Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-09, 08:37   #3601
snoopik
Raczkowanie
 
Avatar snoopik
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Właśnie przed chwilą p. Sylwia wystawiła na Allegro kolejne aukcje wyprzedażowe. Ale dlaczego alantoina ma zniknąć z CDL i ta nowa cena???
http://allegro.pl/podklad-mineralny-...760038690.html
snoopik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 08:47   #3602
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez snoopik Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą p. Sylwia wystawiła na Allegro kolejne aukcje wyprzedażowe. Ale dlaczego alantoina ma zniknąć z CDL i ta nowa cena???
http://allegro.pl/podklad-mineralny-...760038690.html
Brak alantoiny bym jeszcze przeżyła.
Ale ta nowa cena .
Cóż myślałam że cena się nie zmieni
Ciekawe czy gramatura zostanie ta sama
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 08:51   #3603
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez snoopik Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą p. Sylwia wystawiła na Allegro kolejne aukcje wyprzedażowe. Ale dlaczego alantoina ma zniknąć z CDL i ta nowa cena???
http://allegro.pl/podklad-mineralny-...760038690.html
Cena faktycznie jakaś "dziwna". Trochę nie podoba mi się to co robi Pixie. Ciągłe wyprzedaże, brak nowych formuł. Sklep internetowy chyba od roku ma być "zaraz" otwierany. Na szczęście Pixie mnie nie powala, to nie mam czego żałować.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 08:56   #3604
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

no nic kliknę podkład na tej ostatniej 'normalnej' aukcji i chyba pora szukać nowych podkładów, bo to co robi pixie przestaje mi się podobać i cena nowych formuł tez pewnie bd 'fajniejsza'
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 09:07   #3605
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

70 zl???? na aukcji o refilu nie ma mowy o nowej cenie, czyzby teraz nie mozna bedzie dokupic refila?
70 zl plus przesylka przelew, okrojony na dodatek sklad hehehe niezle. tez w takim wypadku zrezygnuje z Pixie

o i jeszcze ciekawi mnie czy pedzle tez okroja z wlosia i dobimbuja cene
__________________

Edytowane przez tworazka
Czas edycji: 2011-08-09 o 09:19
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:09   #3606
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez snoopik Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą p. Sylwia wystawiła na Allegro kolejne aukcje wyprzedażowe. Ale dlaczego alantoina ma zniknąć z CDL i ta nowa cena???
http://allegro.pl/podklad-mineralny-...760038690.html
może dlatego że alantoina często uczulała, wiele dziewczyn się skarżyło na to używając pixie. Tylko bez alantoiny cena powinna być niższa
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:15   #3607
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

70zł?
A tak podobała mi się ta firma. Miała fajne, polskie produkty, a do tego w bardzo przyjaznej cenie.
Wiem, że za dobry podkład trzeba zapłacić, ale jakoś to wszystko niezbyt korzystnie wygląda.
Ja oczywiście poczekam na nowe formuły, ale powoli zacznę szukać zamiennika, bo coś Pixie nie bardzo może zdecydować się co chce mieć w sprzedaży...
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 11:27   #3608
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

buu ta cena faktycznie trochę przygnębiająca Zamówiłam sobie refill z NFF i bede czekac na nowosci... mi pixie pasuje na tyle, ze raczej z niego nie zrezygnuje.

Pani Sylwia mi napisala: "Nowości są na horyzoncie We wrześniu pojawi się też w końcu tak długo zapowiadany sklep internetowy "

<- to tak informacyjnie

wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 12:06   #3609
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

70zł.


Zastanawia mnie informacja na aukcji o odcieniu Calista, że ma się pojawić z nieco większą ilością złotych tonów, wiecie dziewczyny coś na ten temat? Przyznam się szczerze, że to mnie martwi najbardziej, używam Calisty i odpowiada mi bardzo, lubię ją za to, że na mojej buzi jest neutralna, a z żółtymi tonami już nie będzie ‘moim’ odcieniem. Mam nadzieję, że ‘stara’ Calista nie zostanie wycofana, a tylko wprowadzą dodatkowo coś nowego.
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 12:11   #3610
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
buu ta cena faktycznie trochę przygnębiająca Zamówiłam sobie refill z NFF i bede czekac na nowosci... mi pixie pasuje na tyle, ze raczej z niego nie zrezygnuje.

Pani Sylwia mi napisala: "Nowości są na horyzoncie We wrześniu pojawi się też w końcu tak długo zapowiadany sklep internetowy "

<- to tak informacyjnie

O, w końcu wiemy coś więcej Do września niedaleko, więc cierpliwie czekam (chociaż podkładu raczej do tego czasu mi nie starczy ).

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
70zł.


Zastanawia mnie informacja na aukcji o odcieniu Calista, że ma się pojawić z nieco większą ilością złotych tonów, wiecie dziewczyny coś na ten temat? Przyznam się szczerze, że to mnie martwi najbardziej, używam Calisty i odpowiada mi bardzo, lubię ją za to, że na mojej buzi jest neutralna, a z żółtymi tonami już nie będzie ‘moim’ odcieniem. Mam nadzieję, że ‘stara’ Calista nie zostanie wycofana, a tylko wprowadzą dodatkowo coś nowego.
Ja to rozumiem jako zupełnie nowy - osobny - odcień, ale głowy nie dam sobie za to uciąć
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 13:44   #3611
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

brak alantoiny w składzie mi tam pewnie nie bedzie przeszkadzał
ale to 70zł trochę dziwne, że taka podwyżka, ciekawe czy ta sama gramatura będzie..... ogolnie to średnio mi sie to podoba, ale poczekamy zobaczymy jak w końcu wejdą te nowe formuły

Caraxa ja to zrozumialam tak, że ma powstać jeszcze jeden nowy odcień, a nie że zamiast poprzedniej Calisty będzie nowa Calista
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 15:13   #3612
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Ja to rozumiem jako zupełnie nowy - osobny - odcień, ale głowy nie dam sobie za to uciąć


Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
Caraxa ja to zrozumialam tak, że ma powstać jeszcze jeden nowy odcień, a nie że zamiast poprzedniej Calisty będzie nowa Calista
Mam taką nadzieję, bo był by klops
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 23:34   #3613
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie informacja na aukcji o odcieniu Calista, że ma się pojawić z nieco większą ilością złotych tonów, wiecie dziewczyny coś na ten temat? Przyznam się szczerze, że to mnie martwi najbardziej, używam Calisty i odpowiada mi bardzo, lubię ją za to, że na mojej buzi jest neutralna, a z żółtymi tonami już nie będzie ‘moim’ odcieniem. Mam nadzieję, że ‘stara’ Calista nie zostanie wycofana, a tylko wprowadzą dodatkowo coś nowego.
Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Ja to rozumiem jako zupełnie nowy - osobny - odcień, ale głowy nie dam sobie za to uciąć
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
Caraxa ja to zrozumialam tak, że ma powstać jeszcze jeden nowy odcień, a nie że zamiast poprzedniej Calisty będzie nowa Calista
Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
Mam taką nadzieję, bo był by klops
Hmm a ja zrozumiałam, że Calista będzie miała więcej złotych odcieni...
Martwi mnie to, bo mam cerę chłodną oliwkową i Calista akurat mi podpasowała. Jak zmienią, to chyba zostaje mi tylko Tinkerbell, w którym lekko trupio wyglądam
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 07:11   #3614
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

70zł za podkład?? ee no rozczarowałam sie na szczęście wczoraj coś mnie tknęło i na makijażu poprosiłam panią o dobranie podkładu z drogerii... Pixi był fajny ale bez szału tak więc muszę się z nim pożegnać... ale być może kiedyś do niego wrócę
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:24   #3615
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziwicie się skąd te podwyżki... Wystarczy obejrzeć wiadomości, pojechać na stację benzynową, czy zwiedzić spożywczy. Wszystko drożeje. To po prostu następstwo kryzysu, podwyżki cen paliw, itd. A, jak wiadomo, każda firma musi mieć zysk.
Poza tym wprowadzenie nowej formuły to też dużo papierkowej roboty, nie na wszystko ma się wpływ.
Nie chcę się bawić w adwokata formy, ale podwyżek należało się już od dłuższego czasu spodziewać.
Co do zmian w składzie - zgadzam się z fabregasową

Choć o sklep internetowy mogliby zadbać i w końcu go otworzyć.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:17   #3616
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

podwyżka podwyżką, ale czemu wycofują cover de luxe dla innych formuł, czym więcej formuł podkładów tym łatwiej znalezc cos dla siebie, a cover pasuje tak wielu osobom
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:35   #3617
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
podwyżka podwyżką, ale czemu wycofują cover de luxe dla innych formuł, czym więcej formuł podkładów tym łatwiej znalezc cos dla siebie, a cover pasuje tak wielu osobom
Tak samo NF
Ja się nie dziwię, wiem jak to wygląda, ale wiadomo, że jak jesteśmy przyzwyczajeni do niższej i przyjaznej dla kieszeni ceny, to wieści o podwyżce budzą negatywne opinie. Tak samo jak firma chce zarobić, tak samo my, chcemy kupować taniej To normalne. Niestety aktualnie 70zł + przesyłka, to dla mnie za dużo ale jak nowa formuła okaże się dobra dla mojej cery, to zostanę przy Pixie.
Dziwi mnie głównie niezdecydowanie i wyłączanie ze sprzedaży dobrych produktów, jak to, że mimo wycofania formuł i tak można je kupić, tylko jako refille. Nie to, że narzekam, bo dzięki temu mogę kupić podkład, który mi odpowiada, ale firma przez to staje się w moich oczach, hmm.. jak to napisać - mniej profesjonalna? Takie kręcenie jest niepotrzebne, ale widoczne ma coś na celu, więc pozostaje czekać. Może jak ruszy strona, to wszystko będzie miało "ręce i nogi"
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 11:12   #3618
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Tak samo NF
Ja się nie dziwię, wiem jak to wygląda, ale wiadomo, że jak jesteśmy przyzwyczajeni do niższej i przyjaznej dla kieszeni ceny, to wieści o podwyżce budzą negatywne opinie. Tak samo jak firma chce zarobić, tak samo my, chcemy kupować taniej To normalne. Niestety aktualnie 70zł + przesyłka, to dla mnie za dużo ale jak nowa formuła okaże się dobra dla mojej cery, to zostanę przy Pixie.
Dziwi mnie głównie niezdecydowanie i wyłączanie ze sprzedaży dobrych produktów, jak to, że mimo wycofania formuł i tak można je kupić, tylko jako refille. Nie to, że narzekam, bo dzięki temu mogę kupić podkład, który mi odpowiada, ale firma przez to staje się w moich oczach, hmm.. jak to napisać - mniej profesjonalna? Takie kręcenie jest niepotrzebne, ale widoczne ma coś na celu, więc pozostaje czekać. Może jak ruszy strona, to wszystko będzie miało "ręce i nogi"
wiadomo 70zł za podkład to dla mnie tez sporo, ale jesli kosmetyk mi odpowiada to cóż zrobic? za podkład jestem w stanie tyle zapłacic, natomiast róze/bronzery kupuje tansze, ale co z tego jak nie dosc, że podwyzszają ceny to i podkłady nam wycofują;/
skad mam wiedzieć, ze jak inny kosmetyk pixie później mi przypasuje to znowu go nie wycofają? bardzo nie podoba mi się to i gdyby nie fakt, ze cdl lezy mi najlepiej z mineralnych podkładów to bym dała sobie z pixie spokój

ps.pamiętam Cię z naszego włosomaniaczkowego wątku i wiem,że Ty mnie nie
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:15   #3619
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Zapytałam się p. Sylwii o podwyżkę cen i otrzymałam taką odpowiedź:

"Cena Cover De Luxe i Natural Finish będzie wynosić dokładnie 69,90 zł - o ile zostaną one w ofercie.

Niestety cena nowej formuły będzie wyższa...

Chciałam tylko wyjaśnić kwestię wyprzedaży i wzrostu ceny Cover De Luxe.... Nie jest to żaden wyraz zachłanności z naszej strony, ale niestety jest to konieczność....

Alantoinę wycofaliśmy ze składu ze względu na fakt, że dość spora część klientów nie lubi tego składnika... Poza tym skraca ona "żywotność" kosmetyku....

W kwestii wycofywania formuł... Ech, zrobiło się małe zamieszanie....

Na początku podjęliśmy decyzję o wycofaniu tejże formuły (oraz formuły Natural Finish).

Jako że zamierzamy wprowadzić nową formułę podkładu, pomyśleliśmy o prostocie wyboru i podjęliśmy decyzję o wycofaniu pozostałych 2 formuł - NFF i CDL... Prace nad nową formułą trwały prawie 2 lata i powoli się do tego przymierzaliśmy... Zaczęliśmy najpierw od wycofywania Natural Finish.... Już wówczas pojawiło się sporo "protestów"....

Pod wpływem wielu próśb i e-maili, które ostatnio otrzymaliśmy postanowiliśmy przynajmniej na jakiś czas zachować podkłady Cover De Luxe i Natural Finish, a ostateczną decyzję przesunąć na później....

Niestety pozostawienie tych 2 formuł musi się wiązać ze wzrostem ceny do 69,90 zł...

Opakowania Pixie, jak i składniki które stosujemy w produkcji kosmetyków to są produkty z górnej półki i nie stać nas na utrzymanie sprzedaży i rozwijanie firmy, oferty produktowej przy tym poziomie ceny. Wychodząc po raz pierwszy na rynek chcieliśmy wyjść naprzeciwko klientom i zaproponować produkt najwyższej jakości w przyjaznej cenie.... Niestety - aby utrzymać się dalej na rynku i moc rozwijać się - nie możemy pozostać przy 57 zł za opakowanie.Producent który wykonuje opakowania Pixie to bardzo prestiżowy producent, który wykonuje także opakowania dla takich marek jak Givenchy, Clinique, Smashbox, Hello Kitty, Lancome, Estee Lauder, Kanebo, Illamasqua, MAC, Guerlain, Rouge Bunny Rouge... Opakowania są bardzo drogie... Składniki tez zakupujemy wyłącznie u bardzo prestiżowych producentów z górnej polki cenowej (Francja, Japonia....), którzy produkują dla bardzo prestizowych marek jak Shiseido... Ceny tychże surowców są bardzo wysokie. Owszem, moglibyśmy przejść na zwykłe, plastikowe opakowania z naklejką na wieczku, ale... byłoby to sprzeczne z naszym pierwotnym założeniem - jakość produktu i opakowania....
Niestety okazało się, ze przy cenie 57 zl powstaje zbyt wąska przestrzeń aby moc utrzymać się na rynku, a dodatkowo rozwijać ofertę Nie wspomnę tu nawet o pośrednikach (jak sklepy), którzy też przecież chcą zarabiać....

Nie wiem tylko czy klienci będą w stanie w ten sposób na to spojrzeć....

Jeśli chodzi o trzecią formułę to ma ona bardzo ekskluzywny skład - znajdują się tam BARDZO drogie i zaawansowane technologicznie składniki - a w zasadzie kompleksy składników od bardzo prestiżowych producentów... Wiele z nich to składniki wielowarstwowe (na przykład 4 warstwowe), których proces produkcji jest skomplikowany i drogi, a które oferują efekt, którego nie da się uzyskać przy "luźnej" mieszaninie poszczególnych składników.... W trzeciej formule zastosowaliśmy wiele nowości kosmetycznych i wiele zaawansowanych, bardzo drogich składników....

Nie było tu żadnych kompromisów... Od początku postawiliśmy tylko i wyłącznie na jakość...

Składniki do kosmetyków dobieramy niezwykle starannie, zawsze starając się wybierać to, co w naszym odczuciu jest najlepsze jakościowo - nie patrząc na cenę... Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami rynkowymi!

Wiem, że produkty Pixie nie są tanie, ale jednym z głównych założeń, które przyświecało nam od początku była jakość surowców i jakość opakowań... Używamy bardzo drogich surowców i bardzo drogich opakowań. Przy poziomie cenowym 50-60 zł i przy zastosowaniu takich surowców i opakowań, firma Pixie Cosmetics nie byłaby w stanie się rozwinąć... "



Widaomość umieszczam za wiedzą i zgodą p. Sylwii
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 14:24   #3620
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

czyli cover de luxe na razie zostaje, a wiedziałam, że prędzej czy później cena pójdzie w górę, bo wszystko drozeje
i tak kliknę biga po starej cenie
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:38   #3621
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a zostana refile? bo jeszcze refila bym kupilaza te 50 zl, bez tego "drogocennego" najwyzszej jakosci pudeleczka
ciekawa jestem nowej ceny tej nowej formuly, napewno nie bedzie mnie stac juz na taki luksus
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:58   #3622
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

fajnie by było gdyby pełny wymiar mozna było kupic taniej w strunie, bo pudełeczka mam, więc mogę uzupełniać, a refilli i tak się obecnie nie opłaca kupowac
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:07   #3623
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
fajnie by było gdyby pełny wymiar mozna było kupic taniej w strunie, bo pudełeczka mam, więc mogę uzupełniać, a refilli i tak się obecnie nie opłaca kupowac
masz racje, 2 refile czyli pelenwymiar wychodzi drozej niz z "ekskluzywnym" opakowaniem, noze opakowanie strunowe jest zbyt luksusowe nie no troche za duzo sarkazmu, ale ciekawi mnie nowa cena nowej formuly
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:07   #3624
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Jeżeli jakość ma być faktycznie taka super-hiper... Będę ciułać. Nawet dłużej, ale w końcu podkład jest ważny. Zgadzam się z NaKrawędzi, że można zaoszczędzić na innych rzeczach.
BTW, biga pixi CDL mam od stycznia i końca nie widać. To wydatek raz na jakiś czas na porządną rzecz.


Czekamy na więcej informacji o nowych formułach!*

*chyba mogę się wypowiedzieć w liczbie mnogiej, prawda?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:15   #3625
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
masz racje, 2 refile czyli pelenwymiar wychodzi drozej niz z "ekskluzywnym" opakowaniem, noze opakowanie strunowe jest zbyt luksusowe nie no troche za duzo sarkazmu, ale ciekawi mnie nowa cena nowej formuly
tutaj chyba działa zasada jak w większoci firm, że kupując większe opakowanie oszczędasz

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Jeżeli jakość ma być faktycznie taka super-hiper... Będę ciułać. Nawet dłużej, ale w końcu podkład jest ważny. Zgadzam się z NaKrawędzi, że można zaoszczędzić na innych rzeczach.
BTW, biga pixi CDL mam od stycznia i końca nie widać. To wydatek raz na jakiś czas na porządną rzecz.


Czekamy na więcej informacji o nowych formułach!*

*chyba mogę się wypowiedzieć w liczbie mnogiej, prawda?
dobrze dobrany podkład to podstawa całego makijazu, zapas róży/bronzerów mam EDM, kiedy big kosztował całe 16 zł

zresztą podkład mineralny jest wydajny i jak cena skoczy w górę to wydatek 1-2 razy w roku
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:26   #3626
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Jeżeli nie to wrócę do Lirene Bardzo służył mojej skórze [wbrew opiniom n KWC], choć majątku na niego nie przeznaczyłam.

Nic, pozostaje czekać. Choć zapewne też wolałabym kupić refilla, aniżeli kolejne opakowanie Zobaczymy jak wyjdzie. Pewnie z początku będą do kupienia tylko próbki i bigi.

Mnie w ogóle ciekawi co to będzie za nowa formuła i z czego będzie zrobiona... Złoto teraz w górę poszło, może z jego drobinkami? A serio - dla jakiej cery będzie, jak z kolorami - czy są takie same jak w CDL, obyłoby się bez próbek - jakie składniki zostaną użyte, itd.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:35   #3627
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość

Mnie w ogóle ciekawi co to będzie za nowa formuła i z czego będzie zrobiona... Złoto teraz w górę poszło, może z jego drobinkami? A serio - dla jakiej cery będzie, jak z kolorami - czy są takie same jak w CDL, obyłoby się bez próbek - jakie składniki zostaną użyte, itd.

mysle ze opakowanie bedziesz mogla spokojnie zaniesc do jubilera
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:41   #3628
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
mysle ze opakowanie bedziesz mogla spokojnie zaniesc do jubilera
... i przerobić na kolię.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:46   #3629
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

mam nadzieję, że odcienie będą bardzo podobne do tych co już znamy
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:51   #3630
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że odcienie będą bardzo podobne do tych co już znamy
Mam tak samo. Bardzo ułatwiłby to sprawę.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.