Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-15, 14:52   #811
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Twój naturalny kolor jest prześłiczny, proooooszę nie farbuj tych włosów
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 16:34   #812
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez VioletDevil Pokaż wiadomość
Witam ja chciałabym się poradzić . Na 1 zdjęciu są moje włosy w bardzo jasnym świetle, na 2 w ciemniejszym .Jeszcze nigdy ich nie farbowałam. W domu czeka juz na mnie farba Palette color shampoo gołębi blond(310) na zdjęciu 3 i chciałabym zapytać jakie włosy mogłyby mi wyjść i czy w ogole by coś chwyciło?? A jeśli już farbować to nie wiem czy trzymać 15 czy 20-25 minut. Na opakowaniu pisze że 15 minut dla pozbycia się żółtego odcienia a 20-25 na perłowy odcień dla włosów siwych.... pomóżcie każda wskazówka mile widziana )
Nie farbuj ich! Po palette zawsze się ma odrosty mimo że szampon. Blond szamponu nie stosowałam ale w ciemnych kolorach zawsze miałam odrosty. Jak chcesz ochłodzić sobie włoski to kup szampon Joanny taki fioletowy http://***********/produkt/Joanna-Ul...en-blond-200ml i myj nim sobie włosy. Albo szampon Marion http://www.allegro.pl/item940751525_...asnionych.html (jest nowy podobno mocniejszy). W sklepach kosztują ok 6-7zł i ochładzają do jaśniejszego odcienia.
P.S. nie wiem czy linki dobre bo coś mi się net zwiesza
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 19:10   #813
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez VioletDevil Pokaż wiadomość
Witam ja chciałabym się poradzić . Na 1 zdjęciu są moje włosy w bardzo jasnym świetle, na 2 w ciemniejszym .Jeszcze nigdy ich nie farbowałam. W domu czeka juz na mnie farba Palette color shampoo gołębi blond(310) na zdjęciu 3 i chciałabym zapytać jakie włosy mogłyby mi wyjść i czy w ogole by coś chwyciło?? A jeśli już farbować to nie wiem czy trzymać 15 czy 20-25 minut. Na opakowaniu pisze że 15 minut dla pozbycia się żółtego odcienia a 20-25 na perłowy odcień dla włosów siwych.... pomóżcie każda wskazówka mile widziana )
jejku Twoje włosy są ślicznenie farbuj ich...

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Dziewczyny co myślicie o tym, aby nałożyć na odrosty skandynawski blond z palette a na całość białe złoto z palette?? jak myślicie wyjdzie na moich włosach??;*
odpowiedzcie proszę
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:49   #814
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
jejku Twoje włosy są ślicznenie farbuj ich...

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Dziewczyny co myślicie o tym, aby nałożyć na odrosty skandynawski blond z palette a na całość białe złoto z palette?? jak myślicie wyjdzie na moich włosach??;*
odpowiedzcie proszę
Myślę, że po takim podkładzie wszystko wyjdzie..

Ja dziś zrobiłam taki podkład ale XL1 z garniera. Jest superrozjaśniający ale nie ma saszetek z rozjaśniaczem jak ta palette. I w efekcie jestem prawie, że biała.. Trochę może przesadzam ale bardzo bardzo jasno wyszło, bez żółci całe szczęście ale dla mnie aż za jasno Przynajmniej wszystko ładnie się wyrównało. Jutro wstawię foto przy świetle dziennym.
No i jutro jednak chyba zrezygnuję z kładzenia tego stockholmu bo chyba już zupełnie biała bym była Myślę żeby tydzień pomyć włoski i położyć tą londę perłowy blond.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 09:33   #815
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Myślę, że po takim podkładzie wszystko wyjdzie..

Ja dziś zrobiłam taki podkład ale XL1 z garniera. Jest superrozjaśniający ale nie ma saszetek z rozjaśniaczem jak ta palette. I w efekcie jestem prawie, że biała.. Trochę może przesadzam ale bardzo bardzo jasno wyszło, bez żółci całe szczęście ale dla mnie aż za jasno Przynajmniej wszystko ładnie się wyrównało. Jutro wstawię foto przy świetle dziennym.
No i jutro jednak chyba zrezygnuję z kładzenia tego stockholmu bo chyba już zupełnie biała bym była Myślę żeby tydzień pomyć włoski i położyć tą londę perłowy blond.
czyli mówisz, że powinno wszystko wyjść??
to bardzo dobrze bo mój wymarzony kolor to właśnie taki jaki ma babka na opakowaniu z palette białe złoto;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 10:01   #816
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kobitki jak wyglada opakowanie tego skandynawskiego blondu z Palette? Do jakich on sie wlosow nadaje? Chwalicie go na forum chyba.
Palette do blond sa chyba całkiem niezłe, tykle ze ciezko sie zdecydowac bo ponoć jest jeszcze dobry mroźny blond C12 i z XXL sa fajne blondy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 12:00   #817
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
czyli mówisz, że powinno wszystko wyjść??
to bardzo dobrze bo mój wymarzony kolor to właśnie taki jaki ma babka na opakowaniu z palette białe złoto;*
Tak wyjdzie, wyjdzie Mi po samym XL1 wyszło takie białe złoto

Właśnie wklejam foto po samym tym XL1 garniera. Robiłam odrosty i przeciągnęłam kilka długości gdzie była taka potrzeba. Efekt poniżej.
Jest to bardzo mocna farba, bardzo dobrze rozjaśnia ale śmierdzi niemiłosiernie Może dlatego, że już przyzwyczajona do mojego Loreala jestem, który nie dość, że tak nie śmierdzi to jeszcze jest w aplikatorze
No i dziewczyny nie wiem co teraz robić, kłaść jeszcze ten stockholm?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6245.jpg (25,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6257.jpg (33,1 KB, 53 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:42
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 12:24   #818
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Tak wyjdzie, wyjdzie Mi po samym XL1 wyszło takie białe złoto

Właśnie wklejam foto po samym tym XL1 garniera. Robiłam odrosty i przeciągnęłam kilka długości gdzie była taka potrzeba. Efekt poniżej: dwie pierwsze foty przy świetle sztucznym, pozostałe dziennym.
Jest to bardzo mocna farba, bardzo dobrze rozjaśnia ale śmierdzi niemiłosiernie Może dlatego, że już przyzwyczajona do mojego Loreala jestem, który nie dość, że tak nie śmierdzi to jeszcze jest w aplikatorze
No i dziewczyny nie wiem co teraz robić, kłaść jeszcze ten stockholm?
no ślicznie Ci wyszło a słuchaj a lepiej na moich włosach zrobić podkład(sam odrost) tym skandynawskim z palette czy tym co ty garnier xl1?? i na to dopiero na całość białe złoto z palette?? mój naturalny to ciemny blond, a ty jaki masz?? a ten garnier do jakich jest??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 12:59   #819
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam,od kilku lat farbowałam się na granatową czerń , później miałam robioną dekoloryzację i miałam na głowie burgund, poźniej znowu czerń no i chcialabym spróbować czegos innego a mianowicie platyny takiego typowego bialego koloru. Byłam już 2 razy u fryjzera, za 1 razem miałam robioną dekoloryzację i kolor ładnie się nawet ściągnał i nałożyły mi na to ciemny bond, za 2 razem miałam ściąganie koloru pasemkami i na głowie mam troche rudego troche blondu i gdzieniegdzie platynę , chciałabym jednak uzyskać jednolity biały kolor, poradźcie mi co mam zrobić może sprobuje sama w domu tylko doradźcie mi co zrobić, na odrostach mam platyne niby takie bardzo jasne a doły rudawe no zresztą same zobaczcie.Nie mam czasu zbytnio na bawienie sie pasemkami.Bardzo mi zalezy na tym bo zblizają się chrzciny mojego bąbelka i chcialabym miec jednolity kolor, najlepiej taki jak na zdjęciach.

Pozdrawiam wszystkie zadowolone ze swojego koloru blondynki

Na pierwszych zdjęciach moj obecny kolor a na dwoch ostatnich kolor jakimi się podoba .
West__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 12:59   #820
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wiecie moze jaka farba uzyskac ktorys z tych kolorow ?
Obecnie mam ciemny blond z platynowych,ktore mialam jeszcze jakis czas temu.Jednak czuje sie zle w ciemnym blondzie

nr 1 . http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura62485.htm


nr 2 .Załącznik 3111161
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:04   #821
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no ślicznie Ci wyszło a słuchaj a lepiej na moich włosach zrobić podkład(sam odrost) tym skandynawskim z palette czy tym co ty garnier xl1?? i na to dopiero na całość białe złoto z palette?? mój naturalny to ciemny blond, a ty jaki masz?? a ten garnier do jakich jest??
Ten garnier jest do włosów po ciemny brąz aż Ale nie ma rozjaśniacza w proszku jak palette, czyli jednak palette powinna lepiej rozjaśniać. Ja zrobiłam tym garnierem tylko dlatego, że akurat znalazłam w szafce Tak myślę, że to wszystko jedno i to i to zrobi dobrą bazę pod już chyba każdą farbę.

Ja po namyślę jednak strzelę sobie dziś ten stockholm, tak dla pełnego efektu. A jak będzie za jasno, nie przyzwyczaję się to za tydzień-półtora zrobię tym perłowym blondem z Londy

West__ no rzeczywiście u góry masz już prawie białe niektóre pasma. Na razie powinnaś rozjaśniać te długości, myślę, że nie obejdzie się bez podcięcia w sumie byłoby nawet lepiej bo włoski by odżyły i ubyło by tych rudych Mogłabyś wypróbować zachwalaną przez większość Wellaton 12/1 który ponoć bardzo dobrze rozjaśnia i nie wychodzi bardzo popielato lub może jakąś farbę z rozjaśniaczem, może palette 100? A co do koloru jaki chcesz uzyskać to ciężko coś takiego zrobić farbami drogeryjnymi.. Wiąże się to niestety często z podwójnymi farbowaniami, najpierw farba z rozjaśniaczem (na odrosty) a potem farba z docelowym kolorem (może to być np natural&easy 522, palette deluxe białe złoto itp).

EjjSenioritta
na pierwszym foto to ciężko stwierdzić ale podobny kolor ma babka na Loreal'u excellence 10.21 a drugi kolor to jakaś słoneczna platyna więc może być np Wellaton 12/0
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-16 o 13:27
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 13:52   #822
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee no własnie jak byłam u fryzjera 1 raz to miałam robioną dekoloryzacje i fryzjerkja sciela mi spooro włosów mialam bardzo dlugie , dlatego narazie nie chciałabym ścinac gdyz chce zapuszczac .
wiem ze nie uzyska sie tego drogeryjnymi farbami ale czym moglabym uzyskac taka biel sama w domu robiąc?? znasz moze jakis konkretny rozjasniacz albo cos bo ja w tym pojeciu jstem zielona i nie znam sie na tym a zalezy mi na tym jak najszybcij a u fryzjera bylam tydzien temu a nie mam czasu bawic sie w pasemka dlatego moze wiesz komu sie udalo tutaj na wizazu dojsc do takiego koloru zebym mogla pogadac alb
o ty mi doradzisz i powiesz co i jak.
West__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:06   #823
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

EjjSenioritta[/B] na pierwszym foto to ciężko stwierdzić ale podobny kolor ma babka na Loreal'u excellence 10.21 a drugi kolor to jakaś słoneczna platyna więc może być np Wellaton 12/0
Rzeczywiscie podobny
Ja zawsze mialam rozjasniane wlosy rozjasniaczem,ostatnio zdecydowalam sie na zmiane koloru i rozjasniany mialam tylko odrost i na to toner.Wyszedl ciemny blond,bardzo naturalny,ale jednak za ciemny jak dla mnie.Po 2 myciach juz mam jasniejsze i wlasnie teraz nie wiem czy czekac az mi sie jeszcze bardziej rozjasnia czy co zrobic zeby mi jakas inna blond farba w ogole chwycila Ten 1 kolor mi sie podoba bardzo.W sumie drugi tez,ale boje sie,ze wyjdzie mi jakis kurczakowy blond
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:08   #824
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
snowhitee no własnie jak byłam u fryzjera 1 raz to miałam robioną dekoloryzacje i fryzjerkja sciela mi spooro włosów mialam bardzo dlugie , dlatego narazie nie chciałabym ścinac gdyz chce zapuszczac .
wiem ze nie uzyska sie tego drogeryjnymi farbami ale czym moglabym uzyskac taka biel sama w domu robiąc?? znasz moze jakis konkretny rozjasniacz albo cos bo ja w tym pojeciu jstem zielona i nie znam sie na tym a zalezy mi na tym jak najszybcij a u fryzjera bylam tydzien temu a nie mam czasu bawic sie w pasemka dlatego moze wiesz komu sie udalo tutaj na wizazu dojsc do takiego koloru zebym mogla pogadac alb
o ty mi doradzisz i powiesz co i jak.
No więc bardzo wiele dziewczyn zachwala ten Wellaton 12/1 podobno bardzo dobrze rozjaśnia, choć do pewnego momentu. Możesz też maznąć te rude pasma farbą z rozjaśniaczem, np palette 100 lub bez rozjaśniacza ale również superrozjaśniającą XL1. Jest też krem rozjaśniający Garniera EO. Po wszystkich tym farbach i tak najrprawdobodobniej pasemka wyjdą żółte lub jasno rude. Dlatego wtedy dopiero mogłabyś położyć na nie farbę z kolorem jaki Ci się podoba. Taki białawy/srebrzysty blond wychodzi po natural&easy 522, może też wyjść jak już pisałam po palette białe złoto lub lorealu preference stockholm. Z tym że te wszystkie farby wyjdą jak na pudełku dopiero po takim wstępnym rozjaśnieniu. Przeszukaj wątek, są zdjęcia np Adzi07 po podkładzie palette 100 a potem nałożonym na to natural&easy 522.

Ogólnie to na rudości wskazane są farby opalizujące/neutralne czyli jakieś naturalne lub perłowe blondy. Farby popielate nakłada się na żółte włosy.

EjjSenioritta no właśnie po tym wellatonie 12/0 jest dość spore prawdopodobieństwo że przynajmniej odrost może wyjść kurczakowy. To już lepiej chyba pójść w jakieś beże Lub można też zmieszać np ten wellaton 12/0 z 12/1 żeby nie wyszło ani za żółto ani za popielato
Właśnie przeczytałam też kilka opinii, że podobno nawet ładnie wychodzi garnier color naturals 113, ładny jaśniutki blond nie żółty ale też nie biały.
A co do Twojego kolorku to jeżeli miałaś kładziony ten ciemny blond na już wcześniej rozjaśniane włoski to na pewno się wypłuczę trochę niedługo.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-16 o 14:14
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:19   #825
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee no wlasnie tylko jest 1 poroblem nigdy sobie czegos takiego sama nie robiłam, i nie chcialabym zeby wyszly mi zielone albo jakies kolorowe wlosy. szukalam duzo watkow ale ni moge znalezc gdzie sie komus udalo moze masz jakis?? gdzue sa zdjecia i porady.
West__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 15:04   #826
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
EjjSenioritta no właśnie po tym wellatonie 12/0 jest dość spore prawdopodobieństwo że przynajmniej odrost może wyjść kurczakowy. To już lepiej chyba pójść w jakieś beże Lub można też zmieszać np ten wellaton 12/0 z 12/1 żeby nie wyszło ani za żółto ani za popielato
Właśnie przeczytałam też kilka opinii, że podobno nawet ładnie wychodzi garnier color naturals 113, ładny jaśniutki blond nie żółty ale też nie biały.
A co do Twojego kolorku to jeżeli miałaś kładziony ten ciemny blond na już wcześniej rozjaśniane włoski to na pewno się wypłuczę trochę niedługo.
Odrost musze miec najpierw rozjasniany rozjasniaczem,bo zadna farba moich naturalnych ciemnych i grubych wlosow nie chwyci Juz platyna mi sie przejadla . Tym bardziej latem niekorzystnie do opalenizny wyglada .
Marzy mi sie taki dokladnie blond
Załącznik 3111568

Edytowane przez EjjSenioritta
Czas edycji: 2010-05-16 o 15:06
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 15:12   #827
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Juhuu, wreszcie zmyła mi się trochę farba i wreszcie wyrównały odrosty (na które nie była kładziona farba i reszta włosów).
Farboane tonerem colour touch Wella numer 7.0 średni blond
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 16:01   #828
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ten garnier jest do włosów po ciemny brąz aż Ale nie ma rozjaśniacza w proszku jak palette, czyli jednak palette powinna lepiej rozjaśniać. Ja zrobiłam tym garnierem tylko dlatego, że akurat znalazłam w szafce Tak myślę, że to wszystko jedno i to i to zrobi dobrą bazę pod już chyba każdą farbę.

Ja po namyślę jednak strzelę sobie dziś ten stockholm, tak dla pełnego efektu. A jak będzie za jasno, nie przyzwyczaję się to za tydzień-półtora zrobię tym perłowym blondem z Londy
a słuchaj jak myślisz, lepiej dac ten garnier xl1 czy skandynawski z palette?? i drugie pytanie lepiej ten n&e 522 czy palette białe złoto??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 16:17   #829
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
Witam,od kilku lat farbowałam się na granatową czerń , później miałam robioną dekoloryzację i miałam na głowie burgund, poźniej znowu czerń no i chcialabym spróbować czegos innego a mianowicie platyny takiego typowego bialego koloru. Byłam już 2 razy u fryjzera, za 1 razem miałam robioną dekoloryzację i kolor ładnie się nawet ściągnał i nałożyły mi na to ciemny bond, za 2 razem miałam ściąganie koloru pasemkami i na głowie mam troche rudego troche blondu i gdzieniegdzie platynę , chciałabym jednak uzyskać jednolity biały kolor, poradźcie mi co mam zrobić może sprobuje sama w domu tylko doradźcie mi co zrobić, na odrostach mam platyne niby takie bardzo jasne a doły rudawe no zresztą same zobaczcie.Nie mam czasu zbytnio na bawienie sie pasemkami.Bardzo mi zalezy na tym bo zblizają się chrzciny mojego bąbelka i chcialabym miec jednolity kolor, najlepiej taki jak na zdjęciach.

Pozdrawiam wszystkie zadowolone ze swojego koloru blondynki

Na pierwszych zdjęciach moj obecny kolor a na dwoch ostatnich kolor jakimi się podoba .

West czy ta pani na ostatnim zdjęciu ma na imię Agnieszka i jest z Wawy? [domniemam, że zdjęcie wzięłaś z NK ] jeśli tak to ja ją znam osobiście i mogę zapytać o farbę
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 16:38   #830
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
snowhitee no wlasnie tylko jest 1 poroblem nigdy sobie czegos takiego sama nie robiłam, i nie chcialabym zeby wyszly mi zielone albo jakies kolorowe wlosy. szukalam duzo watkow ale ni moge znalezc gdzie sie komus udalo moze masz jakis?? gdzue sa zdjecia i porady.
Na str 27 i 26 masz zdj Adzi07 po zrobieniu odrostów palette 100 skandynawski blond i później po nałożeniu na to natural&easy 522

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
Odrost musze miec najpierw rozjasniany rozjasniaczem,bo zadna farba moich naturalnych ciemnych i grubych wlosow nie chwyci Juz platyna mi sie przejadla . Tym bardziej latem niekorzystnie do opalenizny wyglada .
Marzy mi sie taki dokladnie blond
Załącznik 3111568
Śliczny jest ten kolor który pokazałaś, to taki perłowy blond chyba co? W każdym razie bardzo podobny jest ten Loreal excellence 10,21

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a słuchaj jak myślisz, lepiej dac ten garnier xl1 czy skandynawski z palette?? i drugie pytanie lepiej ten n&e 522 czy palette białe złoto??
Może zrób jak Adzi07 czyli tym palette a potem to sama nie wiem jak wolisz Mi i Adzi ładnie służy ten natural&easy ale skoro boisz się żeby za ciemny nie był to wybierz to białe złoto, chyba w poprzedniej części wątku Superedzia wklejała foty po tym białym złocie to sobie zobacz
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 17:13   #831
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Może zrób jak Adzi07 czyli tym palette a potem to sama nie wiem jak wolisz Mi i Adzi ładnie służy ten natural&easy ale skoro boisz się żeby za ciemny nie był to wybierz to białe złoto, chyba w poprzedniej części wątku Superedzia wklejała foty po tym białym złocie to sobie zobacz
no wiesz co, właśnie boję się żeby ten n&e nie wyszedł za ciemny bo mi bardzo zależy na tym, żeby ten mój kolor rozjaśnic, ale przede wszystkim ochłodzi, a boję się że ten n&e będzie za ciemny, ale też nie widziałam efektów po tym białym złocie, tylko ten od Superedzi...
jak przyjdę do domu, bo teraz jestem u rodziny to wkleję zdjęcie fryzurki jaka chcę sobie zrobic, naprawdę śliczna, tylko nie wiem czy mi będzie pasowa,,,poczekam na opinie Waszą

alee wiesz co, teraz sobie przejrzałam efekt Superedzi i wcale jej jasno nie wyszło
to ja już sama nie wiem, a czemu ten n&e na opakowaniu jest taki ciemny a u Ciebie i u Adzio wychodzi taki jasny??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-05-16 o 17:25
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:12   #832
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no wiesz co, właśnie boję się żeby ten n&e nie wyszedł za ciemny bo mi bardzo zależy na tym, żeby ten mój kolor rozjaśnic, ale przede wszystkim ochłodzi, a boję się że ten n&e będzie za ciemny, ale też nie widziałam efektów po tym białym złocie, tylko ten od Superedzi...
jak przyjdę do domu, bo teraz jestem u rodziny to wkleję zdjęcie fryzurki jaka chcę sobie zrobic, naprawdę śliczna, tylko nie wiem czy mi będzie pasowa,,,poczekam na opinie Waszą

alee wiesz co, teraz sobie przejrzałam efekt Superedzi i wcale jej jasno nie wyszło
to ja już sama nie wiem, a czemu ten n&e na opakowaniu jest taki ciemny a u Ciebie i u Adzio wychodzi taki jasny??
Hmm ciemny? Jak dla mnie to on nawet na opakowaniu jest jaśniutki Może dlatego tak to dla Ciebie wygląda bo on ma dać efekt wielotonowy, takie jakby pasemka dla naturalniejszego efektu W blondach to nie wiem czy to się sprawdza ale moja mama np używa któregoś z brązów i rzeczywiście widać tą wielotonowość
Ja myślę żebyś zrobiła tym natural&easy na moje oko powinno wyjść zadowalająco Zresztą w tej chwili nawet nie umiałabym wskazać jakiejś innej farby drogeryjnej która mogłaby dać podobny efekt
A u Nas wychodzi tak jasno bo obie kładłyśmy go na tzw podkład (tzn ja tylko pasemka ale i tak widać efekty no a u Adzi to już w ogóle).

Ja jestem już po farbowaniu stockholmem, powiem że nawet cieszę się że go położyłam, bo trochę stonował ten super jasny blond I już bardziej mi się podoba. Ale w dalszym ciągu nie wiem czy nie będę chciała ich jednak ciut przyciemniać za jakiś czas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6295.jpg (27,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6287.jpg (31,0 KB, 36 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:45
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:17   #833
nina_keira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny, doradźcie

od jakiegoś czasu farbuję włosy Castingiem Słoneczny Miód (czy jakoś tak), kolor mam taki jak Małgorzata Socha(1). Chciałabym przyciemnić trochę włosy, ale jedynie jakieś dwa tony, bo mam bardzo jasną karnację i odwieczne rumieńce, więc przy ciemniejszej farbie wygladałabym jak śmierć :P chodzi mi o kolor taki jak na zdjęciach z załączników(2, 3); jakieś porady?
__________________
...and I'll tell you stories you've never heard before.

Edytowane przez nina_keira
Czas edycji: 2010-05-16 o 18:24
nina_keira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:20   #834
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Śliczny jest ten kolor który pokazałaś, to taki perłowy blond chyba co? W każdym razie bardzo podobny jest ten Loreal excellence 10,21


bezowy jasny złoty blond
a znasz sie moze na farbach Matrixa ? Znalazlabym wsrod nich taki odcien ?
Albo jakis toner Wella . W sumie pojade do hurtowni fryzjerskiej , ale wolalabym byc bardziej zorientowana albo najpierw sprobuje tym Lorealem

Edytowane przez EjjSenioritta
Czas edycji: 2010-05-16 o 18:22
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:32   #835
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
bezowy jasny złoty blond
a znasz sie moze na farbach Matrixa ? Znalazlabym wsrod nich taki odcien ?
Albo jakis toner Wella . W sumie pojade do hurtowni fryzjerskiej , ale wolalabym byc bardziej zorientowana albo najpierw sprobuje tym Lorealem
Ojej nie no ja to się kompletnie nie znam na tych profesjonalnych farbach Wiem, że Wella koleston ma chyba podobny kolor - złoto perłowy rozświetlony jasny blond 10/38.
A tego loreala 10.21 sama próbowałam. Na odrostach wyszedł mi identyczny jak na pudle (odrost mam średni blond) ale niestety zrezygnowałam z tego odcienia bo rozjaśnionych długości nie pokrył dobrze i ten odrost źle się komponował z jaśniejszą długością I jak coś to te farby drogeryjne loreala to radze dłużej trzymać niż mówi ulotka. Jak jest odrost to na nim jakieś 50-55min + 10-15min na długościach jeżeli to pierwszy raz tym kolorkiem.

Widzę, że znasz się na tych tonerach mogłabyś wytłumaczyć o co to w tym chodzi? Czy to się kładzie tylko na już ufarbowane włosy, czy to się zmywa?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-16 o 18:34
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:45   #836
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee ładny masz kolorek super.ja mam pytanko czy ten garnier xl1 on rozjaśnia na taki neutralny blond...kiedys patrzyłam na niego w Rossmanie ale właśnie nie wiedziałam czy on do ciepłych czy bardziej chłodnych blondów nalezy...to jest ta seria 100%kolor?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 19:06   #837
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
snowhitee ładny masz kolorek super.ja mam pytanko czy ten garnier xl1 on rozjaśnia na taki neutralny blond...kiedys patrzyłam na niego w Rossmanie ale właśnie nie wiedziałam czy on do ciepłych czy bardziej chłodnych blondów nalezy...to jest ta seria 100%kolor?
Dziękuję bardzo.
No on daje taki super jasny blond ale nie żółty ani też nie biały, taki neutralny Powyżej masz moje foto po nim Tak to jest ta seria 100%.
Jest jeszcze XL2 to jest superrozjaśniający beżowy blond.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 21:02   #838
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo.
No on daje taki super jasny blond ale nie żółty ani też nie biały, taki neutralny Powyżej masz moje foto po nim Tak to jest ta seria 100%.
Jest jeszcze XL2 to jest superrozjaśniający beżowy blond.

No moja droga u Ciebie to kolorki nigdy źle nie wychodzą. Rewelacja!!! I powiem Ci ze Bardzo mi się podobał ten Twój podkład po Xl1 i teraz wiem i upewniłam się na 100% ze jednak Twoje włoski się szybciej i lepiej rozjaśniają.Bo mi ta farbka nie rozjaśniła tak odrostów jak Tobie.Mi zresztą żadna oprócz palett100 nie rozjaśnia i nie robi takiej bazy jak trzeba, tak wiedz każdy ma inny włos wiedz teraz widzę ze ciężko jest doradzać dziewczyna farbki bo jak im się trafiają takie trudne włosy jak moje to klapa.No jak to mówią farba farby nie rozjaśnia,a u Ciebie się to udało.Musze powiedzieć ze bardzo mi się podobał kolorek po samej Xl1 no ale jak mówisz ze lepiej się czujesz jak masz Sztokholm to Ty musisz się dobrze w tym czuć.

EwCiA000 O matko dla Ciebie jest ten 522 za ciemny??? Jejku jak pierwszym razem nim zrobiłam to aż nie mogłam na siebie patrzeć bo byłam taka bila.I jak na pierwsze farbowanie to był szok bo się nie spodziewałam ze wyjdzie aż tak jasno.Nawet jak chodziłam po mieście i widziałam się w witrynach sklepowych to nie wierzyłam własnym oczom.Gwarantuje Ci ze jak zrobisz palett100 podkład i położysz 522 to wyjdziesz bardzo ale to bardzo jasno.Nie sugeruj się opakowaniem.To tylko chwyt reklamowy a my tutaj to żywe króliki doświadczalne.

West__ Wiesz ja mogę Ci tylko powiedzieć ze ja mam bilo srebrne włosy no ale na pewno nie tak białe jak na Twoich fotkach które załączyłaś.Takich to bym nie chciała,ale każdy ma inny gust.Wiesz ja mam już kolorek jednolity.Pozbyłam się już pasemek z włosów i jak rębie tym skandynawskim to tylko odrosty a potem na całość kładę 522.On jest jeszcze jaśniejszy niżeli na moich fotkach które załączyłam.Wiesz aparat tez okłamuje.A no i odrazy Ci mowie ze nie uzyskasz tak bilach włosów farbami drogeryjnymi.No chyba ze dwa razy zrobiła byś 522.Ten skandynawski blond 100 to zawiera w sobie saszetki z rozjaśniaczem wiedz fajnie łapie i nie niszczy tak jak sam rozjaśniacz bo to nie wielkie ilości.No ale to tez trzeba wziasc pod uwagę jak Ci się włosy rozjaśniają bo jak w miarę dobrze to powinno Ci złapać te ciemniejsze pasma.Także próbuj.W razie pytan pisz
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-05-16 o 21:04
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 21:02   #839
VioletDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziękuję wszystkim ale ja nie lubię tego koloru tak ni9jako wyglądam, a włosy zafarbowałam i szczerze mówiąc ledwo wyszło są tylko bardziej popielate ale bardzo mi się spodobało )
__________________

VioletDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 21:37   #840
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
EwCiA000 O matko dla Ciebie jest ten 522 za ciemny??? Jejku jak pierwszym razem nim zrobiłam to aż nie mogłam na siebie patrzeć bo byłam taka bila.I jak na pierwsze farbowanie to był szok bo się nie spodziewałam ze wyjdzie aż tak jasno.Nawet jak chodziłam po mieście i widziałam się w witrynach sklepowych to nie wierzyłam własnym oczom.Gwarantuje Ci ze jak zrobisz palett100 podkład i położysz 522 to wyjdziesz bardzo ale to bardzo jasno.Nie sugeruj się opakowaniem.To tylko chwyt reklamowy a my tutaj to żywe króliki doświadczalne.
czyli mówisz, że mam zrobi podkład skandynawski blond z palette i na to n&e 522??
i na pewno wyjdzie bardzo jasno??
bo mi zależy na chłodnym, takim lodowym blondzie wyjdzie??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.