Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - część II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 11:46   #1
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - część II


Witam
wszystkie kandydatki, studentki, absolwentki UP we Wrocławiu

W drugim poście jest lista - jeśli kogoś brakuje proszę dać znać

1. Zanim zadasz pytanie przeczytaj FAQ - zawiera wiele informacji na temat UP i często poruszanych spraw typu WF, przedmiot humanistyczny, akademiki, język obcy, problemy z rekrutacją, dzień wstępny itp.

2. Sprawdź, czy pytanie jakie chcesz zadać już nie padło, kliknij do góry nad tym postem "przeszukaj ten wątek".

3. Przeczytaj choć ostatnią stronę - zapoznaj się z tym, o czym aktualnie rozmawiamy i później pytaj.


Najczęściej zadawane pytania - FAQ:

Akademiki

Czy trudno jest się dostać do akademika i jak to zrobić?
Przed początkiem roku zainteresowanie akademikami jest duże i są one wypełnione w 100%. Podanie najlepiej jest złożyć jeszcze w lipcu, ale sierpień też nie przekreśla szans. Około listopada,grudnia zazwyczaj zwalnia się trochę miejsc, tak samo na początku semestru letniego (po obronach inżynierskich).
Który akademik wybrać, który jest najlepszy?
Najlepszy jest ten, w którym osoba zapytana mieszkała

Kilka słów o akademikach:

Arka
Pokoje dwu- i trzyosobowe, w modułach. Moduł to 2x dwójka, 2x trójka + łazienka z prysznicem, toaletą i dwoma umywalkami. Kuchnia jedna na piętro, a więc na około 30 pokoi. W każdym pokoju lodówka, szafka kuchenna i standardowe wyposażenie.
Sklepik na parterze akademika: pieczywo, coś na kanapki się znajdzie, coś na obiad (mrożonki), słodycze, napoje itd.
Lokalizacja: Biskupin. Blisko do wydziałów BiHZ, NoŻ oraz Instytutu Inżynierii Rolniczej, Basenu, Studium Wychowania Fizycznego.
W sąsiedztwie dość dobrze zaopatrzony sklep, apteka, ksero.

Raj
Mało znany, niedawno otwarty.
Pokoje jedno- i dwuosobowe, w modułach 2 + 1 + duża kuchnia + łazienka. Możliwe inne kombinacje.
Wszystko nowe, standard wysoki, cena również.
Podobno:
Studenci pierwszego roku miejsc raczej w nim nie dostają.
Nie ma szans na przenocowanie kogoś na lewo
Lokalizacja: Biskupin.

Centaur
Pokoje trzyosobowe, kilka dwójek i jedynek. Łazienki i kuchni na korytarzu. W każdym pokoju lodówka, szafka kuchenna, standardowe wyposażenie.
Lokalizacja: Plac Grunwaldzki. Blisko do Gmachu głównego, Biblioteki, Wydziałów: Weterynarii, P-T, IKŚiG.
Blisko do Carrefoura, piekarni, monopolowego, budki z kebabem, przychodni zdrowia, kawałek dalej McDonalds.

Talizman
Pokoje trzyosobowe. W każdym pokoju lodówka, szafka kuchenna, standard.
Lokalizacja: Plac Grunwaldzki, obok Centaura. Jeszcze bliżej do Gmachu głównego, Biblioteki, Wydziałów: Weterynarii, P-T, IKŚiG.
Blisko do Carrefoura, piekarni, monopolowego... jak w przypadku Centaura.

Labirynt
Pokoje trzy- i dwuosobowe, kilka jedynek. Chyba największe w porównaniu z innymi akademikami, wyposażenie standardowe. Większość w modułach. Jest wiele różnych kombinacji.
- Najwięcej modułów typu 3+3 lub 2+2 lub 3+2 z kuchnią i łazienką. Do każdego modułu wejście z dworu, z galerii (żyje się trochę jak w mieszkaniu) W kuchni lodówka, kuchenka z piekarnikiem, zlew, szafki. Łazienki duże, maksymalnie kilka lat po remoncie, toaleta, umywalka, prysznic.
- Inne możliwości:
*Moduły z kilkoma pokojami + łazienki w odpowiedniej liczbie + duża kuchnia lub dwie mniejsze.
*Kilka osobnych pokoi, na korytarzu łazienka i kuchnia.
*Na pewno coś jeszcze, czego autorka na oczy nie widziała, bo to prawdziwy Labirynt
Sklepik z suchym żarciem i napojami, przyborami szkolnymi tanie ksero.
Lokalizacja: Plac Grunwaldzki, przy moście Szczytnickim, obok Zodiak. Bardzo ładna i cicha okolica, widok z okien na zieleń i wały nad Odrą.
Najbliżej do Weterynarii, Biblioteki, Gmachu głównego, Wydziałów P-T, IKŚiG: 10-15min piechotą
Blisko McDonalds, sklep osiedlowy. Troszkę dalej Carrefour, piekarnia, monopolowy.. .to co w przypadku Centaura.
Uwaga: Akademik również dla studenckich rodzin z dziećmi, czasami można trafić na ryczących sąsiadów.
Na terenie akademika mieszkają też dwa grubaśne kocury.

Zodiak
Pokoje trzyosobowe. Łazienka i kuchnia na piętrze. Piętra dzielą się na damskie i męskie Wyposażenie standardowe + lodówka,szafka kuchenna.
Lokalizacja: Plac Grunwaldzki, przy moście Szczytnickim, obok Labirynt. Do wałów blisko, jednak sam akademik jest usytuowany przy ruchliwej ulicy. Najbliżej do Weterynarii, Biblioteki, Gmachu głównego. Do Wydziałów P-T, IKŚiG i Pasażu Grunwaldzkiego robi się troszkę daleko...
Najbliżej McDonalds, dalej dalej Carrefour, piekarnia, monopolowy.

Regulamin:
Według regulaminu w akademiku nie może nocować nikt spoza mieszkańców (no,chyba że załatwi to wcześniej w DSS, u kierowniczki, Rady mieszkańców i papieża), nie można mieć swoich mebli ani kołdry, nie można robić przemeblowania... cóż... według regulaminu nie można też spożywać alkoholu.

Internet:
Jest, ale rąk nie urywa. Transfer 512kb/s, chodzą ploty, że ma przyspieszyć do 1Mb/s. Podłączenie studentów do sieci trwa tydzień do trzech... październik miesiącem integracji. Internetowi zdarza się też paść, najczęściej w piątek wieczorem, wtedy do poniedziałku można się spokojnie uczyć. Lub integrować. Często w pokojach jest mniej gniazdek niż mieszkańców - wtedy trzeba kupić sobie najprostszego switcha. NIE router. Kabelek można pobrać u Kierowniczki, ale jest dość krótki.

Pranie:
Koszt jednego prania 3zł. Można się szarpnąć na suszenie mechaniczne - kolejne 3zł. Kolejka do pralni jest prawie zawsze. W pralniach są sznurki na pranie, ale nie każdy lubi wystawiać swoje gacie na widok publiczny.

Środki czystości i papier toaletowy (różne w zależności od akademika) wydawane są raz na trzy miesiące, pierwsze rozdanie pod koniec października.

Częste alarmy przeciwpożarowe: przeważnie ktoś przypalił obiad, nie należy panikować

Co jest w wyposażeniu pokoju?
Standardowe wyposażenie: łóżka, nadstawki, szafa(y), słupek/-ki z półkami, stoły lub biurka komputerowe, krzesła.
Kołdra + poduszka, można pobrać pościel z magazynu, można wziąć swoją. Pościel wymieniana jest co 3-4 tygodnie.
Na łóżku koc. W zależności od akademika można upolować w magazynku inne fanty, np. lampki biurkowe.

Meldunek:
Studenci pierwszego roku: potrzebne jest zdjęcie legitymacyjne i dowód osobisty.
Studenci lat wyższych: zdjęcie + legitymacja studencka.
Dobrze jest mieć (w razie czego) dowód zapłaty kaucji, może być wydruk potwierdzenia z konta bankowego.

Gdzie i kiedy dowiem się, jaki pokój dostanę?
Tym, którzy pierwszy raz zamieszkają akademik pokoje przydzielane są podczas meldowania, nikt wcześniej na to pytanie nie odpowie.
Im wyższy rok studiów tym więcej przywilejów. Dlatego pierwszy zawsze dostaje pokoje trzyosobowe (chyba, że wolnych trójek zabraknie, rzadko się zdarza).
Chcę zamieszkać z koleżanką, jest taka możliwość?
Raczej tak. Najlepiej przyjść zameldować się razem, ewentualnie pierwsza w biurze mówi jak wygląda sytuacja. Lepiej przyjechać wcześniej, żeby wolnych pokoi nie zabrakło
Kiedy można się wprowadzać?
Taka informacja pojawia się we wrześniu na stronie uniwersytetu. Pierwszy rok najczęściej dzień przed dniem wstępnym. Można przyjechać wcześniej, ale wtedy taki nocleg kosztuje ponad 30zł.
Starsi studenci dzień/dwa przed rozpoczęciem semestru.

WF

Czy WF jest od pierwszego roku?
Zależy na jakim kierunku.
Jak wygląda WF na UP?
Dla dziewczyn jest to aerobik/joga, chłopaki idą na siłownię lub salę by pograć w piłkę. Gdy zbierze się grupka chętnych dziewczyn możliwe jest, aby poszły na salę zagrać w siatkówkę/kosza. Nie ma biegów, skoków przez skrzynię itp. Przez semestr jest obowiązkowy basen - jeśli nie umiesz pływać to żaden problem, bo jest tworzona grupa początkująca.
Jeśli mam zwolnienie z WF, to będę mieć w tym czasie okienko?
Zależy z jakiego powodu jest zwolnienie, często zamiast zajęć WF takie osoby kierowane są na rehabilitację (o ile nie ma przeciwwskazań), którą między innymi jest basen.
Nie umiem/nie chcę/nie mogę pływać. Jak zwolnić się z basenu?
Mając dobry powód – zwolnienie lekarskie. Jednak w takim wypadku, o ile nie ma innych przeciwwskazań zamiast na basen należy chodzić na zwykły WF.
Czy można zapisać się na jakieś sekcje zamiast WF?
Tak. Chodzenie na sekcję zwalnia z WF, niektóre są płatne. Oprócz nich, zwolnienie z WF można uzyskać chodząc na zajęcia zespołu Jedliniok.
Czy na uczelni jest siłownia?
Tak. Można na nią chodzić dwa razy w tygodniu bez opłat.

Język obcy

Jakie języki są do wyboru na UP i jak się je wybiera?
Język ang, niem, ros, franc, hiszp. Każdy kierunek ma do wyboru tylko określone języki, rzadko można wybierać spośród wszystkich dostępnych. Wybiera się je przed lub na początku semestru. Żeby grupa została utworzona potrzeba min 20 chętnych. Na początku jest test, aby określić przynależność do grup z różnym poziomem znajomości języka.

Przedmiot humanistyczny

Jakie do wyboru są przedmioty humanistyczne i jak się je wybiera?
Socjologia, filozofia, religioznawstwo, psychologia, wiedza o kulturze. Jest podobnie jak z językiem, z całej puli przedmiotów kierunek ma do wyboru kilka z nich i rok większością głosów wybiera to, na co będą chodzić wszyscy.
Czy przedmiot humanistyczny jest do zaliczenia na obecność?
Nie, zwykle trzeba napisać kolokwium zaliczeniowe, czasami są jakieś przywileje do osób mających wszystkie obecności, ale to zależy od prowadzącego.

Sesja

Ile jest egzaminów w sesji?
Zależy od kierunku i roku. Ilość egzaminów dla każdego kierunku można sprawdzić w planie studiów dostępnym na stronie odpowiedniego wydziału.
Czy zdarzają się zwolnienia z egzaminów na podstawie np. dobrych ocen z ćwiczeń?
Tak. Ale zależy na jakiego wykładowcę się trafi, jedni coś takiego praktykują, inni nie.

Indeks/legitymacja

Kiedy otrzymujemy indeks/legitymację?
Indeksy rozdawane są na dniu wstępnym. Legitymacje są do odbioru w dziekanacie w pierwszych dniach pierwszego semestru.
Co należy zrobić po otrzymaniu indeksu?
Należy uzupełnić go przedmiotami na I semestr. Wzór tego uzupełnienia dostępny jest na stronach wydziałów. Następnie trzeba oddać go do dziekanatu (kiedy dokładnie zależy od wydziału) aby dostać pieczątkę o zakończonym wpisie.

Warunki/punkty ECTS

Czym są warunki/punkty ECTS?
Warunek to wpis na następny semestr mimo niezaliczenia kilku przedmiotów z poprzedniego semestru. Należy je zaliczyć w następnym roku. Punkty ECTS to punkty przypisane do każdego przedmiotu. Aby zdać na następny semestr należy zdobyć określoną ilość punktów.
Ile muszę mieć punktów ECTS, aby zaliczyć semestr?
Info na ten temat jest na stronach wydziałów.

Papierologia/rekrutacja

Czy dokumenty rekrutacyjne muszę składać osobiście?
Nie. Można złożyć je za pomocą innej osoby lub wysłać pocztą.
Złożyłam/em już dokumenty na dany kierunek, jednak chciałabym/chciałbym z niego zrezygnować. Czy mogę je po prostu zabrać?
Tak.
Zgubiłam/em nr konta bankowego, na które przelewałam/em opłatę rekrutacyjną, a teraz muszę na niego wpłacić opłatę za legitymację i/lub indeks. Co robić? Na jaki nr zapłacić za akademik?
Należy skorzystać z wygenerowanego nowego numeru lub odzyskać stary numer za pomocą tej strony: http://wenus.up.wroc.pl/konta/index.html

Dzień Wstępny

Czy Dzień Wstępny jest obowiązkowy?
Tak. To warunek zaliczenia I semestru.
Czy sprawdza się na nim obecność?
Tak, są puszczone listy obecności.
Co zrobić, gdy opuściło się dzień wstępny?
Prawdopodobnie w trakcie semestru będzie organizowany Dzień Wstępny dla spóźnialskich. Należy się na nim pojawić. Informacje o terminie dostępne w dziekanacie.
Czy trzeba coś notować na Dniu Wstępnym?
Dla samego siebie - lepiej tak. Podawane na nim będą loginy do biblioteki, CKNO itp. więc je lepiej zapisać.

Inauguracja

Czy inauguracja jest obowiązkowa?
Nie. Można przyjść i popatrzeć, inauguracja to raczej "impreza" dla wykładowców i władz uczelni.
Skoro inauguracja jest później, niż 1 października, to oznacza, że w dniach ją poprzedzających nie ma zajęć?
Nie, zajęcia zaczynają się zawsze w pierwszy roboczy dzień października bez względu na termin inauguracji.

Inne

Jak trudno dostać się na dany kierunek?
Trzeba sprawdzić progi punktowe, są na stronie rekrutacyjnej.
Kiedy pojawiają się plany zajęć i podział na grupy?
We wrześniu, czasami w połowie miesiąca, a czasami kilka dni lub dzień przed rozpoczęciem roku. Dostępne są na stronach wydziałów.
Na jakiej zasadzie dzielą nas na grupy?
Podział jest alfabetyczny.
Czy można zmienić grupę?
Tak. Czasami wystarczy, że w grupie do jakiej chcemy się dostać są wolne miejsca lub jest ktoś, kto chciałby się miejscem zamienić. Czasami trzeba załatwić sobie pisemne pozwolenie od dziekana/prowadzących.
Gdzie znajdują się dane wydziały i jak szukać sal?
Najlepiej zapoznać się z planem kampusu: http://img688.imageshack.us/img688/8779/obiekty.jpg
Czy na uczelni znajduje się sklep/stołówka?
Tak, m. in. na wydziale P-T, IKŚiG BiHZ, Instytucie Inżynierii Rolniczej i w gmachu głównym. Na Wydziale NoŻ - nie ma nic, ale jest blisko do BiHZ, IIR.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-10-07 o 13:23
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:00   #2
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Studentki starszej daty ()

yarrowia - TŻiŻCz
sugarfreeee - weterynaria
zollla - TŻiŻCz
viva91 - GP
Dorcia91 - IŚ
Marigietta - OŚ
Noodle Soup - AK
renarde - OŚ
maga164 - OŚ

Studentki 2011

architektura krajobrazu:
Safia
NiebieskaTrawa
gess
Jagoda009
valve
dxurbusxb
bioinformatyka:
mala1512
niby_nic
cyber_marta
meggge
justynkaasnk
rainbow1
biologia:
sunshine_92
missalone
zakupo_holiczka
biotechnologia:
ting a ling
ewoza
deuter
ja2
bezpieczeństwo żywności:
atiwa92
B_M
eurekapincet
magda93x
Impi1992
Seley
ekonomia:
motyl510
agatka5121
kati303
esskaa92
gospodarka przestrzenna:
ladymoonn
samciu
reggaegirl18
berbeluchaa
Moniaaa1026
geodezja i kartografia:
mikusia16
agunia92
magda_costa
espaepa
tysia_15
inżynieria bezpieczeństwa:
ThePainfulLove
inżynieria i gospodarka wodna:
Pasek_92
riva92
febe303
inżynieria środowiska:
rayoflight91
8dada8d
magicblackeyes
Karolinaaaaa91
saszka92
ochrona środowiska:
Madzikson91
Judka17
Maroffka
caarollee
dwaWarkocze
zielonaona
odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami:
we01
ogrodnictwo:
gwiazdka5959
mayykhiu
rolnictwo:
kloska69
czostnek
technologia żywności:
moniika90
FoileBeanna
bialaRoza
miko27
zootechnika:
_kocimiętka
olalolaa
Caramel1
Beata928

Studentki 2012

architektura krajobrazu:
truskawwwka
mrsde
zeberko22
elkinson
czaryymary
bezpieczeństwo żywności:
adi781
blackbutterfly93
bioinformatyka:
c4ma
Ajsza171
Dziewczyna Stradivariusa
aviv
ahmatw
kasia392
biologia:
lawendoweoczy
blague
ania931
zollla
Dziewczyna Stradivariusa
aga768
Eva93
biotechnologia:
LadyBubble
lina1497
usmiechnietaa
Trine93
lillka93
Stupefy
Katherinee
karolinasnk2
budownictwo:
Sleepy Hollow
kasia392
ekonomia:
Kilka09
lolik09
Zuczina
jojo12315
geodezja i kartografia:
Carola_93
nutka317
karolinex1
Goosia_
gospodarka przestrzenna:
biedronka141
jjaamm
kasiaczek141 - niestacjonarne
inżynieria i gospodarka wodna:
makanagdakana
inżynieria środowiska:
next_to_you
Marigietta
Maary Jaane
aska1415
Naaataaaleczkaaa
dominiska_93
essence1
Minnieee
wiolet ka
kkkasiula9
medycyna roślin:
renarde
maga164
gieniutka
ochrona środowiska:
Kleotka
across
ChupaChupsik
himaagie
TheEye
odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami:
linshi
wussgirlloven
rolnictwo:
Charlotte1103
jjust
technologia żywności i żywienie człowieka:
aniuska93
kaasi
patrysia02022
imposing
porozklejane
Prota
antygonglowa
acerek
akine
Ms_Dejna
polibezkontroli
meoww
towaroznawstwo:
aneciak6303
zarządzanie i inżynieria produkcji:
baassik
gabza
ang93
zootechnika:
Palpi
Snowwhiteproncess
Harmonija
viki16
Dekompresja
Tamija
__________________
studia


Edytowane przez bialaRoza
Czas edycji: 2013-03-06 o 07:51
bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:06   #3
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

A mnie nie dopisałyście do tegoroczne ochrony srodowiska!

Idę się pociąć <smarka>
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:06   #4
aneciak6303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 76
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

a z jakiego powodu druga część wątku została założona?
Ja dostałam się na towaroznawstwo - można mnie dopisać
aneciak6303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:13   #5
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
A mnie nie dopisałyście do tegoroczne ochrony srodowiska!

Idę się pociąć <smarka>
bo dostałaś się też na IŚ i nie wiem który kierunek ostateczie wybrałaś.
Cytat:
Napisane przez aneciak6303 Pokaż wiadomość
a z jakiego powodu druga część wątku została założona?
Ja dostałam się na towaroznawstwo - można mnie dopisać
bo poprzednia cześć przekroczyła 5000 postów
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:15   #6
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Patryszkaa Pokaż wiadomość
Nie da rady "dopisać" się na kierunek. Ewentualnie czekać na nabór we wrześniu, jesli bedzie tak malo chetnych...
czyli tak jak mówiłam... czekac na wrzesień trzeba. ale głowa do góry- często nie ma problemu z rpzeniesieniem na inny kierunek trzeba tylko skrupulatnie pilnować tego, zeby dopaść miejsce
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:33   #7
Patryszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Patryszkaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 89
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Czekać, czekać, czekać.
__________________
Too much on your head, you've been runnin' for miles, ran out of breath
Still the picture on the wall is glowin'
Stayin' out late at night, tryin' to figure out what you've become
But if the world would stop tonight, would you notice?
would you notice?


M.
Patryszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 12:40   #8
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Ja chcę na listę studentek starszej daty rocznik 2010, AK
Gratuluję wszystkim nowo przyjętym na naszą uczelnie :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:40   #9
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Łaaa, jestem studentką starszej daty
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:02   #10
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Ostatecznie wzięłam OŚ.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:26   #11
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
Łaaa, jestem studentką starszej daty
starość nie radość, nie?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 13:32   #12
whatcanisay
Raczkowanie
 
Avatar whatcanisay
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 83
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Patryszkaa Pokaż wiadomość
Czekać, czekać, czekać.
racja. mam tylko nadzieję, że będę wszystko wiedzieć 12, a nie w ostatnim naborze
__________________
today is the first day of the rest of your life.
whatcanisay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:41   #13
baassik
Raczkowanie
 
Avatar baassik
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 59
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

mnie dopisac do zip-u :P
baassik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:44   #14
next_to_you
Raczkowanie
 
Avatar next_to_you
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 77
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

A na IŚ powinnam przy składaniu papierów dostać skierowanie do lekarza, czy niekoniecznie? Bo byłam dzisiaj zanieść , i nic mi nie mówili, tylko na miejscu miałam tylko wypełnić ankietę (dlaczego wybrałam tą uczelnie itp.)
Pani nawet nie sprawdziła mi zdjęć w kopercie hehe
__________________
oficjalny kierowca (25.10.11)
Pani inż. IŚ
------------------
Jeśli cholernie ci na czymś zależy,
uprzesz się i zaprzesz samego siebie,
stawisz czoło swoim słabościom
i przeciwnościom losu,
to możesz wszystko,
a nawet więcej.
next_to_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:00   #15
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez next_to_you Pokaż wiadomość
A na IŚ powinnam przy składaniu papierów dostać skierowanie do lekarza, czy niekoniecznie? Bo byłam dzisiaj zanieść , i nic mi nie mówili, tylko na miejscu miałam tylko wypełnić ankietę (dlaczego wybrałam tą uczelnie itp.)
Pani nawet nie sprawdziła mi zdjęć w kopercie hehe

nie, na IŚ nie ma badań lekarskich
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:15   #16
lawendoweoczy
Przyczajenie
 
Avatar lawendoweoczy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

mnie do kierunku biologia
są jakieś osoby z tego kierunku ?
lawendoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:16   #17
blague
Raczkowanie
 
Avatar blague
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Ja poproszę o dopisanie do listy. Tegoroczna rekrutacja kierunek biologia.

Ja dziś wysłałam papiery kurierem, później będę do nich pisać o jakiś skan skierowania do lekarza.


Cytat:
Napisane przez lawendoweoczy Pokaż wiadomość
mnie do kierunku biologia
są jakieś osoby z tego kierunku ?
Ja jestem.

Edytowane przez blague
Czas edycji: 2012-07-10 o 14:17
blague jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:19   #18
lawendoweoczy
Przyczajenie
 
Avatar lawendoweoczy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

no nareszcie ktoś od nas
ja jadę w czwartek, mamy miec jakieś papiery od lekarza ?
__________________
lawendoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:56   #19
blague
Raczkowanie
 
Avatar blague
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Powinni Ci dać skierowanie do lekarza przy oddawaniu dokumentów.
blague jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 14:59   #20
Patryszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Patryszkaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 89
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

czemu na OŚ jest tyle miejsc i wszyscy są przyjęci...

zarzadzanie i inzynieria produkcji gdzies przeczytalam ze kiedyś bylo 230 miejsc, a akurat tyle ma lista, to co bawiliby się nami? czy zmniejszyła się ilość osób przyjmowanych?

czy ktoś się orientuje ile osób miał u siebie na IŚ na samym początku?? i na ZiIP ?
__________________
Too much on your head, you've been runnin' for miles, ran out of breath
Still the picture on the wall is glowin'
Stayin' out late at night, tryin' to figure out what you've become
But if the world would stop tonight, would you notice?
would you notice?


M.
Patryszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:05   #21
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Patryszkaa Pokaż wiadomość
zarzadzanie i inzynieria produkcji gdzies przeczytalam ze kiedyś bylo 230 miejsc, a akurat tyle ma lista, to co bawiliby się nami? czy zmniejszyła się ilość osób przyjmowanych?
parę stron temu ktoś pisał, że jest na stronie rozporządzenie w którym są określone limity miejsc. tam można sprawdzić, co z tą ilością osób.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:28   #22
wronkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 45
GG do wronkowa
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ja chcę na listę studentek starszej daty rocznik 2010, AK
Gratuluję wszystkim nowo przyjętym na naszą uczelnie :P
Oooo, a mogłabyś napisać coś więcej na temat AK? Jak się studiuje, z czego koszą? I jak z ryzunkiem? Czy przewija się całe studia?

A i dokumenty można składać do 12 lipca WŁĄCZNIE, jeśli się dostało w I turze, czy tylko 10 i 11?
__________________
Dbam o:
-włosy
-skórę
-psychikę;Di
2012

Edytowane przez wronkowa
Czas edycji: 2012-07-10 o 15:42
wronkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:48   #23
aniuska93
Rozeznanie
 
Avatar aniuska93
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 599
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Do 12 lipca włącznie
viva91- moglabys mnie dopisac? technologia żywności i żywienie człowieka
aniuska93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 16:18   #24
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Patryszkaa Pokaż wiadomość
czemu na OŚ jest tyle miejsc i wszyscy są przyjęci...

zarzadzanie i inzynieria produkcji gdzies przeczytalam ze kiedyś bylo 230 miejsc, a akurat tyle ma lista, to co bawiliby się nami? czy zmniejszyła się ilość osób przyjmowanych?

czy ktoś się orientuje ile osób miał u siebie na IŚ na samym początku?? i na ZiIP ?

mój rocznik zaczynał z liczbą 190 kilka
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:02   #25
usmiechnietaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Kłaniam się ! Sylwia jestem. I chcę ogłosić światu, że dostałam się na Technologię żywności i żywienie człowieka.

Jutro jadę zawieść dokumenty i ogromnie się tym stresuje. Mieszkam dosyć daleko od Wrocławia i nie mam pojęcia, czy się odnajdę w tym dużym mieście.

I na koniec mam pytanie odnośnie dokumentów, które powinnam ze sobą wziąć: kserokopia dowodu osobistego, dwa zdjęcia, potwierdzenie wpłaty, świadectwo dojrzałości i podanie o przyjęcie? O niczym nie zapomniałam?
usmiechnietaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:13   #26
aska1415
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 321
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Tak

A ja mam pytanko do tych co byli już. Duże kolejki>?
aska1415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:24   #27
viki16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 64
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

A gdzie przyszli zootechnicy??!! 202 kandydatów a tu żadnego? będzie drugi nabór z niższym progiem? jak myślicie?
viki16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:32   #28
c4ma
Raczkowanie
 
Avatar c4ma
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chojnów
Wiadomości: 37
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Widzę, że nie ma nikogo z nowych bioinformatyków, można mnie dopisać złożyłam dziś dokumenty. I jakoś nie zaginęłam w tym pięknym wielkim mieście
c4ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:35   #29
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez blague Pokaż wiadomość

Ja jestem.
Ja tez Chodzi o biologię tak dla jasności.

Edytowane przez Dziewczyna Stradivariusa
Czas edycji: 2012-07-10 o 17:39
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:45   #30
aniuska93
Rozeznanie
 
Avatar aniuska93
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 599
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez usmiechnietaa Pokaż wiadomość
Kłaniam się ! Sylwia jestem. I chcę ogłosić światu, że dostałam się na Technologię żywności i żywienie człowieka.

Jutro jadę zawieść dokumenty i ogromnie się tym stresuje. Mieszkam dosyć daleko od Wrocławia i nie mam pojęcia, czy się odnajdę w tym dużym mieście.

I na koniec mam pytanie odnośnie dokumentów, które powinnam ze sobą wziąć: kserokopia dowodu osobistego, dwa zdjęcia, potwierdzenie wpłaty, świadectwo dojrzałości i podanie o przyjęcie? O niczym nie zapomniałam?
oo wreszcie ktos z mojego kierunku
aniuska93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.