kryzys:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-01, 08:31   #1
Abilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 9

kryzys:(


Dziewczyny pomozcie,jestem zalamana.Sukienka zamowiona w lutym jeszcze jej nie widzialam i nie mierzylam w moim rozmiarze i czuje ze sie pospieszylam i nie wiem czy mi sie podoba czy nie;( zadatek (500euro) zaplacony
sukienka:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6199e0586.html
bizuteria w tym stylu:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...54c7ca758.html

Nie mam butow ani welonu,nic mi sie nie chce nawet szukac i nie mam koncepcji bukietu ani niczego
Abilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 08:40   #2
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: kryzys:(

Ogólnie mi sie podoba...ale kazdy ma inny gust...
A co do bucików i welonu głowa do góry i ruszaj na zakupy
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 08:56   #3
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: kryzys:(

tez tak mam ze jak cos kupie duzo wczesniej i sie na to napatrze to przestaje robic na mnie az takie wrazenie, ale to chyba normalne..

..dlatego ciesze sie ze moja sukienke widzialam tylko raz jak ja mieerzylam i zamawialam, zdjecia nie moglam zrobic, a na stronie www akurat mojej nie ma takze na dobre mi tow wyszlo chyba

a sukienka ktora wkleilas podoba mi sie, welon pewnie pomoga Ci dobrac w salonie, a z butami nie problem
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 11:09   #4
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Re: Dot.: kryzys:(

Co Ty chcesz od tej sukni?Przecież jest ładna ,biżuteria też przypdła mi do gustu.Spokojnie Abilk i tak jak dziewczyny mówią buty i welon to już nie taki sam problem i śmiało leć do sklepu...
pozdrawiam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 11:52   #5
Abilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 9
Dot.: Re: Dot.: kryzys:(

Dzieki Kobitki!Troche mi ulzylyscie.Chyba nie powinnam juz niczego szukac na necie,bo podobaja mi sie teraz zupelnie inne suknie,takie lzejsze wiosenne a moja wiem ze ladna klasyczna,itd.....ale .No wlasnie tylko to ale ,moze sie uspokoje jak ja przymierze.
Pozdrawiam
Abilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 20:15   #6
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: kryzys:(

Cytat:
Napisane przez Abilk Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie,jestem zalamana.Sukienka zamowiona w lutym jeszcze jej nie widzialam i nie mierzylam w moim rozmiarze i czuje ze sie pospieszylam i nie wiem czy mi sie podoba czy nie;( zadatek (500euro) zaplacony
sukienka:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6199e0586.html
bizuteria w tym stylu:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...54c7ca758.html

Nie mam butow ani welonu,nic mi sie nie chce nawet szukac i nie mam koncepcji bukietu ani niczego
Dla mnie rewalacja!! I suknia i biżuteria! Ja będę miała podobną sukienkę, tylko gorset z koronkowym golfem. Do tej sukienki będzie pasował długi welon z lamówką, a buty to już musisz sama spatrzeć, bo też ważna jest i wysokość obcasa i ogólnie fason.
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 20:47   #7
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Re: Dot.: kryzys:(

Cytat:
Napisane przez Abilk Pokaż wiadomość
Dzieki Kobitki!Troche mi ulzylyscie.Chyba nie powinnam juz niczego szukac na necie,bo podobaja mi sie teraz zupelnie inne suknie,takie lzejsze wiosenne a moja wiem ze ladna klasyczna,itd.....ale .No wlasnie tylko to ale ,moze sie uspokoje jak ja przymierze.
Pozdrawiam
Nie martw się. Mam tak samo. Suknie zamówiłam jakoś koniec marca \ początek kwietnia. Prostą, klasyczną... A teraz codziennie siedzę w necie i oglądam suknie i moja coraz mniej mi się podoba. Ale, gdy tylko odejdę od kompa i pomyślę o mojej sukni, przypomnę sobie jak ją przymierzałam od razu jestem pewna, ze to ta jedyna ! Po prostu robimy wielki błąd buszując w necie i oglądając suknie skoro mamy już wybrane. Ja też już wpłaciłam zaliczkę za suknie, ale odbieram ją dopiero w lipcu... Więc wolę już innych sukieneczek nie oglądać żeby nie marudać Trzymaj się !
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 20:48   #8
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: kryzys:(

Zapomniałam dodać - Twoja jest piękna !
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 22:22   #9
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: kryzys:(

bardzo ładna sukienka!!!!!! NAPRAWDĘ!!!!! naoglądałam się tych kiecek już całkiem sporo i powiem Ci jedno: Twoja jest i owszem - klasyczna, a do tego - oryginalna!!! a wiesz dlaczego? bo teraz jest taka moda, że co rusz to sukienka z drapowaniami, kwiatami z boku, podpięciami materiału, etc - a Twoja sukienka jest prawdziwą suknią ślubną - elegancką i w dobrym guście!!!! Gratuluję wyboru
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 22:25   #10
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: kryzys:(

ja wybrałam moją sukienkę, jeszcze jak wisiała na manekinie w wystawie i jeszcze nie miałam z moim TŻ wybranej daty ślubu. Po prostu - zobaczyłam ją i wiedziałam ZE TO TA potem całkiem prypadkowo znów na nią trafiłam (po roku czasu) - a następnie przymiarka i kupno sukienka znów czekała prawie rok i za miesiąc wreszcie załozę ją do ślubu uwierz mi - pierwszy wybór jest zawsze najlepszy!!!!!!!!!
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 22:41   #11
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: kryzys:(

Ja kiedy wybrałam swoją suknię to przestałam już oglądać inne Szczerze Ci powiem że chociaż małe zdjęcie Abilk, to Twoja suknia jest na prawdę ładna i również mogłaby być moją suknią Biżuteria jest w porządku. Koncepcja bukietu jeszcze wpadnie Ci do głowy, pomyśl tylko do czego chcesz zeby pasował kolorystycznie.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-02, 08:12   #12
Abilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 9
Dot.: kryzys:(

Dziewczyny naprawde jestescie kochane!Teraz juz jestem spokojna i z cierpliwoscia na nia poczekam.Postaram sie juz nie marudzic i nie przegladac innych w necie(choc tego obiecac nie moge.Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuje za slowa uznania-tego mi brakowalo
Abilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 08:57   #13
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: kryzys:(

to jeszcze ja dopisze - suknia bardzo ladna! I nie przejmuj sie pewnie kazda z nas ma moment zwatpienia odnosnie swojej! Tak to juz jest tem dziem ma byc wyjatkowy i chcemy tez tak wygladac - prefekcjoniski !
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 15:51   #14
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: kryzys:(

Ladna jest ta twoja suknia i nie martw sie ja mam takie same dylematy
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 17:11   #15
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: kryzys:(

Sukienka piekna
Każda z nas pewnie ma wątpliwości bo rynek jest taki bogaty, ale ważne że Tobie się spodobała i tak trzymaj.
Musisz wybrać się na zakupy i coś podobierać do tej sukni, ja też nie mam koncepcji na welon i bukiet i to jest denerwujące że samemu cięzko stwierdzić czy pasuje do sukienki czy nie, dlatego ja jak tylko mogę to chodzę z siostra na zakupy, co dwie głowy to nie jedna

Powodzenia i głowa do góry!!
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 09:59   #16
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Re: Dot.: kryzys:(

bardzo ładna suknia, w moim guście , bo elegancka i bez nieporzebnych rzeczy.
Nie martw się tylko kupuj fajne buty, ja polecam Ryłko, welon rzeczywiście dobierają w salonie.
To w gruncie rzeczy miłe zakupy, choć gdy kupowałam bieliznę to strasznie się zestresowałam.
Żebyśmy w życiu miały tylko takie problemy w co się ubrać.
Tego wszystkim życzę
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 11:54   #17
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Re: Dot.: kryzys:(

Piękna suknia. Mi by do niej pasowal kombinowany bukiet z kolorowych frezji i róż. A buty nie za wysokie z taką jakby koronką na wierzchu. Do tego welonik z lamówką długości za łopatki albo jakieś piękne spinki i róża we włosach i gotowe.
Wybór idealny!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 08:14   #18
księżniczka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Question Dot.: kryzys:(

o kurcze to tak jak ze mną nawet nie wiem ile już nocy przepłakałam przez tą moja krawcową, na początku była słodka i kochana a teraz ja nawet nie pamietam kiedy byłam na 1 przymiarce bo tylko tyle ich miałam ona ciągle przeciąga termin kolejnej przymiarki a ja cała w stresie czy zdązy mi ją uszyć, błagam powiedzcie mi ile miałyście przymiarek jak szyłyście własną suknię od podstaw i czy zdąży mi ją uszyć jak pozostało 69 dni a ona co 2 tygodnie chce mnie ustawiać a ja mam taką wymyślną ta suknie kokardki, pełno diamencików itp czy zdążymy ?????
księżniczka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 08:39   #19
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: kryzys:(

Ja będę miała w sumie 4 przymiarki: pierwszą miałam w marcu - wtedy za wiele nie było widać ale musiałam mieć juz ze sobą biustonosz żeby dopasować gorset; druga w kwietniu - miałam już wtedy pokryty gorset koronką, wszystkie warstwy dołu i musiałam mieć buty żeby dopasować długość sukienki, miałam wtedy też wybrać podpięcia w sukience, głębokość gorsetu itp,; teraz będę miała przymiarkę w maju i ma być w zasadzie wszystko zrobione, ewentualnie gdybym chciała jeszcze jakieś drobne poprawki to do czerwca mam trochę czasu; a w czerwcu tydzień przed ślubem mam jeszcze pojechać żeby zobaczyć czy nie trzeba będzie trochę zwężyć (bo podobno to często się zdarza ).
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-07, 08:48   #20
Olcia_rom
Rozeznanie
 
Avatar Olcia_rom
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk/West Yorkshire (UK)
Wiadomości: 675
Dot.: kryzys:(

Ja mam zaplanowana jedną przymiarkę. Pani powiedziala ze wiecej nie potrzeba bo suknia którą mierzyłam na początku przy wybieraniu byla na mnie dobra, wiec pani mi uszyje taką samą.
Olcia_rom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 08:51   #21
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: kryzys:(

Ja już po mału świruje na widok sukien, dzisiaj namówiłam partnera, że po pracy pojdziemy do jednego z salonu-który niedawno powstał na naszym osiedlu.Widzieliśmy jedną suknię przez szybe i obydwoje taka ładna..Jestem bardzo ciekawa ile chce kosztować..
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 13:12   #22
księżniczka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Smile Dot.: kryzys:(

ohh dziękuje wam uspokoiłyście mnie troszkę ja również na 1 przymiarke musiałam mieć stanik ten już ślubny a dzisiaj dzwoniłam do niej i powiedziała mi że mam nic sie nie martwić bo jeszcze 2 przymiarki i koniec czyli spokojnie zdążę tak sie cieszę że już wszystko wiem już miałam koszmar że jestem tłuściutka i jakąś strasznie zwykła jak worek sukienkę przykrótkawą miałam ale szok i jeszcze ciasna była ale teraz to mam spokój , również dzięki wam się dowiedziałam co na kolejnej ) dziękuję i pozdrawiam
księżniczka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 23:16   #23
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: kryzys:(

Cytat:
Napisane przez księżniczka_22 Pokaż wiadomość
o kurcze to tak jak ze mną nawet nie wiem ile już nocy przepłakałam przez tą moja krawcową, na początku była słodka i kochana a teraz ja nawet nie pamietam kiedy byłam na 1 przymiarce bo tylko tyle ich miałam ona ciągle przeciąga termin kolejnej przymiarki a ja cała w stresie czy zdązy mi ją uszyć, błagam powiedzcie mi ile miałyście przymiarek jak szyłyście własną suknię od podstaw i czy zdąży mi ją uszyć jak pozostało 69 dni a ona co 2 tygodnie chce mnie ustawiać a ja mam taką wymyślną ta suknie kokardki, pełno diamencików itp czy zdążymy ?????
Cytat:
Napisane przez justka_81 Pokaż wiadomość
Ja będę miała w sumie 4 przymiarki: pierwszą miałam w marcu - wtedy za wiele nie było widać ale musiałam mieć juz ze sobą biustonosz żeby dopasować gorset; druga w kwietniu - miałam już wtedy pokryty gorset koronką, wszystkie warstwy dołu i musiałam mieć buty żeby dopasować długość sukienki, miałam wtedy też wybrać podpięcia w sukience, głębokość gorsetu itp,; teraz będę miała przymiarkę w maju i ma być w zasadzie wszystko zrobione, ewentualnie gdybym chciała jeszcze jakieś drobne poprawki to do czerwca mam trochę czasu; a w czerwcu tydzień przed ślubem mam jeszcze pojechać żeby zobaczyć czy nie trzeba będzie trochę zwężyć (bo podobno to często się zdarza ).
Hmmm ja mam ślub 4 sierpnia a pierwsza przymiarka ( i w sumie odbiór) około 15-20 lipca
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 08:03   #24
księżniczka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: kryzys:(

o ludzie IVON.A na twoim miejscu bym chyba zwariowała 1 przymiarka i jeszcze tak mało dni przed ślubem ?? nie na moje nerwy ) ale jak wystarczy to super )
księżniczka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.