Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 18:03   #3961
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Cathy zrob mi liste rozy ktorych nie masz z edm
yes, sir !
na gg później Cię dopadnę

a ja z cieniami EDM mimo iż zbieram je namiętnie, wciąz nie jestem tak zaprzyjaźniona, jakbym chciała. brakuje mi trochę takich bardziej szalonych barw u nich. Wszystko takie stonowane, neutralne, przywoite, grzeczne, ugłaskane... Ale rozumiem, oczywiscie, bo większosc jednak nie maluje się jak papuga
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 18:08   #3962
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cześć , ja również poproszę o pomock. Kiedyś studiowałąm ten wątek i zamówiSunkissedłąm na allegro 2 EDM oba w formule intensive Golden Fair i Sunkissed . W sunkissed wyglądałam jak pomarańcza, natomiast Golden fair mi pasował. Gdy nakłądałam go na buzię wydawał się ciemny, ale potem długo używałam go zamiast korektora i wówczas wydawał się jasny. Generalnie kolor moim zdaniem był ok.
Zawsze wybieram ciepłe podkłądy, w zimnych wyglądam niezrdrowo, dla mnie nawet Lasting Performance ivory beige 101 był za różowy no i za ciemny. Najbliższy jest mi Buff revlona, ale ostatnio wydaje mi się za żółty (to pewnie dlatego, że się kwaszę, moja buzia na zdjęciach jest właśnie posmarowana tonikiem z BHA. Używam też Mary Kay FC Ivory 100 oraz gdy użyję samoopalacza to Ivory 200
Nie wiem w celować, podoba mi się Linen
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zmieniarka 051.jpg (146,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmieniarka 052.jpg (31,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmieniarka 053.jpg (146,1 KB, 21 załadowań)
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 18:16   #3963
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ostatnie wieści z forum EDM
"
Hi Ladies:

Again, just want to assure everyone that this was an issue the first couple of days with the new site, but the situation has been fixed. With that being said, please know we will take care of anyone that has a problem with custom fees due to an incorrect value on your package. Please contact cs, and it will also be helpful if you can take a picture of the label which shows the amount that was on the package. And of course we will need your order number too.

Rest assured, we will take care of you

Kate"



(dzięki uprzejmości jednej z naszych kochanych nieobecnych chwilowo tutaj Detektywie )

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-09-03 o 18:19
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 18:25   #3964
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dla nieanglojezycznych, w skrócie:

zapewniamy, że taka sutyacja miała miejsce tylko przez kilka pierwszych dni od pojawienia sie nowej strony, zostało to juz rozwiązane. W razie problemów z vatem naliczonym od niewłaściwej kwoty na przesyłce, prosze się kontaktować z nami, pomożemy, będzie też pomocne zrobienie zdjęc tej yyy naklejki na opakowaniu na której napisana niewłaściwa kwota, oraz numer nadania.
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-03 o 18:26
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 18:30   #3965
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dla nieanglojezycznych, w skrócie:

zapewniamy, że taka sutyacja miała miejsce tylko przez kilka pierwszych dni od pojawienia sie nowej strony, zostało to juz rozwiązane. W razie problemów z vatem naliczonym od niewłaściwej kwoty na przesyłce, prosze się kontaktować z nami, pomożemy, będzie też pomocne zrobienie zdjęc tej yyy naklejki na opakowaniu na której napisana niewłaściwa kwota, oraz numer nadania.
Winly
bo ja z rozpędu zapomniałam, ze to nie w naszym języku i nie dla wszystkich moze być czytelne
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 18:32   #3966
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja tez zawsze wszystko wklejam tak jak jest, bez tłumaczenia, też w ogole nie myślę o takich rzeczach, że ktoś przecież moze nie znać jezyka
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 18:42   #3967
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Hej hej do tej pory tylko ten wątek czytałam, ale teraz mam trochę więcej czasu więc pora się udzielić
dość dawno bo w czerwcu zamówiłam sobie próbki podkładów no i teraz chcę chyba 'pełnowymiarową' wersję... zamawiałam dość ciemne bo to wakacje były, a ja z natury nawet nie jestem chyba taka blada...ale sama nie wiem, czy którykolwiek z tych co mam pasuje.
Załączam fotki z tym co mam - pomazanym na policzku, nakładałam sporo żeby widać było Kolory wydaje mi się dość wiernie oddane, chociaż wydawało mi się zawsze że jestem mniej czerwona
Od góry:
Róż New Car Smell
Korektor Multi Tasking
Medium Beige Neutral (Matte)
Medium Beige Summer (Semi-Matte)
Sandy Medium (Original Glo)

Formuła najbardziej chyba mi pasuje Matte, bo moja cera jak widać za ładna nie jest (chociaż i tak to już o niebo lepiej niż kiedyś, zostały w sumie głównie blizny po masakrze trądzikowej...) i wszystko co ma dużo drobinek jakoś mnie odstrasza.


Będę wdzięczna za pomoc i dobranie kolorku
Nieśmiało się przypomnę teraz wieczorem sporo osób na wizażu buszuje to może ktoś pomoże ...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 18:51   #3968
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dziewczyny, macie może zdjecia różu Morning Cup, tego co teraz jako special dają? Miałam wczoraj zamawiać, nie chciało mi sie i już nie ma sunlighta . A ten róz nie dośc ze matowy to jeszcze taki jakiś dziwny błotnisty kolor sie wydaje ....

sorry za OT -
Winly, Cathy - ja też jak coś wklejam po ang to zapominam że niektórzy mogą nie zrozumieć, nie tylko wy tak macie ale ja ang uczę i tłumaczę więc zboczenie zawodowe
acha i Cathy, kiedyś chciałam Ci odsypki wysłać, jeszcze przed waszym spotkaniem, pisałam na maila i gg żebyś mi adres podała to wyśle , daj znaćna priv czy chcesz bo koperta czeka

Edytowane przez AdaD
Czas edycji: 2009-09-03 o 18:52
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 18:53   #3969
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
dziewczyny, macie może zdjecia różu Morning Cup, tego co teraz jako special dają? Miałam wczoraj zamawiać, nie chciało mi sie i już nie ma sunlighta . A ten róz nie dośc ze matowy to jeszcze taki jakiś dziwny błotnisty kolor sie wydaje ....

sorry za OT -
Winly, Cathy - ja też jak coś wklejam po ang to zapominam że niektórzy mogą nie zrozumieć, nie tylko wy tak macie ale ja ang uczę i tłumaczę więc zboczenie zawodowe
acha i Cathy, kiedyś chciałam Ci odsypki wysłać, jeszcze przed waszym spotkaniem, pisałam na maila i gg żebyś mi adres podała to wyśle , daj znaćna priv czy chcesz bo koperta czeka
chyba gdzieś na forum EDM był swatche

mamy to samo zboczenie zawodowe, bo my przecież też nauczycielki ang
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 19:01   #3970
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
chyba gdzieś na forum EDM był swatche

mamy to samo zboczenie zawodowe, bo my przecież też nauczycielki ang
oo to miło , Cathy tez? musiałam przegapić
w razie co to na plotkowym możemy powymieniac doświadczenia prosze jak minerałoza dotyka nasza profesję
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 19:06   #3971
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Będę wdzięczna za pomoc i dobranie kolorku
moim zdaniem masz brzoskwiniowa cere, celowalabym w poziom Light, moze Golden Light albo Soft Butter Peach

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Cześć , ja również poproszę o pomock. Kiedyś studiowałąm ten wątek i zamówiSunkissedłąm na allegro 2 EDM oba w formule intensive Golden Fair i Sunkissed . W sunkissed wyglądałam jak pomarańcza, natomiast Golden fair mi pasował. Gdy nakłądałam go na buzię wydawał się ciemny, ale potem długo używałam go zamiast korektora i wówczas wydawał się jasny. Generalnie kolor moim zdaniem był ok.
Zawsze wybieram ciepłe podkłądy, w zimnych wyglądam niezrdrowo, dla mnie nawet Lasting Performance ivory beige 101 był za różowy no i za ciemny. Najbliższy jest mi Buff revlona, ale ostatnio wydaje mi się za żółty (to pewnie dlatego, że się kwaszę, moja buzia na zdjęciach jest właśnie posmarowana tonikiem z BHA. Używam też Mary Kay FC Ivory 100 oraz gdy użyję samoopalacza to Ivory 200
Nie wiem w celować, podoba mi się Linen
na tych zdjeciach Twoja skora jest wyraznie chlodna, rozowawa, mozliwe, ze w lustrze widzisz cos innego, a kolory przeklamaly.
jezeli jasnosc Golden Fair byla w miare dobra to moze Sandy Fair, chociaz on jest chyba odrobine jasniejszy od Golden Fair? zastanowilabym sie tez nad Ivory i Linen, ale dziewczyny pewnie lepiej podpowiedza, te dwa ostatnie kolory znam tylko ze zdjec
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 19:42   #3972
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
dziewczyny, macie może zdjecia różu Morning Cup, tego co teraz jako special dają? Miałam wczoraj zamawiać, nie chciało mi sie i już nie ma sunlighta . A ten róz nie dośc ze matowy to jeszcze taki jakiś dziwny błotnisty kolor sie wydaje ....
poplotkujemy później na gg
Morning Cup na swatchach i opisach nie wydaje się być specjalnie kuszący
Tu i tu można mniej więcej zobaczyć jak wygląda.
Ten drugi link to moje ulubione miejsce do sprawdzania odcieni różów, których nie znałam.
I pozwolę sobie przytoczyć cytat z tego bloga:
"29. Morning Cup- matte; dirty grayish-lilac; probably the ugliest and most unflattering blush ever- makes me look like a corpse; better as a smokey eyeshadow - pair it with Bouquet"
Ha, nie brzmi to zachęcająco (w szybkim tłumaczeniu - " brudny szarawy lila, najprawdopodobniej najbrzydszy i najbardziej nietwarzowy odcień jaki może być, sprawia, ze wyglądam jak trup. Lepszy jako przydymiony cień w duecie z Bouquet'em")
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 19:51   #3973
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Nieśmiało się przypomnę teraz wieczorem sporo osób na wizażu buszuje to może ktoś pomoże ...
Soft Butter Peach
Medium Beige
Fairly Summer

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
poplotkujemy później na gg
Morning Cup na swatchach i opisach nie wydaje się być specjalnie kuszący
Tu i tu można mniej więcej zobaczyć jak wygląda.
Ten drugi link to moje ulubione miejsce do sprawdzania odcieni różów, których nie znałam.
I pozwolę sobie przytoczyć cytat z tego bloga:
"29. Morning Cup- matte; dirty grayish-lilac; probably the ugliest and most unflattering blush ever- makes me look like a corpse; better as a smokey eyeshadow - pair it with Bouquet"
Ha, nie brzmi to zachęcająco (w szybkim tłumaczeniu - " brudny szarawy lila, najprawdopodobniej najbrzydszy i najbardziej nietwarzowy odcień jaki może być, sprawia, ze wyglądam jak trup. Lepszy jako przydymiony cień w duecie z Bouquet'em")

przez ten blog przypomnialam sobie ze mam going green to pink- moj idealny roz (w kuferku)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 20:30   #3974
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
poplotkujemy później na gg
Morning Cup na swatchach i opisach nie wydaje się być specjalnie kuszący
Tu i tu można mniej więcej zobaczyć jak wygląda.
Ten drugi link to moje ulubione miejsce do sprawdzania odcieni różów, których nie znałam.
I pozwolę sobie przytoczyć cytat z tego bloga:
"29. Morning Cup- matte; dirty grayish-lilac; probably the ugliest and most unflattering blush ever- makes me look like a corpse; better as a smokey eyeshadow - pair it with Bouquet"
Ha, nie brzmi to zachęcająco (w szybkim tłumaczeniu - " brudny szarawy lila, najprawdopodobniej najbrzydszy i najbardziej nietwarzowy odcień jaki może być, sprawia, ze wyglądam jak trup. Lepszy jako przydymiony cień w duecie z Bouquet'em")

yyyyy on jest popielaty , nie dziwie sie że go wydają, wyjątkowy
... to chyba go nie chce, a nastepny special to nie wiadomo kiedy bedzie ..
szukałam na forum edm ale słabo jak widać tego bloga nie znałam , fajny link !
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 22:36   #3975
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

truskawkowawiosno, pastereczko - dziękuję za odpowiedzi, patrząc na podane kolory faktycznie mogą pasować! zamawiam próbki i pochwalę się efektem jak widać sama sobie za ciemne wybrałam...no ale ja jakoś zawsze w takie ciemniaki celuję, może dlatego że cała jestem ciemna a na twarzy jakaś wybielona

A może jak już zamawiam to i jakiś róż wezmę? Skoro mam brzoskwiniową cerę, to jaki z matowych by się nadawał...?
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia

Edytowane przez mdz
Czas edycji: 2009-09-03 o 22:38
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 23:15   #3976
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
A może jak już zamawiam to i jakiś róż wezmę? Skoro mam brzoskwiniową cerę, to jaki z matowych by się nadawał...?
all smiles Ty chyba jestes typem wiosennym(wnioskuje po cerze i oczkach), cieple czerwienie i brzoskwiniowe odcienie moim zdaniem beda Ci pasowac

Summer Stroll i Snuggle maja drobinki, ale moim zdaniem dyskretne, tez powinny Ci pasowac
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 07:25   #3977
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
mam dokładnie tak samo. Też doliczyłam 1 centa, ściągnęło mi kasę z paypala ale nie otrzymałam żadnego potwierdzenia z EDM i na My account nie mam żadnych zamówień :/
Wysłałam maila do EDM w sprawie mojego zamówienia i zobaczymy co będzie. Mojej siostrze tak zależy na czasie, a teraz nie wiadomo kiedy to wogóle wyślą. Chciałam jeszcze mamie zamówić próbki a tu narazie klops...
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 07:41   #3978
viollcia13
Przyczajenie
 
Avatar viollcia13
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
GG do viollcia13
Cześć dziewczyny już was prosiłam o pomoc w doborze podkładu ale nie uzyskałam odpowiedzi wiec może tym razem wklejam zdjęcie mojej cery robine przed chwilą, jaki odcień poleciłybyście mi??????

oto zdj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_0354.jpg (65,5 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-09-04 o 09:04
viollcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 08:11   #3979
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Nie wiem czy już wiecie, że zmienili darmowe zestawy i próbki? Niektóre się powtarzają ale są też nowe
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 08:22   #3980
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
"29. Morning Cup- matte; dirty grayish-lilac; probably the ugliest and most unflattering blush ever- makes me look like a corpse; better as a smokey eyeshadow - pair it with Bouquet"
Ha, nie brzmi to zachęcająco (w szybkim tłumaczeniu - " brudny szarawy lila, najprawdopodobniej najbrzydszy i najbardziej nietwarzowy odcień jaki może być, sprawia, ze wyglądam jak trup. Lepszy jako przydymiony cień w duecie z Bouquet'em")
Ehm, nie wiem czy to mądrze się wychylać, ale dla mnie Morning Cup to jeden z najbardziej niezwykłych i najładniejszych* odcieni różu. Trochę żałuję, że nie poczekałam z zamówieniem do teraz - oczywiście Sunlight mi się przyda, bo codziennie jest w użyciu, ale duży krążek Morning Cup... Ech.

---
* - Ale może jako wielka fanka burtonowskiej Corpse Bride i Helenki w Sweeney Todd, mam nieco zaburzoną percepcję
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 08:24   #3981
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

na tych zdjeciach Twoja skora jest wyraznie chlodna, rozowawa, mozliwe, ze w lustrze widzisz cos innego, a kolory przeklamaly.
jezeli jasnosc Golden Fair byla w miare dobra to moze Sandy Fair, chociaz on jest chyba odrobine jasniejszy od Golden Fair? zastanowilabym sie tez nad Ivory i Linen, ale dziewczyny pewnie lepiej podpowiedza, te dwa ostatnie kolory znam tylko ze zdjec
Właśnie jest zaróżowiona ale wydaje mi się ze to po kwasach...z tym, że na szyję kwasów nie daję a też wyszła różowa. Gdy kiedyś dawałam zdjęcia na forum metamorfozy z zapytaniem czy jestem wiosna/lato itd wszyscy zgodnie orzekli ze wiosna
Dzisiaj nałozyłam na twarz Mary Kay Ivory 200 (ale on jest w ciepłym odcieniu) i stwierdzam, ze jednak ta 100, której używam gorzej na mnie leży ni 200. Sandy Fair ma bardziej neutralny kolor od Golden, ale jak jest jasniejsza od Golden Fair to odpada. Ivory za różowy, ale Linen wydaje mi się taki właśnie neutralny, boję się tylko, że daje efekt ziemnstej cery, a ja generalnie wyglądam bardzo niezdrowo i nie chce tego pogłębiać.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 10:42   #3982
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Właśnie jest zaróżowiona ale wydaje mi się ze to po kwasach...z tym, że na szyję kwasów nie daję a też wyszła różowa. Gdy kiedyś dawałam zdjęcia na forum metamorfozy z zapytaniem czy jestem wiosna/lato itd wszyscy zgodnie orzekli ze wiosna
Dzisiaj nałozyłam na twarz Mary Kay Ivory 200 (ale on jest w ciepłym odcieniu) i stwierdzam, ze jednak ta 100, której używam gorzej na mnie leży ni 200. Sandy Fair ma bardziej neutralny kolor od Golden, ale jak jest jasniejsza od Golden Fair to odpada. Ivory za różowy, ale Linen wydaje mi się taki właśnie neutralny, boję się tylko, że daje efekt ziemnstej cery, a ja generalnie wyglądam bardzo niezdrowo i nie chce tego pogłębiać.
zerknelam do tamtego watku, wygladasz tam zupelnie inaczej, tez mi sie wydaje, ze jestes Wiosna z brzoskwiniowa buzia moze Olive Fair? chociaz on w sumie jest dosc podobny do Golden Fair, Soft Butter Peach moim zdaniem tez moglby pasowac, o ile nie bylby za ciemny, strasznie, zaluje, ze w kategorii Warm nie ma jasniejszego odcienia, soft Butter Peach wydaje sie na pierwszy rzut oka chlodny, ale na twarzy wyglada zupelnie inaczej, cieplo, ładnie. SBP w wersji intensive jest wyraznie chlodniejszy, bardziej niz w wersji matte, ktora jest wyraznie brzoskwiniowa

Fawn pewnie bedzie za zolty dla Ciebie, Light z Goldenow bedzie prawdopodobnie za pomaranczowy, chociaz kto wie? a moze Light Medium z Beige?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 11:03   #3983
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że light neutral będzie dobry. Beige neutral za ciemny- podobnie jak light medium. Sunkissed fair ma różowawe tony a u Ciebie ich nie widzę. Fairly light i fairly light neutral- stawiałabym na ten drugi jeżeli light neutral będzie za ciemny. Nie wiem czy przypadkiem tu kategoria golden nie byłaby odpowiednia...

Z róży to ja widziałabym Cię w pięknej delikatnej brzoskwince- snuggle przykładowo Te co wymieniłaś też piękne tylko soft touch może być za jasny. Może pink ribbon?
A jeśli Golden to myślisz, że które? Fawn lub Winged Butter?

I Pink Ribbon nie będzie za ciemny?
A co do brzoskwiniowego koloru to też jestem za tym ale trudno mi taki znaleźć
Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
mysle ze beige neutral bedzie za ciemny dla Ciebie, to dosyc ciemny kolor (najciemniejszy z buff), raczej do sredniej i opalonej karnacji, chyba ze ma posluzyc jako brązer..z pozostalych kolorow znam tylko light neutral - ładny jasny kolor i fairly summer, jasniejszy od poprzedniego, tez ładny, blady jak dla mnie..a moze cool lub olive ??
Olive lub Cool? DO Olive chyba nie mam aż tak żółtej skóry, a Cool.. wydają się dosyć różowe. Może Medium??

Dziękuję dziewczyny bardzo za pomoc i jeśli mogłybyście mi jeszcze doradzić byłabym wdzięczna
masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 11:18   #3984
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A jeśli Golden to myślisz, że które? Fawn lub Winged Butter?

I Pink Ribbon nie będzie za ciemny?
A co do brzoskwiniowego koloru to też jestem za tym ale trudno mi taki znaleźć

Olive lub Cool? DO Olive chyba nie mam aż tak żółtej skóry, a Cool.. wydają się dosyć różowe. Może Medium??

Dziękuję dziewczyny bardzo za pomoc i jeśli mogłybyście mi jeszcze doradzić byłabym wdzięczna
ja stawialabym na Fawn albo Light z Goldenow, Winged butter moze byc za zolty, masz wyraznie ciepla urode, widac po piegach i wlosach, w oliwkach moim zdaniem wygladalabys na chora troche

Pink Ribbon jest jasny, raczej chlodny, u Ciebie stawialabym bardziej na Snuggle
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 11:23   #3985
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja stawialabym na Fawn albo Light z Goldenow, Winged butter moze byc za zolty, masz wyraznie ciepla urode, widac po piegach i wlosach, w oliwkach moim zdaniem wygladalabys na chora troche

Pink Ribbon jest jasny, raczej chlodny, u Ciebie stawialabym bardziej na Snuggle
Dziękuję pięknie
W takim razie już dzisiaj zamówię próbki na allegro i jeszcze popatrzę na nie, i w razie czego podpytam Was jeszcze, dobrze?

Truskawkowawiosno a możesz mi powiedzieć, jak myślisz czy jestem typem Wiosny? Tak na pierwszy 'rzut oka'? Przepraszam za ot.
masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 11:35   #3986
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie
W takim razie już dzisiaj zamówię próbki na allegro i jeszcze popatrzę na nie, i w razie czego podpytam Was jeszcze, dobrze?
strasznie szkoda, ze nie ma juz opcji wyboru odcieni probek na ich stronce
Cytat:
Truskawkowawiosno a możesz mi powiedzieć, jak myślisz czy jestem typem Wiosny? Tak na pierwszy 'rzut oka'? Przepraszam za ot.
tak, wydaje mi sie, ze jestes Wiosenką pomysl tez z rozy nad All smiles i Summer stroll, teraz sa w zestawie probkowym, warto brac http://www.everydayminerals.com/stor...ach-blush.html, sa cieple i idealnie pasuja do delikatnej urody pani Wiosny, wiem, bo sama nią jestem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 11:36   #3987
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Masija- stawiałabym raczej na golden lub warm- soft butter peach lub winged butter ewentualnie z neutrali light neutral/beige neutral (żółte oby dwa).
Z róży tak jak wcześniej- snuggle lub ewentualnie new car smell i jakieś brzoskwinki inne.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 13:12   #3988
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
all smiles Ty chyba jestes typem wiosennym(wnioskuje po cerze i oczkach), cieple czerwienie i brzoskwiniowe odcienie moim zdaniem beda Ci pasowac

Summer Stroll i Snuggle maja drobinki, ale moim zdaniem dyskretne, tez powinny Ci pasowac
Dzięki za odpowiedź, te róże oglądałam już wcześniej i All Smiles wpadło mi od razu w oko
Róż mam już New Car Smell (jak zauważyłam mało popularny jest wśród wizażanek) i mi pasuje nawet, chociaż dość mocno błyszczy więc tylko na wieczór...
A wiosną chyba faktycznie jestem, włosy mam ciemny blond ale takie złociste, usta jasnoróżowe, jasnoczerwone...sama nie wiem ale to już OT się robi więc na tym zakończę.
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 13:50   #3989
bab42440679247773fa7d2c59b0e3e438c6ee5f2_5f7ba5de35cd1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 214
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czekam i czekam już 2 tygodnia na przesyłkę z EDM i się doczekać nie mogę. Doszła na razie jedna z samymi pędzlami, ale nie mam czego nimi nałożyć Takie przeszkody, żeby rozpocząć przygodę z minerałami. Chlip.
bab42440679247773fa7d2c59b0e3e438c6ee5f2_5f7ba5de35cd1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 13:53   #3990
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

EDM rozwiazalo problem bezplatnych zestawow sampli w ten sposob, ze od wartosci zestawu 5$ odlicza upust w wysokosci 4,99$ i w efekcie na rachunku widnieje kwota do zaplacenia za zestaw rowna 1 cent Oczywiscie plus przesylka. Wlasnie sprawdzilam, zakupilam brzoskwiniowy zestaw cieni, PayPal nie mial zadnych watow tym razem i zamowienie przeszlo bez problemu
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.