Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-10-05, 17:43   #331
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez 89szalona89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie krêtow³ose
Dziewczyny przechodzê do Was z problemem udziela³am siê w czerwcu w tamtym roku w tym w±tku i pokazywa³am Wam jak siê zmieni³y moje w³osy po roku dbania o nie ( pierwsze zdjêcie przed, drugie po roku). Od pewnego czasu moje w³osy kompletnie nie chc± si krêciæ, nie wiem co siê dzieje... Stosujê tak± sam± pielêgnacjê jak wcze¶niej, a mimo to po ka¿dym myciu pluggingu i podsuszeniu dyfuzorem, po pary godzinach moje w³osy s± kompletnie proste. Dobija mnie to, bo zapuszcza³am je specjalnie by mieæ d³ugie loki a mam d³ugie proste, ca³kiem! w³osy. Mo¿e macie jakie¶ pomys³y c o zrobiæ, by chod¼ troszkê zaczê³y siê znowu krêciæ. Je¶li chodzi o ciêcie to podcina³am parê cm w zesz³ym miesi±cu i nic nie pomog³o. W³osy s± d³ugie, grube i bardzo ciê¿kie my¶licie, ¿e to mo¿e mieæ przede wszyskim wp³yw na to, ¿e nie chc± siê krêciæ? Bardzo Was proszê o jakiekolwiek rady.
Na ostatnich dwóch zdjêcia moje w³osy obecnie.
Ostatnie dwa zdjêcia to moje w³osy teraz.
Skrêtem przypominaj± mi w³osy Maliniarki, te¿ jak ma d³ugie teraz to s± bardziej proste. Nie s± to loki a fale i to nie za mocne - jak dziewczyny mówi± postopniowaæ mo¿na ale s± te¿ ciê¿kie i nie wiem czy bêd± falowaæ loki nawet ciête na prosto siê krêc±, z falami trzeba pokombinowaæ. Nie zmienia to faktu, ¿e masz przepiêkne w³osy. Ciekawa jestem jak wygl±daj± z przodu i ile maj± objêto¶ci
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-05, 18:14   #332
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 645
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Taka bieda...po proteinach zawsze by³y cudowne, teraz skrêt jest taki smêtny... s± miêkkie i b³yszcz±ce, ale wydaj± siê byæ jakie¶ takie fruwaj±ce. Miesi±c po ciêciu, i nadal jest ¼le. Chyba co¶ tym razem fryzjer siê nie postara³, zastanawiam siê czy co¶ da jak pójdê i poproszê o korektê czy co¶...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1412528996255.jpg (62,4 KB, 39 za³adowañ)
wikaa24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-05, 18:52   #333
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomo¶ci: 1 020
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

wikaa24 no, widzê, ¿e ju¿ masz

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Nieszka - ja ju¿ zachwala³am od¿ywki cien z lidla, s± super. dzisiaj idê na zakupy to kupiê wersjê volume bo jest mocno humektantowa to bêdzie pod olej. dobre, tanie i ³adnie pachnie
A któr± konkretnie mo¿esz poleciæ? W jakich one cenach s±?

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am dzi¶ lidlow± volume, bêdê testowaæ jutro. I rozpaczam bo po sezamie zamiast nawil¿enia mam kopê siana, ju¿ mi nie s³u¿y. Zauwa¿y³am ¿e wszelkie wnikaj±ce rzeczy jak proteiny czy oleje robi± mi spustoszenie. Aloesu te¿ nie lubi±. To niesamowite jak potrzeby siê zmieniaj±... wszystko co pasowa³o rok temu to teraz jest zdecydowane nie. Przynajmniej mam ju¿ jakie¶ pewniaki i do tego tanie

Te¿ bym chcia³a jakie¶ fajne serum gdy w³oski podros³y, ale w tych angielskich sklepach nic fajnego nie znalaz³am :/
U mnie tak samo by³o, ale z olejem winogronowym. Jak na pocz±tku magia, tak teraz ... Póki co jestem zadowolona z migda³a i to nak³adanego na sucho Moje w³osy w ogóle lubi± urozmaicenia, nie mogê bardzo d³ugo skupiaæ siê na jednej masce czy na jednej od¿ywce, bo traci ona wówczas na warto¶ci

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie skrêt mniejszy wraz z pielêgnacj±, ale niem a tragedii Po prostu s± bardziej zdrowe i bardziej ¶liskie.

A z silikonami? Kallos keratin, kallos chocolate, maski planeta organica (marokañska, ajurwedyjska, toskañska, tajska).

Dziêkujê za propozycje Mimo wszystko ja na sk³adach siê tak nie znam, bo tam by³a ma³a dyskusja widzia³am co do marokañskiej, bardziej opieram siê na tym, co moje w³osy po prostu zadowala, a co nie, wiêc muszê próbowaæ i testowaæ
Nieszka__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-05, 18:53   #334
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bia³ogard
Wiadomo¶ci: 11 587
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Poka¿ wiadomo¶æ
Taka bieda...po proteinach zawsze by³y cudowne, teraz skrêt jest taki smêtny... s± miêkkie i b³yszcz±ce, ale wydaj± siê byæ jakie¶ takie fruwaj±ce. Miesi±c po ciêciu, i nadal jest ¼le. Chyba co¶ tym razem fryzjer siê nie postara³, zastanawiam siê czy co¶ da jak pójdê i poproszê o korektê czy co¶...
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-05, 19:00   #335
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Nieszka - 4 z³. za 300 ml. ja mam wersjê niebiesk± i zielon±, ale one s± podobne. najbardziej polecam niebiesk± lub czerwon± bo podobne sk³ady.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-05, 19:09   #336
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 645
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Poka¿ wiadomo¶æ
wikaa24 no, widzê, ¿e ju¿ masz



ale co?


Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê, ale to jest akurat ich beznadziejny dzieñ
wikaa24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-05, 19:48   #337
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomo¶ci: 9 866
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

szalona89, moim zdaniem w³osy w takiej formie s± piêkne. Nie kaza³abym im na si³ê siê krêciæ.
krolewna_smieszka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 20:16   #338
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomo¶ci: 9 866
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

A ja witam Was z pola boju z puchem. Wygl±da na to, ¿e moje w³osy polubi³y siê z tym olejkiem Organix. W Polsce nie by³am przekonana do olejowania. Teraz olejujê od razu po odgnieceniu sucharków oraz gdy chcê wyg³adziæ reanimowan± fryzurê (w Polsce robi³am to ¿elem, tutaj zupe³nie to nie dzia³a). Co ciekawe, moje w³osy nawet po kilku dniach nak³adania tego olejku, nie wygl±daj± na brudne - udaje mi siê je myæ co 4 dni. I faktycznie olejek ten w znacznym stopniu zmniejsza puszenie. A w³osy s± niesamowicie miêkkie. NIGDY nie mia³am a¿ tak miêkkich w³osów.
Oprócz tego kupi³am sobie 2 od¿ywki z tego sklepu organicznego. Na razie ka¿d± u¿y³am po jednym razie, wydaj± siê ok.
Wydaje mi siê, ¿e ¿el Joanny totalnie tutaj nie spe³nia swojej roli - ciê¿ko go odgnie¶æ, loki wygl±daj± na bardzo cienkie. Kupi³am sobie ten organiczny ¿el do w³osów, którego etykietê jaki¶ czas temu wkleja³am, ale na razie go nie u¿y³am, bo wypróbowywa³am od¿ywki. Mo¿e w ogóle tutaj nie powinnam u¿ywaæ ¿elu.
Zdjêcia w za³±cznikach. Na razie efekty wizualne s± ¶rednie, ale my¶lê, ¿e jestem na dobrej drodze.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1padziernika2014.jpg (29,1 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5pazdziernika2014.jpg (29,2 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5pazdziernika2014_2.jpg (25,3 KB, 24 za³adowañ)
krolewna_smieszka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-05, 20:44   #339
89szalona89
Wtajemniczenie
 
Avatar 89szalona89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 194
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Skrêtem przypominaj± mi w³osy Maliniarki, te¿ jak ma d³ugie teraz to s± bardziej proste. Nie s± to loki a fale i to nie za mocne - jak dziewczyny mówi± postopniowaæ mo¿na ale s± te¿ ciê¿kie i nie wiem czy bêd± falowaæ loki nawet ciête na prosto siê krêc±, z falami trzeba pokombinowaæ. Nie zmienia to faktu, ¿e masz przepiêkne w³osy. Ciekawa jestem jak wygl±daj± z przodu i ile maj± objêto¶ci
W kucyku maja 15 cm
Jeszcze w styczniu wygl±da³y tak jak na zdjêciu (1) teraz po myciu s± leciutkie fale ( zdj 2) niestety na drugi dzieñ ju¿ jest wyprost (3). My¶lê nad pocieniowaniem ich, tylko u mnie jest ten problem, ¿e tych w³osów jest bardzo du¿o i boje siê, ¿e bêd± siê potem ¼le uk³adaæ a skrêt i tak nie wróci i zostanie szopa;/
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1507275_798085673551890_1904180431_o.jpg (71,0 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0019.jpg (56,8 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0036.jpg (73,3 KB, 31 za³adowañ)
89szalona89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:35   #340
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 645
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Poka¿ wiadomo¶æ
A ja witam Was z pola boju z puchem. Wygl±da na to, ¿e moje w³osy polubi³y siê z tym olejkiem Organix. W Polsce nie by³am przekonana do olejowania. Teraz olejujê od razu po odgnieceniu sucharków oraz gdy chcê wyg³adziæ reanimowan± fryzurê (w Polsce robi³am to ¿elem, tutaj zupe³nie to nie dzia³a). Co ciekawe, moje w³osy nawet po kilku dniach nak³adania tego olejku, nie wygl±daj± na brudne - udaje mi siê je myæ co 4 dni. I faktycznie olejek ten w znacznym stopniu zmniejsza puszenie. A w³osy s± niesamowicie miêkkie. NIGDY nie mia³am a¿ tak miêkkich w³osów.
Oprócz tego kupi³am sobie 2 od¿ywki z tego sklepu organicznego. Na razie ka¿d± u¿y³am po jednym razie, wydaj± siê ok.
Wydaje mi siê, ¿e ¿el Joanny totalnie tutaj nie spe³nia swojej roli - ciê¿ko go odgnie¶æ, loki wygl±daj± na bardzo cienkie. Kupi³am sobie ten organiczny ¿el do w³osów, którego etykietê jaki¶ czas temu wkleja³am, ale na razie go nie u¿y³am, bo wypróbowywa³am od¿ywki. Mo¿e w ogóle tutaj nie powinnam u¿ywaæ ¿elu.
Zdjêcia w za³±cznikach. Na razie efekty wizualne s± ¶rednie, ale my¶lê, ¿e jestem na dobrej drodze.
chcia³abym mieæ tylko taki puch
wikaa24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-05, 23:20   #341
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomo¶ci: 9 866
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Poka¿ wiadomo¶æ
chcia³abym mieæ tylko taki puch
Nie no, te zdjêcia s± prosto po stylizacji, to jeszcze bez puchu. Ale tak jak mówiê, faktycznie dziêki temu olejkowi znacznie mniej siê pusz± w ci±gu dnia.
krolewna_smieszka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 08:28   #342
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 451
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez 89szalona89 Poka¿ wiadomo¶æ
W kucyku maja 15 cm
15 cm w kucyku? I takie d³uga¶ne! To¿ to cudo nie w³osy


W sobotê próbowa³am p³ukanki z nafty W³osy b³yszcz± po niej niesamowicie, a co do ograniczania puszenia to w sumie ca³kiem nie¼le, jednak nie testowa³am w³osów w warunkach ekstremalnych, wiêc do koñca siê nie wypowiem, bêdê robiæ kolejne podej¶cia i zobaczê, co to bêdzie
A dzi¶ zamiast umyæ w³osy od¿ywk±, umyjê szamponem YR odbudowuj±cym, muszê sprawdziæ, czy to przez mycie od¿ywk± w³osy po godzinie od czesania b³agaj± o grzebieñ, czy po prostu taki ich urok
__________________
"Ch³opiec ju¿ nigdy wiêcej nie p³aka³ i nigdy nie zapomnia³ tego, czego siê nauczy³: ¿e kochaæ to niszczyæ i ¿e byæ kochanym to znaczy zostaæ zniszczonym."
"Miasto Ko¶ci"
zagubiona94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-06, 09:33   #343
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez 89szalona89 Poka¿ wiadomo¶æ
W kucyku maja 15 cm
Jeszcze w styczniu wygl±da³y tak jak na zdjêciu (1) teraz po myciu s± leciutkie fale ( zdj 2) niestety na drugi dzieñ ju¿ jest wyprost (3). My¶lê nad pocieniowaniem ich, tylko u mnie jest ten problem, ¿e tych w³osów jest bardzo du¿o i boje siê, ¿e bêd± siê potem ¼le uk³adaæ a skrêt i tak nie wróci i zostanie szopa;/
Jaaaakie w³osy *,* ja bym je takie zostawi³a i podkrêca³a na ¶limaczki czy co¶. Mi z obwodu ok 13 cm zosta³o mo¿e 7. Super mieæ takie zdrowe w³oski jak Twoje.

Apropo jutro do lekarza idê bo siê pochorowa³am i wszystko mi nawala. Sypiê siê znów
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-06, 15:26   #344
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomo¶ci: 1 020
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Jaaaakie w³osy *,* ja bym je takie zostawi³a i podkrêca³a na ¶limaczki czy co¶. Mi z obwodu ok 13 cm zosta³o mo¿e 7. Super mieæ takie zdrowe w³oski jak Twoje.

Apropo jutro do lekarza idê bo siê pochorowa³am i wszystko mi nawala. Sypiê siê znów

Ja tak samo, chyba zatokowe sprawy, na razie siê kurujê tym co mam, a jak nie przejdzie to lekarz... ;/ Jako ¿e siedzê dzi¶ w domu to w³a¶nie naolejowa³am sobie w³oski migda³em i le¿ê...

Co robicie, by ten t³uszcz na g³owie nie wygl±da³ odpychaj±co? Owijacie je w jak±¶ chustê mo¿e? Ja zawsze olejowa³am na noc, k³ad³am rêcznik na poduszkê. Niestety rêcznika nie mog³am potem dopraæ, strasznie ¶mierdzia³, a zapach ulatnia³ siê po ca³ej szafce... Tak wiêc olejowaæ na noc przesta³am. A szkoda. Teraz chodzenie po domu z naolejowanymi w³osami jest dla mnie niewygodne, wstydzê siê wspó³lokatorek
Nieszka__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-06, 15:36   #345
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tak samo, chyba zatokowe sprawy, na razie siê kurujê tym co mam, a jak nie przejdzie to lekarz... ;/ Jako ¿e siedzê dzi¶ w domu to w³a¶nie naolejowa³am sobie w³oski migda³em i le¿ê...

Co robicie, by ten t³uszcz na g³owie nie wygl±da³ odpychaj±co? Owijacie je w jak±¶ chustê mo¿e? Ja zawsze olejowa³am na noc, k³ad³am rêcznik na poduszkê. Niestety rêcznika nie mog³am potem dopraæ, strasznie ¶mierdzia³, a zapach ulatnia³ siê po ca³ej szafce... Tak wiêc olejowaæ na noc przesta³am. A szkoda. Teraz chodzenie po domu z naolejowanymi w³osami jest dla mnie niewygodne, wstydzê siê wspó³lokatorek
Ja wi±¿ê koka na g³owie, czasem te¿ mam naolejowane i rozpuszczone. Zdecydowanie czê¶ciej wybieram 1 opcjê bo nie chce prowokowaæ zapaskudzenia cery. Najmniej jednak widaæ naolejowane w³osy przy wakroczu choæ mnie siê nie chce bawiæ bo nie wstydzê siê wspó³lokatorek, przecie¿ wiadomo, ¿e to nie brak higieny tylko pielêgnacja. Z dopraniem prze¶cierad³a nie mia³am nigdy problemu. Na rêcznikach nawet nie widaæ ¶ladu po oleju, mo¿e spróbuj dawaæ mniej? Albo zarezerwuj sobie jaki¶ brzydki, stary rêcznik tylko do tego celu. Moja matka ma taki do farbowania i wtedy nie jest jej ¿al, ¿e siê upaæka.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-10-06 o 16:05
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:05   #346
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tak samo, chyba zatokowe sprawy, na razie siê kurujê tym co mam, a jak nie przejdzie to lekarz... ;/ Jako ¿e siedzê dzi¶ w domu to w³a¶nie naolejowa³am sobie w³oski migda³em i le¿ê...

Co robicie, by ten t³uszcz na g³owie nie wygl±da³ odpychaj±co? Owijacie je w jak±¶ chustê mo¿e? Ja zawsze olejowa³am na noc, k³ad³am rêcznik na poduszkê. Niestety rêcznika nie mog³am potem dopraæ, strasznie ¶mierdzia³, a zapach ulatnia³ siê po ca³ej szafce... Tak wiêc olejowaæ na noc przesta³am. A szkoda. Teraz chodzenie po domu z naolejowanymi w³osami jest dla mnie niewygodne, wstydzê siê wspó³lokatorek
U mnie nos, co¶ z gard³em (mo¿e migda³ki czy co), pêkaj±ce zy³ki które szczypi± i jelita. Jak angielskiemu lekarzowi powiem ¿e to od stresu to wyjdzie z siebie i stanie obok no i sypi±ce siê w³osy.
Mo¿e mi zapize jaki¶ sumplement, moja mama bierze od kilku mscy i jej ju¿ przesz³o z bólami miê¶ni, ¿y³kami i wypadaniem, lecz na w³asn± rêkê siê wziê³a za to bez lekarza.

Ja w sumie nic nie robiê, ¶piê w tym zazwyczaj jak t¿ na nocki wychodzi. A jak sie wywleka³am do kuchni gdzie kto¶ jeszcze chodzi³ to siê nie przejmowa³am albo zak³ada³am turbanik z mikrofibry. Mo¿na w nim spaæ bo jest przewiewny, polecam
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:23   #347
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tak samo, chyba zatokowe sprawy, na razie siê kurujê tym co mam, a jak nie przejdzie to lekarz... ;/ Jako ¿e siedzê dzi¶ w domu to w³a¶nie naolejowa³am sobie w³oski migda³em i le¿ê...

Co robicie, by ten t³uszcz na g³owie nie wygl±da³ odpychaj±co? Owijacie je w jak±¶ chustê mo¿e? Ja zawsze olejowa³am na noc, k³ad³am rêcznik na poduszkê. Niestety rêcznika nie mog³am potem dopraæ, strasznie ¶mierdzia³, a zapach ulatnia³ siê po ca³ej szafce... Tak wiêc olejowaæ na noc przesta³am. A szkoda. Teraz chodzenie po domu z naolejowanymi w³osami jest dla mnie niewygodne, wstydzê siê wspó³lokatorek
Ja te¿ mam teraz chore zatoki,w sumie jestem chora 12 ty raz od zeszlego roku.trudno uwierzyc ale to prawda.przynajmniej nie mam juz goràczki ale gard³o na okràglo mnie boli i mam katar:/.za tydzien zrobie badania krwi.

Przysz³a do mnie od¿ywka biowax z olejem makadamia i kokosem.mialyscie moze? Jak u was sie spisuje..?
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-06, 22:35   #348
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

W ogole nie ogarniam swego wlosia. Jak sa wycieniowane - jeden puch. Nie sa wycieniowane - pol proste. Tak bardzo moje dziwne wlosie.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:46   #349
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Od jakiego¶ czasu mam grube loko-fale.Normalnie nie wiem co siê dzieje z tymi w³osami.Nie chce ,¿eby takie by³y,chce znowu swoje loki bo mnie co¶ trafi.Jak siê zrobi jeden rulon to cud,wczesniej by³o ich na pêczki.Nie musia³am siê wiele staraæ,¿eby by³y super a teraz normalnie kaplica.Jakie¶ pole magnetyczne na ziemiê dzia³a czy co?.Chce swoje loki sprzed miesi±ca bo ze¶wirujê.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 12:49   #350
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Od jakiego¶ czasu mam grube loko-fale.Normalnie nie wiem co siê dzieje z tymi w³osami.Nie chce ,¿eby takie by³y,chce znowu swoje loki bo mnie co¶ trafi.Jak siê zrobi jeden rulon to cud,wczesniej by³o ich na pêczki.Nie musia³am siê wiele staraæ,¿eby by³y super a teraz normalnie kaplica.Jakie¶ pole magnetyczne na ziemiê dzia³a czy co?.Chce swoje loki sprzed miesi±ca bo ze¶wirujê.
Jesien. Smiejscie sie, ale wiekszosc moich znajomych, narzeka, ze jak jesien wiatr/chlod to wlosy sie do niczego nie nadaja.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-07, 13:03   #351
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomo¶ci: 3 472
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
JudytaKas - a jak d³ugo trzymasz i jak czêsto stosujesz? mi zale¿y na wzmocnieniu w³osów przede wszystkim bo mam teraz s³abe i trochê do normy staram siê je przywróciæ.
koñcówki kiepsko wygl±daj±, s± zakoñczone takim szpicem cienkim.
na ca³± noc nak³adam ale tylko wcieram w skórê g³owy. Niestety z racji tego, ¿e teraz mam krótkie mycie wieczorne znowu nie wchodzi w grê i muszê siê bawiæ rano kolejny raz obiecujê, ¿e wytrwam i zapuszczê w³osy (¼le w d³u¿szych ale w krótkich te¿ beznadziejnie) pisa³am, ¿e nie mam kryzysu - otó¿ mam co¶ ostatnio z³apa³ mnie dó³ i strasznie ¿a³ujê, ¿e mia³am ju¿ takie d³ugie i ¶ciê³am co¶ czujê, ¿e zapuszczanie teraz bêdzie ciê¿k± spraw±. Robiê zamówienie na doz - kolejna buteleczka rycyny i Jantar - trzymaæ kciuki aaa i krzyczeæ je¿eli napiszê, ¿e chcê znowu ci±æ czy co¶ w tym rodzaju. Wczoraj podciê³am koñcówki przed zapuszczaniem ¿eby wyrównaæ i tak ju¿ krótki dó³ i koniec (odwyk od no¿yczek) chcê trochê wiêcej cm


aaa nie mogê patrzeæ na avatara mojego - takie d³ugie ju¿ mia³am
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby ka¿dy dzieñ mia³
szansê staæ siê najpiêkniejszym
dniem twojego ¿ycia."
JudytaKas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-07, 13:19   #352
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

A ja siê dobijam do tego doktora, ciekawe kiedy mnie przyjm± wreszcie... te¿ ¿a³ujê ¿e mam krótkie bo i tak uros³y s³abe i do d.. lec± mi gar¶ciami i boli mnie skóra g³owy. Chocia¿ podros³y i ta d³ugo¶æ mega mi siê podoba bo mi pasuje, ale w³osy s± brzydkie i nieestetyczne. Podpytam sie doktora czy to dobry pomys³ braæ sumplement, który bra³am wcze¶niej to najwy¿ej kupiê du¿e opakowanie. I znowu nawyki ¿ywieniowe musze zmieniaæ, ¿eby wszystko chodzi³o jak nale¿y. Jestem ciekawa czy co¶ konkretnego mi powie czy 'jedz zdrowo i pij du¿o wody' xD
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-07, 14:02   #353
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 6 246
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siê dobijam do tego doktora, ciekawe kiedy mnie przyjm± wreszcie... te¿ ¿a³ujê ¿e mam krótkie bo i tak uros³y s³abe i do d.. lec± mi gar¶ciami i boli mnie skóra g³owy. Chocia¿ podros³y i ta d³ugo¶æ mega mi siê podoba bo mi pasuje, ale w³osy s± brzydkie i nieestetyczne. Podpytam sie doktora czy to dobry pomys³ braæ sumplement, który bra³am wcze¶niej to najwy¿ej kupiê du¿e opakowanie. I znowu nawyki ¿ywieniowe musze zmieniaæ, ¿eby wszystko chodzi³o jak nale¿y. Jestem ciekawa czy co¶ konkretnego mi powie czy 'jedz zdrowo i pij du¿o wody' xD
Pokaz jakas fotke jak teraz wygladaja
Wizazanka5000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-07, 14:18   #354
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Poka¿ wiadomo¶æ
Pokaz jakas fotke jak teraz wygladaja
Lepiej troszkê ni¿ wcze¶niej, na zdjêciach ³adnie wygl±daj± i s± d³u¿sze mia³am ostatnio fajne ale by³o pó¼no i nie mam fotki. teraz trochê szopê leczê po sezamowym.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08581.jpg (54,6 KB, 50 za³adowañ)
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-07, 14:37   #355
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 6 246
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Lepiej troszkê ni¿ wcze¶niej, na zdjêciach ³adnie wygl±daj± i s± d³u¿sze mia³am ostatnio fajne ale by³o pó¼no i nie mam fotki. teraz trochê szopê leczê po sezamowym.
Myslalam, ze juz troche dluzsze sa ale wygladaja wg mnie za,zdrowe i zadbane no i ladnie sie kreca
Wizazanka5000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-07, 14:52   #356
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Poka¿ wiadomo¶æ
Myslalam, ze juz troche dluzsze sa ale wygladaja wg mnie za,zdrowe i zadbane no i ladnie sie kreca
No wiem, ale jak masz pojedynczy w³os albo realnie to wygl±daj± kiepsko bo zniszczone nie s± ale mocno os³abione. Koñcówki zakoñczone szpicem, w³os wiotki troszkê i sucho. Zobaczê co mi ten lekarz powie, przynajmniej pielêgnacjê mam dobran± i ju¿ lepiej jest
A skrêt powróci³ ze 3 tyg temu bo nie by³o wcze¶niej.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2014-10-07 o 14:54
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-07, 15:34   #357
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 099
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez 89szalona89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie krêtow³ose
Dziewczyny przechodzê do Was z problemem udziela³am siê w czerwcu w tamtym roku w tym w±tku i pokazywa³am Wam jak siê zmieni³y moje w³osy po roku dbania o nie ( pierwsze zdjêcie przed, drugie po roku). Od pewnego czasu moje w³osy kompletnie nie chc± si krêciæ, nie wiem co siê dzieje... Stosujê tak± sam± pielêgnacjê jak wcze¶niej, a mimo to po ka¿dym myciu pluggingu i podsuszeniu dyfuzorem, po pary godzinach moje w³osy s± kompletnie proste. Dobija mnie to, bo zapuszcza³am je specjalnie by mieæ d³ugie loki a mam d³ugie proste, ca³kiem! w³osy. Mo¿e macie jakie¶ pomys³y c o zrobiæ, by chod¼ troszkê zaczê³y siê znowu krêciæ. Je¶li chodzi o ciêcie to podcina³am parê cm w zesz³ym miesi±cu i nic nie pomog³o. W³osy s± d³ugie, grube i bardzo ciê¿kie my¶licie, ¿e to mo¿e mieæ przede wszyskim wp³yw na to, ¿e nie chc± siê krêciæ? Bardzo Was proszê o jakiekolwiek rady.
Na ostatnich dwóch zdjêcia moje w³osy obecnie.
Ostatnie dwa zdjêcia to moje w³osy teraz.
Witaj
Faktycznie rozprostowa³y siê, mo¿e lekkie cieniowanie co¶ by wiêcej z nich wydoby³o, tak jak dziewczyny doradza³y, jakie¶ ciêcie warstwowe. Choæ w sumie nie ma pewno¶ci. A¿ dziwnie, z takich falo-loczków praktycznie g³adka tafla. Choæ po moich w³osach nic mnie ju¿ nie zdziwi

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Poka¿ wiadomo¶æ

Myszko jak siê utrzymuje henna?
Robi³am w sobotê nastêpn±, tydzieñ po tygodniu, bo chcia³am mieæ bardziej rudo-czerwone i uda³o siê, tym razem u¿y³am czystej henny, bez dodatku amli Ale po tym tygodniu po 1 hennie kolor bez zmian by³.

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Poka¿ wiadomo¶æ
Taka bieda...po proteinach zawsze by³y cudowne, teraz skrêt jest taki smêtny... s± miêkkie i b³yszcz±ce, ale wydaj± siê byæ jakie¶ takie fruwaj±ce. Miesi±c po ciêciu, i nadal jest ¼le. Chyba co¶ tym razem fryzjer siê nie postara³, zastanawiam siê czy co¶ da jak pójdê i poproszê o korektê czy co¶...
U mnie te¿ co¶ skrêt smêtniejszy, wolê nawet robiæ na prosto albo w jaki¶ koczek zawin±æ, bo ³atwiej. Jak chcê fale, muszê d³u¿ej ugniataæ i szaleæ z proteinami.

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Poka¿ wiadomo¶æ
A ja witam Was z pola boju z puchem. Wygl±da na to, ¿e moje w³osy polubi³y siê z tym olejkiem Organix. W Polsce nie by³am przekonana do olejowania. Teraz olejujê od razu po odgnieceniu sucharków oraz gdy chcê wyg³adziæ reanimowan± fryzurê (w Polsce robi³am to ¿elem, tutaj zupe³nie to nie dzia³a). Co ciekawe, moje w³osy nawet po kilku dniach nak³adania tego olejku, nie wygl±daj± na brudne - udaje mi siê je myæ co 4 dni. I faktycznie olejek ten w znacznym stopniu zmniejsza puszenie. A w³osy s± niesamowicie miêkkie. NIGDY nie mia³am a¿ tak miêkkich w³osów.
Oprócz tego kupi³am sobie 2 od¿ywki z tego sklepu organicznego. Na razie ka¿d± u¿y³am po jednym razie, wydaj± siê ok.
Wydaje mi siê, ¿e ¿el Joanny totalnie tutaj nie spe³nia swojej roli - ciê¿ko go odgnie¶æ, loki wygl±daj± na bardzo cienkie. Kupi³am sobie ten organiczny ¿el do w³osów, którego etykietê jaki¶ czas temu wkleja³am, ale na razie go nie u¿y³am, bo wypróbowywa³am od¿ywki. Mo¿e w ogóle tutaj nie powinnam u¿ywaæ ¿elu.
Zdjêcia w za³±cznikach. Na razie efekty wizualne s± ¶rednie, ale my¶lê, ¿e jestem na dobrej drodze.
Ale¿ masz te krêciochy
Ja co¶ coraz mniej siê znowu z ¿elami lubiê

Cytat:
Napisane przez 89szalona89 Poka¿ wiadomo¶æ
W kucyku maja 15 cm
Jeszcze w styczniu wygl±da³y tak jak na zdjêciu (1) teraz po myciu s± leciutkie fale ( zdj 2) niestety na drugi dzieñ ju¿ jest wyprost (3). My¶lê nad pocieniowaniem ich, tylko u mnie jest ten problem, ¿e tych w³osów jest bardzo du¿o i boje siê, ¿e bêd± siê potem ¼le uk³adaæ a skrêt i tak nie wróci i zostanie szopa;/
Gê¶ciochy, 15cm, rany
Sama nie wiem, jak by by³o po pocieniowaniu.
A takie CI siê nie podobaj±? Piêkne s±

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ

Przysz³a do mnie od¿ywka biowax z olejem makadamia i kokosem.mialyscie moze? Jak u was sie spisuje..?
Mia³am, ale lubi³ spuszyæ, przez kokoska mo¿e
Ale ogólnie chwal± go, choæ mo¿e te¿ obci±¿yæ.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Od jakiego¶ czasu mam grube loko-fale.Normalnie nie wiem co siê dzieje z tymi w³osami.Nie chce ,¿eby takie by³y,chce znowu swoje loki bo mnie co¶ trafi.Jak siê zrobi jeden rulon to cud,wczesniej by³o ich na pêczki.Nie musia³am siê wiele staraæ,¿eby by³y super a teraz normalnie kaplica.Jakie¶ pole magnetyczne na ziemiê dzia³a czy co?.Chce swoje loki sprzed miesi±ca bo ze¶wirujê.
Tobie te¿ skrêt siada? Ja nie wiem ju¿, co siê dzieje, mi od kilku miesiêcy du¿o gorzej siê faluje, odk±d mam ca³e zdrowe w³osy
myszka2020 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-07, 19:03   #358
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

By³am u tego lekarza ale nie mia³ wiêcej czasu jak 10 minut no to idê za tydzieñ ¿eby mi jeszcze krew pobra³ i krtañ sprawdzi³. Nie wygl±da to powa¿nie, mam kupiæ witaminki te co wcze¶niej i chleba, makaronu i klusek najlepiej nie je¶æ z czym nie mam problemu bo ju¿ to wy³±czy³am jaki¶ czas temu. Nie trybiê tylko dlaczego angielscy lekarze tak namiêtnie chc± antykoncepcjê hormonaln± wciskaæ x_x
Tak¿e trzymajcie kciuki za tydzieñ, ¿eby mi tam nic nawala³o, a jutro idê witaminy kupiæ to mo¿e na ¶wiêta bêdê mia³a prezent w postaci poprawy stanu nie tylko w³osów

Mnie siê wydaje, ¿e niektórym w³osy siê rozprostowuj± im bardziej s± zdrowe. Szczególnie fale.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-07, 19:50   #359
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Poka¿ wiadomo¶æ
Tobie te¿ skrêt siada? Ja nie wiem ju¿, co siê dzieje, mi od kilku miesiêcy du¿o gorzej siê faluje, odk±d mam ca³e zdrowe w³osy
tak,szkoda gadaæ.Pusz± siê i straci³y swój skrêt.W sumie to jak wroci³am od fryjzera po farbowaniu i tym prostowaniu na parê i jakim¶ olejku wyg³adzaj±cym w³osy zaczê³y mi siê buntowaæ.Nieby krêci³y siê ale nie by³o to ju¿ to i coraz gorzej z kazdym myciem dlatego zastanawiam siê czy aby ten zabieg u fryzjera jako¶ ¿le na skrêt nie wp³yn±³.Taki zbieg okoliczno¶ci ..?Nie wiem o co chodzi,juz mnie to ostro irytuje bo nie pamietam kiedy ostatnio by³y takie brzydkie.

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
By³am u tego lekarza ale nie mia³ wiêcej czasu jak 10 minut no to idê za tydzieñ ¿eby mi jeszcze krew pobra³ i krtañ sprawdzi³. Nie wygl±da to powa¿nie, mam kupiæ witaminki te co wcze¶niej i chleba, makaronu i klusek najlepiej nie je¶æ z czym nie mam problemu bo ju¿ to wy³±czy³am jaki¶ czas temu. Nie trybiê tylko dlaczego angielscy lekarze tak namiêtnie chc± antykoncepcjê hormonaln± wciskaæ x_x
Tak¿e trzymajcie kciuki za tydzieñ, ¿eby mi tam nic nawala³o, a jutro idê witaminy kupiæ to mo¿e na ¶wiêta bêdê mia³a prezent w postaci poprawy stanu nie tylko w³osów

Mnie siê wydaje, ¿e niektórym w³osy siê rozprostowuj± im bardziej s± zdrowe. Szczególnie fale.
U mnie wraz z pielêgnacj± skrêt by³ mocniejszy.Im bardziej nawil¿one tym skrêt by³ ³adniejszy,by³ bo teraz go nie ma.

Dziewczyny,mo¿liwe,¿eby taka prostownica na parê i mega mocno wyprasowane w³osy straci³y trochê na skrêcie?To chyba nie narusza ich struktury?A mo¿e ten olejek jaki mi na³ozono do prostowania mia³ jakie¶ sk³adniki-keratynê np. i siê wbudowa³a trwale?Czyta³am gdzie¶,¿e tak siê robi keratynowe prostowanie na 3 mce...Wyg³adza siê tak strukturê w³osa.Kurcze no ju¿ g³upieje.To nie s± moje w³osy.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2014-10-07 o 19:52
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-07, 20:36   #360
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja siê hiper ostatnio namacha³am, ¿eby zmierzyæ obwód - wysz³o mi 6cm i zblad³am ale siê okaza³o, ¿e mi ca³y pukiel w³osów powêdrowa³ gdzie¶. Jest ok. 10cm co uwa¿am, za ca³kiem niez³y wynik bior±c pod uwagê lawine wypadania, któr± przechodzi³am przez ostatnie 5 lat.

Dziewczyny, gdzie trzymacie kozieradkê? W lodówce?
Ca³y czas trzyma³am w jaki¶ psikaczu i ostatnio mia³am w kubku i tak paskudnie siê popsu³a...
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.