wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 13:51   #1
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
moja twarz dość szybko się rumieni...i tak jak będzie to widać na jednym surowym zdjęciu- bez grama makijażu, cżęsto mam zaczerwienione okolice brwi, oraz poziomą,czerwoną kreskę na nosie ... dość sporo pieprzyków... dołączam sporo zdjęć.sami ocencie. Nie zawsze mogę mieć makijaż- aktywny tryb życia...treningi... Stosuję krem głęboko nawilżający oraz żel pod oczy, bo z 2 miesiące temu dostrzegłam objawy starzenia się hihi
Moze tego nie widać...ale mam 25lat

jeszcze trzy fotki...lubię bawić się kolorami... żółty moim ulubionym

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-12 o 17:21 Powód: post pod postem
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:07   #2
Moniczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NS
Wiadomości: 38
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

A cóż takiego to trenujesz??
Moniczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:09   #3
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Cytat:
Napisane przez Moniczka18 Pokaż wiadomość
A cóż takiego to trenujesz??
jujitsu oraz kickboxing
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:13   #4
Moniczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NS
Wiadomości: 38
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

No słuchaj mamy XXI wiek. Teraz są kosmetyki przeznaczone dla sportowców takich jak Ty. Pudry, cienie...
A tak w ogóle to bardzo ładnie Ci jest w opaleniźnie, wiec jak będzie lato to słońca nie unikaj
Moniczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:38   #5
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

racja, jednak nawet najtrwalsze kosmetyki przegrywają z "łzami,potem i krwią" hehe w kimono wszystko się wetrze więc na treningi nie ma co się malować... ;-) a niech sobie skóra też czasami pooddycha. Macie pomysł skąd ta pozioma kreska na nosie się bierze;>? szybko czerwieni mi się koniuszek nosa na zimnie;D

no i nadal czekam na jakieś metamorfozowe pomysły - solarka odpada;D naturalnie jestem w odcieniach żółto/pomarańczowym
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 16:55   #6
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Brwi nie ładne - wyglądają jak totalnie zaniedbane Za to masz boskie usta Może krem samoopalający o twarzy aby wyrównać koloryt?
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 17:34   #7
ameliax
Zadomowienie
 
Avatar ameliax
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 718
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

1. Samoopalacz do twarzy (tu nie oszczędzaj, dobry samoopalacz potrafi zdziałać cuda i plam nie będzie )
2. Używaj białego cienia do powiek pod okiem i przy oku brwiowym, jeżeli nie masz soczewek to białą kredkę wewnątrz oka.
3. Może poeksperymentuj z bronzerem?

Pozdrawiam,
A
__________________
Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.


kosmetyki
ameliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 17:53   #8
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Witaj
Kilka rad w pigułce:
brwi - proponuję wyrównać kształt u kosmetyczki i zrobić ciemna hennę
kolor włosów - mam wrażenie, że pasowałyby Ci ciemniejsze włoski, które by nadały Ci charakteru, moze nie czarny, ale ciemny brąz, raczej chłodny odcień (ciepłe podkreślają zaczerwienienia)
włosy - pasowałąby mi do Ciebie grzywka, ale nie wiem czy byłaby wygodna dla osoby która coś trenuje. Co myślisz o skróceniu fryzurki? Masz ładną buźkę, którą można by podkreślić modną, krótką fryzurką!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:31   #9
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
włoski- w lecie zrobiłam sobie ciemniejsze szamponem "spieralnym" załącznik 1- nie czułam się w nich źle ale mój kolor naturalny uważam za znacznie ładniejszy . Miałam kiedyś grzywkę...załącznik 2, a teraz mam a'la grzywkę;D -załącznik nr 3 (przy drzewie). Dobrze się czuje w grzywkach i bez, więc najczęściej na zimę sobie robię.
Co do brwi...to jest to KataStroFa i nic z nimi się już nie da zrobić....mam rzadkie...z naturalnymi "dziurami"... henna...wezmę to pod uwagę ale brązowa a nie czarna, prawda;>???

Ostatnie złe zdjęcie załadowałam...;D tutaj jest to sz drzewem...heh

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-24 o 21:59 Powód: post pod postem
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:44   #10
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Cytat:
Napisane przez ameliax Pokaż wiadomość
1. Samoopalacz do twarzy (tu nie oszczędzaj, dobry samoopalacz potrafi zdziałać cuda i plam nie będzie )
2. Używaj białego cienia do powiek pod okiem i przy oku brwiowym, jeżeli nie masz soczewek to białą kredkę wewnątrz oka.
3. Może poeksperymentuj z bronzerem?

Pozdrawiam,
A
Jaki polecacie? kiedyś używałam kremu z sopotu- faaajnnnyyy był...;D szybciutko byłam ciemna...tylko problem że na nosek musiałam bardzo uważać i dawać małą dawkę, bo często z nosa skórka mi schodzi..i wszelkie suszki myślę że domyślacie się jak fatalnie wyglądają...

Puder brązujący uwielbiam;D

Używam czasami perłowego cienia pod łuk brwiowy na dolną powiekę... nie jestem przekonana czy dobrze będzie wyglądać, ale przetestuję w kącikach...żadko, ale się zdarza- zależy od fantazji

Dzięki
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 15:05   #11
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Ładna z Ciebie dziewczyna. Moim zdaniem, super wyglądałabyś w grzywce na bok. Poza tym, brwi do poprawki.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 19:25   #12
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Ładna z Ciebie dziewczyna. Moim zdaniem, super wyglądałabyś w grzywce na bok. Poza tym, brwi do poprawki.
teraz mam na bok "a 'la grzywke" ;D źle? (ostatnie zdjecie)
no i z tymi brwiami.... to jest na prawdę bardzo ciężka sprawa bo ich bardzo mało tam gdzie mogłoby być więcej...i przez to są takie dość..."dziurawe"...
sama ich przecież nie regulowałam hehe... ale popytam kosmetyczki czy cos sie da z nich jeszcze zrobic;-)
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:45   #13
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

A ja zapytam - gdzie kupiłaś tę jasną sukienkę? Strasznie mi się podoba

Poza tym jak dla mnie jesteś bardzo ładna i naturalna, więc myślę, że nie powinnaś przeprowadzać żadnych gruntownych zmian, bo możesz tylko na tym stracić. Warto podkreślić kolor włosów jakimiś refleksami i może delikatne cieniowanie?

(:

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość
A ja zapytam - gdzie kupiłaś tę jasną sukienkę? Strasznie mi się podoba

Poza tym jak dla mnie jesteś bardzo ładna i naturalna, więc myślę, że nie powinnaś przeprowadzać żadnych gruntownych zmian, bo możesz tylko na tym stracić. Warto podkreślić kolor włosów jakimiś refleksami i może delikatne cieniowanie?

(:
SPÓDNICĘ a nie sukienkę, z rozpędu piszę bzdury :P
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 21:36   #14
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość
A ja zapytam - gdzie kupiłaś tę jasną ...

SPÓDNICĘ a nie sukienkę, z rozpędu piszę bzdury :P
Dzięki za komentarz

a co do spódnicy to mamy w Gliwicach taki mały sklepik z markowymi ciuchami czasami w obniżonej cenie... jest on malutki ale można trafić na perełki... jak ją zobaczyłam to aż nogi mi się ugięły...i już nie wazne było, że o rozmiar za duża hihihi
lussile za 50,-
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 22:18   #15
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Jak będę u brata w odwiedzinach to koniecznie wstąpie, może moja bratowa już odkryla ten sklepik!

Dziękuje
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 15:21   #16
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

to jest na Raciborskiej... idąc od rynku to po lewej stronie...nazywa się..."spódnica czy spodnie?" jakoś tak pozdrawiam
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 22:48   #17
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

jedna z Wizażanek uswiadomiła mi, ze jestem zimą...czuję się z tym zagubiona, bo uważałam że raczej bliżej mi do jesieni...no i teraz pytanie... jeśli znajdziecie na necie jakiś fason/kolor ciucha który by do mnie pasował to proszę o załączniki... albo chociaż napisać jakie kolory kategorycznie odpadają i co przy mojej figurze będzie wyglądało ...nijak?
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 02:39   #18
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

no to i ja dodam swoje trzy grosze
na ostatnim zdjeciu wygladasz najlepiej-(fryzura) koloru bym nie zmieniala, pasuje ci. jesli chcesz cos zmienic, to ewentualnie lekkie refleksy jasniejsze.
grzywka na bok jak najbardziej.bardziej kobieco wygladasz w rozpuszczonych wlosach. na wieksze wyjscia polecam zakrecic na duze walki. beda jeszcze ladniej sie ukladac.

co do opalaczy itd-jesli schodzi ci skora, to polecam peeling-dobry jest np firmy st.ives czy jakos tak i wtedy mozesz kremy brazujace spokojnie stosowac.

zgadzam sie z toba-na zadne takie treningi makijaz nie jest przydatny wiec ni epolecam

co do stroju-w brazowym ci dobrze, ale troche nijako. z tego co wiem-jesli jestes zima (ale ja sie nie znam na tych zimach, altach itd i w to nie do konca wierze) to powinno ci byc dobrzew zimych kolorach-granat czy bez .tak mi powiedzial kiedys ktos kto niby sie zna

---------- Dopisano o 03:39 ---------- Poprzedni post napisano o 03:30 ----------

a jeszcze co do ciuchow
to zdecydowanie widze cie w spodniach takich szwedach czarnych na kant-takich luznych elekanskich plus biala koszula dopasowana wlozona w srodek. taki look troche jak w diabel ubiera ie u prady tego filmu-nie wiem czy kojarzysz
+obcasy sa dla ciebie!
no i nie babciowe spodnice do kostek tylko pokazac troche nog trzeba!
+wiem ze jestes "sporty" ale brzuch na wierzchu juz niemodny!!!
+ w czarnym ci bardzo ladnie!
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 04:07   #19
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Malować na treningi nie ma co. Z resztą ty ładna i bez makijażu- najwyżej po treningu daj jakiś błyszczyk na usta - bo masz bardzo ładne i fajnie jakbyś podkreśliła.
Włosy pod względem koloru super. Co do fryzury - jak dla mnie przydałoby się więcej ładu- skrócić albo wycieniować, nadać kształt. Taki artyzm jak masz teraz sporo Ciebie odmładza - tylko nie wiem czy tego chcesz?
Co do spódnicy - ciekawa i masz rację- chyba za duża. Mocno Ci skraca nogi, niestety.
Ładnie Ci będzie w elegackich, klasycznych ciuchach - np. spodnie plus marynareczka- taka podkreślająca talię, cienka i krótka-czarne -plus kolorowa bluzka.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 10:09   #20
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
...Taki artyzm jak masz teraz sporo Ciebie odmładza - tylko nie wiem czy tego chcesz?
Co do spódnicy - ciekawa i masz rację- chyba za duża. Mocno Ci skraca nogi, niestety.
Ładnie Ci będzie w elegackich, klasycznych ciuchach - np. spodnie plus marynareczka- taka podkreślająca talię, cienka i krótka-czarne -plus kolorowa bluzka.
Dzięki za rady swój "nieład" lubię wolę to od włosów bez "życia", które mam jak wysuszę suszarką-zbędna mi prostownica
Alkaxy na marynarkach się nie znam... mam jedne coś... zrobie sobie w tym foto i jakbyście mogły powiedzieć czy mi pasuje? moim zdaniem chyba tak, ale może w błędzie żyję;D?
Może jakieś foto przykładowej marynarki jaką masz na myśli?
Ostatnie słowa są znaczące "kolorowa bluzka" - każdy kolor ? ?

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
...

a jeszcze co do ciuchow
to zdecydowanie widze cie w spodniach takich szwedach czarnych na kant-takich luznych elekanskich plus biala koszula dopasowana wlozona w srodek. taki look troche jak w diabel ubiera ie u prady tego filmu-nie wiem czy kojarzysz
+obcasy sa dla ciebie!
no i nie babciowe spodnice do kostek tylko pokazac troche nog trzeba!
+wiem ze jestes "sporty" ale brzuch na wierzchu juz niemodny!!!
+ w czarnym ci bardzo ladnie!
Dzięki za wszystkie rady;D ( kojarzę strój )
tych spódnic długich nie lubię- mam zazwyczaj przed kolana. Do pół łydki mam dwie
Loki są super i zazwyczaj na Sylwestra się kręcę wtedy wyglądam całkiem inaczej...tylko do tej pory na kędziorki raczej...te duże loki wymagałyby ....olbrzymiego utrwalacza;D
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:01   #21
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Porobiłam na szybko parę zdjęć ciuchów które leżą mi w szafie... to czarne "błyszczące" dość często używam, tego brązowego z jasnymi szwami czasami- reszta... hmm... nie garnę się do zakładania tego, a jak zobaczyłam na zdjęciu płaszcz to stwierdziłam, że czas najwyższy go sprzedać słusznie?
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 16:02   #22
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

hej!
bie moge znalezc zadnego sensownego zdjecia marynarki, a nie mozna linkow allegro podawac:/
po zdjeciach, ktore zaladowalas potwierdzam teorie- ze w zimnych odcieniach jest ci najladniej. w tym swetrze turkusowym wygladasz szalowo! dobrze tez w bialym i w czarnym. w cieplych brazach juz nie tak bardzo.
na wielkie wyjscia, gdzie chcesz byc zauwazona polecilabym ci czerwona sukienke. na pewno wygladalabys swietnie!
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 16:25   #23
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Cytat:
Napisane przez Animalcule Pokaż wiadomość
Dzięki za rady swój "nieład" lubię wolę to od włosów bez "życia", które mam jak wysuszę suszarką-zbędna mi prostownica

Alkaxy na marynarkach się nie znam... mam jedne coś... zrobie sobie w tym foto i jakbyście mogły powiedzieć czy mi pasuje? moim zdaniem chyba tak, ale może w błędzie żyję;D?
Może jakieś foto przykładowej marynarki jaką masz na myśli?
Ostatnie słowa są znaczące "kolorowa bluzka" - każdy kolor ? ?
Co do włosó to luźna propozycja - jakbyś chciała oficjalniej wyglądać. Ale rozumiem, w końcu też chodzi o to żebyś się dobrze czuła z fryzurą.

Marynarka bardzo fajna. Myślałam o czymś prostszym, ale krój dokładnie taki -przylega i podkreśla. przy zestawie czarne spodnie plus czarna marynarki i Twoje kolory możesz poszaleć trochę - koszulka żółta, czerwona, turkusowa.

Po tych nowych zdjęciach też widzę, że brązy nie dla Ciebie.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Co do sweterka - właśnie dekolty w serek super pasują do Twojej figury.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:52   #24
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Dzięki dziewczyny turkusowy sweterek jakoś mnie nie przyciaga nie wiem czemu... i w tej bieli tak jakoś też dziwnie hehehe
to jakieś przyzwyczajenie może ..albo kwestia gustu hehe
byłam dziś na zakupach starałam się znaleźć coś w fiolecie i jemu podobnych (w tym kolorze dobrze sie czuje), noale nie znalazła, z zieleni nic- jakoś zieleń do mnie nie przemawia... wszystkie odcienie jakieś takie...be ;D

Czerwona sukienka powiadasz Natalalala?? ojjj coś czuje że to byłoby straszne...ale specjalnie dla Was poszukam czegoś czerwonego i wkleję;P lub nawet zrobię usta czerwone...wg. mnie czerwień nie dla mnie... wyglądam jak stara maleńka...jak małolata która na siłę chce stać się dorosła hehehe

a żeby było zabawniej...kupiłam dziś sweterek- czarny...i... hmm...jak to nazwać... ni to płaszcz, ni to kurtka... Okrycie wierzchnie w ciemnym brązie ze skóry ...ehhh za bezcen kolor bardzo mi odpowiada... fason... przymykam oko, bo to stare szycie hehe ehh...
a ja tak uwielbiam ciepłe kolory... a tu klops- średnio pasują ...hmmm

Jest któraś z Gliwic która pomogłaby mi zrobić obiektywny porządek w szafie;D?? hehe
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 22:08   #25
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Potwierdzam- w bieli i turkusie wygladasz naprawde super.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 23:32   #26
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Cytat:
Napisane przez Animalcule Pokaż wiadomość

Czerwona sukienka powiadasz Natalalala?? ojjj coś czuje że to byłoby straszne...ale specjalnie dla Was poszukam czegoś czerwonego i wkleję;P lub nawet zrobię usta czerwone...wg. mnie czerwień nie dla mnie... wyglądam jak stara maleńka...jak małolata która na siłę chce stać się dorosła hehehe
zauważ, ze czerwien ma wiele odcieni, tak jak kazdy kolor.
jestem przekonana ze w odpowiednim odcieniu bylo by super

a kazdy ma swoje przyzwyczajeni ai gust
ja np nie lubie brazu i zieleni, wiec nikomu nie doradzam

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

p.s.
gdybys dodała do tego sweterka czarne spodnie na kant takie luzne, jakies szpileczki i duza bizuterie, wygladalabys swietnie!
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 10:43   #27
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Pisałaś, że masz problem z brwiami..
Regulacja by im na pewno pomogła
Co do miejsc gdzie są rzadsze albo ich nie ma - polecam olejek rycynowy
Miałam kiedyś brwi bardzo podobne do Twoich. Obecnie są gęste i jednolite, a ich kolor przyciemnił się troszkę (chociaż to akurat dobrze bo teraz dużo lepiej wyglądają w stosunku do ciemnych włosów i rzęs).
Olejkiem smaruję brwi zawsze wieczorem, po demakijażu. Nakładam go starą (umytą oczywiście) szczoteczką od tuszu do rzęs.
Spróbuj - powinno pomóc
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
(
Paulo Coelho)

W awatarze moja ukochana Luna
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 12:36   #28
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

olejek ten kiedys stosowałam do paznokci...hmmm...a palcami na brwi też moge nakładać? sadzę, że nie zaszkodzi a być może załata me dziury...chociaz jak coś jest łyse to jak tam włos ma wyrosnąć;D
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 15:05   #29
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Mnie zagęścił brwi..i nie mam już "łysych" miejsc..jak to zrobił?nie wiem...ważny jest efekt
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
(
Paulo Coelho)

W awatarze moja ukochana Luna
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:21   #30
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: wezmę pod uwagę każdą radę;D odświeżcie mnie:D proszę...;-)

Cytat:
Napisane przez Gizi Pokaż wiadomość
Mnie zagęścił brwi..i nie mam już "łysych" miejsc..jak to zrobił?nie wiem...ważny jest efekt
olejek już mam i od dziś zacznę stosować- jak długo czekałaś na efekty? zaraz zamieszczę czerwone usta... 2 odcienie... błyszczyk z krzykiem ujdzie;-) szminka...masakra!!
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.