Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-02, 18:05   #1051
ane_czek
Przyczajenie
 
Avatar ane_czek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cześć, czy możecie mi doradzić czy strona iperfumy.pl sprzedaje orginały albo czy macie jakiś sprawdzony sklep internetowy?
ane_czek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 18:26   #1052
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Zestaw Too Faced z bazą pod cienie: http://www.asos.com/Too-Faced-Cosmet...ove+sweet+love Ciekawe, jaka pojemność..?

Corii, to ta baza, którą polecałaś ostatnio?

Edytowane przez elizziak
Czas edycji: 2012-12-02 o 18:34
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 18:28   #1053
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Zestaw Too Faced z bazą pod cienie: http://www.asos.com/Too-Faced-Cosmet...ove+sweet+love Ciekawa, jaka pojemność..?

Corii, to ta baza, którą polecałaś ostatnio?
btw cienie tej firmy tez sa super - malowałam sie nimi i bardzo łatwe w obsłudze i dobrze napigmentowane.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 18:42   #1054
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ane_czek Pokaż wiadomość
Cześć, czy możecie mi doradzić czy strona iperfumy.pl sprzedaje orginały albo czy macie jakiś sprawdzony sklep internetowy?
Tak można brać tak samo jak z:
e-glamour
pachnidełko
i wiele wiele innych

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Zestaw Too Faced z bazą pod cienie: http://www.asos.com/Too-Faced-Cosmet...ove+sweet+love Ciekawe, jaka pojemność..?

Corii, to ta baza, którą polecałaś ostatnio?
A jak wypada baza too faced z Urban D primer potion oryginal?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 19:37   #1055
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Tak można brać tak samo jak z:
e-glamour
pachnidełko
i wiele wiele innych



A jak wypada baza too faced z Urban D primer potion oryginal?
Dziewczyny, który podkład Guerlain ma lepsze krycie? Lingerie de peau czy parure de lumiere?
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 19:58   #1056
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Co do krycia to mają podobne moim zdaniem tzn . średnie ale Lingerie jest znacznie lżejszy, lumiere zrobił mi maske na twarzy.

Edytowane przez lara252
Czas edycji: 2012-12-02 o 20:00
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:03   #1057
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Wróciłam z Douglasa z bazami Rouge Bunny Rouge (świetny bezsilikonowy skład), migoczącym lakierem Anny i równie przepięknie migoczącym cieniem Bobbi Brown Coś mnie na te błyskotki ostatnio wzięło. Miałam wyrzuty sumienia wydając ostatnie grosze, ale tym razem mój krytyczny TŻ mnie zachęcił, więc czuję się usprawiedliwiona Korciły mnie jeszcze jakieś naturalne arganowe szampony i odżywki, ale już nie miałam za co ich kupić Do tego upatrzyłam sobie nowe Zen Secret Bloom Shiseido i trzy pary butów, ale niestety Mikołaj nie będzie pewnie dla mnie tak łaskawy.

Jakie tłumy w tych centrach handlowych Dawno żadnego nie odwiedzałam albo po prostu teraz dzieje się coś strasznego, przed Świętami. Od razu się czuję zestresowana i sparaliżowana właściwie, tym pędem, hałasem, natłokiem ludzi, bałaganem. Brrr...
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 20:11   #1058
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ane_czek Pokaż wiadomość
Cześć, czy możecie mi doradzić czy strona iperfumy.pl sprzedaje orginały albo czy macie jakiś sprawdzony sklep internetowy?
Mają oryginały

Ostatnio jestem ich stałą klientką Wszystko przez Tą z Was, która pokazała tu tangle teezer u nich w promocji! (zochawks?)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wróciłam z Douglasa z bazami Rouge Bunny Rouge (świetny bezsilikonowy skład), migoczącym lakierem Anny i równie przepięknie migoczącym cieniem Bobbi Brown Coś mnie na te błyskotki ostatnio wzięło. Miałam wyrzuty sumienia wydając ostatnie grosze, ale tym razem mój krytyczny TŻ mnie zachęcił, więc czuję się usprawiedliwiona Korciły mnie jeszcze jakieś naturalne arganowe szampony i odżywki, ale już nie miałam za co ich kupić Do tego upatrzyłam sobie nowe Zen Secret Bloom Shiseido i trzy pary butów, ale niestety Mikołaj nie będzie pewnie dla mnie tak łaskawy.

Jakie tłumy w tych centrach handlowych Dawno żadnego nie odwiedzałam albo po prostu teraz dzieje się coś strasznego, przed Świętami. Od razu się czuję zestresowana i sparaliżowana właściwie, tym pędem, hałasem, natłokiem ludzi, bałaganem. Brrr...
Który cień BB kupiłaś?

Mnie kusi ich świąteczna kolekcja Caviar Dwie paletki sobie upatrzyłam, ale jeszcze twardo się trzymam
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:12   #1059
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
btw cienie tej firmy tez sa super - malowałam sie nimi i bardzo łatwe w obsłudze i dobrze napigmentowane.
Mam trzy dua i jedną jedynkę i wiem, że chcę więcej. Cienie są świetne! (mowa o too faced oczywiście)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:18   #1060
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Mają oryginały

Ostatnio jestem ich stałą klientką Wszystko przez Tą z Was, która pokazała tu tangle teezer u nich w promocji! (zochawks?)


Który cień BB kupiłaś?

Mnie kusi ich świąteczna kolekcja Caviar Dwie paletki sobie upatrzyłam, ale jeszcze twardo się trzymam
Bij bij może wybijesz mi z głowy zakupowy szał
hehe ale kompakt tangle zdążyłam kupić
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:21   #1061
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Bij bij może wybijesz mi z głowy zakupowy szał
hehe ale kompakt tangle zdążyłam kupić
ja też

Wiecie może gdzie poza Douglasem można dostać kosmetyki Bobbi Brown?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 21:59   #1062
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

a ja dziś kupiłam z Bobbi Brown fajny czarny lakier z kolekcji Caviar, jedna wartwa załatwiła temat kosztował 70 zł.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:43   #1063
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37911260]Ale na to wchodzi.[/QUOTE]
mam go i jest piękny! i mówię, to ja nudna fanka różów i czerwieni
trochę tylko problemów ze zmywaniem, ale to oczywista oczywistość przy gliterrowcach
mąż mi kupił na lotnisku ostatnio.. kosztował jakieś 10 ojro
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:37   #1064
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Osławiony krem pod oczy Shiseido Benefiance chyba w niezłej cenie: http://www.cheapsmells.com/productPa...roductId=38385
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 10:50   #1065
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Osławiony krem pod oczy Shiseido Benefiance chyba w niezłej cenie: http://www.cheapsmells.com/productPa...roductId=38385
Czemu zaraz tam osławiony?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 10:50   #1066
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja odpalam zaraz swoja Vise . A Wy co dzis nakupowalyscie w DDD?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 11:04   #1067
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Bylam w Douglasie w Arkadii po bibulki BB, okazalo sie ze znizka 20 %nie dla wszystkich, trzeba bylo pokazac sms, poniewaz chcialam zalozyc karte douglasowa ( tak jak pisalam wieki cale nie robilam tam zakupow, kiedys mialam karte ale ukradli mi razem z portfelem) wiec kobieta bardzo podejrzliwie ogladala mojego smsa, ehhh

Ale dziwne te bibułki, takie mega śliskie, gdzie tu miejsce na tłuste sebum, no ale potestujemy i zobaczymy
Ja byłam w sobotę i w niedzielę, i wyglądało to tak, że w sobotę dawali chyba znizki wszystkim bez żadnego pytania (ja nie miałam smsa), natomiast w niedzielę już konsultantka Bobbi B. powiedziała mi, żebym upomniała się o rabat przy kasie.

Mi osobiście bibułki BB odpowiadają, ale fakt są inne od tych, których dotychczas używałam. Ładnie wchłaniają sebum, nie naruszają makijażu. Są bezpudrowe i pozostawiają twarz taką satynową, a nie matową. Mogłyby być nieco większe. Ja za jednym razem zużywam ich ok. 2-3.

Bibułki matujące ma też sklep MUJI (w Arkadii) za ok 13,50 zł, ale te są dla mnie za słabe i zbyt sztywne.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wróciłam z Douglasa z bazami Rouge Bunny Rouge (świetny bezsilikonowy skład), migoczącym lakierem Anny i równie przepięknie migoczącym cieniem Bobbi Brown Coś mnie na te błyskotki ostatnio wzięło. Miałam wyrzuty sumienia wydając ostatnie grosze, ale tym razem mój krytyczny TŻ mnie zachęcił, więc czuję się usprawiedliwiona Korciły mnie jeszcze jakieś naturalne arganowe szampony i odżywki, ale już nie miałam za co ich kupić Do tego upatrzyłam sobie nowe Zen Secret Bloom Shiseido i trzy pary butów, ale niestety Mikołaj nie będzie pewnie dla mnie tak łaskawy.

Jakie tłumy w tych centrach handlowych Dawno żadnego nie odwiedzałam albo po prostu teraz dzieje się coś strasznego, przed Świętami. Od razu się czuję zestresowana i sparaliżowana właściwie, tym pędem, hałasem, natłokiem ludzi, bałaganem. Brrr...
Pochwal się, jaki cień Bobbi kupiłaś??? I które to takie fajne bazy RB?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Mnie kusi ich świąteczna kolekcja Caviar Dwie paletki sobie upatrzyłam, ale jeszcze twardo się trzymam
Fajne są te paletki , obmacałam je i niestety wraz z konsultantką doszłyśmy do wniosku, że większość kolorów do mnie nie pasuje
Ale i tak są piękne...

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Wiecie może gdzie poza Douglasem można dostać kosmetyki Bobbi Brown?
czasem Truskawa KLIK , ale trzeba uważać na purchawy
i tutaj KLIK ale kolory oferta bardzo skromna

o innych nie wiem
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 11:06   #1068
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[QUOT=Corii;37940902]Czemu zaraz tam osławiony? [/QUOTE]

Od dawna o nim czytam, że jeden z najlepszych

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37940905]Ja odpalam zaraz swoja Vise . A Wy co dzis nakupowalyscie w DDD?[/QUOTE]

Też szukam inspiracji
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 11:09   #1069
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37940905]Ja odpalam zaraz swoja Vise . A Wy co dzis nakupowalyscie w DDD?[/QUOTE]

Ja z racji ze jesetm splukana (Mikołaj dla dzieci i chrzesniaków zabił moj portfel) kupiłam jedynie bransoletkę w bydziubeka. Miałam jeszcze bon na 30% wiec wyszło tanio. Uwielbiam bransoletki na sznurkach i rzemykach A tak przy okazji nie wiecie moze czy w Gues-ie dokupie pasek do zegarka? Kupilam tam 1,5 roku temu zegarek na skorzanym pasku i niestety odpadły mi szlufki a w dodatku od codziennego zakładania i zdejmowania pasek troche sie rozlatuje Do najblizszego mam 40km wiec wole sie upewnic, bo jesli nie to poszukam czegos na necie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 11:19   #1070
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Osławiony krem pod oczy Shiseido Benefiance chyba w niezłej cenie: http://www.cheapsmells.com/productPa...roductId=38385
Kupie go Zuzylam juz 2 opakowania i akyurat dla moich oczu nie ma lepszego..
Ale nie wiem jak tam sie kupuje.. Help

Bylam wczoraj w wawie i weszlam do douglasa.. sprobowalam podkladu BB tego nowego, dlugotrwalego w kolorze 2 - jest to idealny kolor dla mnie..Jakbym miala jak dostac sie do Arkadii to na pewno kupilabym go... Bez znizki jednakze na razie mnie nei stac..
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 11:37   #1071
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Też szukam inspiracji
Ja nie szukam. Z ciekawosci zagajam tylko.

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Ja z racji ze jesetm splukana (Mikołaj dla dzieci i chrzesniaków zabił moj portfel) kupiłam jedynie bransoletkę w bydziubeka. Miałam jeszcze bon na 30% wiec wyszło tanio. Uwielbiam bransoletki na sznurkach i rzemykach A tak przy okazji nie wiecie moze czy w Gues-ie dokupie pasek do zegarka? Kupilam tam 1,5 roku temu zegarek na skorzanym pasku i niestety odpadły mi szlufki a w dodatku od codziennego zakładania i zdejmowania pasek troche sie rozlatuje Do najblizszego mam 40km wiec wole sie upewnic, bo jesli nie to poszukam czegos na necie
Pochwal sie bransoletka .

Co do zegarka to nie mam pojecia. Sprobuj jednak zadzwonic tam, gdzie kupilas. Łachy nie robia, ze przez telefon powiedza.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Milko, moze Cie zainteresuje to.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Kupie go Zuzylam juz 2 opakowania i akyurat dla moich oczu nie ma lepszego..
Ale nie wiem jak tam sie kupuje.. Help
Na Twoim miejscu bym sie na krem nie rzucala. Cheap Smells jest znany z tego, ze sprzedaje starocie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 11:48   #1072
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Kupie go Zuzylam juz 2 opakowania i akyurat dla moich oczu nie ma lepszego..
Ale nie wiem jak tam sie kupuje.. Help
Hmm, mówisz? Bo potrzebny mi własnie krem pod oczy

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Od dawna o nim czytam, że jeden z najlepszych
Czytać to jedno, tyle to i ja zdażyłam poczytać ale spróbować na sobie i potwierdzić, to drugie



A tak btw. kurier niedawno dotaszczył mi Armaniego Excessa, straszniem ciekawa, jaki się okaże
Przy okazji zdążyłam pomalować pazury tym miętowym darmowym lakierem i kolor zarąbisty, ale nakłądanie FATALIZA - szczoteczka szczególnie. Aby wyglądał ok trzeba 3 warstw
No i balsam Gucciego do ciała oczywiście mi sie nie spodobał i poleci na wymiankę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 11:49   #1073
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37941669]Ja nie szukam. Z ciekawosci zagajam tylko.



Pochwal sie bransoletka .

Co do zegarka to nie mam pojecia. Sprobuj jednak zadzwonic tam, gdzie kupilas. Łachy nie robia, ze przez telefon powiedza.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Milko, moze Cie zainteresuje to.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------



Na Twoim miejscu bym sie na krem nie rzucala. Cheap Smells jest znany z tego, ze sprzedaje starocie.[/QUOTE]

W tym problem ze kupiłam zegarek za granica i to w dodtaku w Austrii, ale zadzwonie do kieleckiego Guesa moze mi powiedza. Nastepny zegarek kupuje na blansolecie. A blansoletke kupiłam taka http://www.bydziubeka.pl/bransoletki...a2838-9395.htm to moja czwarta z tej firmy i musze powiedziec ze naprawde ladne i pozadnie wykonane, no i cena mnie nie zabija. W tamtym roku dostałam od meza a la pandore (firmy angielskiej - truth) ale jeden korlaik do niej kosztuej cos ok 30 euro wiec poprzestalam na trzech Moze sie doprosze jakiegos koralika na gwiazdke
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 12:12   #1074
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja kupiłam sobie podkłąd Guerlain Lingerie de Peau na Truskawce (tylko tam jest kolor Beige Pale). Czy to się wlicza jako zakup z okazji DDD? Chyba nie, bo tam zawsze darmowa wysyłka
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 12:28   #1075
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37940905]Ja odpalam zaraz swoja Vise . A Wy co dzis nakupowalyscie w DDD?[/QUOTE]

Herbatki czerwone i zielone
Szampon i glinkę białą Logony.

I na Mikołajki w imieniu męża czarną RomęAle to bez DDW.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie podkłąd Guerlain Lingerie de Peau na Truskawce (tylko tam jest kolor Beige Pale). Czy to się wlicza jako zakup z okazji DDD? Chyba nie, bo tam zawsze darmowa wysyłka
Zalicza się. Wszędzie gdzie darmowa wysyłka
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 12:45   #1076
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37941669]



Na Twoim miejscu bym sie na krem nie rzucala. Cheap Smells jest znany z tego, ze sprzedaje starocie.[/QUOTE]

Dzieki James, chyba jednak sobie daruje i poczekam na VIPY

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hmm, mówisz? Bo potrzebny mi własnie krem pod oczy


A tak btw. kurier niedawno dotaszczył mi Armaniego Excessa, straszniem ciekawa, jaki się okaże
Przy okazji zdążyłam pomalować pazury tym miętowym darmowym lakierem i kolor zarąbisty, ale nakłądanie FATALIZA - szczoteczka szczególnie. Aby wyglądał ok trzeba 3 warstw
No i balsam Gucciego do ciała oczywiście mi sie nie spodobał i poleci na wymiankę
Nom, krem jest fajny, najlepszy jaki mialam do tej pory. Ja go uzywam na noc, bo na dzien jest mocno treściwy. Polecam

Daj znac jak sie bedzie Armani sprawowal
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 12:55   #1077
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37941669]Milko, moze Cie zainteresuje to.
[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
I na Mikołajki w imieniu męża czarną RomęAle to bez DDW.


Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj w wawie i weszlam do douglasa.. sprobowalam podkladu BB tego nowego, dlugotrwalego w kolorze 2 - jest to idealny kolor dla mnie..Jakbym miala jak dostac sie do Arkadii to na pewno kupilabym go... Bez znizki jednakze na razie mnie nei stac..
Jak będzie jakaś następna promocja -20% w Douglasie lub u samej Bobbi brown to służę pomocą.
Ja u Bobbi tez znalazłam idealny kolor
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 13:04   #1078
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dzisiaj w internetowym D wysyłka od 120zł za darmochę w ramach DDD porypało ich
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 13:08   #1079
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Nom, krem jest fajny, najlepszy jaki mialam do tej pory. Ja go uzywam na noc, bo na dzien jest mocno treściwy. Polecam

Daj znac jak sie bedzie Armani sprawowal
Prawde mówiąc juz kiedyś sie zastanawiałam, czy tego kremu nie kupić, ale w ciemno mi się nie usmiechało, a co byłam, to tester pusty.
Ale chyba tym razem musze to uskutecznić
Ja wszystkie treściwsze kremy pod oczy używam na noc, Na dzień tylko rozświetlajace.
Elizko, a powiedz mi, na ile średnio starcza Ci opakowanie tego kremu? Ciekawam wydajności.

Dam znac, tylko mam dylemat, czy otworzyć Armaniego, czy Givenchy, który kupowałam, jak był nowością i póki co leżakuje nieotwierany w szufladzie. Boję sie, ze jak za długo polezy, to będzie już do niczego, a nie pamiętam ile moga lezeć tusze nieotwierane od daty produkcji, ktoś wie moze

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Jak będzie jakaś następna promocja -20% w Douglasie lub u samej Bobbi brown to służę pomocą.
Ja u Bobbi tez znalazłam idealny kolor
Kochana, przestań natentychmiast mi o tej Bobbi tak gruchać, bo nie ręcze za siebie i polece w końcu po próbki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 13:15   #1080
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


Jak będzie jakaś następna promocja -20% w Douglasie lub u samej Bobbi brown to służę pomocą.
Ja u Bobbi tez znalazłam idealny kolor
Będę wdzięczna

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prawde mówiąc juz kiedyś sie zastanawiałam, czy tego kremu nie kupić, ale w ciemno mi się nie usmiechało, a co byłam, to tester pusty.
Ale chyba tym razem musze to uskutecznić
Ja wszystkie treściwsze kremy pod oczy używam na noc, Na dzień tylko rozświetlajace.
Elizko, a powiedz mi, na ile średnio starcza Ci opakowanie tego kremu? Ciekawam wydajności.

Dam znac, tylko mam dylemat, czy otworzyć Armaniego, czy Givenchy, który kupowałam, jak był nowością i póki co leżakuje nieotwierany w szufladzie. Boję sie, ze jak za długo polezy, to będzie już do niczego, a nie pamiętam ile moga lezeć tusze nieotwierane od daty produkcji, ktoś wie moze

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------



Kochana, przestań natentychmiast mi o tej Bobbi tak gruchać, bo nie ręcze za siebie i polece w końcu po próbki
Powiem tak: zaplacilam 200zl na vipach i uwazam ze to bardzo dobrze wydane pieniazki. Krem kupilam jak byl salon expertow w lublinie, kurcze nie pamietam, ale cos kolo kwietnia chyba . Uzywam praktycznie codziennie, biore bardzo malutka ilosc (konsystencja masla do ciala) i jeszcze troszke mam . Powinnas pojsc do S albo M i poprosic o probke..
Ja jestem zadowolona, zmarszczki troszke sie zmniejszyly i skora jest super nawilzona .

Nie wiem ile powinien lezec tusz, ale to chyba kwestia daty waznosci. Przeciez to wszystko jedno czy lezy u Ciebie w szufladzie czy w sephorze na przyklad

Bylam wczoraj w Mac i testowalam fluidy do twarzy. Pasuje mi NW20, spodobal mi sie zarowno mineralny jak i ten dlugotrwaly (nie pamietam nazw), ale mam wrazenie ze oba byly strasznie rożowe - porownywalam je do tego Bobbi Brown 02...
Corii, ktory podklad MAC ma najmniej różu w sobie...?
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.