Essence cz. IX - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-30, 21:48   #1831
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Coś na pokuszenie i poślinienie ekranu

Swatche lakieru Let Me In Pink z kolekcji You Rock.


http://tassas.blogspot.com/2011/04/e...e-in-pink.html


I jeszcze zdjęcie wszystkich lakierów z tej serii
http://1.bp.blogspot.com/-IDiuD721JD...0/DSCI0007.JPG
Mi ten różowy wygląda na bardzo podobny do Tutti Frutti z My Secret (który oprócz tego, że ładnie wygląda to jeszcze pachnie). Z tej limitki podoba mi się tylko ten miętowy lakier. Resztę muszę ocenić na żywo.
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 21:54   #1832
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ajay Pokaż wiadomość
tak a'propos lakierów catrice to mają piękne kolory ale po 2 tygodniach są nie do użytku, a przynajmniej tak stało się z 2 które ja posiadam czyli 170 screaming peach i jeszcze jakimś miętowym który zaginął w akcji. po 2 tygodniach zasychają w opakowaniu tworząc taki glut z którym niewiele da się zrobić...
Ja myślę, że to klasyczny przykład trafienia na lakiery które były uprzednio "testowane" przez jakies miłe klientki :/
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 22:00   #1833
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. IX

no, dobra... naiwne pytanie..
tak nazachwalalyscie, ze mnie wzielo teraz, a jedyny,ktory kupilam, dalam siostrze

czy gdzies w wawie jakas mila istota widziala puder blossom?
albo gdzies ktos planuje zakup? pokrylabym koszty ... please ...
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 22:05   #1834
liz95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 65
Dot.: Essence cz. IX

A ja się pochwalię co dzisiaj kupiłam Niestety tylko 2 produkty essence puder z blossoms (jak weszłam i zobaczyłam, że został ostatni puder to się strasznie ucieszyałm bo myślałam, że ich już nie będzie ale naszczęście nikt nie wykupił mi ostatniego) i błyszczyk stay on me nr 02. Jestem zadowolona z błyszczyka bo już go dzisiaj "nosiłam" na sobie Napewno utrzymuje się dłużej niż inne błyszczyki za tą cene Co do pudru to jest ładny i ślicznie pachnie Ale mam prztłuszczjąca się skórę w strefie T no to go tam nie będę używać bo myślę, że po kilku godzinach bym się zaświeciła nieźle Więc raczej będe go tylko na policzki używać, jak dzisiaj go nałożyłam to był tak średnio na nich widoczny tzn. takie lekkie roświetlenie-ładne I kupiłam jeszcze 2 lakiery z basic'a ze starej limitowanki Juicy Fruity (była nowa ale nie mieli już lakierów ani róży ) tylko po 3 zł więc się opłacało(kupiłam żółty i niebieski), z vipery taki zielonkawy lakier po 3.20 i bezbarwny z Paese na wyprzedaży po 3 zł To tyle Troche żałuje, że nie kupiłam lakierów z blossoms Ale jak je oglądałam u mnie w naturze to były takie jakieś lekko ?rozwarstwone? ale może to tylko tak w opakowaniu wyglądało.. a pozatym polowałam na jasny fiolet a go nie było Dodaje zdjęcie pomalowanych paznokci jednym z zakupionych lakierów z basic'a, wiem, że to nie tu powinnam o nich pisać ale nie chce mi sie już na inny temet przenosiać jak już mówie o zakupach z essence też Przepraszam za złą jakość zdjęć-wcięło mi gdzieś mój aparat więc z komórki robiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w1.jpg (61,5 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w2.jpg (37,7 KB, 87 załadowań)
liz95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 22:07   #1835
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ten - 040 Petit Four As Dessert
http://zakupoholizm-pelna-geba.blogs...-ultimate.html
Żałuję, że nie kupiłam jeszcze 030 - My Cafe Au Lait At Notre-Dame

No patrz, mam go akurat byłam jakiś czas temu przelotem w Wawie (bo u mnie oczywiście Catrice ani widu ani słychu ) i capnęłam na ślepo kilka rzeczy. Mogłam capnąc też tę Twoją kawkę z mlekiem , fajowa

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Mój pierwszy post w watku, więc pozdrawiam wszystkich.

Kupiłam wczoraj puder z blossoms, cała szafka była zapełniona po brzegi nową limitowanką Skuszę się chyba też na te lakiery, wyglądają naprawdę ciekawie. Tylko żółty widziałam dziś w kiosku z Eveline happy colour i wygląda nieco lepiej niż Essence.

A tak poza tematem, paletka z limitowanki My Secret jest wspaniała
Witamy i pozdrawiamy również

O ten żółty Eveline? http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...rs-nr-515.html


Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Wiem, ale dużo dziewczyn się źle wyrażało o żółtym lakierze Blossoms więc byłam ciekawa Twojego porównania

Kurczę poważnie? szkoda że nie wiedziałam, bo wstąpiłam tylko do tej Natury przy Yeti, a do Galerii Zielonej już mi się nie chciało jechać... a jeśli Catrice miałoby gdzieś być to na pewno tam. W tej Naturze, w której byłam była tylko 1 szafa Essence, KOBO też nie było, Catrice też nie, bo bym zauważyła...
Next time muszę koniecznie sprawdzić
No jak dla mnie, źle nie jest z tym żółtkiem ALE, w porównaniu do jego kolegów z limitki, to nakładał mi się zdecydowanie najgorzej, jakis taki gęstawy jest. Ja lubię jak lakier się ładnie sam rozlewa po paznokciu wyrównując wszystkie dygoty mojej ręki (szczególnie kiedy maluję lewą ręką swoją prawą) A ten się jakoś nie chciał wyrównać tak ładnie jak reszta.

Głowy sobie nie dam upitolić , ale jak sprawdzałam gdzie mam najbliżej jakąś szafę Catrice, to przewertowałam cały wątek i wydaje mi się, że dobrze mówisz, Galeria Zielona ma Catrice ale jakby jakaś Puławianka (tak się mówi? ) mogła potwierdzić to byłoby super

Cytat:
Napisane przez ajay Pokaż wiadomość
witam wszystkich ja też pierwszy raz, a podczytuje was od dłuższego czasu (..)
Witamy, witamy w naszych skromnych progach

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość


Jakoś nie wzbudza u mnie essenceowego szaleństwa
Mojego niby też nie, ale jak stanę przed pełną limitką, to nie wiem co się zadzieje pewnie coś i tak wezmę

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
witam
dołączam do waszego grona mam nadzieję, że mój portfel wytrzyma
Witamy również

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Coś na pokuszenie i poślinienie ekranu

Swatche lakieru Let Me In Pink z kolekcji You Rock.


http://tassas.blogspot.com/2011/04/e...e-in-pink.html


I jeszcze zdjęcie wszystkich lakierów z tej serii
http://1.bp.blogspot.com/-IDiuD721JD...0/DSCI0007.JPG
Niby sobie myślę "takie sobie" ale coś pewnie wybiorę, spokojna głowa

Cytat:
Napisane przez ajay Pokaż wiadomość
tak a'propos lakierów catrice to mają piękne kolory ale po 2 tygodniach są nie do użytku, a przynajmniej tak stało się z 2 które ja posiadam czyli 170 screaming peach i jeszcze jakimś miętowym który zaginął w akcji. po 2 tygodniach zasychają w opakowaniu tworząc taki glut z którym niewiele da się zrobić...
No co Ty mówisz? To bardzo niedobrze. Zobaczymy jak to będzie z moimi.
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 22:15   #1836
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
A czy któraś ma tą pomadkę cupcake i airy fairy rimmela? Może porównać kolor? Cały czas się próbuje przekonać do tej cupcake ale jakoś tak mi się wydaje że może być podobna do airy fairy... a to mnie nie zachęca ;P
Różnią się, Airy fairy ma malusieńkie złote drobinki, a ABC jest bezdrobinkowa.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 22:18   #1837
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Różnią się, Airy fairy ma malusieńkie złote drobinki, a ABC jest bezdrobinkowa.
Poza tym to zupełnie inne kolory
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 22:26   #1838
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
A czy któraś ma tą pomadkę cupcake i airy fairy rimmela? Może porównać kolor? Cały czas się próbuje przekonać do tej cupcake ale jakoś tak mi się wydaje że może być podobna do airy fairy... a to mnie nie zachęca ;P
Ja mam. Jak chcesz, to jutro pstrykne zdjęcia




Ktoś pytał, więc odp. rozświetlacz z SC jest w stałej ofercie w drugiej szafie.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 22:37   #1839
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Łeee, to nieładnie, że z Tobą nie współpracują Ja miałam małe kłopoty tylko z żółtym, reszta ładnie się nakładała. Nie wiem jeszcze jak z trwałością, ale ja nie oszczędzam paznokci, myję często włosy, zmywam, piorę, sprzątam, haftuję Niee no dobra, nie haftuję , ale i tak u mnie 3 dni to chyba maksymalny czas jaki lakier u mnie wytrzymuje w stanie nadającym się do pokazania innym.
Ja mam już 4 dzień na paznokciach Forget Me Not i nie widzę jeszcze żadnej wady Mocno się trzyma. Również go nie oszczędzałam i nadal nadaj się do pokazania innym
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 22:41   #1840
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
no, dobra... naiwne pytanie..
tak nazachwalalyscie, ze mnie wzielo teraz, a jedyny,ktory kupilam, dalam siostrze

czy gdzies w wawie jakas mila istota widziala puder blossom?
albo gdzies ktos planuje zakup? pokrylabym koszty ... please ...
Ja niestety nie widziałam ani jednego pudru na oczy a byłam w naturze w ch bemowo, na krasnobrodzkiej i w ch targówek. Gdzieś na forum było, że do metra centrum nawet nie dotarły.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 22:44   #1841
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Różnią się, Airy fairy ma malusieńkie złote drobinki, a ABC jest bezdrobinkowa.
Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Poza tym to zupełnie inne kolory
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja mam. Jak chcesz, to jutro pstrykne zdjęcia


Ktoś pytał, więc odp. rozświetlacz z SC jest w stałej ofercie w drugiej szafie.
zdjęcie z mojego bloga
53- Cupcake
070- AF
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ronia+-+Kopia.jpg (133,1 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (12,8 KB, 160 załadowań)

Edytowane przez ouuGlamour
Czas edycji: 2011-04-30 o 22:46
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 22:57   #1842
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. IX

Faktycznie wyglądają inaczej. Gdzieś mi się obiło o uszy że podobne a airy fairy to dla mnie niewypał więc nie chciałam powtorzyć nieudanego zakupu
dzięki dziewczyny
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 23:06   #1843
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Faktycznie wyglądają inaczej. Gdzieś mi się obiło o uszy że podobne a airy fairy to dla mnie niewypał więc nie chciałam powtorzyć nieudanego zakupu
dzięki dziewczyny
dla mnie AF to niewypał, jednak Cupcake to całkiem inny kolor, konsystencja, zapach.
Ja ją bardzo lubię
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 23:08   #1844
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Ja mam już 4 dzień na paznokciach Forget Me Not i nie widzę jeszcze żadnej wady Mocno się trzyma. Również go nie oszczędzałam i nadal nadaj się do pokazania innym
Mi Forget me not ze wzorkami wytrzymał 8 dni. 5 dni sam i 3 dni z hello holo na sobie. A zmyłam, bo już chciałam inny kolor, Tyle ich kupiłam, ze muszę szaleć
Jestem w szoku8 z trwałością. Zawsze mam z tym problem,a tu proszę
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 23:12   #1845
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Mi Forget me not ze wzorkami wytrzymał 8 dni. 5 dni sam i 3 dni z hello holo na sobie. A zmyłam, bo już chciałam inny kolor, Tyle ich kupiłam, ze muszę szaleć
Jestem w szoku8 z trwałością. Zawsze mam z tym problem,a tu proszę
Też jestem w pozytywnym szoku. Normalnie cudem jest, jeśli lakier nie odpryśnie w chociaż jednym miejscu przez 5h. A niezapominajkowy wytrzymał pójście na zajęcia, koncert, stan upojenia i późny powrót do domu, do tego tylko w jednym miejscu miałam "zagniotka"
Dzisiaj nałożyłam na niego pękacza i nie zapowiada się, żebym za szybko musiała się go pozbyć z pazurków
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 23:15   #1846
ThingsWeNeverDid
Przyczajenie
 
Avatar ThingsWeNeverDid
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 9
GG do ThingsWeNeverDid
Dot.: Essence cz. IX

Ja jako rodowita Puławianka ( z tym że teraz już w Lublinie) potwierdzam, że w Galerii Zielonej jest szafa Catrice Kobo też mamy.

Będę kolejną osobą, która nie poleca balsamu Caring... poza tym że pięknie pachnie (tak owocowo-żelkowo) to nawilża naprawdę baaardzo słabo... Ujdzie jako baza pod pomadkę, ale spodziewałam się po nim więcej, tym bardziej za 9 zł...
ThingsWeNeverDid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 23:31   #1847
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. IX

W ogóle to przyszłam się poskarżyć... :P Kupiłam sobie ten fioletowy eye-liner w żelu i w sumie na początku myślałam, że będzie podobny do tego brązowego z Catrice, który mi w sumie odpowiada... No i jest podobny, ale o wiele więcej cierpliwości do niego trzeba ponieważ jest jakby słabo napigmentowany! Trzeba go dość sporo nakładać, żeby uzyskać ładny efekt...

Kolor jednak rekompensuje komfort nakładania. Ja już sobie obrałam taki sposób, że tym skośnym pędzelkiem najpierw robię taki "szkic" a potem biorę ten pędzelek do eye-linera z Metallics i wypełniam środek. Efekt jest całkiem spoko.

No i jeszcze skarga na pędzelek... Rozwalił się! Góra ze skuwką i włosiem wypadła i został sam trzonek. Oczywiście uratowałam to Super Glue bo całość wykonana jest z plastiku... Ale mimo wszystko wkurzył mnie ten fakt. Pędzelek linerowy z Metallics też w podobny sposób się rozwalił (ale tu nie była potrzebna interwencja Super Glue, choć tak prewencyjnie pewnie go skleję), ale nałożyłam go z powrotem i się trzyma całkiem nieźle.

Generalnie uważajcie na essencowe pędzle, bez szaleństw

I tak dla rozluźnienia atmosfery... Moja siostra wczoraj stwierdziła, że nowy pędzelek do smokey-eye z Essence został wykonany z włosia kucyka Pony... A wszystko przez to, że jest fioletowy :P.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 23:34   #1848
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Ja mam już 4 dzień na paznokciach Forget Me Not i nie widzę jeszcze żadnej wady Mocno się trzyma. Również go nie oszczędzałam i nadal nadaj się do pokazania innym
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Mi Forget me not ze wzorkami wytrzymał 8 dni. 5 dni sam i 3 dni z hello holo na sobie. A zmyłam, bo już chciałam inny kolor, Tyle ich kupiłam, ze muszę szaleć
Jestem w szoku8 z trwałością. Zawsze mam z tym problem,a tu proszę
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też jestem w pozytywnym szoku. Normalnie cudem jest, jeśli lakier nie odpryśnie w chociaż jednym miejscu przez 5h. A niezapominajkowy wytrzymał pójście na zajęcia, koncert, stan upojenia i późny powrót do domu, do tego tylko w jednym miejscu miałam "zagniotka"
Dzisiaj nałożyłam na niego pękacza i nie zapowiada się, żebym za szybko musiała się go pozbyć z pazurków
No to pięknie się Wam trzymają Zobaczymy jak to będzie u mnie. Ale ja odkąd mam sporo różnokolorowych lakierów nie oczekuję betonowej trwałości, bo lubię zmieniać kolory na paznokciach. Czasem się nie mogę zdecydować na żaden i mam nagie paznokcie Tak jest z lakierami Blossoms, niezapominajkowy jest moim ulubionym, ale tylko ze względu na niespotkany przeze mnie dotychczas kolor, ale resztę też bardzo lubię, no i sympatycznie się nakładają, no i sama nie wiem, którego użyć.

A o trwałości lakierów na moich paznokciach to mówiłam tak ogólnie. Bez względu na firmę czy rodzaj, ten sam lakier miałam maksymalnie 3 dni wydaje mi się, że przyczyną może być też moja niechęć do startych końcówek. Zaraz mnie to denerwuje i maluję na nowo Jak oglądam filmiki na youtube i widzę niektóre dziewczyny z takim obdartym lakierem, to sobie myślę, że ja bym tak nie wytrzymała


Aha! Lublinianki na Ametystowej uzupełniają drugą szafę, na razie tylko pierwsza półka i połowa drugiej , no ale coś ruszyło (tutaj zdjęcie przykładowej drugiej szafy ). PODOBNO przyszło "dużo" i będą wypakowywać dalej, ale chyba nie liczę na poniedziałek Mam tylko nadzieję, że to nie będzie prędkość 1,5 półki na tydzień, bo nas wakacje zastaną
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 23:35   #1849
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. IX

A ja muszę się przyznać że nie polubiłam sie z pędzelkiem do eyelinera essence. Jest dla mnie za "miękki". Nie wiem jak to inaczej ująć - mam małe oczy i naprawdę dużo kombinuję eyelinerem a ten pędzel jakiś takiś... wolę mniejsze. Przez to że jest taki długi to się dziwnie rozczapierza... dziwak. Może go użyję do brwi ale do linera to są lepsze pędzle(choć z drugiej strony on kosztuje 7 zł - cudów wymagać nie można).
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 23:38   #1850
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
A ja muszę się przyznać że nie polubiłam sie z pędzelkiem do eyelinera essence. Jest dla mnie za "miękki". Nie wiem jak to inaczej ująć - mam małe oczy i naprawdę dużo kombinuję eyelinerem a ten pędzel jakiś takiś... wolę mniejsze. Przez to że jest taki długi to się dziwnie rozczapierza... dziwak. Może go użyję do brwi ale do linera to są lepsze pędzle(choć z drugiej strony on kosztuje 7 zł - cudów wymagać nie można).
A mi jego kształt właśnie bardzo odpowiada, i grubość również. Mam z Inglota ten cieniutki to mnie wkurza. Poza tym trochę go spsułam bo źle domyłam inglotowy liner i zmyć się w ogóle nie chce .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 01:22   #1851
Samanthaa
Raczkowanie
 
Avatar Samanthaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 120
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ThingsWeNeverDid Pokaż wiadomość
Ja jako rodowita Puławianka ( z tym że teraz już w Lublinie) potwierdzam, że w Galerii Zielonej jest szafa Catrice Kobo też mamy.

Będę kolejną osobą, która nie poleca balsamu Caring... poza tym że pięknie pachnie (tak owocowo-żelkowo) to nawilża naprawdę baaardzo słabo... Ujdzie jako baza pod pomadkę, ale spodziewałam się po nim więcej, tym bardziej za 9 zł...
nareszcie jakaś inna Puławianka się odezwała - pozdrawiam)

tak tak mamy szafę Catrice i Kobo. Uzupełnili też drugą szafę z Essence także nowości mamy sporo i Blossoms jest - z limitki zakupiłam jedynie perfumy ale po wypłacie zaszaleję
__________________

Samanthaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 01:28   #1852
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Wrzuciłam na bloga notke o ostatnich zakupach E
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 06:52   #1853
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Ja niestety nie widziałam ani jednego pudru na oczy a byłam w naturze w ch bemowo, na krasnobrodzkiej i w ch targówek. Gdzieś na forum było, że do metra centrum nawet nie dotarły.
buuu... stracilam nadzieje .. ale dobrze przynajmniej wiedziec, ze nie ma sensu jezdzic
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 08:40   #1854
czajana
Raczkowanie
 
Avatar czajana
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Essence cz. IX

Zastanawiam się nad tymi mini błyszczykami nie wiem na która wersję się zdecydować czy któraś z was może ma i mogła by zaprezentować swoje wrażenia????
__________________
Najnowsze katalogi znajdziesz -> tutaj
Avon:
czajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 08:45   #1855
kosmetoZakupocholiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Essence cz. IX

obie wersje anielska i diabelska są śliczne na początku w oko bardziej wpada ta anielska takie delikatniejsze kolorki ma ale diabelska też nie jest zła na moim blogu możesz znaleźć ich porównanie
http://kosmetozakupoholika.blogspot....gloss-set.html

W sumie są niedrogie i wygodne można sobie wrzucić nawet do kieszeni i mieć przy sobie by się pomaziać w razie potrzeby
__________________
Pomóż i wypełnij ankietę do mojej pracy magisterskiej -> klik



Moje zakupowe przygody - blog
kosmetoZakupocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 08:46   #1856
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Essence cz. IX

za ną chodzi cały czas ten Forget-me-not
a może któraś Wizazanka zrobiłaby dobry uczynek i kupiła mi ten niezapominajkowy lakier?? byłabym baaaaaardzo wdzięczna oczywiscie koszt zwracam
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 09:20   #1857
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Coś na pokuszenie i poślinienie ekranu

Swatche lakieru Let Me In Pink z kolekcji You Rock.


http://tassas.blogspot.com/2011/04/e...e-in-pink.html


I jeszcze zdjęcie wszystkich lakierów z tej serii
http://1.bp.blogspot.com/-IDiuD721JD...0/DSCI0007.JPG
Bardzo ładny (ale j tak nie kupię)

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
I tak dla rozluźnienia atmosfery... Moja siostra wczoraj stwierdziła, że nowy pędzelek do smokey-eye z Essence został wykonany z włosia kucyka Pony... A wszystko przez to, że jest fioletowy :P.
Brawa dla siostry za jasne spojrzenie - my byśmy na to nie wpadły

Cytat:
Napisane przez kosmetoZakupocholiczka Pokaż wiadomość
obie wersje anielska i diabelska są śliczne na początku w oko bardziej wpada ta anielska takie delikatniejsze kolorki ma ale diabelska też nie jest zła na moim blogu możesz znaleźć ich porównanie
http://kosmetozakupoholika.blogspot....gloss-set.html

W sumie są niedrogie i wygodne można sobie wrzucić nawet do kieszeni i mieć przy sobie by się pomaziać w razie potrzeby
Bardzo ładne (obie wersje). Jak wykończę trochę swoich błyszczydeł to sobie kupię
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 09:34   #1858
wondzik
Przyczajenie
 
Avatar wondzik
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Essence cz. IX

Mi spodobały się lakiery Essence jakie kolorki polecacie, a jakie nie? Pytam pod kątem utrzymywania się lakieru na paznokciach. Ogólnie chodzi mi o coś z naturalnych typu nude i takich w letnich tonacjach. Z góry dzięki
wondzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 09:44   #1859
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość

Kupiłam wczoraj puder z blossoms, cała szafka była zapełniona po brzegi nową limitowanką Skuszę się chyba też na te lakiery, wyglądają naprawdę ciekawie. Tylko żółty widziałam dziś w kiosku z Eveline happy colour i wygląda nieco lepiej niż Essence.
mam ten żołty Eveline i chciałam tylko powiedzieć że:
-w butelce wydaje się bardziej pastelowy, na paznokciach wychodzi ciemniejszy i nie jest rozbielony ( dzięki temu nawet fajnie się nim malowało, 2 warstwy wystarczą, no ale jak ktos szuka pastelowej żółci to to nie to wg mnie... )
- i drugie ważniejsze - masakrycznie barwi paznokcie na żółto! i to nie tylko moja opinia...

także się zastanów jeszcze
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:15   #1860
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Essence cz. IX

Znalazłam jeszcze swatche wszystkich 5 lakierów z serii You rock

http://fourfairies.blogspot.com/2011...-you-rock.html


A tu link do swatchy nowo wprowadzonych lakierów z Essence
http://fourfairies.blogspot.com/2011...-swatches.html
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2011-05-01 o 10:18
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.