Zakupy na Strawberrynet - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-27, 17:45   #4141
Idealist
Wtajemniczenie
 
Avatar Idealist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość

Moja figa extremalna od dzisiaj jest "zatrzymana w UC Zabrze"
a wlasciwie juz "Zatrzymanie przesyłki w cle" ....to chyba dostane ja z laurka
kurcze
truskaweczka dalej oddaje wartosc cla?
Moja paczke z Truskawy tez zatrzymali nie tak dawno na holenderskiej duane. Musisz miec fakture to wtedy zwracaja clo od reki w ciagu jedengo, dwoch dni.
Idealist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 17:49   #4142
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Idealist Pokaż wiadomość
Moja paczke z Truskawy tez zatrzymali nie tak dawno na holenderskiej duane. Musisz miec fakture to wtedy zwracaja clo od reki w ciagu jedengo, dwoch dni.
faktura bedzie w srodku chyba?
czy fakture na clo? to tez dostane?
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 17:54   #4143
Idealist
Wtajemniczenie
 
Avatar Idealist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
faktura bedzie w srodku chyba?
czy fakture na clo? to tez dostane?
Musisz dostac fakture bo na nia bedziesz musiala zaplacic clo przy odbiorze paczki. Przynajmnej tak jest u nas. Potem ta fakure wyslesz mailem do Truskawy.
Idealist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 17:55   #4144
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Idealist Pokaż wiadomość
Musisz dostac fakture bo na nia bedziesz musiala zaplacic clo przy odbiorze paczki. Przynajmnej tak jest u nas. Potem ta fakure wyslesz mailem do Truskawy.
aaaaa, super, to teraz juz rozumiem
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 17:57   #4145
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

ostatnio na zwrot czekalam ponad miesiąc, ale dostałam

musisz Aś wysłać Truskawie skan dokumentu celnego z naliczonym vatem i takiej małej nalepki z pudełka, na której jest wycena za czynności celne (ok. 5 zł)

do UC musiałam wysłać xero dowodu osobistego i screen potwierdzenia zamowienia z @ - z resztą UC wymienia wszystko, co chcą żeby im wyslać

wyślesz, a oni uwolnią paczkę z naliczoną opłatą, którą trzeba uiścić listonoszowi / poczcie
__________________







Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2013-08-27 o 17:58
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 18:00   #4146
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
ostatnio na zwrot czekalam ponad miesiąc, ale dostałam

musisz Aś wysłać Truskawie skan dokumentu celnego z naliczonym vatem i takiej małej nalepki z pudełka, na której jest wycena za czynności celne (ok. 5 zł)

do UC musiałam wysłać xero dowodu osobistego i screen potwierdzenia zamowienia z @ - z resztą UC wymienia wszystko, co chcą żeby im wyslać

wyślesz, a oni uwolnią paczkę z naliczoną opłatą, którą trzeba uiścić listonoszowi / poczcie
Mami
no to teraz niech juz mi ja oddaja
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 08:06   #4147
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

heh ....mam naliczone 91,00zl cla
tyle juz wiem, bo dodzwonilam sie do UC, dobrze, ze truskaweczka zwraca cala naleznosc
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 09:32   #4148
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Ja do UC nic nie wysyłałam - paczka przyszła "za pobraniem" - czyli zapłaciłam cło przy dostawie listonoszowi.
Zwrot z Truskawki dostałam od razu - tyle ze z PayPala kasa przeszła na konto w ciągu kilku dni Bardzo to wszystko sprawnie idzie.
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 23:40   #4149
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

A może mi ktoś napisać, co ja mam teraz zrobić. Sprawdzałam status paczki na tej ruskiej stronie i jak dotarła do PL, to przekierowałam się na PP. Status jest, że zatrzymano dzisiaj w cle. Ona jest kilka km ode mnie Czy ja mam czekać na jakieś wieści od nich, czy sama się dopytywać? Nie wiem jeszcze jak to jest, bo to moje pierwsze zamówienie zewnętrzne. Byłabym wdzięczna, gdyby mi ktoś wyjaśnił, jak chłop krowie na granicy, jak to przebiega
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 23:51   #4150
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Lilizo - po prostu czekaj :
- albo dostaniesz pismo z UC z prośbą o określenie zawartości i przesłanie potwierdzenia zamówienia, w którym podana jest wartość przesyłki ( na tej podstawie ustalą wysokość opłaty i paczkę uwolnią)
- albo dostaniesz od razu paczkę z naliczonym cłem, który będziesz musiała zapłacic, żeby paczkę odebrać

nie wiem od czego zależy,
ja zawsze musiałam wysyłać potwierdzenie zamówienia,
a np. Agnieszka70 - nie, jak czytam wyżej
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 00:08   #4151
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Lilizo - po prostu czekaj :
- albo dostaniesz pismo z UC z prośbą o określenie zawartości i przesłanie potwierdzenia zamówienia, w którym podana jest wartość przesyłki ( na tej podstawie ustalą wysokość opłaty i paczkę uwolnią)
- albo dostaniesz od razu paczkę z naliczonym cłem, który będziesz musiała zapłacic, żeby paczkę odebrać

nie wiem od czego zależy,
ja zawsze musiałam wysyłać potwierdzenie zamówienia,
a np. Agnieszka70 - nie, jak czytam wyżej
Aaaa, no to będę czekać Serdeczne dzięki za oświecenie
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 05:47   #4152
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Ja obserwowalam status paczki na stronie PP i po 2-3 dniach o zatrzymania bylo ze naliczono oplaty celne i uwolniono z cla. Na drugi dzien paczuszka byla u mnie. Nie wiem od czego zalezy sposob postepowania celnikow, moze od wartosci zamowienia, ja zwykle mialam niewielkie, 200 - 300 zl.
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 22:04   #4153
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Ja dostałam dziś pismo z UC, że mam przesłać im dowód zakupu, co też zrobiłam. No i czekam
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 20:39   #4154
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
heh ....mam naliczone 91,00zl cla
tyle juz wiem, bo dodzwonilam sie do UC, dobrze, ze truskaweczka zwraca cala naleznosc
rano wyslalam wypelniony formularz, a po kilku godzinach mialam juz zwrot naliczonego cla na pay palu

super
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 15:50   #4155
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Hej Dziewczyny. Mam pytanie związane ze sklepem Strawberrynet, ale z UK, otóż chciałabym zrobić tam zakupy, oczywiście płatność w funtach i wysyłka do Anglii i chciałabym się dowiedzieć, czy przy wysyłce do Anglii też jest naliczane jakieś cło? Jeśli tak to do jakiej kwoty najbezpieczniej robić zakupy, żeby UC tego nie przejął? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 16:11   #4156
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Mam pytanie związane ze sklepem Strawberrynet, ale z UK, otóż chciałabym zrobić tam zakupy, oczywiście płatność w funtach i wysyłka do Anglii i chciałabym się dowiedzieć, czy przy wysyłce do Anglii też jest naliczane jakieś cło? Jeśli tak to do jakiej kwoty najbezpieczniej robić zakupy, żeby UC tego nie przejął? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.
Tak, opłaty są takie same plus opłata dla Royal Mail 8 funtów także musisz liczyć się z tymi samymi formalnościami tylko załatwiane są szybciej i bez wysyłania e-maili do UC itd.

Nie wiem, czy jest jakaś bezpieczna kwota. Każde zakupy zostały "złapane" więc darowałam sobie, ponieważ wolę zrobić zakupy na miejscu a kwoty są mniej więcej porównywalne.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 16:19   #4157
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Tak, opłaty są takie same plus opłata dla Royal Mail 8 funtów także musisz liczyć się z tymi samymi formalnościami tylko załatwiane są szybciej i bez wysyłania e-maili do UC itd.

Nie wiem, czy jest jakaś bezpieczna kwota. Każde zakupy zostały "złapane" więc darowałam sobie, ponieważ wolę zrobić zakupy na miejscu a kwoty są mniej więcej porównywalne.
Bardzo dziękuję Zastanawiałam się tylko nad jedną rzeczą, bo jest mega korzystnie w porównaniu do ceny sklepowej, ale skoro Royal Mail sobie coś naliczy, do tego może jakieś cła i inne cuda naliczą, to wolę kupić za regularną cenę i bez łaski
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 16:25   #4158
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Zastanawiałam się tylko nad jedną rzeczą, bo jest mega korzystnie w porównaniu do ceny sklepowej, ale skoro Royal Mail sobie coś naliczy, do tego może jakieś cła i inne cuda naliczą, to wolę kupić za regularną cenę i bez łaski
Truskawa zwraca opłaty poniesione na poczet UC więc jak bardzo coś chcesz to od czasu warto rozważyć tę opcję.
Sama pokusiłam się o kilka produktów z racji tego, że nie były już dostępne a miałam więcej zaufania do Truskawki niż eBay lub innych miejsc.
Ale gdybym miała regularnie robić tam zakupy, to nie do końca mi się to kalkuluje. Wolę iść do sklepu. Bo tam też nie brakuje staroci...
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 16:47   #4159
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Truskawa zwraca opłaty poniesione na poczet UC więc jak bardzo coś chcesz to od czasu warto rozważyć tę opcję.
Sama pokusiłam się o kilka produktów z racji tego, że nie były już dostępne a miałam więcej zaufania do Truskawki niż eBay lub innych miejsc.
Ale gdybym miała regularnie robić tam zakupy, to nie do końca mi się to kalkuluje. Wolę iść do sklepu. Bo tam też nie brakuje staroci...
Mnie interesuję tylko bronzer, normalnie jest za 33GBP, a na Truskawie za 23, bo promocja, 10 funtów to już jednak coś. Aczkolwiek jak mam płacić już samej poczcie 8GBP, a potem dodatkowe cuda, to taniej i bez nerwów wolę kupić go online i mieć święty spokój.
A dlaczego właściwie Royal Mail też sobie coś dolicza, skoro przecież wysyłka jest bezpłatna?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 16:57   #4160
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Mnie interesuję tylko bronzer, normalnie jest za 33GBP, a na Truskawie za 23, bo promocja, 10 funtów to już jednak coś. Aczkolwiek jak mam płacić już samej poczcie 8GBP, a potem dodatkowe cuda, to taniej i bez nerwów wolę kupić go online i mieć święty spokój.
A dlaczego właściwie Royal Mail też sobie coś dolicza, skoro przecież wysyłka jest bezpłatna?
Wysyłka jest bezpłatna ale to ze strony sklepu, a tutaj masz opłatę pocztową Taka sama zasada obowiązuje w Polsce, tylko że w PL jest chyba teraz 5,50zł a w UK płaciłam 8 funtów extra za odebranie paczki.

Jednak tak jak pisałam wcześniej, Truskawa zwraca poniesione koszty. Wystarczy, że dołączysz skan/zdjęcie dokumentu. W UK to jest jednak karteczka
Tylko, że z tym zwrotem ponoć nie każdy się na niego łapie.

W każdym razie kiedy robiłam takie kalkulacje to nagle się okazało, że oszczędność bywa pozorna w stosunku do angielskich cen.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 17:09   #4161
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wysyłka jest bezpłatna ale to ze strony sklepu, a tutaj masz opłatę pocztową Taka sama zasada obowiązuje w Polsce, tylko że w PL jest chyba teraz 5,50zł a w UK płaciłam 8 funtów extra za odebranie paczki.

Jednak tak jak pisałam wcześniej, Truskawa zwraca poniesione koszty. Wystarczy, że dołączysz skan/zdjęcie dokumentu. W UK to jest jednak karteczka
Tylko, że z tym zwrotem ponoć nie każdy się na niego łapie.

W każdym razie kiedy robiłam takie kalkulacje to nagle się okazało, że oszczędność bywa pozorna w stosunku do angielskich cen.
Chyba jednak nie mam ochoty się bawić w zakupy na Strawberrynet, skoro cenowo to wyjdzie podobnie, a jak się okaże, że jestem tym "szczęśliwcem", któremu narzucą cło to będę wkurzona
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 10:06   #4162
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Nigdy nie kupowałam nic na Truskawie, a teraz mam na to wielką ochotę, bo mają promoncję na mój muszmieciowy flachon
Czy jest na sali Dobra Wróżka, która użyczyłaby mi swojego rabatu?
Jeśli tak się da oczywiście
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 14:56   #4163
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie mam ochoty się bawić w zakupy na Strawberrynet, skoro cenowo to wyjdzie podobnie, a jak się okaże, że jestem tym "szczęśliwcem", któremu narzucą cło to będę wkurzona
Szczerze, to dla mnie Truskawka jest zdecydowanie przereklamowana, zapachy i kosmetyki co do zasady* droższe niż mogę kupić na Allegro, a do tego obawa tego cła (raz kupowałam na Tru i mi nałożyli, przesyłkę otrzymałam ostatecznie po chyba półtora miesiąca od kliknięcia perfum). Teraz nawet przy tej zniżce 10% nie znajduję nic atrakcyjnego dla mnie.


* jak pisałam wyżej, raz tam zrobiłam zakupy, bo trafiłam na flakon w rzeczywiście świetnej cenie - co z tego jak wszystkie trzy sztuki (bo kliknęłam nie tylko dla siebie) okazały się zepsute, a na domiar złego nie było możliwości zwrotu. Musiałam trochę mejlowo powojować z nimi o zwrot pieniędzy zarówno za towar, jak i za cło - bilans wyszedł letko w plecy, z uwagi na kurs.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2013-10-05 o 14:58
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 16:31   #4164
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Ja jestem bardzo zadowolona z truskawy. Przesyłki idą do mnie max trzy dni, tylko u nas w urzędzie celnym są dłużej. No a zwrot cła to żaden problem. Ja zwykle po dwóch godzinach od wysłania maila mam już zwrot na moim PayPalu. No i asortyment uważam, że jest ciekawy i sporo marek, których u nas nie ma
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 16:52   #4165
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona z truskawy. Przesyłki idą do mnie max trzy dni, tylko u nas w urzędzie celnym są dłużej. No a zwrot cła to żaden problem. Ja zwykle po dwóch godzinach od wysłania maila mam już zwrot na moim PayPalu. No i asortyment uważam, że jest ciekawy i sporo marek, których u nas nie ma
No ja, jak pisałam, około półtora miesiąca czekałam na perfumy, sporo ponad miesiąc przesiedziały w związku z cłem. A kwota zwrócona była niższa niż ta, którą mi ściągnięto przy ocleniu. I nie neguję, że na Tru jest ciekawy asortyment (gdyby było tam coś, czego nie ma nigdzie indziej, pewnie bym się skusiła, a jakże), odnosiłam się do tych rzeczy, które są dostępne w PL - że zasadą są jednak wyższe ceny na Truskawce.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 14:05   #4166
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Przychodzę do truskawkowego wątku, aby zapytać, czy Wasze konta płatnicze poddawane były weryfikacji podczas pierwszych zakupów? Czuję lekki dyskomfort w swojej niewiedzy i mam nadzieję, że pytanie nie jest zbyt osobiste
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 15:57   #4167
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Przychodzę do truskawkowego wątku, aby zapytać, czy Wasze konta płatnicze poddawane były weryfikacji podczas pierwszych zakupów? Czuję lekki dyskomfort w swojej niewiedzy i mam nadzieję, że pytanie nie jest zbyt osobiste
Ej, no nie pytasz o rozmiar miseczki
Moje nie było, ale ja pierwszy raz kupowałam coś u nich jakieś 10 lat temu...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 16:22   #4168
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

moje też nie było weryfikowane 6 lat temu
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 17:50   #4169
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ej, no nie pytasz o rozmiar miseczki
Truskawki mnie prawie o to pytały
Cytat:
Moje nie było, ale ja pierwszy raz kupowałam coś u nich jakieś 10 lat temu...
Mursz, z Ciebie to już weteran

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
moje też nie było weryfikowane 6 lat temu
BigMamo, Ty już też stażem zaawansowana

Mnie przez trzy dni przepraszali i weryfikowali, potem na odwrót, a kolejne trzy dni pakowali

Dziękuję za informację

Może jest ktoś początkujący, kto w tym roku rozpoczął swe truskawkowe podboje?
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 18:41   #4170
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Truskawki mnie prawie o to pytały
Mursz, z Ciebie to już weteran

Może jest ktoś początkujący, kto w tym roku rozpoczął swe truskawkowe podboje?
Mnie można traktować, jak początkującego, bo nie zamawiałam nic od 3 lat... A teraz też tylko przyczajówę robię, nawrzucam do koszyka i uciekam
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-28 12:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.