Problem z wargami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-29, 12:32   #1
kochamcie17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2

Problem z wargami


Witam wszytskich. To mój pierwszy wątek na tym forum, mam nadzieję, że znajdę pomoc.
Mój problem jest dość nietypowy, nie wiem, czy juz był poruszany, domyslam się, że raczej nie.
Chodzi o to, że parę lat temu, dokładnie to jakieś 4, podczas kąpieli mama zauwazyła u mnie dziwny wygląd miejsca intymnego. MOje wargi sromowe nie znajdują się wewnatrz, tylko na zewnątrz. Nie wiem, czy potraficie to sobie wyobrazić. ;p NIe mam charakterystycznej "kreski", tylko wargi.
NIe podoba mi się to, pani ginekolog u której byłam, stwierdziła, że to normalne, że każda z nas inaczej tam wygląda. Ale ja tego nie potrafię zaakceptować. NIe widziałam jeszcze, żeby ktoś też się tak różnił.
Wstydzę się przez to swojej fizyczności. Wiem, że jeżeli jakoś się z etgo nie wyleczę, to nie będę w stanie rozebrać się przed facetem. NIe zniosłabym tego zdziwonego spojrzenia.
A może przesadzam?
Z koleżankami pod prysznic nie weszłam, nie dałam rady. Nie chce tak wyglądać. Żadna dziewczyna nie ma takeigo miejsca intymnego z moich koleżanek, na filmach erotycznych też żadną z takimi wargami nie widziałam.
Co mam robić? Czy to normalne czy jest coś ze mna nie tak?
Pomóżcie.
kochamcie17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 13:33   #2
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Problem z wargami

Wargi mogą byc schowane wew., albo na zew. albo tylko częśc ich wystaje. Na pewno nie jesteś sama, jest wiele dziewczyn z tymi na zew., raz czytałam o dziewczynie ktorej niemalże z majtek zwisywały, chociać wydaję się to trochę absurdalne/ przerysowane. Za bardzo przywiązujesz do tego uwagę, a to, że nie widziałaś u kogoś innego takich warg, nie znaczy, ze nikt takich nie ma ;P
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 14:29   #3
a taka sobie
Raczkowanie
 
Avatar a taka sobie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
Dot.: Problem z wargami

przeciez to nic takiego kazdy cxzlowiek wyglada inaczej naprawde nie masz sie czym przejmowac...mowisz ze wstydzilabys sie rozebrac przed chlopakiem a niby czemu??jak Cie kocha to zrozumie nawet nie bedzie przywiazywal do tego zadnej wagi...przeciez nie liczy sie jak wygladasz tylko jaka jestes w srodkuto tak samo jak kobiety maja wieksze piersi a drugie maja male albo jeszcze inne tco sa plasnie jak deski ale nie wsydza sie tego bo nie maja czego
a taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 16:08   #4
kochamcie17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z wargami

pewnie macie rację

ale jakos nie moge sie przełamać ;o

Illegale, ta panna z majtkami... musiałaby być jakaś wieeeelka, naprawdę xD
kochamcie17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.