Zapalenie przydatków czy problemy z żołądkiem ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-19, 14:28   #1
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115

Zapalenie przydatków czy problemy z żołądkiem ?


Witam,wczorajszego dnia czułam sie bardzo zle, strasznie bolały mnie jajniki, ból był silny utrzymywał sie caly czas, bolała także dolna partia pleców, miałam ochote wymiotowac ale na szczescie to sie nie stało, przy 35 stopniowym upale z początku było mi zimno a potem było mi już gorąco, ogółem byłam nie do życia i nie dawałam rady pracowac, przeszło po kilku godzinach, coś takiego miałam jeszcze w zime tego roku, tyle że wtedy nie dawałam rady chodzic bo bolaly mnie miesnie i kregosłup, pamietam że byłam u lekarza rodzinnego, dostałam jakieś leki i na drugi dzien przeszło. Zaczynam świrowac że to zapalenie przydatków gdyż czasami zdarzały sie takie silne bóle podbrzusza lub ogólnie jajników, usg u ginekologa miałam bodajże w kwietniu, niestety nie znam wyniku gdyż Pani jest bardzo niemiła i niepoinformowała mnie o nim a tym samym nadal mam lekkie problemy natury ginekologicznej ( moja walka z infekcjami trwała ponad pół roku ogółem gdyż byłam u różnych ginekologów) można powiedziec że walka nadal trwa gdyż moje problemy nie ustąpiły a dodatkowo Pani nie chce podjąc sie teraz wymrożenia dużej nadżerki. Jak myślicie coś mi zaszkodziło czy to mogą byc przydatki ? myśle żeby wybrac sie znowu do ginekologa ale jak wspomniałam Pani nie jest zbyt miła, potrafiłam tam pojsc do niej kilka razy w jednym miesiącu gdyz leczenie nie dawało efektu a sama Pani już kreci oczami na mój widok. Mam rocznikowo 18 lat, pełne osiągne w grudniu. Dodam że tak zadziało sie dzien po skonczeniu sie okresu. Zaczynam sie bac że w przyszłosci przez takie ciągle problemy nie bede mogla miec dzieci, a wiadomo do czego prowadzi nieleczone zapalenie przydatków.

Edytowane przez rossa1232
Czas edycji: 2015-08-19 o 14:30
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 14:33   #2
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Zapalenie przydatków czy problemy z żołądkiem ?

Po pierwsze zrób badanie moczu , bo objawy przez ciebie opisane sugerują przede wszystkim infekcję w drogach moczowych . Po drugie w twoim wieku istnieje coś takiego jak fizjologiczna nadżerka , która nie jest de facto nadżerką a nie do końca dojrzałą szyjką macicy , i tego się nie leczy . Po trzecie - zmień ginekologa , skoro z obecnym nie możesz się dogadać .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:07   #3
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Zapalenie przydatków czy problemy z żołądkiem ?

gdybym mogła to bym zmieniła, to jest jedyny ginekolog do którego moge chodzic nie mając jeszcze pelnej 18, chciałam isc do innej byłam nawet z mamą i nawet z mamą mnie nie przyjela. Badanie moczu wykonywałam miesiąc temu i był prawidłowy. I jeżeli niby nie mam nadżerki to jakim cudem po leczeniu tyloma lekami nadal odczuwam pieczenie pochwy ? już brałam tyle leków że mam nawet pełną taką srednią zrywke tych zużytych leków.

Edytowane przez rossa1232
Czas edycji: 2015-08-19 o 15:09
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:44   #4
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Zapalenie przydatków czy problemy z żołądkiem ?

Wynik badania moczu zmienia się z dnia na dzień przy infekcji , więc zrób teraz , jak masz dolegliwości . Pieczenie pochwy nie oznacza nadżerki , bo nadżerka nie boli , tylko miejscowy stan zapalny pochwy albo podrażnienie . Możesz mieć pieczenie nawet z powodu uczulenia na środek do podmywania albo zbyt obcisłych majtek z tworzywa typu stringi .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 16:28   #5
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Zapalenie przydatków czy problemy z żołądkiem ?

Nie jestem na nic uczulona bo to sprawdzałam, ostatni raz u ginekologa byłam miesiąc temu i mówiła że wyniki posiewu bardzo dobre, jeszcze przed wizytą pokazałam sie u niej gdyz zaczelo sie znowu od bardzo bardzo dużej ilosci sluzu ze az przemakałam, piekło i szczypało, wtedy stwierdziła że nie ma zapalenia wiec jakim cudem może mnie piec, przepisala Albothyl, stosowałam sie twardo ulotki tak jak tam było napisane, kilka dni było okej, na wizycie powiedziala że wyniki posiewu bardzo dobre, stanu zapalnego nie ma i gdyby coś sie dzialo przepisala mi Cicatridina ( swoją drogą lek bez recepty i to nie antybiotyk) Badanie moczu wykonałam gdyż potem właśnie piekło i niemożliwoscią bylo dla mnie ze to pochwa przy takich wynikach badan, ale badania wyszły dobre. Piecze mnie tak najbardziej koło wejscia do pochwy i skóra wokół wejscia i tak jakby w środku lub to ta cewka, ciezko mi jest okreslic, wargi sromowe wieksze i mniejsze są takie raz różowe z domieszką czerwieni a raz czerwone, jeśli dotkne ogółem sromu i potre palcami o siebie to jest tak jakby sucha skóra, skóra jest raczej cienka a wkładając palca do środka czuje wszystko takie wybrzuszone/spuchniete i jak delikatnie włoże tego palca dosłownie tak troche to w srodku po prawej stronie czuje takie małe kuleczki coś wielkosci i coś tak jak pryszcz i tam również piecze.Nadżerka jest możliwa gdyż jako 13-15 latka przechodziłam infekcje, głupia ja nawet sie nie zorientowałam że to infekcja gdyż wystepowal tylko sluz, potem wszystko sie zaczelo jak wkoncu zaczelo piec,swedziec itd i takie coś trwa ponad półtora roku, gdyż obecna ginekolog jest moim 4 ginekologiem i ci pozostali również nie dawali rady mi pomóc. Dodam że jeżeli włoże invag do srodka to na jakis czas jest spokój ale potem wszystko sie zaczyna. A takie pieczenie dzien w dzien no to aż odechciewa sie życ, Pani ginekolog już nawet twierdziła że jestem przerważliwiona, nie jestem bo wszystko czuje jak mnie piecze i już nie wiem jak sobie z tym poradzic zebym mogła życ bez tego pieczenia.

Edytowane przez rossa1232
Czas edycji: 2015-08-19 o 16:29
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 21:43   #6
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Zapalenie przydatków czy problemy z żołądkiem ?

Skoro posiewy wychodzą dobre , zmień środek do mycia na bezzapachowy , proszek do prania na proszek dziecięcy , luźne bawełniane majtki , i może stosuj jakiś żel intymny nawilżający , bo sądząc z opisu to silne podrażnienie i wysuszenie . A to co czujesz palcem w pochwie to prawidłowa budowa pochwy - taka fałdzista i grudkowata .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 16:35   #7
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Zapalenie przydatków czy problemy z żołądkiem ?



---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Do mycia używam Lactacydu ( teraz kupiłam tą wersje niebieską nawilżającą wczesniej miałam na podrażnienia) , używam od lat tego samego proszku ale czasami piore również w płatkach dla dzieci, zażywam probiotyki żeby nic nie łapac, chłopaka wysyłam znowu na badania,postanowiłam użyc tej Cicatridiny którą kazala wziąc ginekolog jeśli bedzie piec, i narazie jest okej ale jest tego 10 globulek wiec wybiore do konca, mam nadzieje że pomoże. Skóra ewidentnie sie łuszczy na sromie i jest delikatnie czerwona a skóra taka świecąca sie, wiec zapewnie sucha, wystarczy że dotkne palcem srom, potre palec o palec i na palcu zostaje coś takiego jak ma sie przy opalaniu jak sie spiecze, po prostu sucha biała skóra.Jest jakaś masc nawilżająca te okolice bez recepty której moglabym użyc ? Mam koncówke linomagu ale on coś mało pomaga.

Edytowane przez rossa1232
Czas edycji: 2015-08-20 o 16:54 Powód: Pomyłka
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-20 17:35:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.