Essence cz. IV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-21, 15:05   #3961
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

nobodygirl- zobaczymy.. bo w zasadzie wczesniej limtowanki były "co któraś" a on nowego roku jest u nas każda.. go snow było, be a nail artist jest , CaH jest , każda z kilkutygodniowa obsuwą, ale jest mam wrażenie, że polityka firmy się zmienia...

Cały czas czaję się na Into the Wild. Te koralowe cienie i lakier. Ech
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 15:06   #3962
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
byłam dziś w naturze i w końcu upolowałam różowy MA.. polowałam na niego od miesiąca, ciągle nie było i wreszcie jest
U mnie różowych MA pełno, za to nie ma wcale zielonych (a były)... Trochę mnie to dziwi, bo są przecież liche
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 15:06   #3963
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. IV

Tak w ogóle to muszę wam napisać hasło, którym rzucił dziś TŻ. Jak wszyscy wiedzą, jestem limitowankową maniaczką i przy okazji każdej nowej kolekcji kupuję mnóstwo niepotrzebnych rzeczy.

Przecież to limitowanka, a limitowanki kupuje się nie dlatego, że się ich potrzebuje, tylko żeby zbierać. To tak jak ze znaczkami, więc jesteś rozgrzeszona.


Miło mieć takie wsparcie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 15:09   #3964
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

em- boskie

Ba!\ podobno limitowane kolekcje kosmetyków kupuje się po to, żeby mieć, nie żeby używać bo przecież ma wartość kolekcjonerską. Tiaaaa

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
U mnie różowych MA pełno, za to nie ma wcale zielonych (a były)... Trochę mnie to dziwi, bo są przecież liche
Na zielone nie zwróciłam uwagi. Kupiłam uzyłam trzy razy i wywaliłam do koszta. To najgorszy tusz w moim życiu.....
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 15:11   #3965
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
em- boskie

Ba!\ podobno limitowane kolekcje kosmetyków kupuje się po to, żeby mieć, nie żeby używać bo przecież ma wartość kolekcjonerską. Tiaaaa
Może kiedyś dorobimy się na nich milionów.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 15:18   #3966
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
em- boskie

Ba!\ podobno limitowane kolekcje kosmetyków kupuje się po to, żeby mieć, nie żeby używać bo przecież ma wartość kolekcjonerską. Tiaaaa
coś w tym jest, ja mam zachomikowany rozświetlacz z Moonlight - czeka na swoją kolej, bo mam jeszcze AOH, a był śliczny i nie umiałam sobie odmówić.
muszę napisać do Natury kiedy w mojej mieścinie będzie 2 szafa w końcu!
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 18:39   #3967
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to muszę wam napisać hasło, którym rzucił dziś TŻ. Jak wszyscy wiedzą, jestem limitowankową maniaczką i przy okazji każdej nowej kolekcji kupuję mnóstwo niepotrzebnych rzeczy.

Przecież to limitowanka, a limitowanki kupuje się nie dlatego, że się ich potrzebuje, tylko żeby zbierać. To tak jak ze znaczkami, więc jesteś rozgrzeszona.


Miło mieć takie wsparcie.
pokaże to mojemu
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 18:57   #3968
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Przecież to limitowanka, a limitowanki kupuje się nie dlatego, że się ich potrzebuje, tylko żeby zbierać. To tak jak ze znaczkami, więc jesteś rozgrzeszona.


O tak podpisuję się nogami i rękami
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 19:02   #3969
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Essence cz. IV

haha Dziewczyny mam tak samo srebrny puder z limitowanki Glam Rock stoi u mnie zdobiąc szafkę, ani razu go nie użyłam
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 19:31   #3970
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
O tak podpisuję się nogami i rękami
To powinno być motto tego wątku.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
haha Dziewczyny mam tak samo srebrny puder z limitowanki Glam Rock stoi u mnie zdobiąc szafkę, ani razu go nie użyłam
Ale ja Ci go zazdroszczę i właśnie o to chodzi!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 19:46   #3971
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to muszę wam napisać hasło, którym rzucił dziś TŻ. Jak wszyscy wiedzą, jestem limitowankową maniaczką i przy okazji każdej nowej kolekcji kupuję mnóstwo niepotrzebnych rzeczy.

Przecież to limitowanka, a limitowanki kupuje się nie dlatego, że się ich potrzebuje, tylko żeby zbierać. To tak jak ze znaczkami, więc jesteś rozgrzeszona.


Miło mieć takie wsparcie.
Mój TŻ koniecznie powinien przejść jakieś szkolenie u Twojego
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 20:11   #3972
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Essence cz. IV

Kobitki, zaniedbałam Was trochę, ale dzisiaj był ostatni egzamin maturalny, więc będę mieć więcej czasu. W nagrodę kupiłam sobie błyszczyk powiększający usta Essence. Super Daje taki chłód na ustach, aż się chce używać Oraz puder Vipery z różowym puszkiem. Ponadto odebrałam paczuszkę z ACW - przepiękne błyskotki ! A Sun Clubu jak nie było tak dalej nie ma

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ale ja Ci go zazdroszczę i właśnie o to chodzi!
Ja również zazdroszczę Podobno przepięknie błyszczy, a ja uwielbiam drobinki ; ))
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 14:29   #3973
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. IV

oczywiscie nadal na Starowislnej nie ma drugiej szafy
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 15:58   #3974
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. IV

Ano nie ma...
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 16:07   #3975
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
haha Dziewczyny mam tak samo srebrny puder z limitowanki Glam Rock stoi u mnie zdobiąc szafkę, ani razu go nie użyłam
wlasnie dlatego moj rozstadek juz przewaza i nie kupuje niepotrzebnych rzeczy. Poza tym ostatnie limitowanki rozczarowuja . Najgorzej jak cos sie bardzo podoba i ma sie swiadomosc, ze wiecej tego nie bedzie pewnie.. a potem stoi i czeka na swoja kolei jak u mnie roz z 50's Fever, baza pod cienie Catrice i brazer w paskach Catrice (kupione w obawie ze szafe zlikwiduja, bo byly w promocji)... Akurat roz byl nietrafionym zakupem, ale teraz go zaczelam regularnie uzywac (mieszam go z brazerem, zeby nie byl taki intensywnie rozowy).. Czkam jak sie skonczy zeby kupic roz Almost Famous.

Ma ktos porownanie miedzy tuszem MA a tym pomaranczowym chyba z gumowa szczoteczka?
MA jest mega, ale mam ochote na jakas nowosc :P a do tej pory gumowe szczoteczki sprawdzaly sie u mnie ekstra

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-05-22 o 16:08
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 16:38   #3976
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ma ktos porownanie miedzy tuszem MA a tym pomaranczowym chyba z gumowa szczoteczka?
MA jest mega, ale mam ochote na jakas nowosc :P a do tej pory gumowe szczoteczki sprawdzaly sie u mnie ekstra
oo już się zabieram za pisanie
otóż miałam tak samo jak Ty, MA faworyt, ale postanowiłam kupić coś innego i zafascynowana gumowymi szczoteczkami padło na ten "pomarańczowy" tusz, ale zawiodłam się, ponieważ on tylko ładnie rozdziela rzęsy za sprawą szczoteczki a nic poza tym, zero pogrubienia na czym bardzo mi zależy, średnio wydłuża, ogólnie MA robi grubsze, dłuższe i bardziej podkręcone rzęsy, takie że je widać, są wyraziste = bardzo ładne a "pomarańczowy tusz" daje efekt brzydkich nitek a nie rzęs, aktualnie używam dalej MA, ale gdy nałożę go za dużo lub odrobinę mi się rzęsy skleiły to rozdzielam je szczoteczką z "pomarańczowego" tuszu, służy mi jako grzebyk ale ogólnie naprawdę go nie polecam
a jak jest z innymi tuszami oprócz tych 2 to nie wiem

Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2010-05-22 o 16:40
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 19:07   #3977
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Essence cz. IV

w Tychach i na Starowiślnej w Krk pędzi do różu brak... Mam już dość tego łażenia za nimi Wie ktoś jak wygląda sytuacja w Solvay Park?
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 19:17   #3978
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
oo już się zabieram za pisanie
otóż miałam tak samo jak Ty, MA faworyt, ale postanowiłam kupić coś innego i zafascynowana gumowymi szczoteczkami padło na ten "pomarańczowy" tusz, ale zawiodłam się, ponieważ on tylko ładnie rozdziela rzęsy za sprawą szczoteczki a nic poza tym, zero pogrubienia na czym bardzo mi zależy, średnio wydłuża, ogólnie MA robi grubsze, dłuższe i bardziej podkręcone rzęsy, takie że je widać, są wyraziste = bardzo ładne a "pomarańczowy tusz" daje efekt brzydkich nitek a nie rzęs, aktualnie używam dalej MA, ale gdy nałożę go za dużo lub odrobinę mi się rzęsy skleiły to rozdzielam je szczoteczką z "pomarańczowego" tuszu, służy mi jako grzebyk ale ogólnie naprawdę go nie polecam
a jak jest z innymi tuszami oprócz tych 2 to nie wiem
dziekuje bardzo za szybka odpowiedz tak wlasnie myslalam, ze nie ma co kombinowac.
Mysle jeszcze nad tuszami z Catrice, ale nie ma za bardzo znam o nich opinie, wiec nie chce ryzykowac
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 20:09   #3979
liiena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk <3
Wiadomości: 14
Dot.: Essence cz. IV

byłam dzisiaj w naturze.
rzeczywiście końcówka CaH, więc jest nadzieja na nową limitowankę. ;DD
są również produkty Sun Club, ktore były limitowanka w zeszłym roku. ;p
__________________
[fashion]673839[/fashion]


Edytowane przez liiena
Czas edycji: 2010-05-22 o 20:11
liiena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 21:15   #3980
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Essence cz. IV

A ja się pogodziłam z MA i jednak jest fajny Tylko że po sprawie, bo go podarowałam mamie
Odkryłam, co jest nie tak - mnie wystarczy jedna warstwa tuszu, mam dobre rzęsy i drugim machnięciem szczoteczki je tylko przeciążam i nie wygląda to dobrze.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 08:57   #3981
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
A ja się pogodziłam z MA i jednak jest fajny Tylko że po sprawie, bo go podarowałam mamie
Odkryłam, co jest nie tak - mnie wystarczy jedna warstwa tuszu, mam dobre rzęsy i drugim machnięciem szczoteczki je tylko przeciążam i nie wygląda to dobrze.

A dla mnie MA to nie to, wolę Bourjois - nie wiem czy jest jakaś szalona różnica w wyglądzie, ale 'jakość malowania' jest zupełnie inna, tzn. MA wszędzie się paprze, łatwiej nim posklejać rzęsy, nałożyć za dużo itp.

Dlatego zielonej wersji nawet nie spróbuję
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 09:24   #3982
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
A dla mnie MA to nie to, wolę Bourjois - nie wiem czy jest jakaś szalona różnica w wyglądzie, ale 'jakość malowania' jest zupełnie inna, tzn. MA wszędzie się paprze, łatwiej nim posklejać rzęsy, nałożyć za dużo itp.

Dlatego zielonej wersji nawet nie spróbuję
ja też nie z tych samych powodow w ogóle u mnie jest parę różowych ale zielonych to ani jednego i chyba nigdy ich nie widziałam, tzn tylko puste miejsce
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 10:12   #3983
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
tzn. MA wszędzie się paprze, łatwiej nim posklejać rzęsy, nałożyć za dużo itp.
U mnie tak jest po nałożeniu drugiej warstwy - i wtedy rzeczywiście na MA mogę narzekać, bo tuszu na rzęsach jest za dużo i są one kompletnie nierozdzielone. Ale przy jednej warstwie efekt mi się podoba.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 11:06   #3984
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. IV

ja mam technike nakladania MA wielowartwowa :P
Nie jezdze szczoteczka po rzesach, tylko trzymam ja w jednym miejscu i zamykam oczy , a rzesy same po niej przejezdzaja. Dzieki temu zawsze przejezdzaja po niej tak samo i sie nie sklejaja w wielku miejscach, nie robia sie grudy itp. No i pieknie sie same rzesy podkrecaja.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 11:54   #3985
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IV

A dla mnie MA jest jak dotąd niepobity - nawet przez burżujka, na którym się nieco zawiodłam, bo jak tusz za 10 zł lepiej maluje mi rzęsy niż ten za 35, to chyba coś jest nie tak... Hypno Gloss nic nie robi, ale szczoteczka ładnie czesze, wiec czasem używam go do rozdzielania rzęs. I Boostery polubiłam, mam szary i fioletowy, koloru za bardzo nie widze, ale efekt mi odpowiada. I gdzie jest zielony MA, chcę pomacać ten efekt sztucznych rzęs...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 16:37   #3986
Madeleine Mada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Essence cz. IV

A ja mam pytanie, czy jakas wizazanka z Gdanska wie moze, gdzie sa jeszcze te slynne pasiaki z sun clubu? Bardzo mi na nich zalezy, bylam ostatnio na przymorzu i nie bylo. :/
Madeleine Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:18   #3987
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Madeleine Mada Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, czy jakas wizazanka z Gdanska wie moze, gdzie sa jeszcze te slynne pasiaki z sun clubu? Bardzo mi na nich zalezy, bylam ostatnio na przymorzu i nie bylo. :/
Oba są na pewno w Gdańsku - Natura w City Forum w Gdańsku Głównym i od kilku tyg. Natura na ul. Pańskiej (lokalizacje znajdziesz na stronie Natury oraz w wątku - kilka razy opisywałam szczegółowo, jak tam dojść). Oczywiście możliwe, że zostały już wykupione - ja odwiedziłabym najpierw Naturę na Pańskiej, bo tam druga szafa jest od niedawna i może jeszcze się pasiaki uchowały.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 23:32   #3988
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Madeleine Mada Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, czy jakas wizazanka z Gdanska wie moze, gdzie sa jeszcze te slynne pasiaki z sun clubu? Bardzo mi na nich zalezy, bylam ostatnio na przymorzu i nie bylo. :/
Jeśli masz możliwość wyprawy poza Gdańsk, to zajżyj do DN w Gdyni na 10 lutego albo w Rumi w Galerii Rumia
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 07:27   #3989
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

własnie sobie czytam forum essence i dziewczyna z Włoch napisała, że u nich gnije Fashionista dopiero... wiec u nas nie jest tak źle

Czy ktoś ma TEN PUDER.... BO on mi sie bardzo spodobał, brązer nie ma drobinek, ale nie wiem, czy warto brać.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-05-24 o 07:37
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 08:56   #3990
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Essence cz. IV

właśnie przejrzałam na stronie jakie limitowanki są a jakie były, dużo tego!

u mnie jeszcze resztki CaH.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.