Nowa generacja drogeryjnych masek ("skrobiowe") - wrażenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-23, 09:45   #1
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97

Nowa generacja drogeryjnych masek ("skrobiowe") - wrażenia?


[Czy mogę tak po prostu założyć nowy wątek, bez podpinania się pod jeden z tych tasiemców?]

Od jakiegoś czasu mam problem ze znalezieniem w drogerii normalnej maski w rodzaju Fructis albo Elseve. Garnier ma frustrujący zwyczaj wypuszczania nowych wersji lub linii i zastępowania nimi starych, które się dobrze u mnie sprawdzały (czerwonej do włosów farbowanych bezskutecznie szukam od kiedy pojawiły się te błękitne, niby na porost czy tam wypadanie). Wszystkie nowe wersje masek Elseve (od czasu Fibrology: różowa "rozświetlająca", nowa czerwona do farb.) oraz nowe Fructisy (niebieski i jeszcze któryś) opierają się nie na alkoholu cetylowym, tylko na hydroxypropyl starch phosphate (pochodnej skrobi), czyli na starej formule tych błyskawicznych odżywek (kuracji?) w tubach, które nie były złe, ale nie były też maskami Tzn. powlekały filmem, wygładzały, pogrubiały (w pakiecie z opcją nadbudowania się z czasem) ale nie nadawały się zupełnie do trzymania dłużej niż pół minuty-minuta, nie nawilżały, nie zmiękczały lub zmiękczały w niewielkim stopniu. Mnie trzeba maski, a nie odpowiednika silikonowego serum na końcówki.
Moje pytanie brzmi: czy ktoś z was używał starych Elsevów lub Fructisów oraz nowych i ma porównanie? Czy te nowe formuły rzeczywiście przypominają bardziej stare z tub?
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 10:45:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.