Pełno przebarwień. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-26, 09:28   #1
Aler
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32

Pełno przebarwień.


Cześć. Wypieprzyło mi na czole pełno przebarwień, na pewno kilka, tragicznie to wygląda ogólnie... Jak się mogę tego najszybciej i najskuteczniej pozbyć ? Stosowałem krem acne-derm, ale to trochę zajmuję, robi się zaczerwienienie, które utrzymuję kilka dni, a efekty też nie są jakieś mega... Oczywiście widać poprawę, ale słabą.
Udać się do kosmetyczki na laser ? Tylko jak mam kilka tych przebarwień to nie wiem czy to będzie takie proste... Nie ma jakiś kwasów na to żeby zeszło od razu ? Co mi proponujecie ? Zależy mi na czasie i skuteczności bo tak jak mówiłem - tragicznie to wygląda, takie ślady po czole rozrzucone...


Ogólnie powiem, że nigdy wcześniej tak nie miałem, jak jakiś trądzik schodził to praktycznie nie było po nim śladu, ale ostatnio to się jakoś zmieniło i po każdym coś zostaję... Co mi proponujecie stosować na przyszłość na trądziki czy przebarwienia ? Żeby to nie powstawało... Bo coraz więcej tego.

Edytowane przez Aler
Czas edycji: 2016-03-26 o 09:31
Aler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 12:06   #2
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Pełno przebarwień.

sok z cytryny
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 17:22   #3
elkanowa
elzbietta
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 17
Dot.: Pełno przebarwień.

Sprobuj zadzialac od srodka na tradzik i przebarwienia, nie wszystkie kosmetyki sa w stanie dotrzec do wewnetrznych partii skory i pozbyc sie problemu. slyszalas o iqface? kupilam dla swojej corki, bo tez zadne kosmetyki nie przynosily rezultatow, a teraz jest po kuracji i jak na razie od dwoch miesiecy nie ma problemu z cera. moze u Ciebie tez pomoze
elkanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 23:14   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pełno przebarwień.

Cytat:
Napisane przez Aler Pokaż wiadomość
Cześć. Wypieprzyło mi na czole pełno przebarwień, na pewno kilka, tragicznie to wygląda ogólnie... Jak się mogę tego najszybciej i najskuteczniej pozbyć ? Stosowałem krem acne-derm, ale to trochę zajmuję, robi się zaczerwienienie, które utrzymuję kilka dni, a efekty też nie są jakieś mega... Oczywiście widać poprawę, ale słabą.
Udać się do kosmetyczki na laser ? Tylko jak mam kilka tych przebarwień to nie wiem czy to będzie takie proste... Nie ma jakiś kwasów na to żeby zeszło od razu ? Co mi proponujecie ? Zależy mi na czasie i skuteczności bo tak jak mówiłem - tragicznie to wygląda, takie ślady po czole rozrzucone...
Ogólnie powiem, że nigdy wcześniej tak nie miałem, jak jakiś trądzik schodził to praktycznie nie było po nim śladu, ale ostatnio to się jakoś zmieniło i po każdym coś zostaję... Co mi proponujecie stosować na przyszłość na trądziki czy przebarwienia ? Żeby to nie powstawało... Bo coraz więcej tego.
Kwas azelainowy pomaga, ale stosowany 3-6 miesiecy regularnie. Acne derm może podrażniać ze wzgledu na glikol w składzie, warto poszukać zamienników np. skinoren. Przebarwienia w ogóle trudno usunąc, a utrwala je słonce więc filtr spf jest ważny. Sam fakt pojawienia sie przebarwien swiadczy o przebytych stanach zapalnych, wiec wizyta u dermatologa byłaby wskazana zeby wyleczyc trądzik.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-07 00:14:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.