Mdłości, ale to nie ciąża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-09, 11:17   #1
chunky_kat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 186

Mdłości, ale to nie ciąża


Od poniedziałku mam mdłości, czasem silniejsze, czasem słabsze. Przez trzy dni jadłam naprawdę niewiele, a wczoraj zmusiłam się do jedzenia, mając nadzieję, że po tym zrobi mi się lepiej. I faktycznie było przez chwilę lepiej, czułam przyjemny ciężar w żołądku. Dzisiaj znowu mdłości wróciły, ale postanowiłam, że będę jadła co cztery godziny. Nie biorę żadnych leków (w poniedziałek wzięłam tylko polopirynę, bo tego dnia bardzo zmarzłam i nie chciałam się przeziębić, ale to przecież nie był pierwszy raz), środków antykoncepcyjnych, suplementów, w ogóle nic. Nie zmieniałam też nic w jadłospisie. Poza mdłościami czuję się dobrze. Czy ma ktoś pojęcie, co może być tego przyczyną i jak się ich pozbyć?
chunky_kat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 13:05   #2
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Mdłości, ale to nie ciąża

Ja miałam podobne objawy, choć dotykały mnie głównie rano, kiedy zaraziłam się lambliami. Kupiłam winogrona i zjadłam niemyte i po jakiś 2 tyg. pojawiły się mdłości. Lamblie wykazało standardowe badanie kału, potem kilka dni leczenia i dolegliwości ustały.
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 18:04   #3
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Mdłości, ale to nie ciąża

Miałam tak samo ostatnio- piłam rumianek, jadłam lekko i kiedy tylko mogłam kładłam się do łóżka- przeszło
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 22:58   #4
Jahstina88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: Mdłości, ale to nie ciąża

Cytat:
Napisane przez chunky_kat Pokaż wiadomość
Od poniedziałku mam mdłości, czasem silniejsze, czasem słabsze. Przez trzy dni jadłam naprawdę niewiele, a wczoraj zmusiłam się do jedzenia, mając nadzieję, że po tym zrobi mi się lepiej. I faktycznie było przez chwilę lepiej, czułam przyjemny ciężar w żołądku. Dzisiaj znowu mdłości wróciły, ale postanowiłam, że będę jadła co cztery godziny. Nie biorę żadnych leków (w poniedziałek wzięłam tylko polopirynę, bo tego dnia bardzo zmarzłam i nie chciałam się przeziębić, ale to przecież nie był pierwszy raz), środków antykoncepcyjnych, suplementów, w ogóle nic. Nie zmieniałam też nic w jadłospisie. Poza mdłościami czuję się dobrze. Czy ma ktoś pojęcie, co może być tego przyczyną i jak się ich pozbyć?
a może to stres?
Jahstina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 06:38   #5
julink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 309
Dot.: Mdłości, ale to nie ciąża

Ja mam podobnie-chyba właśnie na tle nerwowym. Już od jakiegoś roku,w wakacje minęło,a jak zaczęły się☠znowu studia-wróciło. Sama nie wiem jak sobie z tym radzić,wyjątkowo utrudniająca życie i męcząca dolegliwość
julink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 12:51   #6
chunky_kat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 186
Dot.: Mdłości, ale to nie ciąża

Cytat:
Napisane przez Jahstina88 Pokaż wiadomość
a może to stres?
To by się zgadzało, ale jedynie w poniedziałek. Nawet gdyby chodziło o studia, to po powrocie do domu powinno przechodzić, ale tak nie było. Na uczelni też nie miałam stresujących sytuacji.
Na szczęście teraz jest już lepiej, kiedy zaczynałam od lekkiego śniadania i potem pilnowałam się, żeby jeść
chunky_kat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.