Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-25, 23:40   #3151
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dotar³ do mnie ¿el koloryzuj±cy artego ciemny br±z, jutro te¶cik, wiêc zdam relacjê
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-25, 23:47   #3152
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
dotar³ do mnie ¿el koloryzuj±cy artego ciemny br±z, jutro te¶cik, wiêc zdam relacjê
Super!! Jestem bardzo ciekawa. Mo¿e oka¿e siê lepszy ni¿ ten mój Cold Brown
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-26, 12:21   #3153
Buffi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Czesc
bardzo dlugo mnie nie bylo.Ze swojego doswiadczenia moge wam doradzc tylko konsekwencje w farbowaniu jedna farba .Ja farbuje Goldwell 6 BS na 3 % ponad rok i wkoncu moge powiedziec ze mam taki kolor jak chce zimny , nie zmywa sie juz tak szybko i odrostu prawie nie widac .
Buffi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-26, 15:17   #3154
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Buffi Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc
bardzo dlugo mnie nie bylo.Ze swojego doswiadczenia moge wam doradzc tylko konsekwencje w farbowaniu jedna farba .Ja farbuje Goldwell 6 BS na 3 % ponad rok i wkoncu moge powiedziec ze mam taki kolor jak chce zimny , nie zmywa sie juz tak szybko i odrostu prawie nie widac .
Tak± w³a¶nie mia³am teoriê, ¿e jedynie farbowanie jedn± farb± i tym samym kolorem mo¿e daæ zamierzony efekt. I nadal siê z tym zgadzam, bo to jest dosyæ logiczne. Po prostu odrastaj± nam naturalne w³osy, które zupe³nie inaczej siê farbuje. Na pewno wtedy kolor jest jednolity, bez têczy niechcianych refleksów - co dzieje siê przy nak³adaniu siê wielu ró¿nych farb. Wielkie gratulacje Buffi! Przede wszystkim za cierpliwo¶æ, bo w³a¶nie to jest to, czego mi brakuje, ¿eby osi±gn±æ podobny efekt
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-26, 15:45   #3155
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

w³a¶nie wysuszy³am w³osy po u¿yciu ¿elu koloryzuj±cego Artego w odcieniu ciemny br±z, moje wra¿enia:
- po wyci¶niêciu z tubki jest bardzo ciemny, widaæ granatow± po¶wiatê
- nie u¿ywa³am rêkawiczek do nak³adania, co by³o b³êdem, bo ciê¿ko zmy³ siê ze skóry, podczas zmywania kolor na d³oniach by³ burym br±zem
- nie przy³o¿y³am siê, na³o¿y³am na odczepnego, przy d³ugich w³osach nie³atwo jest poradziæ sobie samej
- ma³o wydajny, choæ to pewnie te¿ kwestia d³ugo¶ci w³osów
- ¶mierdzi
- efekt jak dla mnie super, w³osy przyciemnione, och³odzone, b³yszcz±ce
- przy sp³ukiwaniu woda br±zowo-bordowa, wiêc jakie¶ tam procesy zachodz±, skoro przy nak³adaniu widzia³am granat
teraz kwestia jak bêdzie siê trzyma³, na pewno efekt jest taki, jak oczekiwa³am
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-26, 16:37   #3156
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, zamiast oxy 3% wys³ali mi 2%:-/ nada siê? Czym mo¿e groziæ oxy 2% w po³aczenii z farb± na poziomie 6? Proszê o pomoc, bo nie wiem, co robiæ.
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-26, 16:49   #3157
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, zamiast oxy 3% wys³ali mi 2%:-/ nada siê? Czym mo¿e groziæ oxy 2% w po³aczenii z farb± na poziomie 6? Proszê o pomoc, bo nie wiem, co robiæ.
pewnie niczym strasznym, tak niskie oksy stosuje siê do tonowania w³osów, pewnie na krócej kolor z³apie
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 19:37   #3158
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie wysuszy³am w³osy po u¿yciu ¿elu koloryzuj±cego Artego w odcieniu ciemny br±z, moje wra¿enia:
- po wyci¶niêciu z tubki jest bardzo ciemny, widaæ granatow± po¶wiatê
- nie u¿ywa³am rêkawiczek do nak³adania, co by³o b³êdem, bo ciê¿ko zmy³ siê ze skóry, podczas zmywania kolor na d³oniach by³ burym br±zem
- nie przy³o¿y³am siê, na³o¿y³am na odczepnego, przy d³ugich w³osach nie³atwo jest poradziæ sobie samej
- ma³o wydajny, choæ to pewnie te¿ kwestia d³ugo¶ci w³osów
- ¶mierdzi
- efekt jak dla mnie super, w³osy przyciemnione, och³odzone, b³yszcz±ce
- przy sp³ukiwaniu woda br±zowo-bordowa, wiêc jakie¶ tam procesy zachodz±, skoro przy nak³adaniu widzia³am granat
teraz kwestia jak bêdzie siê trzyma³, na pewno efekt jest taki, jak oczekiwa³am
brzmi zachwycajaco

jaki masz teraz poziom? moglabys dokladniej opisac na jaki kolor kladlas? akurat w hurtowni mam dostep do Subriny i Artego. Igora tylko online, takze Artego kusi

Shade kiedy planujesz cos testowac?

u mnie po myciu, tyyyle zoltej wody bylo. efekt bez zmian
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-26, 22:19   #3159
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

a ja kupilam majirel 9.21 i oksy chyba z 40%. Jutro bede dorabiac sobie wiecej pasemek w domu. Tez chce moje naturalki
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-27, 01:48   #3160
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
brzmi zachwycajaco

jaki masz teraz poziom? moglabys dokladniej opisac na jaki kolor kladlas? akurat w hurtowni mam dostep do Subriny i Artego. Igora tylko online, takze Artego kusi

Shade kiedy planujesz cos testowac?

u mnie po myciu, tyyyle zoltej wody bylo. efekt bez zmian
teraz mam mniej wiecej poziom 7, sprana mieszanka pol na pol 5 i 6. kolor nie byl zbyt cieply, ale tez nie byl mega chlodny, nie straszyl, ale brakowalo mu zycia.
polecam przylozyc sie, uzyc pedzelka, poswiecic kilka min, ja nalozylam na szybciocha, wiec miejscami mam przeswity, ale nie sa one razace. koniecznie uzywajcie rekawiczek, bo brudzi nieziemsko, pewnie to bardziej bajer na wyjscia, bo sadze, ze przetrzym max 2 mycia, ale o tym tez Was poinformuje
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-27, 11:02   #3161
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Endorfinko, a fotki bêd± jakie¶? Fajnie, ¿e jeste¶ zadowolona! Czyli wychodzi na to, ¿e ten ciemny br±z jest lepszy ni¿ zimny br±z

Wyp³ukuje siê rekordowo szybko, tu siê zgadzam
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 01:58   #3162
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Endorfinko, a fotki bêd± jakie¶? Fajnie, ¿e jeste¶ zadowolona! Czyli wychodzi na to, ¿e ten ciemny br±z jest lepszy ni¿ zimny br±z

Wyp³ukuje siê rekordowo szybko, tu siê zgadzam
nastêpnym razem postaram siê na³o¿yæ porz±dnie (mo¿e pêdzelkiem) i wtedy cyknê jakie¶ foto.
pyta³am sprzedaj±cego, który kolor radzi, no i spojrza³am w sk³ad, o czym pisa³am wy¿ej (ciemny br±z ma niebieski i br±zowy barwnik, za¶ ch³odny ma dodatkowo ¿ó³ty i czerwony)
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-28, 16:39   #3163
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Chodzê wokó³ tej mojej farby Herbatint i siê bojê
W w±tku o tych farbach dziewczyny ró¿nie je oceniaj±... Ekspert z infolinii twierdzi, ¿e zimne kolorki uzyskuje siê mieszaj±c naturê z korektorem do br±zów 4C (popielaty) i ¿e mo¿na stosowaæ ró¿ne proporcje,
w zale¿no¶ci od potrzeby stopnia och³odzenia koloru oraz ilo¶ci siwych w³osów. Radz±, aby stopniowo zwiêkszaæ dodatek 4C, gdy¿ w³osy mog± wyj¶æ zbyt... grafitowe My tu robimy wszystko, aby mieæ szarawe w³osy, a tam przestrzegaj± Hihi! Bêdê testowaæ, ale póki co mam stresa. Do ja¶niejszych poziomów ni¿ 5N jest korektor ciep³ych tonów - 7C.
Póki co mam w domu sam± 5N. Zobaczê jak ³apie itd. Ech.. chcia³abym znale¼æ jak±¶ delikatniejsz± farbkê ni¿ te wszystkie chemiczne...

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-04-28 o 16:41
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-28, 21:58   #3164
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Odp: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dlatego ja sie zastanawiam nad pianka 7.0 bo to natura i 8.1 popiel mieszac. Cos czuje, ze bez natury jest krucho osiagnac przyjemny efekt.

Shade, mnie kusza tez te farby. Mooze jak sie zaznajomie w temacie to bym sie zdecydowala, ale skoro sama pianka moze dalaby rade to po co mi znowu farba... Tk mnie trzyma przed eksprymentami

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-29, 21:02   #3165
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Och! Nie wytrzymam d³u¿ej! Jutro zrobiê test Herbatintu z po³owy
Na lato machnê pewnie jakie¶ ombre, wiêc skupiê siê na farbowaniu odrostów. Zobaczymy... Co otworzê szafkê, to ta 5N tak na mnie b³agalnie patrzy skaml±c "u¿yj mnie, no u¿yj mnie!!"
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-29, 21:31   #3166
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Och! Nie wytrzymam d³u¿ej! Jutro zrobiê test Herbatintu z po³owy
Na lato machnê pewnie jakie¶ ombre, wiêc skupiê siê na farbowaniu odrostów. Zobaczymy... Co otworzê szafkê, to ta 5N tak na mnie b³agalnie patrzy skaml±c "u¿yj mnie, no u¿yj mnie!!"
Czekamy i doczekac soe nie mozemy
rob foty, pisz jak na spowiedzi
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 10:52   #3167
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
Czekamy i doczekac soe nie mozemy
rob foty, pisz jak na spowiedzi
To zdajê pierwsze relacje - farbka siedzi na w³osach
Tak jak mówi³am, zrobi³am tylko z po³owy. Odmierza siê cudownie, bo sk³adniki s± p³ynne! ¯adnego kremu czy te¿ gêstego oxy. Wszystko wodniste Kompletnie zero smrodku. Farbka wcale a "utleniacz" ma jak±¶ delikatn± nutkê chemiczno-apteczn±, ale ledwie wyczuwaln±. Po³±czy³am w miseczce. Po zmieszaniu otrzyma³am ¿el Konsystencja kisielu, dok³adnie. Pó³prze¼roczyste co¶ o br±zowawym zabarwieniu.
Nak³adanie na w³osy - rewelacja!! Nigdy wcze¶niej nie spotka³am siê z tak fajn± aplikacj±! Zero pl±tania w³osów, sp³ywania, brudzenia. Taka ¶liska, b³yszcz±ca ma¼, bardzo dobrze pokrywaj±ca pasma. Efekt przypomina mi brylantynê
Na pocz±tku przedzia³ek by³ jaki¶ taki z³otawy. Teraz (30 min. minê³o) wszystko jest jednolite, ciemne... chyba co¶ zalatuje na bordowo?... Maznê³am na wacik. Farbka przybra³a kolor... zgnito-zielono-br±zowy! Eee... Czekam dalej.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 11:30   #3168
watam
Raczkowanie
 
Avatar watam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
To zdajê pierwsze relacje - farbka siedzi na w³osach
Tak jak mówi³am, zrobi³am tylko z po³owy. Odmierza siê cudownie, bo sk³adniki s± p³ynne! ¯adnego kremu czy te¿ gêstego oxy. Wszystko wodniste Kompletnie zero smrodku. Farbka wcale a "utleniacz" ma jak±¶ delikatn± nutkê chemiczno-apteczn±, ale ledwie wyczuwaln±. Po³±czy³am w miseczce. Po zmieszaniu otrzyma³am ¿el Konsystencja kisielu, dok³adnie. Pó³prze¼roczyste co¶ o br±zowawym zabarwieniu.
Nak³adanie na w³osy - rewelacja!! Nigdy wcze¶niej nie spotka³am siê z tak fajn± aplikacj±! Zero pl±tania w³osów, sp³ywania, brudzenia. Taka ¶liska, b³yszcz±ca ma¼, bardzo dobrze pokrywaj±ca pasma. Efekt przypomina mi brylantynê
Na pocz±tku przedzia³ek by³ jaki¶ taki z³otawy. Teraz (30 min. minê³o) wszystko jest jednolite, ciemne... chyba co¶ zalatuje na bordowo?... Maznê³am na wacik. Farbka przybra³a kolor... zgnito-zielono-br±zowy! Eee... Czekam dalej.

Hej Shade czytam twoje posty i widzê, ¿e w poprzednim w±tku te¿ schodzi³a¶ z czerni czy pamiêtasz mo¿e jak d³ugo to trwa³o i jaki poziom uda³o Ci pó¼niej najja¶niejszy osi±gn±æ? Czyta³am, ¿e robi³a¶ te¿ pasemka . Ja zmywam czerñ z castinga szamponem przeciw³upie¿owym my³am 7 razy (od 14 .04.) pod ¶wiat³o przebija mi ciemny br±z , ale to jeszcze nie jest to. Mam w³osy do pasa i bojê siê robiæ dekoloryzacjê. Mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie? Co ile farbujesz w³osy?
__________________
" Od ponad roku stosujê zasadê M¯+WR i by³a to najlepsza decyzja w moim ¿yciu."
watam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 12:12   #3169
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Watam ja ju¿ mnóstwo razy schodzi³am z czerni, robi³am pasemka, by³am ruda, czerwona, fioletowa a nawet... zielona (niechc±cy ).
Ogólnie najlepiej mi w bardzo ciemnych w³osach, bo takie mam naturalne, ale wiadomo... baba to baba Przewa¿nie jak mia³am do¶æ ciemnych, to w³a¶nie rozja¶nia³am ¶redni± ilo¶ci± pasemek (raczej u fryzjera) i zawsze udawa³o siê doj¶æ do jasnego blondu. Natomiast nigdy nie mia³am ca³ych w³osów blond i mieæ nie bêdê. Najbardziej kocham neutralne br±zy z poziomu 5. Aczkolwiek najtrudniej mi taki osi±gn±æ... Farbujê w³osy czêsto. A nawet bardzo czêsto. Co 3 tygodnie, czasem nawet czê¶ciej.


A teraz ci±g dalszy relacji z Herbatint!! Kochane... Jest cudownie!!
Jestem w szoku!! Nie spodziewa³am siê takiego efektu!! Liczy³am na "piêkne" rudo¶ci, czy g³êbokie kasztany... ale nic takiego siê nie sta³o! Mam ciemny, totalnie neutralny br±z w kierunku ch³odnego Sp³ukuje siê ciê¿ko (takie têpe w³osy), ale do³±czona od¿ywka zdzia³a³a cuda (pachnie jak mêski perfum!). Spojrza³am do lustra, jak wytar³am w³osy w rêcznik i naprawdê siê zdziwi³am... Jednolity kolor, idealnie pokryte siwki... Woda przy sp³ukiwaniu leci dok³adnie jak po hennie - zielono-bura. I tak± te¿ widzê, delikatn± po¶wiatê na w³osach. Mo¿e dlatego dobrze pokry³a wcze¶niejsze rudo¶ci i czerwienie, bo ma w sobie bardzo du¿o zieleni. Same zobaczcie. Wklejam fotki. Jak tylko przeschn± mi w³osy, to zrobiê zdjêcia. Nie chcê zapeszaæ, ale je¿eli kolor bêdzie neutralny - tak jak obiecywali oraz tak jak pisa³y dziewczyny w recenzjach, ¿e 5N to czysty br±z, bez czerwonawych refleksów, to ja siê nawet nie zastanawiam d³u¿ej!! Zawsze to lepsze ni¿ totalna chemia...

Poni¿ej test wacikowy , oraz... denko kubeczka (miarki)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 2.jpg (39,8 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 1.jpg (51,9 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 3.jpg (35,1 KB, 69 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 12:22   #3170
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
A teraz ci±g dalszy relacji z Herbatint!! Kochane... Jest cudownie!!
O masz podczytujê Was tutaj ca³y czas i co zauwa¿ê jaki¶ sukces to chcê kupiæ farbê.
Teraz bêdê siê zastanawiaæ nad Herbatint...czekam na zdjêcie Twoich w³osów jak rozumiem nie trzeba od razu rozrabiaæ ca³ej farby? (wolê same odrosty farbowaæ)
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 12:29   #3171
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka¿ wiadomo¶æ
O masz podczytujê Was tutaj ca³y czas i co zauwa¿ê jaki¶ sukces to chcê kupiæ farbê.
Teraz bêdê siê zastanawiaæ nad Herbatint...czekam na zdjêcie Twoich w³osów jak rozumiem nie trzeba od razu rozrabiaæ ca³ej farby? (wolê same odrosty farbowaæ)
Nie trzeba. Wystarczy odmierzyæ - w równych proporcjach. Wydawa³o mi siê, ¿e ta po³ówka, to jako¶ ma³awo, ale ta farbka jest taka "lu¼na" i bez problemu rozprowadzi³am j± na w³osach.
Mnie jeszcze kusi ten 4C, który stosuje siê jako korektor ciep³ych tonów w br±zach.
My¶lê, ¿e dokupiê i dodam odrobinkê.

Schnê... ale wolno, bo naturalnie, na powietrzu
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 12:51   #3172
watam
Raczkowanie
 
Avatar watam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie trzeba. Wystarczy odmierzyæ - w równych proporcjach. Wydawa³o mi siê, ¿e ta po³ówka, to jako¶ ma³awo, ale ta farbka jest taka "lu¼na" i bez problemu rozprowadzi³am j± na w³osach.
Mnie jeszcze kusi ten 4C, który stosuje siê jako korektor ciep³ych tonów w br±zach.
My¶lê, ¿e dokupiê i dodam odrobinkê.

Schnê... ale wolno, bo naturalnie, na powietrzu
I chyba to bêdzie co¶ dla mnie Dziêki Shade za odpowied¼ ja uzbrojê siê w cierpliwo¶æ poczekam i ciekawe czy wytrwam, my¶la³am o niefarbowaniu ok. 3 m-cy ale to nie bêdzie ³atwe?
__________________
" Od ponad roku stosujê zasadê M¯+WR i by³a to najlepsza decyzja w moim ¿yciu."
watam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 13:01   #3173
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie trzeba. Wystarczy odmierzyæ - w równych proporcjach. Wydawa³o mi siê, ¿e ta po³ówka, to jako¶ ma³awo, ale ta farbka jest taka "lu¼na" i bez problemu rozprowadzi³am j± na w³osach.
Mnie jeszcze kusi ten 4C, który stosuje siê jako korektor ciep³ych tonów w br±zach.
My¶lê, ¿e dokupiê i dodam odrobinkê.

Schnê... ale wolno, bo naturalnie, na powietrzu
Ufff, to dobrze. Nie wyjdzie tak strasznie drogo...pytanie jeszcze jak siê bêdzie wyp³ukiwaæ. Podra¿nienia nie ma, w³osów wiêcej ni¿ zwykle nie wypad³o podczas sp³ukiwania farby?
Ty na³o¿y³a¶ 5N, tak? W³a¶nie my¶la³am o tym 4C...

Cytat:
Napisane przez watam Poka¿ wiadomo¶æ
I chyba to bêdzie co¶ dla mnie Dziêki Shade za odpowied¼ ja uzbrojê siê w cierpliwo¶æ poczekam i ciekawe czy wytrwam, my¶la³am o niefarbowaniu ok. 3 m-cy ale to nie bêdzie ³atwe?
Je¶li nie masz siwych w³osów to zapu¶æ naturalne...u mnie to ju¿ niestety jest nierealne.
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 13:29   #3174
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

DMkAnia tak to by³ 5N. Mia³ najlepsze opinie, a poza tym ja mam siwki, wiêc musia³am wzi±æ co¶ z natury. Samym 4C mo¿na farbowaæ, gdy siê nie ma siwulców. Ta 5 wysz³a mi jak poziom 4... ale mi to nie przeszkadza. Natomiast w palecie 4C wygl±da³a jak zupe³nie czarna. To jest podobno grafit i dlatego radz±, w celu wych³odzenia natury, by dodawaæ stopniowo, zaczynaj±c od ma³ej ilo¶ci, bo efekt mo¿e byæ zbyt grafitowy
Mnie bardziej ciekawi, co by by³o gdyby zmieszaæ 5N z 7C
Nic mnie nie szczypa³o, nie dusi³o, nie by³o nadmiernego wypadania.
Nie s± te¿ szorstkie czy napuszone, ale od¿ywka naprawdê fajna. Te¿ siê zastanawiam nad kupnem + szampon, bo s± naturalne... tyle, ¿e drogie niestety

Ok. W³osy nie s± jeszcze ca³kiem suche, ale co¶ ju¿ tam cyknê³am.
Wrzucam, co mam. Dzi¶ nie ma s³oñca, wiêc jeszcze takiej foty mi brakuje, ale nadrobiê.

fot. 1 i 2 - przy oknie
fot. 3 i 4 - pokój, z fleszem
fot. 5 - specjalnie, pod najmocniejsz± ¿arów± ³azienkow±.

Na fotach przebija zieleñ, w rzeczywisto¶ci wcale nie ma takiego efektu. Tak samo to ostatnie zdjêcie te¿ jest przek³amane. Dla mnie jest pomiêdzy. Ani tak zielono, ani tak ciep³o. Neutral po prostu.

Podsumowuj±c:
- zero smrodku
- o wiele przyja¼niejszy sk³ad
- super konsystencja
- kolor ok i to bez mixtonu!
- nie trzeba siê bawiæ w odmierzanie oxy i dobieranie %

Mnie przekonuje. My¶lê, ¿e póki co, nie ma sensu wracaæ do chemii, skoro efekt koñcowy jest zbli¿ony. Na pewno bêdê jeszcze mieszaæ ró¿ne kolorki, a¿ znajdê co¶, co bêdzie mi najbardziej odpowiadaæ. Cenowo te¿ da siê prze¿yæ. Oyster (natura, ash + mixton) i tak wynosi³ mnie wiêcej. Ze swojej strony - polecam Herbatint.
Oczywi¶cie wiadomo... ka¿de w³osy bêd± reagowa³y inaczej, ale to ju¿ wiemy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 1.jpg (53,3 KB, 93 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 3.jpg (50,5 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 4-1.jpg (43,6 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 4.jpg (46,6 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 3-1.jpg (31,1 KB, 76 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 13:46   #3175
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
DMkAnia tak to by³ 5N. Mia³ najlepsze opinie, a poza tym ja mam siwki, wiêc musia³am wzi±æ co¶ z natury. Samym 4C mo¿na farbowaæ, gdy siê nie ma siwulców. Ta 5 wysz³a mi jak poziom 4... ale mi to nie przeszkadza. Natomiast w palecie 4C wygl±da³a jak zupe³nie czarna. To jest podobno grafit i dlatego radz±, w celu wych³odzenia natury, by dodawaæ stopniowo, zaczynaj±c od ma³ej ilo¶ci, bo efekt mo¿e byæ zbyt grafitowy

Ok. W³osy nie s± jeszcze ca³kiem suche, ale co¶ ju¿ tam cyknê³am.
Wrzucam, co mam. Dzi¶ nie ma s³oñca, wiêc jeszcze takiej foty mi brakuje, ale nadrobiê.
Wow, ale ¶wietnie wysz³o, piêknie
Do¶æ ciemne, ale chyba nawet podobne do mojego - tu mo¿na zobaczyæ KLIK! (wed³ug mnie najbardziej zbli¿ony do rzeczywisto¶ci odcieñ to ten z ostatniej fotki).

Mam du¿o siwych, wiêc 4C odpada w takim razie. No dobra, wykoñczê indygo i czeka mnie zakup Herbatint
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 13:48   #3176
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
DMkAnia tak to by³ 5N. Mia³ najlepsze opinie, a poza tym ja mam siwki, wiêc musia³am wzi±æ co¶ z natury. Samym 4C mo¿na farbowaæ, gdy siê nie ma siwulców. Ta 5 wysz³a mi jak poziom 4... ale mi to nie przeszkadza. Natomiast w palecie 4C wygl±da³a jak zupe³nie czarna. To jest podobno grafit i dlatego radz±, w celu wych³odzenia natury, by dodawaæ stopniowo, zaczynaj±c od ma³ej ilo¶ci, bo efekt mo¿e byæ zbyt grafitowy
Mnie bardziej ciekawi, co by by³o gdyby zmieszaæ 5N z 7C
Nic mnie nie szczypa³o, nie dusi³o, nie by³o nadmiernego wypadania.
Nie s± te¿ szorstkie czy napuszone, ale od¿ywka naprawdê fajna. Te¿ siê zastanawiam nad kupnem + szampon, bo s± naturalne... tyle, ¿e drogie niestety

Ok. W³osy nie s± jeszcze ca³kiem suche, ale co¶ ju¿ tam cyknê³am.
Wrzucam, co mam. Dzi¶ nie ma s³oñca, wiêc jeszcze takiej foty mi brakuje, ale nadrobiê.

fot. 1 i 2 - przy oknie
fot. 3 i 4 - pokój, z fleszem
fot. 5 - specjalnie, pod najmocniejsz± ¿arów± ³azienkow±.

Na fotach przebija zieleñ, w rzeczywisto¶ci wcale nie ma takiego efektu. Tak samo to ostatnie zdjêcie te¿ jest przek³amane. Dla mnie jest pomiêdzy. Ani tak zielono, ani tak ciep³o. Neutral po prostu.

Podsumowuj±c:
- zero smrodku
- o wiele przyja¼niejszy sk³ad
- super konsystencja
- kolor ok i to bez mixtonu!
- nie trzeba siê bawiæ w odmierzanie oxy i dobieranie %

Mnie przekonuje. My¶lê, ¿e póki co, nie ma sensu wracaæ do chemii, skoro efekt koñcowy jest zbli¿ony. Na pewno bêdê jeszcze mieszaæ ró¿ne kolorki, a¿ znajdê co¶, co bêdzie mi najbardziej odpowiadaæ. Cenowo te¿ da siê prze¿yæ. Oyster (natura, ash + mixton) i tak wynosi³ mnie wiêcej. Ze swojej strony - polecam Herbatint.
Oczywi¶cie wiadomo... ka¿de w³osy bêd± reagowa³y inaczej, ale to ju¿ wiemy
faktycznie ch³odno! niebiesko-zielono momentami. przepiêknie b³yszcz± Ci siê w³osy koniecznie zdawaj relacje, jak siê wyp³ukuje!
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 16:26   #3177
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Oj, ciekawe, bardzo ciekawe

A ja pojutrze mam zamiar siê farbn±æ samymi mixtonami Oystera green i ash po po³owie.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 22:27   #3178
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wow, Shade jestem pod wrazeniem! ja mam takie naturalki w³a¶nie wiec super by mi sie nadawal ten kolorek do zapuszczania ich.... gratulacje

ciekawe czy to 8C herbatint wyszloby jak na palecie...
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-04-30 o 22:30
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 23:59   #3179
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziêki wszystkim! Te¿ jestem ciekawa, jak siê to bêdzie zachowywa³o

Koralyn... 8C??... Ja widzia³am tylko 7C i 4C.

A kupi³am dzi¶ sobie w sklepie piankê do w³osów koloryzuj±c± - srebrn± (jeszcze mi ma³o... ). Wycisnê³am trochê i jest... fioletowa
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-01, 13:37   #3180
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

O moj boze jak wspaniale Shade
To teraz mam zagwostke, kupic pianke igora, bo efekt u mnie baaardzo mi sie podoba, czy to Twoje cudo zamawialas ze str producenta?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.