problem - z obowiązkami :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 20:08   #1
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924

problem - z obowiązkami :(


Witam dziewczyny
Mam problem a zarazem pytanie - od września tego roku pracuję jako opiekunka dziecięca w żłobku, nie jest to moja pierwsza praca w żłobku. Dostałam umowę jak narazie na czas określony na jeden rok. Zostałam także oddelegowana na dodatkowe szkolenia z psychologiem z czego się cieszę. Dostałam zakres obowiązków i czynności i wszystkie wypełniam i się do nich stosuję. Jednak moja przełożona/kierownik zaczęła wymagać odemnie pracy na komputerze tzn. wypełnianie pism, sprawozdań i wysyłanie ich do różnych urzędów, wysyłanie maili, wszelkie prace na komputerze związane z danymi żłobka gdyż sama tego nie potrafi - a więc robienie tabelek, list itp. itd. Zacznijmy od tego, że ja też tego nie potrafię i nieraz to mówiłam, lecz ona nalega że jest taka potrzeba żebym ja się tym zajmowała. Oczywiście w obowiązkach jest punkt gdzie pisze wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego, ale z tego co wiem muszą wynikać one z rodzaju umówionej pracy zawartej w umowie czyli ja jestem opiekunką dziecięcą, lub też mają być zgodne z moimi kwalifikacjami a nie są przecież.
Nie wiem co mam zrobić bo boję się zwolnienia ale z drugiej strony wydaje mi się że skoro te wszystkie czynności na komputerze są obowiązkiem kierownika to ja jako opiekun do dzieci nie mogę ich robić.
Proszę o jakąś radę jak mam się bronić? Czy mogę być zwolniona za to że nie pracuje na tym komputerze a nie mam kompetencji przecież do tego? Przyszłam do pracy z dziećmi i tego chcę a nie być biurową
Dziękuję jeśli ktoś to przeczytał
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.