Mamy wrześniowe 2018 ❤ - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-23, 17:32   #511
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez rita_k Pokaż wiadomość
Tak wlasnie znalazlam to że muszą ci znaleźc w 7 dni. Moze drocia do jakiegos konrektego lekarza chciala sie dostać i taki termin. A pierwszy lepszy znalazlby sie szybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie żaden konkretny. Wczoraj dzwoniłam na pl. Starynkiewicza i do św Zofii. W pierwszym dopiero na marzec mają zapisy, a w drugim mogą, ale prywatnie (aha, i 200 za wizyte, plus pewnie za badania też prywatnie). Zobacze jutro, jak lekarka do którejk się umówiłam, czy też zlekceważy te plamienia, czy nie. Jak tak, jadę na starynkiewicza i nawyżej wbiję się na ip. Najwyżej znowu mnie jakiś lekarz obsztorcuje, ale co tam.

a co do konsultacji w ciągu 7 dni, to nie jest tak, że ze skierowaniem trzeba?
Z pracy mam pakiet medyczny, ale no fartem udało mi się umówić, a tak ci wolni, to jak czytam opinie o nich to strach się bać...

Edytowane przez drocia
Czas edycji: 2018-01-23 o 17:34
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 17:35   #512
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
No właśnie żaden konkretny. Wczoraj dzwoniłam na pl. Starynkiewicza i do św Zofii. W pierwszym dopiero na marzec mają zapisy, a w drugim mogą, ale prywatnie (aha, i 200 za wizyte, plus pewnie za badania też prywatnie). Zobacze jutro, jak lekarka do którejk się umówiłam, czy też zlekceważy te plamienia, czy nie. Jak tak, jadę na starynkiewicza i nawyżej wbiję się na ip. Najwyżej znowu mnie jakiś lekarz obsztorcuje, ale co tam.
Z pracy mam pakiet medyczny, ale no fartem udało mi się umówić, a tak ci wolni, to jak czytam opinie o nich to strach się bać...
Ale w Zofi nie ma przychodni na nfz. Kiedys czytalam z kolezanka to to jakaś spółka i porody maja z kontraktu a przychodnie tylko komercyjnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 17:55   #513
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

ale to chyba jakoś od niedawna musieli? We sierpniu jak dzwoniłam, to poprostu powiedzieli, że na nfz mają termin an grudzień (wtedy), ale niebyło mi to na rękę...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 17:59   #514
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
ale to chyba jakoś od niedawna musieli? We sierpniu jak dzwoniłam, to poprostu powiedzieli, że na nfz mają termin an grudzień (wtedy), ale niebyło mi to na rękę...
Aha to nie wiem ja 3 lata temu chcialam. Przez ten czas nie wiem co sie tam działo a w ktorej części Warszawy mieszkasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 18:07   #515
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez rita_k Pokaż wiadomość
Aha to nie wiem ja 3 lata temu chcialam. Przez ten czas nie wiem co sie tam działo a w ktorej części Warszawy mieszkasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rembertów tak, wiem że to po zupełnie przeciwnej stronie ale tak mi wygodniej
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 18:10   #516
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Rembertów tak, wiem że to po zupełnie przeciwnej stronie ale tak mi wygodniej
W pierwszej ciązy tez jezdzilam dalej. Teraz mam pod nosem. Moja kolezanka juz u tej gin prowadzila i bylo ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 18:49   #517
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
A właśnie - gdzie prowadzicie ciaze? Prywatnie, jakas niewielka lokalna przychodnia czy taka przy szpitalna? Chciałam wczoraj zapisać sie do przy szpitalnej a oni ze brak miejsc i ze dopiero na marzec... Ale ze to byłby juz ponad 10 tydzień i żeby próbować może gdzieś indziej sie uda... Albo owszem, ale prywatnie.. No szczeka mi opadła...

-------
To nie literówki... to słownik w telefonie zawsze wie lepiej
W 1 ciąży chodziłam prywatnie na wizyty do doktorki polecanej do porodów SN i teraz co mnie interesuje VBAC, do tego pracującej w szpitalu w którym planowałam rodzić (i rodzilam).
Teraz oczywiście wracam do niej bo to wspaniały lekarz.
Wszystkie badania, większość usg, cytologie - chodzilam do ginekologów na pakiet z pracy. Teraz też tak zamierzam.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Apropo jeszcze suplementacji, nie wiem czym się suplementujecie oprócz podstawowych rzeczy ale z całego serca polecam olej lniany:

http://www.olejlniany.leczeniepro.pl...asciwosci.html

tam w zakladce jest tez dawkowanie. Mi poleciła go internistka - po 1 przy antybiotyku, po drugie w ogóle żeby sobie i całej rodzinie go dawać.
Także u nas leci codziennie rano na czczo (ja i mąż) a Sara dostaje do miksów owocowych itp.

Do tego pjemy jeszcze olej z pestek dyni (pycha!) ale mialam przerwe i muszę sprawdzić czy w ciąży jest ok (choc wydaje mi sie ze ok).


Za to - prawie zem sie zalatwila bo najpierw chcialam kupic olej z czarnuszki, bo pamietalam ze ma genialne wlasciwosci na zdrowie, ale zagadalam sie z pania ze sklepu i mi powiedziala ze w ciazy powoduje skurcze.
Przy KP tez nie wolno.
Takze no - kupujcie lniany i pijcie na zdrowie (tylko kupcie ten dobrej jakosci, z lodówki, do przechowywania w lodowce, zimnotłoczony jesli sie nie myle).
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 18:52   #518
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Apropo jeszcze suplementacji, nie wiem czym się suplementujecie oprócz podstawowych rzeczy ale z całego serca polecam olej lniany:

http://www.olejlniany.leczeniepro.pl...asciwosci.html

tam w zakladce jest tez dawkowanie. Mi poleciła go internistka - po 1 przy antybiotyku, po drugie w ogóle żeby sobie i całej rodzinie go dawać.
Także u nas leci codziennie rano na czczo (ja i mąż) a Sara dostaje do miksów owocowych itp.

Do tego pjemy jeszcze olej z pestek dyni (pycha!) ale mialam przerwe i muszę sprawdzić czy w ciąży jest ok (choc wydaje mi sie ze ok).


Za to - prawie zem sie zalatwila bo najpierw chcialam kupic olej z czarnuszki, bo pamietalam ze ma genialne wlasciwosci na zdrowie, ale zagadalam sie z pania ze sklepu i mi powiedziala ze w ciazy powoduje skurcze.
Przy KP tez nie wolno.
Takze no - kupujcie lniany i pijcie na zdrowie (tylko kupcie ten dobrej jakosci, z lodówki, do przechowywania w lodowce, zimnotłoczony jesli sie nie myle).


O tu bardziej dla nas:
http://www.olejlniany.leczeniepro.pl...za-dzieci.html
Dobrze wiedzieć, ja póki co tylko kwas foliowy i czekam na konsultacje z lekarzem by mi coś przepisał. Ale skoro tak zachwalasz to może warto kupić 😊 a w jakim sklepie kupię taki z lodówki? Bo chyba się nie spotkałam jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 18:57   #519
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, ja póki co tylko kwas foliowy i czekam na konsultacje z lekarzem by mi coś przepisał. Ale skoro tak zachwalasz to może warto kupić 😊 a w jakim sklepie kupię taki z lodówki? Bo chyba się nie spotkałam jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja docelowo chcę zamówić, jak zamowie i przetestuje to podam wam na pewno wszystkie informacje (Tzn nie bede czekac az skoncze butelke, tylko czy przyjdzie szybko, czy bedzie sie roznil bardzo od tego co mam - cenowo jakosciowo itp).

A tymczasem by miec go szybciej kupilam go w pierwszym lepszym ecosklepie
Nie kupuj tego z polki , wrzuce wam jutro zdjecie jak moj lniany wglada

dorzucilam wyzej linka z "poradnika zdrowia" poczytaj bo naprawde fajne informacje


Polecam także - to mam przetestowane z poprzedniej ciąży, w razie gdyby się zrobiły problemy z stawianiem sie macicy, skurczami jakimis, czy to walsnie macicy czy miesni, tiki jakies oka - to od razu kapiele (moczenie nog moze byc) w siarczanie magenzu.
Sól epsom - przy niedoczynosci tarcczycy, a ten drugi (jak bedziesz szukac to zobaczysz ze sa dwa) to normalnie mozna jak tarczyca zdrowa.
Jak mi sie macica stawiala w chyba 4 msc to ginekolog mi polecila zamiast tabletek (bo słaba wchłanialność magnezu jest z tabletek) magnez w proszku w którym się trzeba moczyć.
Teraz nawet profilaktycznie raz na jakiś czas dodaje Sarze do kąpieli
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 19:04   #520
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Polinezyjka, właśnie poczytałam sobie i mega fajne te właściwości ma! Chętnie zobaczę ten Twój olej i sama pójdę kupić 😊 obym tylko w moim mieście go znalazła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 19:11   #521
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Polinezyjka, właśnie poczytałam sobie i mega fajne te właściwości ma! Chętnie zobaczę ten Twój olej i sama pójdę kupić 😊 obym tylko w moim mieście go znalazła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak coś to zamawiaj
https://olejowesmaki.pl/shop/ - cena nawet spoko ale na roznych grupach widzialam ze polecaja tą firmę
https://www.facebook.com/semcopl/ - tu chyba tez sie da zamawiac
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 19:14   #522
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
jak coś to zamawiaj
https://olejowesmaki.pl/shop/ - cena nawet spoko ale na roznych grupach widzialam ze polecaja tą firmę
https://www.facebook.com/semcopl/ - tu chyba tez sie da zamawiac
O, dziękuję 😘 w domu sobie ogarne na komputerze już 😊 jestem otwarta na wszelkie suplementy sprawdzone przez Was 😊teraz musimy o siebie wyjątkowo dbac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 19:20   #523
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
O, dziękuję 😘 w domu sobie ogarne na komputerze już 😊 jestem otwarta na wszelkie suplementy sprawdzone przez Was 😊teraz musimy o siebie wyjątkowo dbac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie!

Ja jeszcze myślę mocno nad Jodem - podobno równo ważny jest jak kwas foliowy.
A jeszcze z niedoczynnością tarczycy to już w ogóle ;/
No więc - ja w 1 ciąży mialam i nie do konca zima bylo jak pojechac czy to na tężnie solankową czy nad morze hehe
teraz będę jeździć jak się cieplej zrobi regularnie na tężnie bo jakoś tak nie chce brac w tabletakch - chyba ze znow mi wyjdzie wysokie tsh to pogadam z endokrynolog by mi zlecila badanie na poziom jodu
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 19:27   #524
Aretse_S
Raczkowanie
 
Avatar Aretse_S
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 247
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ja się na olej z czarnuszki też nadziałam

ja biorę trimid1, moze nie jest najtanszy, ale jak sie to wszystko zliczy do kupy, to wydzie mniej wiecej podobnie, a ak sie bierze dwie tabletki dziennie i z glowy. Zawiera:
SkładnikiZawartość w dziennej porcji (w 2 kapsułkach)% RWS Kwas dokozaheksaenowy (DHA) z alg 200mg - Witamina D 50 µg (czyli 2000 j.m) 1000 Witamina K 11,25 µg 15 Witamina B6 2,24 mg 160 Kwas foliowy 600 µg 300 Żelazo 18 mg 128,5 Jod 150 µg 100
Aretse_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 19:30   #525
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Dokładnie!

Ja jeszcze myślę mocno nad Jodem - podobno równo ważny jest jak kwas foliowy.
A jeszcze z niedoczynnością tarczycy to już w ogóle ;/
No więc - ja w 1 ciąży mialam i nie do konca zima bylo jak pojechac czy to na tężnie solankową czy nad morze hehe
teraz będę jeździć jak się cieplej zrobi regularnie na tężnie bo jakoś tak nie chce brac w tabletakch - chyba ze znow mi wyjdzie wysokie tsh to pogadam z endokrynolog by mi zlecila badanie na poziom jodu
Ja na szczęście z tarczyca nie miałam nigdy problemu, ale każdy medal ma dwie strony więc jestem z tych anemicznych. A żelazo w ciąży jest mega ważne. No zobaczymy co powie lekarz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 20:40   #526
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Aretse_S Pokaż wiadomość
Ja się na olej z czarnuszki też nadziałam

ja biorę trimid1, moze nie jest najtanszy, ale jak sie to wszystko zliczy do kupy, to wydzie mniej wiecej podobnie, a ak sie bierze dwie tabletki dziennie i z glowy. Zawiera:
SkładnikiZawartość w dziennej porcji (w 2 kapsułkach)% RWS Kwas dokozaheksaenowy (DHA) z alg 200mg - Witamina D 50 µg (czyli 2000 j.m) 1000 Witamina K 11,25 µg 15 Witamina B6 2,24 mg 160 Kwas foliowy 600 µg 300 Żelazo 18 mg 128,5 Jod 150 µg 100
Uaaaaaaaaaa swietny skład!! zapiszę sobie i poszukam ! no podoba mi się !

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście z tarczyca nie miałam nigdy problemu, ale każdy medal ma dwie strony więc jestem z tych anemicznych. A żelazo w ciąży jest mega ważne. No zobaczymy co powie lekarz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale ja też nigdy nie miałam problemów z tarczycą !
Dopiero na początku ciaży lekarka zlecił mi rutynowe TSH i było w normie dla normalnych ludzi ale ciut za wysokie dla kobiet w ciaży - w ciąży choruje się na rzeczy, które normalnie w życiu Ciebie nie dotyczą - np cukrzyca ciążowa (nie jestem sto procent pewna ale tu też chyba bez znaczenia czy masz skłonności czy nie).

Pamiętajcie w ogóle o tym badaniu THS, mojej koleżance lekarz nie zlecił w 1 ciąży, w drugiej dopiero po 21 tc a się okazało, że ma bardzo wysokie tsh, ft3 i ft4 - wszystko ponad norme, ft4 przenika do płodu, tsh szkodzi zaś matce, no i zrobili jej usg tarczycy i się okazują teraz różne problemy.
Ale to wynika z zaniedbania bo całą 1 ciąże miała podwyższone a nie dostawała tabletek na uregulowanie. Tak jej przynajmniej Endo wyjaśniła.
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 20:50   #527
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Uaaaaaaaaaa swietny skład!! zapiszę sobie i poszukam ! no podoba mi się !


ale ja też nigdy nie miałam problemów z tarczycą !
Dopiero na początku ciaży lekarka zlecił mi rutynowe TSH i było w normie dla normalnych ludzi ale ciut za wysokie dla kobiet w ciaży - w ciąży choruje się na rzeczy, które normalnie w życiu Ciebie nie dotyczą - np cukrzyca ciążowa (nie jestem sto procent pewna ale tu też chyba bez znaczenia czy masz skłonności czy nie).

Pamiętajcie w ogóle o tym badaniu THS, mojej koleżance lekarz nie zlecił w 1 ciąży, w drugiej dopiero po 21 tc a się okazało, że ma bardzo wysokie tsh, ft3 i ft4 - wszystko ponad norme, ft4 przenika do płodu, tsh szkodzi zaś matce, no i zrobili jej usg tarczycy i się okazują teraz różne problemy.
Ale to wynika z zaniedbania bo całą 1 ciąże miała podwyższone a nie dostawała tabletek na uregulowanie. Tak jej przynajmniej Endo wyjaśniła.
o kurka, to nie wiedziałam. Muszę zrobić cały komplet badań w takim wypadku. Myślę, że w piątek spróbuję się zarejestrować do mojego gina. Może na za dwa tygodnie mnie przyjmie i wszystko wytlumaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 07:06   #528
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Aretse_S Pokaż wiadomość
Ja się na olej z czarnuszki też nadziałam

ja biorę trimid1, moze nie jest najtanszy, ale jak sie to wszystko zliczy do kupy, to wydzie mniej wiecej podobnie, a ak sie bierze dwie tabletki dziennie i z glowy. Zawiera:
SkładnikiZawartość w dziennej porcji (w 2 kapsułkach)% RWS Kwas dokozaheksaenowy (DHA) z alg 200mg - Witamina D 50 µg (czyli 2000 j.m) 1000 Witamina K 11,25 µg 15 Witamina B6 2,24 mg 160 Kwas foliowy 600 µg 300 Żelazo 18 mg 128,5 Jod 150 µg 100
W femibion natal 1 też est jod

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 07:45   #529
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

U Was też tak potwornie zimno? Brrr okropna pogoda. Jak szłam do pracy to prawie parasol mi z ręki wyrwało 😑 byle do 19 jak się dziś czujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-24, 08:00   #530
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
U Was też tak potwornie zimno? Brrr okropna pogoda. Jak szłam do pracy to prawie parasol mi z ręki wyrwało 😑 byle do 19 jak się dziś czujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja córa tak kaszlała wieczorem, w nocy, teraz nad ranem że jestem zombie. Nie wyspana i zmartwiona. Aż ją do wymiotów drze z tego kaszlu + katar zielony na kilometry się ciągnie.
A weź tu odciągnij odkurzaczem samej ciężko choć wczoraj miała gorączkę i była taka nieprzytomna i sobie pozwolila.

Stwierdzam, że chorowanie dzieci to najgorsza rzecz na świecie , serce Ci się kraja, nie za bardzo masz jak pomóc czasem, już idę z nią 3 raz do lekarza, ale lekarka kazała przyjść gdyby nie było poprawy - no i niestety nie ma

także ja się czuję dziś fatalnie (rano puściłam jej bajke i zdrzemnęłam się obok bo tak mnie głowa bolała z niewyspania że nie dałam rady)

och to się pożaliłam, za chwile do lekarza to zobaczymy co to będzie - jesu oby dała coś co szybko jej pomoże , już nawet ten antybiotyk, jestem po prostu niewyspana tak totalnie od półtora tygodnia ;/ bo już półtora tygodnia, a prawie dwa codziennie wieczorem kaszle ;/
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 08:11   #531
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ja już po USG - potomek ma już 3,3 mm i bije serduszko! Teraz tylko wyjaśnić jeszcze, skąd te plemienia.. Wg pomiarów to 5+6/6 tydzień.



-------
To nie literówki... to słownik w telefonie zawsze wie lepiej
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 08:16   #532
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Ja już po USG - potomek ma już 3,3 mm i bije serduszko! Teraz tylko wyjaśnić jeszcze, skąd te plemienia.. Wg pomiarów to 5+6/6 tydzień.



-------
To nie literówki... to słownik w telefonie zawsze wie lepiej
Gratulacje!
To może i u mnie będzie jutro serduszko

Odliczam godziny do jutrzejszej wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 08:17   #533
blondynaaa_91
Rozeznanie
 
Avatar blondynaaa_91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 939
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Hej dziewczyny! Ja byłam wczoraj na USG, widać było pęcherzyk i malutką kropeczkę jak się okazało prawdopodobnie ten cykl miałam bardzo długi, co u mnie jest normą i trochę się rozjechał termin porodu z miesiączki z tym z USG. Z USG mam teraz na 23.09

Ja z suplementów biorę PregnaPlus, jest tam i jod i DHA.
I polecam też zrobić TSH, mnie też się w ciąży podniosło, prawdopodobnie moja tarczyca nie wydala przy zwiększonym zapotrzebowaniu hormonalnym jakie jest w ciąży i muszę suplementować Euthyroxem
blondynaaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 08:21   #534
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ja eutyroks bralam juz przed, aktualnie mam kontrolowac co 3 tygodnie.


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 08:44   #535
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Ja już po USG - potomek ma już 3,3 mm i bije serduszko! Teraz tylko wyjaśnić jeszcze, skąd te plemienia.. Wg pomiarów to 5+6/6 tydzień.



-------
To nie literówki... to słownik w telefonie zawsze wie lepiej
Jeeee !!! Gratuluje piękne wieści wrzucaj zdjęcie

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja byłam wczoraj na USG, widać było pęcherzyk i malutką kropeczkę jak się okazało prawdopodobnie ten cykl miałam bardzo długi, co u mnie jest normą i trochę się rozjechał termin porodu z miesiączki z tym z USG. Z USG mam teraz na 23.09



Ja z suplementów biorę PregnaPlus, jest tam i jod i DHA.

I polecam też zrobić TSH, mnie też się w ciąży podniosło, prawdopodobnie moja tarczyca nie wydala przy zwiększonym zapotrzebowaniu hormonalnym jakie jest w ciąży i muszę suplementować Euthyroxem

Moja tez nie wydalala hehe i trzeba było euthyrox na szczęście po ciąży doszła do siebie

I gratuluje kropka !! ❤️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 08:48   #536
Fragaria_
Wtajemniczenie
 
Avatar Fragaria_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość

Wypoczywaj


Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Ja już po USG - potomek ma już 3,3 mm i bije serduszko! Teraz tylko wyjaśnić jeszcze, skąd te plemienia.. Wg pomiarów to 5+6/6 tydzień.
Gratuluję serduszka!

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Gratulacje!
To może i u mnie będzie jutro serduszko

Odliczam godziny do jutrzejszej wizyty
Trzymam kciuki, żeby już było widać serduszko

Poli, Fortuna dużo zdrówka dla Waszych Dzieciaczków

U mnie plamienie już się nie pojawiło do tej pory na szczęście
Fragaria_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 09:08   #537
Aretse_S
Raczkowanie
 
Avatar Aretse_S
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 247
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Moja córa tak kaszlała wieczorem, w nocy, teraz nad ranem że jestem zombie. Nie wyspana i zmartwiona. Aż ją do wymiotów drze z tego kaszlu + katar zielony na kilometry się ciągnie.
A weź tu odciągnij odkurzaczem samej ciężko choć wczoraj miała gorączkę i była taka nieprzytomna i sobie pozwolila.

Stwierdzam, że chorowanie dzieci to najgorsza rzecz na świecie , serce Ci się kraja, nie za bardzo masz jak pomóc czasem, już idę z nią 3 raz do lekarza, ale lekarka kazała przyjść gdyby nie było poprawy - no i niestety nie ma

także ja się czuję dziś fatalnie (rano puściłam jej bajke i zdrzemnęłam się obok bo tak mnie głowa bolała z niewyspania że nie dałam rady)

och to się pożaliłam, za chwile do lekarza to zobaczymy co to będzie - jesu oby dała coś co szybko jej pomoże , już nawet ten antybiotyk, jestem po prostu niewyspana tak totalnie od półtora tygodnia ;/ bo już półtora tygodnia, a prawie dwa codziennie wieczorem kaszle ;/
o masakra.. matko kochana, najgorzej chyba jak jest combo, wszyscy chorzy Trzymajcie się jakoś! To jakieś wrtęne cos musi byc, moze nawet lepiej antybiotyk, niz sie tak bedziecie męczyć. Trzymam kciuki, zeby bylo lepiej!

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Ja już po USG - potomek ma już 3,3 mm i bije serduszko! Teraz tylko wyjaśnić jeszcze, skąd te plemienia.. Wg pomiarów to 5+6/6 tydzień.



-------
To nie literówki... to słownik w telefonie zawsze wie lepiej
jeeej, no to super!

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja byłam wczoraj na USG, widać było pęcherzyk i malutką kropeczkę jak się okazało prawdopodobnie ten cykl miałam bardzo długi, co u mnie jest normą i trochę się rozjechał termin porodu z miesiączki z tym z USG. Z USG mam teraz na 23.09

Ja z suplementów biorę PregnaPlus, jest tam i jod i DHA.
I polecam też zrobić TSH, mnie też się w ciąży podniosło, prawdopodobnie moja tarczyca nie wydala przy zwiększonym zapotrzebowaniu hormonalnym jakie jest w ciąży i muszę suplementować Euthyroxem
Super!! i troche zazdoszcze, bo już się nie moge doczekać swojego USG..
Aretse_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 09:11   #538
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Moja córa tak kaszlała wieczorem, w nocy, teraz nad ranem że jestem zombie. Nie wyspana i zmartwiona. Aż ją do wymiotów drze z tego kaszlu + katar zielony na kilometry się ciągnie.
A weź tu odciągnij odkurzaczem samej ciężko choć wczoraj miała gorączkę i była taka nieprzytomna i sobie pozwolila.

Stwierdzam, że chorowanie dzieci to najgorsza rzecz na świecie , serce Ci się kraja, nie za bardzo masz jak pomóc czasem, już idę z nią 3 raz do lekarza, ale lekarka kazała przyjść gdyby nie było poprawy - no i niestety nie ma

także ja się czuję dziś fatalnie (rano puściłam jej bajke i zdrzemnęłam się obok bo tak mnie głowa bolała z niewyspania że nie dałam rady)

och to się pożaliłam, za chwile do lekarza to zobaczymy co to będzie - jesu oby dała coś co szybko jej pomoże , już nawet ten antybiotyk, jestem po prostu niewyspana tak totalnie od półtora tygodnia ;/ bo już półtora tygodnia, a prawie dwa codziennie wieczorem kaszle ;/
Jejku bidulka obie biedne, mama bo wymeczona a mała - wiadomo... Zdrówka dla Was obu
Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Ja już po USG - potomek ma już 3,3 mm i bije serduszko! Teraz tylko wyjaśnić jeszcze, skąd te plemienia.. Wg pomiarów to 5+6/6 tydzień.



-------
To nie literówki... to słownik w telefonie zawsze wie lepiej
Aaa gratulacje!!
Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja byłam wczoraj na USG, widać było pęcherzyk i malutką kropeczkę jak się okazało prawdopodobnie ten cykl miałam bardzo długi, co u mnie jest normą i trochę się rozjechał termin porodu z miesiączki z tym z USG. Z USG mam teraz na 23.09

Ja z suplementów biorę PregnaPlus, jest tam i jod i DHA.
I polecam też zrobić TSH, mnie też się w ciąży podniosło, prawdopodobnie moja tarczyca nie wydala przy zwiększonym zapotrzebowaniu hormonalnym jakie jest w ciąży i muszę suplementować Euthyroxem
Cudownie gratulacje kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 10:07   #539
Amelka6614
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 134
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ja wczoraj miałam usg i CRL mojej dzidzi wynosi 0.92 cm serduszko bije termin sie zgadza wiec rośnie miarowo ale delikatnie odkleja mi się kosmówka mam reżim łóżkowy do 5.02 a potem się okaże dzwoniliśmy umówić się na badania prenatalne i mamy je 28.02 ja do tego czasu 3 razy osiwieje z nerwów.. jeszcze pani zapisująca mnie na badania stwierdziła że wg jej wyliczeń dzieciątko moje jest troszkę mniejsze niż być powinno
Amelka6614 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 10:15   #540
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Amelka6614 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj miałam usg i CRL mojej dzidzi wynosi 0.92 cm serduszko bije termin sie zgadza wiec rośnie miarowo ale delikatnie odkleja mi się kosmówka mam reżim łóżkowy do 5.02 a potem się okaże dzwoniliśmy umówić się na badania prenatalne i mamy je 28.02 ja do tego czasu 3 razy osiwieje z nerwów.. jeszcze pani zapisująca mnie na badania stwierdziła że wg jej wyliczeń dzieciątko moje jest troszkę mniejsze niż być powinno
Nie stresuj się bo to teraz nie wskazane. Odpoczywaj jak Ci dzidzia wystrzeli ze wzrostem to wtedy będzie 😀 mówisz, że rośnie miarowo - to najważniejsze 😊

Zapomniałam się Wam pochwalic - zamówiłam książkę jak tylko się dowiedzialam, że jestem w ciąży. Ciężarówką przez 9 miesięcy 😀 i dziś ide odebrać. Ponoć ciekawe tomiszcze 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-29 14:54:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.