Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-02-19, 16:01   #4741
magdziolek27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: na³o¿enie blondu dwa razy jednego dnia

Naturalne to ciemny blond i na to robiony baleja¿ ale nie taki bardzo jasny. Z w³osami duzo eksperymentowalam, wiele razy zmienia³am na blond jasny, potem brazy i znowu powroty do blondu, wiec wiem ¿e mog± duuu¿o wytrzyma±
magdziolek27 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:38   #4742
Shailiha
Raczkowanie
 
Avatar Shailiha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 107
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Dziewczyny,
d³ugo szukam farby podobnej do tej na obrazku, ale wci±¿ nie jestem pewna która bêdzie pasowaæ, wszystkie s± za jasne albo za ciemne : < Pomo¿e która¶ i powie jaka najlepiej by pasowa³a? Wiem, ¿e nie jest to skomplikowany kolor, ale nie chcia³abym pope³niæ gafy : 3
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg beimage.jpg (17,3 KB, 39 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Clara-Oswin-Oswald-doctor-who-34512044-1440-900.jpg (79,5 KB, 55 za³adowañ)
Shailiha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-20, 10:07   #4743
ma³a_czarnulka
Raczkowanie
 
Avatar ma³a_czarnulka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny, potrzebujê wskazówek
Mam naturalne w³osy w kolorze ciemnego popielatego br±zu-zdjêcie. Uda³o siê je ca³kowicie odhodowaæ, ale jak to zwykle bywa teraz mam apetyt na zmiany. Wymarzy³ mi siê rudy Emmy Stone, czyli jak ja to widzê- taki br±zowo-miedziany, ale bez czerwieni, bardziej pomarañcz. W jaki sposób waszym zdaniem mog³abym taki uzyskaæ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0677.jpg (62,4 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 69b2a2bc000b85dd4d3589e7.jpg (114,1 KB, 32 za³adowañ)
__________________


Hej,

Za wszelk± cenê nie chcê nic
Gdy ¿al nadejdzie bêdzie ze mnie drwi³
Po po³udniu zwa¿ê siê z nadziej± na kilogram mniej
I znów niedoskona³o¶æ wzmogê snem
ma³a_czarnulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:36   #4744
aneeetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 5
Jak przej¶æ z ombre na blond?

Witam

Obecnie na g³owie mam niez³y misz-masz, tzn. kilkucentymetrowe odrosty w tzw. mysim kolorze, nastêpnie ¶redni br±z z czerwonymi refleksami (wychodzi poprzednia farba) no i rudo-blond koñcówki. Chcia³abym ca³kowicie zmieniæ kolor w³osów na blond. Nie jaki¶ mega jasny, ale taki ¶redni naturalny blond. Jasniejszy od koñcówek, które mam. My¶la³am o dekoloryzacji, ale czy to co¶ da, czy lepsza mo¿e bêdzie k±piel rozja¶niaj±ca? Czy wyrównaæ najpierw kolor jakim¶ jasnym br±zem, czy po³o¿yæ go tylko na rozja¶nione koñcówki? Czy sama dekoloryzacja, a potem jasna farba da radê, czy trzeba bêdzie u¿yæ silniejszych ¶rodków (wola³abym unikn±æ rozja¶niacza) Kochane! Bardzo proszê o pomoc

P. S. Do³±czam zdjêcie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (48,5 KB, 37 za³adowañ)
aneeetka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-22, 09:33   #4745
loewe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 4
Z miedzianego blondu na be¿owy-jak zrobiæ?

Witam, farbujê w³osy farb± fryzjersk± Fanola 8.34 z oxydantem 6% w proporcji 1:1. Chcê zmieniæ kolor na ja¶niejszy, blond 9.13, ewentualnie 9.03. W³osy mam do ramion, dosyæ mocno zaczê³y siê kruszyæ od do³u na 1/3 d³ugo¶ci. nie chcia³abym jako¶ dodatkowo ich obci±¿aæ, ¶ci±gaæ koloru. jak zrobiæ, aby nie wyszed³ zielonkawy kolor?
loewe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-22, 19:19   #4746
Lucy Phere
Raczkowanie
 
Avatar Lucy Phere
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Piekie³ko
Wiadomo¶ci: 119
Jakiej farby mogê u¿yæ ?

Witam. Pisa³am ju¿ na kilku w±tkach, ale nie znalaz³am chyba jednoznacznej odpowiedzi, a potrzebujê naprawdê szybkiej pomocy. Otó¿ nie wiem jak± farbê mogê po³o¿yæ na moje w³osy tak, aby nie by³y ani zielone,ani bure ani pomarañczowe.
Zacznê od tego, ¿e rozja¶nia³am moje rude w³osy. Po owym zabiegu by³y pomarañczowe i ¿ó³te na odrostach, na to po³o¿y³am Loreal Sublime Mousse czy jak to siê tam zwie, w odcieniu Naturalny Jasny Br±z. Efekt by³ zadowalaj±cy przez hmm 2 tygodnie, ale potem farba bardzo szybko siê wymy³a (co by³o oczywiste po rozja¶nianiu). Wtedy przybra³y odcieñ brudnego blondu, z mocnymi pomarañczowymi i z³otymi refleksami, miejscami by³y zielone Teraz mam odrost chyba z 5 cm, w³osy dalej s± takie jakie s±, ale zieleñ ju¿ siê zmniejszy³a (chocia¿ generalnie w ka¿dych supermarketach przez te ich sztuczne ¶wiat³o wygl±dam jak Zo¶ka z Bagien )
Chcia³abym teraz rozja¶niæ w³osy, ¿eby zrobiæ jaki¶ naturalny ¶redni blond, no chyba, ¿e oby³oby siê bez rozja¶niania. Ca³y problem w tym, ¿e nie mam pojêcia jak± farbê mam na to na³o¿yæ. Niby natury okej, ale jak widaæ u mnie mimo wszystko da³y zieleñ. Generalnie to chcia³abym raczej zimny/popielaty odcieñ i te¿ nie mam pojêcia jak to osi±gn±æ skoro po rozja¶nianiu (gdzie zawsze w³osy rozja¶niaj± siê do ciep³ych tonów) nie mo¿na k³a¶æ niczego zimnego. Najbardziej zale¿y mi na farbach drogeryjnych bo po pierwsze nigdy nie mia³am styczno¶ci z farb± profesjonaln±, a po drugie na moje d³ugie w³osy id± co najmniej 3 opakowania farby i przy cenach tych farb to hohoho, chyba wolê chodziæ w rudym glonie ;D Fryzjer odpada - niestety ale w moich stronach znalezienie dobrego fryzjera równa³oby siê ze znalezieniem ¦wiêtego Graala. Mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie, bo jutro chcê siê wybraæ po farby, gdy¿ do pi±tku muszê jako¶ to ogarn±æ.
A tak na marginesie my¶la³am o Garnier Olia 7.13 - nie za popielato ? No i jaki ten Garnier ma oksydant ?
Poza tym chcia³am do³±czyæ zdjêcia, ale dos³ownie ¿adne nie oddaje koloru w³osów Jest to taki bury blond, w ¶wietle mocno pomarañczowy, taki a'la koniakowy (?) No nie wiem dziwny jest. Do tego 5 cm odrostu w kolorze mysiego blondu.
Jejku wiem, ¿e to pewnie by³o wa³kowane milion razy, ale ja ju¿ jestem bezsilna. Bojê siê cokolwiek robiæ z tymi w³osami, ¿eby tego nie pogorszyæ.
__________________
I have never killed a man, but I have read many obituaries with great pleasure.
Lucy Phere jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-23, 12:22   #4747
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

wie kto¶ mo¿e jaki rozja¶niacz jest w farbie LOreal Preference Les Blondissimes 05 Ultra Light Bardzo Bardzo Jasny Be¿owy?

naturalnie mam ciemne w³osy, rozja¶niane prawie dwa lata temu u fryzjera i farbowane na blond poziomu 8, od ponad pó³ roku farbujê w domu farbami drogeryjnymi, mimo u¿ywania farb z poziomu 10 nadal mam ¶redni blond, daleko mi do platyny itp.
zastanawiam siê czy ta farba nie bêdzie za mocna i nie zniszczy mi w³osów?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1328_250.jpg (12,0 KB, 9 za³adowañ)
___asia___ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 16:28   #4748
lafrancaiseblonde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 1
Z³o¿ony problem z w³osami - czarne odrosty, reszta jasny blond, chêæ przyciemnienia

Witam!
Mój naturalny kolor w³osów to ¶redni br±z. Farbujê siê na jasny, popielaty blond z cieplejszymi, cienkimi pasemkami gdzieniegdzie, przy którym odrosty wygl±daj± jak czarne.
Mam piwne oczy, dosyæ ciemne brwi dobrze wyregulowane oraz bardzo blad±, wrêcz bia³± cerê z kilkoma ma³ymi, br±zowymi pieprzykami na policzkach. Latem opalam siê na jasny, z³oty br±z. Czujê siê dobrze w obecnym kolorze w³osów, lecz ostatnio zobaczy³am siê na zdjêciach.. i trochê zw±tpi³am. W³oski super, ale w po³±czeniu z porcelanow± cer± mam wra¿enie, ¿e wygl±dam bardzo... hm, ch³odno(?) i jakby "zlewam siê" w jedn± ca³o¶æ. Nie chcê wracaæ do naturalnego koloru, bo na blond "pracowa³am" wiele miesiêcy, w³osy s± w miare zadbane i d³ugie. Jednak¿e zastanawiam siê nad przyciemnieniem ich. Wiem, ¿e najlepszym posuniêciem by³aby wizyta u fryzjera, ale chcia³abym poprosiæ Was o radê: jaki kolor by³by w takim przypadku najlepszy? Czy profesjonalista da radê w miarê ujednoliciæ do np. ¶redniego popielatego blondu w³osy jasny blond z prawie czarnymi odrostami? Zale¿a³oby mi te¿ na kolorze w miarê jasnym, ale niekontrastuj±cym z nimi.
Pozdrawiam i czekam na rady

Edytowane przez lafrancaiseblonde
Czas edycji: 2014-02-23 o 16:32 Powód: zjad³am wyraz "przypadku"
lafrancaiseblonde jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-24, 18:48   #4749
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ma³a_czarnulka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, potrzebujê wskazówek
Mam naturalne w³osy w kolorze ciemnego popielatego br±zu-zdjêcie. Uda³o siê je ca³kowicie odhodowaæ, ale jak to zwykle bywa teraz mam apetyt na zmiany. Wymarzy³ mi siê rudy Emmy Stone, czyli jak ja to widzê- taki br±zowo-miedziany, ale bez czerwieni, bardziej pomarañcz. W jaki sposób waszym zdaniem mog³abym taki uzyskaæ?
Spróbuj Syoss Oleo 6-76. Daje piêkny kolor.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez loewe Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, farbujê w³osy farb± fryzjersk± Fanola 8.34 z oxydantem 6% w proporcji 1:1. Chcê zmieniæ kolor na ja¶niejszy, blond 9.13, ewentualnie 9.03. W³osy mam do ramion, dosyæ mocno zaczê³y siê kruszyæ od do³u na 1/3 d³ugo¶ci. nie chcia³abym jako¶ dodatkowo ich obci±¿aæ, ¶ci±gaæ koloru. jak zrobiæ, aby nie wyszed³ zielonkawy kolor?
we¼ 9.03- trójka to z³oto, wiêc zieleni nie bêdzie.
je¶li wziê³aby¶ opcjê z 1, czyli popielem jest spore ryzyko zieleni.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ___asia___ Poka¿ wiadomo¶æ
wie kto¶ mo¿e jaki rozja¶niacz jest w farbie LOreal Preference Les Blondissimes 05 Ultra Light Bardzo Bardzo Jasny Be¿owy?

naturalnie mam ciemne w³osy, rozja¶niane prawie dwa lata temu u fryzjera i farbowane na blond poziomu 8, od ponad pó³ roku farbujê w domu farbami drogeryjnymi, mimo u¿ywania farb z poziomu 10 nadal mam ¶redni blond, daleko mi do platyny itp.
zastanawiam siê czy ta farba nie bêdzie za mocna i nie zniszczy mi w³osów?
rozja¶niacz we farbie, huh ?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Shailiha Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,
d³ugo szukam farby podobnej do tej na obrazku, ale wci±¿ nie jestem pewna która bêdzie pasowaæ, wszystkie s± za jasne albo za ciemne : < Pomo¿e która¶ i powie jaka najlepiej by pasowa³a? Wiem, ¿e nie jest to skomplikowany kolor, ale nie chcia³abym pope³niæ gafy : 3
popatrz na 4.0, 4.4 lub 4.3
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:19   #4750
tysiak26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Hej, dziewczyny! Potrzebujê waszej pomocy
Wczoraj postanowi³am pobawiæ siê w fryzjera i zmiesza³am syoss 6-1 pro nature z syoss 8-1 pro nature. Chcia³am nieco przyciemniæ w³osy, ¿eby wygl±da³y na taki fajny blond. Nigdy nie umia³am znale¼æ 7-1 ani z syossa ani z garniera, wiêc postanowi³am zmieszaæ farby i... teraz jestem bardzo ciemna!
Nie jestem przyzwyczajona do takiego koloru i wola³abym mieæ ja¶niejsze w³osy. My¶licie, ¿e ten kolor jeszcze siê wyp³ucze? Czy bêdzie podobny do tego, co ma Lindsay? Albo chocia¿ co¶ w stylu, co mam na trzecim zdjêciu.
Pierwsze przedstawia mój kolor przed farbowaniem, a drugie po farbowaniu.

Bo¿e, co ja ze sob± zrobi³am. Zamiast swojego wymarzonego blondu mam ciemny blond. Proszê, pomó¿cie mi siê go pozbyæ!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0308.jpg (28,4 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0310.jpg (29,9 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2534.jpg (91,7 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7067562_f520.jpg (43,2 KB, 27 za³adowañ)
tysiak26 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:20   #4751
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Najpierw to poczekaj a¿ siê wyp³ucze, ja po farbowaniu w³osów sam± 6.1 mia³am br±zowe w³osy, sp³uka³o siê i kolor by³ ³adny, ale na pewno nie tak jasny jak ma Lindsay na tym zdjêciu, przecie¿ ona tu jest jasn± blondynk±! z poziomu 8-9 ! Nastêpnym razem popatrz na efekty w necie jakie wychodz± innym dziewczynom
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 22:11   #4752
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

SceneQueene ¼le siê wyrazi³am, chodzi³o mi o to jaka mocna woda (czy jak to siê nazywa ) w niej jest.
___asia___ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 06:08   #4753
Topielec
Raczkowanie
 
Avatar Topielec
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Jak± farb±, najlepiej drogeryjn±, osi±gnê taki kolor, albo zbli¿ony?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 590ab54e007711e38fa722000a1fbcea_6-1.jpg (16,5 KB, 33 za³adowañ)
Topielec jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 11:08   #4754
tysiak26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
Najpierw to poczekaj a¿ siê wyp³ucze, ja po farbowaniu w³osów sam± 6.1 mia³am br±zowe w³osy, sp³uka³o siê i kolor by³ ³adny, ale na pewno nie tak jasny jak ma Lindsay na tym zdjêciu, przecie¿ ona tu jest jasn± blondynk±! z poziomu 8-9 ! Nastêpnym razem popatrz na efekty w necie jakie wychodz± innym dziewczynom
Ogl±da³am sam± 6 i wydawa³a siê jasna, wiêc uzna³am, ¿e pomieszana z 8 bêdzie idealna. Trochê siê przeliczy³am, ale mam nadziejê, ¿e ten wyp³ucze i bêdzie trochê ja¶niejszy
tysiak26 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-26, 07:33   #4755
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 102
Dot.: na³o¿enie blondu dwa razy jednego dnia

Cytat:
Napisane przez magdziolek27 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
Mam pytanie. Chce na³o¿yæ na sw± ³epetynkê farbe joanna szlachetna per³a zmieszan± ze srebrnym py³em. Jest niestety opcja ze bêd± ¿ó³te. Jesli faktycznie tak bêdzie to uratuje je ponowne na³o¿enie tej samej farby?

Ja z 3-4 lata temu te farby k³ad³am na uprzednio rozjasnione rozjasniaczem w³osy. Efekt jak na pude³ku. Zastanów sie czy nie lepiej zinwestowac w profesjonalne farby typu Alfaparf b±dz Koleston - tam sa blondy superrozjasniajace , wystarczy raz pofarbowaæ zeby miec ³adny blondzik.
Paulinka7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-26, 14:23   #4756
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 937
Dot.: na³o¿enie blondu dwa razy jednego dnia

Z nadziej± , ¿e mo¿e która¶ wie jaki to kolor i jak± farb± uzyskac podobny efekt Jest boski
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg koooolor-bezowy-blond.jpg (33,0 KB, 51 za³adowañ)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-27, 15:51   #4757
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 271
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paolinka3991 Poka¿ wiadomo¶æ
£adne mia³am podobne w wakacje ale na innym kolorze, sama zrobi³am Loreal Preference do ombre ;p Ale co prawda to prawda, bezpieczniej i¶æ do fryzjera, bo z efektami ombre w domu bywa ró¿nie... Ja chyba mia³am po prostu du¿o szczê¶cia ¿e mi wysz³o na w³asn± rêkê Robi³am na ciemnym br±zie

Bardzo ³adnie Ci to wysz³o, na wakacje chyba znowu wrócê do tego rodzaju efektu, ale na podobnym kolorze co Ty. Wiesz mo¿e jaka farba by³a u¿yta? Kiedy¶ widzia³am dziewczynê, która mia³a ombre na rudo?-rubinowych? w³osach (wydaje mi siê ¿e co¶ a la Palette rubinowa czerwieñ), te¿ efekt by³ spoko
Wydaje mi siê ze ta ale nie jestem w 100% pewna . a co do nr bym przy nastêpnej wizycie musia³a podejrzeæ
lilia8843 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:08   #4758
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 2 028
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Witajcie Moje Drogie
mam nadziejê , ¿e z wasz± pomoc± uda mi siê zejsc do koloru który wci±¿ chodzi mi po g³owie.
zamieszczam moje zdjecie (w³osy s± w rzeczywisto¶ci ciemniejsze - uroki henny) , to jest rudo¶æ robiona henna naturaln± i cassia. Pod spodem ( z 10cm) odrostami s± w³osy d³ugo rozja¶nane. Jest spora ró¿nica miêdzy naturalnymi a wczesniej rozja¶nanymi dlatego chce wrócic do farby a z drugiej strony nie za dobrze czuje siê w rudosciach i marzy mi siê blond.
boje sie dekoloryzacji.
zastanawiam siê nad kapiel± rozja¶niaj±c± a po¼niej farba
czy farba sama z siebie rozja¶ni³a by mi w³osy?
nie wiem jakie wody s± w tych farbach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07751.jpg (137,2 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (12,5 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Color-8-7-Miodowy-blond-66725-big.jpg (42,3 KB, 9 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez _Angelina_
Czas edycji: 2014-02-27 o 18:10
_Angelina_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-03, 21:20   #4759
sadayo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 1
Poszukiwania koloru:)

Czy kto¶ moze mi powiedziec jak uzyskac ten kolor?? Na ¶rednim blondzie Pzdr
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie.jpg (21,9 KB, 19 za³adowañ)
sadayo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 10:13   #4760
KittyCharlie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Jaka farba zeby wyszed³ taki kolor????

Hej dziewczyny! Chcê zmieniæ kolor w³osów, troche przyciemniæ, poniewa¿ mam ju¿ dosyc blondu i dlatego proszê was o poradê.

Obecnie mam bardzo jasny blond (zdjecie 1)
Chcia³abym uzyskaæ takie kolry jak na do³aczych zdjeciach. Jednak najbardziej zale¿y mi na uzyskaniu takiego koloru jak ma Keira i Beyonce

Jak± farbê polecacie?

Z góry dziêki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (12,5 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 21df9_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_250799ea64c680d26fa78c229eef7096.jpg (11,5 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 31761_keira-knightley-blond-wlosy-naszyjnik.jpg (63,7 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ab0322850018e546466eb1d4.jpg (21,1 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dlugie-blond-wlosy-do-szkoly.jpg (12,8 KB, 11 za³adowañ)
KittyCharlie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-07, 10:18   #4761
KittyCharlie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Jaka farba zeby wyszed³ taki kolor????

Sadayo ten kolor to wg mnie burgund. A te ja¶niejsze pasma uzyskasz dzieki wcze¶niejszemu ich rozja¶nieniu do bia³ego koloru po czym jak na³o¿ysz farbê w odcieniu burgundu powinien wyj¶æ Ci taki w³asnie kolorek Spróbuj mo¿e na pocz±tku zrobiæ to szamponem do 24 myæ, te¿ jest taki z Joanny tylko w niebieskim opakowaniu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Multi-Cream-Color-Krolewski-burgund-farba-koloryzujaca-66664-big.jpg (37,4 KB, 8 za³adowañ)
KittyCharlie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-09, 16:36   #4762
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jaka farba zeby wyszed³ taki kolor????

b³±d, taki fiolecik czy buraczek uzyskasz tylko dziêki mieszance- powy¿sza farba wychodzi zwyczajnie czerwona. niezbyt ciemny fiolet+ blond poziom 8+ odrobina czerwieni
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-13, 14:45   #4763
klaudia66400
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 3
Kolor jak shakira

Jak uzyskaæ taki kolor w³osów mo¿e macie jakis pomys³, mo¿e znacie jakie¶ farby zbli¿one kolorem do tej

http://www.google.pl/imgres?client=f...tart=0&ndsp=18


http://www.google.pl/imgres?client=f...tart=0&ndsp=18
http://www.google.pl/imgres?client=f...art=41&ndsp=17

z góry dziêkujê za pomoc
klaudia66400 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-14, 16:08   #4764
ada_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 1
Smile Jaki kolor uzyskam ?

Witajcie, farbowa³am w³osy 3 tygodnie temu na 'Czekoladowy br±z', a dzi¶ kupi³am sobie farbe o kolorze miedzi, jaki kolor uzyskam ?
ada_17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-14, 16:47   #4765
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Odrost w kolorze innymi ni¿ farbowane. Farbowane: to zale¿y, jaki poziom ma ta mied¼? Zgadujê, ¿e 7? wtedy nic, bêdzie ruda po¶wiata.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-15, 17:47   #4766
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 226
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Witajcie,jak uzyskaæ taki kolor? Mój naturalny to mysi,ciemny blond, farbowany ok2 lata na br±z garniera, nastêpnie dekoloryzacja i farbowanie poziomem 8. Nastêpny etap to nieudana wizyta u fryzjera-brzydki,¿ó³kn±cy blond, który przefarbowa³am sama z miesi±c temu kolorem 8,00 schwarzkopf perfect mousse. Kolor jest ciep³y,nie pasuje mi. Chcia³abym uzyskaæ co¶ najbardziej zbli¿onego do ciemnego popielatego blondu,który jest moim naturalnym kolorem. Proszê o pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 111w³osy.jpg (58,3 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 11w³osy.jpg (61,6 KB, 20 za³adowañ)
agnsk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-16, 12:19   #4767
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 327
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Szukam drogeryjnej farby dziêki której uzyskam taki kolor w³osów http://fryzuranadzis.pl/wp-content/u...w%C5%82osy.jpg

Czy macie mo¿e jakie¶ konkretne farby, które mo¿ecie mi poleciæ ?

Henna, Venita i inne zio³owe mazid³a nie wchodz± w grê, ju¿ rok siê mêczê i efekt marny (widaæ na za³±czniku). Je¿eli s± jakie¶ profesjonalne (fryzjerskie) farby w tym kolorze, to bardzo proszê o konkrety. Nie chcia³abym ¿eby w³osy by³y czerwone, ani zbyt jasne. Marchewa jak najbardziej Jestem w tej dziedzinie totalnym laikiem i zupe³nie siê na tym nie znam, wiêc bardzo proszê o Wasz± pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0687.jpg (74,0 KB, 7 za³adowañ)
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na ¶wiecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJÊ o w³osach

Instagram

Szybkie poniedzia³ki, namiêtne wtorki, gor±ce ¶rody, mocne czwartki, szalone pi±tki...
MsZet25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-16, 13:42   #4768
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Moje Drogie
mam nadziejê , ¿e z wasz± pomoc± uda mi siê zejsc do koloru który wci±¿ chodzi mi po g³owie.
zamieszczam moje zdjecie (w³osy s± w rzeczywisto¶ci ciemniejsze - uroki henny) , to jest rudo¶æ robiona henna naturaln± i cassia. Pod spodem ( z 10cm) odrostami s± w³osy d³ugo rozja¶nane. Jest spora ró¿nica miêdzy naturalnymi a wczesniej rozja¶nanymi dlatego chce wrócic do farby a z drugiej strony nie za dobrze czuje siê w rudosciach i marzy mi siê blond.
boje sie dekoloryzacji.
zastanawiam siê nad kapiel± rozja¶niaj±c± a po¼niej farba
czy farba sama z siebie rozja¶ni³a by mi w³osy?
nie wiem jakie wody s± w tych farbach
Ja farbujê w³osy Syoss miodowy blond i w³osy wychodz± mi takie jak w za³±czniku. Ten odcieñ jest do¶æ jasny ale daje ³adny miodowy blask
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 140121-144227.jpg (28,8 KB, 31 za³adowañ)
SweetChoco jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-17, 16:35   #4769
asik410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Hej, jak± farb± uzyskam taki kolor? Najlepiej z palety Wella Koleston ewentualnie Goldwell
w³osy.jpg
asik410 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-17, 19:39   #4770
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MsZet25 Poka¿ wiadomo¶æ
Szukam drogeryjnej farby dziêki której uzyskam taki kolor w³osów http://fryzuranadzis.pl/wp-content/u...w%C5%82osy.jpg

Czy macie mo¿e jakie¶ konkretne farby, które mo¿ecie mi poleciæ ?

Henna, Venita i inne zio³owe mazid³a nie wchodz± w grê, ju¿ rok siê mêczê i efekt marny (widaæ na za³±czniku). Je¿eli s± jakie¶ profesjonalne (fryzjerskie) farby w tym kolorze, to bardzo proszê o konkrety. Nie chcia³abym ¿eby w³osy by³y czerwone, ani zbyt jasne. Marchewa jak najbardziej Jestem w tej dziedzinie totalnym laikiem i zupe³nie siê na tym nie znam, wiêc bardzo proszê o Wasz± pomoc
musia³aby¶ wpierw trochê rozja¶niæ swoje k³aczki- nie uzyskasz marchewki na tak ciemnych w³osach *góra*

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez asik410 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, jak± farb± uzyskam taki kolor? Najlepiej z palety Wella Koleston ewentualnie Goldwell
Za³±cznik 5619561
szuka³abym numeracji 6.3 ew. 5.3
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.