

Najlepiej jakby to była dziewczyna z okolic Opola lub mieszkająca niedaleko, żeby móc dojechać bez problemu do Opola skąd wyjeżdża bus.

Osoba chętna do pracy, pozytywna , która lubi poznawać nowych ludzi Najlepiej osoba, która chce wyjechać na dłużej, która chciałaby zyskać nową fajną znajomość i dobrą pracę

Więcej szczegółów podać w wiadomości prywatnej, jeżeli któraś będzie zainteresowana proszę o kontakt.

Dodam, ze wyjeżdżałam kiedyś z koleżanką, bo we dwie łatwiej jest dostać propozycję zazwyczaj, mają miejsca w pokojach dla dwóch osób a pracę również można dostać w tym samym zakładzie . Jest tam fajnie, warunki ok. Jest czas na przyjemności, można iśc na basen , zakupy, weekendy wolne. Podam szczegóły na priv, proszę o kontakt tylko osoby zdecydowane na 100%, ze chciałyby jechać, rzucic wszystko z dnia na dzień

Pozdrawiam.

Edytowane przez Carmelove21
Czas edycji: 2013-04-23 o 13:37
Carmelove21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:51   #2
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu;)

Przez jakie biuro wyjeżdżasz? Z jakiego biura z Opola? bo coś mi się wydaje, że wiem z którego jedziesz. Napisz na priv
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...

Edytowane przez Justynka1710
Czas edycji: 2013-07-18 o 17:55
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 17:47   #3
goshalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu;)

Witam, jeżeli propozycja jest nadal aktualna to proszę o wiadomość na priv. Ja też wyjeżdżałam z biura z Opola, wróciłam w maju a teraz jestem chętna na wyjazd.
goshalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.