U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-03, 14:19   #4171
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

pomocy, potrzebuję czegoś rozjaśniającego czerwone blizny na policzkach ( nie duże i nie są jakieś szczególnie czerwone tylko takie różowawe ) które nie będzie zapychać mojej mieszanej cery.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 15:29   #4172
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Toz pisalam, ze ta jej wcierka to ekskluzyw dla Singapuru, Bangladeszu i Nepalu. Przepisy regulujace skladniki sa rozne w roznych krajach i dlatego tyle wersji Kaminomoto.

Jest kilka odpowiednikow na rynek japonski:

http://www.kaminomoto.co.jp/english/...air_15.html#st

http://www.kaminomoto.co.jp/english/...air_16.html#st

najblizszym odpowiednikiem chyba jest to (patrzac na liste skladnikow):
http://www.kaminomoto.co.jp/english/...air_20.html#st

Ale ZNACZNIE silniejsze.

To co pokazalas na linku i to co uzywa AC to takie "wszystko w jednym" wersja eksportowa.

Ceny sprawdze w przyszlym tygodniu.
To "Znacznie silniejsze" odnosi sie tylko do ostatniej pozycji czy do wszystkich produktów? Tak wiem blondynka w akcji Ale wolę zapytać, bo też mnie interesuje jakby coś
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 06:56   #4173
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Macie do polecenia jakiś sprzedawców z allegro lub sklepów internetowych z próbkami BB? Nie interesuje mnie ebay. Najlepiej, żeby przesyłka była w miarę tania.
ja brałam u sprzedawcy Haarajuku , szybko, dobry kontakt i próbki w gratisie
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 13:32   #4174
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Czy używała któraś z Was kremów BB na przykład z minerałami, a konkretnie pudrami? Jak wrażenia?
Ja uzywalam (i nadal uzywam) mineralnego kremu BB Freshel Moist (produkowany przez Kanebo). Nie wiem jak sie ma do koreanskich mineralnych BBs, ale ten akurat jest lekki, nawilza, kryje i nie zapycha. A mnie zapycha niemal wszystko. Tapeta nie jest. Dobry dla cery suchej i suchszej.

PS> wszystkie inne pytania ogarne w nadchodzacym tygodniu!
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog

Edytowane przez DwaKoty
Czas edycji: 2013-08-05 o 01:15
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 14:19   #4175
Czerlinka
Raczkowanie
 
Avatar Czerlinka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
O patrz! A ja czytałam u tamtej dziewczyny zupełnie co innego. Znaczy o wizie tak i że trzeba było ją odnawiać co x miesięcy. Ale o pracy już zupełnie co innego! A widzisz. Jak to każdy inaczej mówi... Z tego co pamiętam laska dostała pracę w szkole dla dzieci i uczyła angielskiego. Z podstawowymi papierami. Być może to też zależy od tego w jakim mieści się tej pracy szuka... małe miasteczka mogą być mniej wymagające, choć co do pobytu to i tak wszystkie dokumenty musisz mieć. Bardzo dziękuję za wyprowadzenie z błędu
Służę informacją

Jeśli chodzi o kosmetyki do włosów, to warto zwrócić uwagę na olejki - ryżowy i z Camellii.
__________________
Mój blog o życiu na Tajwanie
Mr. and Mrs. Ha
Wymiana wrześniowa
Czerlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 20:29   #4176
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Hej Hej Dziewczyny! trochę mnie tu nie było ale Was podczytuję , więc jestem w miarę na bieżąco. Przychodzę z garścią recenzji:
Zacznę od moich absolutnych dwóch hitów The History Of Whoo Jinyulhyang Wrinkle Essential Cream i The History Of Whoo Essential Massage Mask overnight . ten zestaw robi mi dobrze Krem jest treściwy i zbity , o konsystencji oleju. Byłam pewna , że mnie zapcha. A on normalnie nic. Przez czas używania byłam nieźle "zfotoshopowana".

Zużyłam też próbki kremu pod oczy The History Of Whoo Hwa Hyun Cream i jak dla mnie okazał się średniakiem, ani nie wyprasował zmarszczek, ani nie zlikwidował cieni. Nawet nawilżenie określiłabym jako średnie.
O wiele lepiej sprawdził się u mnie SU:M Extreme Time Control Eye Cream.

Jestem w trakcie używania [It's SKIN] Power 10 Formula Syn Ake i uważam że to był strzał w 10 na lato. Jest lekki, ładnie się wchłania. Delikatnie napina. Na pewno będę chciała wypróbować jeszcze inne kremy z tej serii. Myślę tylko , że na zimę może się okazać za słaby w pojedynkę.

i na koniec kosmetyk , który kupiłam spontanicznie - dla opakowania : Etude House Eye's Cream Mint Cooling - sztyft pod oczy - mający za zadanie odświeżać spojrzenie i likwidować cienie pod oczami. Cudów nie robi ale na serio miło chłodzi i rozjaśnia cienie. bardzo się z nim polubiłam. Używałam kiedyś podobnego produktu marki Vichy i uważam że ten z Etude House bije go na głowę...

Uff to koniec moich wypocin Mam nadzieję, że komuś się moja opinia przyda.
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:01   #4177
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
Hej Hej Dziewczyny! trochę mnie tu nie było ale Was podczytuję , więc jestem w miarę na bieżąco. Przychodzę z garścią recenzji:
Zacznę od moich absolutnych dwóch hitów The History Of Whoo Jinyulhyang Wrinkle Essential Cream i The History Of Whoo Essential Massage Mask overnight . ten zestaw robi mi dobrze Krem jest treściwy i zbity , o konsystencji oleju. Byłam pewna , że mnie zapcha. A on normalnie nic. Przez czas używania byłam nieźle "zfotoshopowana".
Zfotoshopowana w tym wypadku znaczy sprasowana/wygładzona? Czy mam to rozumieć inaczej
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 14:20   #4178
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Zfotoshopowana w tym wypadku znaczy sprasowana/wygładzona? Czy mam to rozumieć inaczej
otóż to jestem sprasowana / wygładzona
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 20:48   #4179
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
Hej Hej Dziewczyny! trochę mnie tu nie było ale Was podczytuję , więc jestem w miarę na bieżąco. Przychodzę z garścią recenzji:
Zacznę od moich absolutnych dwóch hitów The History Of Whoo Jinyulhyang Wrinkle Essential Cream i The History Of Whoo Essential Massage Mask overnight . ten zestaw robi mi dobrze Krem jest treściwy i zbity , o konsystencji oleju. Byłam pewna , że mnie zapcha. A on normalnie nic. Przez czas używania byłam nieźle "zfotoshopowana".

Zużyłam też próbki kremu pod oczy The History Of Whoo Hwa Hyun Cream i jak dla mnie okazał się średniakiem, ani nie wyprasował zmarszczek, ani nie zlikwidował cieni. Nawet nawilżenie określiłabym jako średnie.
O wiele lepiej sprawdził się u mnie SU:M Extreme Time Control Eye Cream.

Jestem w trakcie używania [It's SKIN] Power 10 Formula Syn Ake i uważam że to był strzał w 10 na lato. Jest lekki, ładnie się wchłania. Delikatnie napina. Na pewno będę chciała wypróbować jeszcze inne kremy z tej serii. Myślę tylko , że na zimę może się okazać za słaby w pojedynkę.

i na koniec kosmetyk , który kupiłam spontanicznie - dla opakowania : Etude House Eye's Cream Mint Cooling - sztyft pod oczy - mający za zadanie odświeżać spojrzenie i likwidować cienie pod oczami. Cudów nie robi ale na serio miło chłodzi i rozjaśnia cienie. bardzo się z nim polubiłam. Używałam kiedyś podobnego produktu marki Vichy i uważam że ten z Etude House bije go na głowę...

Uff to koniec moich wypocin Mam nadzieję, że komuś się moja opinia przyda.
to wszystko brzmi bardzo zachecajaco. U kogo zamawialas? Czasem sie zastanawiam, skad oni biora takie ilosci tych probek luksusowych kosmetykow i mam obawy czy to nie podrobki. A Wy, co o tym myslicie?
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 20:59   #4180
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
to wszystko brzmi bardzo zachecajaco. U kogo zamawialas? Czasem sie zastanawiam, skad oni biora takie ilosci tych probek luksusowych kosmetykow i mam obawy czy to nie podrobki. A Wy, co o tym myslicie?
Ja próbki miałam od Evek z ostatniej rozbiórki ale też się zastanawiałam kiedyś skąd się biorą takie ilości próbek .
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 21:07   #4181
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
Ja próbki miałam od Evek z ostatniej rozbiórki ale też się zastanawiałam kiedyś skąd się biorą takie ilości próbek .
A przyglądałyście się co jest napisane na odwrocie takich próbek? Ja ostatnio zerknęłam na filtr OHUI, a tam, że produkt nie jest na sprzedaż
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 21:47   #4182
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Od producentów/przedstawicieli pewnie Jedni dorzucają próbki garściami do zamówień, inni sprzedają To tak jak u nas, szczególnie w przypadku dermokosmetyków. W aptece ręce rozłożą, jak się zapyta o coś, a wystarczy wpisać na all i caaaałe zestawy wyskakują.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 21:54   #4183
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
A przyglądałyście się co jest napisane na odwrocie takich próbek? Ja ostatnio zerknęłam na filtr OHUI, a tam, że produkt nie jest na sprzedaż
tak chyba na wszystkich probkach jet napisane

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Od producentów/przedstawicieli pewnie Jedni dorzucają próbki garściami do zamówień, inni sprzedają To tak jak u nas, szczególnie w przypadku dermokosmetyków. W aptece ręce rozłożą, jak się zapyta o coś, a wystarczy wpisać na all i caaaałe zestawy wyskakują.
no tak, te pojedyncze probki do zakupow mozna zrozumiec, ale mi chodzi o tych, co sprzedaja po 4o szt. probek jako jedno zamowienie bardzo drogich kosmetykow typu the history of whoo, OHUI, Sulwhasoo itd. orginalne wielkoscie kosztuja grubo ponad 100$
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:24   #4184
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
tak chyba na wszystkich probkach jet napisane

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



no tak, te pojedyncze probki do zakupow mozna zrozumiec, ale mi chodzi o tych, co sprzedaja po 4o szt. probek jako jedno zamowienie bardzo drogich kosmetykow typu the history of whoo, OHUI, Sulwhasoo itd. orginalne wielkoscie kosztuja grubo ponad 100$
Myślę, że po prostu maja dojście [choćby od producentów] i zamiast dać za darmo, jak niektórzy sprzedawcy, oferują 'zestawy' za pieniądze, o pojemności kosmetyku pełnowymiarowego, a nieraz kilkakrotnie taniej, bo próbki
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 05:33   #4185
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Myślę, że po prostu maja dojście [choćby od producentów] i zamiast dać za darmo, jak niektórzy sprzedawcy, oferują 'zestawy' za pieniądze, o pojemności kosmetyku pełnowymiarowego, a nieraz kilkakrotnie taniej, bo próbki
Nie zapominajcie tez, ze o wiele latwiej jest wyprodukowac nielegalnie tysiace probek niz podrabiac pelnowymiarowe kosmetyki. Probkami nikt sie nie przejmuje.
Wiele razy, nawet w tym tutaj watku, dziewczyny pisaly, ze wedlug nich probki byly jakies "inne" niz zawartosc pelnowymiarowego kosmetyku.

W Koreatown, za kazdym razem jak wkladano mi probke do torby, to mowili, ze to "original sample". Ciekawe dlaczego?
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 07:02   #4186
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Nie zapominajcie tez, ze o wiele latwiej jest wyprodukowac nielegalnie tysiace probek niz podrabiac pelnowymiarowe kosmetyki. Probkami nikt sie nie przejmuje.
Wiele razy, nawet w tym tutaj watku, dziewczyny pisaly, ze wedlug nich probki byly jakies "inne" niz zawartosc pelnowymiarowego kosmetyku.

W Koreatown, za kazdym razem jak wkladano mi probke do torby, to mowili, ze to "original sample". Ciekawe dlaczego?
O, o; o tym akurat nie pomyślałam
Mi na szczęście nic się to tej pory takiego nie zdarzyło [albo o czymś nie wiem], ale jak miałam porównanie z pełnym wymiarem, to było w porządku. Natomiast zdarzył mi się 'pełny wymiar' bb skin79, który nim ewidentnie nie był [choćby dlatego, że kolor był idealny! zero różu, jaśniutki... Kompletnie inny niż faktycznie wygląda]. Wiem, że bardzo często jest podrabiany, ale ja go kupowałam ponad 1,5 roku temu i nawet raz nie trafiłam na takie info.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 07:24   #4187
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
O, o; o tym akurat nie pomyślałam
Mi na szczęście nic się to tej pory takiego nie zdarzyło [albo o czymś nie wiem], ale jak miałam porównanie z pełnym wymiarem, to było w porządku. Natomiast zdarzył mi się 'pełny wymiar' bb skin79, który nim ewidentnie nie był [choćby dlatego, że kolor był idealny! zero różu, jaśniutki... Kompletnie inny niż faktycznie wygląda]. Wiem, że bardzo często jest podrabiany, ale ja go kupowałam ponad 1,5 roku temu i nawet raz nie trafiłam na takie info.
To pewnie była chińska podróbka Kupowałaś może z Hongkongu? Chińskie podróbki mają to do siebie że są właśnie jaśniutkie Znaczy się nie-podróbki chińskie też są jasne. Taka iFiona cc cream która akurat według mnie jest dobra (no i cena około 75zł na nasze jak była na ebayu) ma świetne kolory

Ja z próbkami mam zazwyczaj tak że ich zawartość jest jakaś lepsza niż pełny wymiar albo to moje urojenie, autosugestia Nawet miniaturka mascary Estee Lauder była o niebo lepsza od pełnego wymiaru mam na myśli próbki z apteki czy Douglasów więc nie podróbki
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 07:32   #4188
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
To pewnie była chińska podróbka Kupowałaś może z Hongkongu? Chińskie podróbki mają to do siebie że są właśnie jaśniutkie Znaczy się nie-podróbki chińskie też są jasne. Taka iFiona cc cream która akurat według mnie jest dobra (no i cena około 75zł na nasze jak była na ebayu) ma świetne kolory

Ja z próbkami mam zazwyczaj tak że ich zawartość jest jakaś lepsza niż pełny wymiar albo to moje urojenie, autosugestia Nawet miniaturka mascary Estee Lauder była o niebo lepsza od pełnego wymiaru mam na myśli próbki z apteki czy Douglasów więc nie podróbki
Niestety, teraz nie będe pamiętała już Zresztą, nie zwracałam wtedy tak uwagi, skąd kupuję. tylko na komentarze zawsze patrzyłam [a te były oczywiście bardzo dobre... ]
Niestety, teraz nawet jak wybieram sprzedawców po tym względem, mam chyba pecha jakiegoś, bo i tak mi rzeczy giną.. Właśnie jestem w trakcie rozwiązywania sprawy dwóch zaginionych paczek Zazwyczaj prosiłam o reshipa, ale zaczyna mnie to już irytować, więc będę chciała zwroty gotówki. Zresztą, trochę mi się już odechciało i zastanawiam się, czy brać u innych, czy sobie odpuścić... [ale na jednej koszuli, która 'zaginęła w akcji' zależy mi, mimo wszystko...]
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 10:34   #4189
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Niestety, teraz nie będe pamiętała już Zresztą, nie zwracałam wtedy tak uwagi, skąd kupuję. tylko na komentarze zawsze patrzyłam [a te były oczywiście bardzo dobre... ]
Niestety, teraz nawet jak wybieram sprzedawców po tym względem, mam chyba pecha jakiegoś, bo i tak mi rzeczy giną.. Właśnie jestem w trakcie rozwiązywania sprawy dwóch zaginionych paczek Zazwyczaj prosiłam o reshipa, ale zaczyna mnie to już irytować, więc będę chciała zwroty gotówki. Zresztą, trochę mi się już odechciało i zastanawiam się, czy brać u innych, czy sobie odpuścić... [ale na jednej koszuli, która 'zaginęła w akcji' zależy mi, mimo wszystko...]
ja na samym początku zamawiałam tylko nierejestrowane i mi wszystko dochodziło, po jakimś roku zaczęło ginąć z tym że ja nigdy nie prosiłam ani nie zgadzałam się na powtórną wysyłkę bo uważam że sprzedawcy w większości proponują to tylko po to żeby sprawa się przedawniła i nie można już było sporu otworzyć- taka gra na zwłokę Zawsze odzyskiwałam pieniądze na szczęście.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 10:34   #4190
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Podrabianie próbek jest najgłupszą rzeczą jaką w życiu słyszałam i ciągle nie mogę uwierzyć, że coś takiego istnieje...
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 10:39   #4191
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Podrabianie próbek jest najgłupszą rzeczą jaką w życiu słyszałam i ciągle nie mogę uwierzyć, że coś takiego istnieje...
Ja tak samo!
Ale jednak im sie oplaca bo nam sie oplaca bardziej kupic dużą ilosc probek niż pelny wymiar (cenowo)
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 10:44   #4192
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja tak samo!
Ale jednak im sie oplaca bo nam sie oplaca bardziej kupic dużą ilosc probek niż pelny wymiar (cenowo)
Myślę, że nasi koreańscy ebayowi sprzedawcy nie pozwoliliby sobie na to, żeby sprzedawać podróby... ale tak po prawdzie, to kto ich tam wie
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 10:52   #4193
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja na samym początku zamawiałam tylko nierejestrowane i mi wszystko dochodziło, po jakimś roku zaczęło ginąć z tym że ja nigdy nie prosiłam ani nie zgadzałam się na powtórną wysyłkę bo uważam że sprzedawcy w większości proponują to tylko po to żeby sprawa się przedawniła i nie można już było sporu otworzyć- taka gra na zwłokę Zawsze odzyskiwałam pieniądze na szczęście.
Mi na szczęście do tej pory po ponownym nadaniu wszystko dochodziło. A teraz przy zakupie koszuli specjalnie wybrałam aukcję bez darmowej wysyłki i u sprzedawcy z duża ilością pozytywnych komentarzy. I pupka. Zażyczę sobie zwrotu pieniędzy, bo nie zamierzam stracić kilkudziesięciu pln. Ogólnie to zawsze piszą o tym regulaminowych terminie na dojście przesyłki, ale ja czekam ok miesiąca, dopiero potem piszę, jak coś nie dojdzie, bo nie raz miałam sytuację, że trwało to ponad miesiąc, a czasem nawet i w tydzień otrzymywałam przedmioty. I niby ten sam kraj.
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja tak samo!
Ale jednak im sie oplaca bo nam sie oplaca bardziej kupic dużą ilosc probek niż pelny wymiar (cenowo)
Mnie kusi the history of whoo w próbkach, bo o wiele, wiele taniej jest niż w oryginalnym opakowaniu, ale znowu nie na tyle tanio, by okazało się, że to podróba... Choć i przy pełnym wymiarze nie ma przecież pewności
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-08-06 o 10:55
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 10:54   #4194
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Podrabianie próbek jest najgłupszą rzeczą jaką w życiu słyszałam i ciągle nie mogę uwierzyć, że coś takiego istnieje...
Mi się raz zdarzyło... dostałam próbkę świetnego sleeping packa do jakiegoś zamówienia i potem sobie kupiłam kilka próbek tego sleeping packa. Przyszły. Szata graficzna jakaś inna... myślałam, że zmienili, ale działania zero. A oryginał był super nawilżający i po prostu genialna rzecz! Na szczęście podróbka-próbka krzywdy mi nie zrobiła...
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 10:57   #4195
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Mi się raz zdarzyło... dostałam próbkę świetnego sleeping packa do jakiegoś zamówienia i potem sobie kupiłam kilka próbek tego sleeping packa. Przyszły. Szata graficzna jakaś inna... myślałam, że zmienili, ale działania zero. A oryginał był super nawilżający i po prostu genialna rzecz! Na szczęście podróbka-próbka krzywdy mi nie zrobiła...
tak po prawdzie może zmienili też skład oryginału (ciągle wierzę w uczciwość ludzką )
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 11:05   #4196
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A mnie fascynuje jakim cudem Missha PC 13 idealnie mi się wtapia, nie podkreśla suchych skórek, no cuyd, miód, malina, a już ta sama Missha tylko w odcieniu ciemniejszym odcina mi się, waży, podkreśla skórki itd. Myślałam, że jedna z nich musi być podróbką, ale cała szata graficzna się zgadza
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 11:18   #4197
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
tak po prawdzie może zmienili też skład oryginału (ciągle wierzę w uczciwość ludzką )
Wątpię... Ale może kiedyś się szarpnę na pełny wymiar. O tym mówię jakby co http://www.ebay.com/itm/TONYMOLY-Int...item4d03caa9bc Naprawdę świetny sleeping pack! Skóra gładziutka, miękka, nawilżona. Taka po prostu ładna! Ale po oryginale... bo tamto coś nic nie zrobiło.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 11:25   #4198
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Wątpię... Ale może kiedyś się szarpnę na pełny wymiar. O tym mówię jakby co http://www.ebay.com/itm/TONYMOLY-Int...item4d03caa9bc Naprawdę świetny sleeping pack! Skóra gładziutka, miękka, nawilżona. Taka po prostu ładna! Ale po oryginale... bo tamto coś nic nie zrobiło.
O to ja miałam kilka próbek z zakupów i dla mnie nie robił nic.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 11:28   #4199
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Myślę, że nasi koreańscy ebayowi sprzedawcy nie pozwoliliby sobie na to, żeby sprzedawać podróby... ale tak po prawdzie, to kto ich tam wie
Ja Ci powiem tyle.
U mnie w Koreatown nie mozna nabyc produktow Skin79. Zapytalam sie dlaczego. W kilku sklepach powiedziano mi to: niestety nasi dostawcy nie sa w stanie zagwarantowac autentycznosci produktu. Az musialam sie zapytac skad ci dostawcy. No jak to skad? Z Korei, odpowiedzieli mi.
Wiec sklepy w K-town sie zgadaly i Skin 79 nie sprzedaja.

Skoro Koreanczycy w K-town mowia, ze Koreanczycy w Korei im podrobki sprzedaja, wiec wszystko jest mozliwe jesli da sie na tym zarobic.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 12:24   #4200
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
A mnie fascynuje jakim cudem Missha PC 13 idealnie mi się wtapia, nie podkreśla suchych skórek, no cuyd, miód, malina, a już ta sama Missha tylko w odcieniu ciemniejszym odcina mi się, waży, podkreśla skórki itd. Myślałam, że jedna z nich musi być podróbką, ale cała szata graficzna się zgadza
Tak to często jest że inny kolor oznacza inne właściwości różne pigmenty w innych proporcjach a to już potrafi zmienić krycie, konsystencję. Szczególnie to widzę po lakierach(mam kilka kolorów z tej samej serii Golden Rose: jeden kolor trzyma mi sie pięć dni, inne kolory odpryskują po 5 h) i szminkach, choć kredki i podkłady mają tak samo.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.