Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 11:58   #1201
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

a co nie gra?
czeko ty sobie odpowiedz lepiej czy ten zwiazek akurat teraz ci potrzebny?
bo mi sie wydaje ze ty po prostu nie jestes gotowa i masz teraz inne sprawy w zyciu niz budowanie zwiazku.
a jesli czekasz na ksiecia z bajki- to uwierz- nie istnieje!
Nie wiem co nie gra tak naprawde Trudno powiedzieć, ja sama tego nie rozumiem i ciezko mi odgadnac o co chodzi. Na księcia z bajki nie czekam, nigdy nie czekałam.
Ale może faktycznie po prostu nie jestem jeszcze gotowa, cóż, mam jeszcze 3 miesiace zeby sie zastanowić czego chce wogóle... Ale wydaje mi sie że może też być tak że po prostu gdzieś tam podświadomie zwyczajnie sie boje... nie wiem.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:06   #1202
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

kupiłam sobie w sh jeansy i bluzeczkę dorothy perkins zaraz będę robić szorty

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
pobalowało się ? oooojooooj !
śmiej się śmiej ale tylko tak mogę chwilkę posiedzieć zrobiłam jej fotkę jak śpi -> w albumie
ale słodko śpi

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
jeszcze wszystko przede mną

po całej nocy męczarni jadę na porodówkę skurcze mam co 6min...
trzymajcie kciuki
trzymam kciuki wracajcie szybciutko
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:06   #1203
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie wiem co nie gra tak naprawde Trudno powiedzieć, ja sama tego nie rozumiem i ciezko mi odgadnac o co chodzi. Na księcia z bajki nie czekam, nigdy nie czekałam.
Ale może faktycznie po prostu nie jestem jeszcze gotowa, cóż, mam jeszcze 3 miesiace zeby sie zastanowić czego chce wogóle... Ale wydaje mi sie że może też być tak że po prostu gdzieś tam podświadomie zwyczajnie sie boje... nie wiem.
nie ma ze sie boje... bo gdy przychodzi ta chwila i uczucie uderza w ciebie bo to jest ten jeden jedyny!- to tak naprawde wszystko inne przestaje sie liczyc i ty tez nie masz nic do powiedzenia.
nie mysli sie o niczym, zyje powietrzem i jedyne czego pragnie to spedzac czas z ta druga osoba- za wszelka cene...
jesli tego nie czujesz, ba! nie masz nawet ochoty spotykac sie z NIM to to nie jest milosc, zauroczenie, zakochanie... jak zwal tylko strata czasu.
gdy flirtujesz z przystojnym znajomym/nieznajomym to czujesz takie mrowienie w brzuchu? jesli nie czujesz tego na jego widok/ gdy cie dotyka to tez nie to.
my prawie szkoly zawalilismy zeby tylko byc gdzies razem, sami...
ale jak widac ochlonelismy i dobrze sie skonczylo
dzis juz na jego widok na co dzien motyli nie ma, ale gdy wyjezdza gdzies sam, albo nie wiem gdzie jest to juz wszystko wraca gdy go zobacze...albo gdy mamy sie kochac... i dlatego wiem ze to jest milosc.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:08   #1204
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to niezle


jak moj tz łatwo wychowywac raczka- bo to takie ulegle i przywiazane do rodziny


trzymam kciuki asienko!
i bunny znow miala racje mowilam ze dzis urodzisz?
mysle ze do polnocy to juz skonczysz.
wiec oby jak najmniej bolalo i szybko poszlo!
i czekam na relacje juz po!
mój też ale wyjątkowo nieufnym i wrednym

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc kochane
Ale mam kaca

Asia
OMG to juz!!!!!
Kochan trzymaj sie tam

Paulinka

Idz idz sprawdzaj.
Matka na wizazu jak tylko dzidzia spi

Yatta
Lece ogladac

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Yatta
Gdzie fotki spódniczki
jest kac tzn że udana imprezka

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mi teraz też



jejku powodzenia asiu trzymam kciuki!!!
to fajnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:09   #1205
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mój też ale wyjątkowo nieufnym i wrednym

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------



jest kac tzn że udana imprezka
lady bo raczki potrafia byc zlosliwe i wredne, miec ciety jezyk, ale to najczesciej wtedy jak sie im dokuczy
do tego zazdrosniki straszne dlatego nieufne, ale kochajace i przywiazane jak pies do nogi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:22   #1206
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie ma ze sie boje... bo gdy przychodzi ta chwila i uczucie uderza w ciebie bo to jest ten jeden jedyny!- to tak naprawde wszystko inne przestaje sie liczyc i ty tez nie masz nic do powiedzenia.
nie mysli sie o niczym, zyje powietrzem i jedyne czego pragnie to spedzac czas z ta druga osoba- za wszelka cene...
jesli tego nie czujesz, ba! nie masz nawet ochoty spotykac sie z NIM to to nie jest milosc, zauroczenie, zakochanie... jak zwal tylko strata czasu.
gdy flirtujesz z przystojnym znajomym/nieznajomym to czujesz takie mrowienie w brzuchu? jesli nie czujesz tego na jego widok/ gdy cie dotyka to tez nie to.
my prawie szkoly zawalilismy zeby tylko byc gdzies razem, sami...
ale jak widac ochlonelismy i dobrze sie skonczylo
dzis juz na jego widok na co dzien motyli nie ma, ale gdy wyjezdza gdzies sam, albo nie wiem gdzie jest to juz wszystko wraca gdy go zobacze...albo gdy mamy sie kochac... i dlatego wiem ze to jest milosc.
Wiesz jedyne czego jestem teraz pewna to to że jestem z nim szczęśliwa, i wlasciwie jak jestem z nim to nic innego sie nie liczy
A jak teraz jestem tu sama to mam tysiac mysli na minute
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:36   #1207
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
.
to wszystkiego naj koteczko!
bo jade na weekend nad jeziorko i bede w poniedzialek dopiero
moj tz z 10 lipca jest.
dzięki bunny huczną imprezkę bede robić za tydzień będzie sie działo i wódka będzie sie lała !!!

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie rozumiem po co prowokujesz
nawet gdybys napisala ze cieszysz sie moim szczesciem to bym nie uwierzyla
ja wierze w swoje szczescie, tylko uwazam ze jak w kazdym zwiazku sa zgrzyty, i to zupelnie normalne.
nie moge wymagac od chlopaka ktory sam sie wychowywal- bo matka zabrala dupe za granice a ojca nie mial, ze bedzie idealem- raczej byloby to dziwne. wiem co sobie wzielam i na co sie pisalam i mam swiadomosc plusow i minusow naszego zwiazku.
i mysle ze bede jeszcze wiele lat szczesliwa- a juz na pewno nie spotka mnie staropanienstwo i zgorzknialosc jak niektore
poza tym uwazam,ze ktos kto nigdy nie byl w dlugoletnim zwiazku i jest samotny nie powinien radzic innym tylko pilnowac wlasnego nosa
nie ma idealnego związku, myślałam ze taki istnieje przez pierwsze 3m-c z tż-tem.. potem mnie skrzywdził... w sumie nie potrafiłam od niego odejsc i do dzisiaj jesteśmy razem ale teraz to już przyzwyczajenie i nuda sie wkrada ale dajemy rade a co bedzie? o to sie nie martwię wyjdzie w praniu


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie wiem co nie gra tak naprawde Trudno powiedzieć, ja sama tego nie rozumiem i ciezko mi odgadnac o co chodzi. Na księcia z bajki nie czekam, nigdy nie czekałam.
Ale może faktycznie po prostu nie jestem jeszcze gotowa, cóż, mam jeszcze 3 miesiace zeby sie zastanowić czego chce wogóle... Ale wydaje mi sie że może też być tak że po prostu gdzieś tam podświadomie zwyczajnie sie boje... nie wiem.
a tesknisz za nim jak go nie ma? zastanów sie czy chcesz być koło niego po prostu i zawsze można spróbować pamiętaj



Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
kupiłam sobie w sh jeansy i bluzeczkę dorothy perkins zaraz będę robić szorty
jak robić szorty gadaj tu

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie ma ze sie boje... bo gdy przychodzi ta chwila i uczucie uderza w ciebie bo to jest ten jeden jedyny!- to tak naprawde wszystko inne przestaje sie liczyc i ty tez nie masz nic do powiedzenia.
nie mysli sie o niczym, zyje powietrzem i jedyne czego pragnie to spedzac czas z ta druga osoba- za wszelka cene...
jesli tego nie czujesz, ba! nie masz nawet ochoty spotykac sie z NIM to to nie jest milosc, zauroczenie, zakochanie... jak zwal tylko strata czasu.
gdy flirtujesz z przystojnym znajomym/nieznajomym to czujesz takie mrowienie w brzuchu? jesli nie czujesz tego na jego widok/ gdy cie dotyka to tez nie to.
my prawie szkoly zawalilismy zeby tylko byc gdzies razem, sami...
ale jak widac ochlonelismy i dobrze sie skonczylo
dzis juz na jego widok na co dzien motyli nie ma, ale gdy wyjezdza gdzies sam, albo nie wiem gdzie jest to juz wszystko wraca gdy go zobacze...albo gdy mamy sie kochac... i dlatego wiem ze to jest milosc.
ja w moim byłam na zabuj zakochana żyć nie mogłam bez niego to było zauroczenie a teraz to tak jak stare dobre małrzenstwo

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mój też ale wyjątkowo nieufnym i wrednym
ja też czasem jestem taka wreda a mój tż zawsze jak coś gadam albo pyskuje złośliwie mówi do mnie "też cie kocham"

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lady bo raczki potrafia byc zlosliwe i wredne, miec ciety jezyk, ale to najczesciej wtedy jak sie im dokuczy
do tego zazdrosniki straszne dlatego nieufne, ale kochajace i przywiazane jak pies do nogi
to cała ja jak sie czsem wkurzę to z kijem nie podchodź
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 12:38   #1208
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

a tesknisz za nim jak go nie ma? zastanów sie czy chcesz być koło niego po prostu i zawsze można spróbować pamiętaj




Tęsknie Czasem sie łapie na tym ze np ide miastem i chce wejsc po drodze do niego - i wtedy sobie mysle przeciez go nie ma durnoto
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:41   #1209
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Kotka no uciełam nogawki i zawinęłam na dwa razy teraz idą do prania a potem jak wyschną to je zaprasuję nie robiłam strzępionych tylko takie z "mankietami"
zdjęcia w albumie zapraszam seniority
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:47   #1210
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tęsknie Czasem sie łapie na tym ze np ide miastem i chce wejsc po drodze do niego - i wtedy sobie mysle przeciez go nie ma durnoto
no prosze to zależy ci! jesteś na dorej drodze

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kotka no uciełam nogawki i zawinęłam na dwa razy teraz idą do prania a potem jak wyschną to je zaprasuję nie robiłam strzępionych tylko takie z "mankietami"
zdjęcia w albumie zapraszam seniority
lady ty zdolniacho jedna! jak tys to zrobiła? są cudne te spodenki! ale ze takie spodnie wyczaiłaś w sh! u mnie takich nie ma... zawsze jakieś te z wysokim stanem brzydkie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:51   #1211
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no prosze to zależy ci! jesteś na dorej drodze



lady ty zdolniacho jedna! jak tys to zrobiła? są cudne te spodenki! ale ze takie spodnie wyczaiłaś w sh! u mnie takich nie ma... zawsze jakieś te z wysokim stanem brzydkie
a jakoś nawinęły się tylko to dzwony były ale ciachnęłam i są szorty myślę że ok nawet wyszło? za 7,50 rurki też są mierzyłam nawet czarne ale podniszczone to nie opylało się ja poluję na nówki albo na stan bdb

na pewno masz gdzieś jakiś sh perełkę co są fajne cudeńka szukaj w okolicy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 12:55   #1212
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz jedyne czego jestem teraz pewna to to że jestem z nim szczęśliwa, i wlasciwie jak jestem z nim to nic innego sie nie liczy
A jak teraz jestem tu sama to mam tysiac mysli na minute
jakie to sa mysli?
no to skoro jestes przy nim i nic sie nie liczy- to jestes na dobrej drodze.
a jakie masz watpliwosci? w sexie nie iskrzy? boisz sie przyszlosci z nim? macie rozne swiatopoglady?
tak mi sie przypomnialo... mnie w tz ujelo jego poczucie odpowiedzialnosci- mimo ze mial byc tylko jednorazowy numerek- pociagal mnie fizycznie no i te % u obojga -to on mnie ns dnia odnalazl a szukal dlugo- prawie caly dzien
poza tym mielismy jednakowy cel- stworzyc rodzine, gdzie dzieci beda szczesliwe- pelna rodzine, bez alkoholizmu, przemocy- obydwoje mamy zle doswiadczenia i to nas zblizylo. no i jeszcze wspolne zainteresowania...do tego idealny sex jak z nikim nigdy dotad...no i godziny przegadane o glupotach
teraz takie czasy ze mozesz sprobowac wszystkiego z nim, a jak cos bedzie nie tak, powiedziec papa z dnia na dzien i juz
glupota byloby nie sprobowac i wmawiac sobie- ze to na pewno nie ten itp.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dzięki bunny huczną imprezkę bede robić za tydzień będzie sie działo i wódka będzie sie lała !!!



nie ma idealnego związku, myślałam ze taki istnieje przez pierwsze 3m-c z tż-tem.. potem mnie skrzywdził... w sumie nie potrafiłam od niego odejsc i do dzisiaj jesteśmy razem ale teraz to już przyzwyczajenie i nuda sie wkrada ale dajemy rade a co bedzie? o to sie nie martwię wyjdzie w praniu



a tesknisz za nim jak go nie ma? zastanów sie czy chcesz być koło niego po prostu i zawsze można spróbować pamiętaj





jak robić szorty gadaj tu



ja w moim byłam na zabuj zakochana żyć nie mogłam bez niego to było zauroczenie a teraz to tak jak stare dobre małrzenstwo



ja też czasem jestem taka wreda a mój tż zawsze jak coś gadam albo pyskuje złośliwie mówi do mnie "też cie kocham"



to cała ja jak sie czsem wkurzę to z kijem nie podchodź
kotka tylko ty w te urodziny uwazaj na tesciowke albo wyslijcie ja na wczasy
dokladnie, nie ma zwiazkow idealnych- a wlasne szczescie zalezy od tego jak wiele umiemy wybaczyc i byc elastyczni. jesli oczywiscie sie czuje ze nie ma szans i tkwimy w martwym punkcie to sensowne jest rozstanie,ale ja uwazam ze jesli jest iskierka nadziei to warto walczyc!
co ma byc i tak bedzie...
my tez jak stare malzenstwo dlatego juz niebawem nasz czas po 10 latach razem nic mnie nie zaskoczy
choc tz ostatnio tak mi sie pieknie oswiadczal- kolejny raz- ze chcial mnie do urzedu wiezc od razu wariat.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kotka no uciełam nogawki i zawinęłam na dwa razy teraz idą do prania a potem jak wyschną to je zaprasuję nie robiłam strzępionych tylko takie z "mankietami"
zdjęcia w albumie zapraszam seniority
lady ale ty to jakos przyszylas, przyszpililas? ze to sie trzyma?
przeciez jak tylko zaprasujesz to sie bedzie odwijac
super sobie poradzilas.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:06   #1213
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Lady
Wczoraj swietowalam tylko z Tz a w sobote robie parti
Juz lece ogladac
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:11   #1214
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Lady za✂✂✂iste te spodenki !
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:30   #1215
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jakie to sa mysli?
no to skoro jestes przy nim i nic sie nie liczy- to jestes na dobrej drodze.
a jakie masz watpliwosci? w sexie nie iskrzy? boisz sie przyszlosci z nim? macie rozne swiatopoglady?
tak mi sie przypomnialo... mnie w tz ujelo jego poczucie odpowiedzialnosci- mimo ze mial byc tylko jednorazowy numerek- pociagal mnie fizycznie no i te % u obojga -to on mnie ns dnia odnalazl a szukal dlugo- prawie caly dzien
poza tym mielismy jednakowy cel- stworzyc rodzine, gdzie dzieci beda szczesliwe- pelna rodzine, bez alkoholizmu, przemocy- obydwoje mamy zle doswiadczenia i to nas zblizylo. no i jeszcze wspolne zainteresowania...do tego idealny sex jak z nikim nigdy dotad...no i godziny przegadane o glupotach
teraz takie czasy ze mozesz sprobowac wszystkiego z nim, a jak cos bedzie nie tak, powiedziec papa z dnia na dzien i juz
glupota byloby nie sprobowac i wmawiac sobie- ze to na pewno nie ten itp.


kotka tylko ty w te urodziny uwazaj na tesciowke albo wyslijcie ja na wczasy
dokladnie, nie ma zwiazkow idealnych- a wlasne szczescie zalezy od tego jak wiele umiemy wybaczyc i byc elastyczni. jesli oczywiscie sie czuje ze nie ma szans i tkwimy w martwym punkcie to sensowne jest rozstanie,ale ja uwazam ze jesli jest iskierka nadziei to warto walczyc!
co ma byc i tak bedzie...
my tez jak stare malzenstwo dlatego juz niebawem nasz czas po 10 latach razem nic mnie nie zaskoczy
choc tz ostatnio tak mi sie pieknie oswiadczal- kolejny raz- ze chcial mnie do urzedu wiezc od razu wariat.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------


lady ale ty to jakos przyszylas, przyszpililas? ze to sie trzyma?
przeciez jak tylko zaprasujesz to sie bedzie odwijac
super sobie poradzilas.
nic nie przyszywałam jeszcze na razie piorą się potem zaprasuję najwyżej podszyję jeśli będzie się odwijało chociaż teraz zakładałam i nie odwijały się zobaczymy jak to wyjdzie
nie odwijają się bo są założone na 2 razy a nie na raz
dziękuję

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Lady
Wczoraj swietowalam tylko z Tz a w sobote robie parti
Juz lece ogladac
fajnie my też tak ostatnio sam na sam z winkiem

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Lady za✂✂✂iste te spodenki !
dziękuję Paulinko

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Adzi Tobie również dziękuję

kupiłam dzisiaj garniera
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:57   #1216
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Lady super szorty muszę opitolić, któreś swoje stare portki

ale się namachałam... upał taki jak nie wiem co
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:14   #1217
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Lady super szorty muszę opitolić, któreś swoje stare portki

ale się namachałam... upał taki jak nie wiem co
fajnie że podobają się dziękuję
opitol opitol
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:34   #1218
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Lady super bluzka i szorty

ladna dzis pogoda- slonecznie i cieplo
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:47   #1219
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Dzień dobry kochane

zaraz wrzucę zdjęcia do albumu w falkach
od razu uprzedzam - są dwudniowe, także nie wyglądają jakoś super hiper


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dziewuszki zobaczcie co znalazłam jak teraz robiłam porządki w szafie na górze foto w albumie
ten warkoczyk? bardzo fajna pamiątka

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
już do albumu!
kochana, wstawisz jeszcze raz na chwilkę, bo znowu nie załapałam się o czasie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Lady jak będziesz to spójrz na tego posta Marianny

http://www.mariannan.com/2011/07/maxi-skirt.html

torebka - normalnie mój ideał pod względem koloru i fasonu
muszę pędzić do Aldo!
ale pięęęękna

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
same laski te ciocie 15 lipca to chyba ładna data na urodziny, co?
jasne, że ładna kuzyn mojego TŻ jest z tego dnia

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
za*ebista! w sam raz na następne farbowanie a gdzie ją można kupić?

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
jeszcze wszystko przede mną

po całej nocy męczarni jadę na porodówkę skurcze mam co 6min...
trzymajcie kciuki
ojej, to już
kochana.. i ja również trzymam kciuki mocno mocno
może już nawet maluszek jest na świecie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
oj tak ona mnie i tżta rozstawia po łóżku w ogóle śmieszne, jak byłam w ciąży zarzekałam się że Amelka będzie spała w swoim łóżku choćby nie wiem co... i co? do tej pory śpi z nami ale ja po prostu to uwielbiam ale sama sobie bata kręcę
ale się rozwaliła hehe kochana jest

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kotka no uciełam nogawki i zawinęłam na dwa razy teraz idą do prania a potem jak wyschną to je zaprasuję nie robiłam strzępionych tylko takie z "mankietami"
zdjęcia w albumie zapraszam seniority
świetne te spodenki też mam jedne do opitolenia i nie wiem czy postrzępić czy podwinąć tak jak Ty
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 15:01   #1220
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a jakoś nawinęły się tylko to dzwony były ale ciachnęłam i są szorty myślę że ok nawet wyszło? za 7,50 rurki też są mierzyłam nawet czarne ale podniszczone to nie opylało się ja poluję na nówki albo na stan bdb

na pewno masz gdzieś jakiś sh perełkę co są fajne cudeńka szukaj w okolicy
super wyszło

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka tylko ty w te urodziny uwazaj na tesciowke albo wyslijcie ja na wczasy
dokladnie, nie ma zwiazkow idealnych- a wlasne szczescie zalezy od tego jak wiele umiemy wybaczyc i byc elastyczni. jesli oczywiscie sie czuje ze nie ma szans i tkwimy w martwym punkcie to sensowne jest rozstanie,ale ja uwazam ze jesli jest iskierka nadziei to warto walczyc!
co ma byc i tak bedzie...
my tez jak stare malzenstwo dlatego juz niebawem nasz czas po 10 latach razem nic mnie nie zaskoczy
choc tz ostatnio tak mi sie pieknie oswiadczal- kolejny raz- ze chcial mnie do urzedu wiezc od razu wariat.
.
nie uwierzysz ale miałam robić w sumie u teściowej bo wiadomo oni mają domek, grila by sie rozpaliło byłoby cudnie... ale po jej ostatnich wybrykach postanowiłam zrobić u siebie na blokach bo wiem ze 2 godziny posiedzi i pujdzie,muzyki mi nie wyłączy i sie rządzić nie bedzie! glównie dla mojego spokoju...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:02   #1221
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

ok, zdjęcia dodane
kochane proszę o szczere opinię, w których lepiej? fale czy proste?
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-07-15 o 15:07
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:06   #1222
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ok, zdjęcia dodane
kochane proszę o szczere opinię, w których lepiej?
trudno sie zdecydowac, bo w obu fryzurkach jest Ci pieknie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:17   #1223
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
fajnie że podobają się dziękuję
opitol opitol
natchnęłaś mnie muszę tylko wybrać te, które najlepiej na tyłku leżą
jak Twoje będą się odwijać do zszyj tylko na tych bocznych szwach
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
kochana, wstawisz jeszcze raz na chwilkę, bo znowu nie załapałam się o czasie
już wstawiam, już wstawiam
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ok, zdjęcia dodane
kochane proszę o szczere opinię, w których lepiej? fale czy proste?
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
trudno sie zdecydowac, bo w obu fryzurkach jest Ci pieknie
rzeczywiście trudno się zdecydować, bo jest pięknie w jednych i drugich, ale jednak hmm... w tych falkach wyglądasz mi tak jakoś egzotycznie więc skłaniam się bardziej ku falkom

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Enchuś dodałam na chwilkę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:17   #1224
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

ooo Kitka coz to za miły pan?
piekne te zdjęcia z wakacji
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:26   #1225
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo kitka coz to za miły pan?:d
piekne te zdjęcia z wakacji
pw
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:27   #1226
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
trudno sie zdecydowac, bo w obu fryzurkach jest Ci pieknie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
rzeczywiście trudno się zdecydować, bo jest pięknie w jednych i drugich, ale jednak hmm... w tych falkach wyglądasz mi tak jakoś egzotycznie więc skłaniam się bardziej ku falkom
czyli mogę swobodnie chodzić w tych falkach? nie wyglądam jak luj?

Kitka egzotycznie? TŻ w falkach jest zakochany, także myślę, że przez jakiś czas nie będę ich maltretowała tym prostowaniem a później zobaczymy
na pewno na razie prosto nie wywalam, jeszcze się przyda

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Enchuś dodałam na chwilkę
hehe już oglądałam w tej czapie tak śmiesznie wygląda podchmielony był?

a kiedy przyjdzie czas na foty TŻ?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:31   #1227
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
czyli mogę swobodnie chodzić w tych falkach? nie wyglądam jak luj?

Kitka egzotycznie? TŻ w falkach jest zakochany, także myślę, że przez jakiś czas nie będę ich maltretowała tym prostowaniem a później zobaczymy
na pewno na razie prosto nie wywalam, jeszcze się przyda


hehe już oglądałam w tej czapie tak śmiesznie wygląda podchmielony był?

a kiedy przyjdzie czas na foty TŻ?
jak luj?
mnie się bardzo podoba, serio
ciemne oczka, blond włosku, baja TŻ dobrze gada

podchmielony taaak bo to z Halloween
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:33   #1228
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
super wyszło



nie uwierzysz ale miałam robić w sumie u teściowej bo wiadomo oni mają domek, grila by sie rozpaliło byłoby cudnie... ale po jej ostatnich wybrykach postanowiłam zrobić u siebie na blokach bo wiem ze 2 godziny posiedzi i pujdzie,muzyki mi nie wyłączy i sie rządzić nie bedzie! glównie dla mojego spokoju...
dobrze robisz, u siebie to ci nic nie moze powiedziec i mozesz sie bawic jak chcesz i ile chcesz

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ok, zdjęcia dodane
kochane proszę o szczere opinię, w których lepiej? fale czy proste?
ładniej w falkach zdecydowanie- taka sexi kocica! nie dziwie sie ze tz szaleje.
w prostych tak zwyczajnie i smutny wyraz twoja buzia przybiera.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:45   #1229
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jak luj?
mnie się bardzo podoba, serio
ciemne oczka, blond włosku, baja TŻ dobrze gada

podchmielony taaak bo to z Halloween
dobra, już nie wydziwiam
dziękuję kochana


tak myślałam, oczy zdradziły wszystko

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ładniej w falkach zdecydowanie- taka sexi kocica! nie dziwie sie ze tz szaleje.
w prostych tak zwyczajnie i smutny wyraz twoja buzia przybiera.
bunny Tobie również dziękuję za opinię
ja bardzo lubię proste włoski, gładkie jak tafla, dlatego pewnie zawsze tak bardzo się upierałam aby je prostować, ale skoro większość jest za falami, to widocznie najwyższy czas abym ściągnęła te klapki z oczu
bo i rodzice, rodzina, znajomi, TŻ i Wy kochane mówicie, że lepiej w nieprostowanych, coś w tym musi być
poczekam jeszcze na opinię innych dziewczyn
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:50   #1230
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jak luj?
mnie się bardzo podoba, serio
ciemne oczka, blond włosku, baja TŻ dobrze gada

podchmielony taaak bo to z Halloween
a kto to ten Piotrek???? twój tż?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobrze robisz, u siebie to ci nic nie moze powiedziec i mozesz sie bawic jak chcesz i ile chcesz
no to moja mama w sumie wymyśliła powiedziała ze co sie martwisz zrób u nas a tesciowa sie zmyje i nic gadać nie bedzie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.