chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 16:55   #1
pexa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 29

chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C


mam 17 lat ( nawet jeszcze nie . za 1,5 miesiaca) i tak mi zycie dało w d*** ze juz nie mogę ;C . moze od początku zacznę.
rok temu zerwałam z chłopakiem. on sobie znalazł dziewczyne ( są do teraz) . ja za nim zaczełam tesknic i tak sie zaczelo nasze pisanie. umowil sie zemna i poprostu mnie perfidnie wykorzystał seksualnie ;C (oczywiscie za moim zezwoleniem). bawił się mną , ja byłam taka naiwna .. bo myślałam ze jeśli tak robi to wroci do mnie. tym bardziej ze on to była milosc mojego zycia.. ;c. po wszystkim napisał mi zebym tego nie brala na powaznie ze nie wroci do mnie. a zdradzał swoją dziewczynę zemna kilka razy . jemu takie cos pasowalo - miec panienke na boku. widzial ze ja nic nie powiem jego dziewczynie. zakazal mi to i podal powod ze jesli to zrobie to sie zabije. ja bylam zrozpaczona. ;c ze taka głupia jestem .. nie nawidze siebie.. zrobil zemnie ''naiwna szmate''; [ale co ja mam zrobic? jedyne co to wygarnelam mu wszysko ze nie chce takiego czegos zeby sie trzymal swojej dziewczyny jesli woli ją. a on na to ''aha''. ja myslalam ze tak umre z rozpaczy. Okazal sie takim dupkiem ... calkiem sie zmienil ..;/. nie nawidze go a jednoczesnie caly czas o nim mysle.
nastepnie kolega sie mną chyba bawi . tez chce tylko mnie chyba ''przeleciec'' z tego co widze, a ja sie w to wszystko zaangażowałam , zalezy mi na nim . a on taki dziwny . poklucilam sie z nim. z kazdym chloapkiem mi nie wychodzi . ostatnio sie dowiedzialam ze chodzą plotki ze sie kochałam z takim jednym chłopakiem . caly czas mnie cos dobija.;(. ja juz placze. nie umiem tak zyc. rodzice mnie nie rozumieją, wszystkiego mi zakazują. a ja sie buntuje . i tak w kółko. w szkole to zle . dzisiaj 1 dostałam . nawet nie umiem sie uczyc;/. płacze wieczorami , mam mysli samobujcze. tak mi źle. taka jestem głupia. mam wraznie ze wszystkim przeszkadzam ;/ nie nawidze siebie. chce się zabić. ;/
pexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:10   #2
mad_oo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 190
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Trafiłam tutaj całkowicie przypadkiem, myślę, że powinnaś zebrać się w sobie i postanowić sobie, że od TERAZ zaczynasz się szanować, nie chodź z pierwszym lepszym poznanym facetem do łóżka! Nic dziwnego, że masz moralniaka teraz. Zmień swoje życie, jesteś młodziutka i nie jest za późno! Nie szukaj miłości na siłę i nie zgadzaj się zbyt wcześnie na seks, bo głównie to jest przyczyna Twojego zranienia i niskiej samooceny. O byłym i tym koledze zapomnij, plotkami się nie przejmuj, przecież to kłamstwa! Zacznij się lepiej uczyć, zadbaj o to, aby dostać się na dobre studia - zmiana towarzystwa dobrze Ci zrobi! Zaczniesz wszystko od nowa...
mad_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:12   #3
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Cytat:
Napisane przez pexa Pokaż wiadomość
mam 17 lat ( nawet jeszcze nie . za 1,5 miesiaca) i tak mi zycie dało w d*** ze juz nie mogę ;C . moze od początku zacznę.
rok temu zerwałam z chłopakiem. on sobie znalazł dziewczyne ( są do teraz) . ja za nim zaczełam tesknic i tak sie zaczelo nasze pisanie. umowil sie zemna i poprostu mnie perfidnie wykorzystał seksualnie ;C (oczywiscie za moim zezwoleniem). bawił się mną , ja byłam taka naiwna .. bo myślałam ze jeśli tak robi to wroci do mnie. tym bardziej ze on to była milosc mojego zycia.. ;c. po wszystkim napisał mi zebym tego nie brala na powaznie ze nie wroci do mnie. a zdradzał swoją dziewczynę zemna kilka razy . jemu takie cos pasowalo - miec panienke na boku. widzial ze ja nic nie powiem jego dziewczynie. zakazal mi to i podal powod ze jesli to zrobie to sie zabije. ja bylam zrozpaczona. ;c ze taka głupia jestem .. nie nawidze siebie.. zrobil zemnie ''naiwna szmate''; [ale co ja mam zrobic? jedyne co to wygarnelam mu wszysko ze nie chce takiego czegos zeby sie trzymal swojej dziewczyny jesli woli ją. a on na to ''aha''. ja myslalam ze tak umre z rozpaczy. Okazal sie takim dupkiem ... calkiem sie zmienil ..;/. nie nawidze go a jednoczesnie caly czas o nim mysle.
nastepnie kolega sie mną chyba bawi . tez chce tylko mnie chyba ''przeleciec'' z tego co widze, a ja sie w to wszystko zaangażowałam , zalezy mi na nim . a on taki dziwny . poklucilam sie z nim. z kazdym chloapkiem mi nie wychodzi . ostatnio sie dowiedzialam ze chodzą plotki ze sie kochałam z takim jednym chłopakiem . caly czas mnie cos dobija.;(. ja juz placze. nie umiem tak zyc. rodzice mnie nie rozumieją, wszystkiego mi zakazują. a ja sie buntuje . i tak w kółko. w szkole to zle . dzisiaj 1 dostałam . nawet nie umiem sie uczyc;/. płacze wieczorami , mam mysli samobujcze. tak mi źle. taka jestem głupia. mam wraznie ze wszystkim przeszkadzam ;/ nie nawidze siebie. chce się zabić. ;/
Boże dziewczyno dzieci w afryce głodem przymierają, ludzie na raka chorują, a Ty chcesz sie zabić bo były chłopak Cie przeleciał...
Mloda jestes, mam nadzieje ze ten glupi nastoletni wiek minie szybko i zmądrzejesz i przekonasz sie, że większosc facetów to idioci ;]
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:13   #4
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Zastanów sie nad tym co piszesz - jako powód niechęci do życia podajesz jakiś nieudany 'związek' z nastolatkiem...? Jakby Cie on nie pochłonał emocjonalnie to nie jest problem nierozwiązywalny, nieprzemijający i wielkiej wagi w perspektywie całego życia. teraz ci sie wydaje bardzo ważny, ale jak będziesz miała inne problemy w życiu to będziesz się jeszcze z tego śmiała. Zdystansuj się trochę od tego co sie stało - chłopak okazał sie burakiem, przejdź do spraw dnia codziennego i skup sie na nauce.
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:13   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Cytat:
Napisane przez pexa Pokaż wiadomość
mam 17 lat ( nawet jeszcze nie . za 1,5 miesiaca) i tak mi zycie dało w d*** ze juz nie mogę ;C . moze od początku zacznę.
rok temu zerwałam z chłopakiem. on sobie znalazł dziewczyne ( są do teraz) . ja za nim zaczełam tesknic i tak sie zaczelo nasze pisanie. umowil sie zemna i poprostu mnie perfidnie wykorzystał seksualnie ;C (oczywiscie za moim zezwoleniem). bawił się mną , ja byłam taka naiwna .. bo myślałam ze jeśli tak robi to wroci do mnie. tym bardziej ze on to była milosc mojego zycia.. ;c. po wszystkim napisał mi zebym tego nie brala na powaznie ze nie wroci do mnie. a zdradzał swoją dziewczynę zemna kilka razy . jemu takie cos pasowalo - miec panienke na boku. widzial ze ja nic nie powiem jego dziewczynie. zakazal mi to i podal powod ze jesli to zrobie to sie zabije. ja bylam zrozpaczona. ;c ze taka głupia jestem .. nie nawidze siebie.. zrobil zemnie ''naiwna szmate''; [ale co ja mam zrobic? jedyne co to wygarnelam mu wszysko ze nie chce takiego czegos zeby sie trzymal swojej dziewczyny jesli woli ją. a on na to ''aha''. ja myslalam ze tak umre z rozpaczy. Okazal sie takim dupkiem ... calkiem sie zmienil ..;/. nie nawidze go a jednoczesnie caly czas o nim mysle.
nastepnie kolega sie mną chyba bawi . tez chce tylko mnie chyba ''przeleciec'' z tego co widze, a ja sie w to wszystko zaangażowałam , zalezy mi na nim . a on taki dziwny . poklucilam sie z nim. z kazdym chloapkiem mi nie wychodzi . ostatnio sie dowiedzialam ze chodzą plotki ze sie kochałam z takim jednym chłopakiem . caly czas mnie cos dobija.;(. ja juz placze. nie umiem tak zyc. rodzice mnie nie rozumieją, wszystkiego mi zakazują. a ja sie buntuje . i tak w kółko. w szkole to zle . dzisiaj 1 dostałam . nawet nie umiem sie uczyc;/. płacze wieczorami , mam mysli samobujcze. tak mi źle. taka jestem głupia. mam wraznie ze wszystkim przeszkadzam ;/ nie nawidze siebie. chce się zabić. ;/
ogarnij sie kobito i przestan histeryzowac. zamiast wpadac w ramiona byle kretynom poczekaj na faceta, ktory bedzie tego wart?!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:15   #6
ciasteczko0
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 266
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Może bede wredna s*ka, ale ja bym na Twoim miejscu powiedziała wszystko jego dziewczynie. To tak na wstępnie. A po drugie nie wierz w żadne " zabije się jak jej to powiesz", nie kochana on się nie zabije on po prostu wie, że Ty go kochasz i będziesz milczała a jemu to będzie na rękę. Ciebie przeleciał a jego panna nic o tym nie wie i się nie dowie o ile jej o tym nie powiesz!! A teraz najważniejsze, co było to nie wróci nie ma co myśleć o nim, bo masz 17 lat i uwierz mi, że jeszcze całe życie przed Tobą i masę dobrych rzeczy. A za 10 lat będziesz będziesz miała przy sobie innego mężczyzna, może nawet już rodzinę i w głębokim poważaniu tego pana w koło którego kręci się teraz cały Twój świat. Pozdrawiam
ciasteczko0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:16   #7
Nigella damascena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 381
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

chcesz się zabić z powodu jakiegoś palanta?
Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale wyluzuj . Jeszcze jesteś mocno naiwna, dlatego odpuściłabym sobie na Twoim miejscu wchodzenie w relacje damsko- męskie i skupiła się na innych aspektach życia, jak np. nauka, zainteresowania, jakaś pasja itd. Całe życie przed Tobą, poznawanie różnych ludzi itd.
Popełniłaś błąd, ale kto ich nie popełnia. Za kilka lat spojrzysz na to z przymrużeniem oka.
Nigella damascena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 17:16   #8
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Oczywiście jak Ci to pomoże to znajdź sobie koleżankę, która Cię wysłucha i z którą pogadasz sobie o 'miłości'; ponarzekasz. na zrozumienie rodziców pewnie nie ma co liczyć bo oni patrzą zbyt trzeźwo aby wczuli się w twój nastoletni chaotyczny świat
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:17   #9
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Poza tym, skoro nie wychodzą Ci relacje z facetami to może daj sobie z nimi na razie spokój? Po co na siłę pchasz się z deszczu pod rynnę? Serio tak bardzo niezbędny Ci jakiś chłop? Młodziutka jesteś. Olej wszystkich póki co i skup się na ważniejszych rzeczach- np na nauce.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:38   #10
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Sądzę, że domagasz się atencji otoczenia. Przestań dramatyzować, nie zawsze dostajemy to co chcemy, później zacznie się dorosłość i będziesz miała prawdziwe problemy na głowie. Zajmij się czymś, poczytaj książkę, przejdź się, zapisz na jakieś kółko zainteresowań (na przykład z języka polskiego) i poznaj nowych ludzi. A panów kopnij w cztery litery, gdyż są niedojrzali.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:38   #11
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Dorośnij i oprzytomniej trochę.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 17:46   #12
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Trzeba było nóg przed nimi nie rozkładać, to i problemu by nie było.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:48   #13
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Możecie mnie zbanować za to co napiszę, ale...
..klupnij się w swój nastoletni pusty łebek raz a porządnie piendolisz że Ci życie dowaliło bo co? Bo Cię jakiś gówniarz do wiatru wystawił?! Chryste Panie ciesz się że nie masz gorszych zmartwień bo ja w Twoim wieku układałam kapcie przed pijanym ojcem żeby się nie przyczepił i uspokajałam matkę jak histeryzowała że się idzie wieszać.
Ale tak abstrahując. Opanuj się i nie histeryzuj, bo ludzie w Twoim wieku są ciężko chorzy na białaczkę czy raka i mają więcej chęci do życia i mądrzej gadają niż Ty
Może zbyt surowy post, ale wkurzyłam się mocno że ktoś tak bezdennie głupio bredzi.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:52   #14
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Wow, kolejna co chce sobie strzelić w łeb bo ją facet przeleciał a potem ślubu z tego nie było Trzeba było nie dawać pierwszemu lepszemu i to w takim wieku to nie byloby problemu. A pisanie, że chcesz sie zabić... Żałosne, nie szanujesz własnego życia, oby to była tylko głupia nastoletnia emo-histeria, a nie prawdziwe gadanie, bo odbierasz mi wiarę w nastolatków.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:52   #15
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Faceci w takim wieku to dzieci.
Nie powinnaś się tym przejmować, znajdź sobie jakieś zajęcie by zabić czas. Powinnaś zerwać wszystkie kontakty z tym chłopakiem i powiedzieć jego dziewczynie. On się nie zabiję kochana! On tobą manipuluje bo wie, że go kochasz. Powinnaś go potraktować tak samo przedmiotowo jak on Ciebie.
Uwierz mi czasem warto poczekac na kogoś wyjątkowego.
Olej tego frajera.
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:56   #16
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Przykro mi to mówić,ale tak się kończą związki młodych osób ,które nie do końca wiedzą jak wybrać partnera nie na chwilę a na dłuższy okres
Pomijam ten fakt, dziewczyno prędko do psychologa z tym.Wiesz ilu jest facetów na ziemi?chwilowo masz doła,w zasadzie też kiedyś wplątałam się głupotę, ale teraz jestem szczęśliwa z kimś innym i u Ciebie również tak będzire! ale daj do siebie dotrzeć!
NIE JEDEN CHŁOPAK JEST NA ZIEMI! ten jest kretynem i ja tamtej dziewczynie bym to udowodniła, żeby nie dała się wykorzystać kretynowi. A jego się nie bój.
JEST TWOJA RACJA.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Możecie mnie zbanować za to co napiszę, ale...
..klupnij się w swój nastoletni pusty łebek raz a porządnie piendolisz że Ci życie dowaliło bo co? Bo Cię jakiś gówniarz do wiatru wystawił?! Chryste Panie ciesz się że nie masz gorszych zmartwień bo ja w Twoim wieku układałam kapcie przed pijanym ojcem żeby się nie przyczepił i uspokajałam matkę jak histeryzowała że się idzie wieszać.
Ale tak abstrahując. Opanuj się i nie histeryzuj, bo ludzie w Twoim wieku są ciężko chorzy na białaczkę czy raka i mają więcej chęci do życia i mądrzej gadają niż Ty
Może zbyt surowy post, ale wkurzyłam się mocno że ktoś tak bezdennie głupio bredzi.
Też tak pomyślałam ale nie chciałam takimi słowami :P wiesz,nastolatki myślą ,że ich problem jest ogromny,w sumie się nie dziwię,są w centrum wydarzeń..
ale trzeba zauważyć,że dziewcyzna jest zdrowa,zapewne śliczna mądra ,ma świetnych rodziców.. a chłopak..za pól roku pojawi się kolejny
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:58   #17
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Po co się angazujesz w pierwsze lepsze znajomości?
Nie masz rozumu własnego, by ocenić kolesia na kilku spotkaniach?
Czy jesteś tak zdesperowana, że "angażujesz" sie na pierwszej randce?

Jesteś młoda i bardzo naiwna. IMHO nie dorosłaś do związków jako takich i powinnaś zając się czyms rozsądnym.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:06   #18
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Po co się angazujesz w pierwsze lepsze znajomości?
Nie masz rozumu własnego, by ocenić kolesia na kilku spotkaniach?
Czy jesteś tak zdesperowana, że "angażujesz" sie na pierwszej randce?

Jesteś młoda i bardzo naiwna. IMHO nie dorosłaś do związków jako takich i powinnaś zając się czyms rozsądnym.
Ciekawe ile dziewczyna ma lat.. bo większość się angażuje właśnie w takim niedorosłym wieku ..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:07   #19
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Cytat:
Napisane przez pexa Pokaż wiadomość
poprostu mnie perfidnie wykorzystał seksualnie ;C (oczywiscie za moim zezwoleniem)
to albo wykorzystał albo za przyzwoleniem. Chciałaś się seksić to się seksiłaś, nie zwalaj na niego całej winy bo w równym stopniu jesteś odpowiedzialna.

Cytat:
Napisane przez pexa Pokaż wiadomość
tym bardziej ze on to była milosc mojego zycia.. ;c.
chcesz się zabić bo zraniła Cię miłość życia w wieku lat 17. No sama powiedz, nie brzmi to śmiesznie?

Cytat:
Napisane przez pexa Pokaż wiadomość
a zdradzał swoją dziewczynę zemna kilka razy . jemu takie cos pasowalo - miec panienke na boku.
a Tobie pasowało tą panienką u boku być

Cytat:
Napisane przez pexa Pokaż wiadomość
mam mysli samobujcze.
jak samobUjcze to nie martw się, przejdą. Skup się na nauce zamiast na chłopakach i będzie dobrze.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 18:20   #20
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

jakbyś była moją realną koleżanką, to bym Ci strzeliła w twarz żebyś się opamiętała zwyczajnie histeryzujesz i użalasz się nad sobą. weź się w garść i tak jak wspomniano- skup w tej chwili na szkole, jedynka to nic strasznego, każdemu się może zdarzyć i olej plotki. trzymaj się z ludźmi, którzy są tego warci a wobec chłopaków stawiaj sobie nieco wyższe wymagania. przede wszystkim szanuj siebie. kup jeszcze jakiś słownik ortograficzny, a życie naprawdę nabierze sensu.
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:22   #21
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Możecie mnie zbanować za to co napiszę, ale...
..klupnij się w swój nastoletni pusty łebek raz a porządnie piendolisz że Ci życie dowaliło bo co? Bo Cię jakiś gówniarz do wiatru wystawił?! Chryste Panie ciesz się że nie masz gorszych zmartwień bo ja w Twoim wieku układałam kapcie przed pijanym ojcem żeby się nie przyczepił i uspokajałam matkę jak histeryzowała że się idzie wieszać.
Ale tak abstrahując. Opanuj się i nie histeryzuj, bo ludzie w Twoim wieku są ciężko chorzy na białaczkę czy raka i mają więcej chęci do życia i mądrzej gadają niż Ty
Może zbyt surowy post, ale wkurzyłam się mocno że ktoś tak bezdennie głupio bredzi.
Otóż to.
Poza tym co to za pomysł, aby zwabiać z powrotem faceta na przysłowiowe 4 litery? Wróć, jakiego faceta w poście autorki mowa o gówniarzu, któremu za przeproszeniem jaja obrosły i myśli, że dorosły. Oboje nie dojrzeliście do ZWIĄZKU. Rozkładaj nogi przed każdym, to za parę lat pies z kulawą nogą nie zajrzy.
Ostre słowa, bo ludzie w Twoim wieku mają prawdziwe problemy, zmagają się ze śmiertelnymi chorobami. Bierz z nich przykład, ta wola walki o każdy dzień!

Lepiej zajmij się nauką, na tym przynajmniej nie stracisz.
__________________

Edytowane przez CLARA_F
Czas edycji: 2012-09-18 o 18:26
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:26   #22
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Polecam wyprawę do psychologa szkolnego. Za darmo, da się pogadać o problemach i można sobie wiele rzeczy ułatwić.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:27   #23
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Pokaż wiadomość
przede wszystkim szanuj siebie. kup jeszcze jakiś słownik ortograficzny, a życie naprawdę nabierze sensu.
!!
__________________
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:40   #24
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Po co się angazujesz w pierwsze lepsze znajomości?
Nie masz rozumu własnego, by ocenić kolesia na kilku spotkaniach?
Czy jesteś tak zdesperowana, że "angażujesz" sie na pierwszej randce?

Jesteś młoda i bardzo naiwna. IMHO nie dorosłaś do związków jako takich i powinnaś zając się czyms rozsądnym.
Na przykład nauką...
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:45   #25
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

przeleciał Cię były...
dostałaś tak bardzo w tyłek od życia ...


kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 19:02   #26
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
przeleciał Cię były...
dostałaś tak bardzo w tyłek od życia ...


Hehe, uwielbiam tego mema
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 19:21   #27
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
przeleciał Cię były...
dostałaś tak bardzo w tyłek od życia ...


Trafne
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 19:27   #28
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Nie przesadzaj dziewczyno, zwyczajnie mysl na drugi raz, nie wierz kazdemu w to, co mówi, nie mysl, ze zdobędziesz faceta "od doopy strony", bo nie sądze, zebys az tak swietna była w te klocki w tym wieku. Ot stało sie, nie ma co histeryzowac. Jeszcze wiele zauroczen przed Tobą, tylko nie angazuj sie od razu, bo nie kazdy chce związku, wiekszosc chce łatwego seksu. A jego dziewczynie powinnas powiedziec, niech wie, co za matoła ma, naprawde chciałabys takiego faceta, co to by Cie zdradzał z kazdym, kto sie nawinie? Cen sie bardziej.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 22:11   #29
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Cytat:
Napisane przez pexa Pokaż wiadomość
rok temu zerwałam z chłopakiem. on sobie znalazł dziewczyne ( są do teraz) . ja za nim zaczełam tesknic i tak sie zaczelo nasze pisanie. umowil sie zemna i poprostu mnie perfidnie wykorzystał seksualnie ;C (oczywiscie za moim zezwoleniem). bawił się mną , ja byłam taka naiwna .. bo myślałam ze jeśli tak robi to wroci do mnie. tym bardziej ze on to była milosc mojego zycia.. ;c. po wszystkim napisał mi zebym tego nie brala na powaznie ze nie wroci do mnie.
To teraz juz wiesz, że faceta ciężko złapać na .
Nauczka nr 1 na przyszłość.
Cytat:
a zdradzał swoją dziewczynę zemna kilka razy . jemu takie cos pasowalo - miec panienke na boku.
Pukał sobie Ciebie, ją, i bóg wie ile jeszcze naiwnych i zakochanych.
Nauczka nr 2? Nie dać się pukać komuś, kto puka jeszcze kogoś innego.
Cytat:
widzial ze ja nic nie powiem jego dziewczynie. zakazal mi to i podal powod ze jesli to zrobie to sie zabije.
Tak, na pewno by się zabił, yhmyy..
Cytat:
jedyne co to wygarnelam mu wszysko ze nie chce takiego czegos zeby sie trzymal swojej dziewczyny jesli woli ją. a on na to ''aha''. ja myslalam ze tak umre z rozpaczy.
Ale nie umarłaś?
Nauczka nr 3 - co Cię nie zabije, to Cię wzmocni. Albo przynajmniej nie zabije.
Cytat:
nie nawidze go a jednoczesnie caly czas o nim mysle.
A mysl i cierp, jak wolisz.
Cytat:
nastepnie kolega sie mną chyba bawi . tez chce tylko mnie chyba ''przeleciec'' z tego co widze, a ja sie w to wszystko zaangażowałam , zalezy mi na nim . a on taki dziwny . poklucilam sie z nim.
To nie dawaj się przelecieć kolegom, nie będzie problemu.
Cytat:
rodzice mnie nie rozumieją, wszystkiego mi zakazują. a ja sie buntuje . i tak w kółko.
A o co się tak buntujesz?
Cytat:
w szkole to zle . dzisiaj 1 dostałam . nawet nie umiem sie uczyc;/.
Jakbyś przysiadła do książek zamiast latac za eksem, może byłoby lepiej. Taka nauczka nr 4.
Cytat:
płacze wieczorami , mam mysli samobujcze. tak mi źle. taka jestem głupia. mam wraznie ze wszystkim przeszkadzam ;/ nie nawidze siebie. chce się zabić. ;/
Weź se dziewczyno znajdź twórcze zajęcie.
Albo pojeździj na rowerze.
Albo jeszcze lepiej otwórz zeszyt i poucz się, wyjdzie Ci to na dobre.
A z chłopakami daj sobie spokój, po co masz się zadręczać i zabijać z ich powodu?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 01:42   #30
BluePanda
Rozeznanie
 
Avatar BluePanda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 918
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Dałaś się przelecieć to teraz masz i w czym tu problem. Nikt Cię nie zmuszał

17 lat i stracone życie : hahaha::h ahaha::ha haha:
__________________
http://www.poomoc.pl/
BluePanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-11 12:58:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.