Essence cz. VII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 13:46   #4411
sannnnd
Raczkowanie
 
Avatar sannnnd
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo dobrą kredkę na linię wodną Niestety jest już taka malutka,że nie mogę podać wam koloru ani nazwy Jest to kredka z firmy Max Factor.Ma granatowe opakowanie,kupiłam ją w Rossmannie i jej koncówka jest w kolorze kredki tzn.cielista.Bardzo fajny produkt.Płaciłam za nią ok.30 zł.
Ja wiem o jaką kredkę chodzi bo ją niedawno zakupiłam to Kohl Pencil z Max Factora nr 090 Natural Glaze. Kupiłam ją w SP za 24 zł i jestem z niej bardzo zadowolona, długo się trzyma i ładnie rozświetla oko.
sannnnd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:48   #4412
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. VII

Ja dzisiaj po strasznym egzaminie postanowiłam się pocieszyć.
Kupiłam tusz Multi Action różowy i kredkę LL brązową.

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Kupiłam LL Almost Famous i W OGÓLE nie widać jej na lini wodnej
Zastanawiałam się nad nią od dawna ale chyba dobrze że nie kupiłam. U mnie jednak najlepiej biała się sprawdza.
Kupiłam tez dzisiaj taką cielistą z basic. Ładny kolor na linię wodną ale strasznie twarda. Wrócę z pokorą do mojej białej.

Czaję się też na któryś z tych nowych błyszczyków XXXL cielistych ale nie jestem przekonana. Dają jakiś widoczny kolor, rozjaśniają usta? Czy tylko lekki błysk?

Nie wiem czy tam informacja już się pojawiła tutaj ale Gliwicach w nowym Katonie jest druga szafa essence. Wprawdzie prawie pusta ale wygląda na to że czekają na jakąś dostawę. Jestem opóźniona czy to nowość?
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:59   #4413
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość

tzn co, np. kupowałaś mikro tusz i tak dalej? A dobre były w ogóle?
Z mini kolorówki ciekawe są też Miss Sporty, te łączone, choć z kilku rzeczy zostawiłam sobie tylko korektor i brązowy tusz do kresek (reszta poszła w świat).
Nie, no kolorówki nie kupowałam

Mam szczotkę, pędzelki, chusteczki dezodorujące i odświeżające, taśmę do ubrań i mini lakier do włosów
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:05   #4414
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

co do kredek essence ja mam czarną i jest strasznie badziewna
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:08   #4415
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Nie, no kolorówki nie kupowałam

Mam szczotkę, pędzelki, chusteczki dezodorujące i odświeżające, taśmę do ubrań i mini lakier do włosów
dobrze ze mi przypomnialas! Kupie druga tasme do ubran jesli jeszcze bedzie!!!

PS: Ej nie wiem co jest ale nie widze juz ich na stronie tak samo jak platkow zelowych na oczy! czyzby wczesniej wycofali, albo jestem slepa..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:09   #4416
sannnnd
Raczkowanie
 
Avatar sannnnd
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość

Czaję się też na któryś z tych nowych błyszczyków XXXL cielistych ale nie jestem przekonana. Dają jakiś widoczny kolor, rozjaśniają usta? Czy tylko lekki błysk?
Ja mam taki w kolorze 01 Pure Beauty, jak dla mnie to kolor jest raczej delikatny, szczególnie jak się rozsmaruje. Ma w sobie takie w sobie takie malutkie drobinki, które widać po nałożeniu i dzięki temu usta są jaśniejsze, połyskujące i większe. Ma ładny zapach coś jak karmel i nie utrzymuje się specjalnie długo, ale to jak większość błyszczyków u mnie. Kończąc mnie efekt zadowala
sannnnd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:13   #4417
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Czaję się też na któryś z tych nowych błyszczyków XXXL cielistych ale nie jestem przekonana. Dają jakiś widoczny kolor, rozjaśniają usta? Czy tylko lekki błysk?
Mam nr 02, ja mam z natury jasne usta więc widać u mnie odrobinę rozjaśnienia, ale na spektakularny efekt nie ma co liczyć
A sam błyszczyk przepięknie pachnie toffie ale jest bardzo wodnisty.


Chyba w niedalekiej przyszłości obejrzę sobię tą kredkę z Max Factora, chociaż troche szkoda mi kasy
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 14:18   #4418
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Essence cz. VII

Dziewczyny powiedźcie mi jak się nazywa ta limitowanka z pękającym lakierem i kiedy ona ma wejsc? http://fairy-anna.blogspot.com/2011/...color-and.html
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:28   #4419
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedźcie mi jak się nazywa ta limitowanka z pękającym lakierem i kiedy ona ma wejsc? http://fairy-anna.blogspot.com/2011/...color-and.html
Nie są z limitowanki. To marcowe nowości.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:31   #4420
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Nie są z limitowanki. To marcowe nowości.
dzięki w takim razie czekam do marca
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:31   #4421
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedźcie mi jak się nazywa ta limitowanka z pękającym lakierem i kiedy ona ma wejsc? http://fairy-anna.blogspot.com/2011/...color-and.html
to nie limitka, tylko produkty, które mają wejsc do stałej oferty wiosną, ale kiedy będą w PL nie wiadomo
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 14:32   #4422
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedźcie mi jak się nazywa ta limitowanka z pękającym lakierem i kiedy ona ma wejsc? http://fairy-anna.blogspot.com/2011/...color-and.html

To nie jest limitowanka tylko jedna z nowości do stałej oferty essence. Mają je wprowadzić w marcu.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:39   #4423
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez sannnnd Pokaż wiadomość
Ja mam taki w kolorze 01 Pure Beauty, jak dla mnie to kolor jest raczej delikatny, szczególnie jak się rozsmaruje. Ma w sobie takie w sobie takie malutkie drobinki, które widać po nałożeniu i dzięki temu usta są jaśniejsze, połyskujące i większe. Ma ładny zapach coś jak karmel i nie utrzymuje się specjalnie długo, ale to jak większość błyszczyków u mnie. Kończąc mnie efekt zadowala
Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Mam nr 02, ja mam z natury jasne usta więc widać u mnie odrobinę rozjaśnienia, ale na spektakularny efekt nie ma co liczyć
A sam błyszczyk przepięknie pachnie toffie ale jest bardzo wodnisty.
Dzięki za odpowiedzi Zastanowię się nad nim.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:45   #4424
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Essence cz. VII

Ja sobie ten błyszczyk bardzo chwalę, mam kolor 01 Pure Beauty i jest naprawdę śliczny na ustach, przecudnie pachnie i długo się utrzymuje (jak nie jem to nawet jakieś 2h). Mam go już 2 może 3 miesiące i kończy mi się, napewno pójdę wypróbować inny odcień
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 15:04   #4425
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez sannnnd Pokaż wiadomość
Ja wiem o jaką kredkę chodzi bo ją niedawno zakupiłam to Kohl Pencil z Max Factora nr 090 Natural Glaze. Kupiłam ją w SP za 24 zł i jestem z niej bardzo zadowolona, długo się trzyma i ładnie rozświetla oko.
Tak,tak Właśnie tę kredkę posiadam
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 15:30   #4426
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Essence cz. VII

Uprzejmie donoszę, że w toruńskiej Naturze w mieście była dostawa ILB Są wszystkie lakiery, eyelinery, paletki. Kupiłam ostatni czerwony balsam, zostały trzy białe-dwa niemacane Wzbogaciłam się o jeszcze dwa lakiery z tej serii i teraz jestem usatysfakcjonowana
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 15:35   #4427
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Essence cz. VII

Szuka dobrego korektora, która zatuszuje drobne krostki. Na kwc bardzo dobre opinie ma korektor z Essence -
Essence, Pure Skin, Pure Teint Cover Stick (Korektor w sztyfcie)

Może, któraś z was go używa?
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 15:46   #4428
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
dobrze ze mi przypomnialas! Kupie druga tasme do ubran jesli jeszcze bedzie!!!

PS: Ej nie wiem co jest ale nie widze juz ich na stronie tak samo jak platkow zelowych na oczy! czyzby wczesniej wycofali, albo jestem slepa..
Taśmę do ubrań?Z Essence? Co to?

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ufff dzięki dziewczyny miałam zamiar ja kupić Szukam takiego cielaka na linie wodna
Polecam kredkę Basic. Wiem, wiem. Jutro robię zdjęcia w końcu Ta sesja Ale będę maiła od rana ciut czasu przed nauką to cyknę przy dobrym świetle.
Niektórzy mówią, ze jest twarda, ale jak dla mnie jest odpowiednia.


---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja też chciałam kupić tę kredkę ale na szczęście był tester w Naturze,pomiziałam się na dłoni i stwierdziłam,że daje taki słaby efekt,że zrezygnowałam z kupna
Mowa o tej cielistej?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Właśnie się zdziwiłam jak to przeczytałam (wiem co to są szminki utleniające) ale ten błyszczyk niby w opakowaniu ma kolor różowy to jak ma się zmieniać z niebieskiego na róż.

Szkoda, że w tej limitce nie ma różu. Ale i tak nie wiadomo czy do nas trafi. Z lakierami po namyśle stwierdzam, że naprawdę się nie postarali - na chwilę obecną interesuje mnie tylko ten szafirowo-fioletowy.


Ja jeszcze żyję złudzeniami, że pojawi się u nas Fairytale
Ja tak samo sądzę o lakierach. Jakoś nic ciekawego, prócz fioletu, ale i tak trzeba zobaczyć na żywo.
Fairytale musi przyjść!


---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Hahahha.
Teraz dzieciaki mają dobrze,wystarczy komputer i wujek google i mają wszystko.
Kiedyś to się trzeba było nakombinować.





A pamiętacie tusze do włosów?
Miały za zadanie robić pasemka ,okropnie sklejały włosy i były w jakiś totalnie dzikich kolorach typu złoty czy niebieski.Pół mojej podstawówki tak farbowało włosy. A na jakąś dyskotekę czy cuś to był już istny szał z tymi tuszami.
U mnie pół szkoły chodziło z jaskrawo pomarańczowym pasemkami.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Błyszczyk w kulce,w szklanym(!!!) opakowaniu to mój pierwszy kosmetyk w życiu.
Kupiłam go mając jakieś 12 lat.Jaka byłam dumna,że mam coś swojego,a nie maminego.





To dobrze pamiętam Naszą Miss,raz kupiłam nawet dwa identyczne egzemplarze,bo jakiś aktor był na okładce,a w środku jego plakat.
Czysta rozpusta.
A dzisiaj nawet nie pamiętam kto to był.





Który odcień bardziej polecasz?Oglądam właśnie real foty i chyba ten jaśniejszy jest ładniejszy.






O tym nawet nie słyszałam.
Kulkowy błyszczyk to było coś
Ja polecam pasiak dla blondynek z SC


---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Pamiętam te uczuciomierze i taką gazetę- Nasza Miss, tam było dużo dodatków. Ale to były czasy
Ja też pamiętam i te dodatki. Szczególnie zapadła mi w pamięć paletka w kształcie serca
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 16:25   #4429
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Niee to jest ten sam myk co w szminkach utleniających. Od razu widać że essence zerżnął pomysł z ostatnich produktów too faced i chyba urban decay też to wypuściło ale mogę się mylić co do drugiej firmy. Ostatnio widziałam recenzję właśnie tego błyszczyka z too faced i nawet na kartce zamienił się w różowy. Wystarczył kontakt z powietrzem. Przypuszczam że to samo proponuje essence bo błyszczyk który zmienia kolor zależnie od temperatury - możliwe to jest ale jeszcze o tym nie słyszałam a essence do najoryginalniejszych i twórczych firm nie należy :P
Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Właśnie się zdziwiłam jak to przeczytałam (wiem co to są szminki utleniające) ale ten błyszczyk niby w opakowaniu ma kolor różowy to jak ma się zmieniać z niebieskiego na róż.
Ja to myślałam, że to będzie coś jak błyszczyk z Bourjois - który pod wpływem ph ust zmienia odcień, ale nie na niebieski!
__________________

martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 16:29   #4430
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo dobrą kredkę na linię wodną Niestety jest już taka malutka,że nie mogę podać wam koloru ani nazwy Jest to kredka z firmy Max Factor.Ma granatowe opakowanie,kupiłam ją w Rossmannie i jej koncówka jest w kolorze kredki tzn.cielista.Bardzo fajny produkt.Płaciłam za nią ok.30 zł.
Cytat:
Napisane przez sannnnd Pokaż wiadomość
Ja wiem o jaką kredkę chodzi bo ją niedawno zakupiłam to Kohl Pencil z Max Factora nr 090 Natural Glaze. Kupiłam ją w SP za 24 zł i jestem z niej bardzo zadowolona, długo się trzyma i ładnie rozświetla oko.
Dziękuję dziewczyny! Na pewno jej sie przyjrze

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Czaję się też na któryś z tych nowych błyszczyków XXXL cielistych ale nie jestem przekonana. Dają jakiś widoczny kolor, rozjaśniają usta? Czy tylko lekki błysk?
Ja mam 03 Nude Kiss, ten rózowy, całkiem fajny błyszczyk-pięknie pachnie Leciutko rozjasnia usta ale jest warta polecenia. Efekt to tak jak okreslilas "lekki błysk"

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Polecam kredkę Basic. Wiem, wiem. Jutro robię zdjęcia w końcu Ta sesja Ale będę maiła od rana ciut czasu przed nauką to cyknę przy dobrym świetle.
Niektórzy mówią, ze jest twarda, ale jak dla mnie jest odpowiednia.

Ja też pamiętam i te dodatki. Szczególnie zapadła mi w pamięć paletka w kształcie serca
Niestety w Krakowie raczej Basic nie znajdę Ale dziękuje za rade Ja tez miałam kulkowy błyszczyk! truskawkowy! I paletę serce też takie czerwone
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 16:56   #4431
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że w toruńskiej Naturze w mieście była dostawa ILB Są wszystkie lakiery, eyelinery, paletki. Kupiłam ostatni czerwony balsam, zostały trzy białe-dwa niemacane Wzbogaciłam się o jeszcze dwa lakiery z tej serii i teraz jestem usatysfakcjonowana
a były różowe linery?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 17:07   #4432
ewelinkia
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 77
Dot.: Essence cz. VII

Gdyby ktoś w Białymstoku szukał Black&White to uprzejmie informuję, że wszystko jest w Douglasie w Alfie
Brakuje może tylko 3 białych cieni (jeden wzięłam ja), a poza tym nietknięte
ewelinkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 17:09   #4433
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny! Na pewno jej sie przyjrze


Ja mam 03 Nude Kiss, ten rózowy, całkiem fajny błyszczyk-pięknie pachnie Leciutko rozjasnia usta ale jest warta polecenia. Efekt to tak jak okreslilas "lekki błysk"


Niestety w Krakowie raczej Basic nie znajdę Ale dziękuje za rade Ja tez miałam kulkowy błyszczyk! truskawkowy! I paletę serce też takie czerwone
czerwone serce i małe okrągłe lusterko. Kiedyś mogę Ci zakupić i wysłać. A może jednak macie ten sklep u siebie, ja też myślałam, że w Łodzi nie ma, a tu takie zaskoczenie
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 17:24   #4434
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
czerwone serce i małe okrągłe lusterko. Kiedyś mogę Ci zakupić i wysłać. A może jednak macie ten sklep u siebie, ja też myślałam, że w Łodzi nie ma, a tu takie zaskoczenie
Hehe na początku myślałam ze piszesz o zakupie paletki
Dziękuje Ci bardzo za propozycje Ale spróbuje się rozejrzeć bo może rzeczywiście gdzieś w jakiejś miejscowej drogerii czai się Basic No i rzucę okiem na te z Max Factora
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 18:10   #4435
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Polecam kredkę Basic. Wiem, wiem. Jutro robię zdjęcia w końcu Ta sesja Ale będę maiła od rana ciut czasu przed nauką to cyknę przy dobrym świetle.
Niektórzy mówią, ze jest twarda, ale jak dla mnie jest odpowiednia.

Dzisiaj ją kupiłam i jak dla mnie bardzo twarda nie potrafię nią narysować kreski na wodnej. Chyba jednak wolę białą my secret bo delikatnie rozbiela ale "nie daje po oczach".

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ja mam 03 Nude Kiss, ten rózowy, całkiem fajny błyszczyk-pięknie pachnie Leciutko rozjasnia usta ale jest warta polecenia. Efekt to tak jak okreslilas "lekki błysk"


Niestety w Krakowie raczej Basic nie znajdę Ale dziękuje za rade Ja tez miałam kulkowy błyszczyk! truskawkowy! I paletę serce też takie czerwone
To jutro jednak wrócę po ten błyszczyk skoro tak wszyscy polecacie
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 18:15   #4436
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Essence cz. VII

A propos lakieru z I love Berlin tego morskiego, to widziałam prawie identyczny z Wibo Lovely , więc jak komuś nie udało się go dorwać to wiadomo gdzie szukać podobnego
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 18:35   #4437
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
miałam wszystkie zestawy kosmetyków z NM, były m.in. brokatowe cienie (czyli żel z brokatem), oglądałam moje skarby godzinami
I oczywiście pierwsze błyszczyki w kulce, i pierwszy dezodorant Rapp, a potem Impulse (Spice był u mnie jak relikwia, bo uwielbiałam Spicetki ) a do makijażu Miss Sporty - to było już coś!
Ja to samo Impulse Spice był mega
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja też pamiętam i te dodatki. Szczególnie zapadła mi w pamięć paletka w kształcie serca
Ja ją chyba nawet jeszcze gdzieś mam
Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
A pamiętacie tusze do włosów?
Miały za zadanie robić pasemka ,okropnie sklejały włosy i były w jakiś totalnie dzikich kolorach typu złoty czy niebieski.Pół mojej podstawówki tak farbowało włosy. A na jakąś dyskotekę czy cuś to był już istny szał z tymi tuszami.
Hahahah ja miałam niebieski, masakra
potem używałam go trochę do rzęs i powiem Wam że nawet fajnie to wyglądało z białym cieniem
Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Kupiłam LL Almost Famous i W OGÓLE nie widać jej na lini wodnej
fakt, w ogóle nie widać moja też leży nieużywana
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 18:47   #4438
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Niestety w Krakowie raczej Basic nie znajdę Ale dziękuje za rade Ja tez miałam kulkowy błyszczyk! truskawkowy! I paletę serce też takie czerwone
a masz może schlecker ? tam basic jest
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:00   #4439
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Essence cz. VII

Byłam dzisiaj w przyjrzeć się, czy nie chcę czegoś z wycofywanych produktów i było przygotowane już miejsce na nowe produkty do paznokci, ale tylko ten naklejany lakier i pilniczek.
Ja już chcę nowości
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:35   #4440
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w przyjrzeć się, czy nie chcę czegoś z wycofywanych produktów i było przygotowane już miejsce na nowe produkty do paznokci, ale tylko ten naklejany lakier i pilniczek.
Ja już chcę nowości
To miejsce na naklejki na paznokcie leży puste już od pół roku.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.