Jakie w³osy na dyskotekê? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-01-03, 14:03   #1
karmelciA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: - :*
Wiadomo¶ci: 36

Jakie w³osy na dyskotekê?


Witam, mam problem, nied³ugo mamy dyskotekê szkoln±, chcia³abym zaimponowaæ fryzur± swoim kole¿ank± i koleg±. Moje w³osy s± do ramion, ¶cieniowane i od nasady g³owy a¿ po koñce naturalnie krêcone, by³y suche i wygl±da³y jak siano lecz przesta³y ju¿ byæ prawie takie w 100% gdy¿ u¿ywam Gliss Kur takie: http://www.nigrini.pl/produkt_6679_g...lukiwania.html
Mam do u¿ytku prostownicê i lokówkê oczywi¶cie szczotkê itp. Jak± fryzurê mam sobie zrobiæ proszê pomó¿cie podajcie mo¿e jakie¶ pomys³y.
__________________
Nic innego mi nie potrzeba oprócz b³êkitnego nieba.
karmelciA_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-04, 15:34   #2
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Jakie w³osy na dyskotekê?

Có¿, my¶lê, ¿e chodzi o to,by zrobiæ dobre wra¿enie, jednocze¶nie nie robi±c z siebie niewiadomo kogo Piszesz ¿e masz nat. krêcone w³osy. Dobrym pomys³em bêdzie zaraz po umyciu ich i oszuszeniu rêcznikiem, kiedy s± jeszcze wilgotne, na³o¿enia na nie pianki i "ugniatanie' jednocze¶nie susz±c. Mog³aby¶ u¿yæ tak¿e dyfuzora, ale nie jest to koneczne, ja radzi³am sobie bez Wyjd± bardzo fajne podkre¶lone loczki Mo¿esz te¿ potem jako¶ fajnie zaczesaæ je u góry, lekko podtapirowaæ i podpi±æ wsuwkami Tyle odemnie ¯yczê powodzenia co do doboru fryzury
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 08:40   #3
karmelciA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: - :*
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Jakie w³osy na dyskotekê?

Dziêki spróbujê Dyska ju¿ nied³ugo xD
__________________
Nic innego mi nie potrzeba oprócz b³êkitnego nieba.
karmelciA_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 12:11   #4
peterek903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jakie w³osy na dyskotekê?

Ja równie¿ myslê, ¿e dobrym pomys³em bêd± loki i w dodatku jak masz naturalne to tymlepiej - przynajmniej Ci siê nie rozprostuj± w polowie imprezy:P mo¿esz w³asnie uzyæ pienki lub innych kosmetyków np jakichs nab³yszczaj±cych zeby w³osy l¶ni³y Polecam równie¿ lekkie upiêcie n jedn± stronê bo w tym sezonie bardzo modne asymetrie , naturalne ciep³e kolory jak i równie¿ delikatne loki
Pozdrawiam
peterek903 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 20:11   #5
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Jakie w³osy na dyskotekê?

Rada- nie susz w³osów suszark±, chyba ¿e dobr±. Strasznie niszczy loki, co¶ o tym wiem. Najlepsze s±, kiedy wyschn± same z siebie, a potem je jeszcze zmocz i po¶ciskaj palcami. W moim przypadku to siê zawsze sprawdza.

Jako piankê polecam czarnego Tafta, jest bardzo dobra, nie niszczy w³osów, s± potem mocno utrwalone, ale miêciutkie, tylko trzeba uwa¿aæ, ¿eby nie przesadziæ z ilo¶ci±, bo mog± siê porobiæ takie bia³e farfocle, które przypominaj± ³upie¿ :/

Co do fryzury- wsuwki to dobry pomys³. Ja jeszcze proponujê zrobiæ sobie z jednej strony na skroni ma³e warkoczyki i jako¶ to wpi±æ, hit sezonu wszyscy uwielbiaj± warkoczyki, ka¿demu siê spodoba.
pati100larz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.