Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-15, 17:37   #901
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Hahaha no to prawda, zrobiłam furore swoim niefortunnym wejściem
No ale skoro miałam badane 3 razy przeciwciała 2 razy przytarczycowe i nie wykazało ani Hashimoto ani niedoczynności i usg tarczycy tez nic nie pokazało to co mam sie tej tarczycy czepiać ?
Ja pochodze z Podlasia z okolic Białegostoku .
No trzeba walczyć do upadłego i sie nie poddawać chociaz czasem ma sie ochote rzucić to wszystko , tą cała walke o włosy w piz ***du.
Ile kosztuje Solgar ?
jedz kasze jaglaną ona ma krzemionkę jako jedyna z kasz i podobno jest dobra na włosy
U mnie teź prźeciwciał brak,hasmioto równieź. Tarcxyca na USG beź źmian.. A mimo to mam niedocxynnośc
Kasźa jaglana dobra źelaźa ma teź,ale prźy niedocxynności nie moźna jej jesć. Poźa tym ma duźy ig wieć prxy mojej diecie nisko weglowodanowej odpada
Solgar 74 źł raźeem ź prźesyłka
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 22:19   #902
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
U mnie teź prźeciwciał brak,hasmioto równieź. Tarcxyca na USG beź źmian.. A mimo to mam niedocxynnośc
Kasźa jaglana dobra źelaźa ma teź,ale prźy niedocxynności nie moźna jej jesć. Poźa tym ma duźy ig wieć prxy mojej diecie nisko weglowodanowej odpada
Solgar 74 źł raźeem ź prźesyłka
To na jakiej podstawie masz zdiagnozowaną niedoczynność ?
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 07:16   #903
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
To na jakiej podstawie masz zdiagnozowaną niedoczynność ?
TSH podwyzszone no i wiekszosc objawow
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 08:21   #904
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
TSH podwyzszone no i wiekszosc objawow
TSH masz cały czas podwyższone ? Ani razu wynik nie mieścił się w normie ? A jakie to są objawy ? Ty jesteś szczupła a myślałam że każdy z niedoczynnością ma nadwage
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 08:44   #905
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
TSH masz cały czas podwyższone ? Ani razu wynik nie mieścił się w normie ? A jakie to są objawy ? Ty jesteś szczupła a myślałam że każdy z niedoczynnością ma nadwage
Kilka raźy był w normie(ok 1),ale bardźo sźybko organiźm się prźyźwycźaja do dawki leku i co miesiąc praktycźnie musźe ją źwięksźać.
Objawy jak źwięksźa mi się TSH powyźej 2 jestem nie do źycia. Tylko spać mi się chce nie mam na nich ochoty źiewam co minutę. Sucha skóra bardźiej jest no i cźuć gulę w gardlę wtedy-okropne ućxucie

Moxliwe,źe byłabym otyła,gdybym nie miała niedoboru estrogenów
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 22:51   #906
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

witajcie
nestety musze do Was dołączyć , to co stało się na mojej głowie przez 1,5 roku to maskara.
zaczne od tego ze zawsze miałam ciękie włosy i rzadkie wlosy.
1,5 roku temu dopadł mnie mocny stres ,nic nie jadłam przez 2-3 mc , zaczęłam palić i schudłam 11 kg włosy leciały na potęgę .pewnego dnia postanowiłąm zobaczyć tył głowu w lusterku (nigdy tgo nie robiłam a tu przedziałek gigant dużo prześwitów masakra . postanowiłam ratowac to co zostało na mojej głowie . zarzywałam vitapil piłam pokrzywe olejowałam włosy , przez rok różne suplementy i zero stresu . włosy nie wypadały .
teraz znowu stres i przez ostatni mc włosy leca garsciami znowu mam mega przeswity i to w 1 mc !po bokach tak mi przezedziło włosy ze nie mam szans na kucuk , a rozuuscic tez nie bo z tyłu widac przeswit
jestem załamana, myslałam , że jestem na dobrej drodze, troche odbudowałam włosy a tu w mc taka masakra.

kupiłam dzis revalid (juz 2 opakowanie) i loxon 2% w przyszłym mc mam wizyte u dermatologa .
do tego mam juz siewe słosy i ten siwy odrost daje wrazenie wiekszego przeswitu. i jak tu nie farbować. ...ehhh

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2014-06-16 o 22:53
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 01:34   #907
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Katalin u mnie podobnie wygląda sytuacja. Przez wakacje włosy próbują odrosnąć, spokojnie jest do końca grudnia, zaczyna się sesja i stres - wypada to co urosło. Teraz podczas sesji letniej byłam zestresowana do tego stopnia, że schudłam 5 kg w niecały miesiąc, przed jednym egzaminem wymiotowałam pół nocy i jeszcze w dzień, wysypało mnie równo, okres się spóźnił o tydzień gdzie zawsze mam regularnie. Tak działa na mnie stres, a ja szukam dziury w całym, że może to to, a może takie łysienie. No ale właśnie co tu zrobić, żeby stres wyeliminować do minimum?

Vitapil łykałam, całkiem ok wspominam, chyba w międzyczasie wcierałam też ampułki z joanny z rzepą, a loxon to na razie mój najlepszy przyjaciel, pewnie na długo ...
Siwe włosy pewnie ze stresu, ja też jakieś mam, ale teraz jakoś mniej, hahaha może dlatego, że wypadły :/ Moja koleżanka dzień przed maturą obudziła się z dużym, siwym pasmem włosów - oczywiście ze stresu.
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 11:37   #908
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

ja od dermaolog chce wyciągnąć loxon 5& choć aplikacja jest do kitu . podejrzewam u siebie niedobór żelaza.
cytając skład revalidu widze , że mają mniej niz viapil.
postanowiłam nigdy więcej nie palić w sytuacjach stresowych i zawsze jeść! choćby mi w gardle stawało .stres jest zabójczy dla moich włsów. na dzień dzisiejszy musze powstrzymac wypadanie , później zwalcze o odrost .

a czy farbujecie włosy ? ja musze mam siwe
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 12:31   #909
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
ja od dermaolog chce wyciągnąć loxon 5& choć aplikacja jest do kitu . podejrzewam u siebie niedobór żelaza.
cytając skład revalidu widze , że mają mniej niz viapil.
postanowiłam nigdy więcej nie palić w sytuacjach stresowych i zawsze jeść! choćby mi w gardle stawało .stres jest zabójczy dla moich włsów. na dzień dzisiejszy musze powstrzymac wypadanie , później zwalcze o odrost .

a czy farbujecie włosy ? ja musze mam siwe
Witam nową łsiejącą

Ja nie farbuje,choć prźydałoby się... BO siwych włosów coraź więcej
Cźemu chcesź Loxon? Próbowałaś ź innymi wcierkami? Jeśli nie to radxiłabym od nich najpierw źaacźać
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 13:04   #910
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Witam nową łsiejącą

Ja nie farbuje,choć prźydałoby się... BO siwych włosów coraź więcej
Cźemu chcesź Loxon? Próbowałaś ź innymi wcierkami? Jeśli nie to radxiłabym od nich najpierw źaacźać
nie próbowałam wcierek , to pierwsza mam na razie 2% .
ale im więcej czytam o nim tym bardziej się obawiam. poza tym alpikacja jest beznadziejna i skleja mi włosy .
zobaczymy co powie dermatolog.
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:55   #911
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Podobno loxon 2% jak i 5% niczym się nie różni, że lepsze efekty czy coś. Czy aplikacja jest beznadziejna - hmm, gorsze są te inne 'psikadełka' to jest konkretne, całkiem, całkiem. Ja najpierw masuję głowę do czerwoności, zraszam czerep i wcieram, tak lepiej się wchłania.
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 20:18   #912
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
witajcie
nestety musze do Was dołączyć , to co stało się na mojej głowie przez 1,5 roku to maskara.
zaczne od tego ze zawsze miałam ciękie włosy i rzadkie wlosy.
1,5 roku temu dopadł mnie mocny stres ,nic nie jadłam przez 2-3 mc , zaczęłam palić i schudłam 11 kg włosy leciały na potęgę .pewnego dnia postanowiłąm zobaczyć tył głowu w lusterku (nigdy tgo nie robiłam a tu przedziałek gigant dużo prześwitów masakra . postanowiłam ratowac to co zostało na mojej głowie . zarzywałam vitapil piłam pokrzywe olejowałam włosy , przez rok różne suplementy i zero stresu . włosy nie wypadały .
teraz znowu stres i przez ostatni mc włosy leca garsciami znowu mam mega przeswity i to w 1 mc !po bokach tak mi przezedziło włosy ze nie mam szans na kucuk , a rozuuscic tez nie bo z tyłu widac przeswit
jestem załamana, myslałam , że jestem na dobrej drodze, troche odbudowałam włosy a tu w mc taka masakra.

kupiłam dzis revalid (juz 2 opakowanie) i loxon 2% w przyszłym mc mam wizyte u dermatologa .
do tego mam juz siewe słosy i ten siwy odrost daje wrazenie wiekszego przeswitu. i jak tu nie farbować. ...ehhh
Witam w naszym zacnym gronie "walczących o włosy" Z tego co piszesz rozumiem że kiedy stres ustaje włosy powoli wracają do normy ?
Myślę że w okresie stresu musisz zadbać nie tylko o włosy ale też o to aby minimalizować jego skutki... relaksować się, oglądać komedie zdrowo się odżywiać... wiem że jest ciężko ale jakoś trzeba z tym stresem walczyć on nie może nas zjadać i zabierać nam włosów
Sama jestem nerwusem i podejerzewam że przez stres tez stracilam swoje geste dlugie wlosy : (
w każdym razie uważam że nie wolno sie poddawać w walce o włosy.

Dziewczyny te z Was które biorą metaforminę jak sie po niej czujecie ? Czy ona ma wpływ na Wasze włosy ? dziś oficlajnie stwierdzono u nie PCOS i przepisano Glucophage czyli lek z metaforminą.

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-06-17 o 21:26
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 00:58   #913
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

http://www.polskieradio.pl/9/306/Art...enie-organizmu
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 08:25   #914
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

No to xnowu wychodźi,źe cukier to źło
Na sźcźeście juź tego gówna nie jadam. A u Ciebie onao jak dieta;>

Harubii ja chyba jedyna tutaj łykam metformine. Mnie słuźy dobrźe. Choć ź wypadaniem rźnicy nie źauwxylam,ale lekarź mowi,źe trźeba cźasu poł roku conjamniej,
Fajnie,xe coś się u Ciebie w końcu wyjasniło


Ide dźiś do lekarźa po skierowanie : morfologia+ roźmaź.krźywa cukrowa i insulinowa,TSH,źelaxo,pró by wątrobowe. Nie wiem co jesźćźę wźiać?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-06-18 o 08:35
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 17:50   #915
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

dzamatasi z dietą różnie, ale raczej ok, choć czasem zdarza mi się zjeść to o czym nawet nie powinnam myśleć, no ale jestem tylko człowiekiem
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 11:35   #916
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Harubii Ty pisałaś,źe jak cźesać włosy to źacźać najpierw od konćówek,a dopiero od góry? Źaćźełam tak robić i o wiele mniej włosów leci,cźyli tak jakby się nie wyrywało tych włosów.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 19:37   #917
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Harubii Ty pisałaś,źe jak cźesać włosy to źacźać najpierw od konćówek,a dopiero od góry? Źaćźełam tak robić i o wiele mniej włosów leci,cźyli tak jakby się nie wyrywało tych włosów.
Tak u mnie to się świetnie sprawdziło te czesanie najpierw koncówek a później reszty , zdecydoanie mniej włosów sie wyrywa przy tym. Ciesze sie ze i Tobie pomoglo.
Ja sie troche martwie bo przez ostatnie 3 dni bylo gorzej z włosami, dzis umylam i wypadlo ok 80 , w tym mnostwo baby hair... fakt ze nie mylam wlosow przez jakies 5 dni ostatnie. ale fakt faktem troche wiecej wypadalo i te baby hair wypadajace mnie dobijaja..
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 20:08   #918
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Tak u mnie to się świetnie sprawdziło te czesanie najpierw koncówek a później reszty , zdecydoanie mniej włosów sie wyrywa przy tym. Ciesze sie ze i Tobie pomoglo.
Ja sie troche martwie bo przez ostatnie 3 dni bylo gorzej z włosami, dzis umylam i wypadlo ok 80 , w tym mnostwo baby hair... fakt ze nie mylam wlosow przez jakies 5 dni ostatnie. ale fakt faktem troche wiecej wypadalo i te baby hair wypadajace mnie dobijaja..
eee na raźie aź tak się nie martw. Na 5 dxien i 80 włosów?! toźto marźenie!
Teraź juź wiesć co Ci jest, dostałaś leki, bierź je miej diete,uprawiaj więcej sportu i na pewno się jesźcźe polepsźy!
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 21:22   #919
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
eee na raźie aź tak się nie martw. Na 5 dxien i 80 włosów?! toźto marźenie!
Teraź juź wiesć co Ci jest, dostałaś leki, bierź je miej diete,uprawiaj więcej sportu i na pewno się jesźcźe polepsźy!
Chciałabym mieć tyle entuzjazmu... niestety po prostu widac gołym okiem że one nie odrastają... juz stracilam nadzieje ze kiedykowliek zobacze nowe baby hair
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 22:16   #920
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Harutobi89 jesteś trochę w gorącej wodzie kąpana, spójrz na to z innej perspektywy, ile czasu Tobie włosy wypadają/wypadały a ile niektórym dziewczynom z forum, ile miesięcy, lat czekają na odrost, czasami nic nie ma.

U mnie bez zmian, małych miesięcznych kłaków leci nad wyraz, aż niepojęte, że aż tyle! Mam nadzieję, że loxon max za miesiąc zaskoczy, bo teraz już regularnie go używam, ale już się tym nie spinam, niech sobie lecą, postawiłam na tą sytuację krzyżyk, niech się dzieje co chce ...
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 22:31   #921
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Pokaż wiadomość
Harutobi89 jesteś trochę w gorącej wodzie kąpana, spójrz na to z innej perspektywy, ile czasu Tobie włosy wypadają/wypadały a ile niektórym dziewczynom z forum, ile miesięcy, lat czekają na odrost, czasami nic nie ma.

U mnie bez zmian, małych miesięcznych kłaków leci nad wyraz, aż niepojęte, że aż tyle! Mam nadzieję, że loxon max za miesiąc zaskoczy, bo teraz już regularnie go używam, ale już się tym nie spinam, niech sobie lecą, postawiłam na tą sytuację krzyżyk, niech się dzieje co chce ...
To prawda , jestem w gorącej wodzie kąpana , nie umiem na nic czekac wszystko chciałabym od razu i nie dotyczy to tylko włosów - nie będę temu zaprzeczać.

Ale z drugiej strony myśle że niezależnie od tego ile włosy wypadają każa kobieta była by zaniepokojona tym że straciła więcej niz połowę włosów w ciagu kilku miesiecy a po 7 miesiach nie widzi odrostu... po takim czasie chociaz jakies 2-3 centrymentrowe klaki powinnam widzieć. A dwa to tez nie jest tak że ja sobie sama wmówiłam że nie mam odrostu - trichoskopia i trichogram tez to potwierdzily... na wyniku z trichoskopi mialam wpisane ZERO włosów odrastających, to bylo w grudniu a na trichogramie 2% ponizej normy wlosów w anagenie gdyby wyniki byly lepsze moze bylabym spokojniejsza kto wie ?

Onato rozumiem że już jesteś zmęczona walką z włosami Mam nadzieje że loxon Ci pomoże. Ja sama czasem mam ochote rzucic wszystko i nic nie robic dla wlosow, zostawic je samym sobie. Ale myśle ze jak od tego odpoczniesz - to wrócisz do pełnej walki o kudełki ze zdwojonymi siłami
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 23:38   #922
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

To nie jest też tak, że rzucam wszystko w diabły i pozostawię kłaki same sobie, tylko od dobrych dwóch lat życie toczy się wokół włosów, trochę jest to męczące, bo obchodzi się z kłakami jak z jajkiem a i tak nic z tego nie ma, a życie płynie, przeleci, a włosy może nie odrosną. Chodzi mi bardziej o to, że nie mam już siły do trzęsienia się nad każdym włosem na podłodze, po czesaniu, czy wyciągając kołtun z odpływu. Teraz wypada mi ogrom krótkich kłaków, nawet nie spodziewałam się, że tyle było na głowie, bo naprawdę wypada więcej krótkich niż długich, oczywiście wiem, że to moja zasługa, że emigrują, no cóż - życie.
Tak czy inaczej mogę Wam na razie polecić to http://3.bp.blogspot.com/-6MGW__otfx...UW4/s640/3.jpg to pobudzania czerepu przed wcierkami, o wiele wiele lepiej się wchłaniają!
Gdyby nie te spore ilości krótkich włosów, skłonna byłabym uwierzyć, że zaskoczył seboradin niger, ale znów sobie próbuję coś uroić jak pies ciążę
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 00:14   #923
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

5 Harubii! Ja to samo zero cierpliwoci,chce teraz,szybko natychmiast!
Musieli nas szybko robic
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 10:17   #924
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Pokaż wiadomość
To nie jest też tak, że rzucam wszystko w diabły i pozostawię kłaki same sobie, tylko od dobrych dwóch lat życie toczy się wokół włosów, trochę jest to męczące, bo obchodzi się z kłakami jak z jajkiem a i tak nic z tego nie ma, a życie płynie, przeleci, a włosy może nie odrosną. Chodzi mi bardziej o to, że nie mam już siły do trzęsienia się nad każdym włosem na podłodze, po czesaniu, czy wyciągając kołtun z odpływu. Teraz wypada mi ogrom krótkich kłaków, nawet nie spodziewałam się, że tyle było na głowie, bo naprawdę wypada więcej krótkich niż długich, oczywiście wiem, że to moja zasługa, że emigrują, no cóż - życie.
Tak czy inaczej mogę Wam na razie polecić to http://3.bp.blogspot.com/-6MGW__otfx...UW4/s640/3.jpg to pobudzania czerepu przed wcierkami, o wiele wiele lepiej się wchłaniają!
Gdyby nie te spore ilości krótkich włosów, skłonna byłabym uwierzyć, że zaskoczył seboradin niger, ale znów sobie próbuję coś uroić jak pies ciążę
u mnie jest to samo teraz, wypada wiecej krotkich klaków niz dlugich ale jakis czas byla przerwa od wypadania krotkich klakow a teraz znowu zaczęły : (
Jejku a to nie wyrywa włosów ??

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
5 Harubii! Ja to samo zero cierpliwoci,chce teraz,szybko natychmiast!
Musieli nas szybko robic
hahahahhahaa padłam


Dziewczyny chciałabym Wam polecić świetny produkt do rzęs
http://www.lbiotica.pl/strona,produk...RZ%C4%98S.html

kupiłam go w biedronce w promocji jakies 3 tygodnie temu i od tamtej pory stosuje codziennie i mam mega efekt !! rzesy sa mocniejsze, gęstsze i dłuższe, z reka na sercu przysiegam ze nigdy mi nic tak nie wzmocniło rzęs jak to... !!! od dawna nie byłam tak zadowolona z żadnego produktu jak z tego, teraz szukam produktów do włosów z tej samej serii o podobnym skladzie jak to serum bo skoro rzesy mi sie po tym wzmocnily to moze moje wlosy potrzebuja tego samego ?

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-06-20 o 12:17
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 12:20   #925
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Niee, żadnych kłaków się nie wyrywa, nie trzesz tym, tylko przykładasz, przyciskasz, puszczasz. W taki sposób bardzo szybko głowa się pobudzi do życia przed wcierką
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 12:39   #926
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Mam ta odźywkę ź l"bioticy Juź ponad rok ją uźywam. Na pocźątku efekty mega, teraź juź jakos nie widźe...
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:09   #927
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Pokaż wiadomość
Niee, żadnych kłaków się nie wyrywa, nie trzesz tym, tylko przykładasz, przyciskasz, puszczasz. W taki sposób bardzo szybko głowa się pobudzi do życia przed wcierką
Musze wypróbowac ten masażer , widziałam taki w Rossmanie

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Mam ta odźywkę ź l"bioticy Juź ponad rok ją uźywam. Na pocźątku efekty mega, teraź juź jakos nie widźe...
Może czas na zmianę ? jest jeszcze oprócz serum krem do rzęs z tej serii.
olej kokosowy na rzęsy super sie sprawdza.

Roxix, gdzie Ty zniknęłaś ? wracaj tu do nas natychmiast
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:19   #928
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Może czas na zmianę ? jest jeszcze oprócz serum krem do rzęs z tej serii.
olej kokosowy na rzęsy super sie sprawdza.

Roxix, gdzie Ty zniknęłaś ? wracaj tu do nas natychmiast
Serum i krem na noc ź l" biotici uźywalam. Raźem ź olejek rycynowym. Kokosowy jakoś nic nie robi.

Właśnie Roxix gdźieś się podźiała?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 22:58   #929
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

lepsza od olejku rycynowego jest pomadka ochronna z alterry http://2.bp.blogspot.com/-JA-01eMGRA...rumiankiem.JPG
ale to serum z l'biotica też miałam - super! Teraz mam w formie kremu i średnio mi podchodzi, a jest bardzo, bardzo wydajne.
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 15:41   #930
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Nie kapuje. Beź myciaa włosów jakoś duźo nie leci. nawet prźy cźesaniu nie. Ale umyłam na 5 dźien i dawno takiej ilości nie miałąm Całe sitko źapchaane w ręce sie nie miesciło;/ Głowa teź juź nie sedxi ani nie jest źacźerwieniona
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-06-22 o 15:42
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-09 19:16:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.