Zabrać do domu czy zostawić w salonie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-25, 11:08   #1
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202

Zabrać do domu czy zostawić w salonie?


Planuję zakupić na dniach, może dziś suknię ślubną z komisu, wiem, że mam jeszcze bardzo dużo czasu... I zastanawiam się czy zostawić ją w salonie, gdzie dobrze ją przechowają i będę mogła mieć jakieś "ale" jeśli suknia zżółknia, albo coś, choć z drugiej strony obawiam się, żeby jej nie wypożyczali... czy żeby zabrać ją do domu, wtedy miałabym pewność, że mam to za co zapłaciłam, ale obawa, że może coś się z nią stać przez ten czas... w końcu to ponad rok czasu...
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 12:30   #2
gamariel
Raczkowanie
 
Avatar gamariel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 152
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Ja mam 9 miesięcy czasu, ale mam w domu, kupiłąm pokrowiec na Allegro i jest zabezpieczona.
gamariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 14:19   #3
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Ja jedynie bałabym się tego,że do ślubu schudnę/przytyje i suknia nie będzie już leżała tak dobrze
Kupując suknię dostaje się pokrowiec wiec chyba i w komisach są te pokrowce...
Ja swoją sprzedaję z pokrowcem, bo po co mi on a dzięki temu łatwiej jest przewieść czy przechowywać suknię
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 15:01   #4
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Ja jedynie bałabym się tego,że do ślubu schudnę/przytyje i suknia nie będzie już leżała tak dobrze
Kupując suknię dostaje się pokrowiec wiec chyba i w komisach są te pokrowce...
Ja swoją sprzedaję z pokrowcem, bo po co mi on a dzięki temu łatwiej jest przewieść czy przechowywać suknię
w przypadku schudnięcia/przytycia panie wszyją mi sznureczki w gorset, bo niestety jest na suwak.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 15:22   #5
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
w przypadku schudnięcia/przytycia panie wszyją mi sznureczki w gorset, bo niestety jest na suwak.
suknia na suwak jest bardzo wygodna, nie zamieniła bym jej na żadną sznurowaną
Jak Ci ją przerobią przed ślubem to ją zabierz do domu... chyba bym była spokojniejsza
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 15:39   #6
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Jeśli Ci ja przed ślubem poprawią to weź ją już teraz do domu jeszcze ja komuś wypożycza a ty dostaniesz poniszczoną
Ja miałam jak I_Ka na suwak i była rewelacyjna! (w sumie to nadal jest, ale teraz wisi w szafie ) bo od środka ma wszytą szeroką gumową taśmę z regulacją i suknia się fantastycznie trzyma!
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 18:34   #7
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

A moja była w salonie od stycznia do września i fakt - dziwię się że się nie bałam o nią. Nic się nie stało z nią, nadal była bialutka jak śnieg, a przed ślubem dopasowywały panie dopiero do figury.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 19:18   #8
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Powiedzcie dziewczyny - skąd Wam się biorą takie głupie pomysły z tym wypożyczaniem? Ja bym chyba na to nie wpadła. W salonach przecież pracują samobójcy i samobójczynie, którzy mają pod ręką odbezpieczony pistolet z jedną kulką, którym się bawią od czasu do czasu, a z drugiej wypożyczają sukienki sprzedane na prawo i lewo, bo podnieca ich rosyjska ruletka.
To jest naprawdę przykre, bo ja uważam, że większość ludzi bierze innych pod swoją kreskę więc... ciekawe jest to co przychodzi Wam do głowy.

Do domu lepiej nie brać, bo Was kusi żeby mierzyć i co druga dziewczyna która zabiera suknię do domu coś z nią wymyśli. Plama, dziura, pobrudzi. Sukienka powinna być pod kluczem przed PM do dnia przymiarki z krawcową.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2011-07-25 o 19:21
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:04   #9
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

To nie są głupie pomysły a niestety doświadczenie, tu nie chodzi o regułę,że wszędzie tak jest a raczej o to, że to się zdarza. Koleżance z naszego wątku majówek babki w salonie wywinęły właśnie taki numer i na tydzień przed weselem została z brudną suknią. Nieuczciwi ludzie zawsze się znajdą w każdym interesie.
To prawda, że w domu suknia jest równie 'niebezpieczna' jak i w salonie tyle, że PMka zrobi to sobie sama.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:29   #10
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

właśnie Takaya to miałam pisać...
mylady21 to nie chodzi o wypożyczenie bo była bo to przesada ale właśnie o przymierzanie sukni przez inne klientki.
Zresztą kiedyś chodziłam z koleżanką za suknią i spodobała się jej jedna akurat taka której nie było w salonie a była uszyta dla PM i wisiała na zapleczu, ekspedientka chciała dać ją do przymierzenia ale koleżanka nie chciała bo to w końcu czyjaś nowa suknia...
__________________
maj 2011

Edytowane przez I_K
Czas edycji: 2011-07-26 o 10:33
I_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:31   #11
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Dzięki dziewczynki! Te "przypadki" pomogły mi podjąć decyzję o tym, że zabiorę ją do domu
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 10:33   #12
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki! Te "przypadki" pomogły mi podjąć decyzję o tym, że zabiorę ją do domu
Masz zdjęcie sukni? pochwal się
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:47   #13
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
Masz zdjęcie sukni? pochwal się
mam co prawda trzeba będzie coś z dekoltem zrobić bo za bardzo odstaje ale jest ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02727.jpg (37,6 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02728.jpg (37,6 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02729.jpg (41,4 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02730.jpg (37,9 KB, 104 załadowań)
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:06   #14
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Śliczna pięknie do ciebie pasuje też taki model przymierzam ale byłam troszkę za niska...
Dekolt poprawisz przed samym ślubem i będzie super
Chyba podejrzewam gdzie ją kupiłaś (ale pewna nie jestem) jak tam gdzie myślę to bardzo dobrze że ją zabierasz
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:09   #15
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

w contessie, centrum rondo. Mam nadzieje, że da rade zrobić dekolt, żeby było cacy.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 14:29   #16
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

lepiej zabierz do domu bo często się zdaża że salon daje przymierzyć innym klientkom,pracuję w pracowni krawieckiej wiem coś o tym
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 17:50   #17
Maura9
Raczkowanie
 
Avatar Maura9
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 60
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Ja miałam suknię ponad rok przed ślubem w domu i jakoś nie latałam jej co chwila przymierzać, co za bzdura. Była w pokrowcu, a przymierzyłam ją dopiero na około 2 miesiące przed ślubem,by sprawdzić, czy nadal dobrze leży. Potem oddałam ją jeszcze do odświeżenia i wyprasowania, i było OK.
__________________
Gabryś jest już z nami
Maura9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 23:54   #18
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Zaraz zaraz. Ja czegoś nie rozumiem w takim razie. Dlczego kupuje się suknię w salonie do którego nie ma się zaufania?

Ciekawe, popatrzcie, ze mi się coś takiego nie zdarzyło (przymierzać kupionej sukni), przez 6 lat. Salony, czy też pracownie krawieckie, które robią takie rzeczy powinny być eliminowane. Ale to sie nie uda, dopóki bedą miały klienntki...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 07:08   #19
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Zaraz zaraz. Ja czegoś nie rozumiem w takim razie. Dlczego kupuje się suknię w salonie do którego nie ma się zaufania?

Ciekawe, popatrzcie, ze mi się coś takiego nie zdarzyło (przymierzać kupionej sukni), przez 6 lat. Salony, czy też pracownie krawieckie, które robią takie rzeczy powinny być eliminowane. Ale to sie nie uda, dopóki bedą miały klienntki...
co do pogrubionego... Jest to suknia komisowa i nigdzie więcej jej nie dostanę, a cena jest bardzo konkurencyjna i w tej cenie to ja jej nawet nie uszyję.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 17:59   #20
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

W takim razie, po co Panie miałyby mierzyć komuś Twoją suknię? Skoro jest jedna i jedyna to przecież drugi raz jej nie sprzedadzą ani nie zamówią.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:11   #21
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
W takim razie, po co Panie miałyby mierzyć komuś Twoją suknię? Skoro jest jedna i jedyna to przecież drugi raz jej nie sprzedadzą ani nie zamówią.
a może by ją wypożyczały?
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 22:12   #22
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

A jakby klientka wypożyczająca zniszczyła? To co by było? Zresztą co by było gdyby, to można w nieskończoność wymyślać, lecz wtedy lepiej się zająć pisarstwem Suknia z komisu, to suknia już używana. Rzadko się zdarza, ze suknia przetrwa dwa śluby i wesela w nieskalanym stanie. U nas nowych sukien (komisowych nie wypozyczamy) , zwykle nie wypozycza sie więcej niz dwa razy, właśnie z tej przyczyny, ze zwykle już do tego się nie nadają. Co najwyżej jako wzór mogą służyć po tym. Ale zawsze są jakieś widoczne uszkodzenia.
Zawsze możesz przecież sprawdzić czy w salonie suknia jest czy jej nie ma. Twoja koleżanka lub siostra może mierzyć i chcieć kupić suknie w tym samym miejscu. Ludzie robią rzeczy niemoralne, owszem, ale rzadko robią to, co kompletnie im się nie opłaca. Nikt dla paru groszy by się tak nie stresował.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 07:42   #23
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
A jakby klientka wypożyczająca zniszczyła? To co by było? Zresztą co by było gdyby, to można w nieskończoność wymyślać, lecz wtedy lepiej się zająć pisarstwem Suknia z komisu, to suknia już używana. Rzadko się zdarza, ze suknia przetrwa dwa śluby i wesela w nieskalanym stanie. U nas nowych sukien (komisowych nie wypozyczamy) , zwykle nie wypozycza sie więcej niz dwa razy, właśnie z tej przyczyny, ze zwykle już do tego się nie nadają. Co najwyżej jako wzór mogą służyć po tym. Ale zawsze są jakieś widoczne uszkodzenia.
Zawsze możesz przecież sprawdzić czy w salonie suknia jest czy jej nie ma. Twoja koleżanka lub siostra może mierzyć i chcieć kupić suknie w tym samym miejscu. Ludzie robią rzeczy niemoralne, owszem, ale rzadko robią to, co kompletnie im się nie opłaca. Nikt dla paru groszy by się tak nie stresował.
Wypowiadasz się w imieniu całej "salonowej, ślubnej" społeczności? wydaje mi się, że nie masz aż takich kompetencji.
Niestety nie każdy salon gra fair, mnie zaproponowano mierzenie gotowej sukni jakiejś PM, ekspedientka na siłę pokazywała i zachwalała suknię, już wyciągała ją z pokrowca żebym mierzyła tamta PM miała odbiór o 17.00, ja byłam o 14.00. Żałuję, że właścicielka nie zjawiła się duuużo wcześniej. Nawet nie chce tego dalej komentować.
Na wszystkie salony zdarzyło się to w tym jednym. Ale nikt mi nie będzie wmawiać, że takie sytuacje się nie zdarzają.
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 22:05   #24
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Wypowiadasz się w imieniu całej "salonowej, ślubnej" społeczności? wydaje mi się, że nie masz aż takich kompetencji.
Niestety nie każdy salon gra fair, mnie zaproponowano mierzenie gotowej sukni jakiejś PM, ekspedientka na siłę pokazywała i zachwalała suknię, już wyciągała ją z pokrowca żebym mierzyła tamta PM miała odbiór o 17.00, ja byłam o 14.00. Żałuję, że właścicielka nie zjawiła się duuużo wcześniej. Nawet nie chce tego dalej komentować.
Na wszystkie salony zdarzyło się to w tym jednym. Ale nikt mi nie będzie wmawiać, że takie sytuacje się nie zdarzają.
ja pracuję w szwalni sukien wizytowych,ślubne też szyjemy albo poprawiamy,często się zdaża że salon daje do przymierzenia suknię która jest sprzedana bo może klientka zamówi taką samą lub podobną,każdą zniszczoną suknię można poprawić,naszywa się koraliki,kwiatki,hafty lub dodatkową falbankę,wszystko zależy od fantazji krawcowej,tylko po takich zmianach odcina się metkę producenta
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 22:14   #25
Moniq81
Raczkowanie
 
Avatar Moniq81
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 54
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Jak ja wybierałam suknię ślubną to okazało się,że dostałam do przymiarki suknię która już była zarezerwowana na wypozyczenie-co prawda nie spodobała mi się ta suknia,ale gdyby przypadła mi do gustu to ciekawa jestem jak Panie z wypożyczalni by z tego wybrneły..
Wszystkiego się można spodziewać.
Moniq81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 22:21   #26
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Cytat:
Napisane przez Moniq81 Pokaż wiadomość
Jak ja wybierałam suknię ślubną to okazało się,że dostałam do przymiarki suknię która już była zarezerwowana na wypozyczenie-co prawda nie spodobała mi się ta suknia,ale gdyby przypadła mi do gustu to ciekawa jestem jak Panie z wypożyczalni by z tego wybrneły..
Wszystkiego się można spodziewać.
pożyczyłyby z innego salonu,takie salony przeważnie współpracują ze sobą
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 13:10   #27
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Wypowiadasz się w imieniu całej "salonowej, ślubnej" społeczności? wydaje mi się, że nie masz aż takich kompetencji.
Niestety nie każdy salon gra fair, mnie zaproponowano mierzenie gotowej sukni jakiejś PM, ekspedientka na siłę pokazywała i zachwalała suknię, już wyciągała ją z pokrowca żebym mierzyła tamta PM miała odbiór o 17.00, ja byłam o 14.00. Żałuję, że właścicielka nie zjawiła się duuużo wcześniej. Nawet nie chce tego dalej komentować.
Na wszystkie salony zdarzyło się to w tym jednym. Ale nikt mi nie będzie wmawiać, że takie sytuacje się nie zdarzają.
No tak, ale tam gdzie się zdarzają, od razu widać, ze suknia nie jest bezpieczna i nie trzeba tam kupować
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 13:38   #28
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
No tak, ale tam gdzie się zdarzają, od razu widać, ze suknia nie jest bezpieczna i nie trzeba tam kupować

Doprawdy - nie wpadłabym na to
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 23:49   #29
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Patrz, ze dla Ciebie to oczywiste a dla innych nie. Gdyby tak było wątek by nie był potrzebny.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 17:45   #30
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Zabrać do domu czy zostawić w salonie?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Patrz, ze dla Ciebie to oczywiste a dla innych nie. Gdyby tak było wątek by nie był potrzebny.
Radzę jeszcze raz przeczytać wątek autorka nie pyta na zasadzie " w tym salonie zaproponowali mi przymiarkę cudzej sukni i nie wiem czy mam w nim zostawić swoją, żeby była bezpieczna". Gdyby wiedziała, że takie rzeczy zdarzają się w salonie, w którym kupiła suknię pewnie takiego wątku by nie było. A ma po prostu naturalne obawy.

Twoje odpowiedzi na moje posty są żałosne, to jakaś próba sił, byle co odpisać, byle Twoje było na wierzchu niestety czasem nie ma się racji kończę tego off topa.

Madziuniusia - suknia piękna, pasuje do Ciebie ja też bym ją zabrała do domu na Twoim miejscu
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.