Kosmetyki Catrice - cz. III - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-09, 19:36   #1081
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
nie mam żadnego, bo testowałam je w Naturze i są i tak dla mnie za ciemne. i jednak musisz uwierzyć, że jestem bledsza niż Ty

EDIT:
ten kamuflaż jest dla mnie porażką nie tylko dlatego, że jest zbyt ciemny, ale też dlatego, że jest zbyt żółty. a żółć u mnie jeszcze bardziej podkreśla niedoskonałości i robi ciemne placki na twarzy.
Wczoraj w dm macałam te kamuflaże bo ostatnio coś mnie brzydko wywala na twarzy i macałam wszystkie po kolei kolory i pierwszy jest mega jasny i bardzo różowy, z kolei drugi jest już dla mnie za ciemny i za żółty, nie mówiąc o trzecim. Ale pierwszy zdecydowanie nadaje się dla bladziochów przez swój jasny kolor i różowy pigment. Chyba w takim razie musisz być biała jak papier :P

Ewentualnie jeżeli nie jesteś w stanie dobrać sobie koloru z drogeryjnej półki to wydaje mi się że raczej pozostaje Ci się wycieczka do Douglasa bądź Sephory :/ bo ciężko znaleźć coś bardzo jaśniutkiego w drogerii.

Chociaż i tak w końcu nie zdecydowałam się na kupno bo jak dla mnie sam kamuflaż ma zbyt tłustą konsystencję :/

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-06-09 o 19:40
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 19:49   #1082
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ok, jakich podkładów używasz? Chodzi mi o kolory, bo ja naprawdę jestem dość jasna i ciężko mi uwierzyć, że ten kamuflaż jest dla Ciebie za ciemny
nie używam drogeryjnych, bo wszystkie mi nie pasują kolorystycznie. nawet infinite matt muszę mieszać z czymś innym, bo jest dla mnie zbyt ciemny. moim ostatnim odkryciem jest podkład mineralny Pixie w od odcieniu Tinkerbell 0 zmieszany z 1. mam też podkład Maybelline Whitestay w odcieniu Snow white. niestety, ale jasne podkłady mają słabe krycie
Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Wczoraj w dm macałam te kamuflaże bo ostatnio coś mnie brzydko wywala na twarzy i macałam wszystkie po kolei kolory i pierwszy jest mega jasny i bardzo różowy, z kolei drugi jest już dla mnie za ciemny i za żółty, nie mówiąc o trzecim. Ale pierwszy zdecydowanie nadaje się dla bladziochów przez swój jasny kolor i różowy pigment. Chyba w takim razie musisz być biała jak papier :P

Ewentualnie jeżeli nie jesteś w stanie dobrać sobie koloru z drogeryjnej półki to wydaje mi się że raczej pozostaje Ci się wycieczka do Douglasa bądź Sephory :/ bo ciężko znaleźć coś bardzo jaśniutkiego w drogerii.

Chociaż i tak w końcu nie zdecydowałam się na kupno bo jak dla mnie sam kamuflaż ma zbyt tłustą konsystencję :/
gdyby nie pojawiające się wypryski i cera naczynkowa, to wyglądałabym jak duch
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 19:55   #1083
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
nie używam drogeryjnych, bo wszystkie mi nie pasują kolorystycznie. nawet infinite matt muszę mieszać z czymś innym, bo jest dla mnie zbyt ciemny. moim ostatnim odkryciem jest podkład mineralny Pixie w od odcieniu Tinkerbell 0 zmieszany z 1. mam też podkład Maybelline Whitestay w odcieniu Snow white. niestety, ale jasne podkłady mają słabe krycie

gdyby nie pojawiające się wypryski i cera naczynkowa, to wyglądałabym jak duch
hmmm, jesteś aż tak jasna.... pewnie krem bb z misshy perfect cover w odcieniu 13 byłby dla Ciebie dobry, tak mniemam
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 20:04   #1084
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
hmmm, jesteś aż tak jasna.... pewnie krem bb z misshy perfect cover w odcieniu 13 byłby dla Ciebie dobry, tak mniemam
boję się go, bo on ma podobno różowe podtony, a różowy robi ze mnie świnkę Piggy. a bardziej mi pasuje coś szarego, oliwkowego... nie jakaś typowa żółć czy róż.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 20:09   #1085
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Hmm, ja go mam i jest ciut za jasny, muszę się ratować ciemniejszym pudrem niestety, jestem obecnie w typie mac nc15, revlon 150 (180 mam, ale muszę wtedy nałożyć jaśniejszy puder, albo go rozjaśniam), dior 010...... hmm ja nakładam kamuflaż najpierw, poźniej dopiero puder czy krem bb i wtedy jest ok. Serio, nie wiem co Ci doradzić
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 20:14   #1086
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Kosmetyki Catrice - cz. III

Si, ja też właśnie ten miałam na myśli


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 20:17   #1087
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Hmm, ja go mam i jest ciut za jasny, muszę się ratować ciemniejszym pudrem niestety, jestem obecnie w typie mac nc15, revlon 150 (180 mam, ale muszę wtedy nałożyć jaśniejszy puder, albo go rozjaśniam), dior 010...... hmm ja nakładam kamuflaż najpierw, poźniej dopiero puder czy krem bb i wtedy jest ok. Serio, nie wiem co Ci doradzić
na razie mam takie rozwiązanie - jako korektor stosuję podkład affinitone light beige i wklepuję go delikatnie. ma mocne krycie. ale na całą twarz go nie nałożę, bo po dwóch dniach (kiedy faktycznie miał co kryć), to porobiły mi się bolące podskórne gule w kilku miejscach.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 20:27   #1088
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

hmm, tak sobie myślę, że skoro masz tak jaśniutką karnację to ciężko będzie dorwać taki kryjący korektor, może kryolan będzie miał tak super jasny
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 20:39   #1089
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A ja od catrice polecam limitki. Warto się nimi zainteresować ze względu na ciekawe produkty, których w stałej ofercie nie znajdziesz- np. brązer z cucuby, cienie w musie z hidden world, czy rozświetlacz z tej samej limitki. Wiadomo, że teraz te produkty są raczej nieosiągalne, niemniej jednak tak na przyszłość dobrze jest zwracać uwagę na to co C. zaprezentuje bo można znaleźć prawdziwe perełki
jak te z candy shock
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:03   #1090
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
hmm, tak sobie myślę, że skoro masz tak jaśniutką karnację to ciężko będzie dorwać taki kryjący korektor, może kryolan będzie miał tak super jasny
Kryolan jak najbardziej A jeżeli po drodze Tobie do MAC to polecam zajrzeć, ewentualnie możesz spróbować w Inglocie, bo rzeczywiście przy tak jasnej karnacji wierzę że masz ogromny problem ewentualnie tak jak wcześniej wspomniałam D. lub S. ale takie większe bo w mniejszych często wybór kolorystyczny jest dość ograniczony.

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-06-09 o 21:05
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:11   #1091
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
jak te z candy shock :d

:d
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 22:02   #1092
Scottie
Raczkowanie
 
Avatar Scottie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Wczoraj w dm macałam te kamuflaże bo ostatnio coś mnie brzydko wywala na twarzy i macałam wszystkie po kolei kolory i pierwszy jest mega jasny i bardzo różowy, z kolei drugi jest już dla mnie za ciemny i za żółty, nie mówiąc o trzecim. Ale pierwszy zdecydowanie nadaje się dla bladziochów przez swój jasny kolor i różowy pigment.
Pierwszy- w sensie 010 ivory? On jest różowy?! A gdzie tam! Teraz pakuję go bardzo dużo na twarz i szybko by mi "różowe" tony z twarzy wyciągnął i podkreślił, a on wszystko ładnie maskuje.

Chyba muszę się zaczaić na ten drugi kamuflaż (ciemniejszy), bo ivory powoli zaczyna robić się dla mnie za jasny... Czad
__________________
Ufam tylko dwóm osobom. Jedną jestem ja, drugą nie jesteś Ty.
Scottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 22:16   #1093
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
nie używam drogeryjnych, bo wszystkie mi nie pasują kolorystycznie. nawet infinite matt muszę mieszać z czymś innym, bo jest dla mnie zbyt ciemny. moim ostatnim odkryciem jest podkład mineralny Pixie w od odcieniu Tinkerbell 0 zmieszany z 1. mam też podkład Maybelline Whitestay w odcieniu Snow white. niestety, ale jasne podkłady mają słabe krycie

gdyby nie pojawiające się wypryski i cera naczynkowa, to wyglądałabym jak duch
o matko z córką dzięki za info o takim cudzie, zaraz zamawiam z allegro
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 08:21   #1094
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Scottie Pokaż wiadomość
Pierwszy- w sensie 010 ivory? On jest różowy?! A gdzie tam! Teraz pakuję go bardzo dużo na twarz i szybko by mi "różowe" tony z twarzy wyciągnął i podkreślił, a on wszystko ładnie maskuje.

Chyba muszę się zaczaić na ten drugi kamuflaż (ciemniejszy), bo ivory powoli zaczyna robić się dla mnie za jasny... Czad
Ja mam naprawdę dziwny kolor skóry i u mnie wybija się strasznie różowy kolor a drugi jest zbyt żółty, jakby było coś pomiędzy nimi dwoma to pewnie bym kupiła, tylko nie jestem pewna czy nie spływałby mi z mojej baaaaardzo tłustej cery przez swoją tłustą konsystencję :S

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-06-10 o 08:27
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 08:31   #1095
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
o matko z córką dzięki za info o takim cudzie, zaraz zamawiam z allegro
nie zamawiaj, bo one mają kilka odcieni i poszukaj najpierw jakie mają podtony, bo jedne są żółte, inne bardziej różowe zerknij na wątek o jasnych podkładach.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:05   #1096
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
nie używam drogeryjnych, bo wszystkie mi nie pasują kolorystycznie. nawet infinite matt muszę mieszać z czymś innym, bo jest dla mnie zbyt ciemny. moim ostatnim odkryciem jest podkład mineralny Pixie w od odcieniu Tinkerbell 0 zmieszany z 1. mam też podkład Maybelline Whitestay w odcieniu Snow white. niestety, ale jasne podkłady mają słabe krycie

gdyby nie pojawiające się wypryski i cera naczynkowa, to wyglądałabym jak duch
Powiem Ci, że ja chyba mam w takim razie jeszcze większy problem niż Ty. Dla mnie 010 Infinite Matt jest sporo za ciemny. Uwielbiam jego wykończenie, ale się wyraźnie odcina.
Też mam buzię, która nie lubi, ani żółtych ani różowych tonów. Polecam jak koleżanka wyżej Revlon CS 150 Buff. Krycie PEŁNE. Moja skóra go kocha. Wtapia się idealnie i wyglądam normalnie. Skocz sobie do Douglasa i babeczka zrobi Ci próbkę. Pamiętaj tylko, że są dwie wersje - dla tłustej i suchej skóry. Ten dla suchej PODOBNO ciemnieje, ale ja mam właśnie dla suchej i takiego czegoś nie zauważam.
No i ewentualnie poleciłabym Pharmaceris Ivory. On jest trochę kłopotliwy co prawda, bo wydaje się ciemny, ale jak da mu się 10 min to wtapia się w skórę, wykończenie piękne, krycie porządne, nie odcina się i wygląda naturalnie. Też radziłabym poprosić o próbkę w Aptece.
A najjaśniejszy z drogeryjnych jest L'Oreal True Match. Jest prawie biały, krycie niezłe, ale lubi podkreślać suche skórki, więc trzeba się ich pozbyć przed aplikacją podkładu.


Czym nakładasz podkład? Bo to może dużo zmienić.

Kamuflaż posiadam najjaśniejszy, muszę go porządnie rozetrzeć/wklepać, żeby nie było plamy, dlatego kładę go zazwyczaj POD podkład i jest świetnie.

Edytowane przez kas_fiuka
Czas edycji: 2013-06-10 o 10:07
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:10   #1097
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
nie zamawiaj, bo one mają kilka odcieni i poszukaj najpierw jakie mają podtony, bo jedne są żółte, inne bardziej różowe zerknij na wątek o jasnych podkładach.
trochę poszukałam w sieci, jakieś swatche/informacje są, ale polecę na ten wątek (aż dziwne, że go jeszcze nie subskrybuję)
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:42   #1098
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja chyba mam w takim razie jeszcze większy problem niż Ty. Dla mnie 010 Infinite Matt jest sporo za ciemny. Uwielbiam jego wykończenie, ale się wyraźnie odcina.
Też mam buzię, która nie lubi, ani żółtych ani różowych tonów. Polecam jak koleżanka wyżej Revlon CS 150 Buff. Krycie PEŁNE. Moja skóra go kocha. Wtapia się idealnie i wyglądam normalnie. Skocz sobie do Douglasa i babeczka zrobi Ci próbkę. Pamiętaj tylko, że są dwie wersje - dla tłustej i suchej skóry. Ten dla suchej PODOBNO ciemnieje, ale ja mam właśnie dla suchej i takiego czegoś nie zauważam.
No i ewentualnie poleciłabym Pharmaceris Ivory. On jest trochę kłopotliwy co prawda, bo wydaje się ciemny, ale jak da mu się 10 min to wtapia się w skórę, wykończenie piękne, krycie porządne, nie odcina się i wygląda naturalnie. Też radziłabym poprosić o próbkę w Aptece.
A najjaśniejszy z drogeryjnych jest L'Oreal True Match. Jest prawie biały, krycie niezłe, ale lubi podkreślać suche skórki, więc trzeba się ich pozbyć przed aplikacją podkładu.


Czym nakładasz podkład? Bo to może dużo zmienić.

Kamuflaż posiadam najjaśniejszy, muszę go porządnie rozetrzeć/wklepać, żeby nie było plamy, dlatego kładę go zazwyczaj POD podkład i jest świetnie.
dużo osób poleca ten odcień revlona, to w końcu ruszę swój tyłek i przejdę się po próbkę. dla mnie Infinite Matt też jest za ciemny, pisałam, że go muszę rozmieszać z czymś jaśniejszym ale odcień jest super, taki szarawy.
podkład nakładam albo palcami, albo pędzlem, ale wydaje mi się, że najlepszy efekt osiągam jak do delikatnie wklepuję opuszkami.
Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
trochę poszukałam w sieci, jakieś swatche/informacje są, ale polecę na ten wątek (aż dziwne, że go jeszcze nie subskrybuję)
jak Ci nie spasuje, to zawsze możesz jakiś ciemniejszy mieszać właśnie z tym podkładem (dziwię się, że nie jest on dostępny w drogeriach). od siebie jeszcze dodam, że lubi podkreślać suche skórki ale odcień jest najjaśniejszy z tych, które miałam okazje przetestować.

EDIT: a tutaj Buff wydaje się ciemny... http://no-to-pieknie.blogspot.com/20...ada-twarz.html
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2013-06-10 o 10:56
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 11:18   #1099
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dużo osób poleca ten odcień revlona, to w końcu ruszę swój tyłek i przejdę się po próbkę. dla mnie Infinite Matt też jest za ciemny, pisałam, że go muszę rozmieszać z czymś jaśniejszym ale odcień jest super, taki szarawy.
podkład nakładam albo palcami, albo pędzlem, ale wydaje mi się, że najlepszy efekt osiągam jak do delikatnie wklepuję opuszkami.

jak Ci nie spasuje, to zawsze możesz jakiś ciemniejszy mieszać właśnie z tym podkładem (dziwię się, że nie jest on dostępny w drogeriach). od siebie jeszcze dodam, że lubi podkreślać suche skórki ale odcień jest najjaśniejszy z tych, które miałam okazje przetestować.

EDIT: a tutaj Buff wydaje się ciemny... http://no-to-pieknie.blogspot.com/20...ada-twarz.html
spróbuj wilgotną gąbeczką. Ja tak nakładam i jakoś lepiej wchodzi w skórę, jest większe krycie, ale jednocześnie nie ma efektu maski (ja moczę gąbeczkę, odciskam z całej siły w papier toaletowy, albo ręcznik papierowy). Tylko też musisz znaleźć swoją gąbkę. Jak zaczynałam z gąbeczkami to kupiłam sobie najpierw 4 za 5 zł na allegro, były boskie. i poszłam za ciosem, kupiłam w SuperPharm za 15 zł takie wielkie opakowanie i szczęsliwa wrócilam do domu, a w domu masakra. Totalnie się różniły i były do d....

Pamiętaj, że to zdjęcie, przekłamanie zawsze jest! :P Najlepiej idź po tą próbkę :P możesz też spróbować 110 Ivory z Revlon CS, ale on ma już żólte tony .
Ja nie lubię mieszać podkładów, bo uważam, że mogą na siebie źle wpływać...


A na temat... Czy któraś próbowała tej maskary WATERPROOF Coat? Bo jestem trochę ciekawa i zastanawiam się czy po nałożeniu jej coś się zmienia w samym wyglądzie rzęs? Skleja? Pogrubia? Czy jest zupełnie nieszkodliwa "wyglądem"?
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 13:22   #1100
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

110 ivory ma wyraźnie różowe podtony
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 14:44   #1101
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Mam dwa te pędzelki i rzeczywiście są całkiem niezłe. Aktualnie robię kreskę cieniem i rozcieram właśnie którymś z nich. Z całą pewnością są lepsze niż ten pożal się Boże "pędzel do kresek" z Essence ze stałej oferty.

Jednakże, zakupiłam sobie ostatnio taki skośnie ścięty pędzel z Sephory i jest milion razy lepszy niż ten z Catrice. To po prostu pędzlowy ideał, używam go przede wszystkim do brwi, ale cienką kreskę linerem też łatwo nim wyczarować. Polecam się mu przyjrzeć
Muszę zobaczyć ten z Sephory w takim razie Mi kompletnie nie odpowiada ten do eyelinera z Catrice
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 16:35   #1102
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja chyba mam w takim razie jeszcze większy problem niż Ty. Dla mnie 010 Infinite Matt jest sporo za ciemny. Uwielbiam jego wykończenie, ale się wyraźnie odcina.
Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
nie używam drogeryjnych, bo wszystkie mi nie pasują kolorystycznie. nawet infinite matt muszę mieszać z czymś innym, bo jest dla mnie zbyt ciemny. moim ostatnim odkryciem jest podkład mineralny Pixie w od odcieniu Tinkerbell 0 zmieszany z 1. mam też podkład Maybelline Whitestay w odcieniu Snow white. niestety, ale jasne podkłady mają słabe krycie

gdyby nie pojawiające się wypryski i cera naczynkowa, to wyglądałabym jak duch
Pozdrawiam dwa podobnie ekstremalne bladziochy, ja też w tej ekipie się mieszczę co bywa czasem bardziej fajne, czasem mniej (dobieranie podkładu to masakra, ja ciągle szukam ideału).
Po IM 10 wyglądałam jakbym się posmarowała błotem:/ Trochę mój błąd - napaliłam się nie widząc testerów naocznie, coś tam pomarudziłam w domu i mama przy okazji mi wyłapała dwa opakowania z Naturze. I strasznie się rozczarowałam, chyba nawet tu jakiś czas temu jęczałam, że dla mnie za o wiele za ciemny. Formuła całkiem fajna, próbowałam mieszać z białym podkładem (1/3IM i 2/3 białego podkładu), dodawać krem ale ostatecznie i tak mi nie pasował, więc oba opakowania poleciały w świat. Na szczęście nie potrzebuję dużego krycia, a przy obecnych temperaturach na co dzień leci tylko krem z wysokim filtrem + transparenty puder matujący .

Jeśli nie zależy Ci na kamuflażu Catrice (ja sobie nawet nie nie zawracam głowy) to polecam:
- kółko kamuflaży Kryolan,
- coś tańszego, ale dla mnie ostatnio to najlepszy kamuflaż (jako podład boję się, że mnie zapcha) - Dermacol nr 208
- awaryjne rozjaśnianie zbyt ciemnych podkładów - biały Stargazers w buteleczce, niedrogi a w sumie mieszałam z różnymi i nigdy mi się nie zważył, chociaż wydobywanie ze słoiczka nie zawsze jest fajne.

edit: zapomniałam dodać, że Dermacol jest tak wydajny, że prędzej mi się przeterminuje nim zdążę zużyć chociaż 1/3 opakowania

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mowa jest chyba o brązowym tuszu do brwi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie zatrybiłam pomyślałam o tym bezbarwnym (polecam)

Edytowane przez MissApple
Czas edycji: 2013-06-10 o 16:41
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 17:21   #1103
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Hmm, ja go mam i jest ciut za jasny, muszę się ratować ciemniejszym pudrem niestety, jestem obecnie w typie mac nc15, revlon 150 (180 mam, ale muszę wtedy nałożyć jaśniejszy puder, albo go rozjaśniam), dior 010...... hmm ja nakładam kamuflaż najpierw, poźniej dopiero puder czy krem bb i wtedy jest ok. Serio, nie wiem co Ci doradzić
to który kolor kamuflażu polecasz? bp ja też jestem colorstay 150
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 17:27   #1104
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

dzięki dziewczyny za rady. nie udało mi się dostać CS, ale za to mam próbkę Pharmaceris. będę jutro testować, bo dzisiaj u mnie pochmurnie, a w słoneczne dni lepiej widać czy podkład pasuje, czy nie.

ten Dermacol też wydaje się ciekawy, bo ani różowy, ani żółty. może wreszcie coś dla mnie

btw. byłam w kilku aptekach po ten Pharmaceris i albo panie nie miały próbek, albo na siłę chciały mi wyciskać podkład na rękę, albo od razu namawiać do kupna całego opakowania (a nawet testera nie było), ale hitem były dwie farmaceutki, które próbowały mi wcisnąć odcień 02, bo co to za różnica...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 19:19   #1105
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
A na temat... Czy któraś próbowała tej maskary WATERPROOF Coat? Bo jestem trochę ciekawa i zastanawiam się czy po nałożeniu jej coś się zmienia w samym wyglądzie rzęs? Skleja? Pogrubia? Czy jest zupełnie nieszkodliwa "wyglądem"?
ja mam tą maskarę. konsystencją przypomina mi bazę silikonową. nałożyłam ją na czarną maskarę jak szłam na basen i trzymała się dobrze. odpowiada mi takie rozwiązanie bo nie przepadam za wodoodpornymi maskarami. a jeśli chodzi o efekt to maskara wcale się nie rozmazała, ale nie nurkowałam jakoś specjalnie dużo więc nie wiem jakby było po porządnym zmoczeniu
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 20:33   #1106
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez d0m1n1k4 Pokaż wiadomość
to który kolor kamuflażu polecasz? bp ja też jestem colorstay 150
polecam 010 pod podkład
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 21:37   #1107
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość

A na temat... Czy któraś próbowała tej maskary WATERPROOF Coat? Bo jestem trochę ciekawa i zastanawiam się czy po nałożeniu jej coś się zmienia w samym wyglądzie rzęs? Skleja? Pogrubia? Czy jest zupełnie nieszkodliwa "wyglądem"?
Ja próbowałam i szczerze nie wiem... o ile ta z Essence która była dostępna parę lat temu była fajna, o tyle ta nie wiele daje. Niby lekko pogrubia, ale jakby obciąża. Nie wiem czy faktycznie przedłuża trwałość tuszu, nie widzę, żeby stawał się jakiś mega wodoodporny, zmywa się tak samo jak i bez tego top coata. Taki gadżet niezbyt tani... Dobrze, że chociaż oczu nie podrażnia. Raczej się nie skuszę więcej.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 19:57   #1108
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dziewczyny, ile kosztuje ten podkład Catrice Photo Finish?(w Naturze) Polecacie go?
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:01   #1109
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

27,90 chyba.
Polecam
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:14   #1110
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dzięki za odpowiedź, jutro chyba w końcu dostanę się do Natury to się mu bliżej przyjrzę

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Teraz się jeszcze zastanawiam nad paletką Nude... kuszą wszędzie :/

Czy te kremy BB są już w sklepach?
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 08:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.