:O Mleko wypływające z piersi a brak ciąży :(((HELP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-01, 08:18   #1
perfection123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 158
Unhappy

:O Mleko wypływające z piersi a brak ciąży :(((HELP


witam zacznę od początku choc jest to bardzo skaplikowana sytuacja. biore tabletki antykoncepcyjne diane 35 juz dłuzszy czas. 6.03 dostałam normalnie krwawienia z odstawienia po czym zaczelam nowe opakowanie .jednak stalo sie cos nieprzewidualnego 18 marca poszłam na basen niestety żyje w ciaglym biegu zapomniałam wyjac z kieszeni płaszcza paru rzeczy gumy do zucia ,drobne pieniadze ,tabletki antykoncepcyjne ,które musiałam wziasc gdyz niewiedziałam o której wroce do domu ,błyszczyk.:/ gdy wychodziłam z basenu do domu siegnełam reka do kieszeni i okazało sie ze kieszenie sa puste. widocznie zostałam okradziona . to nie pierwsza taka sytuacja w tym miejscu bo tydzien wczesniej pewnej pani ktos ukradł mydło w płynie ;/. było juz za pozno zeby isc do lekarza wiec nagle przestałam brac te tabletki. 22 marca dostałam krwawienie z odstawienia trwało 5 dni i było takie jak zwykle. tylko troche bolałmnie bardzoej brzuch i piersi.w sobote (28.03) poznym wieczorem weszłam do wanny i zaczełam sie myc przy myciu scisnelam niechcacy piers oi zobaczyłam ze leci z niej mleko .wyszłam z wanny wytarłam sie zeby byc przekonana ze to nie mydlo przy nacisnieciu leciało dalej ;/ nawet go sprobowałam.niemogłam sie uspokoic gdyz w ostatnich miesiacach nie wspołzyłam jedynie uprawiałam peting.na drugi dzien zrobiłam test który wyszedł negatywnie .zapisałam sie juz do ginekologa na 7.04 -najwczesniejszy termin i nie wiem co mnie czeka.ni9ewiem co mam zrobic brzuch boli nadal ,z piersi leca kropelki mleka lub wydzieliny czy ktos mogłby mnie naprowadzic na prawidłowe myslenie? czy mam powtorzyc ten test? perzeciez siara i mleko powstaja najwczesniej w 20 tyg ciazy (co robic?
perfection123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 08:32   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: :O Mleko wypływające z piersi a brak ciąży :(((HELP

Uspokoj się. Z tego co mi wiadomo, moja kolezanka też miala mleko przy tabletkach ( lub inną wydzielinę). Idz do lekarza i już nie panikuj a w ciaży nie jestes.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:55   #3
pajka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: :O Mleko wypływające z piersi a brak ciąży :(((HELP

zrób badania prolaktyny najczęściej jej podwyższony poziom powoduje mleko w piersiach.
pajka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:49   #4
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: :O Mleko wypływające z piersi a brak ciąży :(((HELP

Może masz wysoki poziom prolaktyny wtedy niektóre kobiety mają właśnie mlekotok to normalne. zapewne dostaniesz badania na to
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 20:28   #5
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: :O Mleko wypływające z piersi a brak ciąży :(((HELP

prolaktyna
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.